Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2020. október 25. vasárnap
következő nap
NB I férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda MKSZ
MOL-Pick Szeged - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Városi Sportcsarnok
6726 Szeged Temesvári körút 33
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
FTC-Rail Cargo Hungaria - Alba Fehérvár KC Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
Boglári Akadémia-SZISE - Motherson Mosonmagyaróvári KC NEKA Csarnok
ELHALASZTVA 8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
Dunaújvárosi KKA - EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
Hungast Szombathelyi KKA - ÉRD Aréna Savaria
ELHALASZTVA 9700 Szombathely Sugár út 18
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Pick Szeged U22 - FTC-Diagnosticum U22 Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 6726 Szeged Temesvári körút 33
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - ÓAM-Ózdi KC 19 - 22 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2660 Balassagyarmat Ipoly part út 5
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
BFKA-Veszprém U22 - Tatai AC DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 8200 Veszprém Tüzér utca 42.
14:00 Szigetszentmiklósi KSK - KK Ajka 21 - 28 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
16:00 Rév TSC - AGROFEED ETO-SZESE 26 - 33 Elektromos csarnok
zárt kapu 1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
Gödi SE - Tempo KSE Balázsovits János spcs.
zárt kapu ELHALASZTVA 2132 Göd József utca 3
GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Hajdúnánás SK Messzi István Sportcsarnok
ELHALASZTVA 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
Csurgói NKC - Győri Audi ETO KC U20 Sótonyi László Sportcsarnok
ELHALASZTVA 8400 Csurgó Sárgáti út 18.
15:00 Sylver OPS SzombathelyU20 - DKKA U20 29 - 25 Egyetemi Sportcsarnok
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
16:00 Szekszárdi FGKC - Kozármisleny SE 22 - 32 Városi Sport és Szabadidőközpont
7100 Szekszárd Keselyűsi út 3
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Tarján SE - Lipóti SKFT Községi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 2831 Tarján Rákóczi út 15
18:00 Ácsi Kinizsi - AGROFEED ETO-SZESE U23 22 - 34 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2941 Ács Igmándi út 1.
18:00 Alsóörsi SE - BFKA-Balatonfüred U23 33 - 38 Városi Sportcsarnok
8226 Alsóörs Endrődi utca 24/1
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Budakalászi SC - VS Dunakeszi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 2011 Budakalász Omszk park 1.
12:30 Mikolik Sport School KFT - Pénzügyőr SE 20 - 35 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
15:30 Rákosmenti KSK - Budapesti Honvéd SE 27 - 28 Építők Sportcsarnok
zárt kapu 1101 Budapest Vajda Péter utca
16:00 Csépe Salgótarjáni Strandépítők Kézilabda Club - PLER KKFT U23 39 - 28 Városi Sportcsarnok
3100 Salgótarján Kassay sor 84
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Kispályás Műfüves NKFT - Enjoy Robotics F.Gyarmat 29 - 28 Somorjai László Sportcsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
18:00 Kisvárdai KC - Hajdúböszörményi TE 29 - 26 Városi Sportcsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 6.
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 Expressz Zálog Mnádasd - Kalocsai Kézilabda Club 22 - 31 Városi Sportcsarnok,
7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
17:00 MK Pelikán-Siklós KC - Hőgyészi SC 21 - 28 Táncsics M. Gimn. sportcsarnok
7800 Siklós Gyüdi út 2
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Dabasi KC VSE U23 - Üllői Városi Kézillabda Sport Klub Sportegyesület OBO Aréna
2370 Dabas Iskola utca 5
15:00 VSK Tököl - Abonyi KC 32 - 24 Sportcsarnok
2316 Tököl Aradi utca 56
16:00 KIKI SKFT - Százhalombattai KE 31 - 37 Táncsics Mihály Általános Iskola Sportcsarnok
zárt kapu 6070 Izsák Kossuth Lajos utca 39.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
Komárom VSE - Mosonmagyaróvári KC U22 Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2900 Komárom Czuczor utca 62
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak női felnőtt kézilabda MKSZ
Dunakanyar Kézilabda Akadémia-Vác - Solymári SC DKA Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2600 Vác Téglaház út 1.
14:00 Csépe Salgótarjáni Strandépítők Kézilabda Club - Vasas SC U22 27 - 26 Városi Sportcsarnok
3100 Salgótarján Kassay sor 84
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 Vitka SE - Hajdúböszörményi TE 28 - 20 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
17:00 Füzesabonyi Sport Club - Mátészalkai MTK 32 - 29 Teleki Blanka Ált.Isk.
3390 Füzesabony Szabadság utca 33
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
Tungsram SE Nagykanizsa - Tolna KC Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
15:00 Veszprém Pannon Sport Egyesület - Marcali VSZSE 34 - 29 Wartha sportcsarnok
zárt kapu 8200 Veszprém Wartha V utca 3
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél női felnőtt kézilabda MKSZ
12:00 Szigetszentmiklós NKSE - Ceglédi KCSE 22 - 26 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
16:00 Dabasi KC VSE - Inárcs-Örkény KC 33 - 30 OBO Aréna
2370 Dabas Iskola utca 5
16:00 EURONOVEX USE - Csepel DSE 25 - 26 Szászberek Sportcsarnok
5053 Szászberek Hrsz. 61/4.
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK U22 - Vecsési SE 28 - 17 Pázmánd Sportcsarnok
zárt kapu 2476 Pázmánd Fő utca 27.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 Szeghalmi NKC - Csorvási SK 23 - 25 Városi sportcsarnok
5520 Szeghalom Szabolcs utca 3
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
Dunakanyar Kézilabda Akadémia - PC Trade Szegedi NKE DKA Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2600 Vác Téglaház út 1.
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Bp. Elektromos SE - Hatvani KSZSE Elektromos csarnok
ELHALASZTVA 1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
12:00 Nyíregyházi SN KFT - Csepel DSE 27 - 30 Continental Aréna
zárt kapu 4400 Nyíregyháza Géza utca 8-16
15:00 Balassagyarmati Kábel SE - ÓAM-Ózdi KC 26 - 34 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2660 Balassagyarmat Ipoly part út 5
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 PEAC - NEKA II. 28 - 34 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
15:00 Budakalászi SC - BVSC - Zugló 24 - 31 Sportcsarnok
2011 Budakalász Omszk park 1.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
Gödi SE - Tempo KSE Balázsovits János spcs.
zárt kapu ELHALASZTVA 2132 Göd József utca 3
Dunakanyar Kézilabda Akadémia II. - DVSC SCHAEFFLER II. DKA Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2600 Vác Téglaház út 1.
16:00 K. Szeged SE - DVSC SCHAEFFLER III. 29 - 24 Városi stadion
zárt kapu 6723 Szeged Etelka sor 1-3.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
10:00 Szigetszentmiklós NKSE - KSA Budapest 31 - 39 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
18:00 Szekszárdi FGKC - Kozármisleny SE II. 33 - 27 Városi Sport és Szabadidőközpont
7100 Szekszárd Keselyűsi út 3
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-A. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Tarján SE - Lipóti SKFT Községi Sportcsarnok
2831 Tarján Rákóczi út 15
11:00 Szentgotthárdi VSE - Kisbér KC 50 - 17 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
16:00 Ácsi Kinizsi - Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 21 - 35 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2941 Ács Igmándi út 1.
16:00 Alsóörsi SE - Georgikon DSE 36 - 25 Városi Sportcsarnok
8226 Alsóörs Endrődi utca 24/1
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-B. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Vác - Pénzügyőr SE Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 2600 Vác Bán Márton út 3.
12:00 Rákosmenti KSK - Domony KSE 29 - 39 Építők Sportcsarnok
zárt kapu 1101 Budapest Vajda Péter utca
14:00 Solymári SC - Veresegyház VSK 19 - 50 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
18:00 Salgótarjáni Strandépítők KC - PLER KKFT 25 - 34 Városi Sportcsarnok
3100 Salgótarján Kassay sor 84
18:00 Szent István SE - MAC - Csömör KSK 27 - 35 Kistext Sportcsarnok
1095 Budapest Soroksári út 123.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-C. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Szalézi DSE Kazincbarcika - Borsodi Sport Klub Sportcsarnok
3571 Alsózsolca Ilona utca 4
11:00 Miskolci VSI SC - Sárospataki TC 18 - 32 Rendezvények háza
zárt kapu 3561 Felsőzsolca Sport utca 1
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-D. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Kisvárdai KC - Hajdúböszörményi TE 29 - 30 Városi Sportcsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 6.
18:00 Kispályás Műfüves NKFT - Enjoy Robotics F.Gyarmat 44 - 30 Somorjai László Sportcsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-E. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Expressz Zálog Mnádasd - Kalocsai Kézilabda Club 29 - 35 Városi Sportcsarnok,
7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
15:00 MK Pelikán-Siklós KC - Hőgyészi SC 28 - 26 Táncsics M. Gimn. sportcsarnok
7800 Siklós Gyüdi út 2
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-F. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
10:00 Vecsési SE - Tempo KSE 27 - 26 Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
14:00 Kistext SKFT. - ALBA-MÁV-ELŐRE 33 - 29 Kistext Sportcsarnok
1095 Budapest Soroksári út 123.
14:45 Diósdi DSE - Gyömrő VSK 34 - 45 Tóth Iván sportcsarnok
zárt kapu 2462 Martonvásár Szent László út 2.
17:00 VSK Tököl - Abonyi KC 26 - 35 Sportcsarnok
2316 Tököl Aradi utca 56
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-G. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 KTE-Piroska szörp - Felföldi István SE 47 - 27 Tőrös Olga sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Izsáki út 10
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-A. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Komárom VSE - RBF Nyílászáró Kft KKS Bősárkány 24 - 36 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2900 Komárom Czuczor utca 62
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-B. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 Bugyi SE - Emericus KSE 28 - 25 Sportcsarnok
2347 Bugyi Sport út 8.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-C. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 Salgótarjáni Strandépítők KC - Vasas SC II. 10 - 0 Városi Sportcsarnok
3100 Salgótarján Kassay sor 84
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-D. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Balmazújvárosi LKSE - Miskolci VSC Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 4181 Nádudvar Fő utca 133
17:00 Borsodi Sport Klub - Kézilabda Klub Hajdúszoboszló 48 - 13 Sportcsarnok
3571 Alsózsolca Ilona utca 4
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-E. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 Vitka SE - Hajdúböszörményi TE 29 - 30 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
15:00 Füzesabonyi Sport Club - Mátészalkai MTK 29 - 24 Teleki Blanka Ált.Isk.
3390 Füzesabony Szabadság utca 33
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-F. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Tungsram SE Nagykanizsa - Tolna KC Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
17:00 Veszprém Pannon Sport Egyesület - Marcali VSZSE 30 - 34 Wartha sportcsarnok
zárt kapu 8200 Veszprém Wartha V utca 3
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-H. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
10:00 Dunaújvárosi AC - Vecsési SE 32 - 27 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
11:45 Érdi Sport KFT - VSK Tököl 31 - 16 Treff Sportcsarnok
zárt kapu 2030 Érd Piroska utca 6.
18:00 EURONOVEX USE - Gyömrői Kézilabda Akadémia 37 - 35 Szászberek Sportcsarnok
5053 Szászberek Hrsz. 61/4.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Pick Szeged II. - SBS-Eger 14 - 20 Városi stadion
zárt kapu 6723 Szeged Etelka sor 1-3.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
Dunakanyar Kézilabda Akadémia - PC Trade SZNKE DKA Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2600 Vác Téglaház út 1.
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
13:00 Balassagyarmati Kábel SE - ÓAM-Ózdi KC 24 - 29 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2660 Balassagyarmat Ipoly part út 5
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Rév -ÓKSI - AGROFEED ETO-SZESE II. 28 - 21 Elektromos csarnok
zárt kapu 1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Hajdúnánás SK 12 - 25 Messzi István Sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-A. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
00:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Egerszegi KK Pézsa Tibor Városi sportcsarnok
2500 Esztergom Helischer utca 5
11:00 Tópart KN KFT Velence - Lipóti SKFT 30 - 37 Pázmánd Sportcsarnok
2476 Pázmánd Fő utca 27.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-B. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
11:30 Pilisvörösvári KSK - Kántor Anikó SE 34 - 24 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
12:30 Solymári SC - Veresegyház VSK 11 - 25 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
13:45 Rákosmenti KSK - Domony KSE 7 - 29 Építők Sportcsarnok
zárt kapu 1101 Budapest Vajda Péter utca
15:00 Mogyoródi KSK - Csömöri SSZN KFT 25 - 24 Szent László Ált.Isk. spcs.
2146 Mogyoród Iskola utca
16:15 Vác - Mikolik Sport School KFT 33 - 18 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-E. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
PEAC - Paksi KSE Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
13:00 Expressz Zálog Mnádasd - PSN ZRT 13 - 28 Városi Sportcsarnok,
7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-F. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
KIKI SKFT - XVI.kerületi KMSE Táncsics Mihály Általános Iskola Sportcsarnok
ELHALASZTVA 6070 Izsák Kossuth Lajos utca 39.
12:00 Vecsési SE - Tempo KSE 17 - 54 Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
13:30 Diósdi DSE - Százhalombattai KE 34 - 28 Tóth Iván sportcsarnok
zárt kapu 2462 Martonvásár Szent László út 2.
17:00 HORT SE - FTC KN KFT 34 - 25 Kruj Iván spcs.
zárt kapu 1202 Budapest Mártírok útja 205
18:00 Kőrösi KDSE Érd - Dunaharaszti MTK Treff Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2030 Érd Piroska utca 6.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-H. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Szentesi FKC - Túrkevei VSE 27 - 34 Városi Sportcsarnok
6600 Szentes Jövendő utca 1
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-A. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Répcelaki SE - SZESE Győr 23 - 24 Répce Sportcsarnok
9653 Répcelak Arany János utca 9.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-C. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
10:00 Bugyi SE - Emericus KSE 18 - 13 Sportcsarnok
2347 Bugyi Sport út 8.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-E. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
12:00 Eszterházy SC - Borsodi Sport Klub I. 44 - 20 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Leányka út 6.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-H. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Tungsram SE Nagykanizsa - Tolna KC Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-I. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
10:00 Érdi Sport KFT - VSK Tököl 28 - 12 Treff Sportcsarnok
zárt kapu 2030 Érd Piroska utca 6.
16:00 Üllői Városi Kézilabda Sport Klub Sportegyesület - Alsónémedi SE 11 - 31 Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-K. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Gyomaendrődi NKSE - Deszki SC 33 - 22 Városi sportcsarnok
5500 Gyomaendrőd Szabadság tér 1
Fiú U16 Fiú U16 G-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
13:30 KIKI SKFT - Kiskőrösi KS Kft 32 - 32 Táncsics Mihály Általános Iskola Sportcsarnok
zárt kapu 6070 Izsák Kossuth Lajos utca 39.
Baranya megyei női Baranya megyei női-A csoport női felnőtt kézilabda Baranya
13:00 MK Pelikán-Siklós KC - Veszprémi Magyar-Finn Egyesület 20 - 14 Táncsics M. Gimn. sportcsarnok
7800 Siklós Gyüdi út 2
15:30 Kutasi NKC - Pécsváradi Spartacus SE 21 - 19 Városi Sportcsarnok
7561 Nagybajom Iskola köz 1
Békés megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Békés
Felföldi István SE - Kondorosi KK
zárt kapu ELHALASZTVA
15:00 Gyulai SE - Békéscsaba DKSE 23 - 22 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
zárt kapu 5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
Békés megyei női női felnőtt kézilabda Békés
Orosházi NKC II. - Békéscsabai BDSK
zárt kapu ELHALASZTVA
Hed Land Sportcsarnok-Mezőberény - Orosházi NKC U20 Iskola sportcsarnok
ELHALASZTVA 5650 Mezőberény Luther tér 1
B-A-Z - Heves megyei férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda Borsod
11:00 SBS Eger II - Tiszaújvárosi SC 36 - 30 Kemény Ferenc Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Stadion utca 8.
15:00 Alsózsolcai KSC - Gyöngyösi KK 31 - 20 Sportcsarnok
3571 Alsózsolca Ilona utca 4
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei női női felnőtt kézilabda Borsod
Mezőkeresztes VSE - Albrecht-MISKOLCI VSC Általános Iskola Sportcsarnok
3441 Mezőkeresztes Összekötő út 28.
Budapest Férfi Felnőtt Budapest Férfi Felnőtt II. osztály férfi felnőtt kézilabda Budapest
00:00 Mini Titánok Kézilabda Sportegyesület II. - HORT SE II Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu ELHALASZTVA 1097 Budapest Könyves K. krt 28
14:15 Rufusz CTSE - Rév III-Soroksár 18 - 24 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
16:00 Budapest Heroes SE - Magyar Telekom DSC 36 - 22 Kistext Sportcsarnok
zárt kapu 1095 Budapest Soroksári út 123.
17:15 Budapesti Farkasok KSE - MÖSE 24 - 23 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
18:45 Sirály Életmód SE - KEAC 32 - 22 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
Budapest Női Felnőtt Budapest Női Felnőtt I. osztály női felnőtt kézilabda Budapest
09:15 Rév TSC - Malév Sport Club-PSK 34 - 26 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
Budapest Női Felnőtt Budapest Női Felnőtt III. osztály női felnőtt kézilabda Budapest
10:45 FSzSE II. - BRSE 25 - 15 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
FMKSZ-KEM megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Fejér
17:00 Móri KSC - VAX KE Sárbogárd 23 - 27 Wekerle S. Szabadidő Kp.
8060 Mór Táncsics M utca 25
18:00 Kisbér KC - Tópart Team Handball Club Nonprofit Kft 44 - 26 Zsivótzky Gyula Sportcsarnok
2870 Kisbér Vásártér utca 1
FMKSZ-KEM megyei női női felnőtt kézilabda Fejér
12:00 Dunaújvárosi AC - Soponyai SE 28 - 25 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
14:00 Ácsi Kinizsi - Rácalmás SE 31 - 30 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2941 Ács Igmándi út 1.
15:00 Móri KSC - FKC Senior 23 - 28 Wekerle S. Szabadidő Kp.
8060 Mór Táncsics M utca 25
16:00 Bicskei TC - Martonvásári KSE 25 - 27 Sportcsarnok
2066 Szár Forrás út 1
16:00 Kisbér KC - Tópart Team Handball Club Nonprofit Kft 22 - 38 Zsivótzky Gyula Sportcsarnok
2870 Kisbér Vásártér utca 1
Győr-Moson-Sopron megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Győr
18:00 Fertőmenti KC - Lipóti SKFT 43 - 22 Sportcsarnok*
9437 Hegykő Szent Mihály út 26.
18:00 Győrújbaráti TK - Győri ETO Kézilabda Szurkolók Egyesülete 32 - 26 Sportcsarnok
9081 Győrújbarát Veres P. utca 98
Győr-Moson-Sopron megyei női női felnőtt kézilabda Győr
Győrújbaráti TK - Mosonszolnoki KSE Sportcsarnok
9081 Győrújbarát Veres P. utca 98
16:30 Répcelaki SE - Petőfi SK Lipót 26 - 27 Répce Sportcsarnok
9653 Répcelak Arany János utca 9.
18:00 Szany SE - Jánossomorjai SE 53 - 23 Sportcsarnok*
9317 Szany Ifjúság út 3.
Hajdú-Bihar megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Hajdú
Balmazújvárosi KK - DEAC NK KFT II. Somorjai László Sportcsarnok
ELHALASZTVA 4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
16:00 Berettyó MSE - DEAC NK KFT U22 24 - 30 Kabos Endre spcs.
4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
Hajdú-Bihar megyei női női felnőtt kézilabda Hajdú
Hajdúszoboszló ANK SE - Balmazújvárosi LKSE Városi Sportház
ELHALASZTVA 4200 Hajdúszoboszló Rákóczi utca 44
Pest megyei férfi felnőtt Pest megyei férfi felnőtt I. osztály férfi felnőtt kézilabda Pest
14:00 Üllői Városi Kézilabda Sport Klub Sportegyesület - Solymári SC 27 - 32 Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
16:00 Szigetszentmiklósi KSK III. - SZKE II-DKSK 28 - 44 SZKSK Kézilabda Csarnok
2310 Szigetszentmiklós Temesvári utca 1
18:00 Bugyi SE - Gyömrő VSK 27 - 30 Sportcsarnok
2347 Bugyi Sport út 8.
Pest megyei férfi felnőtt Pest megyei férfi felnőtt II. osztály férfi felnőtt kézilabda Pest
11:00 Váci Férfi Kézilabdázásért Alapítvány - Tápiószelei SE 29 - 26 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
18:00 Gyáli BKSE - Albertirsa SE 26 - 40 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
2360 Gyál Ady Endre utca
19:00 Mogyoródi KSK II. - Erdőkertesi SE 31 - 28 Szent László Ált.Isk. spcs.
2146 Mogyoród Iskola utca
Pest megyei női felnőtt Pest megyei női felnőtt I. osztály női felnőtt kézilabda Pest
13:00 Gödi Sportegyesület II. - Aranyszarvas SE 43 - 25 Balázsovits János spcs.
zárt kapu 2132 Göd József utca 3
17:00 Mogyoródi KSK - Csömör KSK 29 - 23 Szent László Ált.Isk. spcs.
2146 Mogyoród Iskola utca
18:00 Alsónémedi SE - Albertirsa SE 34 - 25 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
zárt kapu 2351 Alsónémedi Iskola utca 1
Pest megyei női felnőtt Pest megyei női felnőtt II. osztály női felnőtt kézilabda Pest
11:00 Budaörs KSN KFT II. - Domony KSE 37 - 21 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
13:30 Szigetszentmiklós NKSE II. - Veresegyház VSK 16 - 23 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
zárt kapu 2351 Alsónémedi Iskola utca 1
17:00 Balassa SE Balassagyarmat - Gödöllői KC 26 - 19 Balassa SE Sportcsarnok
2660 Balassagyarmat Fáy András utca 9.
Somogy-Zala megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Somogy
13:30 Kutasi NKC - Letenye UKE 22 - 23 Városi Sportcsarnok
7561 Nagybajom Iskola köz 1
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Szabolcs
11:00 Szivacs KC - NYBSC 2 32 - 50 Gárdonyi Géza Ált. Isk. Tornacsarnoka
4555 Levelek Kossuth Lajos utca 3.
Veszprém megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Veszprém
16:00 Simontornyai KK - Szombathelyi ESE 22 - 29 Városi Sportcsarnok
7081 Simontornya Hunyadi utca 16
18:00 Bajnok DSE Nemesvámos II. - Ősi Andreotti SE 29 - 23 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
Veszprém megyei női női felnőtt kézilabda Veszprém
16:00 Úrkúti SK - Tapolca VSE 28 - 24 Városi sportcsarnok *
8409 Úrkút Rákóczi utca 41
2020. október
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
FRISS HÍREK
Felkészülés a svédek ellen
2020.11.28. Női `A` válogatott
Szombaton és vasárnap is Svédország ellen játszik felkészülési mérkőzést a magyar női válogatott, amelyeket követően hétfőtől már Dániában készül tovább a csapat a kontinensviadalra.
Győzelem az első felkészülési mérkőzésen
2020.11.28. Női `A` válogatott
Női válogatottunk a kezdeti jó játék után hátrányba került, de nem engedte ellépni ellenfelét és a 48. percben sikerült kiegyenlítenie majd 28-27-re megnyernie az első felkészülési mérkőzést.
K&H férfi liga: Szegeden győzött a Csurgó
2020.11.28. Férfi NB I.
A K&H férfi kézilabda liga 15. fordulójának szombati játéknapján Az SBS-Eger az FTC otthonában nyert 33-32-re. Hatalmas meglepetésre a Csurgó a MOL-Pick Szeged ellen idegenben tudott 33-30-ra nyerni.
K&H férfi liga: a városi rangadón ismét a Telekom Veszprém diadalmaskodott
2020.11.27. Férfi NB I.
A K&H férfi kézilabda liga 15. fordulójában a két veszprémi együttes csapott össze. A Telekom Veszprém 16 góllal, 36-20-ra legyőzte Tombor Csaba együttesét.
Sorsoltak a női EKL-ben
2020.11.26. Női EHF
Bécsben kisorsolták a női EKL csoportbeosztását. A Siófok a D-csoportban román, orosz és francia, míg a Vác az A-csoportban dán, orosz és francia ellenfelekkel szemben lép pályára.
Hasznos állomás lehet az Európa-bajnokság
2020.11.26. Női `A` válogatott
Az MKSZ női Eb-t megelőző sajtótájékoztatóján elhangzott, hogy a bizonytalan helyzetre való tekintettel nincs hivatalos célkitűzés a tornára, a csapat azonban komoly szakmai célokkal készül.
Férfi BL: magabiztos szegedi győzelem az Elverum ellen
2020.11.26. Férfi BL
A férfi Bajnokok Ligája A-csoportjában negyedik mérkőzését játszotta a MOL-Pick Szeged. Az ellenfél a Máthé Dominikot is soraiban tudó norvég Elverum együttese volt. A Szeged 36-27-re nyert.
Teljes a magyar női keret
2020.11.25. Női `A` válogatott
Valamennyi, a magyar női válogatott keretéhez elővigyázatosságból eddig nem csatlakozott FTC-játékos, valamint Elek Gábor szövetségi kapitány kornavírus-tesztje negatív eredményt hozott.
K&H férfi liga: idegenben nyert a Veszprémi KKFT
2020.11.25. Férfi NB I.
A K&H férfi liga szerdai játéknapján a Veszprémi KKFT idegenben tudott nyerni a Gyöngyös ellen, a Cegléd hazai pályán győzte le az FTC-t, az Eger hét góllal nyert a Komló ellen.
Férfi BL: a Veszprém otthonában nyert az Aalborg
2020.11.25. Férfi BL
A férfi Bajnokok Ligája B-csoportjának 8. fordulójában a Veszprém az Aalborgot fogadta. Ismét a dán együttes kezdett jobban, ezúttal viszont nem jött a veszprémi fordítás, 32-30-ra az Aalborg nyert.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó