Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság FU11
Kulcsár Anita régió
2018. október 6. szombat
Mezőkövesd, Városi Sportcsarnok
09:00 Mezőkövesdi KC - Debreceni Sportcentrum II 19 - 4
09:45 Debreceni Sportcentrum I. - Alsózsolcai KSC 27 - 2
10:30 Debreceni Sportcentrum II - Kispályás Műfüves NKFT 5 - 19
11:15 Debreceni Sportcentrum I. - Bőcs KSC 23 - 13
12:00 Alsózsolcai KSC - DEAC NK KFT 5 - 8
12:45 Kazincbarcikai KSE - Kispályás Műfüves NKFT 16 - 8
13:30 Bőcs KSC - KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc 18 - 4
14:15 DEAC NK KFT - Kazincbarcikai KSE 6 - 10
15:00 KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc - Mezőkövesdi KC 2 - 18
2018. október 7. vasárnap
Nyíregyháza, Wesselényi M. Szakközépi.
09:00 Nyíregyházi SN KFT 1 - Balkányi ISE 21 - 2
09:45 Sárospataki RKG Alapítván - Szatmár USE Fehérgyarmat 14 - 15
10:30 Balkányi ISE - Szivacs KC 6 - 16
11:15 Nyíregyházi SN KFT 1 - Sárospataki RKG Alapítván 23 - 15
12:00 Szatmár USE Fehérgyarmat - Mátészalkai MTK 8 - 10
12:45 Csenger VKC - Nyíregyházi SN KFT 2 9 - 4
13:30 Nyírbátori SU NKFT - Szivacs KC 6 - 24
14:15 Mátészalkai MTK - Csenger VKC 16 - 6
15:00 Nyíregyházi SN KFT 2 - Nyírbátori SU NKFT 10 - 6
2018. október 28. vasárnap
Nyíregyháza, Wesselényi M. Szakközépi.
09:00 Szivacs KC - Debreceni Sportcentrum I. 13 - 17
09:45 Balkányi ISE - Nyíregyházi SN KFT 2 5 - 12
10:30 Kispályás Műfüves NKFT - Debreceni Sportcentrum I. 12 - 21
11:15 Nyíregyházi SN KFT 2 - Szatmár USE Fehérgyarmat 2 - 8
12:00 Mátészalkai MTK - Balkányi ISE 21 - 2
12:45 Szatmár USE Fehérgyarmat - Kispályás Műfüves NKFT 11 - 7
13:30 Nyírbátori SU NKFT - Csenger VKC 11 - 9
14:15 Mátészalkai MTK - Nyíregyházi SN KFT 1 6 - 18
15:00 Csenger VKC - Kállósemjéni SZSE 21 - 1
15:45 Nyírbátori SU NKFT - Nyíregyházi SN KFT 1 4 - 27
16:30 Kállósemjéni SZSE - Szivacs KC 0 - 26
Kazincbarcika, Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
09:00 Kazincbarcikai KSE - Bőcs KSC 11 - 8
09:45 Alsózsolcai KSC - Mezőkövesdi KC 4 - 22
10:30 Sárospataki RKG Alapítván - Bőcs KSC 12 - 6
11:15 Alsózsolcai KSC - KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc 10 - 10
12:00 DEAC NK KFT - Mezőkövesdi KC 4 - 23
12:45 Sárospataki RKG Alapítván - Debreceni Sportcentrum II 13 - 10
13:30 DEAC NK KFT - KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc 8 - 5
14:15 Debreceni Sportcentrum II - Kazincbarcikai KSE 3 - 16
2018. november 18. vasárnap
Debrecen, Oláh Gábor úti Sportcsarnok
09:00 Debreceni Sportcentrum II - DEAC NK KFT 5 - 5
09:45 Kispályás Műfüves NKFT - Nyírbátori SU NKFT 22 - 10
10:30 DEAC NK KFT - Balkányi ISE 21 - 7
11:15 Debreceni Sportcentrum II - Nyírbátori SU NKFT 11 - 9
12:00 Kispályás Műfüves NKFT - Balkányi ISE 16 - 7
12:45 Szatmár USE Fehérgyarmat - KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc 30 - 4
13:30 Debreceni Sportcentrum I. - Mátészalkai MTK 24 - 9
14:15 Kazincbarcikai KSE - Szatmár USE Fehérgyarmat 3 - 18
15:00 Mátészalkai MTK - KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc 22 - 7
15:45 Kazincbarcikai KSE - Debreceni Sportcentrum I. 4 - 20
Nyíregyháza, Wesselényi M. Szakközépi.
09:00 Nyíregyházi SN KFT 2 - Szivacs KC 0 - 12
09:45 Bőcs KSC - Kállósemjéni SZSE 13 - 5
10:30 Szivacs KC - Sárospataki RKG Alapítván 15 - 10
11:15 Nyíregyházi SN KFT 2 - Bőcs KSC 7 - 8
12:00 Alsózsolcai KSC - Kállósemjéni SZSE 11 - 9
12:45 Nyíregyházi SN KFT 1 - Csenger VKC 27 - 4
13:30 Mezőkövesdi KC - Sárospataki RKG Alapítván 15 - 9
14:15 Alsózsolcai KSC - Csenger VKC 12 - 11
15:00 Nyíregyházi SN KFT 1 - Mezőkövesdi KC 16 - 13
2018. december 8. szombat
Alsózsolca, Sportcsarnok
09:00 Alsózsolcai KSC - Bőcs KSC 6 - 19
09:45 DEAC NK KFT - Kazincbarcikai KSE 3 - 12
10:30 Bőcs KSC - Debreceni Sportcentrum II 8 - 6
11:15 Kazincbarcikai KSE - Mezőkövesdi KC 8 - 17
12:00 Kispályás Műfüves NKFT - DEAC NK KFT 16 - 9
12:45 KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc - Debreceni Sportcentrum II 10 - 6
13:30 Mezőkövesdi KC - Debreceni Sportcentrum I. 12 - 24
14:15 KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc - Kispályás Műfüves NKFT 9 - 20
15:00 Debreceni Sportcentrum I. - Alsózsolcai KSC 29 - 1
2018. december 9. vasárnap
Sárospatak, SRK Wáberer Sportcentrum
09:00 Sárospataki RKG Alapítván - Nyíregyházi SN KFT 2 14 - 6
09:45 Szatmár USE Fehérgyarmat - Nyíregyházi SN KFT 1 13 - 13
10:30 Nyíregyházi SN KFT 2 - Nyírbátori SU NKFT 7 - 10
11:15 Szivacs KC - Nyíregyházi SN KFT 1 15 - 9
12:00 Szatmár USE Fehérgyarmat - Nyírbátori SU NKFT 19 - 8
12:45 Kállósemjéni SZSE - Balkányi ISE 16 - 7
13:30 Szivacs KC - Csenger VKC 37 - 10
14:15 Kállósemjéni SZSE - Mátészalkai MTK 5 - 19
15:00 Csenger VKC - Balkányi ISE 9 - 8
15:45 Mátészalkai MTK - Sárospataki RKG Alapítván 15 - 14
2019. március 9. szombat
Bőcs, Sportcsarnok
09:00 Bőcs KSC - Alsózsolcai KSC 13 - 12
09:45 Mátészalkai MTK - Mezőkövesdi KC 6 - 17
10:30 Alsózsolcai KSC - DEAC NK KFT 2 - 10
11:15 KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc - Mátészalkai MTK 6 - 20
12:00 Debreceni Sportcentrum I. - Mezőkövesdi KC 21 - 21
12:45 DEAC NK KFT - Kazincbarcikai KSE 9 - 14
13:30 Sárospataki RKG Alapítván - KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc 28 - 9
14:15 Kazincbarcikai KSE - Debreceni Sportcentrum I. 14 - 20
15:00 Bőcs KSC - Sárospataki RKG Alapítván 8 - 19
2019. március 10. vasárnap
Balkány, Városi Sportcsarnok
10:00 Balkányi ISE - Kállósemjéni SZSE 9 - 14
10:45 Csenger VKC - Debreceni Sportcentrum II 10 - 15
11:30 Kállósemjéni SZSE - Nyíregyházi SN KFT 2 6 - 9
12:15 Debreceni Sportcentrum II - Nyíregyházi SN KFT 1 3 - 16
13:00 Nyíregyházi SN KFT 2 - Csenger VKC 13 - 6
13:45 Kispályás Műfüves NKFT - Szatmár USE Fehérgyarmat 11 - 19
14:30 Nyíregyházi SN KFT 1 - Szivacs KC 13 - 12
15:15 Nyírbátori SU NKFT - Kispályás Műfüves NKFT 12 - 17
16:00 Szatmár USE Fehérgyarmat - Szivacs KC 7 - 12
16:45 Balkányi ISE - Nyírbátori SU NKFT 8 - 17
2019. március 30. szombat
Miskolc, Zrínyi Ilona Gimn.
09:00 KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc - Alsózsolcai KSC 9 - 8
09:45 Kispályás Műfüves NKFT - Nyíregyházi SN KFT 1 12 - 18
10:30 Alsózsolcai KSC - Sárospataki RKG Alapítván 10 - 13
11:15 Mezőkövesdi KC - Nyíregyházi SN KFT 1 14 - 13
12:00 Bőcs KSC - Kispályás Műfüves NKFT 9 - 13
12:45 Sárospataki RKG Alapítván - Kazincbarcikai KSE 9 - 12
13:30 Szivacs KC - Mezőkövesdi KC 12 - 15
14:15 Nyíregyházi SN KFT 2 - Bőcs KSC 10 - 8
15:00 Kazincbarcikai KSE - Szivacs KC 9 - 17
15:45 KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc - Nyíregyházi SN KFT 2 8 - 11
Fehérgyarmat, Városi Sportcsarnok
09:00 Szatmár USE Fehérgyarmat - Debreceni Sportcentrum II 16 - 6
09:45 Balkányi ISE - Csenger VKC 5 - 12
10:30 Szatmár USE Fehérgyarmat - Debreceni Sportcentrum I. 11 - 20
11:15 Debreceni Sportcentrum II - Balkányi ISE 15 - 11
12:00 Debreceni Sportcentrum I. - Mátészalkai MTK 18 - 11
12:45 DEAC NK KFT - Nyírbátori SU NKFT 13 - 11
13:30 Csenger VKC - Kállósemjéni SZSE 11 - 5
14:15 Mátészalkai MTK - DEAC NK KFT 17 - 7
15:00 Nyírbátori SU NKFT - Kállósemjéni SZSE 17 - 16
2019. április 13. szombat
Debrecen, Gizella utcai spcs.
08:45 DEAC NK KFT - Debreceni Sportcentrum II 7 - 11
09:30 Szivacs KC - Szatmár USE Fehérgyarmat 16 - 13
10:15 Debreceni Sportcentrum II - Csenger VKC 13 - 12
11:00 Szatmár USE Fehérgyarmat - Mátészalkai MTK 18 - 14
11:45 Debreceni Sportcentrum I. - Szivacs KC 19 - 8
12:30 Csenger VKC - Sárospataki RKG Alapítván 7 - 18
13:15 Mezőkövesdi KC - Mátészalkai MTK 22 - 14
14:00 Debreceni Sportcentrum I. - Nyíregyházi SN KFT 1 21 - 13
14:45 Mezőkövesdi KC - Sárospataki RKG Alapítván 20 - 17
15:30 DEAC NK KFT - Nyíregyházi SN KFT 1 9 - 14
2019. április 14. vasárnap
Hajdúnánás, Somorjai László Sportcsarnok
09:00 Kispályás Műfüves NKFT - Alsózsolcai KSC 15 - 7
09:45 Balkányi ISE - Kállósemjéni SZSE 11 - 14
10:30 Alsózsolcai KSC - Nyíregyházi SN KFT 2 6 - 10
11:15 Bőcs KSC - Balkányi ISE 17 - 8
12:00 KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc - Kállósemjéni SZSE 14 - 11
12:45 Nyíregyházi SN KFT 2 - Nyírbátori SU NKFT 7 - 7
13:30 Kazincbarcikai KSE - Bőcs KSC 7 - 8
14:15 Nyírbátori SU NKFT - KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc 9 - 13
15:00 Kispályás Műfüves NKFT - Kazincbarcikai KSE 12 - 12
2019. május 4. szombat
Debrecen, Hódos Imre Sportcsarnok
09:00 Debreceni Sportcentrum I. - Mezőkövesdi KC
09:45 Kispályás Műfüves NKFT - DEAC NK KFT
10:30 Mezőkövesdi KC - Kazincbarcikai KSE
11:15 Debreceni Sportcentrum I. - Kispályás Műfüves NKFT
12:00 Kazincbarcikai KSE - DEAC NK KFT
12:45 Alsózsolcai KSC - Balkányi ISE
13:30 Debreceni Sportcentrum II - Bőcs KSC
14:15 Balkányi ISE - KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc
15:00 Bőcs KSC - Alsózsolcai KSC
15:45 Debreceni Sportcentrum II - KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc
2019. május 5. vasárnap
Csenger, Városi Sportcsarnok
10:00 Csenger VKC - Nyírbátori SU NKFT
10:45 Nyíregyházi SN KFT 1 - Szatmár USE Fehérgyarmat
11:30 Sárospataki RKG Alapítván - Nyírbátori SU NKFT
12:15 Nyíregyházi SN KFT 2 - Szatmár USE Fehérgyarmat
13:00 Nyíregyházi SN KFT 1 - Szivacs KC
13:45 Mátészalkai MTK - Sárospataki RKG Alapítván
14:30 Kállósemjéni SZSE - Nyíregyházi SN KFT 2
15:15 Szivacs KC - Mátészalkai MTK
16:00 Csenger VKC - Kállósemjéni SZSE
2019. május 18. szombat
Nyírbátor, Oktatási Centrum
09:00 Nyírbátori SU NKFT - Debreceni Sportcentrum II
09:45 DEAC NK KFT - Sárospataki RKG Alapítván
10:30 Kállósemjéni SZSE - Debreceni Sportcentrum II
11:15 Sárospataki RKG Alapítván - Bőcs KSC
12:00 DEAC NK KFT - Alsózsolcai KSC
12:45 Balkányi ISE - Kállósemjéni SZSE
13:30 KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc - Bőcs KSC
14:15 Alsózsolcai KSC - Csenger VKC
15:00 Balkányi ISE - KHSE- Ref.Ált.Isk.Miskolc
15:45 Nyírbátori SU NKFT - Csenger VKC
2019. május 19. vasárnap
Mátészalka, Városi Sportcsarnok
09:00 Mátészalkai MTK - Szatmár USE Fehérgyarmat
09:45 Debreceni Sportcentrum I. - Nyíregyházi SN KFT 1
10:30 Szatmár USE Fehérgyarmat - Kispályás Műfüves NKFT
11:15 Debreceni Sportcentrum I. - Szivacs KC
12:00 Nyíregyházi SN KFT 1 - Nyíregyházi SN KFT 2
12:45 Kispályás Műfüves NKFT - Kazincbarcikai KSE
13:30 Szivacs KC - Mezőkövesdi KC
14:15 Kazincbarcikai KSE - Nyíregyházi SN KFT 2
15:00 Mátészalkai MTK - Mezőkövesdi KC
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁDÁM ATTILA Mezőkövesdi KC 0 10
2. ADONYI SÁMUEL KHSE- Ref.Ált.Isk.Mi 0 14
3. ALBERTI NIMRÓD LEVENTE KHSE- Ref.Ált.Isk.Mi 0 4
4. ALBÓK BOTOND Sárospataki RKG Alap 0 9
5. ANDALIK BENCE Nyírbátori SU NKFT 0 10
6. ANDALIK DÁVID Nyírbátori SU NKFT 0 10
7. ANDICSKU BENCE Kállósemjéni SZSE 0 6
8. BABOS BENCE FERENC KHSE- Ref.Ált.Isk.Mi 0 6
9. BABUCSÁK DÁVID Szatmár USE Fehérgya 0 14
10. BACSA DÁNIEL Debreceni Sportcentr 0 11
11. BÁCSI PÉTER FLÓRIÁN Alsózsolcai KSC 0 4
12. BALOGH ÁKOS Debreceni Sportcentr 0 14
13. BARNA ÁBEL Szatmár USE Fehérgya 0 14
14. BARNA GERGŐ Balkányi ISE 0 12
15. BARTA DÁVID Nyíregyházi SN KFT 2 0 6
16. BENCSIK MILÁN Mezőkövesdi KC 0 11
17. BÉRES PATRIK Nyírbátori SU NKFT 0 14
18. BERI SZEBASZTIÁN Nyírbátori SU NKFT 0 14
19. BÓDI SÁNDOR Csenger VKC 0 2
20. BODOLÓCZKY BENCE Sárospataki RKG Alap 0 12
21. CSÁKÁNY ERNŐ LEVENTE Mezőkövesdi KC 0 12
22. CSEKE MÁTÉ Debreceni Sportcentr 0 1
23. CSIRMAZ KEVIN ISTVÁN Mezőkövesdi KC 0 13
24. CSÓKA-LACZIK BENEDEK Bőcs KSC 0 4
25. CSOMA VENDEL Alsózsolcai KSC 0 14
26. CSOMÓS BALÁZS Szivacs KC 0 7
27. CSORDÁS BENCE Balkányi ISE 0 14
28. CSORDÁS ISTVÁN Balkányi ISE 0 14
29. CSORDÁS MILÁN Kállósemjéni SZSE 0 4
30. DANKÓ RAJMOND Nyíregyházi SN KFT 1 0 12
31. DARÓCZI BENEDEK Debreceni Sportcentr 0 12
32. DEÁK DÁVID Csenger VKC 0 14
33. DEBRÓSZKI DONÁT Szivacs KC 0 14
34. DUNAI KRISTÓF Szivacs KC 0 12
35. ENYEDI TAMÁS SZABOLCS Nyírbátori SU NKFT 0 13
36. ESZE TAMÁS Szatmár USE Fehérgya 0 10
37. FÁBIÁN TAMÁS Kállósemjéni SZSE 0 12
38. FARKAS BOTOND Alsózsolcai KSC 0 2
39. FARKAS MÁRK ALEX Mátészalkai MTK 0 8
40. FARKAS MILÁN Nyíregyházi SN KFT 2 0 14
41. FARKAS SZILÁRD Csenger VKC 0 6
42. FEHÉR DÁNIEL Alsózsolcai KSC 0 6
43. FEHÉR KRISTÓF JÓZSEF Bőcs KSC 0 14
44. FEKETE ÁKOS ISTVÁN Szatmár USE Fehérgya 0 14
45. FEKETE ZALÁN Debreceni Sportcentr 0 3
46. FENYVESI ALEX Nyíregyházi SN KFT 1 0 14
47. FÖLDI MÁTÉ RUDOLF Debreceni Sportcentr 0 14
48. FRECSKÓ BÁLINT Kazincbarcikai KSE 0 12
49. FUNÁK ZOLTA KADOSA Sárospataki RKG Alap 0 14
50. GACSÁLYI KRISTÓF Szatmár USE Fehérgya 0 14
51. GACSÓ GERGELY Mezőkövesdi KC 0 14
52. GAVRYLKIV ANDREI Szivacs KC 0 12
53. GERE ÁKOS Szatmár USE Fehérgya 0 14
54. GILÁNYI SZABOLCS Alsózsolcai KSC 0 8
55. GRÁMA BENCE Mátészalkai MTK 0 2
56. GREGA GÁBOR DÁVID Sárospataki RKG Alap 0 14
57. GURZÓ DÁVID Kállósemjéni SZSE 0 6
58. GURZÓ MIKLÓS Nyíregyházi SN KFT 1 0 14
59. GYÓCSI BENCE ZOLTÁN DEAC NK KFT 0 12
60. GYÖRÖK DÁNIEL Mátészalkai MTK 0 14
61. HAJDU ÁRON Nyíregyházi SN KFT 2 0 10
62. HAJDU JÁNOS Kispályás Műfüves NK 0 14
63. HARMAN LEVENTE Debreceni Sportcentr 0 9
64. HATVANI-NAGY KRISTÓF SÁMUEL KHSE- Ref.Ált.Isk.Mi 0 14
65. HAVAS MÁTÉ LEVENTE Alsózsolcai KSC 0 10
66. HEGYI BOTOND Mezőkövesdi KC 0 14
67. HEGYI PÁL Balkányi ISE 0 4
68. HEGYMEGI DÁNIEL Bőcs KSC 0 14
69. HELMECZI OLIVÉR Nyíregyházi SN KFT 1 0 12
70. HERCEG ÁDÁM Szatmár USE Fehérgya 0 12
71. HERCZEG ÁKOS DEAC NK KFT 0 8
72. HOLF LÁSZLÓ MARCELL Balkányi ISE 0 14
73. HOLLIK LEVENTE TIBOR Balkányi ISE 0 14
74. HORTOBÁGYI MÁTYÁS Nyíregyházi SN KFT 2 0 4
75. HUTTER LEVENTE KHSE- Ref.Ált.Isk.Mi 0 6
76. ILLÉS KORNÉL Nyíregyházi SN KFT 2 0 12
77. IVÁNKA MILÁN Debreceni Sportcentr 0 11
78. JÁMBOR ÁDÁM MILÁN Kispályás Műfüves NK 0 12
79. JÓBI JÁNOS Csenger VKC 0 14
80. JUHÁSZ ÁBEL Szivacs KC 0 14
81. JUHÁSZ KRISZTIÁN JÓZSEF DEAC NK KFT 0 8
82. KAKUK BOLDIZSÁR LÁSZLÓ Debreceni Sportcentr 0 4
83. KANYÓ BALÁZS Mátészalkai MTK 0 14
84. KAPUSI-RENTKA OLIVÉR Debreceni Sportcentr 0 10
85. KARCZUB KRTISTÓF Nyírbátori SU NKFT 0 12
86. KASSAI FERENC JÁNOS Csenger VKC 0 14
87. KATÓ BÉLA BENEDEK Debreceni Sportcentr 0 14
88. KECZÁN MIKLÓS Balkányi ISE 0 12
89. KELEMEN PÉTER Debreceni Sportcentr 0 4
90. KENÉZ ATTILA ÁDÁM Debreceni Sportcentr 0 14
91. KEREZSI ZARÁND Nyíregyházi SN KFT 1 0 1
92. KÉRI ROLAND Debreceni Sportcentr 0 5
93. KERTÉSZ ÁKOS BARNABÁS KHSE- Ref.Ált.Isk.Mi 0 3
94. KERTÉSZ BALÁZS Kazincbarcikai KSE 0 14
95. KICSKA DOMINIK Szatmár USE Fehérgya 0 4
96. KINÁL TAMÁS Nyírbátori SU NKFT 0 14
97. KIRÁLY CSABA MILÁN Sárospataki RKG Alap 0 14
98. KIRÁLY MILÁN Sárospataki RKG Alap 0 11
99. KIS RICHÁRD Mezőkövesdi KC 0 12
100. KISS BALÁZS Debreceni Sportcentr 0 4
101. KISS BOTOND JÓZSEF Debreceni Sportcentr 0 6
102. KISS DÉNES ISTVÁN Csenger VKC 0 2
103. KISS GERGŐ NIMRÓD Debreceni Sportcentr 0 5
104. KISS GYÖRGY ÁDÁM Debreceni Sportcentr 0 14
105. KISS IMRE Debreceni Sportcentr 0 5
106. KISS JÁNOS PÉTER Mezőkövesdi KC 0 10
107. KOLESZÁR EMIL Alsózsolcai KSC 0 4
108. KONYÁRI DÁNIEL Debreceni Sportcentr 0 12
109. KOVÁCS BENCE BENDEGÚZ KHSE- Ref.Ált.Isk.Mi 0 14
110. KOVÁCS CSONGOR GÁBOR KHSE- Ref.Ált.Isk.Mi 0 14
111. KOVÁCS DÁVID DÖME KHSE- Ref.Ált.Isk.Mi 0 8
112. KOVÁCS LEVENTE Nyíregyházi SN KFT 1 0 10
113. KOVÁCS PÉTER Mátészalkai MTK 0 14
114. KOVÁCS SEBESTYÉN Debreceni Sportcentr 0 14
115. KOVÁCS ZALÁN ATTILA Kazincbarcikai KSE 0 12
116. KOVÁCS-FORGONY VINCE Nyíregyházi SN KFT 1 0 5
117. KRISTON KRISTÓF Mezőkövesdi KC 0 8
118. KRISTON MILÁN GÁBOR Mezőkövesdi KC 0 14
119. LACZKÓ BOTOND Debreceni Sportcentr 0 4
120. LADÁCS BENCE LÁSZLÓ KHSE- Ref.Ált.Isk.Mi 0 2
121. LÁPOSI PÉTER Mátészalkai MTK 0 12
122. LÉNÁRT BÁLINT Mezőkövesdi KC 0 14
123. LESKÓ ÁDÁM BÉLA Kazincbarcikai KSE 0 13
124. LICSKA DOMINIK Nyírbátori SU NKFT 0 8
125. LIPCSEI KRISTÓF Nyíregyházi SN KFT 2 0 8
126. LITVAI HUNOR Nyíregyházi SN KFT 2 0 14
127. LITVAI NIMRÓD Nyíregyházi SN KFT 2 0 14
128. LÓCZI LEHEL DEAC NK KFT 0 9
129. LÓCZI LEVENTE DEAC NK KFT 0 9
130. LŐRINCZ BENCE Kazincbarcikai KSE 0 14
131. MAGYAR LEVENTE Debreceni Sportcentr 0 14
132. MAGYARI GERGŐ Alsózsolcai KSC 0 13
133. MAJOROS BALÁZS Sárospataki RKG Alap 0 12
134. MAJOROS MILÁN Szivacs KC 0 2
135. MÁNDY LEVENTE Szatmár USE Fehérgya 0 14
136. MÁNYÁK GERGŐ Balkányi ISE 0 14
137. MARTINOVICS PÉTER Debreceni Sportcentr 0 14
138. MATÓS MÁTÉ Alsózsolcai KSC 0 2
139. MÁZOR PÉTER Alsózsolcai KSC 0 9
140. MEGYESI ROLAND Mezőkövesdi KC 0 7
141. MELICH MARCELL ISTVÁN Nyíregyházi SN KFT 1 0 14
142. MÉNFŐI LEVENTE Balkányi ISE 0 13
143. MEZEI MÁRK Alsózsolcai KSC 0 12
144. MINIER CSANÁD Balkányi ISE 0 12
145. MOLNÁR BALÁZS Nyíregyházi SN KFT 1 0 14
146. MOLNÁR BALÁZS BÁLINT Kispályás Műfüves NK 0 12
147. MOLNÁR BALÁZS JÓZSEF Alsózsolcai KSC 0 14
148. MOLNÁR KRISTÓF Mezőkövesdi KC 0 10
149. MOLNÁR ZALÁN Kazincbarcikai KSE 0 12
150. MÓRÉ DÁNIEL Csenger VKC 0 4
151. NAGY BALÁZS SZABOLCS Kállósemjéni SZSE 0 6
152. NAGY BENDEGÚZ IMRE Kispályás Műfüves NK 0 14
153. NAGY HUNOR ÁKOS Sárospataki RKG Alap 0 5
154. NAGY ISTVÁN Csenger VKC 0 12
155. NAGY JÁNOS Szivacs KC 0 2
156. NAGY KRISTÓF Debreceni Sportcentr 0 14
157. NAGY TIBOR Sárospataki RKG Alap 0 9
158. NAVRACSICS GERGŐ Balkányi ISE 0 5
159. NEMESNYIK BALÁZS Alsózsolcai KSC 0 2
160. NÉZŐ LÓRÁND ÁRMIN Balkányi ISE 0 2
161. OLÁH GERGŐ Nyíregyházi SN KFT 2 0 14
162. OLÁH-HUTKA ÁBEL BENDEGÚZ Sárospataki RKG Alap 0 2
163. OLMAN NOR RAHMAN-ALIF Kállósemjéni SZSE 0 6
164. OROSZ NORBERT Balkányi ISE 0 2
165. OROSZI ISTVÁN Szatmár USE Fehérgya 0 6
166. PACSURA PATRIK DEAC NK KFT 0 14
167. PALICZ ZSOMBOR TAMÁS Balkányi ISE 0 3
168. PÁLL CSABA Kállósemjéni SZSE 0 8
169. PÁLÓCZI PÉTER Kispályás Műfüves NK 0 10
170. PANKOTAI BENEDEK Mátészalkai MTK 0 14
171. PANYI ISTVÁN MÁRK Mezőkövesdi KC 0 14
172. PÁPA ZSOMBOR Szivacs KC 0 14
173. PAPP BALÁZS BENCE Csenger VKC 0 10
174. PAPP MÁTÉ Bőcs KSC 0 14
175. PAP-TÓTH MÁRK Alsózsolcai KSC 0 2
176. PÁRKÁNYI ERIK DEAC NK KFT 0 4
177. PÁSZTOR ZOLTÁN Kispályás Műfüves NK 0 14
178. PATAKI BOTOND Mátészalkai MTK 0 10
179. PÁVEL JÓZSEF Csenger VKC 0 14
180. PÉNZES BOLDIZSÁR Sárospataki RKG Alap 0 10
181. PÉNZES BOTOND Debreceni Sportcentr 0 1
182. PÉTER LEVENTE Szatmár USE Fehérgya 0 14
183. PÉTER ZALÁN ÁRPÁD Debreceni Sportcentr 0 6
184. PETŐ ZÉTÉNY Mezőkövesdi KC 0 14
185. POHL DÁVID PATRIK Alsózsolcai KSC 0 2
186. POLOZSNIK SZEBASZTIÁN Kállósemjéni SZSE 0 12
187. PUHA MIKE DEAC NK KFT 0 12
188. PUSKÁS BÉLA Debreceni Sportcentr 0 13
189. RÁSA NORBERT ISTVÁN DEAC NK KFT 0 10
190. RESZEGI BÁLINT Kispályás Műfüves NK 0 14
191. RESZEGI DÁNIEL Debreceni Sportcentr 0 12
192. RESZEGI ZÉTÉNY Kispályás Műfüves NK 0 14
193. RÉZ MARTIN Kazincbarcikai KSE 0 14
194. RIGÓ MARCELL Bőcs KSC 0 9
195. ROBB HORKAY DÁVID KHSE- Ref.Ált.Isk.Mi 0 9
196. ROSTÁS DOMINIK DEAC NK KFT 0 8
197. RUZSVÁNSZKY RÓBERT Alsózsolcai KSC 0 12
198. SALLAI LEVENTE Mezőkövesdi KC 0 14
199. SÁRGA ZOÁRD Debreceni Sportcentr 0 11
200. SARKADI CSABA MÁRK Mátészalkai MTK 0 12
201. SARKADI ZOLTÁN Kállósemjéni SZSE 0 4
202. SARKADY BENCE TIBOR Debreceni Sportcentr 0 8
203. SIMAI MÁRK Mátészalkai MTK 0 14
204. SOLTÉSZ ZOLTÁN Alsózsolcai KSC 0 11
205. SZABÓ BARNABÁS Alsózsolcai KSC 0 6
206. SZABÓ BOTOND Mátészalkai MTK 0 12
207. SZABÓ BOTOND KHSE- Ref.Ált.Isk.Mi 0 6
208. SZABÓ DOMONKOS DEAC NK KFT 0 2
209. SZABÓ MILÁN NÁNDOR Nyíregyházi SN KFT 2 0 14
210. SZABÓ ZOLTÁN SÁNDOR Kispályás Műfüves NK 0 5
211. SZABÓ ZSOMBOR Balkányi ISE 0 14
212. SZÁNTÓ MÁRK Mátészalkai MTK 0 4
213. SZÁRAZ MÁRKÓ Kállósemjéni SZSE 0 10
214. SZÉCSI ERVIN Csenger VKC 0 10
215. SZEKERES ÁDÁM ZOLTÁN DEAC NK KFT 0 13
216. SZÉLES MÁTÉ Debreceni Sportcentr 0 13
217. SZELES ZSOMBOR Nyíregyházi SN KFT 2 0 7
218. SZENTPÁLI-GAVALLÉR ZOLTÁN FERENC Csenger VKC 0 8
219. SZILÁGYI MARTIN Kállósemjéni SZSE 0 2
220. SZILÁGYI SÁNDOR Nyírbátori SU NKFT 0 12
221. SZKIBA LEVENTE Szivacs KC 0 14
222. SZOJKA MIKLÓS Kispályás Műfüves NK 0 12
223. SZÖLLÖSI MÁTÉ Debreceni Sportcentr 0 6
224. SZTOJEV ANGELOV ANGEL Alsózsolcai KSC 0 6
225. SZUHAI ZOLTÁN Debreceni Sportcentr 0 10
226. SZŰCS DOMINIK KRISZTIÁN Nyíregyházi SN KFT 2 0 11
227. TAKÁCS ZALÁN Szivacs KC 0 8
228. TÁMBA NIMRÓD ÁRON Nyíregyházi SN KFT 1 0 10
229. TELEKI MARTIN KONRÁD KHSE- Ref.Ált.Isk.Mi 0 6
230. TEREMI BÁLINT Kállósemjéni SZSE 0 4
231. TÓTH BALÁZS Bőcs KSC 0 14
232. TÓTH BENEDEK Nyíregyházi SN KFT 1 0 12
233. TÓTH BOTOND Szivacs KC 0 14
234. TÓTH DOMINIK Kazincbarcikai KSE 0 14
235. TÓTH NOEL Nyírbátori SU NKFT 0 14
236. TÓTH PATRIK Debreceni Sportcentr 0 6
237. TÓTH PÉTER DEAC NK KFT 0 14
238. TÓTH SZABOLCS BOTOND Szatmár USE Fehérgya 0 14
239. TÓTH TAMÁS Kállósemjéni SZSE 0 4
240. TÓTH TAMÁS ZSOMBOR Nyírbátori SU NKFT 0 12
241. TÓTH VINCE Kispályás Műfüves NK 0 13
242. TÓTH ZALÁN Kispályás Műfüves NK 0 12
243. TÖMÖRI MÁRK Kazincbarcikai KSE 0 14
244. TÖRÖK BENCE BENDEGÚZ Bőcs KSC 0 7
245. TÖRÖK CSABA ANDRÁS Kállósemjéni SZSE 0 12
246. TÖRÖK ZALÁN Debreceni Sportcentr 0 14
247. TRENCSÉNYI ZOLTÁN Nyíregyházi SN KFT 1 0 14
248. TUKACS MILÁN Szatmár USE Fehérgya 0 2
249. UDICSKA ÁRON Szatmár USE Fehérgya 0 4
250. UDVARI PÉTER Kállósemjéni SZSE 0 8
251. ÚJJ TAMÁS Bőcs KSC 0 14
252. VAJKÓ BALÁZS Sárospataki RKG Alap 0 14
253. VARGA ÁKOS DOMINIK Bőcs KSC 0 14
254. VARGA ELŐD Mátészalkai MTK 0 6
255. VARGA JONAH MANASSEH Debreceni Sportcentr 0 2
256. VARJAS ÁDÁM BENEDEK KHSE- Ref.Ált.Isk.Mi 0 6
257. VÁRNAY BOTOND Kazincbarcikai KSE 0 14
258. VAS BOTOND Sárospataki RKG Alap 0 2
259. VASS TAMÁS DEAC NK KFT 0 12
260. VELKEY SIMON Sárospataki RKG Alap 0 4
261. VENCZEL CSONGOR Szivacs KC 0 9
262. VIGH VENDEL KHSE- Ref.Ált.Isk.Mi 0 13
263. VITÉZ CSONGOR Nyíregyházi SN KFT 1 0 10
264. WÁGNER ALEXANDER Debreceni Sportcentr 0 6
265. ZÁBRÁK ZSOMBOR Nyíregyházi SN KFT 2 0 14
266. ZAJÁCZ DOMINIK Balkányi ISE 0 6
267. ZALAI BOTOND Debreceni Sportcentr 0 14
268. ZSUGA MEDÁRD Alsózsolcai KSC 0 12
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó