Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2020. szeptember 25. péntek
következő nap
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
19:00 NEKA - Pécsi VSE 30 - 21 NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
Férfi edzőmérkőzések férfi felnőtt kézilabda MKSZ
19:15 Pick KZRT U22 - Budai Farkasok NKFT Városi stadion
6723 Szeged Etelka sor 1-3.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - Dabasi KC VSE 24 - 26 Városi Sportcsarnok
5900 Orosháza Eötvös tér 2
18:30 Budapesti Honvéd SE - KTE-Piroska szörp 33 - 30 Honvéd kézilabda csarnok
zárt kapu 1134 Budapest Klapka utca 12
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Mosonmagyaróvári KC - NEKA II. 20 - 34 UFM Aréna
9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 NEKA II. - Pécsi VSE 38 - 30 NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Siófok KC II. - ÓKSI Kézilabda KFT. 27 - 30 Munkacsarnok
zárt kapu 8600 Siófok Déli utca 2
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-B. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 Solymári SC - Pilisvörösvári KSK 28 - 42 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-C. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Szalézi DSE Kazincbarcika - Acélváros KS KFT Miskolc 44 - 16 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-G. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:30 Bácska Szabadidősport Egyesület - DALA Szeged 30 - 27 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6453 Bácsbokod Hősök tere 5
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
13:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - Dabasi KC VSE 22 - 26 Városi Sportcsarnok
5900 Orosháza Eötvös tér 2
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Nyíregyházi SN KFT - Ceglédi KKSE 24 - 22 Wesselényi M. Szakközépi.
zárt kapu 4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12
17:00 Gyömrői KA - Balassagyarmati Kábel SE 27 - 28 Ignácz Ilona Sportcsarnok
zárt kapu 2230 Gyömrő Fő tér 2.
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
19:15 Rév -ÓKSI - Várpalotai BSK 24 - 23 Angyalföldi Sportközpont
zárt kapu 1138 Budapest Rozsnyai utca 4
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-A. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Tópart KN KFT Velence - Lipóti SKFT Pázmánd Sportcsarnok
2476 Pázmánd Fő utca 27.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-B. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:30 Solymári SC - Pilisvörösvári KSK 21 - 39 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
17:45 Mikolik Sport School KFT - Domony KSE 26 - 20 MOM Sport
1123 Budapest Csörsz utca 12-14
18:00 Pénzügyőr SE II. - Csömöri SSZN KFT 20 - 28 Kruj Iván spcs.
zárt kapu 1202 Budapest Mártírok útja 205
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-C. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:30 Szalézi DSE Kazincbarcika - Miskolci VSI SC 25 - 32 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-D. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Sárospataki TC - Hajdúböszörményi TE 32 - 35 Árpád Vezér Gimn.
zárt kapu 3950 Sárospatak Arany utca 3-7.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-E. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Rácalmás SE - Expressz Zálog Mnádasd 18 - 32 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
zárt kapu 2459 Rácalmás Sport utca 1
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-H. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:50 Szentesi FKC - Tigrisek Csongrádi KSE 19 - 31 Városi Sportcsarnok
6600 Szentes Jövendő utca 1
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-A. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Máriaujfalui SE - Vasvár VSE 14 - 19 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-G. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:30 GÓNA SZKKE - Sport36-Komló 22 - 28 Arany J. Ált.Isk. spcs.*
zárt kapu 8960 Lenti Gyöngyvirág utca 2
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-I. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Érdi Sport KFT - Üllői Városi Kézilabda Sport Klub Sportegyesület 35 - 5 Treff Sportcsarnok
zárt kapu 2030 Érd Piroska utca 6.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-J. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Jászberényi TF DSE - Kiskőrösi NKSZSE 22 - 23 LEHEL spcs
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
16:30 Kiskunhalas UKSC - Gézengúz UKC 25 - 19 Dékáni Árpád Sportcsarnok
6400 Kiskunhalas Kossuth Lajos utca 23
18:00 Aranyszarvas SE - KIKI SKFT 41 - 21 Sport és Tanuszoda
2711 Tápiószentmárton Bartók Béla utca 1
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-K. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
19:00 Deszki SC - Gyulasport NKFT 16 - 30 Sportcsarnok
zárt kapu 6772 Deszk Móra utca 2
Fiú U16 Fiú U16 A-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
15:45 AGROFEED ETO-SZESE - BFKA-Veszprém 18 - 38 Magvassy Mihály Sportcsarnok
9027 Győr Kiskút liget
Fiú U16 Fiú U16 B-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
17:20 Bp. Elektromos SE - Angyalföldi Sportiskola 25 - 21 Elektromos csarnok
zárt kapu 1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
Fiú U16 Fiú U16 C-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
16:30 Budapesti Honvéd Sportegyesület - Veresegyház VSK 35 - 26 Honvéd kézilabda csarnok
zárt kapu 1134 Budapest Klapka utca 12
Fiú U16 Fiú U16 E-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
15:00 NEKA - Éles KISE 26 - 35 NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
Fiú U16 Fiú U16 G-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
15:30 Gézengúz UKC - Kiskunhalas UKSC 39 - 27 Városi Sportcsarnok,
6300 Kalocsa Martinovics utca 2
Bács-Kiskun megyei női I. osztály női felnőtt kézilabda Bács
19:00 STE-Bs Plastic - Kiskunmajsai KC 22 - 18 Városi Sportcsarnok,
6230 Soltvadkert Bocskai utca 2
B-A-Z - Heves megyei férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda Borsod
19:00 SBS Eger II - Gyöngyösi KK 23 - 25 Kemény Ferenc Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Stadion utca 8.
Budapest Női Felnőtt Budapest Női Felnőtt I. osztály női felnőtt kézilabda Budapest
18:30 Rákosmenti KSK U22 - Budapesti Farkasok KSE 19 - 32 Újlak utcai Ált.Isk. spcs.
zárt kapu 1173 Budapest Újlak utca 110
Hajdú-Bihar megyei női női felnőtt kézilabda Hajdú
18:00 Nyíradony Város Verseny- és Tömegsport Klub - Balmazújvárosi LKSE 20 - 21 Harangi Imre Rendezvénycsarnok
4254 Nyíradony Milleniumi sétány 1.
Zala megyei női női felnőtt kézilabda Zala
17:00 Vonyarcvashegy SE - Páterdomb LSC Zalaegerszeg 33 - 24 Csokonai ÁMK
8360 Keszthely Fodor utca 43
18:30 GÓNA SZKKE IFI - Zalaszentgróti KC 27 - 30 Arany J. Ált.Isk. spcs.*
zárt kapu 8960 Lenti Gyöngyvirág utca 2
2020. szeptember
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
FRISS HÍREK
Bő keret a női Eb-re
2020.10.22. Női `A` válogatott
Danyi Gábor és Elek Gábor szövetségi kapitányok kijelölték a női válogatott bő, 35 fős keretét az év végi, norvég-dán közös rendezésű Európa-bajnokságra.
Jegyek a spanyolok elleni férfi mérkőzésre
2020.10.21. Férfi `A` válogatott
Megkezdődött a jegyárusítás a november 4-i, veszprémi Magyarország-Spanyolország férfi válogatott EHF EURO CUP-mérkőzésre.
Sorsoltak a női EKL-re
2020.10.20. Női EHF
Bécsben kisorsolták a női Európai Kézilabda Liga (EKL) 3. selejtezőfordulójának párosítását. A magyar együttesek közül a DVSC török, a Vác cseh, míg a Fehérvár norvég riválist kapott.
Cserepes Béla 70 éves
2020.10.20. Oktatás, képzés
Közelmúltban ünnepelte 70. születésnapját Cserepes Béla, egykori NBI-es játékvezető, JB elnök.
Női BL: idegenben veszített a Fradi
2020.10.18. Női BL
A női Bajnokok Ligájában az FTC harmadik alkalommal lépett pályára. Az ellenfél a CSM Bucuresti volt, amely ellen az elsp félidőben jól tartotta magát Elek Gábor csapata, de végül 25-19-re kikapott.
K&H női liga: három vereség után győzött a Siófok
2020.10.17. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga 10. fordulójának szombati játéknapjána Siófok három vereséget követően tudott hazai pályán, 28-22-re nyerni a Vác ellen.
Női BL: tarolt a Győr
2020.10.17. Női BL
A női Bajnokok Ligája 5. fordulójában hazai pályán fogadta a Győr a Valcea együttesét. Szoros első félidő után a második játékrészben tarolt a magyar csapat és végül 38-31-re megnyerte a találkozót.
K&H férfi liga: nagyarányú veszprémi győzelem
2020.10.17. Férfi NB I.
A K&H férfi kézilabda liga 8. fordulójában Gyöngyösön tudott tíz góllal nyerni a Telekom Veszprém együttese.
K&H férfi liga: hazai sikerek
2020.10.16. Férfi NB I.
A K&H férfi kézilabda liga pénteki játéknapján a Csurgó biztosan verte a Ceglédet, míg a Ferencváros a hajrában kerekedett a Budakalász fölé.
Pályázat: észak-magyarországi szakfelügyelőt keres az MKSZ
2020.10.15. Szövetségi élet
Magyar Kézilabda Szövetség utánpótlás stratégiájának elősegítése és támogatása céljából szakfelügyelőt keres a észak-magyarországi területre.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó