Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2021. február 28. vasárnap
következő nap
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
15:00 Motherson Mosonmagyaróvári KC - DVSC SCHAEFFLER 24 - 28 UFM Aréna
M4 SPORT+
zárt kapu 9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
18:00 Alba Fehérvár KC - MTK Budapest 29 - 30 KÖFÉM Sportcsarnok
zárt kapu 8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
18:00 Kisvárda Master Good SE - Győri Audi ETO KC 12 - 38 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4600 Kisvárda Flórián tér 6.
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Pick Szeged U22 26 - 24 Városi Sportcsarnok
2660 Balassagyarmat Ipoly part út 5
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
12:00 PEAC - Rév TSC 31 - 32 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
16:00 BFKA-Balatonfüred U22 - Tatai AC 30 - 28 Eötvös Sportcsarnok
8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
18:00 BFKA-Veszprém U22 - Szigetszentmiklósi KSK 35 - 25 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 Oxxo Energy Orosházi Női Kézilabda Club - Hajdúnánás SK 29 - 23 Városi Sportcsarnok
5900 Orosháza Eötvös tér 2
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 NEKA - Szentendrei NKE 37 - 22 NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
18:00 Csurgói NKC - Mohácsi TE 1888 26 - 18 Sótonyi László Sportcsarnok
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 AGROFEED ETO-SZESE U23 - Lipóti SKFT 36 - 19 Magvassy Mihály Sportcsarnok
9027 Győr Kiskút liget
15:00 Veszprémi KKFT U23 - Alsóörsi SE 37 - 31 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
17:00 Komárom VSE - Várpalotai BSK 21 - 20 Városi Sportcsarnok
2900 Komárom Czuczor utca 62
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Csépe Salgótarjáni Strandépítők Kézilabda Club - Mikolik Sport School KFT 37 - 33 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Kispályás Műfüves NKFT - Tiszavasvári SE 29 - 30 Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
12:00 MK Pelikán-Siklós KC - Kiskőrösi KS Kft 26 - 25 Városi Sportcsarnok,
7815 Harkány Petőfi utca 42
17:00 Satelit FC Somogytarnóca - Tungsram SE-Nagykanizsa 20 - 38 Városi Sportcsarnok,
7900 Szigetvár Olay L utca 6
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:30 Dunaharaszti MTK - Üllői Városi Kézillabda Sport Klub Sportegyesület 34 - 28 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Törökszentmiklósi Székács KE - Túrkevei VSE 28 - 18 Székács spcs.
zárt kapu 5200 Törökszentmiklós Almássy utca 50
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 Pénzügyőr SE U22 - Győri Audi ETO KC U22 31 - 21 Pénzügyőr Sportcsarnok
1103 Budapest Kőér utca 1/A
13:00 Student Comfort SKFT - KK Ajka 19 - 20 Egyetemi Sportcsarnok
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak női felnőtt kézilabda MKSZ
14:00 Csépe Salgótarjáni Strandépítők Kézilabda Club - Dorogi ESE 35 - 26 Városi Sportcsarnok
3100 Salgótarján Kassay sor 84
17:00 Budakalászi SC - Esztergomi Vitézek RAFC 23 - 24 Honvéd kézilabda csarnok
1134 Budapest Klapka utca 12
18:00 Solymári SC - Vasas SC U22 30 - 32 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
18:00 Dunakanyar Kézilabda Akadémia-Vác - Tatabányai SC 36 - 31 DKA Sportcsarnok
zárt kapu 2600 Vác Téglaház út 1.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
15:00 Tungsram SE Nagykanizsa - Hévízi SK 36 - 22 Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
15:00 Veszprém Pannon Sport Egyesület - DKKA U22 23 - 27 Wartha sportcsarnok
zárt kapu 8200 Veszprém Wartha V utca 3
16:00 Tolna KC - Siófok Kézilabda Club Kft. U22 23 - 29 Városi Sportcsarnok
7130 Tolna Sport utca 15/a
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél női felnőtt kézilabda MKSZ
10:00 Szigetszentmiklós NKSE - Rákosmenti KSK 24 - 21 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
14:00 Vecsési SE - VSK Tököl 24 - 29 Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
14:30 Alba Fehérvár KC U22 - Dabasi KC VSE 38 - 22 KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
16:00 EURONOVEX USE - Érdi Sport KFT U22 21 - 31 Szászberek Sportcsarnok
5053 Szászberek Hrsz. 61/4.
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK U22 - Inárcs-Örkény KC 31 - 22 Pázmánd Sportcsarnok
zárt kapu 2476 Pázmánd Fő utca 27.
16:00 Csepel DSE - Ceglédi KCSE 30 - 28 Laurencz László Sportcsarnok
1214 Budapest Simon Bolivár sétány 4-8.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 K. Szeged SE - Bácsalmási PVSE 27 - 28 Városi stadion
6723 Szeged Etelka sor 1-3.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:30 FTC-Diagnosticum - Optimum-Solar Békési FKC 37 - 22 Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
KIKI SKFT - VS Dunakeszi Táncsics Mihály Általános Iskola Sportcsarnok
ELHALASZTVA 6070 Izsák Kossuth Lajos utca 39.
Agrinox Market - Mezőkövesdi KC - Csepel DSE Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
15:00 Pick Szeged II. - KIKI SKFT 26 - 31 Városi stadion
6723 Szeged Etelka sor 1-3.
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 Éles KISE - Üllői VKSK 43 - 24 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
14:30 Pécsi VSE - NEKA II. 26 - 26 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Dunakanyar Kézilabda Akadémia II. - DVSC SCHAEFFLER III. 48 - 25 DKA Sportcsarnok
zárt kapu 2600 Vác Téglaház út 1.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
Szigetszentmiklós NKSE - DKKA II. Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-A. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület - Lipóti SKFT Egyetemi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
14:00 Georgikon DSE - Győrújbaráti TK 34 - 32 Csokonai ÁMK
8360 Keszthely Fodor utca 43
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-B. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Domony KSE - Pénzügyőr SE Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2173 Kartal Iskola tér 1
14:00 Pilisvörösvári KSK - Solymári SC 40 - 28 PEMÜ Sportcsanok
zárt kapu 2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
18:00 Salgótarjáni Strandépítők KC - Vác 27 - 36 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-C. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Sárospataki TC - Borsodi Sport Klub Árpád Vezér Gimn.
3950 Sárospatak Arany utca 3-7.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-D. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Hajdúböszörményi TE - Enjoy Robotics F.Gyarmat Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
18:00 Kispályás Műfüves NKFT - Tiszavasvári SE 30 - 29 Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-E. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
10:00 MK Pelikán-Siklós KC - Kiskőrösi KS Kft 34 - 16 Városi Sportcsarnok,
7815 Harkány Petőfi utca 42
14:00 Csurgói KK II. - Kalocsai Kézilabda Club 33 - 30 Sótonyi László Sportcsarnok
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
15:00 Satelit FC Somogytarnóca - Tungsram SE-Nagykanizsa 22 - 24 Városi Sportcsarnok,
7900 Szigetvár Olay L utca 6
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-F. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
14:30 Dunaharaszti MTK - Körte HVSE 15 - 33 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
18:00 Diósdi DSE - Abonyi KC 31 - 36 Városi Sportcsarnok
2451 Ercsi Bem J utca 2-4
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-G. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 DALA Szeged - Felföldi István SE 41 - 35 Sportcsarnok
zárt kapu 6781 Domaszék Petőfi utca 2
18:00 Bácsalmási PVSE - KTE-Piroska szörp 22 - 46 Kelebia Városi Sportcsarnok
zárt kapu 6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-H. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Törökszentmiklósi Székács KE - Túrkevei VSE 42 - 35 Székács spcs.
zárt kapu 5200 Törökszentmiklós Almássy utca 50
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-A. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Student Comfort SKFT - KK Ajka 26 - 25 Egyetemi Sportcsarnok
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-B. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Szent István SE - Emericus KSE Semmelweis Egyetem
zárt kapu ELHALASZTVA 1107 Budapest Zágrábi utca 14
19:00 Dunavarsányi TE - Főnix ISE 42 - 27 Árpád Fejedelem Ált.Isk.
zárt kapu 2336 Dunavarsány Árpád utca 12
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-C. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 Salgótarjáni Strandépítők KC - Dorogi ESE 49 - 28 Városi Sportcsarnok
3100 Salgótarján Kassay sor 84
15:00 Budakalászi SC - Esztergomi Vitézek RAFC 23 - 32 Honvéd kézilabda csarnok
1134 Budapest Klapka utca 12
16:00 Solymári SC - Vasas SC II. 20 - 25 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
16:00 Tatai AC - XVI.kerületi KMSE 26 - 34 Güntner Aréna
2890 Tata Kőkút köz 2.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-F. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 Tungsram SE Nagykanizsa - Hévízi SK 35 - 20 Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-H. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
10:00 Dunaújvárosi AC - Inárcs-Örkény KC 48 - 21 Városi Sportcsarnok
2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
12:00 Vecsési SE - VSK Tököl 26 - 25 Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
18:15 EURONOVEX USE - Érdi Sport KFT 35 - 34 Szászberek Sportcsarnok
5053 Szászberek Hrsz. 61/4.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-I. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Csorvási SK - Köröstarcsai DSE 35 - 19 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Luther utca 1.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
13:30 Ferencvárosi TC - Optimum-Solar Békési FKC 32 - 21 Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Dunakanyar Kézilabda Akadémia - K. Szeged SE 29 - 15 DKA Sportcsarnok
zárt kapu 2600 Vác Téglaház út 1.
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Eszterházy SC - Gyömrői KA 23 - 23 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
3300 Eger Leányka út 6.
16:00 Balmazújvárosi LKSE - Hajdúnánás SK 17 - 31 Sportcsarnok
4181 Nádudvar Fő utca 133
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-C. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Hevesi SE - Miskolci VSI SC 26 - 19 Városi Sport-és Rendcs.
3360 Heves Deák Ferenc út 62
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-E. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
Satelit FC Somogytarnóca - Paksi KSE Dráva Völgy Középiskola
ELHALASZTVA 7570 Barcs Szent László utca 13.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-F. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
10:30 Kőrösi KDSE Érd - XVI.kerületi KMSE 30 - 28 Treff Sportcsarnok
2030 Érd Piroska utca 6.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-A. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Vasvár VSE - Máriaujfalui SE Kardos László Ált. Isk.
9800 Vasvár József Attila u. 23-25
11:00 Csornai SE - Lébényi KSE 15 - 30 Sportcsarnok
9245 Mosonszolnok Jókai utca 3.
14:30 Répcelaki SE - Komárom VSE 27 - 22 Répce Sportcsarnok
9653 Répcelak Arany János utca 9.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-B. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Budafoki KSE - Tempo KSE BMTE sportcsarnok (Törley)
ELHALASZTVA 1222 Budapest Promontor utca 89/a
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-C. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Emericus KSE - Kókai Községi Sportkör Semmelweis Egyetem
zárt kapu ELHALASZTVA 1107 Budapest Zágrábi utca 14
15:00 Mogyoródi KSK - Malév Sport Club 19 - 16 Szent László Ált.Isk. spcs.
zárt kapu 2146 Mogyoród Iskola utca
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-D. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
13:00 TFSE - Vámosgyörk - XVI.kerületi KMSE 26 - 27 Városi Sport-és Rendcs.
zárt kapu 3360 Heves Deák Ferenc út 62
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-E. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Eszterházy SC - Gyöngyösi KK 31 - 32 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
3300 Eger Leányka út 6.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-G. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
00:00 Satelit FC Somogytarnóca - PSN Zrt. II. Dráva Völgy Középiskola
7570 Barcs Szent László utca 13.
11:00 Sport36-Komló - GÓNA SZKKE 23 - 20 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-H. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
13:00 Tungsram SE Nagykanizsa - Tapolca VSE 26 - 21 Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-I. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Vecsési SE - VSK Tököl Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
Gárdony-Pázmánd NKK - Gyáli BKSE Pázmánd Sportcsarnok
zárt kapu 2476 Pázmánd Fő utca 27.
16:00 Ceglédi KCSE - Alsónémedi SE 31 - 19 Varga István Városi Sportcsarnok
2740 Abony Kossuth tér 18
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-J. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Kiskőrösi NKSZSE - Jászberényi TF DSE 18 - 21 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6070 Izsák Csokonai u. 14/a
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-K. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Bácsalmási PVSE - Mezőhegyesi SE 15 - 16 Kelebia Városi Sportcsarnok
zárt kapu 6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
Fiú U16 Fiú U16-Felsőház B-C férfi U16 kézilabda MKSZ
11:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - Budapesti Honvéd Sportegyesület 22 - 27 Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
12:00 Pilisvörösvári KSK - Veresegyház VSK 25 - 19 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
Fiú U16 Fiú U16-Alsóház B-C férfi U16 kézilabda MKSZ
Körte HVSE - Műegyetemi Atlétikai és Football Club Semmelweis Egyetem
ELHALASZTVA 1107 Budapest Zágrábi utca 14
Fiú U16 Fiú U16-Alsóház F-G férfi U16 kézilabda MKSZ
Dunaharaszti MTK - Tiszaföldvár VSE Dunaharaszti Sportcsarnok
ELHALASZTVA 2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
Gyermekbajnokság FU14 összevont (2007-2008) FU14 A/1 (Pest, Komárom, Győr, Veszprém) férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Grundfos Tatabánya KC - Budaörsi KSE 28 - 22 Árpád Gimnázium Tornacsarnok
zárt kapu 2800 Tatabánya Fő tér 1.
10:00 Grundfos Tatabánya KC - Ráckeve VKSK 26 - 39 Árpád Gimnázium Tornacsarnok
zárt kapu 2800 Tatabánya Fő tér 1.
11:00 Budaörsi KSE - Győri FKKA I. 21 - 14 Árpád Gimnázium Tornacsarnok
zárt kapu 2800 Tatabánya Fő tér 1.
12:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - Ráckeve VKSK 22 - 23 Árpád Gimnázium Tornacsarnok
zárt kapu 2800 Tatabánya Fő tér 1.
13:00 Győri FKKA I. - Budakalász Kézilabda Zrt. 20 - 23 Árpád Gimnázium Tornacsarnok
zárt kapu 2800 Tatabánya Fő tér 1.
Gyermekbajnokság FU14 összevont (2007-2008) FU14 A/2 (Pest, Komárom, Győr, Veszprém) férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Grundfos Tatabánya KC - Tarján - Várpalotai BSK 17 - 22 Gál Gyula Sportcsarnok
zárt kapu 8100 Várpalota Fehérvári út 9
10:00 Győri FKKA II. - Várpalotai BSK 26 - 31 Gál Gyula Sportcsarnok
zárt kapu 8100 Várpalota Fehérvári út 9
11:00 Grundfos Tatabánya KC - Tarján - Kisbér KC 22 - 21 Gál Gyula Sportcsarnok
zárt kapu 8100 Várpalota Fehérvári út 9
12:00 Tatai AC - Győri FKKA II. 16 - 15 Gál Gyula Sportcsarnok
zárt kapu 8100 Várpalota Fehérvári út 9
13:00 Kisbér KC - Tatai AC 17 - 40 Gál Gyula Sportcsarnok
zárt kapu 8100 Várpalota Fehérvári út 9
Gyermekbajnokság FU14 összevont (2007-2008) FU14 C/2 (Baranya, Bács, Fejér) férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Bajai KSE - Gézengúz UKC 2 18 - 24 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6300 Kalocsa Martinovics utca 2
10:00 Gézengúz UKC 2 - Rácalmás SE 22 - 29 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6300 Kalocsa Martinovics utca 2
11:00 Kiskunhalas UKSC - Bajai KSE 30 - 11 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6300 Kalocsa Martinovics utca 2
12:00 Rácalmás SE - Expressz Zálog Mnádasd 19 - 15 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6300 Kalocsa Martinovics utca 2
13:00 Expressz Zálog Mnádasd - Kiskunhalas UKSC 8 - 26 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6300 Kalocsa Martinovics utca 2
Gyermekbajnokság FU14 összevont (2007-2008) FU14 D/2 (Békés, Csongrád, Bács, Jász, Pest) férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Köröstarcsai KSK - Kondorosi KK 17 - 24 Iskola sportcsarnok
zárt kapu 5650 Mezőberény Luther tér 1
10:00 Tisza Volán SC - Köröstarcsai KSK 28 - 16 Iskola sportcsarnok
zárt kapu 5650 Mezőberény Luther tér 1
11:00 Kondorosi KK - Tiszaföldvár VSE 17 - 30 Iskola sportcsarnok
zárt kapu 5650 Mezőberény Luther tér 1
12:00 Tigrisek Csongrádi KSE - Tisza Volán SC 11 - 26 Iskola sportcsarnok
zárt kapu 5650 Mezőberény Luther tér 1
13:00 Tiszaföldvár VSE - Tiszakécske VSE 21 - 16 Iskola sportcsarnok
zárt kapu 5650 Mezőberény Luther tér 1
14:00 P P Kiskunfélegyházi HTK - Tigrisek Csongrádi KSE 19 - 24 Iskola sportcsarnok
zárt kapu 5650 Mezőberény Luther tér 1
15:00 Tiszakécske VSE - P P Kiskunfélegyházi HTK 26 - 18 Iskola sportcsarnok
zárt kapu 5650 Mezőberény Luther tér 1
Gyermekbajnokság FU14 összevont (2007-2008) FU14 D/3 (Békés, Csongrád, Bács, Jász, Pest) férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Mizse KC - Petőfi DSE Túrkeve 22 - 18 Sportcsarnok
zárt kapu 5400 Túrkeve József A. utca 23
10:00 Petőfi DSE Túrkeve - Hódmezővásárhelyi KE 26 - 25 Sportcsarnok
zárt kapu 5400 Túrkeve József A. utca 23
11:00 Szolnoki KCSE - Mizse KC 21 - 26 Sportcsarnok
zárt kapu 5400 Túrkeve József A. utca 23
12:00 Hódmezővásárhelyi KE - Felföldi István SE 28 - 26 Sportcsarnok
zárt kapu 5400 Túrkeve József A. utca 23
13:00 Ceglédi KKSE - Szolnoki KCSE 20 - 20 Sportcsarnok
zárt kapu 5400 Túrkeve József A. utca 23
14:00 Felföldi István SE - Abonyi KC 32 - 20 Sportcsarnok
zárt kapu 5400 Túrkeve József A. utca 23
15:00 Abonyi KC - Ceglédi KKSE 10 - 30 Sportcsarnok
zárt kapu 5400 Túrkeve József A. utca 23
Gyermekbajnokság FU14 összevont (2007-2008) FU14 F/1 (Heves, Borsod, Nógrád) férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Alsózsolcai KSC - Gyöngyösi KK 14 - 18 Sportcsarnok
zárt kapu 3571 Alsózsolca Ilona utca 4
10:00 Balassagyarmati Kábel SE - Alsózsolcai KSC 17 - 33 Sportcsarnok
zárt kapu 3571 Alsózsolca Ilona utca 4
11:00 Gyöngyösi KK - Egri Városi Sportiskola 13 - 19 Sportcsarnok
zárt kapu 3571 Alsózsolca Ilona utca 4
12:00 Mezőkövesdi KC - Balassagyarmati Kábel SE 26 - 15 Sportcsarnok
zárt kapu 3571 Alsózsolca Ilona utca 4
13:00 Egri Városi Sportiskola - Mezőkövesdi KC 17 - 20 Sportcsarnok
zárt kapu 3571 Alsózsolca Ilona utca 4
Gyermekbajnokság FU14 összevont (2007-2008) FU14 F/2 (Heves, Borsod, Nógrád) férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 SBS Eger - Miskolci VSI SC 29 - 26 Rendezvények háza
zárt kapu 3561 Felsőzsolca Sport utca 1
10:00 Miskolci VSI SC - Hevesi SE 21 - 26 Rendezvények háza
zárt kapu 3561 Felsőzsolca Sport utca 1
11:00 Ózdi KC - SBS Eger 20 - 31 Rendezvények háza
zárt kapu 3561 Felsőzsolca Sport utca 1
12:00 Hevesi SE - Bőcs KSC 31 - 17 Rendezvények háza
zárt kapu 3561 Felsőzsolca Sport utca 1
13:00 Bőcs KSC - Ózdi KC 18 - 22 Rendezvények háza
zárt kapu 3561 Felsőzsolca Sport utca 1
Gyermekbajnokság FU14 összevont (2007-2008) FU14 G/3 (Budapest, Komárom, Pest) férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 FTC KN KFT II. - Gödöllői KC 22 - 8 Hajós Alfréd Ált.Isk.
zárt kapu 2100 Gödöllő Légszesz utca 10
10:00 Körte HVSE - Gödöllői KC 8 - 18 Hajós Alfréd Ált.Isk.
zárt kapu 2100 Gödöllő Légszesz utca 10
11:00 FTC KN KFT II. - Diósdi DSE 28 - 15 Hajós Alfréd Ált.Isk.
zárt kapu 2100 Gödöllő Légszesz utca 10
12:00 Körte HVSE - Vác 17 - 27 Hajós Alfréd Ált.Isk.
zárt kapu 2100 Gödöllő Légszesz utca 10
13:00 Diósdi DSE - Esztergomi Vitézek RAFC 18 - 29 Hajós Alfréd Ált.Isk.
zárt kapu 2100 Gödöllő Légszesz utca 10
14:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Vác 18 - 31 Hajós Alfréd Ált.Isk.
zárt kapu 2100 Gödöllő Légszesz utca 10
Gyermekbajnokság FU14 összevont (2007-2008) FU14 H/2 (Pest, Budapest, Fejér) férfi U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Gyömrői Kézilabda Akadémia - Kézisuli Alapítvány Budapest 20 - 12 Sportcsarnok
zárt kapu 2347 Bugyi Sport út 8.
11:00 Kézisuli Alapítvány Budapest - Martonsport NKFT 24 - 14 Sportcsarnok
zárt kapu 2347 Bugyi Sport út 8.
12:00 Gyáli BKSE - Gyömrői Kézilabda Akadémia 12 - 23 Sportcsarnok
zárt kapu 2347 Bugyi Sport út 8.
13:00 Martonsport NKFT - Gyáli BKSE 24 - 16 Sportcsarnok
zárt kapu 2347 Bugyi Sport út 8.
Gyermekbajnokság LU14 összevont (2007-2008) LU14 B/2 (Baranya, Somogy, Tolna, Bács) női U-14 kézilabda MKSZ
08:00 Mohácsi Torna Egylet 1888 - Pécsváradi Spartacus SE 27 - 13 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
09:00 Pécsváradi Spartacus SE - Nemesnádudvari NKSZE 20 - 31 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
10:00 Mohácsi Torna Egylet 1888 - Kiskőrösi NKSZSE 19 - 10 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
11:00 Kiskunhalas UKSC - Nemesnádudvari NKSZE 13 - 8 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
12:00 Kiskőrösi NKSZSE - Gézengúz UKC 12 - 20 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
13:00 Gézengúz UKC - Kiskunhalas UKSC 20 - 19 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
Gyermekbajnokság LU14 összevont (2007-2008) LU14 C/1 (Csongrád, Békés, Jász, Bács) női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 PC Trade Szegedi NKE I. - Hódmezővásárhelyi LKC 28 - 11 Balogh Imsi spcs.
zárt kapu 6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
10:00 Hódmezővásárhelyi LKC - PC Trade Szegedi NKE II. 11 - 28 Balogh Imsi spcs.
zárt kapu 6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
11:00 Túrkevei VSE - PC Trade Szegedi NKE I. 3 - 35 Balogh Imsi spcs.
zárt kapu 6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
12:00 PC Trade Szegedi NKE II. - FKSE-Algyő 22 - 23 Balogh Imsi spcs.
zárt kapu 6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
13:00 Békéscsabai ENKSE - Túrkevei VSE 32 - 8 Balogh Imsi spcs.
zárt kapu 6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
14:00 FKSE-Algyő - Szeghalmi NKC 20 - 19 Balogh Imsi spcs.
zárt kapu 6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
15:00 Szeghalmi NKC - Békéscsabai ENKSE 18 - 31 Balogh Imsi spcs.
zárt kapu 6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
Gyermekbajnokság LU14 összevont (2007-2008) LU14 C/2 (Csongrád, Békés, Jász, Bács) női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Kisteleki KK - Felföldi István SE 11 - 14 Városi sportcsarnok
zárt kapu 6760 Kistelek Kossuth utca 5-7
10:00 Kecskeméti NKSE - Kisteleki KK 19 - 15 Városi sportcsarnok
zárt kapu 6760 Kistelek Kossuth utca 5-7
11:00 Felföldi István SE - Békéscsabai BDSK 24 - 11 Városi sportcsarnok
zárt kapu 6760 Kistelek Kossuth utca 5-7
12:00 Gyulasport NKFT - Kecskeméti NKSE 11 - 27 Városi sportcsarnok
zárt kapu 6760 Kistelek Kossuth utca 5-7
13:00 Békéscsabai BDSK - Mezőtúri AFC - Syngenta 17 - 16 Városi sportcsarnok
zárt kapu 6760 Kistelek Kossuth utca 5-7
14:00 Mezőtúri AFC - Syngenta - Gyulasport NKFT 16 - 18 Városi sportcsarnok
zárt kapu 6760 Kistelek Kossuth utca 5-7
Gyermekbajnokság LU14 összevont (2007-2008) LU14 D/1 (Hajdú, Jász, Békés, Szabolcs) női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Hajdúnánás SK - Debreceni Sportcentrum KN KFT 2 24 - 20 Gizella utcai spcs.
zárt kapu 4030 Debrecen Gizella utca 4/b
10:00 Debreceni Sportcentrum KN KFT 2 - Mátészalkai MTK 22 - 33 Gizella utcai spcs.
zárt kapu 4030 Debrecen Gizella utca 4/b
11:00 Balmazújvárosi LKSE - Hajdúnánás SK 21 - 18 Gizella utcai spcs.
zárt kapu 4030 Debrecen Gizella utca 4/b
12:00 Mátészalkai MTK - Debreceni Sportcentrum KN KFT 1 24 - 19 Gizella utcai spcs.
zárt kapu 4030 Debrecen Gizella utca 4/b
13:00 Nyíregyházi SN KFT - Balmazújvárosi LKSE 13 - 23 Gizella utcai spcs.
zárt kapu 4030 Debrecen Gizella utca 4/b
14:00 Debreceni Sportcentrum KN KFT 1 - Vitka SE-Nyírbátor 21 - 16 Gizella utcai spcs.
zárt kapu 4030 Debrecen Gizella utca 4/b
15:00 Vitka SE-Nyírbátor - Nyíregyházi SN KFT 14 - 19 Gizella utcai spcs.
zárt kapu 4030 Debrecen Gizella utca 4/b
Gyermekbajnokság LU14 összevont (2007-2008) LU14 D/2 (Hajdú, Jász, Békés, Szabolcs) női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Kézilabda Klub Hajdúszoboszló - Berettyó MSE 10 - 15 Kabos Endre spcs.
zárt kapu 4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
10:00 Berettyó MSE - Köröstarcsai DSE 14 - 9 Kabos Endre spcs.
zárt kapu 4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
11:00 Sütő Kézisuli - Kézilabda Klub Hajdúszoboszló 24 - 12 Kabos Endre spcs.
zárt kapu 4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
12:00 Szarvasi NKK - Köröstarcsai DSE 10 - 20 Kabos Endre spcs.
zárt kapu 4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
13:00 Törökszentmiklósi Székács KE - Sütő Kézisuli 20 - 17 Kabos Endre spcs.
zárt kapu 4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
14:00 Szarvasi NKK - Törökszentmiklósi Székács KE 16 - 40 Kabos Endre spcs.
zárt kapu 4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
Gyermekbajnokság LU14 összevont (2007-2008) LU14 E/1 (Borsod, Szabolcs, Hajdú, Békés) női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Kalmár Zoltán DSE - Mezőkeresztes VSE 13 - 14 Harangi Imre Rendezvénycsarnok
zárt kapu 4254 Nyíradony Milleniumi sétány 1.
10:00 Létavértes SC - Kalmár Zoltán DSE 21 - 24 Harangi Imre Rendezvénycsarnok
zárt kapu 4254 Nyíradony Milleniumi sétány 1.
11:00 Mezőkeresztes VSE - Kállósemjéni SZSE 8 - 14 Harangi Imre Rendezvénycsarnok
zárt kapu 4254 Nyíradony Milleniumi sétány 1.
12:00 Kállósemjéni SZSE - Létavértes SC 12 - 12 Harangi Imre Rendezvénycsarnok
zárt kapu 4254 Nyíradony Milleniumi sétány 1.
Gyermekbajnokság LU14 összevont (2007-2008) LU14 E/2 (Borsod, Szabolcs, Hajdú, Békés) női U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Miskolci VSC - Szatmár USE Fehérgyarmat 0 - 10 Kölcsey Ferenc Ref. Ált. Isk. Tornacsarnoka
zárt kapu 4900 Fehérgyarmat Sport utca 22.
11:00 Szatmár USE Fehérgyarmat - Buji DSE 23 - 14 Kölcsey Ferenc Ref. Ált. Isk. Tornacsarnoka
zárt kapu 4900 Fehérgyarmat Sport utca 22.
12:00 Buji DSE - Miskolci VSC 10 - 0 Kölcsey Ferenc Ref. Ált. Isk. Tornacsarnoka
zárt kapu 4900 Fehérgyarmat Sport utca 22.
Gyermekbajnokság LU14 összevont (2007-2008) LU14 F/2 (Heves, Nógrád, Borsod, Jász, Pest) női U-14 kézilabda MKSZ
00:00 Madách Imre DSE - Mogyoródi KSK
09:00 Jászfényszaru VSE - Gödi SE 12 - 26 LEHEL spcs
zárt kapu 5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
10:00 Pásztói KC - Jászfényszaru VSE 28 - 12 LEHEL spcs
zárt kapu 5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
11:00 Gödi SE - Jászberényi TF DSE 13 - 8 LEHEL spcs
zárt kapu 5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
12:30 Mogyoródi KSK - Pásztói KC 33 - 3 LEHEL spcs
zárt kapu 5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
13:30 Jászberényi TF DSE - Mogyoródi KSK 12 - 18 LEHEL spcs
zárt kapu 5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
Gyermekbajnokság LU14 összevont (2007-2008) LU14 G/2 (Bács, Budapest, Fejér, Pest) női U-14 kézilabda MKSZ
08:30 KÖFÉM SC-AFKC2-Dömsöd - XVI.kerületi KMSE 18 - 28 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
zárt kapu 2360 Gyál Ady Endre utca
09:30 XVI.kerületi KMSE - Kecskeméti Sportiskola 34 - 27 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
zárt kapu 2360 Gyál Ady Endre utca
10:30 Mizse KC - KÖFÉM SC-AFKC2-Dömsöd 12 - 27 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
zárt kapu 2360 Gyál Ady Endre utca
11:30 Kecskeméti Sportiskola - Ceglédi KCSE 23 - 16 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
zárt kapu 2360 Gyál Ady Endre utca
12:30 Aranyszarvas SE - Mizse KC 25 - 16 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
zárt kapu 2360 Gyál Ady Endre utca
13:30 Ceglédi KCSE - Aranyszarvas SE 14 - 36 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
zárt kapu 2360 Gyál Ady Endre utca
Gyermekbajnokság LU14 összevont (2007-2008) LU14 H/1 (Budapest, Pest) női U-14 kézilabda MKSZ
11:00 Pénzügyőr SE - Angyalföldi Sportiskola 13 - 14 Soroksári Sportcsarnok
zárt kapu 1239 Budapest Szentlőrinci út- Nyír utca
12:00 Tempo KSE - Pénzügyőr SE 19 - 19 Soroksári Sportcsarnok
zárt kapu 1239 Budapest Szentlőrinci út- Nyír utca
13:00 Angyalföldi Sportiskola - Csepel DSE 9 - 6 Soroksári Sportcsarnok
zárt kapu 1239 Budapest Szentlőrinci út- Nyír utca
14:00 Budai Farkasok Veresegyház NKFT - Tempo KSE 17 - 28 Soroksári Sportcsarnok
zárt kapu 1239 Budapest Szentlőrinci út- Nyír utca
15:00 Csepel DSE - Budai Farkasok Veresegyház NKFT 12 - 15 Soroksári Sportcsarnok
zárt kapu 1239 Budapest Szentlőrinci út- Nyír utca
Gyermekbajnokság FU12 (2009-2010) I. csoport (Borsod, Hajdú, Szabolcs) férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 DEAC NK KFT - Nádudvari ASK 30 - 35 Sportcsarnok
zárt kapu 4181 Nádudvar Fő utca 133
09:55 DEAC NK KFT - Dombrádi MOBIL DSE 21 - 27 Sportcsarnok
zárt kapu 4181 Nádudvar Fő utca 133
10:50 Nádudvari ASK - Arany Sárkány Focisuli Nyírbátor SE 32 - 12 Sportcsarnok
zárt kapu 4181 Nádudvar Fő utca 133
11:45 Dombrádi MOBIL DSE - Balmazújvárosi KK 29 - 22 Sportcsarnok
zárt kapu 4181 Nádudvar Fő utca 133
12:40 Balmazújvárosi KK - Arany Sárkány Focisuli Nyírbátor SE 25 - 11 Sportcsarnok
zárt kapu 4181 Nádudvar Fő utca 133
Gyermekbajnokság FU12 (2009-2010) II. csoport (Borsod, Heves, Nógrád) férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 SBS Eger Pásztorvölgy - Mezőkövesdi KC 22 - 21 Kemény Ferenc Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Stadion utca 8.
09:55 Gyöngyösi KK - Egri Városi Sportiskola 19 - 13 Kemény Ferenc Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Stadion utca 8.
10:00 Pásztói KC - Salgótarjáni Strandépítők KC I. 13 - 18 Fáy András Szakképző Isk.
zárt kapu 3070 Bátonyterenye Ózdi út 39
10:50 Mezőkövesdi KC - Egri Városi Sportiskola 26 - 25 Kemény Ferenc Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Stadion utca 8.
10:55 Kazincbarcikai KSE - Pásztói KC 22 - 14 Fáy András Szakképző Isk.
zárt kapu 3070 Bátonyterenye Ózdi út 39
11:45 Ózdi KC - Gyöngyösi KK 8 - 23 Kemény Ferenc Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Stadion utca 8.
11:50 Miskolci VSI SC - Salgótarjáni Strandépítők KC I. 11 - 16 Fáy András Szakképző Isk.
zárt kapu 3070 Bátonyterenye Ózdi út 39
12:45 Kazincbarcikai KSE - Hevesi SE 19 - 11 Fáy András Szakképző Isk.
zárt kapu 3070 Bátonyterenye Ózdi út 39
13:35 Ózdi KC - SBS Eger Pásztorvölgy 14 - 20 Kemény Ferenc Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Stadion utca 8.
13:40 Hevesi SE - Miskolci VSI SC 17 - 24 Fáy András Szakképző Isk.
zárt kapu 3070 Bátonyterenye Ózdi út 39
Gyermekbajnokság FU12 (2009-2010) IV. csoport (Bács, Baranya, Csongrád, Fejér, Tolna) férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Tisza Volán SC S-P-Zs - Tisza Volán SC Mórahalom 22 - 10 Móradombi Sportcsarnok
zárt kapu 6782 Mórahalom 0406/209. hrsz.
09:55 Gézengúz UKC - Deszki SC 41 - 3 Kelebia Városi Sportcsarnok
zárt kapu 6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
09:55 Pick Szeged II. - Tisza Volán SC Mórahalom 29 - 18 Móradombi Sportcsarnok
zárt kapu 6782 Mórahalom 0406/209. hrsz.
10:50 VAX KE Sárbogárd - Deszki SC 44 - 7 Kelebia Városi Sportcsarnok
zárt kapu 6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
10:50 Pick Szeged I. - Tisza Volán SC S-P-Zs 37 - 16 Móradombi Sportcsarnok
zárt kapu 6782 Mórahalom 0406/209. hrsz.
11:45 Gézengúz UKC - FKSE-Algyő 12 - 6 Kelebia Városi Sportcsarnok
zárt kapu 6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
11:45 Simontornyai KK - Pick Szeged II. 32 - 10 Móradombi Sportcsarnok
zárt kapu 6782 Mórahalom 0406/209. hrsz.
12:40 PSN ZRT - VAX KE Sárbogárd 19 - 22 Kelebia Városi Sportcsarnok
zárt kapu 6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
12:40 Simontornyai KK - Pick Szeged I. 31 - 20 Móradombi Sportcsarnok
zárt kapu 6782 Mórahalom 0406/209. hrsz.
13:35 PSN ZRT - FKSE-Algyő 9 - 19 Kelebia Városi Sportcsarnok
zárt kapu 6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
Gyermekbajnokság FU12 (2009-2010) V. csoport (Somogy, Vas, Veszprém, Zala) férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Ajkai Trampolin SE - Celldömölki VSE 21 - 21 Fekete Ált.Isk.
zárt kapu 8400 Ajka József A. utca 30
09:00 Haladás VSE - Veszprémi KKFT 19 - 27 Haladás Sportkomplexum
zárt kapu 9700 Szombathely Rohonci út 3.
09:55 Vonyarcvashegy SE - Szentgotthárdi VSE 5 - 18 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
zárt kapu 9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
09:55 Ajkai Trampolin SE - Telekom Veszprém/Tapolca U12 21 - 11 Fekete Ált.Isk.
zárt kapu 8400 Ajka József A. utca 30
09:55 Éles KISE 2 - Haladás VSE 32 - 12 Haladás Sportkomplexum
zárt kapu 9700 Szombathely Rohonci út 3.
10:50 Balatonfüredi KSE-Eötvös - Vonyarcvashegy SE 33 - 7 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
zárt kapu 9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
10:50 Celldömölki VSE - Telekom Veszprém/Sümeg U12 29 - 7 Fekete Ált.Isk.
zárt kapu 8400 Ajka József A. utca 30
10:50 Georgikon DSE - Veszprémi KKFT 22 - 29 Haladás Sportkomplexum
zárt kapu 9700 Szombathely Rohonci út 3.
11:45 Tungsram SE Nagykanizsa - Telekom Veszprém/Tapolca U12 14 - 19 Fekete Ált.Isk.
zárt kapu 8400 Ajka József A. utca 30
11:45 Telekom Veszprém U12 - Éles KISE 2 20 - 17 Haladás Sportkomplexum
zárt kapu 9700 Szombathely Rohonci út 3.
11:45 Balatonfüredi KSE-Eötvös - Szentgotthárdi VSE 23 - 11 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
zárt kapu 9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
12:40 Éles KISE 1 - Georgikon DSE 35 - 15 Haladás Sportkomplexum
zárt kapu 9700 Szombathely Rohonci út 3.
12:40 Telekom Veszprém/Sümeg U12 - DEVM Kézilabda Alapítvány Zirc 7 - 28 Fekete Ált.Isk.
zárt kapu 8400 Ajka József A. utca 30
13:35 Tungsram SE Nagykanizsa - DEVM Kézilabda Alapítvány Zirc 18 - 23 Fekete Ált.Isk.
zárt kapu 8400 Ajka József A. utca 30
13:35 Telekom Veszprém U12 - Éles KISE 1 31 - 17 Haladás Sportkomplexum
zárt kapu 9700 Szombathely Rohonci út 3.
Gyermekbajnokság FU12 (2009-2010) VI. csoport (Fejér, Győr, Komárom, Pest) férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Grundfos Tatabánya KC - Tarján - Solymári SC 13 - 22 Sportcsarnok
zárt kapu 2173 Kartal Iskola tér 1
09:55 Solymári SC - Grundfos Tatabánya KC II 23 - 31 Sportcsarnok
zárt kapu 2173 Kartal Iskola tér 1
10:50 Grundfos Tatabánya KC - Tarján - Hét Vezér SE 10 - 27 Sportcsarnok
zárt kapu 2173 Kartal Iskola tér 1
11:45 Cunder TU Kézisuli Egyesület - Grundfos Tatabánya KC II 18 - 28 Sportcsarnok
zárt kapu 2173 Kartal Iskola tér 1
12:40 Grundfos Tatabánya KC - Hét Vezér SE 25 - 15 Sportcsarnok
zárt kapu 2173 Kartal Iskola tér 1
13:00 Tatai AC - Kisbér KC 14 - 17 Magvassy Mihály Sportcsarnok
zárt kapu 9027 Győr Kiskút liget
13:35 Grundfos Tatabánya KC - Cunder TU Kézisuli Egyesület 25 - 24 Sportcsarnok
zárt kapu 2173 Kartal Iskola tér 1
13:55 Bicskei TC - Tatai AC 29 - 11 Magvassy Mihály Sportcsarnok
zárt kapu 9027 Győr Kiskút liget
14:50 Győri FKKA - Kisbér KC 29 - 18 Magvassy Mihály Sportcsarnok
zárt kapu 9027 Győr Kiskút liget
15:45 Bicskei TC - Győri FKKA 14 - 20 Magvassy Mihály Sportcsarnok
zárt kapu 9027 Győr Kiskút liget
Gyermekbajnokság FU12 (2009-2010) VII. csoport (Budapest, Heves, Nógrád, Pest) férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - BVSC - Zugló 27 - 13 BVSC-Zugló edzőcsarnok
zárt kapu 1142 Budapest Szőnyi út 2.
09:55 BVSC - Zugló - Balassagyarmati Kábel SE 15 - 22 BVSC-Zugló edzőcsarnok
zárt kapu 1142 Budapest Szőnyi út 2.
10:50 Budakalász Kézilabda Zrt. - XVI.kerületi KMSE 1 17 - 20 BVSC-Zugló edzőcsarnok
zárt kapu 1142 Budapest Szőnyi út 2.
11:45 Balassagyarmati Kábel SE - Gyömrői Kézilabda Akadémia 22 - 26 BVSC-Zugló edzőcsarnok
zárt kapu 1142 Budapest Szőnyi út 2.
12:40 XVI.kerületi KMSE 1 - Angyalföldi Sportiskola 22 - 21 BVSC-Zugló edzőcsarnok
zárt kapu 1142 Budapest Szőnyi út 2.
13:35 Angyalföldi Sportiskola - Gyömrői Kézilabda Akadémia 56 - 15 BVSC-Zugló edzőcsarnok
zárt kapu 1142 Budapest Szőnyi út 2.
Gyermekbajnokság FU12 (2009-2010) VIII. csoport (Budapest, Pest) férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:30 Csepel DSE - Dunaharaszti MTK 18 - 14 Laurencz László Sportcsarnok
zárt kapu 1214 Budapest Simon Bolivár sétány 4-8.
10:00 Utánpótlás Akadémia Kistext SE I. - Gyáli BKSE 25 - 17 Kistext Sportcsarnok
zárt kapu 1095 Budapest Soroksári út 123.
10:25 Csepel DSE - Dunavarsányi TE 27 - 19 Laurencz László Sportcsarnok
zárt kapu 1214 Budapest Simon Bolivár sétány 4-8.
10:55 FTC KN KFT - Utánpótlás Akadémia Kistext SE I. 15 - 14 Kistext Sportcsarnok
zárt kapu 1095 Budapest Soroksári út 123.
11:20 Dunaharaszti MTK - Dunavarsányi TE 24 - 16 Laurencz László Sportcsarnok
zárt kapu 1214 Budapest Simon Bolivár sétány 4-8.
11:50 Gyáli BKSE - Szigetszentmiklósi KSK 19 - 25 Kistext Sportcsarnok
zárt kapu 1095 Budapest Soroksári út 123.
12:45 Szigetszentmiklósi KSK - FTC KN KFT 19 - 26 Kistext Sportcsarnok
zárt kapu 1095 Budapest Soroksári út 123.
Gyermekbajnokság LU12 (2009-2010) I. csoport (Borsod, Heves, Nógrád, Szabolcs) női U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Eszterházy SC I. - Lóci DSE 12 - 31 Marosi István Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3600 Ózd Brassói út 2
09:55 Lóci DSE - Eszterházy SC IV. 35 - 14 Marosi István Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3600 Ózd Brassói út 2
09:55 Szalézi DSE Kazincbarcika - Bőcs KSC 12 - 11 Árpád Vezér Gimn.
zárt kapu 3950 Sárospatak Arany utca 3-7.
10:50 Bőcs KSC - Kazincbarcikai KSE 16 - 17 Árpád Vezér Gimn.
zárt kapu 3950 Sárospatak Arany utca 3-7.
10:50 Alsózsolcai KSC - Eszterházy SC I. 29 - 18 Marosi István Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3600 Ózd Brassói út 2
11:45 Eszterházy SC IV. - Salgótarjáni Strandépítők KC 13 - 19 Marosi István Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3600 Ózd Brassói út 2
11:45 Eszterházy SC II. - Szalézi DSE Kazincbarcika 5 - 19 Árpád Vezér Gimn.
zárt kapu 3950 Sárospatak Arany utca 3-7.
12:40 Salgótarjáni Strandépítők KC - Alsózsolcai KSC 12 - 13 Marosi István Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3600 Ózd Brassói út 2
12:40 Kazincbarcikai KSE - Eszterházy SC II. 21 - 10 Árpád Vezér Gimn.
zárt kapu 3950 Sárospatak Arany utca 3-7.
Gyermekbajnokság LU12 (2009-2010) III. csoport (Bács, Békés, Csongrád, Jász) női U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Oxxo Energy Orosházi Női Kézilabda Club - Békéscsaba DKSE 15 - 11 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5900 Orosháza Eötvös tér 2
09:00 Tompai SE - FKSE-Algyő 5 - 37 Sportcsarnok
zárt kapu 6781 Domaszék Petőfi utca 2
09:55 Kecskeméti Sportiskola 1 - Oxxo Energy Orosházi Női Kézilabda Club 38 - 12 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5900 Orosháza Eötvös tér 2
09:55 FKSE-Algyő - Szeghalmi NKC 27 - 10 Sportcsarnok
zárt kapu 6781 Domaszék Petőfi utca 2
10:50 Békéscsaba DKSE - Hódmezővásárhelyi LKC 15 - 34 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5900 Orosháza Eötvös tér 2
10:50 Gyomaendrődi NKSE - Tompai SE 29 - 5 Sportcsarnok
zárt kapu 6781 Domaszék Petőfi utca 2
11:45 PC Trade Szegedi NKE PINK - Kecskeméti Sportiskola 1 25 - 22 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5900 Orosháza Eötvös tér 2
11:45 Szeghalmi NKC - Csorvási SK 26 - 8 Sportcsarnok
zárt kapu 6781 Domaszék Petőfi utca 2
12:40 Hódmezővásárhelyi LKC - Békéscsabai ENKSE 19 - 27 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5900 Orosháza Eötvös tér 2
12:40 PC Trade Szegedi NKE NEON - Gyomaendrődi NKSE 23 - 13 Sportcsarnok
zárt kapu 6781 Domaszék Petőfi utca 2
13:35 Békéscsabai ENKSE - PC Trade Szegedi NKE PINK 18 - 29 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5900 Orosháza Eötvös tér 2
13:35 Csorvási SK - PC Trade Szegedi NKE NEON 7 - 33 Sportcsarnok
zárt kapu 6781 Domaszék Petőfi utca 2
Gyermekbajnokság LU12 (2009-2010) IV. csoport (Bács, Baranya, Fejér, Tolna) női U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Mohácsi Torna Egylet 1888 I. - Mohácsi Torna Egylet 1888 II. 19 - 2 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7700 Mohács Sport utca 1.
09:00 Kiskőrösi NKSZSE - DKKA NKft II. 9 - 24 Főiskolai spcs.
zárt kapu 2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
09:55 Kozármisleny Sportegyesület - Kék - Mohácsi Torna Egylet 1888 I. 29 - 27 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7700 Mohács Sport utca 1.
09:55 DKKA NKft II. - DKKA NKft I. 17 - 23 Főiskolai spcs.
zárt kapu 2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
10:50 Mohácsi Torna Egylet 1888 II. - Kozármisleny Sportegyesület - Fehér 10 - 13 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7700 Mohács Sport utca 1.
10:50 PSN Zrt. - Kiskőrösi NKSZSE 16 - 23 Főiskolai spcs.
zárt kapu 2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
11:45 Kozármisleny Sportegyesület - Fehér - Kozármisleny Sportegyesület - Kék 5 - 27 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7700 Mohács Sport utca 1.
11:45 DKKA NKft I. - PSN Zrt. 34 - 15 Főiskolai spcs.
zárt kapu 2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
Gyermekbajnokság LU12 (2009-2010) V. csoport (Somogy, Zala) női U-12 kézilabda MKSZ
10:00 Rinyamenti Kézilabda Club SE - Tungsram SE - Nagykanizsa 23 - 12 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7500 Nagyatád Szent István park 2
10:55 Egerszegi KK - Rinyamenti Kézilabda Club SE 16 - 29 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7500 Nagyatád Szent István park 2
11:50 Tungsram SE - Nagykanizsa - Egerszegi KK 16 - 11 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7500 Nagyatád Szent István park 2
Gyermekbajnokság LU12 (2009-2010) VI. csoport (Vas, Veszprém, Zala) női U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Start SE Szentkirályszabadja - Zalaszentgróti KC 18 - 24 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 8790 Zalaszentgrót Kossuth utca 11
09:55 Zalaszentgróti KC - Körmendi DMTE 14 - 17 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 8790 Zalaszentgrót Kossuth utca 11
10:50 Körmendi DMTE - Start SE Szentkirályszabadja 23 - 15 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 8790 Zalaszentgrót Kossuth utca 11
11:45 Bajnok DSE Nemesvámos - Répcelaki SE 23 - 9 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 8790 Zalaszentgrót Kossuth utca 11
12:40 Szombathelyi KKA I. - Bajnok DSE Nemesvámos 17 - 16 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 8790 Zalaszentgrót Kossuth utca 11
13:35 Répcelaki SE - DEVM Kézilabda Alapítvány Zirc 16 - 17 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 8790 Zalaszentgrót Kossuth utca 11
14:30 DEVM Kézilabda Alapítvány Zirc - Szombathelyi KKA I. 11 - 27 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 8790 Zalaszentgrót Kossuth utca 11
Gyermekbajnokság LU12 (2009-2010) IX. csoport (Budapest, Pest dél) női U-12 kézilabda MKSZ
09:55 Aranyszarvas SE - HORT SE 19 - 17 ÁMK sportcsarnok
zárt kapu 1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
10:50 HORT SE - ESMTK 32 - 10 ÁMK sportcsarnok
zárt kapu 1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
11:45 Gyáli BKSE - Aranyszarvas SE 17 - 20 ÁMK sportcsarnok
zárt kapu 1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
12:40 ESMTK - Gyáli BKSE 22 - 16 ÁMK sportcsarnok
zárt kapu 1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
Gyermekbajnokság LU12 (2009-2010) X. csoport (Budapest, Pest észak) női U-12 kézilabda MKSZ
10:00 Angyalföldi Sportiskola - Gödöllői SE 41 - 9 Vasas edzőcsarnok
zárt kapu 1139 Budapest Fáy utca 58
10:55 Angyalföldi Sportiskola - Farkasvár DSE 35 - 13 Vasas edzőcsarnok
zárt kapu 1139 Budapest Fáy utca 58
11:50 Gödöllői SE - Gödi SE 18 - 18 Vasas edzőcsarnok
zárt kapu 1139 Budapest Fáy utca 58
12:45 Farkasvár DSE - Váci NKSE 15 - 25 Vasas edzőcsarnok
zárt kapu 1139 Budapest Fáy utca 58
13:40 Váci NKSE - Gödi SE 35 - 19 Vasas edzőcsarnok
zárt kapu 1139 Budapest Fáy utca 58
Bács-Kiskun megyei férfi I. osztály férfi felnőtt kézilabda Bács
17:00 Euroscale Kecskemét - Gézengúz UKC 28 - 24 Tőrös Olga sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Izsáki út 10
Bács-Kiskun megyei női I. osztály női felnőtt kézilabda Bács
10:00 Kiskőrösi NKSZSE - STE-Bs Plastic 30 - 19 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6070 Izsák Csokonai u. 14/a
18:00 Miklós KC - Kalocsai KC 30 - 37 Városi Sportcsarnok,
6090 Kunszentmiklós Szent Erzsébet tér 5
Baranya megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Baranya
16:00 DÖKE Komlói KC - Harkányfürdő SE 35 - 25 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
Baranya megyei női Baranya megyei női-A csoport női felnőtt kézilabda Baranya
Pécsváradi Spartacus SE - Kutasi NKC 0 - 0 Városi Sportcsarnok,
7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
14:00 Tam-Bau TAMÁSI KC - MK Pelikán-Siklós KC 34 - 24 Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
7900 Tamási Bocskai köz 2/A.
Békés megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Békés
18:00 Kondorosi KK - Békéscsaba DKSE 46 - 28 Petőfi István Ált.Isk. sportcsarnok
5553 Kondoros Iskola utca 2
Békés megyei női női felnőtt kézilabda Békés
14:00 Békéscsabai BDSK - Orosházi NKC II. 40 - 21 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Luther utca 1.
B-A-Z - Heves megyei férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda Borsod
14:00 Acélváros KS KFT Miskolc - Alsózsolcai KSC 21 - 21 Egyetemi Körcsarnok
3515 Miskolc Egyetemváros
Budapest Férfi Felnőtt Budapest Férfi Felnőtt I. osztály férfi felnőtt kézilabda Budapest
10:30 HORT SE - Mini Titánok Kézilabda Sportegyesület 25 - 33 Honvéd kézilabda csarnok
zárt kapu 1134 Budapest Klapka utca 12
15:15 FSzSE - BVSC - Zugló 28 - 25 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
16:00 Műegyetemi Atlétikai és Football Club - Rév II - BOB 29 - 26 Kistext Sportcsarnok
zárt kapu 1095 Budapest Soroksári út 123.
18:00 Bp. Elektromos SE - Budapesti Honvéd Sportegyesület II. 26 - 26 Elektromos csarnok
zárt kapu 1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
Budapest Férfi Felnőtt Budapest Férfi Felnőtt II. osztály férfi felnőtt kézilabda Budapest
13:45 Mini Titánok Kézilabda Sportegyesület II. - Emericus KSE 24 - 24 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
18:15 Magyar Telekom DSC - Rufusz CTSE 16 - 23 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
Budapest Női Felnőtt Budapest Női Felnőtt I. osztály női felnőtt kézilabda Budapest
16:45 Budapesti Farkasok KSE - Malév Sport Club-PSK 16 - 28 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
17:30 Budafoki KSE - Emericus KSE 25 - 41 BMTE sportcsarnok (Törley)
zárt kapu 1222 Budapest Promontor utca 89/a
Budapest Női Felnőtt Budapest Női Felnőtt II. osztály női felnőtt kézilabda Budapest
Honvéd Zrínyi SE - TKSE KS KFT Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu ELHALASZTVA 1097 Budapest Könyves K. krt 28
Gázművek MTE NKE - NOVA Kézisuli KFT Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu ELHALASZTVA 1097 Budapest Könyves K. krt 28
Budapest Női Felnőtt Budapest Női Felnőtt III. osztály női felnőtt kézilabda Budapest
15:00 HÍD-UNIO SE II - Kőbánya SC II. Maja 16 - 23 ÁMK sportcsarnok
zárt kapu 1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
FMKSZ-KEM megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Fejér
VAX KE Sárbogárd - Bicskei TC Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 7081 Simontornya Hunyadi utca 16
17:00 Móri KSC