Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU13
Kulcsár Anita régió
2018. szeptember 22. szombat
Debrecen, Hódos Imre Sportcsarnok
09:00 DVSC SCHAEFFLER - Debreceni Sportcentrum KN 1 - 30
10:00 Balmazújvárosi LKSE - Kalmár Zoltán DSE 17 - 8
11:00 Tiszavasvári SE - Debreceni Sportcentrum KN 7 - 18
12:00 Kalmár Zoltán DSE - Hajdúböszörményi TE 18 - 7
13:00 Tiszavasvári SE - Balmazújvárosi LKSE 8 - 30
14:00 DVSC SCHAEFFLER - Hajdúböszörményi TE 4 - 19
2018. szeptember 23. vasárnap
Fehérgyarmat, Városi Sportcsarnok
09:00 Fehérgyarmati VSE - Csenger VKC 17 - 19
10:00 Kállósemjéni SZSE - Kisvárdai KC 1 - 28
11:00 Balkányi ISE - Csenger VKC 17 - 19
12:00 Kállósemjéni SZSE - VKK Nyírbátor 4 - 14
13:00 Balkányi ISE - Kisvárdai KC 8 - 21
14:00 Fehérgyarmati VSE - VKK Nyírbátor 13 - 8
Kazincbarcika, Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
09:00 Kazincbarcikai KSE - Miskolci VSC 12 - 13
10:00 Lóci DSE - Mezőkövesdi KC 7 - 8
11:00 Tokaji DSE - Miskolci VSC 8 - 20
12:00 Kazincbarcikai KSE - Mezőkövesdi KC 24 - 12
13:00 Lóci DSE - Tokaji DSE 10 - 17
2018. október 6. szombat
Balmazújváros, König Rendezvényközpont
09:00 Balmazújvárosi LKSE - Debreceni Sportcentrum KN 20 - 12
09:55 Tiszavasvári SE - DVSC SCHAEFFLER 27 - 1
10:50 Kalmár Zoltán DSE - Debreceni Sportcentrum KN 9 - 10
11:45 Tiszavasvári SE - Hajdúböszörményi TE 14 - 11
12:40 Kalmár Zoltán DSE - DVSC SCHAEFFLER 33 - 4
13:35 Balmazújvárosi LKSE - Hajdúböszörményi TE 28 - 9
Bőcs, Sportcsarnok
09:00 Tokaji DSE - Kazincbarcikai KSE 8 - 25
09:55 Miskolci VSC - Mezőkövesdi KC 18 - 12
10:50 Kazincbarcikai KSE - Lóci DSE 25 - 8
11:45 Mezőkövesdi KC - Tokaji DSE 23 - 12
12:40 Lóci DSE - Miskolci VSC 9 - 17
Balkány, Városi Sportcsarnok
09:00 Balkányi ISE - Kállósemjéni SZSE 20 - 7
09:55 Kisvárdai KC - Fehérgyarmati VSE 24 - 9
10:50 Csenger VKC - VKK Nyírbátor 15 - 6
11:45 Fehérgyarmati VSE - Kállósemjéni SZSE 19 - 7
12:40 Kisvárdai KC - Csenger VKC 23 - 5
13:35 Balkányi ISE - VKK Nyírbátor 18 - 9
2018. október 27. szombat
Mezőkövesd, Városi Sportcsarnok
10:00 Mezőkövesdi KC - Kazincbarcikai KSE 7 - 18
10:55 Tokaji DSE - Lóci DSE 17 - 6
11:50 Kazincbarcikai KSE - Miskolci VSC 22 - 6
12:45 Lóci DSE - Mezőkövesdi KC 2 - 16
13:40 Miskolci VSC - Tokaji DSE 25 - 15
Csenger, Városi Sportcsarnok
09:00 Csenger VKC - Fehérgyarmati VSE 16 - 17
09:55 Kállósemjéni SZSE - VKK Nyírbátor 6 - 15
10:50 Kisvárdai KC - Balkányi ISE 25 - 7
11:45 Fehérgyarmati VSE - Kállósemjéni SZSE 20 - 5
12:40 Kisvárdai KC - VKK Nyírbátor 34 - 4
13:35 Csenger VKC - Balkányi ISE 10 - 12
2018. október 28. vasárnap
Debrecen, Oláh Gábor úti Sportcsarnok
09:00 Hajdúböszörményi TE - Debreceni Sportcentrum KN 4 - 21
09:55 Kalmár Zoltán DSE - DVSC SCHAEFFLER 35 - 1
10:50 Balmazújvárosi LKSE - Hajdúböszörményi TE 31 - 3
11:45 Tiszavasvári SE - Kalmár Zoltán DSE 10 - 27
12:40 DVSC SCHAEFFLER - Balmazújvárosi LKSE 2 - 43
13:35 Debreceni Sportcentrum KN - Tiszavasvári SE 15 - 12
2018. november 17. szombat
Balkány, Városi Sportcsarnok
09:00 Balkányi ISE - DVSC SCHAEFFLER 27 - 7
09:55 Kállósemjéni SZSE - Debreceni Sportcentrum KN 1 - 30
10:50 DVSC SCHAEFFLER - Kisvárdai KC 1 - 45
11:45 Kállósemjéni SZSE - Balkányi ISE 7 - 20
12:40 Csenger VKC - Fehérgyarmati VSE 20 - 7
13:35 Debreceni Sportcentrum KN - VKK Nyírbátor 26 - 8
14:30 Kisvárdai KC - Fehérgyarmati VSE 33 - 4
15:25 VKK Nyírbátor - Csenger VKC 14 - 12
2018. november 18. vasárnap
Hajdúböszörmény, Városi Sportcsarnok
09:00 Hajdúböszörményi TE - Kalmár Zoltán DSE 5 - 19
09:55 Tiszavasvári SE - Balmazújvárosi LKSE 7 - 18
10:50 Kalmár Zoltán DSE - Kazincbarcikai KSE 25 - 16
11:45 Lóci DSE - Tiszavasvári SE 8 - 21
12:40 Kazincbarcikai KSE - Mezőkövesdi KC 33 - 3
13:35 Balmazújvárosi LKSE - Miskolci VSC 25 - 9
14:30 Tokaji DSE - Lóci DSE 10 - 12
15:25 Mezőkövesdi KC - Miskolci VSC 7 - 20
16:20 Tokaji DSE - Hajdúböszörményi TE 14 - 16
2018. december 8. szombat
Nagykálló, Városi Sportcsarnok
09:00 Kállósemjéni SZSE - Csenger VKC 8 - 18
09:55 Balkányi ISE - Fehérgyarmati VSE 16 - 17
10:50 Csenger VKC - Tokaji DSE 17 - 17
11:45 Fehérgyarmati VSE - Lóci DSE 21 - 6
12:40 Tokaji DSE - Balkányi ISE 21 - 21
13:35 Kisvárdai KC - Tiszavasvári SE 19 - 22
14:30 Lóci DSE - VKK Nyírbátor 6 - 14
15:25 Kállósemjéni SZSE - Tiszavasvári SE 6 - 23
16:20 VKK Nyírbátor - Kisvárdai KC 6 - 31
2018. december 9. vasárnap
Nádudvar, Sportcsarnok
09:00 Kalmár Zoltán DSE - Debreceni Sportcentrum KN 24 - 13
09:55 Mezőkövesdi KC - DVSC SCHAEFFLER 16 - 6
10:50 Debreceni Sportcentrum KN - Hajdúböszörményi TE 25 - 11
11:45 Kazincbarcikai KSE - DVSC SCHAEFFLER 28 - 4
12:40 Miskolci VSC - Kalmár Zoltán DSE 6 - 21
13:35 Balmazújvárosi LKSE - Mezőkövesdi KC 35 - 1
14:30 Hajdúböszörményi TE - Kazincbarcikai KSE 11 - 24
15:25 Miskolci VSC - Balmazújvárosi LKSE 12 - 22
2019. március 9. szombat
Kazincbarcika, Kazinczy Sportcsarnok
09:00 Kazincbarcikai KSE - Miskolci VSC 18 - 13
09:55 Mezőkövesdi KC - Tokaji DSE 14 - 7
10:50 Miskolci VSC - Kalmár Zoltán DSE 14 - 16
11:45 Tokaji DSE - Lóci DSE 9 - 11
12:40 Tiszavasvári SE - Mezőkövesdi KC 18 - 3
13:35 Kalmár Zoltán DSE - Balkányi ISE 33 - 10
14:30 Lóci DSE - Tiszavasvári SE 3 - 27
15:25 Balkányi ISE - Kazincbarcikai KSE 16 - 19
Kisvárda, Szent László Gimnázium Tornacsarnok
09:00 Kisvárdai KC - Fehérgyarmati VSE 22 - 7
09:55 Kállósemjéni SZSE - VKK Nyírbátor 7 - 15
10:50 Fehérgyarmati VSE - Balmazújvárosi LKSE 6 - 33
11:45 Hajdúböszörményi TE - Kállósemjéni SZSE 14 - 11
12:40 Balmazújvárosi LKSE - Csenger VKC 31 - 5
13:35 VKK Nyírbátor - DVSC SCHAEFFLER 13 - 7
14:30 Csenger VKC - Debreceni Sportcentrum KN 15 - 25
15:25 DVSC SCHAEFFLER - Hajdúböszörményi TE 9 - 13
16:20 Debreceni Sportcentrum KN - Kisvárdai KC 16 - 16
2019. március 31. vasárnap
Tiszavasvári, Városi Sportcsarnok
09:00 Tiszavasvári SE - Kalmár Zoltán DSE 13 - 24
09:55 DVSC SCHAEFFLER - Mezőkövesdi KC 13 - 14
10:50 Kalmár Zoltán DSE - Miskolci VSC 18 - 12
11:45 Mezőkövesdi KC - Lóci DSE 14 - 13
12:40 Tokaji DSE - DVSC SCHAEFFLER 18 - 15
13:35 Miskolci VSC - Kazincbarcikai KSE 13 - 24
14:30 Lóci DSE - Tokaji DSE 8 - 12
15:25 Kazincbarcikai KSE - Tiszavasvári SE 29 - 20
Csenger, Városi Sportcsarnok
09:00 Csenger VKC - Fehérgyarmati VSE 25 - 10
09:55 Balkányi ISE - Hajdúböszörményi TE 25 - 16
10:50 Fehérgyarmati VSE - Debreceni Sportcentrum KN 12 - 38
11:45 Hajdúböszörményi TE - Kállósemjéni SZSE 12 - 7
12:40 Debreceni Sportcentrum KN - Balmazújvárosi LKSE 12 - 20
13:35 VKK Nyírbátor - Balkányi ISE 11 - 23
14:30 Balmazújvárosi LKSE - Kisvárdai KC 29 - 20
15:25 Kállósemjéni SZSE - VKK Nyírbátor 5 - 10
16:20 Kisvárdai KC - Csenger VKC 32 - 13
2019. április 13. szombat
Debrecen, Hódos Imre Sportcsarnok
09:00 DVSC SCHAEFFLER - Tiszavasvári SE 7 - 18
09:55 Hajdúböszörményi TE - VKK Nyírbátor 13 - 18
10:50 Tiszavasvári SE - Tokaji DSE 23 - 11
11:45 Mezőkövesdi KC - Hajdúböszörményi TE 18 - 12
12:40 VKK Nyírbátor - Balkányi ISE 11 - 19
13:35 Tokaji DSE - Kállósemjéni SZSE 12 - 17
14:30 Balkányi ISE - DVSC SCHAEFFLER 24 - 11
15:25 Kállósemjéni SZSE - Mezőkövesdi KC 13 - 9
Kazincbarcika, Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
09:00 Kazincbarcikai KSE - Balmazújvárosi LKSE 17 - 20
09:55 Miskolci VSC - Debreceni Sportcentrum KN 16 - 26
10:50 Balmazújvárosi LKSE - Fehérgyarmati VSE 39 - 6
11:45 Debreceni Sportcentrum KN - Kalmár Zoltán DSE 12 - 19
12:40 Csenger VKC - Miskolci VSC 23 - 25
13:35 Lóci DSE - Kisvárdai KC 9 - 22
14:30 Kalmár Zoltán DSE - Fehérgyarmati VSE 31 - 9
15:25 Csenger VKC - Lóci DSE 22 - 7
16:20 Kisvárdai KC - Kazincbarcikai KSE 21 - 33
2019. május 4. szombat
Ózd, Marosi István Városi Sportcsarnok
09:00 Lóci DSE - Mezőkövesdi KC
09:55 Tokaji DSE - VKK Nyírbátor
10:50 Mezőkövesdi KC - Hajdúböszörményi TE
11:45 VKK Nyírbátor - Tiszavasvári SE
12:40 Kállósemjéni SZSE - Tokaji DSE
13:35 Hajdúböszörményi TE - DVSC SCHAEFFLER
14:30 Tiszavasvári SE - Kállósemjéni SZSE
15:25 DVSC SCHAEFFLER - Lóci DSE
Balkány, Városi Sportcsarnok
09:00 Balkányi ISE - Balmazújvárosi LKSE
09:55 Debreceni Sportcentrum KN - Kazincbarcikai KSE
10:50 Kalmár Zoltán DSE - Fehérgyarmati VSE
11:45 Balmazújvárosi LKSE - Debreceni Sportcentrum KN
12:40 Csenger VKC - Kazincbarcikai KSE
13:35 Kalmár Zoltán DSE - Kisvárdai KC
14:30 Fehérgyarmati VSE - Miskolci VSC
15:25 Kisvárdai KC - Csenger VKC
16:20 Miskolci VSC - Balkányi ISE
2019. május 18. szombat
Nyírbátor, Városi Sportcsarnok
09:00 VKK Nyírbátor - DVSC SCHAEFFLER
09:55 Debreceni Sportcentrum KN - Fehérgyarmati VSE
10:50 DVSC SCHAEFFLER - Kállósemjéni SZSE
11:45 Fehérgyarmati VSE - Kisvárdai KC
12:40 Csenger VKC - Debreceni Sportcentrum KN
13:35 Balmazújvárosi LKSE - Kisvárdai KC
14:30 Kállósemjéni SZSE - Hajdúböszörményi TE
15:25 Csenger VKC - Balmazújvárosi LKSE
16:20 Hajdúböszörményi TE - VKK Nyírbátor
Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium
09:00 Tokaji DSE - Lóci DSE
09:55 Kazincbarcikai KSE - Tiszavasvári SE
10:50 Lóci DSE - Mezőkövesdi KC
11:45 Miskolci VSC - Tiszavasvári SE
12:40 Kalmár Zoltán DSE - Kazincbarcikai KSE
13:35 Mezőkövesdi KC - Balkányi ISE
14:30 Kalmár Zoltán DSE - Miskolci VSC
15:25 Balkányi ISE - Tokaji DSE
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁDÁM FANNI Mezőkövesdi KC 0 12
2. ANTAL ÁRNIKA ANNA Kazincbarcikai KSE 0 14
3. BAKÓ HANNA PANNA VKK Nyírbátor 0 14
4. BAKTI VIKTÓRIA VKK Nyírbátor 0 12
5. BALLA ÁGOTA Kalmár Zoltán DSE 0 16
6. BALLA KORNÉLIA Csenger VKC 0 9
7. BALOGH KATALIN DVSC SCHAEFFLER 0 16
8. BALOGH LILI Kisvárdai KC 0 1
9. BALOGH PETRA Kállósemjéni SZSE 0 16
10. BÁNKUTI PETRA HANNA Miskolci VSC 0 16
11. BÁNYÁSZ DÓRA Balkányi ISE 0 12
12. BÁRÁNY ELIZA Tiszavasvári SE 0 10
13. BARNA ÉVA LAURA Tokaji DSE 0 14
14. BARTOVICS PANNA Tokaji DSE 0 14
15. BEDE FANNI Kazincbarcikai KSE 0 14
16. BENGI LILI Kisvárdai KC 0 15
17. BERECZKI PETRA Hajdúböszörményi TE 0 6
18. BEREGI ZITA Tiszavasvári SE 0 16
19. BERTA LILLA Mezőkövesdi KC 0 6
20. BIHARI SÁRA Balkányi ISE 0 10
21. BIRI BEÁTA DVSC SCHAEFFLER 0 3
22. BÍRÓ HANNA Fehérgyarmati VSE 0 11
23. BIRTA LUCA VKK Nyírbátor 0 14
24. BODNÁR ESZTER Tiszavasvári SE 0 16
25. BODNÁR KATA Miskolci VSC 0 16
26. BODNÁR LINDA Mezőkövesdi KC 0 14
27. BODNÁR SZILVIA Hajdúböszörményi TE 0 4
28. BOGÁR BOGLÁRKA Tokaji DSE 0 13
29. BORCSIK ANNA DÓRA Miskolci VSC 0 4
30. BRAUN GRÉTA Tokaji DSE 0 14
31. BRILLÓ NAPSUGÁR Kállósemjéni SZSE 0 12
32. BRODA SZTELLA DOMINIKA Miskolci VSC 0 16
33. CRETU ALEXANDRA Csenger VKC 0 4
34. CZELLÁR PANNA Kalmár Zoltán DSE 0 14
35. CZIBERE LÍVIA Csenger VKC 0 16
36. CSETE VIOLA DVSC SCHAEFFLER 0 8
37. CSIZMADIA ANNA Debreceni Sportcentr 0 10
38. CSOBÓ ÉVA Mezőkövesdi KC 0 14
39. CSÓTÓ LAURA Mezőkövesdi KC 0 2
40. CSÖRGŐ DEBÓRA ERZSÉBET Balmazújvárosi LKSE 0 16
41. CSÜRÖK RÉKA Csenger VKC 0 12
42. DÁNIELFY DIÁNA HANGA Debreceni Sportcentr 0 12
43. DERVALICS VANDA DÓRA Lóci DSE 0 16
44. DIÓSZEGI JOHANNA Kisvárdai KC 0 16
45. DRIMBA NÓRA LILI Balmazújvárosi LKSE 0 10
46. DUDÁS ALEXANDRA Kállósemjéni SZSE 0 16
47. ÉLESDI ALETTA Fehérgyarmati VSE 0 9
48. FÁBIÁN ALINA FLÓRA Debreceni Sportcentr 0 14
49. FAJTA BARBARA Mezőkövesdi KC 0 14
50. FARKAS BARBARA Mezőkövesdi KC 0 14
51. FARKAS FANNI Lóci DSE 0 4
52. FARKAS ZSÓFIA Lóci DSE 0 12
53. FEHÉR DANA Debreceni Sportcentr 0 3
54. FEHÉR PETRA REGINA Kazincbarcikai KSE 0 10
55. FEJES CSENGE DORKA Kazincbarcikai KSE 0 16
56. FILE CSENGE Debreceni Sportcentr 0 15
57. FÓTOS DOROTTYA NÓRA Balmazújvárosi LKSE 0 12
58. FRÁJTER ALEXA DOMINIKA Hajdúböszörményi TE 0 14
59. FÜLÖP MAJA DVSC SCHAEFFLER 0 14
60. FÜLÖP MIRA DVSC SCHAEFFLER 0 14
61. GAÁL LILLA Hajdúböszörményi TE 0 4
62. GÁL ERIKA Hajdúböszörményi TE 0 16
63. GÁL JUDIT KATA Debreceni Sportcentr 0 16
64. GÁL VIRÁG Mezőkövesdi KC 0 4
65. GÁSPÁR ADÉL Miskolci VSC 0 8
66. GÁSPÁR ANNA Debreceni Sportcentr 0 14
67. GÁSPÁR BOGLÁRKA TÜNDE Lóci DSE 0 8
68. GÁSPÁR GRÉTA Mezőkövesdi KC 0 10
69. GÉGÉNY BELLA Kisvárdai KC 0 16
70. GELETA PANNA Kazincbarcikai KSE 0 16
71. GESZTERÉDI ZSÓFIA Csenger VKC 0 16
72. GIDAI DORINA Kalmár Zoltán DSE 0 2
73. GÓMAN ARMANDINA Tiszavasvári SE 0 2
74. GOMBÁS MÍRA Tiszavasvári SE 0 4
75. GULYÁS DALMA Mezőkövesdi KC 0 10
76. GULYÁS LUCA VKK Nyírbátor 0 16
77. GUTI BOGLÁRKA Fehérgyarmati VSE 0 8
78. HAJDU VIKTÓRIA DVSC SCHAEFFLER 0 15
79. HAKLIK MELINA Fehérgyarmati VSE 0 12
80. HALINDA VIOLA Debreceni Sportcentr 0 10
81. HATVANI JÁZMIN Mezőkövesdi KC 0 14
82. HAVAS PETRA Kazincbarcikai KSE 0 15
83. HEGEDÜS RÉKA Hajdúböszörményi TE 0 12
84. HERENDOVICS KITTI LILI Kazincbarcikai KSE 0 16
85. HÉRI ALEXANDRA Tokaji DSE 0 14
86. HÓDOS LAURA Kisvárdai KC 0 3
87. HOLÁCSIK CSENGE ERIKA DVSC SCHAEFFLER 0 12
88. HOLÁCSIK FANNI DVSC SCHAEFFLER 0 9
89. HOMONNAI RÉKA Lóci DSE 0 14
90. HORKAI ZOÉ NAOMI Lóci DSE 0 4
91. HORVÁTH ANAZTÁZIA Balkányi ISE 0 16
92. HORVÁTH KATA Kalmár Zoltán DSE 0 16
93. HORVÁTH LILI Kazincbarcikai KSE 0 11
94. IGNÉCZI KILIÁNA ESZTER Kisvárdai KC 0 5
95. JÁMBRIK JANKA Kisvárdai KC 0 9
96. JANKA NOA Mezőkövesdi KC 0 16
97. JÓZSA JÁZMIN HANNA Miskolci VSC 0 12
98. KAJOR KITTI Balmazújvárosi LKSE 0 16
99. KALMÁR PETRA DVSC SCHAEFFLER 0 16
100. KANYUK FANNI DVSC SCHAEFFLER 0 4
101. KARACS RELLA Kalmár Zoltán DSE 0 2
102. KARDOS VIVIEN Hajdúböszörményi TE 0 16
103. KÁZMÉR BOGLÁRKA Fehérgyarmati VSE 0 8
104. KEREKES ALIZ Balmazújvárosi LKSE 0 10
105. KEREKES KINCSŐ Kisvárdai KC 0 2
106. KEREKES MOLLI Tokaji DSE 0 16
107. KERÉKJÁRTÓ LUCA Tiszavasvári SE 0 14
108. KEREZSI PANNA VKK Nyírbátor 0 10
109. KIS GRÉTA Debreceni Sportcentr 0 16
110. KISS ADRIENN Csenger VKC 0 10
111. KISS ANNA Mezőkövesdi KC 0 14
112. KISS DOROTTYA Hajdúböszörményi TE 0 12
113. KISS FRUZSINA VKK Nyírbátor 0 12
114. KISS REGINA Tiszavasvári SE 0 14
115. KLICSU ZSÓFIA BOGLÁRKA Kisvárdai KC 0 14
116. KOBORI ENIKŐ ANNA DVSC SCHAEFFLER 0 14
117. KOCSÁN ZSÓFIA Balkányi ISE 0 16
118. KOROKNAI DORKA Balmazújvárosi LKSE 0 16
119. KOVÁCS HANNA SÁRA Debreceni Sportcentr 0 14
120. KOVÁCS LUCA ANNA Mezőkövesdi KC 0 6
121. KOVÁCS TAMARA Miskolci VSC 0 14
122. KRAKKÓ PANNA Debreceni Sportcentr 0 16
123. KREUZE MIRJAM ÁGNES Debreceni Sportcentr 0 14
124. KRISTON KÍRA DANIELLA Mezőkövesdi KC 0 6
125. KUNKLI PETRA Balmazújvárosi LKSE 0 6
126. LADIK DALMA BOGLÁRKA Balkányi ISE 0 14
127. LAKATOS LAURA Balkányi ISE 0 12
128. LASKAI HANNA DÓRA Fehérgyarmati VSE 0 6
129. LOVAS PANNA Balkányi ISE 0 16
130. LŐRINCZ ENIKŐ JÁZMIN Kállósemjéni SZSE 0 16
131. LŐRINCZY ZSÓFIA Balkányi ISE 0 2
132. MADAI ADRIENN Kállósemjéni SZSE 0 16
133. MADARÁSZ REGINA Balmazújvárosi LKSE 0 15
134. MAGYAR LILI VKK Nyírbátor 0 8
135. MAJTÉNYI RÉKA Debreceni Sportcentr 0 16
136. MEZEI LOTTI Hajdúböszörményi TE 0 12
137. MIHALKÓ GERDA Balmazújvárosi LKSE 0 8
138. MITRÓCSÁK LILLA VKK Nyírbátor 0 12
139. MOLNÁR DÓRA ENIKŐ Kisvárdai KC 0 2
140. MOLNÁR FRUZSINA Tiszavasvári SE 0 16
141. MOLNÁR PANNA Kazincbarcikai KSE 0 14
142. MOLNÁR SAROLTA ANNA Debreceni Sportcentr 0 12
143. MORAVCSIK OLIVIA JÁZMIN Kazincbarcikai KSE 0 14
144. MUNKÁCSI RÉKA Tiszavasvári SE 0 16
145. NAGY ANNAMÁRIA Hajdúböszörményi TE 0 16
146. NAGY DÓRA GLÓRIA DVSC SCHAEFFLER 0 16
147. NAGY SÁRA Balmazújvárosi LKSE 0 15
148. NYÁNKU LILI ANNA Tiszavasvári SE 0 16
149. NYESTE DÓRA Mezőkövesdi KC 0 12
150. NYISZTOR DOROTTYA Kalmár Zoltán DSE 0 16
151. OLÁH JÚLIA MELINA Csenger VKC 0 4
152. OLÁH RÉKA FLÓRA Balkányi ISE 0 16
153. OROSZ BIANKA PANNA Tokaji DSE 0 8
154. ÖRDÖG NOÉMI Tokaji DSE 0 16
155. PÁL DORKA Kisvárdai KC 0 16
156. PÁL PETRA ILONA Balmazújvárosi LKSE 0 16
157. PALÁDI PETRA Kisvárdai KC 0 16
158. PALINCZA PETRA Tiszavasvári SE 0 14
159. PANDURICS ALIDA Miskolci VSC 0 14
160. PAPP DIÁNA Balkányi ISE 0 12
161. PAPP DÓRA Fehérgyarmati VSE 0 11
162. PAPP DÓRA VKK Nyírbátor 0 10
163. PÁSZTOR ANTÓNIA Lóci DSE 0 6
164. PÁSZTOR NETTI Miskolci VSC 0 13
165. PATAKI PANNI Tokaji DSE 0 3
166. PATAKI ZOÉ Fehérgyarmati VSE 0 16
167. PERCZE PANNA Tokaji DSE 0 16
168. PETRIK KINGA REGINA Tokaji DSE 0 16
169. PINTE DÓRA ANIKÓ Kalmár Zoltán DSE 0 15
170. PINTÉR ABIGÉL Debreceni Sportcentr 0 6
171. POROMBOVITS ALEXANDRA JENNIFER Csenger VKC 0 6
172. PÓSÁN KATA DVSC SCHAEFFLER 0 16
173. POTOR KINGA Kisvárdai KC 0 15
174. RADVÁNSZKI KLAUDIA Kisvárdai KC 0 14
175. RAKOCZI KRISZTINA Csenger VKC 0 4
176. RAU GERDA ANNA Balkányi ISE 0 12
177. RESS LARA Tokaji DSE 0 16
178. RÉZMŰVES TÜNDE ANGÉLA Kállósemjéni SZSE 0 2
179. ROZGONYI DÓRA Tiszavasvári SE 0 15
180. SCHWEICZER LAURA PETRA Lóci DSE 0 16
181. SEMPERGER DORINA Kalmár Zoltán DSE 0 14
182. SESZTÁK TEKLA TAMARA Kazincbarcikai KSE 0 12
183. SIMON ANNA ERZSÉBET Miskolci VSC 0 12
184. SIMON BLANKA Mezőkövesdi KC 0 4
185. SOMLYAI HANNA VKK Nyírbátor 0 16
186. STURMAN PANNI DVSC SCHAEFFLER 0 16
187. SUBA DORINA Kalmár Zoltán DSE 0 16
188. SUSÁNSZKI PANNA Fehérgyarmati VSE 0 16
189. SÜTTŐ RÉKA Kazincbarcikai KSE 0 16
190. SZABÓ FRUZSINA ÉVA Balkányi ISE 0 14
191. SZABÓ GABRIELLA Lóci DSE 0 16
192. SZABÓ IZABELLA Tiszavasvári SE 0 11
193. SZABÓ LAURA Kállósemjéni SZSE 0 16
194. SZABÓ VIVIEN Csenger VKC 0 14
195. SZANICS ZSÓFIA VKK Nyírbátor 0 2
196. SZARVAS ANASZTÁZIA TÍMEA Miskolci VSC 0 8
197. SZARVAS CSENGE LEILA Hajdúböszörményi TE 0 4
198. SZÁSZ FANNI Csenger VKC 0 14
199. SZÉKELY CSILLA Kalmár Zoltán DSE 0 14
200. SZÉKELY KINGA Hajdúböszörményi TE 0 10
201. SZÉKELY ZSÓFIA Fehérgyarmati VSE 0 4
202. SZEKERES DORKA Hajdúböszörményi TE 0 16
203. SZÉNÁS FANNI Fehérgyarmati VSE 0 10
204. SZENTESI RÉKA Kazincbarcikai KSE 0 10
205. SZILÁGYI ANITA Fehérgyarmati VSE 0 16
206. SZILÁRDI NAPSUGÁR Lóci DSE 0 16
207. SZILVÁS DZSENIFER Kállósemjéni SZSE 0 16
208. SZILVÁS MERCÉDESZ Kállósemjéni SZSE 0 14
209. SZILVÁSI LILI Mezőkövesdi KC 0 10
210. SZIRÁNYI CSENGE ESZTER Hajdúböszörményi TE 0 6
211. SZKÁROSI MÍRA Kazincbarcikai KSE 0 11
212. SZOPKÓ EMÍLIA Fehérgyarmati VSE 0 16
213. SZŐKE ESZTER Kállósemjéni SZSE 0 16
214. SZŐNYI JÁZMIN ANNA Balmazújvárosi LKSE 0 3
215. SZÜRÖS KINGA Kisvárdai KC 0 14
216. TAKÁCS DORINA Lóci DSE 0 10
217. TAKÁCS KLÁRA Kisvárdai KC 0 14
218. TAKÁCS RÉKA Kisvárdai KC 0 2
219. TARDI BIANKA BOGLÁRKA Miskolci VSC 0 14
220. TARDI ESZTER Hajdúböszörményi TE 0 16
221. TERDIK FANNI Balkányi ISE 0 14
222. TÓTH BARBARA Mezőkövesdi KC 0 6
223. TÓTH BARBARA BERTA Kállósemjéni SZSE 0 16
224. TÓTH BOGLÁRKA Debreceni Sportcentr 0 9
225. TÓTH CSENGE Fehérgyarmati VSE 0 9
226. TÓTH CSILLA Kazincbarcikai KSE 0 1
227. TÓTH EVELIN Tiszavasvári SE 0 12
228. TÓTH FRUZSINA Tiszavasvári SE 0 16
229. TÓTH JÚLIA Mezőkövesdi KC 0 4
230. TÓTH MÁRIA Csenger VKC 0 14
231. TÓTH NOÉMI BEATRIX Csenger VKC 0 14
232. TÓTH PANNA Balmazújvárosi LKSE 0 16
233. TÖRÖK MÍRA DVSC SCHAEFFLER 0 16
234. TUDJA FRIDERIKA Kisvárdai KC 0 16
235. URI IZABELLA DÓRA Kállósemjéni SZSE 0 14
236. ÜVEGES VIKTÓRIA Balkányi ISE 0 6
237. VÁGNER EMESE Tokaji DSE 0 16
238. VÁGNER JÁZMIN Csenger VKC 0 6
239. VÁMOS BOGLÁRKA VKK Nyírbátor 0 16
240. VÁMOS ESZTER Mezőkövesdi KC 0 14
241. VÁMOS ZSÓFIA VKK Nyírbátor 0 5
242. VÁRADI VIKTÓRIA TÍMEA Balmazújvárosi LKSE 0 14
243. VARGA FANNI Fehérgyarmati VSE 0 8
244. VARGA GRÉTA PETRA Mezőkövesdi KC 0 10
245. VARGA HANNA Kalmár Zoltán DSE 0 16
246. VARGA LUCA Lóci DSE 0 12
247. VARGA VIKTÓRIA Hajdúböszörményi TE 0 6
248. VÉNIGER KATA Balmazújvárosi LKSE 0 16
249. VÉNINGER CINTIA Tokaji DSE 0 13
250. VERES VIVIEN Tokaji DSE 0 16
251. VIDA ALEXIA Csenger VKC 0 16
252. VIDA MARTINA Csenger VKC 0 16
253. VINCZE VIKTÓRIA Debreceni Sportcentr 0 8
254. VRANCSIK EMMA ÉVA Balmazújvárosi LKSE 0 10
255. WEIBLI LAURA VKK Nyírbátor 0 12
256. ZSELL HANNA Kisvárdai KC 0 14
257. ZSUPOS DORKA Balmazújvárosi LKSE 0 12
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó