Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU13
Kulcsár Anita régió
2018. szeptember 22. szombat
Debrecen, Hódos Imre Sportcsarnok
09:00 DVSC SCHAEFFLER - Debreceni Sportcentrum KN 1 - 30
10:00 Balmazújvárosi LKSE - Kalmár Zoltán DSE 17 - 8
11:00 Tiszavasvári SE - Debreceni Sportcentrum KN 7 - 18
12:00 Kalmár Zoltán DSE - Hajdúböszörményi TE 18 - 7
13:00 Tiszavasvári SE - Balmazújvárosi LKSE 8 - 30
14:00 DVSC SCHAEFFLER - Hajdúböszörményi TE 4 - 19
2018. szeptember 23. vasárnap
Fehérgyarmat, Városi Sportcsarnok
09:00 Fehérgyarmati VSE - Csenger VKC 17 - 19
10:00 Kállósemjéni SZSE - Kisvárdai KC 1 - 28
11:00 Balkányi ISE - Csenger VKC 17 - 19
12:00 Kállósemjéni SZSE - VKK Nyírbátor 4 - 14
13:00 Balkányi ISE - Kisvárdai KC 8 - 21
14:00 Fehérgyarmati VSE - VKK Nyírbátor 13 - 8
Kazincbarcika, Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
09:00 Kazincbarcikai KSE - Miskolci VSC 12 - 13
10:00 Lóci DSE - Mezőkövesdi KC 7 - 8
11:00 Tokaji DSE - Miskolci VSC 8 - 20
12:00 Kazincbarcikai KSE - Mezőkövesdi KC 24 - 12
13:00 Lóci DSE - Tokaji DSE 10 - 17
2018. október 6. szombat
Balmazújváros, König Rendezvényközpont
09:00 Balmazújvárosi LKSE - Debreceni Sportcentrum KN 20 - 12
09:55 Tiszavasvári SE - DVSC SCHAEFFLER 27 - 1
10:50 Kalmár Zoltán DSE - Debreceni Sportcentrum KN 9 - 10
11:45 Tiszavasvári SE - Hajdúböszörményi TE 14 - 11
12:40 Kalmár Zoltán DSE - DVSC SCHAEFFLER 33 - 4
13:35 Balmazújvárosi LKSE - Hajdúböszörményi TE 28 - 9
Bőcs, Sportcsarnok
09:00 Tokaji DSE - Kazincbarcikai KSE 8 - 25
09:55 Miskolci VSC - Mezőkövesdi KC 18 - 12
10:50 Kazincbarcikai KSE - Lóci DSE 25 - 8
11:45 Mezőkövesdi KC - Tokaji DSE 23 - 12
12:40 Lóci DSE - Miskolci VSC 9 - 17
Balkány, Városi Sportcsarnok
09:00 Balkányi ISE - Kállósemjéni SZSE 20 - 7
09:55 Kisvárdai KC - Fehérgyarmati VSE 24 - 9
10:50 Csenger VKC - VKK Nyírbátor 15 - 6
11:45 Fehérgyarmati VSE - Kállósemjéni SZSE 19 - 7
12:40 Kisvárdai KC - Csenger VKC 23 - 5
13:35 Balkányi ISE - VKK Nyírbátor 18 - 9
2018. október 27. szombat
Mezőkövesd, Városi Sportcsarnok
10:00 Mezőkövesdi KC - Kazincbarcikai KSE
10:55 Tokaji DSE - Lóci DSE
11:50 Kazincbarcikai KSE - Miskolci VSC
12:45 Lóci DSE - Mezőkövesdi KC
13:40 Miskolci VSC - Tokaji DSE
Csenger, Városi Sportcsarnok
09:00 Csenger VKC - Fehérgyarmati VSE
09:55 Kállósemjéni SZSE - VKK Nyírbátor
10:50 Kisvárdai KC - Balkányi ISE
11:45 Fehérgyarmati VSE - Kállósemjéni SZSE
12:40 Kisvárdai KC - VKK Nyírbátor
13:35 Csenger VKC - Balkányi ISE
2018. október 28. vasárnap
Debrecen, Oláh Gábor úti Sportcsarnok
09:00 Hajdúböszörményi TE - Debreceni Sportcentrum KN
09:55 Kalmár Zoltán DSE - DVSC SCHAEFFLER
10:50 Balmazújvárosi LKSE - Hajdúböszörményi TE
11:45 Tiszavasvári SE - Kalmár Zoltán DSE
12:40 DVSC SCHAEFFLER - Balmazújvárosi LKSE
13:35 Debreceni Sportcentrum KN - Tiszavasvári SE
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁDÁM FANNI Mezőkövesdi KC 0 2
2. ANTAL ÁRNIKA ANNA Kazincbarcikai KSE 0 4
3. BAKÓ HANNA PANNA VKK Nyírbátor 0 4
4. BAKTI VIKTÓRIA VKK Nyírbátor 0 4
5. BALLA ÁGOTA Kalmár Zoltán DSE 0 4
6. BALLA KORNÉLIA Csenger VKC 0 4
7. BALOGH KATALIN DVSC SCHAEFFLER 0 4
8. BALOGH LILI Kisvárdai KC 0 1
9. BALOGH PETRA Kállósemjéni SZSE 0 4
10. BÁNKUTI PETRA HANNA Miskolci VSC 0 4
11. BÁNYÁSZ DÓRA Balkányi ISE 0 4
12. BÁRÁNY ELIZA Tiszavasvári SE 0 2
13. BARNA ÉVA LAURA Tokaji DSE 0 4
14. BARTOVICS PANNA Tokaji DSE 0 4
15. BEDE FANNI Kazincbarcikai KSE 0 2
16. BENGI LILI Kisvárdai KC 0 4
17. BEREGI ZITA Tiszavasvári SE 0 4
18. BIHARI SÁRA Balkányi ISE 0 4
19. BÍRÓ HANNA Fehérgyarmati VSE 0 4
20. BIRTA LUCA VKK Nyírbátor 0 4
21. BODNÁR ESZTER Tiszavasvári SE 0 4
22. BODNÁR KATA Miskolci VSC 0 4
23. BODNÁR LINDA Mezőkövesdi KC 0 4
24. BOGÁR BOGLÁRKA Tokaji DSE 0 2
25. BRAUN GRÉTA Tokaji DSE 0 4
26. BRILLÓ NAPSUGÁR Kállósemjéni SZSE 0 4
27. BRODA SZTELLA DOMINIKA Miskolci VSC 0 4
28. CZELLÁR PANNA Kalmár Zoltán DSE 0 2
29. CZIBERE LÍVIA Csenger VKC 0 4
30. CSIZMADIA ANNA Debreceni Sportcentr 0 4
31. CSOBÓ ÉVA Mezőkövesdi KC 0 4
32. CSÖRGŐ DEBÓRA ERZSÉBET Balmazújvárosi LKSE 0 4
33. CSÜRÖK RÉKA Csenger VKC 0 4
34. DÁNIELFY DIÁNA HANGA Debreceni Sportcentr 0 2
35. DERVALICS VANDA DÓRA Lóci DSE 0 4
36. DIÓSZEGI JOHANNA Kisvárdai KC 0 4
37. DRIMBA NÓRA LILI Balmazújvárosi LKSE 0 4
38. DUDÁS ALEXANDRA Kállósemjéni SZSE 0 4
39. ÉLESDI ALETTA Fehérgyarmati VSE 0 4
40. FÁBIÁN ALINA FLÓRA Debreceni Sportcentr 0 4
41. FAJTA BARBARA Mezőkövesdi KC 0 4
42. FARKAS BARBARA Mezőkövesdi KC 0 4
43. FARKAS ZSÓFIA Lóci DSE 0 4
44. FEHÉR PETRA REGINA Kazincbarcikai KSE 0 2
45. FEJES CSENGE DORKA Kazincbarcikai KSE 0 4
46. FILE CSENGE Debreceni Sportcentr 0 4
47. FÓTOS DOROTTYA NÓRA Balmazújvárosi LKSE 0 4
48. FRÁJTER ALEXA DOMINIKA Hajdúböszörményi TE 0 4
49. FÜLÖP MAJA DVSC SCHAEFFLER 0 4
50. FÜLÖP MIRA DVSC SCHAEFFLER 0 4
51. GÁL ERIKA Hajdúböszörményi TE 0 4
52. GÁL JUDIT KATA Debreceni Sportcentr 0 4
53. GÁSPÁR ADÉL Miskolci VSC 0 2
54. GÁSPÁR ANNA Debreceni Sportcentr 0 4
55. GÁSPÁR BOGLÁRKA TÜNDE Lóci DSE 0 4
56. GÁSPÁR GRÉTA Mezőkövesdi KC 0 2
57. GÉGÉNY BELLA Kisvárdai KC 0 4
58. GELETA PANNA Kazincbarcikai KSE 0 4
59. GESZTERÉDI ZSÓFIA Csenger VKC 0 4
60. GIDAI DORINA Kalmár Zoltán DSE 0 2
61. GÓMAN ARMANDINA Tiszavasvári SE 0 2
62. GULYÁS DALMA Mezőkövesdi KC 0 4
63. GULYÁS LUCA VKK Nyírbátor 0 4
64. GUTI BOGLÁRKA Fehérgyarmati VSE 0 4
65. HAJDU VIKTÓRIA DVSC SCHAEFFLER 0 4
66. HAKLIK MELINA Fehérgyarmati VSE 0 4
67. HALINDA VIOLA Debreceni Sportcentr 0 4
68. HATVANI JÁZMIN Mezőkövesdi KC 0 4
69. HAVAS PETRA Kazincbarcikai KSE 0 4
70. HERENDOVICS KITTI LILI Kazincbarcikai KSE 0 4
71. HÉRI ALEXANDRA Tokaji DSE 0 4
72. HOLÁCSIK CSENGE ERIKA DVSC SCHAEFFLER 0 4
73. HOLÁCSIK FANNI DVSC SCHAEFFLER 0 2
74. HOMONNAI RÉKA Lóci DSE 0 4
75. HORKAI ZOÉ NAOMI Lóci DSE 0 4
76. HORVÁTH ANAZTÁZIA Balkányi ISE 0 4
77. HORVÁTH KATA Kalmár Zoltán DSE 0 4
78. HORVÁTH LILI Kazincbarcikai KSE 0 2
79. JÁMBRIK JANKA Kisvárdai KC 0 4
80. JANKA NOA Mezőkövesdi KC 0 4
81. JÓZSA JÁZMIN HANNA Miskolci VSC 0 2
82. KAJOR KITTI Balmazújvárosi LKSE 0 4
83. KALMÁR PETRA DVSC SCHAEFFLER 0 4
84. KANYUK FANNI DVSC SCHAEFFLER 0 4
85. KARACS RELLA Kalmár Zoltán DSE 0 2
86. KARDOS VIVIEN Hajdúböszörményi TE 0 4
87. KEREKES ALIZ Balmazújvárosi LKSE 0 2
88. KEREKES MOLLI Tokaji DSE 0 4
89. KERÉKJÁRTÓ LUCA Tiszavasvári SE 0 4
90. KEREZSI PANNA VKK Nyírbátor 0 4
91. KIS GRÉTA Debreceni Sportcentr 0 4
92. KISS ADRIENN Csenger VKC 0 4
93. KISS ANNA Mezőkövesdi KC 0 4
94. KISS DOROTTYA Hajdúböszörményi TE 0 4
95. KISS FRUZSINA VKK Nyírbátor 0 2
96. KISS REGINA Tiszavasvári SE 0 4
97. KLICSU ZSÓFIA BOGLÁRKA Kisvárdai KC 0 4
98. KOBORI ENIKŐ ANNA DVSC SCHAEFFLER 0 4
99. KOCSÁN ZSÓFIA Balkányi ISE 0 4
100. KOROKNAI DORKA Balmazújvárosi LKSE 0 4
101. KOVÁCS HANNA SÁRA Debreceni Sportcentr 0 4
102. KOVÁCS LUCA ANNA Mezőkövesdi KC 0 4
103. KOVÁCS TAMARA Miskolci VSC 0 4
104. KRAKKÓ PANNA Debreceni Sportcentr 0 4
105. KREUZE MIRJAM ÁGNES Debreceni Sportcentr 0 4
106. KRISTON KÍRA DANIELLA Mezőkövesdi KC 0 4
107. KUNKLI PETRA Balmazújvárosi LKSE 0 4
108. LADIK DALMA BOGLÁRKA Balkányi ISE 0 4
109. LAKATOS LAURA Balkányi ISE 0 2
110. LASKAI HANNA DÓRA Fehérgyarmati VSE 0 4
111. LOVAS PANNA Balkányi ISE 0 4
112. LŐRINCZ ENIKŐ JÁZMIN Kállósemjéni SZSE 0 4
113. MADAI ADRIENN Kállósemjéni SZSE 0 4
114. MADARÁSZ REGINA Balmazújvárosi LKSE 0 3
115. MAGYAR LILI VKK Nyírbátor 0 2
116. MAJTÉNYI RÉKA Debreceni Sportcentr 0 4
117. MIHALKÓ GERDA Balmazújvárosi LKSE 0 2
118. MITRÓCSÁK LILLA VKK Nyírbátor 0 4
119. MOLNÁR DÓRA ENIKŐ Kisvárdai KC 0 2
120. MOLNÁR FRUZSINA Tiszavasvári SE 0 4
121. MOLNÁR PANNA Kazincbarcikai KSE 0 2
122. MOLNÁR SAROLTA ANNA Debreceni Sportcentr 0 4
123. MORAVCSIK OLIVIA JÁZMIN Kazincbarcikai KSE 0 2
124. MUNKÁCSI RÉKA Tiszavasvári SE 0 4
125. NAGY ANNAMÁRIA Hajdúböszörményi TE 0 4
126. NAGY DÓRA GLÓRIA DVSC SCHAEFFLER 0 4
127. NAGY SÁRA Balmazújvárosi LKSE 0 3
128. NYÁNKU LILI ANNA Tiszavasvári SE 0 4
129. NYESTE DÓRA Mezőkövesdi KC 0 2
130. NYISZTOR DOROTTYA Kalmár Zoltán DSE 0 4
131. OLÁH RÉKA FLÓRA Balkányi ISE 0 4
132. OROSZ BIANKA PANNA Tokaji DSE 0 2
133. ÖRDÖG NOÉMI Tokaji DSE 0 4
134. PÁL DORKA Kisvárdai KC 0 4
135. PÁL PETRA ILONA Balmazújvárosi LKSE 0 4
136. PALÁDI PETRA Kisvárdai KC 0 4
137. PALINCZA PETRA Tiszavasvári SE 0 4
138. PANDURICS ALIDA Miskolci VSC 0 2
139. PAPP DIÁNA Balkányi ISE 0 2
140. PAPP DÓRA VKK Nyírbátor 0 2
141. PÁSZTOR NETTI Miskolci VSC 0 4
142. PATAKI PANNI Tokaji DSE 0 2
143. PATAKI ZOÉ Fehérgyarmati VSE 0 4
144. PERCZE PANNA Tokaji DSE 0 4
145. PETRIK KINGA REGINA Tokaji DSE 0 4
146. PINTE DÓRA ANIKÓ Kalmár Zoltán DSE 0 4
147. PÓSÁN KATA DVSC SCHAEFFLER 0 4
148. POTOR KINGA Kisvárdai KC 0 4
149. RADVÁNSZKI KLAUDIA Kisvárdai KC 0 4
150. RAU GERDA ANNA Balkányi ISE 0 4
151. RESS LARA Tokaji DSE 0 4
152. RÉZMŰVES TÜNDE ANGÉLA Kállósemjéni SZSE 0 2
153. ROZGONYI DÓRA Tiszavasvári SE 0 4
154. SCHWEICZER LAURA PETRA Lóci DSE 0 4
155. SEMPERGER DORINA Kalmár Zoltán DSE 0 2
156. SESZTÁK TEKLA TAMARA Kazincbarcikai KSE 0 3
157. SIMON ANNA ERZSÉBET Miskolci VSC 0 2
158. SIMON BLANKA Mezőkövesdi KC 0 2
159. SOMLYAI HANNA VKK Nyírbátor 0 4
160. STURMAN PANNI DVSC SCHAEFFLER 0 4
161. SUBA DORINA Kalmár Zoltán DSE 0 4
162. SUSÁNSZKI PANNA Fehérgyarmati VSE 0 4
163. SÜTTŐ RÉKA Kazincbarcikai KSE 0 4
164. SZABÓ FRUZSINA ÉVA Balkányi ISE 0 4
165. SZABÓ GABRIELLA Lóci DSE 0 4
166. SZABÓ IZABELLA Tiszavasvári SE 0 2
167. SZABÓ LAURA Kállósemjéni SZSE 0 4
168. SZABÓ VIVIEN Csenger VKC 0 4
169. SZANICS ZSÓFIA VKK Nyírbátor 0 2
170. SZARVAS ANASZTÁZIA TÍMEA Miskolci VSC 0 2
171. SZÁSZ FANNI Csenger VKC 0 4
172. SZÉKELY CSILLA Kalmár Zoltán DSE 0 2
173. SZÉKELY KINGA Hajdúböszörményi TE 0 2
174. SZÉKELY ZSÓFIA Fehérgyarmati VSE 0 2
175. SZEKERES DORKA Hajdúböszörményi TE 0 4
176. SZENTESI RÉKA Kazincbarcikai KSE 0 4
177. SZILÁGYI ANITA Fehérgyarmati VSE 0 4
178. SZILÁRDI NAPSUGÁR Lóci DSE 0 4
179. SZILVÁS DZSENIFER Kállósemjéni SZSE 0 4
180. SZILVÁS MERCÉDESZ Kállósemjéni SZSE 0 4
181. SZILVÁSI LILI Mezőkövesdi KC 0 2
182. SZKÁROSI MÍRA Kazincbarcikai KSE 0 3
183. SZOPKÓ EMÍLIA Fehérgyarmati VSE 0 4
184. SZŐKE ESZTER Kállósemjéni SZSE 0 4
185. SZŐNYI JÁZMIN ANNA Balmazújvárosi LKSE 0 1
186. SZÜRÖS KINGA Kisvárdai KC 0 2
187. TAKÁCS DORINA Lóci DSE 0 4
188. TAKÁCS KLÁRA Kisvárdai KC 0 4
189. TARDI BIANKA BOGLÁRKA Miskolci VSC 0 2
190. TARDI ESZTER Hajdúböszörményi TE 0 4
191. TERDIK FANNI Balkányi ISE 0 2
192. TÓTH BARBARA BERTA Kállósemjéni SZSE 0 4
193. TÓTH BOGLÁRKA Debreceni Sportcentr 0 2
194. TÓTH EVELIN Tiszavasvári SE 0 2
195. TÓTH FRUZSINA Tiszavasvári SE 0 4
196. TÓTH MÁRIA Csenger VKC 0 4
197. TÓTH NOÉMI BEATRIX Csenger VKC 0 4
198. TÓTH PANNA Balmazújvárosi LKSE 0 4
199. TÖRÖK MÍRA DVSC SCHAEFFLER 0 4
200. TUDJA FRIDERIKA Kisvárdai KC 0 4
201. URI IZABELLA DÓRA Kállósemjéni SZSE 0 4
202. ÜVEGES VIKTÓRIA Balkányi ISE 0 4
203. VÁGNER EMESE Tokaji DSE 0 4
204. VÁMOS BOGLÁRKA VKK Nyírbátor 0 4
205. VÁMOS ESZTER Mezőkövesdi KC 0 4
206. VÁMOS ZSÓFIA VKK Nyírbátor 0 1
207. VÁRADI VIKTÓRIA TÍMEA Balmazújvárosi LKSE 0 2
208. VARGA GRÉTA PETRA Mezőkövesdi KC 0 2
209. VARGA HANNA Kalmár Zoltán DSE 0 4
210. VARGA LUCA Lóci DSE 0 4
211. VÉNIGER KATA Balmazújvárosi LKSE 0 4
212. VÉNINGER CINTIA Tokaji DSE 0 3
213. VERES VIVIEN Tokaji DSE 0 4
214. VIDA ALEXIA Csenger VKC 0 4
215. VIDA MARTINA Csenger VKC 0 4
216. VINCZE VIKTÓRIA Debreceni Sportcentr 0 4
217. VRANCSIK EMMA ÉVA Balmazújvárosi LKSE 0 2
218. WEIBLI LAURA VKK Nyírbátor 0 2
219. ZSELL HANNA Kisvárdai KC 0 2
220. ZSUPOS DORKA Balmazújvárosi LKSE 0 4
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó