Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2019. március 23. szombat
következő nap
NB I férfi felnőtt NB I férfi felnőtt-Alapszakasz férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 DVTK-Eger - HE-DO B. Braun Gyöngyös 24 - 24 Kemény Ferenc Sportcsarnok
online
3300 Eger Stadion utca 8.
18:00 Ferencvárosi TC - Vecsési SE 41 - 31 Elek Gyula Aréna
online
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
18:00 CYEB Budakalász - Ceglédi KKSE 28 - 22 Sportcsarnok
online
2011 Budakalász Omszk park 1.
18:00 Csurgói Kézilabda Klub - Sport36-Komló 31 - 29 Sótonyi László Sportcsarnok
online
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 ContiTech FKSE-Algyő - Törökszentmiklósi Székács Kézilabda Egyesület 46 - 19 Fehér Ignác Ált. Isk. Sportcsarnok
6750 Algyő Sport utca 5
18:00 Békés-Drén KC - Mizse KC 26 - 27 Városi Sportcsarnok
5630 Békés Csikos utca 4
18:00 PLER-Budapest - DEAC NK KFT 25 - 18 Sportkastély
1188 Budapest Kisfaludy utca 33/C
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
15:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Balatonfüredi KSE U21 23 - 18 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
18:00 Váci KSE - Százhalombattai KE 33 - 23 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Észak-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
15:00 Veszprémi KKFT Felsőörs U23 - Tarján SE 39 - 33 Városi Sportcsarnok
8200 Veszprém Március 15. út 5.
18:00 Kézilabda Klub Ajka - AGROFEED ETO-SZESE U23 21 - 24 Városi Sportcentrum
8400 Ajka Sport utca 23.
18:00 Szentgotthárdi VSE - Bakonyerdő Pápa 33 - 30 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Észak férfi felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 Budapesti Honvéd SE - Rákosmenti KSK 27 - 28 Honvéd kézilabda csarnok
1134 Budapest Klapka utca 12
18:00 VS Dunakeszi - TFSE 25 - 25 Móricz Zsigmond Gimnázium
2000 Szentendre Kálvária utca 16.
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Észak-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Fehérgyarmati VSE - Csépe Salgótarjáni SKC 21 - 31 Városi Sportcsarnok
4900 Fehérgyarmat Iskola köz 2
18:00 Hajdúböszörményi TE - Hajdúnánás KSE 22 - 20 Városi Sportcsarnok
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
18:00 Kazincbarcikai KSE - Tiszavasvári SE 26 - 21 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
18:00 Berettyó MSE - OKTAT60 Hatvani KSZSE 30 - 37 Kabos Endre spcs.
4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Dél-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 Satelit FC Somogytarnóca - Kiskőrösi KS Kft 29 - 29 Dráva Völgy Középiskola
7570 Barcs Szent László utca 13.
18:00 Rinyamenti Kézilabda Club - Kiskunhalas UKSC 33 - 18 Városi Sportcsarnok
7500 Nagyatád Szent István park 2
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Dél férfi felnőtt kézilabda MKSZ
10:00 Dunaújvárosi AC - KIKI SKFT 24 - 23 Városi Sportcsarnok
2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
15:30 PLER-Budapest U23 - Rév TSC 20 - 30 Sportkastély
1188 Budapest Kisfaludy utca 33/C
16:00 Dunaharaszti MTK - Tempo KSE 27 - 24 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
18:00 Abonyi KC - Kiskunfélegyházi HTK 27 - 24 Varga István Városi Sportcsarnok
2740 Abony Kossuth tér 18
19:00 Szolnoki KCSE - Pénzügyőr SE 31 - 27 Tiszavirág Aréna
5000 Szolnok Tiszaligeti sétány
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Dél-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Békéscsabai BDSK - Mezőtúri AFC - Syngenta 33 - 32 Városi Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Gyulai út 44.
18:00 Túrkevei VSE - Tigrisek Csongrádi KSE 25 - 26 Sportcsarnok
5400 Túrkeve József A. utca 23
18:00 Felföldi István SE - Köröstarcsai KSK 22 - 43 Felföldi I. tornaterem
5661 Újkígyós Petőfi út 45
18:00 UniTurn Kunszentmárton - Kiskunmajsai KC 26 - 25 Sportcsarnok
5440 Kunszentmárton Kossuth utca 40
18:00 Békéscsaba DKSE - Makói KC 33 - 20 Kazinczy Iskola sportcsarnok
5600 Békéscsaba Irányi utca 7
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Büki TK - Vady Mosonszolnok 40 - 18 Városi Sportcsarnok
9737 Bük Eötvös utca 7
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Bácsalmási PVSE - Gyomaendrődi NKSE 26 - 27 Kelebia Városi Sportcsarnok
online
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
Női edzőmérkőzések női felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Alba Fehérvár KC - Kína KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Békés-Drén KC - Dabasi KC VSE 22 - 26 Városi Sportcsarnok
5630 Békés Csikos utca 4
16:00 DVTK-Eger - HE-DO B. Braun Gyöngyös 33 - 29 Kemény Ferenc Sportcsarnok
online
3300 Eger Stadion utca 8.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 CYEB Budakalász - Rév TSC 37 - 24 Sportcsarnok
2011 Budakalász Omszk park 1.
15:30 Grundfos Tatabánya KC - Váci KSE 38 - 25 Földi Imre Sportcsarnok
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
15:45 FTC - Diagnosticum - Várpalotai Bányász Sportkör 34 - 25 Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Veszprémi KKFT Felsőörs II. - Balatonfüredi KSE II. 35 - 33 Városi Sportcsarnok
8200 Veszprém Március 15. út 5.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Észak-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 Veszprémi KKFT Felsőörs III. - Tarján SE 37 - 36 Városi Sportcsarnok
8200 Veszprém Március 15. út 5.
16:00 Szentgotthárdi VSE - Bakonyerdő Pápa 26 - 34 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Észak férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Pásztói KC - Solymári SC 30 - 38 Fáy András Szakképző Isk.
3070 Bátonyterenye Ózdi út 39
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Észak-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Kazincbarcikai KSE - Tiszavasvári SE 31 - 34 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
16:00 Berettyó MSE - OKTAT60 Hatvani KSZSE 25 - 40 Kabos Endre spcs.
4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
18:00 Fehérgyarmati VSE - Csépe Salgótarjáni SKC 29 - 29 Városi Sportcsarnok
4900 Fehérgyarmat Iskola köz 2
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Közép férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 Körte HVSE - Szent István SE 42 - 32 Buborék (Ciszteri) spcs.
1114 Budapest Villányi út 27
14:00 Üllői VKSK - Domony KSE 31 - 23 Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
16:00 Csepel DSE - ESMTK 29 - 19 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Dél-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Satelit FC Somogytarnóca - Kiskőrösi KS Kft 31 - 34 Dráva Völgy Középiskola
7570 Barcs Szent László utca 13.
16:00 Rinyamenti Kézilabda Club - Kiskunhalas UKSC 24 - 22 Városi Sportcsarnok
7500 Nagyatád Szent István park 2
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Dél férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 Dunaújvárosi AC - KIKI SKFT 18 - 35 Városi Sportcsarnok
2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
14:00 Dunaharaszti MTK - Tempo KSE-BVSC 24 - 42 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
16:00 Abonyi KC - Kiskunfélegyházi HTK 38 - 17 Varga István Városi Sportcsarnok
2740 Abony Kossuth tér 18
17:00 Szolnoki KCSE - Pénzügyőr SE 31 - 38 Tiszavirág Aréna
5000 Szolnok Tiszaligeti sétány
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Dél-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 FKSE-Algyő - Kondorosi KK 45 - 39 Városi stadion
6723 Szeged Etelka sor 1-3.
16:00 Túrkevei VSE - Tigrisek Csongrádi KSE 21 - 34 Sportcsarnok
5400 Túrkeve József A. utca 23
16:00 Felföldi István SE - Köröstarcsai KSK 24 - 26 Felföldi I. tornaterem
5661 Újkígyós Petőfi út 45
16:00 Kunszentmárton KSK - Kiskunmajsai KC 26 - 43 Sportcsarnok
5440 Kunszentmárton Kossuth utca 40
18:00 Békéscsabai BDSK - Mezőtúri AFC - Syngenta 30 - 34 Városi Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Gyulai út 44.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Észak-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Büki TK - Vady Mosonszolnok 40 - 28 Városi Sportcsarnok
9737 Bük Eötvös utca 7
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Észak női ifjúsági kézilabda MKSZ
15:30 VS Dunakeszi - Szent István SE II. 36 - 36 Móricz Zsigmond Gimnázium
2000 Szentendre Kálvária utca 16.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Dél-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Bácsalmási PVSE - Gyomaendrődi NKSE 27 - 34 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:00 DVTK-Eger - HE-DO B. Braun Gyöngyös 24 - 23 Kemény Ferenc Sportcsarnok
3300 Eger Stadion utca 8.
16:00 Pick Szeged I. - Nyíregyházi SN KFT 31 - 25 Városi stadion
6723 Szeged Etelka sor 1-3.
16:00 Békés-Drén KC - Dabasi KC VSE 29 - 22 Városi Sportcsarnok
5630 Békés Csikos utca 4
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
13:30 Grundfos Tatabánya KC - Váci KSE 24 - 22 Földi Imre Sportcsarnok
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
14:00 FTC KN KFT - Éles KISE 22 - 16 Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
15:00 CYEB Budakalász - NEKA II. 23 - 34 Sportcsarnok
2011 Budakalász Omszk park 1.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Kézilabda Sportakadémia Budapest - EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE 15 - 22 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 FKSE-Algyő - Törökszentmiklósi Székács Kézilabda Egyesület 30 - 25 Fehér Ignác Ált. Isk. Sportcsarnok
6750 Algyő Sport utca 5
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Észak férfi serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Budakalászi SC - Angyalföldi Sportiskola 24 - 19 Móricz Zsigmond Gimnázium
2000 Szentendre Kálvária utca 16.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Közép férfi serdülő kézilabda MKSZ
10:00 Körte HVSE - Szent István SE 24 - 21 Buborék (Ciszteri) spcs.
1114 Budapest Villányi út 27
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Dél-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Bácska Szabadidősport Egyesület - Pécsi VSE-KE-SE 32 - 31 Városi Sportcsarnok,
6453 Bácsbokod Hősök tere 5
13:00 Satelit FC Somogytarnóca - Kiskőrösi KS Kft 18 - 30 Dráva Völgy Középiskola
7570 Barcs Szent László utca 13.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Dél férfi serdülő kézilabda MKSZ
11:30 Bácsalmási PVSE - Rév-OKSI 21 - 36 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
14:00 Abonyi KC - Ráckeve VKSK 40 - 22 Varga István Városi Sportcsarnok
2740 Abony Kossuth tér 18
15:30 Szolnoki KCSE - Pénzügyőr SE 12 - 35 Tiszavirág Aréna
5000 Szolnok Tiszaligeti sétány
Gyermekbajnokság LU14 1. osztály LU14 1.osztály Felsőház női U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Hódmezővásárhelyi LKC - Dabasi KC VSE 21 - 28 Balogh Imsi spcs.
online
6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
11:00 Érdi Sport KFT - DKKA NKFT 23 - 14 Balogh Imsi spcs.
online
6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
12:00 Dabasi KC VSE - K. Szeged SE 23 - 19 Balogh Imsi spcs.
online
6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
13:00 DKKA NKFT - Győri ETO KC 19 - 17 Balogh Imsi spcs.
online
6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
14:00 Kozármisleny Sportegyesület - Érdi Sport KFT 12 - 15 Balogh Imsi spcs.
online
6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
15:00 K. Szeged SE - FTC KN KFT 26 - 28 Balogh Imsi spcs.
online
6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
16:00 Győri ETO KC - Kozármisleny Sportegyesület 27 - 21 Balogh Imsi spcs.
online
6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
17:00 FTC KN KFT - Hódmezővásárhelyi LKC 25 - 19 Balogh Imsi spcs.
online
6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
Gyermekbajnokság LU14 1. osztály LU14 1.osztály Alsóház női U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Siófok KTC KFT - Szombathelyi KKA 29 - 17 Munkacsarnok
online
8600 Siófok Déli utca 2
11:00 PC Trade Szeged KKSE - Debreceni Sportcentrum KN KFT 27 - 28 Munkacsarnok
online
8600 Siófok Déli utca 2
12:00 Szombathelyi KKA - Angyalföldi Sportiskola 21 - 21 Munkacsarnok
online
8600 Siófok Déli utca 2
13:00 EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - PC Trade Szeged KKSE 28 - 19 Munkacsarnok
online
8600 Siófok Déli utca 2
14:00 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Oxxo Energy Orosházi NKC 23 - 19 Munkacsarnok
online
8600 Siófok Déli utca 2
15:00 Angyalföldi Sportiskola - Alba Fehérvár KC 21 - 15 Munkacsarnok
online
8600 Siófok Déli utca 2
16:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE 20 - 32 Munkacsarnok
online
8600 Siófok Déli utca 2
17:00 Alba Fehérvár KC - Siófok KTC KFT 19 - 28 Munkacsarnok
online
8600 Siófok Déli utca 2
Gyermekbajnokság LU14 2. osztály Kelet-Nyugat 1-6 helyezésért női U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Gyömrői Kézilabda Akadémia - Farkasvár DSE 26 - 24 Ignácz Ilona Sportcsarnok
online
2230 Gyömrő Szabadság tér 2
11:00 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Győri ETO KC I. 12 - 25 Ignácz Ilona Sportcsarnok
online
2230 Gyömrő Szabadság tér 2
12:00 Tiszavasvári SE - Farkasvár DSE 22 - 32 Ignácz Ilona Sportcsarnok
online
2230 Gyömrő Szabadság tér 2
13:00 Budaörsi KSE - Debreceni Sportcentrum KN KFT 23 - 20 Ignácz Ilona Sportcsarnok
online
2230 Gyömrő Szabadság tér 2
14:00 Győri ETO KC I. - Tiszavasvári SE 33 - 22 Ignácz Ilona Sportcsarnok
online
2230 Gyömrő Szabadság tér 2
15:00 Budaörsi KSE - Gyömrői Kézilabda Akadémia 18 - 27 Ignácz Ilona Sportcsarnok
online
2230 Gyömrő Szabadság tér 2
Gyermekbajnokság LU14 2. osztály Kelet-Nyugat 19-24. helyezésért női U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Szekszárdi FGKC - Szigetszentmiklós NKSE I. 31 - 17 Garay János Ált.Isk.
online
7100 Szekszárd Zrínyi utca 78
11:00 Dabasi KC VSE - Mosonmagyaróvári KC SE 16 - 25 Garay János Ált.Isk.
online
7100 Szekszárd Zrínyi utca 78
12:00 Szigetszentmiklós NKSE I. - Győri ETO KC II. 17 - 23 Garay János Ált.Isk.
online
7100 Szekszárd Zrínyi utca 78
13:00 Hajdúnánás SK - Mosonmagyaróvári KC SE 24 - 28 Garay János Ált.Isk.
online
7100 Szekszárd Zrínyi utca 78
14:00 Győri ETO KC II. - Dabasi KC VSE 26 - 17 Garay János Ált.Isk.
online
7100 Szekszárd Zrínyi utca 78
15:00 Szekszárdi FGKC - Hajdúnánás SK 24 - 18 Garay János Ált.Isk.
online
7100 Szekszárd Zrínyi utca 78
Gyermekbajnokság LU14 3. osztály Adorján János régió Alsóház női U-14 kézilabda MKSZ
10:00 VAMA Handball SKFT - HORT SE 13 - 19 Építők Sportcsarnok
online
1101 Budapest Vajda Péter utca
11:00 BVSC - Zugló - Budafoki KSE 30 - 8 Építők Sportcsarnok
online
1101 Budapest Vajda Péter utca
12:00 HORT SE - Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület 18 - 8 Építők Sportcsarnok
online
1101 Budapest Vajda Péter utca
13:00 VAMA Handball SKFT - Budafoki KSE 21 - 10 Építők Sportcsarnok
online
1101 Budapest Vajda Péter utca
14:00 Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület - BVSC - Zugló 11 - 22 Építők Sportcsarnok
online
1101 Budapest Vajda Péter utca
Gyermekbajnokság LU14 3. osztály Badó László régió A-C ág női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Kecskeméti NKSE - Kisteleki KK 4 - 41 Városi sportcsarnok
online
6760 Kistelek Kossuth utca 5-7
10:00 Bajai KSE - Mizse KC 14 - 22 Városi sportcsarnok
online
6760 Kistelek Kossuth utca 5-7
11:00 KIKI SKFT - Kiskunhalas UKSC 13 - 16 Városi sportcsarnok
online
6760 Kistelek Kossuth utca 5-7
12:00 Kecskeméti NKSE - Bajai KSE 9 - 21 Városi sportcsarnok
online
6760 Kistelek Kossuth utca 5-7
13:00 Bácsalmási PVSE - KIKI SKFT 6 - 16 Városi sportcsarnok
online
6760 Kistelek Kossuth utca 5-7
14:00 Mizse KC - Bácsbokodi Női Kézilabda Sport Egyesület 27 - 17 Városi sportcsarnok
online
6760 Kistelek Kossuth utca 5-7
15:00 Kiskunhalas UKSC - Tigrisek Csongrádi KSE 23 - 14 Városi sportcsarnok
online
6760 Kistelek Kossuth utca 5-7
16:00 Bácsbokodi Női Kézilabda Sport Egyesület - Kiskőrösi NKSZSE 10 - 27 Városi sportcsarnok
online
6760 Kistelek Kossuth utca 5-7
17:00 Tigrisek Csongrádi KSE - Bácsalmási PVSE 12 - 12 Városi sportcsarnok
online
6760 Kistelek Kossuth utca 5-7
18:00 Kiskőrösi NKSZSE - Kisteleki KK 12 - 17 Városi sportcsarnok
online
6760 Kistelek Kossuth utca 5-7
Gyermekbajnokság LU14 3. osztály Csiszár László régió Felsőház női U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Pázmánd NKSE - ALBA FEHÉRVÁR KC Csákvár 19 - 11 Városi Sportcsarnok
online
2941 Ács Fő út 90
12:00 ALBA FEHÉRVÁR KC Csákvár - Simontornyai KK 15 - 18 Városi Sportcsarnok
online
2941 Ács Fő út 90
13:00 Tamási KC - Pázmánd NKSE 13 - 12 Városi Sportcsarnok
online
2941 Ács Fő út 90
15:00 Simontornyai KK - Tamási KC 13 - 15 Városi Sportcsarnok
online
2941 Ács Fő út 90
Gyermekbajnokság LU14 3. osztály Csiszár László régió Alsóház női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Ácsi Kinizsi - Rácalmás SE 28 - 12 Városi Sportcsarnok
online
2941 Ács Fő út 90
11:00 Rácalmás SE - ALBA FEHÉRVÁR KC Bakonycsernye 24 - 18 Városi Sportcsarnok
online
2941 Ács Fő út 90
14:00 ALBA FEHÉRVÁR KC Bakonycsernye - Dunaújvárosi AC 24 - 15 Városi Sportcsarnok
online
2941 Ács Fő út 90
16:00 Dunaújvárosi AC - Ácsi Kinizsi 11 - 26 Városi Sportcsarnok
online
2941 Ács Fő út 90
Gyermekbajnokság LU14 3. osztály Kovács László régió Felsőház női U-14 kézilabda MKSZ
11:00 Pilisvörösvári KSK - Kóka KSK 26 - 9 PEMÜ Sportcsanok
online
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
12:00 EURONOVEX USE - Abonyi KC 19 - 13 PEMÜ Sportcsanok
online
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
13:00 Kóka KSK - Gödi SE 14 - 14 PEMÜ Sportcsanok
online
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
14:00 Ceglédi KCSE - EURONOVEX USE 14 - 21 PEMÜ Sportcsanok
online
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
15:00 Abonyi KC - Inárcs-Örkény KC 17 - 17 PEMÜ Sportcsanok
online
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
16:00 Gödi SE - Dunakanyar Kézilabda Akadémia 15 - 16 PEMÜ Sportcsanok
online
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
17:00 Inárcs-Örkény KC - Ceglédi KCSE 24 - 14 PEMÜ Sportcsanok
online
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
18:00 Dunakanyar Kézilabda Akadémia - Pilisvörösvári KSK 3 - 33 PEMÜ Sportcsanok
online
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
Gyermekbajnokság LU14 3. osztály Kulcsár Anita régió Felsőház női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Mátészalkai MTK - Fehérgyarmati VSE 37 - 12 Városi Sportcsarnok
online
4700 Mátészalka Kazinczy út 6
10:00 Miskolci VSC - Kazincbarcikai KSE 29 - 13 Városi Sportcsarnok
online
4700 Mátészalka Kazinczy út 6
11:00 Fehérgyarmati VSE - Kisvárdai Kézilabda Club Sportegyesület 10 - 33 Városi Sportcsarnok
online
4700 Mátészalka Kazinczy út 6
12:00 Lóci DSE - Miskolci VSC 16 - 26 Városi Sportcsarnok
online
4700 Mátészalka Kazinczy út 6
13:00 Kazincbarcikai KSE - Berettyó MSE 17 - 21 Városi Sportcsarnok
online
4700 Mátészalka Kazinczy út 6
14:00 Kisvárdai Kézilabda Club Sportegyesület - Csenger Városi Kézilabda és Sport Club 27 - 20 Városi Sportcsarnok
online
4700 Mátészalka Kazinczy út 6
15:00 Berettyó MSE - Lóci DSE 24 - 16 Városi Sportcsarnok
online
4700 Mátészalka Kazinczy út 6
16:00 Csenger Városi Kézilabda és Sport Club - Mátészalkai MTK 15 - 34 Városi Sportcsarnok
online
4700 Mátészalka Kazinczy út 6
Gyermekbajnokság LU14 3. osztály Tóth László régió Alsóház női U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Győri ETO KC - UFC Kőszeg Magvassy Mihály Sportcsarnok
9027 Győr Kiskút liget
11:00 Úrkúti SK - Vasvár VSE 10 - 20 Magvassy Mihály Sportcsarnok
online
9027 Győr Kiskút liget
12:00 Büki TK - UFC Kőszeg Magvassy Mihály Sportcsarnok
9027 Győr Kiskút liget
13:00 Úrkúti SK - Győri ETO KC 14 - 30 Magvassy Mihály Sportcsarnok
online
9027 Győr Kiskút liget
14:00 Vasvár VSE - Büki TK 23 - 14 Magvassy Mihály Sportcsarnok
online
9027 Győr Kiskút liget
Gyermekbajnokság FU14 1. osztály FU14 1.osztály Alsóház férfi U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Balmazújvárosi KK - Dabasi KC VSE 31 - 24 König Rendezvényközpont
online
4060 Balmazújváros Kastélykert utca 1-2
11:00 Bp. Elektromos SE - Telekom Veszprém 0 - 10 König Rendezvényközpont
online
4060 Balmazújváros Kastélykert utca 1-2
12:00 Dabasi KC VSE - Gyöngyösi KK 20 - 29 König Rendezvényközpont
online
4060 Balmazújváros Kastélykert utca 1-2
13:00 Telekom Veszprém - Budaörsi KSE 13 - 28 König Rendezvényközpont
online
4060 Balmazújváros Kastélykert utca 1-2
14:00 SZESE Győr - Bp. Elektromos SE 10 - 0 König Rendezvényközpont
online
4060 Balmazújváros Kastélykert utca 1-2
15:00 Gyöngyösi KK - Debreceni Sportcentrum KN KFT 29 - 15 König Rendezvényközpont
online
4060 Balmazújváros Kastélykert utca 1-2
16:00 Budaörsi KSE - SZESE Győr 21 - 22 König Rendezvényközpont
online
4060 Balmazújváros Kastélykert utca 1-2
17:00 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Balmazújvárosi KK 22 - 31 König Rendezvényközpont
online
4060 Balmazújváros Kastélykert utca 1-2
Gyermekbajnokság FU14 2. osztály Kelet-Nyugat 7-12. helyezésért férfi U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - Ceglédi KKSE 31 - 26 Városi Sportcsarnok
online
5900 Orosháza Eötvös tér 2
11:00 RINYAMENTI KÉZILABDA CLUB - Alsóörsért Közalapítvány 23 - 27 Városi Sportcsarnok
online
5900 Orosháza Eötvös tér 2
12:00 Ceglédi KKSE - ÓAM-Ózdi KC 29 - 35 Városi Sportcsarnok
online
5900 Orosháza Eötvös tér 2
13:00 RINYAMENTI KÉZILABDA CLUB - Csurgói KK 30 - 23 Városi Sportcsarnok
online
5900 Orosháza Eötvös tér 2
14:00 ÓAM-Ózdi KC - Alsóörsért Közalapítvány 24 - 20 Városi Sportcsarnok
online
5900 Orosháza Eötvös tér 2
15:00 Csurgói KK - Orosházi FKSE- LINAMAR 31 - 30 Városi Sportcsarnok
online
5900 Orosháza Eötvös tér 2
Gyermekbajnokság FU14 2. osztály Kelet-Nyugat 19-24. helyezésért férfi U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Mikolik Sport School KFT - Hajdúböszörményi TE 9 - 21 Városi Sportcsarnok
online
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
11:00 Arany Sárkány Focisuli Nyírbátor SE - Ajkai Trampolin SE 20 - 20 Városi Sportcsarnok
online
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
12:00 Mezőkövesdi KC - Mikolik Sport School KFT 27 - 17 Városi Sportcsarnok
online
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
13:00 Arany Sárkány Focisuli Nyírbátor SE - Budai Farkasok NKFT 21 - 30 Városi Sportcsarnok
online
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
14:00 Ajkai Trampolin SE - Mezőkövesdi KC 28 - 34 Városi Sportcsarnok
online
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
15:00 Budai Farkasok NKFT - Hajdúböszörményi TE 24 - 25 Városi Sportcsarnok
online
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
Gyermekbajnokság FU14 3. osztály Adorján János régió Alsóház férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 HORT SE - Angyalföldi Sportiskola 8 - 17 Vasas edzőcsarnok
online
1139 Budapest Fáy utca 58
10:00 Kézisuli Alapítvány Budapest - Kispest NKK Endo + Service 19 - 32 Vasas edzőcsarnok
online
1139 Budapest Fáy utca 58
11:00 Körte HVSE - HORT SE 9 - 27 Vasas edzőcsarnok
online
1139 Budapest Fáy utca 58
12:00 Kispest NKK Endo + Service - Csepeli KSE 45 - 14 Vasas edzőcsarnok
online
1139 Budapest Fáy utca 58
13:00 Körte HVSE - Kézisuli Alapítvány Budapest 21 - 28 Vasas edzőcsarnok
online
1139 Budapest Fáy utca 58
14:00 Csepeli KSE - Angyalföldi Sportiskola 4 - 41 Vasas edzőcsarnok
online
1139 Budapest Fáy utca 58
Gyermekbajnokság FU14 3. osztály Badó László régió Alsóház férfi U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Karcagi SE - Kondorosi KK 12 - 11 Városi Sportcsarnok
online
5300 Karcag József A. utca 1-3.
11:00 Kecskeméti Junior SN KFT - Kiskunfélegyházi HTK 33 - 15 Városi Sportcsarnok
online
5300 Karcag József A. utca 1-3.
12:00 Kondorosi KK - Mezőtúri AFC - Syngenta 18 - 17 Városi Sportcsarnok
online
5300 Karcag József A. utca 1-3.
13:00 Kiskunfélegyházi HTK - Bajai KSE 17 - 19 Városi Sportcsarnok
online
5300 Karcag József A. utca 1-3.
14:00 Mezőtúri AFC - Syngenta - KIKI SKFT 21 - 21 Városi Sportcsarnok
online
5300 Karcag József A. utca 1-3.
15:00 Bajai KSE - Kecskeméti Junior SN KFT 19 - 39 Városi Sportcsarnok
online
5300 Karcag József A. utca 1-3.
16:00 KIKI SKFT - Karcagi SE 22 - 19 Városi Sportcsarnok
online
5300 Karcag József A. utca 1-3.
Gyermekbajnokság FU14 3. osztály Kulcsár Anita régió Felsőház férfi U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Miskolci VSI SC - Kisvárdai Kézilabda Club Sportegyesület 18 - 27 Rendezvények háza
online
3561 Felsőzsolca Sport utca 1
11:00 Téglás VSE - Kazincbarcikai KSE 13 - 26 Rendezvények háza
online
3561 Felsőzsolca Sport utca 1
12:00 Kisvárdai Kézilabda Club Sportegyesület - Hajdúszoboszlói KSKE 28 - 22 Rendezvények háza
online
3561 Felsőzsolca Sport utca 1
13:00 Fehérgyarmati VSE - Kazincbarcikai KSE 20 - 24 Rendezvények háza
online
3561 Felsőzsolca Sport utca 1
14:00 Hajdúszoboszlói KSKE - Téglás VSE 28 - 13 Rendezvények háza
online
3561 Felsőzsolca Sport utca 1
15:00 Miskolci VSI SC - Fehérgyarmati VSE 22 - 27 Rendezvények háza
online
3561 Felsőzsolca Sport utca 1
Gyermekbajnokság FU14 3. osztály Tóth László-Zákányi Bálint régió férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 BBSC Balatonboglár - Haladás VSE SKFT 22 - 29 Haladás Sportkomplexum
online
9700 Szombathely Rohonci út 3.
10:00 Máriaujfalui SE - Telekom Veszprém/Tapolca 23 - 18 Haladás Sportkomplexum
online
9700 Szombathely Rohonci út 3.
11:00 Hosszúhetény SE - BBSC Balatonboglár 37 - 23 Haladás Sportkomplexum
online
9700 Szombathely Rohonci út 3.
12:00 Telekom Veszprém/Tapolca - Szigetvári KSE 24 - 26 Haladás Sportkomplexum
online
9700 Szombathely Rohonci út 3.
13:00 Dél Takarék Mecseknádasd - Hosszúhetény SE 11 - 29 Haladás Sportkomplexum
online
9700 Szombathely Rohonci út 3.
14:00 Szigetvári KSE - Máriaujfalui SE 20 - 28 Haladás Sportkomplexum
online
9700 Szombathely Rohonci út 3.
15:00 Haladás VSE SKFT - Dél Takarék Mecseknádasd 16 - 23 Haladás Sportkomplexum
online
9700 Szombathely Rohonci út 3.
Gyermekbajnokság LU12 Adorján János régió női U-12 kézilabda MKSZ
09:00 BVSC - Zugló - Angyalföldi Sportiskola 7 - 19 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
09:55 FTC KN KFT - Kispest NKK Endo + Service 20 - 15 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
10:50 Angyalföldi Sportiskola - HORT SE 17 - 12 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
11:45 XVI.kerületi KMSE - BVSC - Zugló 38 - 1 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
12:40 ÓKSI SE - FTC KN KFT 10 - 32 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
13:35 HORT SE - Kispest NKK Endo + Service 13 - 22 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
14:30 XVI.kerületi KMSE - ÓKSI SE 28 - 14 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
Gyermekbajnokság LU12 Badó László régió női U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Gyulasport NKFT - Felföldi István SE 18 - 11 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
09:55 Békéscsabai ENKSE - FKSE-Algyő 25 - 18 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
10:50 Békéscsaba DKSE - Felföldi István SE 19 - 5 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
11:45 PC TRADE Szeged KKSE II. - FKSE-Algyő 16 - 21 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
12:40 Hódmezővásárhelyi LKC - Békéscsabai ENKSE 12 - 23 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
13:35 PC Trade Szeged KKSE I. - Békéscsaba DKSE 30 - 4 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
14:30 PC TRADE Szeged KKSE II. - Kiskőrösi NKSZSE 33 - 8 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
15:25 PC Trade Szeged KKSE I. - Hódmezővásárhelyi LKC 30 - 13 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
16:20 Kiskőrösi NKSZSE - Gyulasport NKFT 19 - 16 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
Gyermekbajnokság LU12 Csiszár László régió női U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Dorogi ESE 2 - Kőkúti Sasok DSE 13 - 19 Városi Sportcsarnok
2510 Dorog Iskola utca 1.
09:55 Dorogi ESE 1 - Komárom VSE 17 - 24 Városi Sportcsarnok
2510 Dorog Iskola utca 1.
10:50 Kőkúti Sasok DSE - Tarján SE 33 - 20 Városi Sportcsarnok
2510 Dorog Iskola utca 1.
11:45 Komárom VSE - Ácsi Kinizsi 18 - 13 Városi Sportcsarnok
2510 Dorog Iskola utca 1.
12:40 ALBA FEHÉRVÁR KC -Csákvár - Hét Vezér SE 17 - 17 Városi Sportcsarnok
2510 Dorog Iskola utca 1.
13:35 Ácsi Kinizsi - Dorogi ESE 1 17 - 17 Városi Sportcsarnok
2510 Dorog Iskola utca 1.
14:30 Tarján SE - Tatabányai SC 14 - 19 Városi Sportcsarnok
2510 Dorog Iskola utca 1.
15:25 ALBA FEHÉRVÁR KC 2 - ALBA FEHÉRVÁR KC -Csákvár 18 - 12 Városi Sportcsarnok
2510 Dorog Iskola utca 1.
16:20 Hét Vezér SE - Tatabányai SC 12 - 24 Városi Sportcsarnok
2510 Dorog Iskola utca 1.
17:15 ALBA FEHÉRVÁR KC 2 - Dorogi ESE 2 5 - 17 Városi Sportcsarnok
2510 Dorog Iskola utca 1.
Gyermekbajnokság LU12 Kovács László régió női U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Érdi Sport KFT - Mogyoródi KSK 27 - 7 Batthyányi Ált.Isk. spcs.
2030 Érd Fácán köz 2
09:00 EURONOVEX USE II - Dunavarsányi TE 3 - 33 Árpád Fejedelem Ált.Isk.
2336 Dunavarsány Árpád utca 12
09:55 Gödi SE - Solymári SC 10 - 20 Batthyányi Ált.Isk. spcs.
2030 Érd Fácán köz 2
09:55 Százhalombattai VUK SE - Vecsési SE 13 - 10 Árpád Fejedelem Ált.Isk.
2336 Dunavarsány Árpád utca 12
10:50 Inárcs-Örkény KC. II. - Mogyoródi KSK 3 - 16 Batthyányi Ált.Isk. spcs.
2030 Érd Fácán köz 2
10:50 Kóka KSK - EURONOVEX USE I 11 - 30 Árpád Fejedelem Ált.Isk.
2336 Dunavarsány Árpád utca 12
11:45 Főnix ISE - Solymári SC 16 - 26 Batthyányi Ált.Isk. spcs.
2030 Érd Fácán köz 2
11:45 Dunakanyar Kézilabda Akadémia - EURONOVEX USE II 24 - 8 Árpád Fejedelem Ált.Isk.
2336 Dunavarsány Árpád utca 12
12:40 Dömsödi USE - Gödi SE 27 - 16 Batthyányi Ált.Isk. spcs.
2030 Érd Fácán köz 2
12:40 Vecsési SE - Kóka KSK 15 - 14 Árpád Fejedelem Ált.Isk.
2336 Dunavarsány Árpád utca 12
13:35 Főnix ISE - Inárcs-Örkény KC. II. 33 - 4 Batthyányi Ált.Isk. spcs.
2030 Érd Fácán köz 2
13:35 EURONOVEX USE I - Százhalombattai VUK SE 28 - 13 Árpád Fejedelem Ált.Isk.
2336 Dunavarsány Árpád utca 12
14:30 Dunavarsányi TE - Dunakanyar Kézilabda Akadémia 26 - 12 Árpád Fejedelem Ált.Isk.
2336 Dunavarsány Árpád utca 12
14:30 Dömsödi USE - Érdi Sport KFT 34 - 17 Batthyányi Ált.Isk. spcs.
2030 Érd Fácán köz 2
Gyermekbajnokság LU12 Zákányi Bálint régió női U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Hévízi SK - Marcali VSZSE 20 - 18 Városi Sportcsarnok
8380 Hévíz Széchenyi utca
09:00 Komló Sport KC - Rinyamenti Kézilabda Club I 7 - 40 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
09:55 Siófok KTC KFT - Csurgói NKC 18 - 20 Városi Sportcsarnok
8380 Hévíz Széchenyi utca
09:55 Tom Market-KSE 1. - Mohácsi Torna Egylet 1888 14 - 20 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
10:50 Hosszúhetény SE - Siófok KCSE 9 - 26 Városi Sportcsarnok
8380 Hévíz Széchenyi utca
10:50 PSN Zrt. - Tom Market-KSE 2. 23 - 15 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
11:45 Marcali VSZSE - Siófok KTC KFT 20 - 20 Városi Sportcsarnok
8380 Hévíz Széchenyi utca
11:45 Rinyamenti Kézilabda Club I - Tom Market-KSE 1. 14 - 22 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
12:40 Siófok KCSE - Pécsváradi Spartacus SE 35 - 9 Városi Sportcsarnok
8380 Hévíz Széchenyi utca
12:40 Mohácsi Torna Egylet 1888 - TUNGSRAM SE 40 - 15 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
13:35 Csurgói NKC - GÓNA SZKKE 9 - 10 Városi Sportcsarnok
8380 Hévíz Széchenyi utca
13:35 Tom Market-KSE 2. - Rinyamenti Kézilabda Klub II 20 - 11 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
14:30 Hosszúhetény SE - Pécsváradi Spartacus SE 22 - 9 Városi Sportcsarnok
8380 Hévíz Széchenyi utca
14:30 TUNGSRAM SE - PSN Zrt. 17 - 32 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
15:25 GÓNA SZKKE - Hévízi SK 20 - 15 Városi Sportcsarnok
8380 Hévíz Széchenyi utca
15:25 Rinyamenti Kézilabda Klub II - Komló Sport KC 7 - 27 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
Gyermekbajnokság FU12 Adorján János régió férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 BVSC - Zugló - PLER-Budapest 8 - 19 BVSC-Zugló edzőcsarnok
1142 Budapest Szőnyi út 2.
09:55 Kézilabda Utánpótlás KFT I - FTC KN KFT II. 24 - 13 BVSC-Zugló edzőcsarnok
1142 Budapest Szőnyi út 2.
10:00 ÓKSI SE - Mikolik Sport School KFT 17 - 27 Kerék u. Ált. Isk. spcs.
1036 Budapest Kerék utca 18-20
10:50 HORT SE - PLER-Budapest 21 - 23 BVSC-Zugló edzőcsarnok
1142 Budapest Szőnyi út 2.
10:55 Kispest NKK Endo + Service - Csepel DSE 22 - 23 Kerék u. Ált. Isk. spcs.
1036 Budapest Kerék utca 18-20
11:45 FTC KN KFT I. - BVSC - Zugló 20 - 10 BVSC-Zugló edzőcsarnok
1142 Budapest Szőnyi út 2.
11:50 Mikolik Sport School KFT - Kézisuli Alapítvány Budapest 24 - 24 Kerék u. Ált. Isk. spcs.
1036 Budapest Kerék utca 18-20
12:40 Angyalföldi Sportiskola 1 - FTC KN KFT II. 29 - 19 BVSC-Zugló edzőcsarnok
1142 Budapest Szőnyi út 2.
12:45 Pumukli KUA - Csepel DSE 22 - 18 Kerék u. Ált. Isk. spcs.
1036 Budapest Kerék utca 18-20
13:35 Kézilabda Utánpótlás KFT I - HORT SE 19 - 19 BVSC-Zugló edzőcsarnok
1142 Budapest Szőnyi út 2.
13:40 Kispest NKK Endo + Service - Kézisuli Alapítvány Budapest 14 - 32 Kerék u. Ált. Isk. spcs.
1036 Budapest Kerék utca 18-20
14:30 FTC KN KFT I. - Angyalföldi Sportiskola 1 25 - 22 BVSC-Zugló edzőcsarnok
1142 Budapest Szőnyi út 2.
14:35 ÓKSI SE - Pumukli KUA 22 - 18 Kerék u. Ált. Isk. spcs.
1036 Budapest Kerék utca 18-20
Gyermekbajnokság FU12 Csiszár László régió férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Kisbér KC - Tarján SE 14 - 23 Városi Sportcsarnok
2870 Kisbér Vásártér utca 1
09:55 Martonvásár - Komárom VSE 14 - 14 Városi Sportcsarnok
2870 Kisbér Vásártér utca 1
10:50 Tarján SE - Dorogi ESE 25 - 13 Városi Sportcsarnok
2870 Kisbér Vásártér utca 1
11:45 Kisbér KC - Martonvásár 12 - 16 Városi Sportcsarnok
2870 Kisbér Vásártér utca 1
12:40 Komárom VSE - Dorogi ESE 25 - 10 Városi Sportcsarnok
2870 Kisbér Vásártér utca 1
Gyermekbajnokság FU12 Sterbinszky Amália régió férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Tiszaföldvár VSE 2 - Tiszaföldvár VSE 1 19 - 17 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
09:55 Petőfi DSE Túrkeve - Szolnoki Kézilabda Club Sportegyesület 13 - 37 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
10:50 Hevesi SE - Tiszaföldvár VSE 1 22 - 28 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
11:45 Palóc Pumák - Szolnoki Kézilabda Club Sportegyesület 36 - 20 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
12:40 Hevesi SE - Petőfi DSE Túrkeve 26 - 22 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
13:35 Palóc Pumák - Tiszaföldvár VSE 2 21 - 14 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
Gyermekbajnokság FU12 Tóth László régió férfi U-12 kézilabda MKSZ
Celldömölki VSE - Vulkán Fürdő - Veszprémi Magyar-Finn Egyesület Városi Sportcentrum
8400 Ajka Sport utca 23.
Büki TK - Veszprémi Magyar-Finn Egyesület Városi Sportcentrum
8400 Ajka Sport utca 23.
09:00 Ajkai Trampolin SE - Celldömölki VSE - Vulkán Fürdő 18 - 9 Városi Sportcentrum
8400 Ajka Sport utca 23.
09:55 Telekom Veszprém - Haladás VSE SKFT 28 - 20 Városi Sportcentrum
8400 Ajka Sport utca 23.
10:50 Telekom Veszprém/Tapolca - Balatonfüredi KSE-Eötvös 17 - 18 Városi Sportcentrum
8400 Ajka Sport utca 23.
11:45 Celldömölki VSE - Vulkán Fürdő - Büki TK 19 - 20 Városi Sportcentrum
8400 Ajka Sport utca 23.
12:40 Telekom Veszprém - Telekom Veszprém/Tapolca 34 - 22 Városi Sportcentrum
8400 Ajka Sport utca 23.
13:35 Haladás VSE SKFT - Balatonfüredi KSE-Eötvös 20 - 19 Városi Sportcentrum
8400 Ajka Sport utca 23.
14:30 Ajkai Trampolin SE - Büki TK 21 - 24 Városi Sportcentrum
8400 Ajka Sport utca 23.
Gyermekbajnokság FU12 Zákányi Bálint régió férfi U-12 kézilabda MKSZ
10:00 BBSC Balatonboglár - Georgikon DSE 12 - 28 Urányi János Sportcsarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
10:55 PSN ZRT - Dél Takarék Mecseknádasd 34 - 5 Urányi János Sportcsarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
11:50 Komló Sport KC - Georgikon DSE 20 - 22 Urányi János Sportcsarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
12:45 TUNGSRAM SE - Dél Takarék Mecseknádasd 27 - 25 Urányi János Sportcsarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
13:40 PSN ZRT - Csurgói KK 26 - 12 Urányi János Sportcsarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
14:35 Komló Sport KC - TUNGSRAM SE 26 - 28 Urányi János Sportcsarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
15:30 BBSC Balatonboglár - Csurgói KK 6 - 26 Urányi János Sportcsarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
Kisiskolás verseny FU10 Csiszár László régió férfi U-10 kézilabda MKSZ
10:00 Tarján SE - Alba Regia KSE 0 - 0 Községi Sportcsarnok
2831 Tarján Rákóczi út 13
10:40 VAX KE Sárbogárd - Rácalmás SE 0 - 0 Községi Sportcsarnok
2831 Tarján Rákóczi út 13
11:20 Alba Regia KSE - Martonvásár 0 - 0 Községi Sportcsarnok
2831 Tarján Rákóczi út 13
12:00 Tarján SE - Simontornyai KK I. 0 - 0 Községi Sportcsarnok
2831 Tarján Rákóczi út 13
12:40 Simontornyai KK II. - VAX KE Sárbogárd 0 - 0 Községi Sportcsarnok
2831 Tarján Rákóczi út 13
13:20 Cunder TU Kézisuli - Rácalmás SE 0 - 0 Községi Sportcsarnok
2831 Tarján Rákóczi út 13
14:00 Simontornyai KK II. - Martonvásár 0 - 0 Községi Sportcsarnok
2831 Tarján Rákóczi út 13
14:40 Simontornyai KK I. - Cunder TU Kézisuli 0 - 0 Községi Sportcsarnok
2831 Tarján Rákóczi út 13
Kisiskolás verseny FU10 Kovács László régió férfi U-10 kézilabda MKSZ
10:00 Szigetszentmiklósi KSK-Bíró - Dabasi KC VSE 0 - 0 Dömsöd Sportközpont
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
10:40 Szigetszentmiklósi KSK- Ádám Jenő - Budaörsi KSE 0 - 0 Dömsöd Sportközpont
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
11:20 Szigetszentmiklósi KSK-Csokonai - Dabasi KC VSE 0 - 0 Dömsöd Sportközpont
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
12:00 Szigetszentmiklósi KSK-Bíró - Budai Farkasok NKFT 0 - 0 Dömsöd Sportközpont
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
12:40 Szigetszentmiklósi KSK-Csokonai - Budaörsi KSE 0 - 0 Dömsöd Sportközpont
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
13:20 Szigetszentmiklósi KSK- Ádám Jenő - Százhalombattai VUK SE 0 - 0 Dömsöd Sportközpont
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
14:00 Budai Farkasok NKFT - Solymári SC 0 - 0 Dömsöd Sportközpont
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
14:40 Százhalombattai VUK SE - Gyáli BKSE 0 - 0 Dömsöd Sportközpont
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
15:20 Dunavarsányi TE - Ráckeve VKSK 0 - 0 Dömsöd Sportközpont
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
16:00 Dunaharaszti MTK - Solymári SC 0 - 0 Dömsöd Sportközpont
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
16:40 Ráckeve VKSK - Gyáli BKSE 0 - 0 Dömsöd Sportközpont
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
17:20 Dunavarsányi TE - Dunaharaszti MTK 0 - 0 Dömsöd Sportközpont
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
Kisiskolás verseny FU10 Kulcsár Anita régió férfi U-10 kézilabda MKSZ
09:00 Vitka SE - Kisvárdai Kézilabda Club Sportegyesület 0 - 0 Városi Sportcsarnok
4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
09:40 Mátészalkai MTK II. - Sárospataki RKG Alapítvány 0 - 0 Városi Sportcsarnok
4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
10:00 Szivacs KC I. - Tiszavasvári SE 0 - 0 Zelk Zoltán Ált. Isk. sportcsarnoka*
4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29.
10:20 Vitka SE - Mátészalkai MTK I. 0 - 0 Városi Sportcsarnok
4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
10:40 FILO SE - Monbebe NKFT 0 - 0 Zelk Zoltán Ált. Isk. sportcsarnoka*
4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29.
11:00 Kisvárdai Kézilabda Club Sportegyesület - Sárospataki RKG Alapítvány 0 - 0 Városi Sportcsarnok
4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
11:20 Tiszavasvári SE - Miskolci VSI SC 0 - 0 Zelk Zoltán Ált. Isk. sportcsarnoka*
4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29.
11:40 Mátészalkai MTK I. - Arany Sárkány Focisuli Nyírbátor SE 0 - 0 Városi Sportcsarnok
4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
12:00 Szivacs KC I. - Kispályás Műfüves NKFT II 0 - 0 Zelk Zoltán Ált. Isk. sportcsarnoka*
4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29.
12:20 Mátészalkai MTK II. - Szatmár USE Fehérgyarmat I. 0 - 0 Városi Sportcsarnok
4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
12:40 FILO SE - Miskolci VSI SC 0 - 0 Zelk Zoltán Ált. Isk. sportcsarnoka*
4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29.
13:00 Dombrádi MOBIL DSE - Demecseri VKSE 0 - 0 Városi Sportcsarnok
4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
13:20 Monbebe NKFT - Kispályás Műfüves NKFT I. 0 - 0 Zelk Zoltán Ált. Isk. sportcsarnoka*
4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29.
13:40 Arany Sárkány Focisuli Nyírbátor SE - Csenger Városi Kézilabda és Sport Club 0 - 0 Városi Sportcsarnok
4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
14:00 Szivacs KC II. - Ózdi Kézilabda Club II. 0 - 0 Zelk Zoltán Ált. Isk. sportcsarnoka*
4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29.
14:20 Dombrádi MOBIL DSE - Szatmár USE Fehérgyarmat I. 0 - 0 Városi Sportcsarnok
4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
14:40 Kispályás Műfüves NKFT II - ÓAM-Ózdi KC I. 0 - 0 Zelk Zoltán Ált. Isk. sportcsarnoka*
4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29.
15:00 Csenger Városi Kézilabda és Sport Club - Demecseri VKSE 0 - 0 Városi Sportcsarnok
4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
15:20 Kispályás Műfüves NKFT I. - Ózdi Kézilabda Club II. 0 - 0 Zelk Zoltán Ált. Isk. sportcsarnoka*
4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29.
16:00 Szivacs KC II. - ÓAM-Ózdi KC I. 0 - 0 Zelk Zoltán Ált. Isk. sportcsarnoka*
4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29.
Kisiskolás verseny FU10 Sterbinszky Amália régió férfi U-10 kézilabda MKSZ
13:40 Sütő Kézisuli - Petőfi DSE Túrkeve 0 - 0 Mezőtúri Református Kollégium tornacsarnoka
5400 Mezőtúr Kossuth Lajos út 2.
14:20 Mezőtúri AFC - Syngenta - Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület I. 0 - 0 Mezőtúri Református Kollégium tornacsarnoka
5400 Mezőtúr Kossuth Lajos út 2.
15:00 Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület II. - Sütő Kézisuli 0 - 0 Mezőtúri Református Kollégium tornacsarnoka
5400 Mezőtúr Kossuth Lajos út 2.
15:00 Törökszentmiklósi Székács KE - Alföldi Farkasok SE KFT-Szajol 0 - 0 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
15:40 Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület I. - Petőfi DSE Túrkeve 0 - 0 Mezőtúri Református Kollégium tornacsarnoka
5400 Mezőtúr Kossuth Lajos út 2.
15:40 Tiszaföldvár VSE I. - Szolnoki KCSE 0 - 0 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
16:20 Mezőtúri AFC - Syngenta - Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület II. 0 - 0 Mezőtúri Református Kollégium tornacsarnoka
5400 Mezőtúr Kossuth Lajos út 2.
16:20 Tiszaföldvár VSE II. - Alföldi Farkasok SE KFT-Szajol 0 - 0 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
17:00 Szolnoki KCSE - Törökszentmiklósi Székács KE 0 - 0 Homoki Sportcsarnok