Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság FU15 2. osztály
FU15 2. osztály Nyugat C csoport
2018. szeptember 9. vasárnap
Seregélyes, Seregélyesi Baptista Ált. Isk. és AMI Sportcsarnok
09:00 Éles KISE - Alba Regia KSE 33 - 14
10:00 Cunder TU Kézisuli - Alsóörsért Közalapítvány 14 - 27
11:00 Éles KISE - Balatonfüredi KSE 20 - 14
12:00 Alsóörsért Közalapítvány - Tatai AC 29 - 18
13:00 Balatonfüredi KSE - Cunder TU Kézisuli 18 - 17
14:00 Alba Regia KSE - Tatai AC 18 - 34
2018. szeptember 23. vasárnap
Tata, Güntner Aréna
09:00 Tatai AC - Cunder TU Kézisuli 14 - 15
10:00 Alsóörsért Közalapítvány - Balatonfüredi KSE 34 - 21
11:00 Alba Regia KSE - Cunder TU Kézisuli 13 - 21
12:00 Éles KISE - Alsóörsért Közalapítvány 15 - 24
13:00 Balatonfüredi KSE - Alba Regia KSE 31 - 17
14:00 Tatai AC - Éles KISE 21 - 22
2018. október 6. szombat
Székesfehérvár, Videoton Oktatási Központ
09:00 Cunder TU Kézisuli - Éles KISE 16 - 21
10:00 Tatai AC - Alba Regia KSE 34 - 16
11:00 Balatonfüredi KSE - Éles KISE 23 - 25
12:00 Alba Regia KSE - Alsóörsért Közalapítvány 9 - 46
13:00 Balatonfüredi KSE - Tatai AC 25 - 25
14:00 Alsóörsért Közalapítvány - Cunder TU Kézisuli 29 - 15
2018. október 27. szombat
Alsóörs, Városi Sportcsarnok
10:00 Balatonfüredi KSE - Alsóörsért Közalapítvány
11:00 Alba Regia KSE - Éles KISE
12:00 Cunder TU Kézisuli - Balatonfüredi KSE
13:00 Éles KISE - Tatai AC
14:00 Cunder TU Kézisuli - Alba Regia KSE
15:00 Tatai AC - Alsóörsért Közalapítvány
2018. november 18. vasárnap
Balatonfüred, Lóczy Gimnázium
09:00 Alsóörsért Közalapítvány - Éles KISE
10:00 Tatai AC - Balatonfüredi KSE
11:00 Alsóörsért Közalapítvány - Alba Regia KSE
12:00 Cunder TU Kézisuli - Tatai AC
13:00 Alba Regia KSE - Balatonfüredi KSE
14:00 Éles KISE - Cunder TU Kézisuli
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Alsóörsért Közalapítvány 6 6 0 0 189 92 97 12
2. Éles KISE 6 5 0 1 136 112 24 10
3. Tatai AC 6 2 1 3 146 125 21 5
4. Balatonfüredi KSE 6 2 1 3 132 138 -6 5
5. Cunder TU Kézisuli 6 2 0 4 98 122 -24 4
6. Alba Regia KSE 6 0 0 6 87 199 -112 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. MÉSZÁROS IMRE Alsóörsért Közalapít 40 6
2. CHMELOVICS ÁRON Tatai AC 33 6
3. HERMANN HUNOR Balatonfüredi KSE 31 4
4. BOGDÁNY ÖRS Alsóörsért Közalapít 29 6
5. HOLUBECZ BENEDEK Balatonfüredi KSE 29 6
6. BERTÓK CSABA Alba Regia KSE 27 6
7. FARKAS MÁTÉ Éles KISE 26 6
8. ZÁDORI MÁRK Alba Regia KSE 25 6
9. EGRI DÁNIEL Balatonfüredi KSE 24 6
10. ORAVECZ BENCE Tatai AC 21 6
11. ZWICKL DÁNIEL Tatai AC 20 6
12. FŰFA LEVENTE Tatai AC 19 6
13. JUHÁSZ NOEL Alsóörsért Közalapít 18 6
14. KAPOSVÁRI BENCE Alsóörsért Közalapít 18 6
15. PÁL PATRIK Cunder TU Kézisuli 18 6
16. BATA MÁRK BENCE Cunder TU Kézisuli 17 6
17. POÓR GERGŐ ANDRÁS Cunder TU Kézisuli 17 6
18. BENAIN ALEX KRISZTIÁN Éles KISE 16 6
19. MÓROCZA PÉTER Alsóörsért Közalapít 16 6
20. DÓZSA RICHÁRD Éles KISE 15 6
21. DÉBER BALÁZS Éles KISE 14 6
22. NAGY MÁTÉ Alsóörsért Közalapít 14 6
23. CSERE GERGŐ Balatonfüredi KSE 12 6
24. HENN KORNÉL Balatonfüredi KSE 12 6
25. LEVESZY FERENC PATRIK Éles KISE 12 6
26. SZARACSEVICS NOEL Éles KISE 12 6
27. HORVÁTH DÁNIEL Tatai AC 11 4
28. HUBER RÓBERT Tatai AC 11 6
29. MÁNDY ZOLTÁN Cunder TU Kézisuli 11 4
30. MAROSI DOMINIK DEZSŐ Alba Regia KSE 11 5
31. NEMES VIKTOR Alsóörsért Közalapít 11 6
32. PERSZE FÁBIÓ ROLAND Alsóörsért Közalapít 11 4
33. HAJDÚ DONÁT Éles KISE 10 6
34. MAJCZÁN DÁVID Éles KISE 10 6
35. TAKÁCS KORNÉL Éles KISE 10 6
36. HAMVAI IVÁN Alsóörsért Közalapít 9 6
37. NAGY DOMONKOS Tatai AC 9 6
38. TÓTH MÁTÉ Alsóörsért Közalapít 9 6
39. ÁG BENEDEK Cunder TU Kézisuli 8 6
40. BALOGH KRISTÓF Tatai AC 8 6
41. FAZEKAS ÁRON Éles KISE 8 6
42. FEHÉR HENRIK LÁSZLÓ Balatonfüredi KSE 8 6
43. HORVÁTH ANDRÁS Tatai AC 7 6
44. KŐVÁRI BENCE GYULA Alsóörsért Közalapít 7 2
45. SZÉKELY ISTVÁN Cunder TU Kézisuli 7 6
46. TUBA-KOVÁCS ZSOMBOR Cunder TU Kézisuli 7 6
47. HORVÁTH ZSOMBOR ROLAND Alsóörsért Közalapít 6 6
48. SEKK GÁBOR Tatai AC 6 5
49. FARNADY KORNÉL Cunder TU Kézisuli 5 6
50. GYÜGYI GYULA BENCE Alba Regia KSE 5 5
51. HORVÁTH ÁKOS Balatonfüredi KSE 5 6
52. JUHÁSZ ERIK Alba Regia KSE 5 5
53. LANTOS GERGŐ Cunder TU Kézisuli 5 6
54. SÓTONYI BÁLINT Balatonfüredi KSE 5 6
55. FERENCZ ANDRÁS Alba Regia KSE 4 5
56. KOHUS BÁLINT Alba Regia KSE 4 6
57. WEIGERT RICHÁRD MARTIN Balatonfüredi KSE 4 6
58. LÁSZLÓ DOMINIK JÓZSEF Alba Regia KSE 3 6
59. BERLIK ZSOMBOR Balatonfüredi KSE 2 6
60. DOBOS ÁDÁM Cunder TU Kézisuli 2 6
61. LUTHÁR BOTOND Éles KISE 2 6
62. GOMBÁR LEVENTE Éles KISE 1 4
63. GYENIS KRISTÓF Alba Regia KSE 1 6
64. MOLNÁR RICHÁRD Alba Regia KSE 1 2
65. PÁLVÖLGYI MÁTÉ Tatai AC 1 3
66. POSTA BOTOND Cunder TU Kézisuli 1 6
67. PŐCZE BENCE Alba Regia KSE 1 5
68. SZÁMADÓ ÁRON Alsóörsért Közalapít 1 2
69. BACSI MIHÁLY SÁMUEL Cunder TU Kézisuli 0 4
70. BALOGH BARNABÁS Tatai AC 0 2
71. BORZÁSI BÉLA Tatai AC 0 6
72. FARKAS DÁVID Éles KISE 0 3
73. GYŐRI NÁNDOR Balatonfüredi KSE 0 6
74. KIFLER NORBERT Alba Regia KSE 0 4
75. KRÁLIK GÁBOR Cunder TU Kézisuli 0 4
76. LÁSZLÓ ARMAND Éles KISE 0 3
77. LOVISTYEK LÁSZLÓ Balatonfüredi KSE 0 6
78. NAGY BENEDEK Éles KISE 0 5
79. NAGY MARCELL ÁDÁM Tatai AC 0 4
80. RUMMEL ÁKOS FERENC Balatonfüredi KSE 0 4
81. SEBŐK MÁTÉ JÁNOS Alsóörsért Közalapít 0 6
82. SZABÓ BARNABÁS GÁBOR Alba Regia KSE 0 6
83. TURAI ANDRÁS Alba Regia KSE 0 3
84. ZÉTÉNYI LAJOS TIBOR Cunder TU Kézisuli 0 5
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó