Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság FU13
Kulcsár Anita régió
2018. szeptember 22. szombat
Nyíregyháza, Wesselényi M. Szakközépi.
09:00 Nyíregyházi SN KFT - Kállósemjéni SZSE 39 - 2
10:00 Kispályás Műfüves NKFT - Mátészalkai MTK 7 - 24
11:00 Tiszavasvári SE - Kállósemjéni SZSE 27 - 5
12:00 Kispályás Műfüves NKFT - Sárospataki TC 29 - 16
13:00 Tiszavasvári SE - Mátészalkai MTK 15 - 27
14:00 Nyíregyházi SN KFT - Sárospataki TC 40 - 6
2018. szeptember 23. vasárnap
Balmazújváros, König Rendezvényközpont
09:00 Balmazújvárosi KK - Debreceni Sportcentrum KN 30 - 14
10:00 Hajdúböszörményi TE - Hajdúszoboszlói KSKE 18 - 19
11:00 Debreceni Sportcentrum KN - Mezőkövesdi KC 24 - 19
12:00 Hajdúböszörményi TE - KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc 22 - 14
13:00 Hajdúszoboszlói KSKE - Mezőkövesdi KC 21 - 35
14:00 Balmazújvárosi KK - KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc 45 - 5
2018. október 6. szombat
Debrecen, Oláh Gábor úti Sportcsarnok
09:00 Debreceni Sportcentrum KN - Hajdúböszörményi TE 34 - 13
10:00 Balmazújvárosi KK - Kispályás Műfüves NKFT 21 - 12
11:00 Hajdúböszörményi TE - Mezőkövesdi KC 11 - 29
12:00 Hajdúszoboszlói KSKE - Balmazújvárosi KK 14 - 38
13:00 Mezőkövesdi KC - Kispályás Műfüves NKFT 21 - 12
14:00 Hajdúszoboszlói KSKE - Debreceni Sportcentrum KN 14 - 33
2018. október 7. vasárnap
Sárospatak, SRK Wáberer Sportcentrum
09:00 Sárospataki TC - Kállósemjéni SZSE 35 - 11
10:00 Nyíregyházi SN KFT - Tiszavasvári SE 22 - 14
11:00 Kállósemjéni SZSE - KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc 10 - 23
12:00 Mátészalkai MTK - Nyíregyházi SN KFT 19 - 19
13:00 KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc - Tiszavasvári SE 12 - 30
14:00 Mátészalkai MTK - Sárospataki TC 30 - 22
2018. október 28. vasárnap
Mezőkövesd, Városi Sportcsarnok
09:00 Mezőkövesdi KC - KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc 31 - 13
10:00 Tiszavasvári SE - Sárospataki TC 24 - 18
11:00 KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc - Kállósemjéni SZSE
12:00 Sárospataki TC - Nyíregyházi SN KFT 18 - 25
13:00 Tiszavasvári SE - Kállósemjéni SZSE
14:00 Nyíregyházi SN KFT - Mezőkövesdi KC 15 - 20
Hajdúböszörmény, Városi Sportcsarnok
09:00 Hajdúböszörményi TE - Mátészalkai MTK 10 - 40
10:00 Debreceni Sportcentrum KN - Kispályás Műfüves NKFT 16 - 10
11:00 Hajdúszoboszlói KSKE - Mátészalkai MTK 15 - 32
12:00 Debreceni Sportcentrum KN - Balmazújvárosi KK 15 - 18
13:00 Kispályás Műfüves NKFT - Hajdúszoboszlói KSKE 24 - 13
14:00 Balmazújvárosi KK - Hajdúböszörményi TE 31 - 6
2018. november 17. szombat
Nagykálló, Városi Sportcsarnok
09:00 Kállósemjéni SZSE - Debreceni Sportcentrum KN 4 - 37
10:00 Nyíregyházi SN KFT - Balmazújvárosi KK 14 - 18
11:00 Debreceni Sportcentrum KN - Sárospataki TC 21 - 11
12:00 Nyíregyházi SN KFT - Mátészalkai MTK 15 - 15
13:00 Sárospataki TC - Balmazújvárosi KK 15 - 30
14:00 Mátészalkai MTK - Kállósemjéni SZSE 44 - 4
2018. november 18. vasárnap
Hajdúnánás, Somorjai László Sportcsarnok
09:00 Kispályás Műfüves NKFT - KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc 32 - 8
10:00 Hajdúszoboszlói KSKE - Tiszavasvári SE 14 - 27
11:00 Hajdúböszörményi TE - KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc 23 - 21
12:00 Tiszavasvári SE - Mezőkövesdi KC 14 - 24
13:00 Hajdúszoboszlói KSKE - Hajdúböszörményi TE 26 - 19
14:00 Mezőkövesdi KC - Kispályás Műfüves NKFT 23 - 13
2018. december 8. szombat
Mátészalka, Városi Sportcsarnok
09:00 Mátészalkai MTK - Sárospataki TC 28 - 14
10:00 Nyíregyházi SN KFT - KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc 37 - 15
11:00 Sárospataki TC - Kállósemjéni SZSE 37 - 11
12:00 Mezőkövesdi KC - Nyíregyházi SN KFT 19 - 27
13:00 KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc - Kállósemjéni SZSE 27 - 11
14:00 Mezőkövesdi KC - Mátészalkai MTK 17 - 26
2018. december 9. vasárnap
Hajdúszoboszló, Városi Sportház
09:00 Hajdúszoboszlói KSKE - Debreceni Sportcentrum KN 10 - 34
10:00 Tiszavasvári SE - Hajdúböszörményi TE 21 - 9
11:00 Balmazújvárosi KK - Kispályás Műfüves NKFT 30 - 14
12:00 Tiszavasvári SE - Debreceni Sportcentrum KN 18 - 20
13:00 Balmazújvárosi KK - Hajdúböszörményi TE 42 - 12
14:00 Kispályás Műfüves NKFT - Hajdúszoboszlói KSKE 27 - 15
2019. március 9. szombat
Nagykálló, Városi Sportcsarnok
09:00 Kállósemjéni SZSE - Kispályás Műfüves NKFT 8 - 35
10:00 Hajdúszoboszlói KSKE - Hajdúböszörményi TE 24 - 25
11:00 Debreceni Sportcentrum KN - Kispályás Műfüves NKFT 18 - 9
12:00 Mátészalkai MTK - Hajdúböszörményi TE 36 - 10
13:00 Kállósemjéni SZSE - Hajdúszoboszlói KSKE 11 - 24
14:00 Mátészalkai MTK - Debreceni Sportcentrum KN 19 - 14
2019. március 10. vasárnap
Miskolc, Zrínyi Ilona Gimn.
09:00 KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc - Tiszavasvári SE 13 - 19
10:00 Balmazújvárosi KK - Mezőkövesdi KC 30 - 20
11:00 Tiszavasvári SE - Nyíregyházi SN KFT 23 - 17
12:00 Sárospataki TC - Mezőkövesdi KC 21 - 35
13:00 Balmazújvárosi KK - Nyíregyházi SN KFT 21 - 21
14:00 KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc - Sárospataki TC 25 - 27
2019. március 31. vasárnap
Balmazújváros, König Rendezvényközpont
09:00 Balmazújvárosi KK - Debreceni Sportcentrum KN 27 - 18
10:00 Hajdúböszörményi TE - Hajdúszoboszlói KSKE 23 - 13
11:00 Debreceni Sportcentrum KN - Mezőkövesdi KC 20 - 21
12:00 Kispályás Műfüves NKFT - Hajdúszoboszlói KSKE 25 - 10
13:00 Mezőkövesdi KC - Hajdúböszörményi TE 33 - 15
14:00 Balmazújvárosi KK - Kispályás Műfüves NKFT 30 - 19
Nyíregyháza, Wesselényi M. Szakközépi.
10:00 Nyíregyházi SN KFT - Mátészalkai MTK 20 - 31
11:00 Tiszavasvári SE - Kállósemjéni SZSE 33 - 3
12:00 Mátészalkai MTK - KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc 36 - 19
13:00 Sárospataki TC - Tiszavasvári SE 20 - 21
14:00 Kállósemjéni SZSE - KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc 10 - 32
15:00 Nyíregyházi SN KFT - Sárospataki TC 21 - 16
2019. április 13. szombat
Nyíregyháza, Bem József Ált.Isk. spcs.
10:00 Nyíregyházi SN KFT - Kispályás Műfüves NKFT 19 - 16
11:00 Balmazújvárosi KK - Mátészalkai MTK 19 - 27
12:00 Kispályás Műfüves NKFT - Debreceni Sportcentrum KN 21 - 18
13:00 Mezőkövesdi KC - Mátészalkai MTK 19 - 16
14:00 Debreceni Sportcentrum KN - Balmazújvárosi KK 25 - 33
15:00 Nyíregyházi SN KFT - Mezőkövesdi KC 24 - 23
Tiszavasvári, Városi Sportcsarnok
09:00 Tiszavasvári SE - Hajdúböszörményi TE 22 - 13
10:00 Sárospataki TC - Hajdúszoboszlói KSKE 31 - 15
11:00 Hajdúböszörményi TE - Kállósemjéni SZSE 30 - 12
12:00 Hajdúszoboszlói KSKE - KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc 17 - 25
13:00 Kállósemjéni SZSE - Sárospataki TC 16 - 35
14:00 Tiszavasvári SE - KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc 22 - 19
2019. május 4. szombat
Mátészalka, Városi Sportcsarnok
10:00 Mátészalkai MTK - Debreceni Sportcentrum KN
11:00 Sárospataki TC - Hajdúböszörményi TE
12:00 Debreceni Sportcentrum KN - Tiszavasvári SE
13:00 Kispályás Műfüves NKFT - Hajdúböszörményi TE
14:00 Tiszavasvári SE - Sárospataki TC
15:00 Mátészalkai MTK - Kispályás Műfüves NKFT
2019. május 5. vasárnap
Nyíregyháza, Wesselényi M. Szakközépi.
10:00 Nyíregyházi SN KFT - Balmazújvárosi KK
11:00 Hajdúszoboszlói KSKE - Kállósemjéni SZSE
12:00 Balmazújvárosi KK - Mezőkövesdi KC
13:00 KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc - Hajdúszoboszlói KSKE
14:00 Nyíregyházi SN KFT - Mezőkövesdi KC
15:00 KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc - Kállósemjéni SZSE
2019. május 18. szombat
Debrecen, Hódos Imre Sportcsarnok
09:00 Debreceni Sportcentrum KN - Hajdúböszörményi TE
10:00 Kispályás Műfüves NKFT - Kállósemjéni SZSE
11:00 Hajdúböszörményi TE - KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc
12:00 Mezőkövesdi KC - Kállósemjéni SZSE
13:00 KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc - Kispályás Műfüves NKFT
14:00 Debreceni Sportcentrum KN - Mezőkövesdi KC
Nyíregyháza, Wesselényi M. Szakközépi.
10:00 Nyíregyházi SN KFT - Mátészalkai MTK
11:00 Tiszavasvári SE - Hajdúszoboszlói KSKE
12:00 Mátészalkai MTK - Balmazújvárosi KK
13:00 Sárospataki TC - Hajdúszoboszlói KSKE
14:00 Balmazújvárosi KK - Tiszavasvári SE
15:00 Nyíregyházi SN KFT - Sárospataki TC
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ALBERTI BENEDEK MARCELL KHSE- Ref.Ált.Isk.Mi 0 2
2. ALBÓK CSABA Sárospataki TC 0 10
3. BAJNÓCZI PÉTER KHSE- Ref.Ált.Isk.Mi 0 12
4. BAKAI LÁSZLÓ GÁBOR Nyíregyházi SN KFT 0 14
5. BAKRÓ KEVIN ERNŐ Kállósemjéni SZSE 0 4
6. BALÁZS AURÉL Kállósemjéni SZSE 0 14
7. BALOGH PÉTER Hajdúböszörményi TE 0 14
8. BALOGH TAMÁS Balmazújvárosi KK 0 11
9. BALOGH ZSOLT Hajdúböszörményi TE 0 2
10. BARNA JÁNOS DÁNIEL Nyíregyházi SN KFT 0 14
11. BARTÓK ÁGOSTON HUNOR Tiszavasvári SE 0 6
12. BERECZ BALÁZS ZOLTÁN Balmazújvárosi KK 0 12
13. BEREGI MÁRK Mátészalkai MTK 0 16
14. BERTA BENEDEK Debreceni Sportcentr 0 12
15. BÍRÓ LÁSZLÓ BARNABÁS Hajdúszoboszlói KSKE 0 12
16. BODNÁR SIMON BENEDEK Sárospataki TC 0 14
17. BODOGÁN MÁTÉ Kispályás Műfüves NK 0 11
18. BOLEGA ANDRÁS Tiszavasvári SE 0 16
19. BOLLÓK MÁTÉ ISTVÁN Mezőkövesdi KC 0 7
20. BORBÉLY PÉTER KRISTÓF Tiszavasvári SE 0 1
21. BOROS BENCE Debreceni Sportcentr 0 12
22. BORSOS ZSOMBOR Sárospataki TC 0 10
23. BREKOVSZKI MÁRK Nyíregyházi SN KFT 0 14
24. BUGJÓ ROLAND Balmazújvárosi KK 0 16
25. BULYÁKI CSABA Mátészalkai MTK 0 16
26. CSANÁLOSI BENCE Mátészalkai MTK 0 12
27. CSÁSZI-STERBINSZKY GERGŐ Hajdúszoboszlói KSKE 0 10
28. CSÁSZI-STERBINSZKY OLIVÉR Hajdúszoboszlói KSKE 0 8
29. CSEKK KEVIN DOMINIK Kállósemjéni SZSE 0 10
30. CSISZÁR PÉTER Kispályás Műfüves NK 0 14
31. DELI ZSOLT Kispályás Műfüves NK 0 16
32. EGRI MARCELL Kállósemjéni SZSE 0 8
33. EGYED LEVENTE Sárospataki TC 0 4
34. ENYEDI ERIK Hajdúböszörményi TE 0 6
35. ERDEI BENEDEK Debreceni Sportcentr 0 6
36. ERDŐS CSABA Tiszavasvári SE 0 13
37. FEHÉR BÁLINT ÁDÁM Hajdúböszörményi TE 0 10
38. FEKETE IMRE GERGŐ Debreceni Sportcentr 0 16
39. FEKETE ZSIGMOND Hajdúböszörményi TE 0 16
40. FERENCZI NÁNDOR Balmazújvárosi KK 0 10
41. FODOR ÁKOS Hajdúböszörményi TE 0 2
42. FODOR ÁRON Sárospataki TC 0 14
43. FOGAS MÁRTON Mezőkövesdi KC 0 14
44. FOJTÁN PÉTER ISTVÁN KHSE- Ref.Ált.Isk.Mi 0 16
45. FUNÁK ZÉTÉNY NEMERE Sárospataki TC 0 12
46. FÜGEDI ZALÁN Mezőkövesdi KC 0 4
47. FÜLÖP CSABA Debreceni Sportcentr 0 14
48. GALLASZ CSABA MÁTÉ Nyíregyházi SN KFT 0 6
49. GÁRDONYI BALÁZS KHSE- Ref.Ált.Isk.Mi 0 16
50. GUBA BENJÁMIN BÁLINT Mezőkövesdi KC 0 5
51. GULYÁS KORNÉL Kállósemjéni SZSE 0 8
52. GULYÁS SZABOLCS Tiszavasvári SE 0 14
53. GYULAI SÁNDOR Hajdúböszörményi TE 0 16
54. GYÜRKY BERTALAN Hajdúböszörményi TE 0 16
55. HADAS ZÉTÉNY Kispályás Műfüves NK 0 14
56. HADHÁZY GÁBOR Kispályás Műfüves NK 0 14
57. HADHÁZY TAMÁS Kispályás Műfüves NK 0 12
58. HAJZER DÁVID Hajdúszoboszlói KSKE 0 16
59. HALMAI ZSOMBOR Mezőkövesdi KC 0 16
60. HEGEDŰS ÁKOS Sárospataki TC 0 8
61. HENSPERGER CSABA Sárospataki TC 0 5
62. HOLCZER LEVENTE Balmazújvárosi KK 0 6
63. HRABOVSZKI MÁRK KHSE- Ref.Ált.Isk.Mi 0 6
64. HUTTER BALÁZS KHSE- Ref.Ált.Isk.Mi 0 16
65. JENEI ÁKOS Mezőkövesdi KC 0 2
66. KAKÓCZ LAJOS ZSOMBOR Tiszavasvári SE 0 16
67. KAPUSI JÁNOS Hajdúböszörményi TE 0 8
68. KAPUSI-RENTKA DONÁT Debreceni Sportcentr 0 14
69. KARÓCZ IMRE Kispályás Műfüves NK 0 16
70. KATHI MÁRTON Hajdúböszörményi TE 0 16
71. KOCZKA ZOLTÁN Kállósemjéni SZSE 0 12
72. KONCZOS MÁTÉ ZOLTÁN Nyíregyházi SN KFT 0 16
73. KOPCSA DOMONKOS DÁVID KHSE- Ref.Ált.Isk.Mi 0 2
74. KORONDÁN ÁDÁM MIKLÓS Debreceni Sportcentr 0 15
75. KORONDÁN JÓZSEF Debreceni Sportcentr 0 10
76. KÓSA ROLAND Nyíregyházi SN KFT 0 16
77. KOVÁCS BÁLINT KHSE- Ref.Ált.Isk.Mi 0 16
78. KOVÁCS BENCE Hajdúszoboszlói KSKE 0 14
79. KOVÁCS GERGELY Nyíregyházi SN KFT 0 16
80. KOVÁCS ROLAND Nyíregyházi SN KFT 0 16
81. KŐRÖSI RÓBERT LÁSZLÓ Kispályás Műfüves NK 0 11
82. KRAJNYÁK BENCE ZSOLT Sárospataki TC 0 6
83. KRISTON RICHÁRD Mezőkövesdi KC 0 16
84. KUN BALÁZS Balmazújvárosi KK 0 10
85. LADOMÉRSZKY BALÁZS Sárospataki TC 0 10
86. LAKATOS JÁNOS Tiszavasvári SE 0 16
87. LOVAS BARNABÁS Hajdúszoboszlói KSKE 0 12
88. LOVAS BENEDEK Debreceni Sportcentr 0 14
89. LUKÁCS ZSOMBOR Mezőkövesdi KC 0 8
90. MAGYAR BENCE Debreceni Sportcentr 0 16
91. MARCZIS LÁSZLÓ Mezőkövesdi KC 0 9
92. MÁRTON MILÁN Mezőkövesdi KC 0 16
93. MÉSZÁROS ERVIN Kállósemjéni SZSE 0 2
94. MUNKÁCSI MARCELL Hajdúszoboszlói KSKE 0 14
95. MUNKÁCSI MÁRK Hajdúszoboszlói KSKE 0 16
96. NAGY BARNABÁS KHSE- Ref.Ált.Isk.Mi 0 16
97. NAGY GERGELY Hajdúböszörményi TE 0 11
98. NAGY IMRE SÁNDOR Balmazújvárosi KK 0 2
99. NAGY NÁNDOR Balmazújvárosi KK 0 14
100. NAGY NIMRÓD Mátészalkai MTK 0 16
101. NAGY TEOFIL KHSE- Ref.Ált.Isk.Mi 0 16
102. NAGY ZOLTÁN Mezőkövesdi KC 0 3
103. NEHÉZY DÁNIEL KHSE- Ref.Ált.Isk.Mi 0 14
104. OLÁH SÁNDOR TAMÁS Kispályás Műfüves NK 0 13
105. OROSZ DOMINIK Mezőkövesdi KC 0 14
106. PÁLÓCZI FÉLIX Kispályás Műfüves NK 0 14
107. PÉNZES DÁNIEL Balmazújvárosi KK 0 12
108. PETHE BENCE BOLDIZSÁR Tiszavasvári SE 0 16
109. PETNEHÁZI DÁVID Nyíregyházi SN KFT 0 12
110. PETRUSKA ZÉTÉNY Tiszavasvári SE 0 14
111. POÓR BOTOND Nyíregyházi SN KFT 0 14
112. ROHÁCS BENCE Balmazújvárosi KK 0 16
113. RÓKA LÁSZLÓ Tiszavasvári SE 0 12
114. SAFRANKA ZALÁN Mezőkövesdi KC 0 14
115. SAJGÓ VIKTOR Sárospataki TC 0 13
116. SAJÓSZEGI BOTOND Sárospataki TC 0 2
117. SÁNDOR BULCSÚ Debreceni Sportcentr 0 10
118. SEREGI BOTOND ZOLTÁN Nyíregyházi SN KFT 0 16
119. SINKA RÓBERT Kállósemjéni SZSE 0 8
120. SIPEKI LÁSZLÓ Mezőkövesdi KC 0 8
121. SIPOS BÁLINT Sárospataki TC 0 14
122. SŐREGI IMRE ISTVÁN Balmazújvárosi KK 0 14
123. SÜTŐ DOMINIK Sárospataki TC 0 8
124. SÜTŐ MÁRK Kállósemjéni SZSE 0 14
125. SZABÓ DÁNIEL Mátészalkai MTK 0 16
126. SZABÓ LEVENTE Mátészalkai MTK 0 15
127. SZABÓ LEVENTE Hajdúböszörményi TE 0 16
128. SZABÓ MARCELL Hajdúszoboszlói KSKE 0 6
129. SZÁRAZ LÁSZLÓ Kállósemjéni SZSE 0 14
130. SZARVAS MÁRK MILKÁN Hajdúböszörményi TE 0 2
131. SZÉKI SÁNDOR Kispályás Műfüves NK 0 16
132. SZEPESI VINCE Debreceni Sportcentr 0 14
133. SZIKLAI NÁNDOR Balmazújvárosi KK 0 14
134. SZILVÁSSY ZSIGMOND Mátészalkai MTK 0 15
135. SZIRÁNYI CSABA GYÖRGY Hajdúböszörményi TE 0 16
136. SZŐKE ÁDÁM Debreceni Sportcentr 0 4
137. SZŰCS DÁVID Hajdúszoboszlói KSKE 0 12
138. TAKÁCS GERGELY Hajdúszoboszlói KSKE 0 12
139. TANYI ZSOLT Mezőkövesdi KC 0 9
140. TORNAY-CSOMOR ANDRÁS Nyíregyházi SN KFT 0 11
141. TÓTH BOTOND Mezőkövesdi KC 0 15
142. TÓTH MARCELL Tiszavasvári SE 0 14
143. TÓTH RICHÁRD Sárospataki TC 0 10
144. TÖMÖRI DÁVID Mátészalkai MTK 0 16
145. TÖRÖK BALÁZS Tiszavasvári SE 0 16
146. TÖRÖK ZSOMBOR Nyíregyházi SN KFT 0 12
147. TRÉKI TAMÁS Balmazújvárosi KK 0 16
148. TURI BENCE Debreceni Sportcentr 0 16
149. TURTÓCZKI ZSOLT Mezőkövesdi KC 0 14
150. TÜRK BENCE SÁNDOR Kállósemjéni SZSE 0 10
151. UJFALUSSY KRISTÓF Nyíregyházi SN KFT 0 16
152. UNGVÁRI KORNÉL Sárospataki TC 0 12
153. VARGA JÁNOS Balmazújvárosi KK 0 14
154. VAS ATTILA MÁTÉ Balmazújvárosi KK 0 16
155. VERES MÁRK Tiszavasvári SE 0 10
156. VIDA GÁBOR Balmazújvárosi KK 0 12
157. VINCZE PÉTER Mezőkövesdi KC 0 13
158. VIRÁGH MÁTÉ Debreceni Sportcentr 0 16
159. ZAKOR ZALÁN LEVENTE Mátészalkai MTK 0 16
160. ZÁMBÓ GYÖRGY Mátészalkai MTK 0 12
161. ZELENYÁK BENCE Kállósemjéni SZSE 0 8
162. ZSOLDOS BOTOND Tiszavasvári SE 0 12
163. ZSUPOS TIBOR Balmazújvárosi KK 0 4
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó