Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság FU12
Csiszár László régió A csoport
2017. szeptember 23. szombat
Székesfehérvár, Videoton Oktatási Központ
09:00 Cunder TU Kézisuli - Kőkúti Sasok DSE 13 - 6
10:00 Dunaújvárosi AC - Rácalmás SE 35 - 13
11:00 Grundfos Tatabánya KC - Tatai AC 21 - 7
12:00 Kőkúti Sasok DSE - Dunaújvárosi AC 15 - 14
13:00 Tatai AC - Alba Regia KSE I 29 - 7
14:00 Rácalmás SE - Grundfos Tatabánya KC 13 - 41
15:00 Cunder TU Kézisuli - Alba Regia KSE I 23 - 6
2017. október 22. vasárnap
Tata, Güntner Aréna
09:00 Tatai AC - Cunder TU Kézisuli 16 - 19
10:00 Kőkúti Sasok DSE - Grundfos Tatabánya KC 14 - 25
11:00 Cunder TU Kézisuli - Rácalmás SE 26 - 10
12:00 Alba Regia KSE I - Kőkúti Sasok DSE 5 - 35
13:00 Grundfos Tatabánya KC - Dunaújvárosi AC 22 - 12
14:00 Rácalmás SE - Alba Regia KSE I 19 - 15
15:00 Dunaújvárosi AC - Tatai AC 14 - 18
2017. november 26. vasárnap
Dunaújváros, Arany János Ált.Isk. spcs.
09:00 Rácalmás SE - Tatai AC 15 - 33
10:00 Grundfos Tatabánya KC - Cunder TU Kézisuli 22 - 13
11:00 Tatai AC - Kőkúti Sasok DSE 22 - 9
12:00 Alba Regia KSE I - Grundfos Tatabánya KC 9 - 34
13:00 Cunder TU Kézisuli - Dunaújvárosi AC 11 - 16
14:00 Kőkúti Sasok DSE - Rácalmás SE 23 - 20
15:00 Dunaújvárosi AC - Alba Regia KSE I 14 - 9
2017. december 17. vasárnap
Tarján, Községi Sportcsarnok
09:00 Tatai AC - Grundfos Tatabánya KC 18 - 26
10:00 Kőkúti Sasok DSE - Cunder TU Kézisuli 17 - 13
11:00 Alba Regia KSE I - Tatai AC 5 - 32
12:00 Rácalmás SE - Dunaújvárosi AC 22 - 20
13:00 Alba Regia KSE I - Cunder TU Kézisuli 13 - 33
14:00 Kőkúti Sasok DSE - Dunaújvárosi AC 21 - 17
15:00 Grundfos Tatabánya KC - Rácalmás SE 38 - 11
2018. március 3. szombat
Székesfehérvár, Videoton Oktatási Központ
09:00 Alba Regia KSE I - Rácalmás SE 12 - 26
10:00 Grundfos Tatabánya KC - Dunaújvárosi AC 16 - 25
11:00 Rácalmás SE - Cunder TU Kézisuli 14 - 18
12:00 Dunaújvárosi AC - Tatai AC 17 - 26
13:00 Grundfos Tatabánya KC - Kőkúti Sasok DSE 36 - 7
14:00 Cunder TU Kézisuli - Tatai AC 18 - 18
15:00 Alba Regia KSE I - Kőkúti Sasok DSE 8 - 34
2018. április 15. vasárnap
Dunaújváros, Arany János Ált.Isk. spcs.
09:00 Dunaújvárosi AC - Cunder TU Kézisuli 18 - 20
10:00 Grundfos Tatabánya KC - Alba Regia KSE I 36 - 4
11:00 Tatai AC - Rácalmás SE 21 - 17
12:00 Alba Regia KSE I - Dunaújvárosi AC 13 - 31
13:00 Kőkúti Sasok DSE - Tatai AC 27 - 12
14:00 Cunder TU Kézisuli - Grundfos Tatabánya KC 8 - 24
15:00 Rácalmás SE - Kőkúti Sasok DSE 17 - 31
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁG BENEDEK Cunder TU Kézisuli 0 10
2. AMBRUS LEVENTE Cunder TU Kézisuli 0 9
3. ANDRIKÓ BALÁZS Kőkúti Sasok DSE 0 10
4. ÁRVA CSABA Dunaújvárosi AC 0 10
5. ASZTALOS GERGŐ Kőkúti Sasok DSE 0 8
6. BÁBA HUBA Alba Regia KSE I 0 2
7. BÁLINT MÁRTON Tatai AC 0 2
8. BALLESTER-GARCIA ERIK Kőkúti Sasok DSE 0 10
9. BALOGH BARNABÁS Tatai AC 0 12
10. BÁNKUTI MÁTÉ Grundfos Tatabánya K 0 8
11. BATTA GERGŐ MÁRK Grundfos Tatabánya K 0 8
12. BÉKEFI SÁNDOR ÁDÁM Kőkúti Sasok DSE 0 8
13. BERKES DOMINIK Alba Regia KSE I 0 10
14. BODA PÉTER ÁDÁM Tatai AC 0 6
15. BOGNÁR ÁKOS Kőkúti Sasok DSE 0 10
16. BOGNÁR DÁVID Alba Regia KSE I 0 4
17. BOKOR MÁRK Cunder TU Kézisuli 0 5
18. BUCHHOLZ MARTIN Grundfos Tatabánya K 0 2
19. CHMELOVICS ÁRON Tatai AC 0 8
20. CHOVANEC DÁVID TAMÁS Grundfos Tatabánya K 0 10
21. CZUCZIK PATRIK Tatai AC 0 1
22. CSÁNYI BOTOND LÁSZLÓ Tatai AC 0 12
23. CSAPÓ BENCE TAMÁS Rácalmás SE 0 2
24. CSEKE VINCE Cunder TU Kézisuli 0 12
25. CSISZÁR BALÁZS Rácalmás SE 0 1
26. CSJÁKI MÁTÉ Tatai AC 0 1
27. CSORBA MÁRK ATTILA Grundfos Tatabánya K 0 2
28. CSORDÁS BENCE Grundfos Tatabánya K 0 7
29. DAMNICZKI BÁLINT Cunder TU Kézisuli 0 10
30. DEÁK BALÁZS Grundfos Tatabánya K 0 2
31. EDWARDS BENJÁMIN GLENN Grundfos Tatabánya K 0 10
32. ENZSÖL-VÁLÓCZI LEVENTE Kőkúti Sasok DSE 0 10
33. FARKAS ATTILA Dunaújvárosi AC 0 12
34. FARKAS MARCELL MILÁN Alba Regia KSE I 0 2
35. FARMOSI DONÁT Alba Regia KSE I 0 8
36. FARNADY KORNÉL Cunder TU Kézisuli 0 9
37. FERGENCS BENDE Alba Regia KSE I 0 4
38. FÖRHÉCZ ZALÁN Dunaújvárosi AC 0 12
39. FRAJT ZOLTÁN Alba Regia KSE I 0 12
40. FŰFA LEVENTE Tatai AC 0 12
41. FÜLÖP MILÁN Dunaújvárosi AC 0 12
42. FÜLÖP PÉTER Grundfos Tatabánya K 0 8
43. GLONCZI ADRIÁN Rácalmás SE 0 4
44. GOTTWALD GELLÉRT Kőkúti Sasok DSE 0 6
45. GYÜGYI GYULA BENCE Alba Regia KSE I 0 2
46. HARDI DÁNIEL Grundfos Tatabánya K 0 7
47. HEGEDÜS ZÉTÉNY Cunder TU Kézisuli 0 10
48. HEILMAN SZABOLCS MILÁN Grundfos Tatabánya K 0 2
49. HEILMANN MÁRTON Tatai AC 0 4
50. HORVÁTH ANDRÁS Tatai AC 0 12
51. HORVÁTH KÁROLY Alba Regia KSE I 0 10
52. HORVÁTH KRISZTOFER LÁSZLÓ Alba Regia KSE I 0 8
53. HORVÁTH ZALÁN Dunaújvárosi AC 0 10
54. HORVÁTH ZOLTÁN Grundfos Tatabánya K 0 2
55. HUBER RÓBERT Tatai AC 0 10
56. HUFNÁGEL BALÁZS LÁSZLÓ Kőkúti Sasok DSE 0 4
57. JÁNVÁRI NOEL DOMINIK Rácalmás SE 0 2
58. JENEI ZSOMBOR BARNABÁS Kőkúti Sasok DSE 0 12
59. JUHÁSZ ERIK Alba Regia KSE I 0 10
60. JUHÁSZ KRISZTIÁN Rácalmás SE 0 10
61. KACSÓ CSONGOR Grundfos Tatabánya K 0 4
62. KANYÁRI LEVENTE Rácalmás SE 0 4
63. KILIÁN MÁTÉ GÉZA Grundfos Tatabánya K 0 2
64. KISS BENEDEK Dunaújvárosi AC 0 12
65. KISS GERGELY Dunaújvárosi AC 0 10
66. KISS LÁSZLÓ Dunaújvárosi AC 0 2
67. KISS-KOVÁCS ZÉTÉNY Rácalmás SE 0 10
68. KOLOMPÁR MILÁN Dunaújvárosi AC 0 10
69. KONC ÁRON BARNABÁS Cunder TU Kézisuli 0 12
70. KOSKA CSABA FERENC Rácalmás SE 0 9
71. KÖRMENDI ÁRON Cunder TU Kézisuli 0 7
72. KŐVÁRI BENCE BÁLINT Kőkúti Sasok DSE 0 12
73. KRÁLIK ANDRÁS Cunder TU Kézisuli 0 2
74. KUNOS MIKLÓS ANDRÁS Rácalmás SE 0 2
75. KUZMA BALÁZS Grundfos Tatabánya K 0 6
76. LÁNG LÁSZLÓ MÁRK Rácalmás SE 0 12
77. LANTOS NIMRÓD Tatai AC 0 3
78. LISZKÓCZI PÉTER Alba Regia KSE I 0 10
79. LOÓSZ BENEDEK Cunder TU Kézisuli 0 12
80. MÁK ZSOMBOR Rácalmás SE 0 2
81. MERKLI DÁVID Kőkúti Sasok DSE 0 12
82. MÉSZÁROS BÁLINT Rácalmás SE 0 12
83. MOLNÁR KOLOS Kőkúti Sasok DSE 0 12
84. MUHARI DÁNIEL Grundfos Tatabánya K 0 2
85. NAGY GÁBOR Dunaújvárosi AC 0 10
86. NAGY KADOSA RÓBERT Alba Regia KSE I 0 12
87. NAGY MARCELL ÁDÁM Tatai AC 0 12
88. NÉMETH ATTILA MÁTÉ Kőkúti Sasok DSE 0 10
89. NÉMETH MILÁN Tatai AC 0 8
90. NÉNYEI ZSOMBOR Tatai AC 0 12
91. NOVÁK ANDRÁS Cunder TU Kézisuli 0 12
92. NOVÁK LÓRÁNT Cunder TU Kézisuli 0 10
93. PÁLFAI GERGŐ Rácalmás SE 0 8
94. PÁLI ATTILA NORBERT Grundfos Tatabánya K 0 3
95. PÁLVÖLGYI MÁTÉ Tatai AC 0 11
96. PAMMINGER ZOLTÁN Alba Regia KSE I 0 2
97. PÉNTEK MARTIN Alba Regia KSE I 0 5
98. PETŐ SZABOLCS Alba Regia KSE I 0 6
99. PINCZÉS KAMILL Dunaújvárosi AC 0 2
100. PINTÉR ZALÁN Cunder TU Kézisuli 0 12
101. PONGRÁCZ DOMINIK Grundfos Tatabánya K 0 2
102. PONGRÁCZ MÁTÉ Grundfos Tatabánya K 0 10
103. PORDÁN TAMÁS Grundfos Tatabánya K 0 10
104. POSTA BOTOND Cunder TU Kézisuli 0 10
105. RAPALI BENCE ZSOLT Cunder TU Kézisuli 0 3
106. ROHODI RICHÁRD Kőkúti Sasok DSE 0 4
107. RUCK ADRIÁN Rácalmás SE 0 2
108. SIPEKI MARCELL Dunaújvárosi AC 0 12
109. SIPOS BOTOND Grundfos Tatabánya K 0 2
110. SOLYMOS MÁRTON SEBESTYÉN Grundfos Tatabánya K 0 8
111. STRAUSZ LEVENTE Kőkúti Sasok DSE 0 10
112. SÜVEGH SEBESTYÉN Tatai AC 0 9
113. SZABÓ BAKOS GYÖRGY ÁRON Alba Regia KSE I 0 12
114. SZABÓ MÁTÉ ÁRPÁD Dunaújvárosi AC 0 12
115. SZÉKELY ISTVÁN Cunder TU Kézisuli 0 10
116. SZELŐCZEI BENJÁMIN MÁRKÓ Kőkúti Sasok DSE 0 4
117. SZÉPLAKI NORBERT Grundfos Tatabánya K 0 2
118. SZOMBATI TAMÁS Tatai AC 0 8
119. SZTANKÓ ZÉNÓ Dunaújvárosi AC 0 12
120. TAKÁCS ÁDÁM Rácalmás SE 0 10
121. TAKÁCS BENEDEK Cunder TU Kézisuli 0 4
122. TAKÁCS MÁTÉ Rácalmás SE 0 8
123. TOGYERISKA DÁNIEL Grundfos Tatabánya K 0 1
124. TOGYERISKA VIKTOR Grundfos Tatabánya K 0 9
125. TOMBOR LÁSZLÓ Alba Regia KSE I 0 12
126. TÓTH ZSOMBOR PÉTER Grundfos Tatabánya K 0 4
127. TÓTH-BÁLINT ÁDÁM Rácalmás SE 0 2
128. TÖRÖK HUNOR FLÓRIÁN Tatai AC 0 9
129. VADÁSZY KRISTÓF Grundfos Tatabánya K 0 8
130. VÁGNER LEVENTE Alba Regia KSE I 0 10
131. VAJAI BÁLINT Dunaújvárosi AC 0 2
132. VARGA BENJÁMIN Rácalmás SE 0 8
133. VARGA MILÁN GÁBOR Dunaújvárosi AC 0 4
134. VARGA ZSOMBOR Cunder TU Kézisuli 0 4
135. VASÁNSZKI NOEL Rácalmás SE 0 12
136. VICZE BARNABÁS Grundfos Tatabánya K 0 6
137. VRANYÁK HALÁSZ KRISTÓF Dunaújvárosi AC 0 10
138. WOJEJVODICS ÁRON Kőkúti Sasok DSE 0 2
139. ZÁMBÓ BENCE Alba Regia KSE I 0 8
140. ZAVILLA PATRIK ROLAND Dunaújvárosi AC 0 4
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó