Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2021. január 23. szombat
következő nap
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 DVSC SCHAEFFLER - Boglári Akadémia-SZISE 37 - 29 Hódos Imre Sportcsarnok
4028 Debrecen Kassai út 32-34.
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 FTC-Diagnosticum U22 - Optimum-Solar Békési FKC 36 - 30 Elek Gyula Aréna
zárt kapu 1101 Budapest Kőbányai út 47/B
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 Pénzügyőr SE - Ferencvárosi TC U20 24 - 29 Pénzügyőr Sportcsarnok
zárt kapu 1103 Budapest Kőér utca 1/A
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 DKKA U20 - Szentendrei NKE 32 - 22 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
13:00 Veszprémi KKFT U23 - Kisbér KC 38 - 22 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
zárt kapu 8200 Veszprém Tüzér utca 42.
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Üllői Városi Kézillabda Sport Klub Sportegyesület - VSK Tököl 31 - 23 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 KK Ajka - Komárom VSE 29 - 34 Városi Sportcentrum
8400 Ajka Sport utca 23.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak női felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 XVI.kerületi KMSE - Budakalászi SC 10 - 0 Kistarcsa Városi Sportközpont
zárt kapu 2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
13:00 Siófok Kézilabda Club Kft. U22 - BVSC - Zugló 33 - 28 Kiss Szilárd Sportcsarnok
zárt kapu 8600 Siófok Szekrényessy Kálmán utca 1.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél női felnőtt kézilabda MKSZ
10:00 Érdi Sport KFT U22 - Rákosmenti KSK 34 - 22 Érd Aréna
2030 Érd Velencei út 39-41
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK U22 - Szigetszentmiklós NKSE 23 - 20 Pázmánd Sportcsarnok
zárt kapu 2476 Pázmánd Fő utca 27.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
17:15 Fiatal Kézilabdások SE - Bácsalmási PVSE 37 - 21 Sportcsarnok
zárt kapu 6781 Domaszék Petőfi utca 2
TIPPMIX Női Magyar Kupa TIPPMIX Női Magyar Kupa- III. forduló női felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Szombathelyi KKA - DKKA 27 - 29 Aréna Savaria
9700 Szombathely Sugár út 18
Liga Kupa női Liga Kupa női-D. csoport női felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Hajdúnánás SK - Kispest NKK-Vajk 23 - 26 Hódos Imre Városi Sport és Rendezvénycsarnok
4080 Hajdúnánás Hunyadi utca 9.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Optimum-Solar Békési FKC - KTE-Piroska szörp 21 - 24 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5630 Békés Csikos utca 4
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - Csurgói KK 37 - 33 Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 DVSC SCHAEFFLER - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 38 - 15 Hódos Imre Sportcsarnok
zárt kapu 4028 Debrecen Kassai út 32-34.
14:00 Hajdúnánás SK - MTK Budapest 25 - 28 Hódos Imre Városi Sport és Rendezvénycsarnok
4080 Hajdúnánás Hunyadi utca 9.
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Agrinox Market - Mezőkövesdi KC - VS Dunakeszi 33 - 25 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
17:00 KIKI SKFT - Nyíregyházi SN KFT 28 - 26 Táncsics Mihály Általános Iskola Sportcsarnok
6070 Izsák Kossuth Lajos utca 39.
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Éles KISE - NEKA II. 0 - 10 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 FKSE-Algyő - Gödi SE 37 - 22 Sportcsarnok
zárt kapu 6781 Domaszék Petőfi utca 2
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 KSA Budapest - Mohácsi TE 1888 25 - 25 Sportcsarnok
zárt kapu 2347 Bugyi Sport út 8.
11:00 Siófok KC II. - BVSC - Zugló 10 - 0 Kiss Szilárd Sportcsarnok
zárt kapu 8600 Siófok Szekrényessy Kálmán utca 1.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-B. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
10:30 Salgótarjáni Strandépítők KC - Solymári SC 0 - 0 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-A. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 RBF Nyílászáró Kft KKS Bősárkány - Sárvárfürdő Kinizsi SE 25 - 36 Sportcsarnok
zárt kapu 9245 Mosonszolnok Jókai utca 3.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-F. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Siófok Kézilabda Club Kft. III. - BVSC - Zugló 39 - 38 Munkacsarnok
zárt kapu 8600 Siófok Déli utca 2
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-H. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
11:45 Érdi Sport KFT - Rákosmenti KSK 52 - 19 Érd Aréna
zárt kapu 2030 Érd Velencei út 39-41
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Mezőkövesdi KC - Balmazújvárosi KK 33 - 23 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - KTE-Piroska szörp 24 - 23 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5630 Békés Csikos utca 4
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Grundfos Tatabánya KC - Pénzügyőr SE 22 - 22 Földi Imre Sportcsarnok
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
16:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - Csurgói KK 26 - 25 Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
13:00 FKSE-Algyő - Gödi SE 24 - 15 Sportcsarnok
zárt kapu 6781 Domaszék Petőfi utca 2
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-F. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Tempo KSE - Kőrösi KDSE Érd 29 - 19 Tempo Kézilabda Csarnok
zárt kapu 1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-D. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
15:00 FTC-Latarex III. - Tatabányai SC 31 - 23 Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-I. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
13:30 Érdi Sport KFT - Rákosmenti KSK 31 - 11 Érd Aréna
zárt kapu 2030 Érd Velencei út 39-41
Fiú U16 Fiú U16 C-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
15:00 XVI.kerületi KMSE - Veresegyház VSK 27 - 29 Kistarcsa Városi Sportközpont
zárt kapu 2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
Fiú U16 Fiú U16 G-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
15:30 KIKI SKFT - Kiskunhalas UKSC 27 - 28 Városi Sportcsarnok,
6070 Izsák Csokonai u. 14/a
Bács-Kiskun megyei női I. osztály női felnőtt kézilabda Bács
11:00 Kiskunhalas UKSC - Mizse KC 20 - 32 Dékáni Árpád Sportcsarnok
zárt kapu 6400 Kiskunhalas Kossuth Lajos utca 23
15:00 Nemesnádudvari NKSZE - Kiskunmajsai KC 31 - 26 Nemesnádudvar Sportcsarnok
6345 Nemesnádudvar Petőfi utca 42.
Budapest Férfi Felnőtt Budapest Férfi Felnőtt I. osztály férfi felnőtt kézilabda Budapest
11:00 Budapesti Honvéd Sportegyesület II. - HORT SE 27 - 23 Honvéd kézilabda csarnok
zárt kapu 1134 Budapest Klapka utca 12
16:00 Bp. Elektromos SE - BVSC - Zugló 26 - 30 Elektromos csarnok
zárt kapu 1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
Győr-Moson-Sopron megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Győr
17:00 Győrzámoly KC - Győri ETO Kézilabda Szurkolók Egyesülete 36 - 22 Sportcsarnok*
9172 Győrzámoly Rákóczi utca 33/a.
Pest megyei férfi felnőtt Pest megyei férfi felnőtt I. osztály férfi felnőtt kézilabda Pest
17:00 Bugyi SE - Csömör KSK II. 25 - 19 Sportcsarnok
zárt kapu 2347 Bugyi Sport út 8.
18:00 Üllői Városi Kézilabda Sport Klub Sportegyesület - Gyömrő VSK 25 - 26 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
Pest megyei férfi felnőtt Pest megyei férfi felnőtt II. osztály férfi felnőtt kézilabda Pest
18:00 Kőrösi KDSE Érd - Mogyoródi KSK II. 0 - 10 Treff Sportcsarnok
zárt kapu 2030 Érd Piroska utca 6.
Pest megyei női felnőtt Pest megyei női felnőtt I. osztály női felnőtt kézilabda Pest
18:00 Aranyszarvas SE - Százhalombattai KE 29 - 33 Sport és Tanuszoda
zárt kapu 2711 Tápiószentmárton Bartók Béla utca 1
19:00 Dunavarsányi TE - Csömör KSK 34 - 22 Árpád Fejedelem Ált.Isk.
zárt kapu 2336 Dunavarsány Árpád utca 12
2021. január
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
FRISS HÍREK
K&H női liga: nagyarányú FTC-győzelem a Siófok ellen
2021.02.27. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga szombati játéknapján a Békéscsaba és a Boglári Akadémia-SZISE összecsapása 24-24-es döntetlennel zárult, míg az FTC nagyarányú győzelmet aratott a Siófok ellen.
K&H férfi liga: nagyarányú győzelmek
2021.02.27. Férfi NB I.
A K&H férfi kézilabda liga szombati játéknapján a Budakalász magabiztos győzelmet aratott az Orosháza ellen.
Elektronikus ügyintézés az MKSZ-ben március 1-től
2021.02.26. Szövetségi élet
Értesítjük a tisztelt sportszervezeteket és partnereinket, hogy a Magyar Kézilabda Szövetség irodái a koronavírus-járvány miatt elektronikus ügyintézésre állnak át 2021. március 1-től.
Magyar játékvezetők a férfi olimpiai selejtezőn
2021.02.26. Szövetségi élet
A Nemzetközi Kézilabda Szövetség közzétette a március férfi és női olimpiai selejtezőn közreműködő játékvezetők névsorát.
Sorsoltak a TIPPMIX Férfi Magyar Kupában
2021.02.25. Versenyek
A Magyar Kézilabda Szövetségben kisorsolták a TIPPMIX Férfi Magyar Kupa negyeddöntőjének párosítását.
Sorsoltak a TIPPMIX Női MK-ban
2021.02.25. Versenyek
A Magyar Kézilabda Szövetségben kisorsolták a TIPPMIX Női Magyar Kupa negyeddöntőjének párosítását.
Fontos tudnivalók a 2021/2022-es sportfejlesztési programok benyújtásával kapcsolatban
2021.02.25. TAO
Fontos tudnivalók a 2021/2022-es sportfejlesztési programok benyújtásával kapcsolatban
Férfi BL: a Kielce nyert Szegeden
2021.02.25. Férfi BL
A férfi Bajnokok Ligája A-csoportjának 13. fordulójában a Kielce Szegedre látogatott, ahol szoros csatában végül felülmúlta Juan Carlos Pastor együttesét.
Férfi BL: magabiztos veszprémi győzelem Zágrábban
2021.02.25. Férfi BL
A férfi Bajnokok Ligája B-csoportjának csütörtöki utolsó találkozóján a telekom Veszprém a HC PPD Zagreb csapatával mérkőzött meg. Végül magabiztos, 35-28-as magyar győzelem született.
K&H női liga: a Vác otthon tartotta a két pontot a Debrecen ellen
2021.02.24. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga szerdai játéknapján három idegenbeli és két hazai győzelem született.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó