Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2019. április 26. péntek
következő nap
NB I férfi felnőtt NB I férfi felnőtt-Alapszakasz férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Ceglédi KKSE - Ferencvárosi TC 33 - 26 Gál József Sportcsarnok
online
2700 Cegléd Rákóczi út 33.
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 Moyra-Budaörs Handball - DVSC SCHAEFFLER 19 - 29 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
online
2040 Budaörs Hársfa utca 6.
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
19:00 Budai Farkasok NKFT - Váci KSE 19 - 36 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2040 Budaörs Hársfa utca 6.
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
18:30 Kispest NKK Endo + Service - Oxxo Energy Orosházi NKC 29 - 31 Soroksári Sportcsarnok
1239 Budapest Szentlőrinci út- Nyír utca
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Dél-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
19:00 Hőgyészi SC - Rinyamenti Kézilabda Club 32 - 25 Vályi P. SzKI
7900 Tamási Deák Ferenc utca 6-8.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Vitka SE - Hajdúböszörményi TE 29 - 21 Városi Sportcsarnok
4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
18:00 Juventus-Panoráma Hevesi SE - DVSC U22 35 - 33 Városi Sport-és Rendcs.
3360 Heves Deák Ferenc út 62
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Ceglédi KKSE - Ózdi Kézilabda Club 26 - 35 Gál József Sportcsarnok
2700 Cegléd Rákóczi út 33.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Csurgói KK - Szigetszentmiklósi KSK 38 - 29 Sótonyi László Sportcsarnok
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:30 PC Trade Szeged KKSE - Kisvárdai KC 38 - 28 Déri Miksa SzKI
6724 Szeged Kálvária tér 7
17:45 Kecskeméti NKSE - Dunakanyar Kézilabda Akadémia 24 - 29 II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
6000 Kecskemét Tóth László sétány 2
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:30 Százhalombattai KE - Veszprémi KKFT Felsőörs II. 31 - 30 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
18:00 NEKA II. - CYEB Budakalász II. 26 - 24 NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Észak férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:30 Solymári SC - Csömöri SSZN KFT 30 - 32 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Alsózsolcai KSC - Hajdúszoboszlói KSKE 21 - 33 Sportcsarnok
3571 Alsózsolca Ilona utca 4
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Közép férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
19:15 Szent István SE - Üllői VKSK 27 - 46 Kerék u. Ált. Isk. spcs.
1036 Budapest Kerék utca 18-20
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Dél-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 Hőgyészi SC - Rinyamenti Kézilabda Club 23 - 26 Vályi P. SzKI
7900 Tamási Deák Ferenc utca 6-8.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Észak-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
19:00 Tatai AC - Petőfi SK Lipót 26 - 23 Eötvös J. Gimnázium Sportcsarnok
2890 Tata Tanoda tér 5
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Észak-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Vitka SE - Hajdúböszörményi TE 21 - 33 Városi Sportcsarnok
4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
16:00 Juventus-Panoráma Hevesi SE - DVSC SCHAEFFLER III. 21 - 25 Városi Sport-és Rendcs.
3360 Heves Deák Ferenc út 62
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
15:30 Satelit FC Somogytarnóca - GÓNA SZKKE 18 - 24 Dráva Völgy Középiskola
7570 Barcs Szent László utca 13.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Közép női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Pásztói KC - Domony KSE 18 - 26 Fáy András Szakképző Isk.
3070 Bátonyterenye Ózdi út 39
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Közép-Dél női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 Kiskunhalas UKSC - Gézengúz UKC 36 - 22 Bibó István Gimnázium sportcsarnok
6400 Kiskunhalas Szász K. utca 21
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Dél-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:15 Veszprém Pannon Sport Egyesület - BBSC Balatonboglár 35 - 22 Wartha sportcsarnok
8200 Veszprém Wartha V utca 3
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
13:00 Csurgói KK - Moyra-Budaörs Handball 15 - 18 Sótonyi László Sportcsarnok
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Kecskeméti NKSE-KESI - Dunakanyar Kézilabda Akadémia 16 - 24 II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
6000 Kecskemét Tóth László sétány 2
18:30 PC Trade Szeged KKSE - Kisvárdai KC 14 - 28 Déri Miksa SzKI
6724 Szeged Kálvária tér 7
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Tatai AC - Telekom Veszprém II. 34 - 21 Güntner Aréna
2890 Tata Kőkút köz 2.
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 DKKA NKFT II. - Csepel DSE 18 - 26 Főiskolai spcs.
2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Észak-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:30 Szalézi DSE Kazincbarcika - DEAC NK KFT II. 26 - 36 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
15:30 DVTK-Eger II. - STAVMAT- Füzesabonyi SC 30 - 31 Kemény Ferenc Sportcsarnok
3300 Eger Stadion utca 8.
16:30 Hajdúböszörményi TE - Püspökladányi KE 28 - 29 Városi Sportcsarnok
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Közép férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:30 Veresegyház VSK - Esztergomi Vitézek RAFC 43 - 28 Sportcsarnok*
online
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Észak női serdülő kézilabda MKSZ
13:00 Szent István SE II. - Dorogi ESE II. 20 - 18 Építők Sportcsarnok
1101 Budapest Vajda Péter utca
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Közép-Dél női serdülő kézilabda MKSZ
16:15 Mikolik Sport School KFT - Gyöngyösi KK 14 - 34 MOM Sport
1123 Budapest Csörsz utca 12-14
17:30 Jászberényi TF DSE - Kispest NKK Endo + Service 21 - 24 LEHEL spcs
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Dél-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
15:45 Veszprém Pannon Sport Egyesület - BBSC Balatonboglár 29 - 23 Wartha sportcsarnok
8200 Veszprém Wartha V utca 3
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Dél női serdülő kézilabda MKSZ
17:00 REAC - Inárcs-Örkény KC 0 - 48 Szent László Ált.Isk. spcs.
2146 Mogyoród Iskola utca
17:55 Csepel DSE - Ceglédi KCSE 18 - 30 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
Bács-Kiskun megyei női női felnőtt kézilabda Bács
18:30 Mizse KC - Kiskunmajsai KC 21 - 16 Polyák Imre Sportcsarnok
6050 Lajosmizse Szabadság tér 13
Békés megyei férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda Békés
19:00 HC Szarvas - Kondorosi KK 27 - 37 Városi sportcsarnok
5540 Szarvas Alkotmány utca
Budapest Női Felnőtt Bp. III. o. női felnőtt- Felsőház női felnőtt kézilabda Budapest
19:20 Kispest NKK II. - HORT SE II 31 - 27 Kruj Iván spcs.
online
1202 Budapest Mártírok útja 205
Csongrád megyei női-alapszakasz női felnőtt kézilabda Csongrád
18:00 FERROÉP-SZER DESZK - Kisteleki KK 24 - 18 Sportcsarnok
6772 Deszk Móra utca 2
Magyar Éptek Fejér megyei női női felnőtt kézilabda Fejér
17:00 Dunaújvárosi AC - Velencei SE 17 - 34 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
Hajdú-Bihar megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Hajdú
19:00 Polgár VKSK - Hajdúnánás KSE II. 32 - 48 Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
Somogy megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Somogy
17:30 Satelit FC Somogytarnóca II. - Veszprémi Magyar-Finn Egyesület 10 - 0 Dráva Völgy Középiskola
7570 Barcs Szent László utca 13.
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Szabolcs
19:00 Kállósemjéni SZSE - Szivacs KC 38 - 43 Wesselényi M. Szakközépi.
4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12
Veszprém megyei férfi Veszprém megyei férfi-Alsóház férfi felnőtt kézilabda Veszprém
19:30 Simontornyai KK - Tapolca VSE 45 - 31 Városi Sportcsarnok
7081 Simontornya Hunyadi utca 16
Zala megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Zala
18:30 Georgikon DSE - Szombathelyi ESE 27 - 22 Csokonai ÁMK
8360 Keszthely Fodor utca 43
2019. április
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
FRISS HÍREK
Élőben az ifjúsági és serdülő Final4!
2019.05.25. Versenyek
Szombaton mérkőznek meg az alapszakasz során legjobb teljesítményt nyújtó férfi és női csapatok az ifjúsági és serdülő Final4-ban, amiket élőben követhetnek.
Svéd játékvezetők a bajnoki döntő visszavágóján
2019.05.24. Férfi NB I.
A svéd Mirza Kurtagic-Mattias Wettervik kettős kapott játékvezető-küldést a K&H férfi kézilabda liga döntőjének május 26-i visszavágójára, a MOL-Pick Szeged–Telekom Veszprém találkozóra.
Liga Kupa: a Gyöngyös a kupagyőztes
2019.05.24. Versenyek
Kettős győzelemmel a Gyöngyös érdemelte ki az elsőséget.
Közel a bajnoki címhez a Veszprém
2019.05.23. Férfi NB I.
Szünetbeli egy gólos hátrányát a mérkőzés végére nagy előnnyé változtatva 11 találattal győzte le a MOL-Pick Szegedet a Telekom Veszprém a K&H férfi liga döntőjének 1. mérkőzésén.
Élő: a Budakalász ellen folytatják a felkészülést a juniorok
2019.05.22. Versenyek
A mérkőzésre a belépés ingyenes!
Magabiztos junior győzelem
2019.05.22. Versenyek
A nyári U21-es világbajnokságra készülő nemzeti együttes nyolc gólos győzelmet aratott.
Dán játékvezetők a bajnoki döntő 1. mérkőzésén
2019.05.21. Férfi NB I.
A dán Martin Gjeding-Mads Hansen dán kettős kapott játékvezető-küldést a K&H férfi kézilabda liga döntőjének május 23-i, 1. mérkőzésre, a Telekom Veszprém–MOL-Pick Szeged találkozóra.
Sorsoltak a férfi junior vb-re
2019.05.21. Férfi junior válogatott
A Nemzetközi Kézilabda Szövetség kisorsolta a nyári, spanyolországi férfi U21-es világbajnokság csoportbeosztását.
Liga Kupa: három gólos gyöngyösi előny
2019.05.21. Versenyek
A házigazda Gyöngyös három góllal legyőzte a Csurgót a férfi Liga Kupa döntőjének 1. mérkőzésén.
Juniorok felkészülése az Eger ellen
2019.05.21. Férfi junior válogatott
Kedden Balatonbogláron az Eger együttese ellen lépett pályára a nyári U21-es világbajnokságra készülő magyar férfi junior válogatott.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó