Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2021. január 24. vasárnap
következő nap
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
14:00 Mosonmagyaróvári KC U22 - Győri Audi ETO KC U22 25 - 21 UFM Aréna
zárt kapu 9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Dunakanyar Kézilabda Akadémia-Vác - ÓKSI Kézilabda KFT. 31 - 21 DKA Sportcsarnok
zárt kapu 2600 Vác Téglaház út 1.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
15:00 Kecskeméti NKSE - K. Szeged SE 21 - 24 Messzi István Sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
Szerencsejáték Zrt. Férfi Liga Kupa Szerencsejáték Zrt. Férfi Liga Kupa-A. férfi felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 AGROFEED ETO-SZESE - Veszprémi KKFT 18 - 34 Magvassy Mihály Sportcsarnok
9027 Győr Kiskút liget
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Várpalotai BSK - PLER-Budapest 23 - 32 Gál Gyula Sportcsarnok
zárt kapu 8100 Várpalota Fehérvári út 9
16:00 BFKA-Veszprém - Budai Farkasok NKFT 37 - 24 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
zárt kapu 8200 Veszprém Tüzér utca 42.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Váci NKSE - Pénzügyőr SE 0 - 10 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Tempo KSE - Szeghalmi NKC 36 - 35 Tempo Kézilabda Csarnok
zárt kapu 1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-A. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület - Kisbér KC 37 - 15 Egyetemi Sportcsarnok
zárt kapu 9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-B. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Rákosmenti KSK - Pilisvörösvári KSK 24 - 52 Tempo Kézilabda Csarnok
zárt kapu 1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
14:15 Vác - Pénzügyőr SE 26 - 37 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2600 Vác Bán Márton út 3.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-F. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Vecsési SE - ALBA-MÁV-ELŐRE 29 - 30 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-G. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 DALA Szeged - Soltvadkerti KUSE 31 - 31 Sportcsarnok
zárt kapu 6781 Domaszék Petőfi utca 2
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-B. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 Dunavarsányi TE - Százhalombattai KE 34 - 15 Árpád Fejedelem Ált.Isk.
zárt kapu 2336 Dunavarsány Árpád utca 12
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
16:15 Váci NKSE - Pénzügyőr SE 17 - 15 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2600 Vác Bán Márton út 3.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Szent István SE 0 - 0 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-B. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
12:30 Vác - Domony KSE 30 - 26 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-I. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Vecsési SE - Üllői Városi Kézilabda Sport Klub Sportegyesület 26 - 14 Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
Fiú U16 Fiú U16 A-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
11:00 Grundfos Tatabánya KC - Várpalotai BSK 30 - 26 Földi Imre Sportcsarnok
zárt kapu 2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
Budapest Férfi Felnőtt Budapest Férfi Felnőtt II. osztály férfi felnőtt kézilabda Budapest
13:30 MÖSE - HÍD-UNIO SE `Varánuszok` 32 - 22 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
Budapest Női Felnőtt Budapest Női Felnőtt II. osztály női felnőtt kézilabda Budapest
12:00 XVI.kerületi KMSE II. - Honvéd Zrínyi SE 36 - 32 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
Csongrád megyei női női felnőtt kézilabda Csongrád
Kisteleki KK - Deszki SC I. Városi sportcsarnok
6760 Kistelek Kossuth utca 5-7
Győr-Moson-Sopron megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Győr
17:00 Győrújbaráti TK - Fertőmenti KC 0 - 10 Sportcsarnok
9081 Győrújbarát Veres P. utca 98
Győr-Moson-Sopron megyei női női felnőtt kézilabda Győr
Nyalkai SK - Mosonszolnoki KSE 0 - 10 Tápi József Attila Általános Iskola
9095 Táp Kossuth Lajos utca 39
11:00 Mosonmagyaróvári KC - Fertőmenti KC 34 - 22 UFM Aréna
zárt kapu 9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
17:00 Győrszemere KSK - Petőfi SK Lipót 30 - 31 Ált. Isk. sportcsarnok*
9113 Koroncó Rákóczi Ferenc u. 46.
17:00 Szany SE - Fertőszentmiklósi KC 33 - 28 Sportcsarnok*
9317 Szany Ifjúság út 3.
Veszprém megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Veszprém
16:00 Szombathelyi ESE - KK Ajka II. 29 - 28 Egyetemi Sportcsarnok
zárt kapu 9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos II. - Tapolca VSE 62 - 22 Sportcsarnok
zárt kapu 8248 Nemesvámos Malom út 8.
2021. január
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
FRISS HÍREK
K&H női liga: nagyarányú FTC-győzelem a Siófok ellen
2021.02.27. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga szombati játéknapján a Békéscsaba és a Boglári Akadémia-SZISE összecsapása 24-24-es döntetlennel zárult, míg az FTC nagyarányú győzelmet aratott a Siófok ellen.
K&H férfi liga: nagyarányú győzelmek
2021.02.27. Férfi NB I.
A K&H férfi kézilabda liga szombati játéknapján a Budakalász magabiztos győzelmet aratott az Orosháza ellen.
Elektronikus ügyintézés az MKSZ-ben március 1-től
2021.02.26. Szövetségi élet
Értesítjük a tisztelt sportszervezeteket és partnereinket, hogy a Magyar Kézilabda Szövetség irodái a koronavírus-járvány miatt elektronikus ügyintézésre állnak át 2021. március 1-től.
Magyar játékvezetők a férfi olimpiai selejtezőn
2021.02.26. Szövetségi élet
A Nemzetközi Kézilabda Szövetség közzétette a március férfi és női olimpiai selejtezőn közreműködő játékvezetők névsorát.
Sorsoltak a TIPPMIX Férfi Magyar Kupában
2021.02.25. Versenyek
A Magyar Kézilabda Szövetségben kisorsolták a TIPPMIX Férfi Magyar Kupa negyeddöntőjének párosítását.
Sorsoltak a TIPPMIX Női MK-ban
2021.02.25. Versenyek
A Magyar Kézilabda Szövetségben kisorsolták a TIPPMIX Női Magyar Kupa negyeddöntőjének párosítását.
Fontos tudnivalók a 2021/2022-es sportfejlesztési programok benyújtásával kapcsolatban
2021.02.25. TAO
Fontos tudnivalók a 2021/2022-es sportfejlesztési programok benyújtásával kapcsolatban
Férfi BL: a Kielce nyert Szegeden
2021.02.25. Férfi BL
A férfi Bajnokok Ligája A-csoportjának 13. fordulójában a Kielce Szegedre látogatott, ahol szoros csatában végül felülmúlta Juan Carlos Pastor együttesét.
Férfi BL: magabiztos veszprémi győzelem Zágrábban
2021.02.25. Férfi BL
A férfi Bajnokok Ligája B-csoportjának csütörtöki utolsó találkozóján a telekom Veszprém a HC PPD Zagreb csapatával mérkőzött meg. Végül magabiztos, 35-28-as magyar győzelem született.
K&H női liga: a Vác otthon tartotta a két pontot a Debrecen ellen
2021.02.24. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga szerdai játéknapján három idegenbeli és két hazai győzelem született.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó