Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2020. február 28. péntek
következő nap
NB I férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 FTC-HungaroControl - Mezőkövesdi KC 33 - 28 Elek Gyula Aréna
online
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 MTK Budapest - Motherson-Mosonmagyaróvár 27 - 27 Elektromos csarnok
online
1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
19:00 Pécsi VSE - PEAC 39 - 31 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
online
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 FTC KN KFT U19 - Hajdúnánás SK 30 - 28 Elek Gyula Aréna
online
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Budaörs KSN KFT - Csurgói NKC 28 - 23 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
online
2040 Budaörs Hársfa utca 6.
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Észak-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:30 DEAC NK KFT - Kisvárdai KC 25 - 18 Debreceni Egyetem Sporttudományi Oktatóközpont
4032 Debrecen Egyetem tér 1.
Női Felnőtt Edzőmérkőzések női felnőtt kézilabda MKSZ
15:30 KÖFÉM SC - DKKA NKFT KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Telekom Veszprém - Szigetszentmiklósi KSK 37 - 36 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 Tatai AC - Balatonfüredi KSE II. 28 - 17 Güntner Aréna
2890 Tata Kőkút köz 2.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-C csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Szalézi DSE Kazincbarcika - SBS-Eger II 40 - 27 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
18:00 Sárospataki TC - Alsózsolcai KSC-BOKA 54 - 16 Árpád Vezér Gimn.
3950 Sárospatak Arany utca 3-7.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-G csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:20 Vecsési SE - Pénzügyőr SE-Budafok 36 - 32 Városi Sportcsarnok
2220 Vecsés Fő út 90-92
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-B csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 BVSC - Zugló I. - Pásztói KC 57 - 20 BVSC-Zugló edzőcsarnok
1142 Budapest Szőnyi út 2.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-F csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:30 Vonyarcvashegy SE - TUNGSRAM SE 13 - 51 Csokonai ÁMK
8360 Keszthely Fodor utca 43
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-G csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:30 Jászberényi TF DSE - Mizse KC 36 - 22 LEHEL spcs
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-I csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
15:45 Bajai KSE I. - Kiskőrösi NKSZSE 20 - 32 MNÁMK sportcsarnok
6500 Baja Duna utca 33.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Pick Szeged II. - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 22 - 26 Csonka János SzKI
6726 Szeged Temesvári krt 38.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
13:00 Csurgói KK - NEKA I. 23 - 30 Sótonyi László Sportcsarnok
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
16:15 Telekom Veszprém - KSA Budapest 27 - 23 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Törökszentmiklósi Székács KE - Gödöllői KC 11 - 32 Székács spcs.
5200 Törökszentmiklós Almássy utca 50
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Éles KISE - PLER-Budapest 23 - 19 ÉKI II. sportcsarnok
8200 Veszprém Házgyári út 22.
17:50 Budai Farkasok NKFT - Budakalász Kézilabda ZRT 24 - 26 Bálint Márton Ált. és Középisk.
2045 Törökbálint Köztársaság tér 8
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Rinyamenti Kézilabda Club Sportegyesület - Mohácsi Torna Egylet 1888 28 - 31 Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
7500 Nagyatád Baross Gábor utca 4
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-B csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:15 Csömöri SSZN KFT - Mikolik Sport School KFT 26 - 25 Sportcsarnok
2141 Csömör Major utca 7-9.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-C csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Sárospataki TC - Miskolci VSI SC 30 - 26 Árpád Vezér Gimn.
3950 Sárospatak Arany utca 3-7.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-D csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Kispályás Műfüves NKFT - Nyírbátori SU NKFT 42 - 29 Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-H csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület - Tigrisek Csongrádi KSE 29 - 18 Városi Sportcsarnok
5200 Törökszentmiklós Almássy utca 51
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-C csoport női serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Egri Városi Sportiskola - Debreceni Sportcentrum KN KFT 22 - 20 Kemény Ferenc Sportcsarnok
3300 Eger Stadion utca 8.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-E csoport női serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Éles KISE - Sport36-Komló 19 - 30 ÉKI sportcsarnok
8200 Veszprém Házgyári út 22.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-F csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Jászberényi TF DSE - FTC KN KFT II. 18 - 30 LEHEL spcs
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
18:00 Gyáli BKSE - Malév Sport Club 26 - 27 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
2360 Gyál Ady Endre utca
Baranya megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Baranya
19:30 Hosszúhetényi Sport KFT - PEAC 23 - 27 Városi Sportcsarnok,
7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
Budapest Női Felnőtt Bp. I.o. női felnőtt női felnőtt kézilabda Budapest
19:00 BVSC - Zugló - Gödöllői KC 37 - 15 BVSC-Zugló edzőcsarnok
online
1142 Budapest Szőnyi út 2.
Zala megyei női női felnőtt kézilabda Zala
18:00 Zalaszentgróti KC - GÓNA SZKKE 25 - 34 Városi Sportcsarnok
8790 Zalaszentgrót Kossuth utca 11
2020. február
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
FRISS HÍREK
Kovács Péter 65 éves
2020.04.08. Szövetségi élet
Születésnapján köszöntjük Ballai Attila írásával Kovács Pétert, a XX. század legjobb magyar kézilabdázóját, a sportág vb-ezüstérmes, vb-gólkirály, BEK-győztes legendáját!
Búcsú Hemela Zsolttól
2020.04.06. Szövetségi élet
Április 14-én 9 órakor az Új köztemető szóróparcellájánál helyezik végső nyugalomra Hemela Zsoltot.
Elhunyt Füzesi Ferenc
2020.04.06. Szövetségi élet
Hosszan tartó, súlyos betegség után 60 esztendős korában elhunyt Füzesi Ferenc, korábbi válogatott játékos, edző, a Mohács női csapatának szakvezetője.
Online szeminárium edzőknek
2020.04.02. Szövetségi élet
A jelenlegi járványügyi helyzet miatt az EHF kézilabda edzőknek, testnevelő oktatóknak és minden más kézilabda oktatásban érdeklődő személynek online tanfolyamot hirdet.
Kézilabda-játékvezetők figyelmébe!
2020.04.01. Játékvezető tanfolyam
Herczeg Péter, a Magyar Kézilabda Szövetség Játékvezetői Albizottságának elnöke fogalmazta meg gondolatait a magyar kézilabda-játékvezetők számára a koronavírus-járvány idején.
Női kézilabda az olimpiákon – 5. rész: 2008
2020.03.29. Női `A` válogatott
A koronavírus-járvány miatti mérkőzés-hiány idején öt részes sorozatban tekintünk vissza a női olimpiai tornákra. Az ötödik, záró epizódban a 2008-as olimpia történéseit vette sorra Ballai Attila.
Női kézilabda az olimpiákon – 4. rész: 2004
2020.03.28. Női `A` válogatott
A koronavírus-járvány miatti mérkőzés-hiány idején öt részes sorozatban tekintünk vissza a női olimpiai tornákra. A negyedik epizódban a 2004-es olimpia történéseit vette sorra Ballai Attila.
Női kézilabda az olimpiákon – 3. rész: 2000
2020.03.27. Női `A` válogatott
A koronavírus-járvány miatti mérkőzés-hiány idején öt részes sorozatban tekintünk vissza a női olimpiai tornákra. A harmadik epizódban a 2000-es olimpia történéseit vette sorra Ballai Attila.
Válogatott játékosok - edzések és család
2020.03.26. Férfi `A` válogatott
A koronavírus okozta rendkívüli helyzetben kíváncsiak voltunk, hogy a magyar férfi kézilabda-válogatott kulcsjátékosai és szövetségi kapitánya hogyan vészelik át a járvány okozta megpróbáltatásokat.
Fontos tudnivalók a sportszervezetek részére
2020.03.26. TAO
Az EMMI által a látvány-csapatsportági szakszövetségek részére megküldött információk nyomán, a következők szerint tájékoztatjuk a Sportszervezeteket.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó