Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU12
Kovács László régió
2018. szeptember 29. szombat
Örkény, Huszka Hermina Ált. Isk. Tornacsarnoka
09:00 IN-ÖR KC. II. - Dabasi KC VSE 1 - 28
09:55 IN-ÖR KC.I. - Ceglédi KCSE 4 - 16
10:50 Dabasi KC VSE - Aranyszarvas SE 8 - 42
11:45 EURONOVEX USE I - Ceglédi KCSE 26 - 9
12:40 ENUSE II - IN-ÖR KC.I. 8 - 12
13:35 EURONOVEX USE I - Aranyszarvas SE 11 - 20
14:30 ENUSE II - IN-ÖR KC. II. 9 - 8
Kóka, Sportcsarnok
09:00 Kóka KSK - Gyömrői KA 14 - 17
09:55 Gödöllői SE- Vácrátót - Mogyoródi KSK 14 - 15
10:50 Gyömrői KA - Főnix ISE 16 - 15
11:45 Vecsési SE - Mogyoródi KSK 17 - 5
12:40 Moyra-Budaörs Handball - Gödöllői SE- Vácrátót 24 - 8
13:35 Főnix ISE - Vecsési SE 9 - 19
14:30 Moyra-Budaörs Handball - Kóka KSK 16 - 9
Bugyi, Sportcsarnok
09:00 Bugyi SE - Dömsödi USE 3 - 26
09:55 ÉRD - Dunavarsányi TE 18 - 7
10:50 Szigetszentmiklós NKSE - Budai Farkasok NKFT 17 - 13
11:45 Százhalombattai VUK SE - ÉRD 20 - 15
12:40 Dunavarsányi TE - Dömsödi USE 4 - 25
13:35 Százhalombattai VUK SE - Budai Farkasok NKFT 21 - 20
14:30 Szigetszentmiklós NKSE - Bugyi SE 32 - 2
2018. szeptember 30. vasárnap
Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium
09:00 Szentendrei NKE - Solymári SC 2 - 31
09:55 Pilisvörösvári KSK - DKA 24 - 3
10:50 GVM Europe-Vác - Solymári SC 24 - 11
11:45 Gödi SE - Pilisvörösvári KSK 9 - 29
12:40 GVM Europe-Vác - DKA 32 - 13
13:35 Gödi SE - Szentendrei NKE 35 - 6
2018. október 13. szombat
Mogyoród, Szent László Ált.Isk. spcs.
12:30 Gödöllői SE- Vácrátót - Főnix ISE 9 - 18
13:20 Mogyoródi KSK - DKA 13 - 9
14:10 Gödi SE - Főnix ISE 19 - 19
15:00 Mogyoródi KSK - GVM Europe-Vác 9 - 32
15:50 DKA - Kóka KSK 11 - 33
16:40 GVM Europe-Vác - Gödi SE 23 - 6
17:30 Kóka KSK - Gödöllői SE- Vácrátót 29 - 6
2018. október 14. vasárnap
Érd, Treff Sportcsarnok
09:00 Budai Farkasok NKFT - ÉRD 26 - 15
09:50 Százhalombattai VUK SE - Szigetszentmiklós NKSE 11 - 11
10:40 ÉRD - Dömsödi USE 9 - 26
11:30 Dunavarsányi TE - Bugyi SE 19 - 10
12:20 Szigetszentmiklós NKSE - Százhalombattai VUK SE 12 - 12
13:10 Dömsödi USE - Budai Farkasok NKFT 20 - 23
14:00 Bugyi SE - Dunavarsányi TE 8 - 28
Budaörs, Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
09:00 Moyra-Budaörs Handball - Solymári SC 12 - 13
09:50 Gyömrői KA - Szentendrei NKE 24 - 1
10:40 Solymári SC - Vecsési SE 22 - 11
11:30 Szentendrei NKE - Pilisvörösvári KSK 0 - 22
12:20 Gyömrői KA - Vecsési SE 19 - 16
13:10 Pilisvörösvári KSK - Moyra-Budaörs Handball 21 - 15
Abony, Varga István Városi Sportcsarnok
12:15 EURONOVEX USE I - IN-ÖR KC.I. 37 - 5
13:05 Aranyszarvas SE - IN-ÖR KC. II. 63 - 3
13:55 IN-ÖR KC.I. - Dabasi KC VSE 6 - 15
14:45 IN-ÖR KC. II. - Ceglédi KCSE 3 - 21
15:35 Aranyszarvas SE - ENUSE II 57 - 0
16:25 Dabasi KC VSE - Ceglédi KCSE 13 - 11
17:15 ENUSE II - EURONOVEX USE I 5 - 47
2018. november 3. szombat
Cegléd, Gál József Sportcsarnok
09:00 Ceglédi KCSE - Aranyszarvas SE 13 - 32
09:55 Dabasi KC VSE - IN-ÖR KC.I. 24 - 9
10:50 EURONOVEX USE I - Aranyszarvas SE 27 - 32
11:45 IN-ÖR KC. II. - Dabasi KC VSE 4 - 45
12:40 IN-ÖR KC.I. - ENUSE II 20 - 7
13:35 IN-ÖR KC. II. - EURONOVEX USE I 1 - 61
14:30 ENUSE II - Ceglédi KCSE 5 - 51
Solymár, PEMÜ Sportcsanok
11:00 Solymári SC - Pilisvörösvári KSK 14 - 24
11:55 Szentendrei NKE - DKA 10 - 12
12:50 Pilisvörösvári KSK - GVM Europe-Vác 20 - 17
13:45 DKA - Gödi SE 9 - 15
14:40 GVM Europe-Vác - Szentendrei NKE 28 - 3
15:35 Gödi SE - Solymári SC 14 - 15
Százhalombatta, Városi Szabadidő Központ
09:00 Százhalombattai VUK SE - ÉRD 21 - 12
09:55 Budai Farkasok NKFT - Dunavarsányi TE 38 - 5
10:50 ÉRD - Bugyi SE 42 - 8
11:45 Dunavarsányi TE - Szigetszentmiklós NKSE 1 - 26
12:40 Dömsödi USE - Budai Farkasok NKFT 16 - 14
13:35 Szigetszentmiklós NKSE - Bugyi SE 38 - 7
14:30 Dömsödi USE - Százhalombattai VUK SE 25 - 11
2018. november 4. vasárnap
Gödöllő, GEAC Sportcsarnok
09:00 Főnix ISE - Mogyoródi KSK 20 - 13
09:55 Gödöllői SE- Vácrátót - Gyömrői KA 4 - 30
10:50 Mogyoródi KSK - Vecsési SE 7 - 22
11:45 Moyra-Budaörs Handball - Gödöllői SE- Vácrátót 30 - 3
12:40 Gyömrői KA - Kóka KSK 22 - 21
13:35 Vecsési SE - Moyra-Budaörs Handball 17 - 19
14:30 Kóka KSK - Főnix ISE 31 - 19
2018. november 24. szombat
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
09:00 Dömsödi USE - Vecsési SE 19 - 12
09:55 Szigetszentmiklós NKSE - Kóka KSK 23 - 12
10:50 Vecsési SE - Dunavarsányi TE 22 - 6
11:45 Bugyi SE - Szigetszentmiklós NKSE 3 - 47
12:40 Dunavarsányi TE - Dömsödi USE 7 - 34
13:35 Kóka KSK - Bugyi SE 35 - 10
2018. november 25. vasárnap
Tápiószentmárton, Sport és Tanuszoda
00:00 IN-ÖR KC. II. - EURONOVEX USE I
00:00 IN-ÖR KC. II. - ENUSE II
09:00 Aranyszarvas SE - IN-ÖR KC.I. 30 - 3
09:55 Ceglédi KCSE - Dabasi KC VSE 20 - 19
10:50 IN-ÖR KC.I. - ENUSE II 17 - 5
11:45 EURONOVEX USE I - Ceglédi KCSE 34 - 14
12:40 ENUSE II - Dabasi KC VSE 3 - 27
13:35 EURONOVEX USE I - Aranyszarvas SE 15 - 23
Érd, Batthyányi Ált.Isk. spcs.
09:00 ÉRD - Budai Farkasok NKFT 17 - 19
09:55 Solymári SC - Moyra-Budaörs Handball 18 - 20
10:50 Gyömrői KA - Pilisvörösvári KSK 12 - 23
11:45 Budai Farkasok NKFT - Solymári SC 21 - 15
12:40 Gyömrői KA - Százhalombattai VUK SE 12 - 19
13:35 Pilisvörösvári KSK - Moyra-Budaörs Handball 28 - 17
14:30 Százhalombattai VUK SE - ÉRD 20 - 21
Vácrátót, Sportcsarnok*
10:00 GVM Europe-Vác - Gödi SE 38 - 19
10:55 DKA - Főnix ISE 15 - 20
11:50 Gödöllői SE- Vácrátót - Gödi SE 13 - 28
12:45 Főnix ISE - Mogyoródi KSK 20 - 11
13:40 DKA - Szentendrei NKE 23 - 11
14:35 Gödöllői SE- Vácrátót - Mogyoródi KSK 13 - 16
15:30 Szentendrei NKE - GVM Europe-Vác 6 - 35
2018. december 1. szombat
Mogyoród, Szent László Ált.Isk. spcs.
13:50 Mogyoródi KSK - Szentendrei NKE 16 - 13
14:40 Pilisvörösvári KSK - Főnix ISE 29 - 16
15:30 Szentendrei NKE - Moyra-Budaörs Handball 7 - 16
16:20 Solymári SC - Pilisvörösvári KSK 17 - 22
17:10 Főnix ISE - Moyra-Budaörs Handball 13 - 16
18:00 Solymári SC - Mogyoródi KSK 31 - 9
2018. december 2. vasárnap
Örkény, Huszka Hermina Ált. Isk. Tornacsarnoka
09:00 Ceglédi KCSE - IN-ÖR KC.I. 26 - 10
09:50 Aranyszarvas SE - Dabasi KC VSE 40 - 7
10:40 Ceglédi KCSE - ENUSE II 45 - 7
11:30 EURONOVEX USE I - Aranyszarvas SE 22 - 26
12:20 IN-ÖR KC. II. - IN-ÖR KC.I. 9 - 22
13:10 Dabasi KC VSE - EURONOVEX USE I 9 - 29
14:00 ENUSE II - IN-ÖR KC. II. 7 - 7
Göd, Balázsovits János spcs.
09:00 Gödi SE - Gyömrői KA 12 - 19
09:50 DKA - Vecsési SE 7 - 19
10:40 Gyömrői KA - GVM Europe-Vác 17 - 16
11:30 Kóka KSK - Vecsési SE 24 - 13
12:20 Gödöllői SE- Vácrátót - DKA 14 - 19
13:10 GVM Europe-Vác - Kóka KSK 26 - 14
14:00 Gödöllői SE- Vácrátót - Gödi SE 13 - 25
Dunavarsány, Árpád Fejedelem Ált.Isk.
09:00 Dunavarsányi TE - Százhalombattai VUK SE 12 - 18
09:50 Dömsödi USE - Szigetszentmiklós NKSE 14 - 18
10:40 Százhalombattai VUK SE - Budai Farkasok NKFT 23 - 17
11:30 Bugyi SE - Dömsödi USE 3 - 30
12:20 Szigetszentmiklós NKSE - ÉRD 18 - 15
13:10 Budai Farkasok NKFT - Bugyi SE 52 - 5
14:00 ÉRD - Dunavarsányi TE 24 - 11
2019. március 2. szombat
Örkény, Huszka Hermina Ált. Isk. Tornacsarnoka
09:00 IN-ÖR KC.I. - ÉRD 7 - 23
09:55 Gödi SE - Főnix ISE 16 - 21
10:50 ÉRD - Százhalombattai VUK SE 14 - 22
11:45 Gödi SE - Mogyoródi KSK 24 - 11
12:40 Főnix ISE - Százhalombattai VUK SE 14 - 21
13:35 Mogyoródi KSK - IN-ÖR KC.I. 15 - 13
Budaörs, Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
10:00 Moyra-Budaörs Handball - Budai Farkasok NKFT 25 - 19
10:55 Kóka KSK - Dabasi KC VSE 23 - 14
11:50 Vecsési SE - Ceglédi KCSE 15 - 15
12:45 Budai Farkasok NKFT - Kóka KSK 34 - 18
13:40 Vecsési SE - EURONOVEX USE I 10 - 33
14:35 Ceglédi KCSE - Dabasi KC VSE 15 - 20
15:30 EURONOVEX USE I - Moyra-Budaörs Handball 31 - 16
2019. március 3. vasárnap
Gyömrő, Ignácz Ilona Sportcsarnok
09:00 Gyömrői KA - Solymári SC 17 - 17
09:55 GVM Europe-Vác - Szigetszentmiklós NKSE 12 - 18
10:50 Solymári SC - Aranyszarvas SE 10 - 41
11:45 Szigetszentmiklós NKSE - Pilisvörösvári KSK 20 - 13
12:40 Dömsödi USE - GVM Europe-Vác 22 - 20
13:35 Pilisvörösvári KSK - Aranyszarvas SE 7 - 34
14:30 Dömsödi USE - Gyömrői KA 19 - 16
Bugyi, Sportcsarnok
09:00 Bugyi SE - IN-ÖR KC. II. 20 - 7
09:55 Gödöllői SE- Vácrátót - Dunavarsányi TE 11 - 22
10:50 IN-ÖR KC. II. - DKA 1 - 21
11:45 Dunavarsányi TE - ENUSE II 42 - 4
12:40 Gödöllői SE- Vácrátót - Szentendrei NKE 32 - 16
13:35 ENUSE II - DKA 4 - 26
14:30 Szentendrei NKE - Bugyi SE 14 - 20
2019. március 23. szombat
Dunavarsány, Árpád Fejedelem Ált.Isk.
09:00 ENUSE II - Dunavarsányi TE 3 - 33
09:55 Százhalombattai VUK SE - Vecsési SE 13 - 10
10:50 Kóka KSK - EURONOVEX USE I 11 - 30
11:45 DKA - ENUSE II 24 - 8
12:40 Vecsési SE - Kóka KSK 15 - 14
13:35 EURONOVEX USE I - Százhalombattai VUK SE 28 - 13
14:30 Dunavarsányi TE - DKA 26 - 12
Érd, Batthyányi Ált.Isk. spcs.
09:00 ÉRD - Mogyoródi KSK 27 - 7
09:55 Gödi SE - Solymári SC 10 - 20
10:50 IN-ÖR KC. II. - Mogyoródi KSK 3 - 16
11:45 Főnix ISE - Solymári SC 16 - 26
12:40 Dömsödi USE - Gödi SE 27 - 16
13:35 Főnix ISE - IN-ÖR KC. II. 33 - 4
14:30 Dömsödi USE - ÉRD 34 - 17
2019. március 24. vasárnap
Cegléd, Gál József Sportcsarnok
09:00 Ceglédi KCSE - Dabasi KC VSE 18 - 21
09:55 IN-ÖR KC.I. - Szentendrei NKE 13 - 8
10:50 Gödöllői SE- Vácrátót - Bugyi SE 18 - 13
11:45 Dabasi KC VSE - Budai Farkasok NKFT 20 - 27
12:40 Gödöllői SE- Vácrátót - IN-ÖR KC.I. 17 - 16
13:35 Bugyi SE - Szentendrei NKE 22 - 9
14:30 Budai Farkasok NKFT - Ceglédi KCSE 29 - 20
Solymár, PEMÜ Sportcsanok
10:30 Pilisvörösvári KSK - GVM Europe-Vác 24 - 24
11:20 Aranyszarvas SE - Szigetszentmiklós NKSE 30 - 13
12:10 GVM Europe-Vác - Gyömrői KA 27 - 18
13:00 Szigetszentmiklós NKSE - Moyra-Budaörs Handball 23 - 17
13:50 Aranyszarvas SE - Pilisvörösvári KSK 34 - 17
14:40 Gyömrői KA - Moyra-Budaörs Handball 12 - 19
2019. április 7. vasárnap
Érd, Treff Sportcsarnok
09:00 Budai Farkasok NKFT - IN-ÖR KC.I. 31 - 4
09:55 Bugyi SE - IN-ÖR KC. II. 14 - 5
10:50 Mogyoródi KSK - ÉRD 8 - 36
11:45 IN-ÖR KC.I. - Moyra-Budaörs Handball 5 - 17
12:40 IN-ÖR KC. II. - Mogyoródi KSK 11 - 21
13:35 Ceglédi KCSE - Bugyi SE 36 - 6
14:30 ÉRD - Gödöllői SE- Vácrátót 29 - 11
15:25 Moyra-Budaörs Handball - Ceglédi KCSE 28 - 16
16:20 Gödöllői SE- Vácrátót - Budai Farkasok NKFT 13 - 39
Tápiószentmárton, Sport és Tanuszoda
09:00 EURONOVEX USE I - Aranyszarvas SE 23 - 26
09:50 Szentendrei NKE - Gyömrői KA 8 - 32
10:40 Aranyszarvas SE - Százhalombattai VUK SE 34 - 25
11:30 DKA - Dabasi KC VSE 15 - 22
12:20 Gyömrői KA - Százhalombattai VUK SE 16 - 26
13:10 Dunavarsányi TE - Szentendrei NKE 37 - 6
14:00 Dabasi KC VSE - ENUSE II 34 - 3
14:50 DKA - Dunavarsányi TE 27 - 22
15:40 ENUSE II - EURONOVEX USE I 3 - 47
Vecsés, Városi Sportcsarnok
09:00 Vecsési SE - Solymári SC 13 - 14
09:55 Szigetszentmiklós NKSE - Pilisvörösvári KSK 15 - 25
10:50 Solymári SC - Gödi SE 22 - 15
11:45 Pilisvörösvári KSK - Kóka KSK 26 - 13
12:40 Dömsödi USE - Szigetszentmiklós NKSE 12 - 11
13:35 Gödi SE - GVM Europe-Vác 10 - 28
14:30 Kóka KSK - Főnix ISE 23 - 15
15:25 GVM Europe-Vác - Dömsödi USE 26 - 22
16:20 Főnix ISE - Vecsési SE 8 - 23
2019. április 27. szombat
Tápiószentmárton, Sport és Tanuszoda
11:30 Pilisvörösvári KSK - EURONOVEX USE I 18 - 35
12:20 Kóka KSK - Budai Farkasok NKFT 13 - 25
13:10 Mogyoródi KSK - Pilisvörösvári KSK 4 - 24
14:00 EURONOVEX USE I - Kóka KSK 31 - 14
14:50 Budai Farkasok NKFT - Aranyszarvas SE 15 - 33
15:40 ENUSE II - Vecsési SE 3 - 38
16:30 Mogyoródi KSK - Dunavarsányi TE 20 - 23
17:20 Vecsési SE - Aranyszarvas SE 12 - 26
18:10 Dunavarsányi TE - ENUSE II 25 - 8
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
09:00 Dömsödi USE - Gyömrői KA 19 - 17
09:55 Dabasi KC VSE - Szentendrei NKE 35 - 13
10:50 Gyömrői KA - DKA 16 - 8
11:45 Szentendrei NKE - Ceglédi KCSE 17 - 37
12:40 Gödi SE - Dabasi KC VSE 17 - 22
13:35 DKA - Bugyi SE 21 - 6
14:30 Ceglédi KCSE - Solymári SC 18 - 26
15:25 Bugyi SE - Gödi SE 8 - 27
16:20 Solymári SC - Dömsödi USE 18 - 27
Szigetszentmiklós, Városi Sportcsarnok
09:00 Szigetszentmiklós NKSE - Moyra-Budaörs Handball 26 - 19
09:55 IN-ÖR KC.I. - Gödöllői SE- Vácrátót 16 - 24
10:50 Moyra-Budaörs Handball - ÉRD 22 - 21
11:45 Gödöllői SE- Vácrátót - IN-ÖR KC. II. 24 - 8
12:40 Főnix ISE - GVM Europe-Vác 16 - 30
13:35 ÉRD - IN-ÖR KC.I. 18 - 7
14:30 GVM Europe-Vác - Százhalombattai VUK SE 21 - 24
15:25 IN-ÖR KC. II. - Főnix ISE 4 - 21
16:20 Százhalombattai VUK SE - Szigetszentmiklós NKSE 18 - 22
2019. május 11. szombat
Vác, Városi Sportcsarnok
09:00 DKA - Szentendrei NKE 23 - 9
09:50 Bugyi SE - Dunavarsányi TE 7 - 26
10:40 Szentendrei NKE - IN-ÖR KC.I. 7 - 19
11:30 Dunavarsányi TE - IN-ÖR KC. II. 33 - 4
12:20 Bugyi SE - Mogyoródi KSK 11 - 18
13:10 IN-ÖR KC.I. - ENUSE II 21 - 6
14:00 IN-ÖR KC. II. - Gödöllői SE- Vácrátót 4 - 18
14:50 ENUSE II - Mogyoródi KSK 10 - 19
15:40 Gödöllői SE- Vácrátót - DKA 18 - 27
Göd, Balázsovits János spcs.
00:00 Vecsési SE - Főnix ISE
00:00 Ceglédi KCSE - Főnix ISE
09:00 Gödi SE - Ceglédi KCSE 8 - 20
09:55 Vecsési SE - Dabasi KC VSE 16 - 27
10:50 ÉRD - Ceglédi KCSE 12 - 21
11:45 Budai Farkasok NKFT - Vecsési SE 27 - 14
12:40 Dabasi KC VSE - Solymári SC 19 - 20
13:35 Kóka KSK - ÉRD 18 - 10
14:30 Budai Farkasok NKFT - Solymári SC 28 - 21
15:25 Kóka KSK - Gödi SE 28 - 9
Tápiószentmárton, Sport és Tanuszoda
09:00 Aranyszarvas SE - Gyömrői KA 31 - 10
09:55 Moyra-Budaörs Handball - EURONOVEX USE I 17 - 32
10:50 Pilisvörösvári KSK - Dömsödi USE 20 - 26
11:45 EURONOVEX USE I - Szigetszentmiklós NKSE 27 - 16
12:40 Gyömrői KA - Moyra-Budaörs Handball 24 - 22
13:35 Százhalombattai VUK SE - Pilisvörösvári KSK 19 - 28
14:30 Dömsödi USE - GVM Europe-Vác 24 - 23
15:25 Szigetszentmiklós NKSE - Százhalombattai VUK SE 20 - 21
16:20 GVM Europe-Vác - Aranyszarvas SE 18 - 26
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁCS TÍMEA Pilisvörösvári KSK 0 17
2. ÁGOSTON LILI ANNA Moyra-Budaörs Handba 0 10
3. AKÁCS-KISS ANNA Vecsési SE 0 4
4. ANDRÁS VIKTÓRIA Dömsödi USE 0 14
5. APOLLÓNIA SZILVIA Pilisvörösvári KSK 0 10
6. ARI LIDIA PANNA Vecsési SE 0 20
7. ASZT PETRA Pilisvörösvári KSK 0 18
8. BAGYINKA ANNA Gyömrői KA 0 18
9. BAJZÁTH ZSÓFIA EURONOVEX USE I 0 19
10. BAKA LUCA JÁZMIN Dömsödi USE 0 18
11. BAKOS JÁZMIN PANNA Gyömrői KA 0 18
12. BALÁZS VANDA IN-ÖR KC.I. 0 18
13. BALÁZSIK ROXÁNA Moyra-Budaörs Handba 0 20
14. BALOGH LEJLA GABRIELLA IN-ÖR KC. II. 0 18
15. BALOGH ZSÓFI Aranyszarvas SE 0 20
16. BANA BOGLÁRKA Százhalombattai VUK 0 20
17. BÁNFFY DORINA Dabasi KC VSE 0 18
18. BÁNFI GRÉTA Kóka KSK 0 19
19. BANGÓ PATRÍCIA KIARA ENUSE II 0 18
20. BARCZA VIKTÓRIA Szigetszentmiklós NK 0 16
21. BÁRDOS MERCÉDESZ Vecsési SE 0 18
22. BÁRDOS RÉKA LUCA Szigetszentmiklós NK 0 20
23. BARTA TÍMEA Budai Farkasok NKFT 0 19
24. BARTHA DÓRA ZSUZSANNA Vecsési SE 0 11
25. BATA CINTIA Dömsödi USE 0 20
26. BAUDA RÉKA Dunavarsányi TE 0 20
27. BÉDI ÁGNES ANNA ÉRD 0 19
28. BENDE LILI Aranyszarvas SE 0 18
29. BENKÓ ESZTER Aranyszarvas SE 0 13
30. BERÉNYI KATINKA EURONOVEX USE I 0 20
31. BÉRES RÉKA ILDIKÓ ENUSE II 0 8
32. BERGENDI KITTI Pilisvörösvári KSK 0 20
33. BERKI HANNA Dabasi KC VSE 0 18
34. BICZÓ ÉVA DKA 0 4
35. BÍRÓ ÁRVEN Szentendrei NKE 0 10
36. BLANDL REGINA ÉRD 0 17
37. BODA DORINA BEATRIX Vecsési SE 0 20
38. BODA HANNA Aranyszarvas SE 0 14
39. BODNÁR ALEXANDRA Moyra-Budaörs Handba 0 6
40. BODOR MÓNIKA Ceglédi KCSE 0 16
41. BOKOR BETTINA MÓNIKA Moyra-Budaörs Handba 0 9
42. BORIK MÁRIA DKA 0 15
43. BOROS PANKA EURONOVEX USE I 0 20
44. BORSZÉKI KATA Főnix ISE 0 14
45. BORUZS HANNA LÍDIA Dömsödi USE 0 20
46. BOTOS BOGLÁRKA IN-ÖR KC. II. 0 10
47. BREIER MICI BORI Szentendrei NKE 0 2
48. BREZOVSZKY BARBARA Gödi SE 0 18
49. BRJESKA BERNADETT GVM Europe-Vác 0 10
50. BRÜNNER NOÉMI Vecsési SE 0 18
51. BUCZKÓ VIKTÓRIA GVM Europe-Vác 0 20
52. BUDAU BOGLÁRKA Aranyszarvas SE 0 20
53. BUDAVÁRI EMMA ZSÓFIA Főnix ISE 0 6
54. BUGYI NOÉMI LÍVIA EURONOVEX USE I 0 18
55. BULATH SZÓFIA Százhalombattai VUK 0 10
56. CHRISTMANN ZSÓFIA Moyra-Budaörs Handba 0 15
57. CZAKÓ PETRA Kóka KSK 0 10
58. CZALBERT-HALASI BARBARA Vecsési SE 0 4
59. CZIBERE VIRÁG Gyömrői KA 0 20
60. CZIKK NÓRA GVM Europe-Vác 0 16
61. CSABA LILI Százhalombattai VUK 0 16
62. CSABAI-ABRÁN DÓRA Gödi SE 0 18
63. CSAJA BERNADETT Gyömrői KA 0 20
64. CSÁNYI MIRA GVM Europe-Vác 0 20
65. CSERNECZKI LILI BLANKA IN-ÖR KC. II. 0 10
66. CSESZLAI ESZTER Budai Farkasok NKFT 0 20
67. CSINGER ALÍZ ENUSE II 0 16
68. CSOMBAI IZABELLA KARINA Ceglédi KCSE 0 20
69. CSORBA TÍMEA KINCS Moyra-Budaörs Handba 0 7
70. DABIZS JÁZMIN LOTTI Gödöllői SE- Vácrátó 0 18
71. DAMKÓ REBEKA LUDOVIKA DKA 0 16
72. DANKÓ DORINA LAURA Gödi SE 0 18
73. DEÁK-TORÁK JANKA DKA 0 5
74. DEBRECENI DÓRA IN-ÖR KC.I. 0 19
75. DEDE FANNI IN-ÖR KC.I. 0 18
76. DENGI CSENGE Ceglédi KCSE 0 14
77. DOBAI KATA HAJNAL ÉRD 0 18
78. DOBIÁSIK NOÉMI DKA 0 13
79. DOBOZI LUCA Ceglédi KCSE 0 18
80. DORI BLANKA Dabasi KC VSE 0 20
81. DÖMÖLKI ZSÓFIA IRÉN Gödöllői SE- Vácrátó 0 2
82. DRAGONYA LILIEN EMMA Dunavarsányi TE 0 16
83. DUDUS ALEXANDRA ENUSE II 0 14
84. DULKA LILI ZORA ÉRD 0 4
85. ÉGETŐ JANKA Budai Farkasok NKFT 0 18
86. ENGELS MÍRA Budai Farkasok NKFT 0 16
87. ENGERT ZSÓFIA Solymári SC 0 13
88. ERDÉLYI LILLA ROZÁLIA DKA 0 4
89. ERDÉLYI NOÉMI DKA 0 15
90. FARKAS ALEXANDRA ÉRD 0 13
91. FARKAS DALMA Szigetszentmiklós NK 0 17
92. FARKAS EVELIN Dömsödi USE 0 7
93. FARKAS LAURA Dabasi KC VSE 0 16
94. FARKAS VIVIEN DKA 0 3
95. FEKETE REGINA Dabasi KC VSE 0 18
96. FENYVESI KAMILLA Moyra-Budaörs Handba 0 8
97. FERENCZI LILI Ceglédi KCSE 0 16
98. FIERS EMESE Gyömrői KA 0 8
99. FITYÓ ANNA Aranyszarvas SE 0 10
100. FLEISCHMANN CSENGE ZITA EURONOVEX USE I 0 14
101. FORGÁCS ZSANETT Főnix ISE 0 16
102. FORGÓ LARINA Főnix ISE 0 18
103. FÜSTÖS BIANKA Budai Farkasok NKFT 0 9
104. GÁBRIEL ZSÓFIA Kóka KSK 0 18
105. GALAMBOS ERIKA VIKTÓRIA Kóka KSK 0 18
106. GAZDAG CSILLA BOGLÁRKA IN-ÖR KC. II. 0 2
107. GAZI KRISZTINA RENÁTA IN-ÖR KC. II. 0 7
108. GAZSI-TOLL SZABINA Gyömrői KA 0 7
109. GERZÁNICS VILLŐ EMESE ÉRD 0 17
110. GIGOR STELLA Ceglédi KCSE 0 9
111. GIZELLA BARBARA Szentendrei NKE 0 14
112. GREXA ZSUZSANNA IN-ÖR KC. II. 0 18
113. GRIFF NÓRA Pilisvörösvári KSK 0 20
114. GRÚZ DORINA Kóka KSK 0 8
115. GUBA ALEXANDRA ZSÓFIA Solymári SC 0 20
116. GULYÁS IMOLA Dunavarsányi TE 0 14
117. GULYÁS PANNA Dunavarsányi TE 0 16
118. GYENES-BÍRÓ ANNA Gyömrői KA 0 18
119. GYIMESI ESZTER EURONOVEX USE I 0 2
120. GYÖNYÖRŰ SÁRA ERZSÉBET Gödöllői SE- Vácrátó 0 9
121. GYÖRGY ZSANETT ÉRD 0 18
122. HAJDU VANDA Dabasi KC VSE 0 19
123. HAUSER DIÁNA Moyra-Budaörs Handba 0 5
124. HEGEDŰS HANNA Kóka KSK 0 18
125. HEIMFAHRT ADRIENN ÉRD 0 19
126. HELYES CSENGE Gödöllői SE- Vácrátó 0 18
127. HEVÉR BARBARA TÍMEA Bugyi SE 0 20
128. HÉVIZI FANNI Budai Farkasok NKFT 0 9
129. HOFFER GEORGINA Bugyi SE 0 10
130. HOLLENBERGER BARBARA IN-ÖR KC. II. 0 8
131. HOLLER NIKOLETT Dunavarsányi TE 0 18
132. HOLOHAN CHARLOTTE BREATTA GVM Europe-Vác 0 10
133. HOMÁN EMESE PIROSKA Szentendrei NKE 0 2
134. HORVÁTH HANNA JULIANNA ÉRD 0 5
135. HORVÁTH IZABELLA IN-ÖR KC.I. 0 14
136. HORVÁTH TRINITI Kóka KSK 0 20
137. HÓRVÖLGYI JÁZMIN Mogyoródi KSK 0 20
138. HOVER LARA Dabasi KC VSE 0 9
139. HRNCSÁR HANNA BORBÁLA Főnix ISE 0 16
140. HUBANOV JOHANNA Budai Farkasok NKFT 0 14
141. HUSZÁR TÍMEA EDIT Budai Farkasok NKFT 0 2
142. IFLINGER KITTI ANNA Pilisvörösvári KSK 0 19
143. ILLÉS LUCA Aranyszarvas SE 0 20
144. ILLÉS VIVIEN ENUSE II 0 4
145. IMBRE ANNA Aranyszarvas SE 0 19
146. JABRONKA INEZ ANNA Gödi SE 0 12
147. JAKAB ANNA Moyra-Budaörs Handba 0 8
148. JAKAB HANGA Százhalombattai VUK 0 20
149. JAKABFFY JULIANNA Solymári SC 0 13
150. JÁMBOR FRUZSINA KATÓ Szentendrei NKE 0 9
151. JAMBRIK BOGLÁRKA Főnix ISE 0 18
152. JANKÓ KIRA DORINA ÉRD 0 14
153. JÁNVÁRI CSILLA Gyömrői KA 0 20
154. JELOVAC SÁRA HANNA GVM Europe-Vác 0 13
155. JENEI DÓRA Moyra-Budaörs Handba 0 16
156. JÓZSA ENIKŐ IN-ÖR KC. II. 0 8
157. JÓZSA VIKTÓRIA EURONOVEX USE I 0 10
158. JUHÁSZ LILI ENUSE II 0 6
159. JUHÁSZ OLÍVIA Solymári SC 0 1
160. KACAR AMINA Gyömrői KA 0 20
161. KACEUS GRÉTA Budai Farkasok NKFT 0 19
162. KACSÓ NOÉMI PETRA GVM Europe-Vác 0 18
163. KÁDÁR BORÓKA TEKLA Gyömrői KA 0 20
164. KÁLLAI LILI ENUSE II 0 6
165. KÁLMÁN VIVIEN KÁRMEN IN-ÖR KC.I. 0 20
166. KANTI ZSÓFI Moyra-Budaörs Handba 0 8
167. KAPOSVÁRI VANDA Ceglédi KCSE 0 18
168. KAPTÁS DORINA Kóka KSK 0 10
169. KARÁSZI VIKTÓRIA Moyra-Budaörs Handba 0 4
170. KARDOS BEATRIX ANNA Szentendrei NKE 0 20
171. KARDOS LAURA JULIANNA Szentendrei NKE 0 20
172. KASSA ZOÉ Gödi SE 0 16
173. KASZÁS SZÓFIA Gyömrői KA 0 6
174. KATÓ DOROTTYA Mogyoródi KSK 0 12
175. KATUS VERONIKA FLÓRA Moyra-Budaörs Handba 0 16
176. KECSKEMÉTI REBEKA ENUSE II 0 20
177. KEMENCZEI VIRÁG GYÖRGYI Bugyi SE 0 18
178. KENÉZ KATA Vecsési SE 0 15
179. KEREKES ALEXA Dunavarsányi TE 0 17
180. KEREKES OLÍVIA Szigetszentmiklós NK 0 8
181. KERESZTES LILI DKA 0 3
182. KERESZTESI AMINA ERIKA Százhalombattai VUK 0 20
183. KÉRI BARBARA Kóka KSK 0 6
184. KIS-ÁDÁM KETRIN ENUSE II 0 2
185. KISS ANNA Szigetszentmiklós NK 0 19
186. KISS DORKA Szigetszentmiklós NK 0 19
187. KISS ESZTER Pilisvörösvári KSK 0 20
188. KISS ESZTER Dunavarsányi TE 0 14
189. KISS FRUZSINA GVM Europe-Vác 0 20
190. KISS KORNÉLIA Szentendrei NKE 0 18
191. KISS NIKOLETT Dunavarsányi TE 0 16
192. KISS NIKOLETTA BETTINA Főnix ISE 0 10
193. KISS VERONIKA GVM Europe-Vác 0 14
194. KISS VIKTÓRIA Mogyoródi KSK 0 12
195. KOLLER KITTI IN-ÖR KC.I. 0 20
196. KÓMÁR ZSÓFIA DKA 0 4
197. KONCZ PANNA ÉRD 0 15
198. KONKOLY BOGLÁRKA ÉRD 0 5
199. KÓNYA PETRA Százhalombattai VUK 0 18
200. KÓRÉ EMESE EURONOVEX USE I 0 20
201. KORMOS NÓRA ÉRD 0 12
202. KOVÁCS ANNA VIKTÓRIA Gödöllői SE- Vácrátó 0 16
203. KOVÁCS BLANKA Dabasi KC VSE 0 20
204. KOVÁCS DORINA Bugyi SE 0 20
205. KOVÁCS EMESE Dabasi KC VSE 0 17
206. KOVÁCS EMMA Ceglédi KCSE 0 9
207. KOVÁCS FANNI Bugyi SE 0 20
208. KOVÁCS FRANCISKA Moyra-Budaörs Handba 0 13
209. KOVÁCS LAURA Dabasi KC VSE 0 19
210. KOVÁCS NOÉMI EURONOVEX USE I 0 19
211. KOVÁCS SZONJA Szigetszentmiklós NK 0 18
212. KOVÁCS ZSÓFIA Gödöllői SE- Vácrátó 0 18
213. KOZMA LAURA Aranyszarvas SE 0 20
214. KÖRMENDI ZOÉ KRISZTINA Moyra-Budaörs Handba 0 1
215. KÖTELES NIKOLETTA Solymári SC 0 16
216. KRAJNYIK LILIEN GVM Europe-Vác 0 18
217. KRÉTH VIKTÓRIA Mogyoródi KSK 0 14
218. KRIZSÁN LILIEN IN-ÖR KC.I. 0 16
219. KRIZSANYIK VIVIEN DKA 0 18
220. KURFIS JANKA MAGDOLNA Mogyoródi KSK 0 12
221. KURIS KITTI DKA 0 13
222. KURTA LILIEN IN-ÖR KC.I. 0 4
223. KUSZKÓ CINTIA FATIME Ceglédi KCSE 0 20
224. LACZIK LÉNA Gödi SE 0 16
225. LAKATOS ZSÓFIA PANNA IN-ÖR KC. II. 0 5
226. LÁZÁR ANNA LÉNA Ceglédi KCSE 0 5
227. LENGYEL RÉKA NÓRA Moyra-Budaörs Handba 0 10
228. LISKA DZSENIFER Mogyoródi KSK 0 14
229. LISZICSÁN SÁRA Budai Farkasok NKFT 0 6
230. LOVASI KIRA CSENGE Budai Farkasok NKFT 0 20
231. LŐRIK ZSANETT DKA 0 16
232. MACZKÓ CSENGE IN-ÖR KC. II. 0 18
233. MAGYAR RÉKA IN-ÖR KC.I. 0 2
234. MAJER KATA LUCA Solymári SC 0 18
235. MAJOR CSILLA Dabasi KC VSE 0 4
236. MAJOROS ZSÓFIA IN-ÖR KC.I. 0 16
237. MAJZIK DORINA Gyömrői KA 0 5
238. MANEK ZSUZSANNA Pilisvörösvári KSK 0 16
239. MANGER ANETT Dabasi KC VSE 0 1
240. MÁRKUS CINTIA ÉRD 0 1
241. MAROSSY KIARA ANNA Bugyi SE 0 8
242. MAROSSY REBEKA MÁRIA Bugyi SE 0 8
243. MARSI SZONJA EDIT ENUSE II 0 20
244. MÁTHÉ MÁRIA KLÁRA Moyra-Budaörs Handba 0 8
245. MÁZÁS BETTINA Szigetszentmiklós NK 0 20
246. MEDVECZKY ANNA Ceglédi KCSE 0 1
247. MÉHES BARBARA DKA 0 16
248. MÉLYKUTI DÓRA LAURA Budai Farkasok NKFT 0 15
249. MENYHÁRT ABIGÉL Gödöllői SE- Vácrátó 0 17
250. MÉSZÁROS NELLI DOROTTYA Gödöllői SE- Vácrátó 0 8
251. MESZES EMÍLIA BIANKA Gödi SE 0 14
252. MILBICH LORA Solymári SC 0 14
253. MILCZ NADIN Moyra-Budaörs Handba 0 2
254. MIRICZ ANNA DKA 0 10
255. MISZI LUCA Szigetszentmiklós NK 0 20
256. MOLDOVÁN RÉKA Vecsési SE 0 8
257. MOLNÁR EMMA IN-ÖR KC.I. 0 4
258. MOLNÁR KITTI Gödöllői SE- Vácrátó 0 10
259. MOLNÁR TÍMEA ILDIKÓ Gyömrői KA 0 5
260. MOLNÁR ZSÓFIA Moyra-Budaörs Handba 0 14
261. MORAVECZ LAURA Vecsési SE 0 20
262. MÓZES FANNI Aranyszarvas SE 0 20
263. MÓZSI VILLŐ LELLE Százhalombattai VUK 0 18
264. MÜLLER DORKA Pilisvörösvári KSK 0 20
265. NÁDAI DOROTTYA RITA Dunavarsányi TE 0 8
266. NAGY ANDREA Dunavarsányi TE 0 8
267. NAGY BORBÁLA EMESE Dabasi KC VSE 0 20
268. NAGY ELIZA Gödi SE 0 18
269. NAGY FLÓRA ÉVA Dunavarsányi TE 0 4
270. NAGY KATALIN Szentendrei NKE 0 18
271. NAGY LUCA Mogyoródi KSK 0 18
272. NAGY NETTI Szentendrei NKE 0 20
273. NAGY OLÍVIA Budai Farkasok NKFT 0 3
274. NAGY SAROLTA Vecsési SE 0 16
275. NAGY VIVIEN GVM Europe-Vác 0 18
276. NAGY ZSANETT ALEXANDRA Mogyoródi KSK 0 4
277. NISTOR BARBARA Bugyi SE 0 10
278. NOVACSEK TÍMEA Szigetszentmiklós NK 0 16
279. NYÁRASDI KITTI ZOÉ Dunavarsányi TE 0 14
280. NYÁRASDI LILI ALEXANDRA Dunavarsányi TE 0 12
281. NYESŐ ZSANETT Bugyi SE 0 19
282. OKOLICSÁNYI ANNA Gödi SE 0 18
283. OKOLICSÁNYI SÁRA Gödi SE 0 18
284. ONGAI DOROTTYA Vecsési SE 0 2
285. ÓNODI REGINA LILLA Dunavarsányi TE 0 18
286. ORLOV KATINKA Ceglédi KCSE 0 18
287. OROSHÁZI KRISZTINA IN-ÖR KC.I. 0 16
288. OROSZLÁNY RÉKA Budai Farkasok NKFT 0 5
289. ÖHLER LAURA Ceglédi KCSE 0 20
290. PÁL HANNA Szigetszentmiklós NK 0 17
291. PALATINUS-RADÁNYI LILI ÉRD 0 4
292. PARÓCZAI NOÉMI Ceglédi KCSE 0 5
293. PAULÓ BORI Főnix ISE 0 16
294. PEHATSEK NOÉMI Solymári SC 0 20
295. PEHATSEK REBEKA ZOÉ Solymári SC 0 12
296. PERJÉSI CSENGE FLÓRA GVM Europe-Vác 0 20
297. PESTI GRÉTA EURONOVEX USE I 0 20
298. PETRÁNYI TÍMEA ENUSE II 0 6
299. PETROVECZ LILLA DKA 0 15
300. PINTÉR DOMINIKA ÉRD 0 14
301. PINTÉR PETRA SZILVIA IN-ÖR KC. II. 0 6
302. PRANDÓCZKI ELEONÓRA IN-ÖR KC. II. 0 18
303. PREZENSZKI ELIZA Mogyoródi KSK 0 16
304. PREZENSZKI OLÍVIA Mogyoródi KSK 0 16
305. PUSZTA HANNA DKA 0 4
306. RAJSZKY BOGLÁRKA IN-ÖR KC. II. 0 18
307. RICHOLM JOHANNA Solymári SC 0 7
308. ROTYIK MISELL Gödi SE 0 12
309. ROTYIK SZONJA Gödi SE 0 4
310. RUDAS GRÉTA Pilisvörösvári KSK 0 20
311. RUISZ LUCA SÁRA Mogyoródi KSK 0 15
312. SÁRI VIVIEN ANNA Budai Farkasok NKFT 0 3
313. SASVÁRI FLÓRA IN-ÖR KC. II. 0 3
314. SCHANBERG LUCA Dabasi KC VSE 0 18
315. SCHMÉL ZOÉ FLÓRA Budai Farkasok NKFT 0 17
316. SEBESTIN VIVIEN Gödöllői SE- Vácrátó 0 20
317. SEBŐK DZSENIFER EURONOVEX USE I 0 8
318. SINGÓSZKI HANNA IZABELL Dunavarsányi TE 0 15
319. SINKÓ BETTINA PETRA GVM Europe-Vác 0 18
320. SIROKI CSENGE GRÉTA IN-ÖR KC.I. 0 10
321. SOÓS JOHANNA Kóka KSK 0 20
322. SOÓS MAJA TÍMEA ÉRD 0 6
323. SPEKKER BOGLÁRKA ÉRD 0 3
324. SPINNER JÁZMIN ÉRD 0 18
325. STECKL KATA Solymári SC 0 20
326. STEFANIGA ANNA Szentendrei NKE 0 12
327. STEIERLEIN LÉDA ÉRD 0 8
328. STÓK LILIEN IN-ÖR KC.I. 0 16
329. STUBER SZONJA Mogyoródi KSK 0 9
330. SUGTA ESZTER Moyra-Budaörs Handba 0 18
331. SUKI VIRGÍNIA ENUSE II 0 4
332. SZABADOS BLANKA BRIGITTA Gödi SE 0 20
333. SZABÓ ALEXA BETTINA Bugyi SE 0 20
334. SZABÓ DORKA MÓNIKA Bugyi SE 0 20
335. SZABÓ KIRA KITTI Szentendrei NKE 0 5
336. SZABÓ LAURA IN-ÖR KC.I. 0 18
337. SZABÓ RENÁTA Gyömrői KA 0 18
338. SZABÓ VIRÁG DKA 0 12
339. SZABÓ ZSANETT FRUZSINA Bugyi SE 0 4
340. SZALAI PETRA Százhalombattai VUK 0 20
341. SZALAI VANDA KIRA Aranyszarvas SE 0 12
342. SZALÓKI ZSÓFIA Aranyszarvas SE 0 20
343. SZÁMFIRA LUCA LAURA Moyra-Budaörs Handba 0 12
344. SZARVAS LILI EURONOVEX USE I 0 20
345. SZENYICS VIVIEN IN-ÖR KC. II. 0 10
346. SZÉP BIBORKA Szentendrei NKE 0 13
347. SZERENCSÉS REBEKA Gödöllői SE- Vácrátó 0 14
348. SZITHA NINA Főnix ISE 0 17
349. SZLOVÁK LILI Szentendrei NKE 0 10
350. SZOLLÁT BOGLÁRKA Százhalombattai VUK 0 4
351. SZOMJAS EMÍLIA ANETT Bugyi SE 0 8
352. SZÖLLŐS HANKA MÁRIA Solymári SC 0 20
353. TÁDER SÁRA Dabasi KC VSE 0 16
354. TAJMEL BOGLÁRKA ZSÓFIA Gödöllői SE- Vácrátó 0 3
355. TAKÁCS ÁGNES Dömsödi USE 0 20
356. TAKÁCS PÁLMA Budai Farkasok NKFT 0 7
357. TAKÁCS TÍMEA Dömsödi USE 0 18
358. TAKÓ BÍBORKA DOMINIKA IN-ÖR KC. II. 0 10
359. TAMÁS CSENGE ÉRD 0 12
360. TANKÓ FLÓRA Vecsési SE 0 20
361. TARJÁNYI SÁRA BORÓKA Moyra-Budaörs Handba 0 2
362. TORMA KRISZTINA BEÁTA Dunavarsányi TE 0 20
363. TORNYOS LUCA DKA 0 16
364. TÓTH ALEXANDRA Szigetszentmiklós NK 0 20
365. TÓTH ANNA ÉRD 0 20
366. TÓTH BETTINA Dabasi KC VSE 0 16
367. TÓTH CSENGE Szigetszentmiklós NK 0 16
368. TÓTH EMMA SÁRA Moyra-Budaörs Handba 0 14
369. TÓTH MELISSZA Dömsödi USE 0 20
370. TÓTH PETRA RÉKA Moyra-Budaörs Handba 0 14
371. TÓTH VIKTÓRIA Solymári SC 0 15
372. TÓTH ZSÓFIA ENUSE II 0 12
373. TÖRZSÖK VERONIKA Moyra-Budaörs Handba 0 4
374. VÁGÓ RÉKA Ceglédi KCSE 0 10
375. VALASEK EMÍLIA NOÉMI Budai Farkasok NKFT 0 19
376. VANYÁK LAURA KRISZTINA Szentendrei NKE 0 6
377. VARGA BRIGITTA Moyra-Budaörs Handba 0 18
378. VARGA VIOLETTA Gyömrői KA 0 10
379. VARGA ZSÓFIA Bugyi SE 0 8
380. VARSÁNYI TIMEA Bugyi SE 0 20
381. VASS ANNA KINCSŐ Aranyszarvas SE 0 17
382. VÉGH DÓRA ENUSE II 0 20
383. VENCZKÓ ZSÓFIA VERONIKA Százhalombattai VUK 0 18
384. VÉR LILI Kóka KSK 0 7
385. VERBŐSY HAJNALKA DÓRA ÉRD 0 18
386. VERES LARA Solymári SC 0 6
387. VIDÉKI DORINA EURONOVEX USE I 0 20
388. VINCZE CINTIA VERONIKA Kóka KSK 0 13
389. VINCZE-TÓTH RÉKA Dabasi KC VSE 0 18
390. VIZI ESZTER ENIKŐ DKA 0 15
391. VLASITS LIZA ZOÉ Szentendrei NKE 0 4
392. VOLENSZKI PETRA Dabasi KC VSE 0 4
393. VREZGÓ ZINA Pilisvörösvári KSK 0 18
394. WITTMANN BORÓKA Pilisvörösvári KSK 0 18
395. ZÁMBA TAMARA Mogyoródi KSK 0 19
396. ZEMEN DOROTTYA Kóka KSK 0 16
397. ZSIDAI EMMA EDINA Dömsödi USE 0 18
398. ZSUGONITS LILI Mogyoródi KSK 0 20
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó