Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
Gyermekbajnokság: osztályba sorsolások
Gyermekkézilabda 2018.08.17.
Az MKSZ Szakmai és Versenybizottsága határozatot hozott a Gyermekbajnokság U14-es és U15-ös korosztályainak osztályba sorolásáról.
ON-LINE JEGYZŐKÖNYV SEGÉDLET
LETÖLTÉS
FRISS HÍREK
Lezárult a Gyermekbajnokság legmagasabb korcsoportjainak nevezési határideje
2018.08.11. Gyermekkézilabda
A végleges besorolások augusztus 17-ig lezajlanak.
Nevezés a Gyermekbajnokság és a Kisiskolás versenyekre
2018.07.03. Gyermekkézilabda
Elkezdődött a nevezés a Gyermekbajnokság és a Kisiskolás versenyekre.
Gyermekbajnokság: bajnokokat hirdettek a hétvégén
2018.05.28. Gyermekkézilabda
Véget értek a küzdelmek a Gyermekbajnokság legidősebb korosztályaiban.
Kövesse élőben a Gyermekbajnokságot
2018.05.24. Gyermekkézilabda
Szombaton Budapestről jelentkezik élőben a Gyermekbajnokság a leány U13 korcsoport I. osztály rájátszásának mérkőzéseivel.
FRISS FOTÓ
Gyermekbajnokság: bajnokokat hirdettek a hétvégén
2018.05.26. Gyermekkézilabda
Véget értek a küzdelmek a gyermekbajnokság legidősebb korosztályaiban.
Gyermekbajnokság - Balkány
2016.11.19. Gyermekkézilabda
Jelenetek a Lány U11 Kulcsár Anita régió B csoport balkányi fordulójáról
II. ELIOS utánpótlás torna
2016.04.06. Gyermekkézilabda
A II. ELIOS kupa alkalmából több száz gyermek lépett pályára, hogy együtt hódolhassanak a kézilabdasport örömeinek.
Hódmezővásárhelyi LKC
2014.03.02. Gyermekkézilabda
Országos kézilabda Gyermekbajnokság - U10
idény
kiválaszt
FIÚ
Gyermekbajnokság FU15 1. osztály U-15
FU15 1. osztály Kelet (56)
FU15 1. osztály Nyugat (56)
Gyermekbajnokság FU15 2. osztály U-15
FU15 2. osztály Kelet A csoport (30)
FU15 2. osztály Kelet B csoport (30)
FU15 2. osztály Nyugat C csoport (30)
FU15 2. osztály Nyugat D csoport (30)
Gyermekbajnokság FU15 3. osztály U-15
Adorján János régió (58)
Badó László régió A csoport (30)
Badó László régió B csoport (30)
Kovács László régió A csoport (20)
Kovács László régió B csoport (30)
Kovács László régió C csoport (30)
Kulcsár Anita régió (84)
Nyugat (Csiszár-Tóth-Zákányi) (56)
Gyermekbajnokság FU14 1. osztály U-14
FU14 1. osztály Kelet (56)
FU14 1. osztály Nyugat (56)
Gyermekbajnokság FU14 2. osztály U-14
FU14 2. osztály Kelet A csoport (30)
FU14 2. osztály Kelet B csoport (30)
FU14 2. osztály Nyugat C csoport (30)
FU14 2. osztály Nyugat D csoport (30)
Gyermekbajnokság FU14 3. osztály U-14
Adorján János régió A csoport (30)
Adorján János régió B csoport (30)
Badó László régió A csoport (56)
Badó László régió B csoport (42)
Csiszár László régió (112)
Kovács László régió A csoport (30)
Kovács László régió B csoport (30)
Kulcsár Anita régió A csoport (20)
Kulcsár Anita régió B csoport (30)
Tóth László-Zákányi Bálint régió (84)
Gyermekbajnokság FU13 U-13
Adorján János régió (105)
Badó László régió (18)
Csiszár László régió (10)
Kovács László régió (17)
Kulcsár Anita régió (12)
Sterbinszky Amália régió (56)
Tóth László régió (72)
Zákányi Bálint régió (56)
Gyermekbajnokság FU12 U-12
Adorján János régió
Badó László régió (26)
Csiszár László régió
Kovács László régió
Kulcsár Anita régió
Sterbinszky Amália régió (11)
Tóth László régió (17)
Zákányi Bálint régió
Gyermekbajnokság FU11 U-11
Adorján János régió
Badó László régió
Csiszár László régió
Kovács László régió
Kulcsár Anita régió
Sterbinszky Amália régió
Tóth László régió
Zákányi Bálint régió
LÁNY
Gyermekbajnokság LU14 1. osztály U-14
LU14 1. osztály Kelet (56)
LU14 1. osztály Nyugat (56)
Gyermekbajnokság LU14 2. osztály U-14
LU14 2. osztály Kelet A csoport (30)
LU14 2. osztály Kelet B csoport (30)
LU14 2. osztály Nyugat C csoport (30)
LU14 2. osztály Nyugat D csoport (30)
Gyermekbajnokság LU14 3. osztály U-14
Adorján János régió A csoport (30)
Adorján János régió B csoport (20)
Badó László régió A csoport (20)
Badó László régió B csoport (12)
Badó László régió C csoport (20)
Badó László régió D csoport (20)
Csiszár László régió (56)
Kovács László régió A csoport (56)
Kovács László régió B csoport (42)
Kulcsár Anita régió A csoport (42)
Kulcsár Anita régió B csoport (56)
Sterbinszky Amália régió (108)
Tóth László régió A csoport (42)
Tóth László régió B csoport (30)
Zákányi Bálint régió A csoport (30)
Zákányi Bálint régió B csoport (30)
Gyermekbajnokság LU13 U-13
Adorján János régió (36)
Badó László régió (27)
Csiszár László régió (10)
Kovács László régió (24)
Kulcsár Anita régió (17)
Sterbinszky Amália régió (12)
Tóth László régió (16)
Zákányi Bálint régió (16)
Gyermekbajnokság LU12 U-12
Adorján János régió
Badó László régió
Csiszár László régió
Kovács László régió
Kulcsár Anita régió
Sterbinszky Amália régió
Tóth László régió
Zákányi Bálint régió
Gyermekbajnokság LU11 U-11
Adorján János régió
Badó László régió
Csiszár László régió
Kovács László régió
Kulcsár Anita régió
Sterbinszky Amália régió
Tóth László régió
Zákányi Bálint régió
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó