Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2020. október 22. csütörtök
következő nap
NB I férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Telekom Veszprém - Sport36-Komló Veszprém Aréna
ELHALASZTVA 8200 Veszprém Külső Kádártai út
18:00 Csurgói KK - Balatonfüredi KSE 27 - 27 Sótonyi László Sportcsarnok
M4 SPORT
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
Alba Fehérvár KC - ÉRD KÖFÉM Sportcsarnok
ELHALASZTVA 8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
19:30 Vecsési SE - Mezőkövesdi KC 24 - 25 Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:30 PEAC - NEKA 24 - 32 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Dabasi KC VSE - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös OBO Aréna
ELHALASZTVA 2370 Dabas Iskola utca 5
13:00 KTE-Piroska szörp - Orosházi FKSE- LINAMAR 41 - 26 Messzi István Sportcsarnok
6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
14:00 Optimum-Solar Békési FKC - Pick Szeged I. 19 - 26 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5630 Békés Csikos utca 4
17:30 Budapesti Honvéd SE - SBS-Eger 27 - 19 Honvéd kézilabda csarnok
zárt kapu 1134 Budapest Klapka utca 12
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:15 Budai Farkasok NKFT - Tatai AC 25 - 27 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
17:00 PLER-Budapest - Sport36-Komló 32 - 32 Sportkastély
1188 Budapest Kisfaludy utca 33/C
17:45 Veszprémi KKFT - Szigetszentmiklósi KSK 30 - 19 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
18:30 Várpalotai BSK - Grundfos Tatabánya KC 20 - 25 Gál Gyula Sportcsarnok
zárt kapu 8100 Várpalota Fehérvári út 9
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 NEKA II. - ÉRD 20 - 22 NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
16:00 Alba Fehérvár KC - Kozármisleny SE 30 - 28 KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
18:15 Moyra-Budaörs Handball - Siófok KC 33 - 38 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Mikolik Handball School - KK Ajka 44 - 28 MOM Sport
1123 Budapest Csörsz utca 12-14
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-G. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Soltvadkerti KUSE - Tiszakécske VSE 39 - 19 Városi Sportcsarnok,
6230 Soltvadkert Bocskai utca 2
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-B. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Aranyszarvas SE - Főnix ISE 44 - 33 Sport és Tanuszoda
2711 Tápiószentmárton Bartók Béla utca 1
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-D. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:30 Kézilabda Klub Hajdúszoboszló - Sárospataki USI 18 - 40 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4130 Derecske Kossuth út 16
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
Dabasi KC VSE - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös OBO Aréna
ELHALASZTVA 2370 Dabas Iskola utca 5
DEAC NK KFT - Gödöllői KC Agrártudományi Egy. Spcs.
ELHALASZTVA 4032 Debrecen Böszörményi út 138.
11:30 KTE-Piroska szörp - Orosházi FKSE- LINAMAR 31 - 24 Messzi István Sportcsarnok
6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - Pick Szeged I. 24 - 19 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5630 Békés Csikos utca 4
16:30 Ferencvárosi TC - Balmazújvárosi KK 28 - 24 Népligeti Faház
1101 Budapest Vajda Péter utca
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:30 PLER-Budapest - Sport36-Komló 26 - 24 Sportkastély
1188 Budapest Kisfaludy utca 33/C
16:00 Veszprémi KKFT - Bp. Elektromos SE 28 - 35 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
Szeghalmi NKC - Kisvárda Városi sportcsarnok
ELHALASZTVA 5520 Szeghalom Szabolcs utca 3
16:00 EURONOVEX USE - EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE 22 - 27 Sport és Tanuszoda
zárt kapu 2711 Tápiószentmárton Bartók Béla utca 1
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
13:30 Győri Audi ETO KC II. - Vasas SC 29 - 24 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
14:00 Alba Fehérvár KC - Kozármisleny SE 31 - 27 KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
16:50 Moyra-Budaörs Handball - Siófok KC 20 - 25 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Nyíregyházi SN KFT - Csepel DSE 38 - 21 Zrínyi Ilona Gimn. Tornacs.
zárt kapu 4400 Nyíregyháza Tiszavasvári utca 12
17:30 Gyömrői KA - VS Dunakeszi 32 - 22 Ignácz Ilona Sportcsarnok
zárt kapu 2230 Gyömrő Fő tér 2.
17:30 Kiskunhalas UKSC - Fiatal Kézilabdások SE 29 - 26 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
17:10 Gödi SE - Gyömrői KA 25 - 39 Balázsovits János spcs.
zárt kapu 2132 Göd József utca 3
17:30 Kazincbarcikai KSE - Fiatal Kézilabdások SE 24 - 25 Kazinczy Sportcsarnok
zárt kapu 3700 Kazincbarcika Herbolyai út 5.
18:00 Balmazújvárosi LKSE - Hódmezővásárhelyi LKC 15 - 24 Sportcsarnok
zárt kapu 4181 Nádudvar Fő utca 133
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 VKL SE Győr - Farkasvár DSE 24 - 23 Kulturális és Sportközpont
9141 Ikrény Vasút sor 6
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-C. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Bőcs Községi Sport Club - Szalézi DSE Kazincbarcika 16 - 20 Sportcsarnok
3574 Bőcs Delta köz 1
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-D. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Kispályás Műfüves NKFT - Hajdúböszörményi TE 37 - 34 Somorjai László Sportcsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
17:00 Enjoy Robotics F.Gyarmat - NYBSC-TVP 40 - 27 Városi Sportcsarnok
4900 Fehérgyarmat Iskola köz 2
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-G. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Kiskunmajsai KC - Bácska Szabadidősport Egyesület 37 - 33 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-H. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:20 Békéscsabai BDSK - Kondorosi KK 34 - 19 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
zárt kapu 5600 Békéscsaba Luther utca 1.
17:45 Tigrisek Csongrádi KSE - Szolnoki KCSE 25 - 25 Városi Sportcsarnok,
6060 Tiszakécske Templom tér 3
18:30 Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület - HC Szarvas 32 - 23 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5200 Törökszentmiklós Almássy utca 51
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-A. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:15 KK Ajka - Sárvári Kinizsi SE 20 - 15 Városi Sportcentrum
8400 Ajka Sport utca 23.
16:45 Komárom VSE - Máriaujfalui SE 20 - 16 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2900 Komárom Czuczor utca 62
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-D. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
17:45 Solymári SC - ÓKSI SE 24 - 18 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
18:00 FTC KN KFT - XVI.kerületi KMSE 29 - 29 Népligeti Faház
1101 Budapest Vajda Péter utca
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-F. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
12:00 DVSC SCHAEFFLER II. - DVSC SCHAEFFLER III. 20 - 22 Hódos Imre Sportcsarnok
zárt kapu 4028 Debrecen Kassai út 32-34.
16:00 Berettyó MSE - Hatvani KSZSE 49 - 18 Kabos Endre spcs.
4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
17:00 Hajdúböszörményi TE - Debreceni Sportcentrum KN KFT 15 - 36 Városi Sportcsarnok
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-H. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:45 DKKA III - Siófok Kézilabda Club Kft. II. 31 - 22 Főiskolai spcs.
2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-I. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:45 Szigetszentmiklós NKSE - Ceglédi KCSE 34 - 21 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-J. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Jászberényi TF DSE - Jászfényszaru VSE 31 - 12 LEHEL spcs
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
19:00 Gézengúz UKC - Kecskeméti Sportiskola 25 - 34 Városi Sportcsarnok,
6300 Kalocsa Martinovics utca 2
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-K. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Makói Kézilabda Club - Békési NKTE 15 - 17 Erdei János sportcsarnok
6900 Makó Csanád Vezér tér 6
18:00 Mezőtúri AFC - Syngenta - Köröstarcsai DSE 31 - 9 Városi Sportcsarnok
5400 Mezőtúr Szolnoki út 15
Fiú U16 Fiú U16 A-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
14:00 BFKA-Veszprém - Várpalotai BSK 30 - 15 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
zárt kapu 8200 Veszprém Tüzér utca 42.
16:00 BFKA-Balatonfüred - Cunder Tömegsport és Utánpótlás Kézisuli Egyesület 38 - 13 Lóczy Gimnázium
zárt kapu 8230 Balatonfüred Ady Endre utca 40
Fiú U16 Fiú U16 C-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
Veresegyház VSK - XVI.kerületi KMSE Sportcsarnok*
ELHALASZTVA 2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Műegyetemi Atlétikai és Football Club Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
ELHALASZTVA 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
Fiú U16 Fiú U16 D-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
16:30 Hajdúszoboszlói SE - Berettyó MSE 21 - 22 Városi Sportház
4200 Hajdúszoboszló Rákóczi utca 44
Fiú U16 Fiú U16 F-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
18:00 Dunaharaszti MTK - Budaörsi KSE 18 - 50 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
Bács-Kiskun megyei női I. osztály női felnőtt kézilabda Bács
17:30 Kiskunhalas UKSC - STE-Bs Plastic 24 - 14 Dékáni Árpád Sportcsarnok
6400 Kiskunhalas Kossuth Lajos utca 23
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei női női felnőtt kézilabda Borsod
18:00 Alsózsolcai KSC - Szerencs VSE 38 - 33 Sportcsarnok
3571 Alsózsolca Ilona utca 4
Csongrád megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Csongrád
20:00 Hódmezővásárhelyi KE - Újszegedi TE 36 - 28 Porcelán sportcsarnok *
zárt kapu 6800 Hódmezővásárhely Erszébeti út 1.
Csongrád megyei női női felnőtt kézilabda Csongrád
18:30 Hódmezővásárhelyi KE - Kisteleki KK 22 - 24 Porcelán sportcsarnok *
zárt kapu 6800 Hódmezővásárhely Erszébeti út 1.
Somogy-Zala megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Somogy
18:30 Georgikon DSE - BBSC Balatonboglár 24 - 27 Csokonai ÁMK
zárt kapu 8360 Keszthely Fodor utca 43
Veszprém megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Veszprém
20:00 Bakonyerdő Pápa - Tapolca VSE 48 - 28 Városi Sportcsarnok
8500 Pápa Várkert utca 4
Veszprém megyei női női felnőtt kézilabda Veszprém
19:30 Resolute KC Alsóörs - Kilián DSE Pápa 34 - 25 Városi Sportcsarnok
8226 Alsóörs Endrődi utca 24/1
2020. október
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
FRISS HÍREK
Felkészülés a svédek ellen
2020.11.28. Női `A` válogatott
Szombaton és vasárnap is Svédország ellen játszik felkészülési mérkőzést a magyar női válogatott, amelyeket követően hétfőtől már Dániában készül tovább a csapat a kontinensviadalra.
Győzelem az első felkészülési mérkőzésen
2020.11.28. Női `A` válogatott
Női válogatottunk a kezdeti jó játék után hátrányba került, de nem engedte ellépni ellenfelét és a 48. percben sikerült kiegyenlítenie majd 28-27-re megnyernie az első felkészülési mérkőzést.
K&H férfi liga: Szegeden győzött a Csurgó
2020.11.28. Férfi NB I.
A K&H férfi kézilabda liga 15. fordulójának szombati játéknapján Az SBS-Eger az FTC otthonában nyert 33-32-re. Hatalmas meglepetésre a Csurgó a MOL-Pick Szeged ellen idegenben tudott 33-30-ra nyerni.
K&H férfi liga: a városi rangadón ismét a Telekom Veszprém diadalmaskodott
2020.11.27. Férfi NB I.
A K&H férfi kézilabda liga 15. fordulójában a két veszprémi együttes csapott össze. A Telekom Veszprém 16 góllal, 36-20-ra legyőzte Tombor Csaba együttesét.
Sorsoltak a női EKL-ben
2020.11.26. Női EHF
Bécsben kisorsolták a női EKL csoportbeosztását. A Siófok a D-csoportban román, orosz és francia, míg a Vác az A-csoportban dán, orosz és francia ellenfelekkel szemben lép pályára.
Hasznos állomás lehet az Európa-bajnokság
2020.11.26. Női `A` válogatott
Az MKSZ női Eb-t megelőző sajtótájékoztatóján elhangzott, hogy a bizonytalan helyzetre való tekintettel nincs hivatalos célkitűzés a tornára, a csapat azonban komoly szakmai célokkal készül.
Férfi BL: magabiztos szegedi győzelem az Elverum ellen
2020.11.26. Férfi BL
A férfi Bajnokok Ligája A-csoportjában negyedik mérkőzését játszotta a MOL-Pick Szeged. Az ellenfél a Máthé Dominikot is soraiban tudó norvég Elverum együttese volt. A Szeged 36-27-re nyert.
Teljes a magyar női keret
2020.11.25. Női `A` válogatott
Valamennyi, a magyar női válogatott keretéhez elővigyázatosságból eddig nem csatlakozott FTC-játékos, valamint Elek Gábor szövetségi kapitány kornavírus-tesztje negatív eredményt hozott.
K&H férfi liga: idegenben nyert a Veszprémi KKFT
2020.11.25. Férfi NB I.
A K&H férfi liga szerdai játéknapján a Veszprémi KKFT idegenben tudott nyerni a Gyöngyös ellen, a Cegléd hazai pályán győzte le az FTC-t, az Eger hét góllal nyert a Komló ellen.
Férfi BL: a Veszprém otthonában nyert az Aalborg
2020.11.25. Férfi BL
A férfi Bajnokok Ligája B-csoportjának 8. fordulójában a Veszprém az Aalborgot fogadta. Ismét a dán együttes kezdett jobban, ezúttal viszont nem jött a veszprémi fordítás, 32-30-ra az Aalborg nyert.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó