Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU11
Kulcsár Anita régió
2018. október 6. szombat
Nyíregyháza, Wesselényi M. Szakközépi.
09:00 Szivacs KC - Tiszavasvári SE 10 - 11
09:45 Tiszalöki VSE - Mátészalkai MTK 1. 6 - 6
10:45 Tiszavasvári SE - Mátészalkai MTK 2. 5 - 2
11:15 Kisvárdai KC - Tiszalöki VSE 8 - 2
12:00 Mátészalkai MTK 1. - Vitka SE 19 - 5
12:45 Mátészalkai MTK 2. - Szivacs KC 5 - 9
13:30 Vitka SE - Kisvárdai KC 11 - 12
Fehérgyarmat, Városi Sportcsarnok
09:00 Szatmár USE Fehérgyarmat - Rákóczi SE Nagyecsed 1. 25 - 4
09:45 Csenger VKC - Rákóczi SE Nagyecsed 2. 8 - 28
10:30 Rákóczi SE Nagyecsed 1. - VKK Nyírbátor 2
11:15 Rákóczi SE Nagyecsed 2. - VKK Nyírbátor 1 18 - 7
12:00 VKK Nyírbátor 2 - Csenger VKC
12:45 VKK Nyírbátor 1 - Szatmár USE Fehérgyarmat 4 - 18
Sárospatak, SRK Wáberer Sportcentrum
09:00 Sárospataki RKG Alapítván - Miskolci VSC 2 - 5
09:45 Sárospataki USI - EKESC - Kazincbarcikai KSE 6 - 13
10:30 Miskolci VSC - Mezőkövesdi KC 6 - 6
11:15 Lóci DSE - Sárospataki USI - EKESC 6 - 12
12:00 Kazincbarcikai KSE - Alsózsolcai KSC 25 - 0
12:45 Bőcs KSC - Mezőkövesdi KC 9 - 9
13:30 Lóci DSE - Sárospataki RKG Alapítván 4 - 6
14:15 Alsózsolcai KSC - Bőcs KSC 0 - 19
2018. október 7. vasárnap
Hajdúdorog, Görög Kat.Isk. spcs.
09:00 Hajdúnánás SK I. - Debreceni Sportcentrum KN 18 - 1
09:45 Hajdúnánás SK II. - Hajdúböszörményi TE 1 7 - 2
10:30 Debreceni Sportcentrum KN - Hajdúböszörményi TE 2 11 - 9
11:15 Hajdúböszörményi TE 1 - Balmazújvárosi LKSE 2 - 28
12:00 Hajdúböszörményi TE 2 - Kalmár Zoltán DSE 8 - 8
12:45 Balmazújvárosi LKSE - Hajdúnánás SK I. 18 - 7
13:30 Kalmár Zoltán DSE - Hajdúnánás SK II. 8 - 2
2018. október 27. szombat
Tiszavasvári, Városi Sportcsarnok
09:00 Tiszalöki VSE - Hajdúnánás SK II. 6 - 5
09:45 Mezőkövesdi KC - Hajdúnánás SK I. 2 - 21
10:30 Hajdúnánás SK II. - Tiszavasvári SE 3 - 5
11:15 Hajdúnánás SK I. - Lóci DSE 22 - 3
12:00 Mezőkövesdi KC - Szivacs KC 4 - 9
12:45 Tiszalöki VSE - Tiszavasvári SE 7 - 14
13:30 Lóci DSE - Szivacs KC 4 - 14
Sárospatak, SRK Wáberer Sportcentrum
09:00 Sárospataki RKG Alapítván - Bőcs KSC 8 - 11
09:45 Alsózsolcai KSC - Sárospataki USI - EKESC 2 - 8
10:30 Bőcs KSC - Kisvárdai KC 12 - 8
11:15 Miskolci VSC - Alsózsolcai KSC 11 - 2
12:00 Kazincbarcikai KSE - Sárospataki RKG Alapítván 16 - 7
12:45 Sárospataki USI - EKESC - Kisvárdai KC 10 - 10
13:30 Kazincbarcikai KSE - Miskolci VSC 10 - 8
2018. október 28. vasárnap
Debrecen, Gizella utcai spcs.
09:00 Debreceni Sportcentrum KN - Hajdúböszörményi TE 1 28 - 0
09:45 Balmazújvárosi LKSE - Hajdúböszörményi TE 2 31 - 7
10:30 Hajdúböszörményi TE 1 - Kalmár Zoltán DSE 6 - 21
11:15 Hajdúböszörményi TE 2 - VKK Nyírbátor 1 10 - 0
12:00 Balmazújvárosi LKSE - Debreceni Sportcentrum KN 21 - 6
12:45 VKK Nyírbátor 1 - Kalmár Zoltán DSE 0 - 10
Mátészalka, Városi Sportcsarnok
09:00 Mátészalkai MTK 2. - Rákóczi SE Nagyecsed 1. 11 - 1
09:45 Mátészalkai MTK 1. - Rákóczi SE Nagyecsed 2. 4 - 15
10:30 Rákóczi SE Nagyecsed 1. - Csenger VKC 1 - 18
11:15 Rákóczi SE Nagyecsed 2. - Szatmár USE Fehérgyarmat 11 - 10
12:00 Csenger VKC - Vitka SE 16 - 4
12:45 Szatmár USE Fehérgyarmat - Mátészalkai MTK 1. 19 - 7
13:30 Vitka SE - Mátészalkai MTK 2. 0 - 15
2018. november 17. szombat
Hajdúböszörmény, Városi Sportcsarnok
09:00 Hajdúböszörményi TE 1 - Hajdúnánás SK I. 1 - 30
09:45 Balmazújvárosi LKSE - Hajdúnánás SK II. 15 - 7
10:30 Hajdúnánás SK I. - Kalmár Zoltán DSE 20 - 3
11:15 Debreceni Sportcentrum KN - Hajdúböszörményi TE 1 24 - 3
12:00 Hajdúnánás SK II. - Hajdúböszörményi TE 2 11 - 7
12:45 Kalmár Zoltán DSE - Balmazújvárosi LKSE 5 - 17
13:30 Hajdúböszörményi TE 2 - Debreceni Sportcentrum KN 15 - 19
Csenger, Városi Sportcsarnok
09:00 Csenger VKC - Mátészalkai MTK 1. 10 - 8
09:45 Mátészalkai MTK 2. - Rákóczi SE Nagyecsed 2. 9 - 18
10:30 Mátészalkai MTK 1. - Rákóczi SE Nagyecsed 1. 13 - 7
11:15 Rákóczi SE Nagyecsed 2. - Szatmár USE Fehérgyarmat 11 - 5
12:00 Rákóczi SE Nagyecsed 1. - Mátészalkai MTK 2. 2 - 12
12:45 Szatmár USE Fehérgyarmat - Csenger VKC 13 - 11
Kazincbarcika, Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
09:00 Kazincbarcikai KSE - Lóci DSE 10 - 8
09:45 Bőcs KSC - Miskolci VSC 20 - 14
10:30 Lóci DSE - Alsózsolcai KSC 18 - 4
11:15 Miskolci VSC - Mezőkövesdi KC 8 - 9
12:00 Bőcs KSC - Kazincbarcikai KSE 10 - 11
12:45 Mezőkövesdi KC - Alsózsolcai KSC 10 - 3
Kisvárda, Szent László Gimnázium Tornacsarnok
09:00 Kisvárdai KC - Tiszavasvári SE 6 - 14
09:45 Szivacs KC - Sárospataki RKG Alapítván 7 - 7
10:30 Tiszavasvári SE - Sárospataki USI - EKESC 13 - 6
11:15 Sárospataki RKG Alapítván - Vitka SE 6 - 0
12:00 Szivacs KC - Tiszalöki VSE 9 - 6
12:45 Sárospataki USI - EKESC - Vitka SE 16 - 11
13:30 Tiszalöki VSE - Kisvárdai KC 7 - 12
2018. december 9. vasárnap
Balmazújváros, König Rendezvényközpont
09:00 Balmazújvárosi LKSE - Tiszavasvári SE 19 - 5
09:45 Hajdúböszörményi TE 1 - Kalmár Zoltán DSE 2 - 22
10:30 Tiszavasvári SE - Hajdúböszörményi TE 2 9 - 8
11:15 Tiszalöki VSE - Hajdúböszörményi TE 1 16 - 1
12:00 Hajdúnánás SK II. - Kalmár Zoltán DSE 5 - 10
12:45 Debreceni Sportcentrum KN - Balmazújvárosi LKSE 7 - 26
13:30 Hajdúnánás SK I. - Hajdúböszörményi TE 2 28 - 9
14:15 Tiszalöki VSE - Hajdúnánás SK II. 4 - 11
15:00 Debreceni Sportcentrum KN - Hajdúnánás SK I. 5 - 23
Felsőzsolca, Rendezvények háza
09:00 Bőcs KSC - Mezőkövesdi KC 15 - 15
09:45 Miskolci VSC - Sárospataki USI - EKESC 19 - 11
10:30 Mezőkövesdi KC - Kazincbarcikai KSE 12 - 13
11:15 Sárospataki USI - EKESC - Lóci DSE 10 - 15
12:00 Sárospataki RKG Alapítván - Bőcs KSC 5 - 5
12:45 Kazincbarcikai KSE - Alsózsolcai KSC 15 - 2
13:30 Lóci DSE - Sárospataki RKG Alapítván 7 - 3
14:15 Alsózsolcai KSC - Miskolci VSC 0 - 12
Mátészalka, Városi Sportcsarnok
09:00 Mátészalkai MTK 1. - Vitka SE 12 - 3
09:45 Szatmár USE Fehérgyarmat - Mátészalkai MTK 2. 9 - 8
10:30 Szivacs KC - Rákóczi SE Nagyecsed 2. 6 - 17
11:15 Vitka SE - Csenger VKC 1 - 18
12:00 Rákóczi SE Nagyecsed 2. - Szatmár USE Fehérgyarmat 18 - 12
12:45 Rákóczi SE Nagyecsed 1. - Szivacs KC 3 - 13
13:30 Kisvárdai KC - Mátészalkai MTK 1. 8 - 2
14:15 Csenger VKC - Rákóczi SE Nagyecsed 1. 20 - 4
15:00 Mátészalkai MTK 2. - Kisvárdai KC 5 - 9
2019. március 9. szombat
Hajdúnánás, Somorjai László Sportcsarnok
09:00 Hajdúnánás SK I. - VKK Nyírbátor 1 19 - 4
09:45 Hajdúböszörményi TE 2 - Hajdúnánás SK II. 8 - 16
10:30 VKK Nyírbátor 1 - Sárospataki RKG Alapítván 8 - 0
11:15 Alsózsolcai KSC - Hajdúböszörményi TE 1 7 - 4
12:00 Hajdúnánás SK II. - Sárospataki RKG Alapítván 4 - 3
12:45 Vitka SE - Hajdúböszörményi TE 2 9 - 16
13:30 Hajdúböszörményi TE 1 - Rákóczi SE Nagyecsed 1. 8 - 6
14:15 Vitka SE - Alsózsolcai KSC 9 - 1
15:00 Rákóczi SE Nagyecsed 1. - Hajdúnánás SK I. 1 - 33
2019. március 10. vasárnap
Mezőkövesd, Városi Sportcsarnok
09:00 Mezőkövesdi KC - Miskolci VSC 11 - 13
09:45 Szatmár USE Fehérgyarmat - Debreceni Sportcentrum KN 12 - 12
10:30 Miskolci VSC - Mátészalkai MTK 2. 4 - 4
11:15 Szatmár USE Fehérgyarmat - Csenger VKC 14 - 13
12:00 Debreceni Sportcentrum KN - Mátészalkai MTK 1. 13 - 4
12:45 Sárospataki USI - EKESC - Lóci DSE 3 - 9
13:30 Csenger VKC - Mátészalkai MTK 2. 12 - 4
14:15 Mátészalkai MTK 1. - Sárospataki USI - EKESC 15 - 6
15:00 Lóci DSE - Mezőkövesdi KC 7 - 4
Tiszavasvári, Városi Sportcsarnok
09:00 Tiszavasvári SE - Kalmár Zoltán DSE 9 - 7
09:45 Szivacs KC - Tiszalöki VSE 18 - 6
10:30 Kalmár Zoltán DSE - Kisvárdai KC 17 - 12
11:15 Szivacs KC - Balmazújvárosi LKSE 11 - 14
12:00 Tiszalöki VSE - Bőcs KSC 11 - 9
12:45 Kazincbarcikai KSE - Kisvárdai KC 13 - 3
13:30 Balmazújvárosi LKSE - Rákóczi SE Nagyecsed 2. 9 - 10
14:15 Bőcs KSC - Kazincbarcikai KSE 6 - 6
15:00 Rákóczi SE Nagyecsed 2. - Tiszavasvári SE 14 - 10
2019. március 30. szombat
Nyírbátor, Városi Sportcsarnok
09:00 VKK Nyírbátor 1 - Hajdúböszörményi TE 2 10 - 11
09:45 Hajdúböszörményi TE 1 - Tiszalöki VSE 10 - 8
10:30 Mezőkövesdi KC - Hajdúböszörményi TE 2 12 - 9
11:15 Tiszalöki VSE - Alsózsolcai KSC 8 - 8
12:00 Sárospataki RKG Alapítván - Hajdúböszörményi TE 1 9 - 4
12:45 Rákóczi SE Nagyecsed 1. - Mezőkövesdi KC 5 - 13
13:30 Alsózsolcai KSC - Lóci DSE 3 - 11
14:15 Rákóczi SE Nagyecsed 1. - Sárospataki RKG Alapítván 1 - 9
15:00 Lóci DSE - VKK Nyírbátor 1 6 - 14
Vásárosnamény, Városi Sportcsarnok
09:00 Vitka SE - Szatmár USE Fehérgyarmat 7 - 25
09:45 Csenger VKC - Mátészalkai MTK 1. 12 - 7
10:30 Mátészalkai MTK 2. - Sárospataki USI - EKESC 6 - 6
11:15 Szatmár USE Fehérgyarmat - Mátészalkai MTK 1. 17 - 10
12:00 Debreceni Sportcentrum KN - Csenger VKC 14 - 9
12:45 Sárospataki USI - EKESC - Tiszavasvári SE 4 - 18
13:30 Hajdúnánás SK II. - Mátészalkai MTK 2. 7 - 4
14:15 Tiszavasvári SE - Debreceni Sportcentrum KN 12 - 14
15:00 Hajdúnánás SK II. - Vitka SE 20 - 8
2019. március 31. vasárnap
Kisvárda, Szent László Gimnázium Tornacsarnok
09:00 Kisvárdai KC - Szivacs KC 7 - 12
09:45 Miskolci VSC - Kazincbarcikai KSE 12 - 12
10:30 Bőcs KSC - Kalmár Zoltán DSE 12 - 15
11:15 Szivacs KC - Kazincbarcikai KSE 18 - 13
12:00 Hajdúnánás SK I. - Miskolci VSC 26 - 2
12:45 Kalmár Zoltán DSE - Rákóczi SE Nagyecsed 2. 11 - 18
13:30 Bőcs KSC - Balmazújvárosi LKSE 4 - 26
14:15 Rákóczi SE Nagyecsed 2. - Hajdúnánás SK I. 12 - 15
15:00 Balmazújvárosi LKSE - Kisvárdai KC 23 - 13
2019. április 13. szombat
Hajdúnánás, Somorjai László Sportcsarnok
09:00 Hajdúnánás SK II. - Kalmár Zoltán DSE 7 - 11
09:45 Bőcs KSC - Balmazújvárosi LKSE 3 - 15
10:30 Kalmár Zoltán DSE - Tiszavasvári SE 3 - 15
11:15 VKK Nyírbátor 1 - Hajdúnánás SK I. 6 - 28
12:00 Kazincbarcikai KSE - Bőcs KSC 10 - 11
12:45 Balmazújvárosi LKSE - Szivacs KC 17 - 7
13:30 Hajdúnánás SK I. - Tiszavasvári SE 15 - 6
14:15 VKK Nyírbátor 1 - Kazincbarcikai KSE 21 - 9
15:00 Szivacs KC - Hajdúnánás SK II. 9 - 4
2019. április 14. vasárnap
Csenger, Városi Sportcsarnok
09:00 Csenger VKC - Kisvárdai KC 20 - 6
09:45 Mátészalkai MTK 1. - Miskolci VSC 5 - 17
10:30 Mátészalkai MTK 2. - Szatmár USE Fehérgyarmat 3 - 29
11:15 Kisvárdai KC - Miskolci VSC 11 - 18
12:00 Sárospataki USI - EKESC - Mátészalkai MTK 1. 9 - 6
12:45 Debreceni Sportcentrum KN - Mátészalkai MTK 2. 20 - 1
13:30 Szatmár USE Fehérgyarmat - Mezőkövesdi KC 26 - 8
14:15 Sárospataki USI - EKESC - Debreceni Sportcentrum KN 6 - 14
15:00 Mezőkövesdi KC - Csenger VKC 5 - 25
Sárospatak, SRK Wáberer Sportcentrum
09:00 Sárospataki RKG Alapítván - Alsózsolcai KSC 6 - 4
09:45 Hajdúböszörményi TE 1 - Lóci DSE 17 - 12
10:30 Hajdúböszörményi TE 2 - Vitka SE 23 - 3
11:15 Alsózsolcai KSC - Hajdúböszörményi TE 1 2 - 6
12:00 Tiszalöki VSE - Lóci DSE 8 - 13
12:45 Rákóczi SE Nagyecsed 1. - Hajdúböszörményi TE 2 4 - 17
13:30 Vitka SE - Rákóczi SE Nagyecsed 2. 11 - 29
14:15 Tiszalöki VSE - Rákóczi SE Nagyecsed 1. 16 - 5
15:00 Rákóczi SE Nagyecsed 2. - Sárospataki RKG Alapítván 17 - 5
2019. május 4. szombat
Bőcs, Sportcsarnok
09:00 Bőcs KSC - Tiszavasvári SE
09:45 Hajdúnánás SK I. - Szivacs KC
10:30 Tiszavasvári SE - Tiszalöki VSE
11:15 Kazincbarcikai KSE - Hajdúnánás SK I.
12:00 Kalmár Zoltán DSE - Szivacs KC
12:45 Hajdúnánás SK II. - Balmazújvárosi LKSE
13:30 Tiszalöki VSE - Kalmár Zoltán DSE
14:15 Balmazújvárosi LKSE - Kazincbarcikai KSE
15:00 Hajdúnánás SK II. - Bőcs KSC
Csenger, Városi Sportcsarnok
09:00 Rákóczi SE Nagyecsed 1. - Csenger VKC
09:45 Szatmár USE Fehérgyarmat - Rákóczi SE Nagyecsed 2.
10:30 Mátészalkai MTK 1. - Csenger VKC
11:15 Szatmár USE Fehérgyarmat - Mátészalkai MTK 2.
12:00 Rákóczi SE Nagyecsed 2. - Debreceni Sportcentrum KN
12:45 Miskolci VSC - Mátészalkai MTK 1.
13:30 Mátészalkai MTK 2. - Sárospataki USI - EKESC
14:15 Debreceni Sportcentrum KN - Rákóczi SE Nagyecsed 1.
15:00 Miskolci VSC - Sárospataki USI - EKESC
2019. május 5. vasárnap
Hajdúböszörmény, Városi Sportcsarnok
09:00 Hajdúböszörményi TE 2 - VKK Nyírbátor 1
09:45 Mezőkövesdi KC - Hajdúböszörményi TE 1
10:30 Alsózsolcai KSC - Sárospataki RKG Alapítván
11:15 VKK Nyírbátor 1 - Mezőkövesdi KC
12:00 Hajdúböszörményi TE 2 - Kisvárdai KC
12:45 Vitka SE - Alsózsolcai KSC
13:30 Sárospataki RKG Alapítván - Lóci DSE
14:15 Kisvárdai KC - Vitka SE
15:00 Lóci DSE - Hajdúböszörményi TE 1
2019. május 18. szombat
Hajdúnánás, Somorjai László Sportcsarnok
09:00 Hajdúnánás SK I. - Balmazújvárosi LKSE
09:45 Hajdúnánás SK II. - Tiszavasvári SE
10:30 Kazincbarcikai KSE - Kalmár Zoltán DSE
11:15 Balmazújvárosi LKSE - Tiszavasvári SE
12:00 Kazincbarcikai KSE - Bőcs KSC
12:45 Kalmár Zoltán DSE - Mátészalkai MTK 2.
13:30 Hajdúnánás SK II. - Mátészalkai MTK 1.
14:15 Bőcs KSC - Mátészalkai MTK 2.
15:00 Mátészalkai MTK 1. - Hajdúnánás SK I.
2019. május 19. vasárnap
Sárospatak, Árpád Vezér Gimn.
09:00 Sárospataki USI - EKESC - Kisvárdai KC
09:45 Miskolci VSC - Szatmár USE Fehérgyarmat
10:30 Lóci DSE - Sárospataki RKG Alapítván
11:15 Kisvárdai KC - Szatmár USE Fehérgyarmat
12:00 Szivacs KC - Miskolci VSC
12:45 Sárospataki RKG Alapítván - Mezőkövesdi KC
13:30 Debreceni Sportcentrum KN - Lóci DSE
14:15 Mezőkövesdi KC - Szivacs KC
15:00 Debreceni Sportcentrum KN - Sárospataki USI - EKESC
Csenger, Városi Sportcsarnok
09:00 VKK Nyírbátor 1 - Rákóczi SE Nagyecsed 2.
09:45 Rákóczi SE Nagyecsed 1. - Hajdúböszörményi TE 2
10:30 Vitka SE - Hajdúböszörményi TE 1
11:15 Hajdúböszörményi TE 2 - VKK Nyírbátor 1
12:00 Alsózsolcai KSC - Rákóczi SE Nagyecsed 1.
12:45 Hajdúböszörményi TE 1 - Tiszalöki VSE
13:30 Vitka SE - Csenger VKC
14:15 Alsózsolcai KSC - Tiszalöki VSE
15:00 Rákóczi SE Nagyecsed 2. - Csenger VKC
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ANTAL LAURA Lóci DSE 0 14
2. ANTKU PATRÍCIA Csenger VKC 0 11
3. ARI JÚLIA Kisvárdai KC 0 9
4. ASZTALOS ZOÉ Sárospataki RKG Alap 0 14
5. BABUCZKY RÉKA Lóci DSE 0 8
6. BACSKÓ DORINA Mátészalkai MTK 2. 0 12
7. BACSKÓ VIVIEN Mátészalkai MTK 2. 0 10
8. BACSÓ ZINA DORKA Hajdúnánás SK II. 0 6
9. BAGI ANNA Tiszalöki VSE 0 14
10. BAGOLY INEZ Hajdúböszörményi TE 0 14
11. BALÁZS BARBARA Hajdúnánás SK II. 0 10
12. BALOGH ANNA Tiszalöki VSE 0 10
13. BALOGH BRIGITTA Hajdúböszörményi TE 0 4
14. BALOGH DÓRA JÁZMIN Hajdúböszörményi TE 0 4
15. BALOGH ESZTER Hajdúnánás SK I. 0 14
16. BALOGH MÓNIKA Vitka SE 0 10
17. BALOGH REBEKA Kisvárdai KC 0 4
18. BÁNHEGYI EMESE KINCSŐ Mezőkövesdi KC 0 14
19. BARÁTH NÓRA Mátészalkai MTK 1. 0 14
20. BARKÓCZI LIA Lóci DSE 0 12
21. BARTA PETRA Rákóczi SE Nagyecsed 0 7
22. BARTHA AMINA JÁZMIN Vitka SE 0 3
23. BEDE ZSÓFIA Kazincbarcikai KSE 0 12
24. BENCZE HANGA SÁRA Hajdúnánás SK II. 0 13
25. BENGI FANNI Kisvárdai KC 0 11
26. BEREGSZÁSZI HANNA LILLA Szatmár USE Fehérgya 0 4
27. BIHARI BOGLÁRKA VKK Nyírbátor 1 0 4
28. BÍRÓ HANNA Miskolci VSC 0 6
29. BIRÓ ZSÓFI Hajdúböszörményi TE 0 6
30. BODNÁR RUBINA Rákóczi SE Nagyecsed 0 12
31. BOGÁR NIKOLETTA Szivacs KC 0 4
32. BOGDANOVIC TAMARA Hajdúböszörményi TE 0 6
33. BORBÉLY LILI Mátészalkai MTK 1. 0 14
34. BOROS IVETT HANNA Lóci DSE 0 5
35. BORSOS PETRA VKK Nyírbátor 1 0 8
36. BURI DÓRA Tiszalöki VSE 0 14
37. CZIMERMAN ALEXANDRA Rákóczi SE Nagyecsed 0 10
38. CSÉKE ALEXANDRA Mezőkövesdi KC 0 10
39. CSERKÚTI ZSÓFIA Hajdúböszörményi TE 0 8
40. CSIKÁSZ PANNI Kazincbarcikai KSE 0 14
41. CSIPKÉS LARINA Tiszavasvári SE 0 4
42. CSIRMAZ ADÉL Alsózsolcai KSC 0 4
43. CSIRMAZ VIKTÓRIA Bőcs KSC 0 14
44. CSONGRAD VERONIKA Rákóczi SE Nagyecsed 0 6
45. CSORNYÁK PETRA Sárospataki USI - EK 0 14
46. CSUKA HANNA Hajdúnánás SK II. 0 12
47. DAJKA JÁZMIN Kisvárdai KC 0 12
48. DAJKA KAMILLA Kisvárdai KC 0 11
49. DANCS ANITA Kalmár Zoltán DSE 0 12
50. DANCS LILI Kalmár Zoltán DSE 0 4
51. DANCS PETRA Lóci DSE 0 4
52. DEME EDINA DOROTTYA Kalmár Zoltán DSE 0 12
53. DOMONICS LAURA Kisvárdai KC 0 11
54. DUDÁS ADÉL Mezőkövesdi KC 0 6
55. DURÁNYIK BÍBORKA Miskolci VSC 0 10
56. ELEK LÍDIA Mezőkövesdi KC 0 12
57. ELEK PANNA KATA Bőcs KSC 0 10
58. ÉLES HANNA VKK Nyírbátor 1 0 9
59. ÉLES LILLA NÓRA Hajdúnánás SK I. 0 14
60. ENGELHARDT DÓRA ERIKA Balmazújvárosi LKSE 0 4
61. ERDEI JÁZMIN ANNA Szivacs KC 0 14
62. ERDŐS TIMEA Kalmár Zoltán DSE 0 14
63. ESZENYI SÁRA EMMA Szatmár USE Fehérgya 0 12
64. FAGYAL ZSÓFIA Rákóczi SE Nagyecsed 0 13
65. FARKAS MIRELLA Miskolci VSC 0 14
66. FEHÉR ALEXANDRA Balmazújvárosi LKSE 0 12
67. FEKE BOGLÁRKA Sárospataki USI - EK 0 14
68. FEKETE FRANCISKA Kazincbarcikai KSE 0 14
69. FEKETE PANNA Vitka SE 0 14
70. FILEP JÁZMIN Miskolci VSC 0 9
71. FLASKÓ GRÉTA Miskolci VSC 0 4
72. FODOR PETRA Vitka SE 0 10
73. FÜLÖP DOROTTYA Mezőkövesdi KC 0 12
74. GAÁL IVETT Kalmár Zoltán DSE 0 4
75. GÁL KLÁRA Hajdúböszörményi TE 0 14
76. GALAMBOS JÁZMIN Kisvárdai KC 0 13
77. GÁLL BIANKA Tiszalöki VSE 0 6
78. GÁLL VERONIKA ANGYALKA Tiszavasvári SE 0 12
79. GALYAS VIVIEN Bőcs KSC 0 14
80. GANYU BERNADETT Mátészalkai MTK 2. 0 14
81. GÁSPÁR NÓRA Mátészalkai MTK 2. 0 12
82. GECSEY HANNA Vitka SE 0 6
83. GRESKÓ LOTTI Sárospataki USI - EK 0 14
84. GULYÁS NOÉMI PANKA Mátészalkai MTK 2. 0 8
85. GUPCSI RENÁTA Kisvárdai KC 0 2
86. GYÖNGYÖSI LAURA Sárospataki USI - EK 0 14
87. GYÖRFI SÁRA LUCA Balmazújvárosi LKSE 0 14
88. GYÖRGY NATÁLIA HELGA Csenger VKC 0 12
89. GYÜGYEI BOGLÁRKA Vitka SE 0 12
90. HÁDA HANNA Kisvárdai KC 0 9
91. HADAS TILLA Hajdúnánás SK I. 0 12
92. HADHÁZI LUCA Szivacs KC 0 14
93. HÁGEN ALEXANDRA Hajdúböszörményi TE 0 12
94. HÁGEN VIVIEN Hajdúböszörményi TE 0 14
95. HAGYMÁSI LÍVIA Hajdúböszörményi TE 0 12
96. HAJDÚ HANNA Debreceni Sportcentr 0 11
97. HÁRSFALVI MELINDA Rákóczi SE Nagyecsed 0 14
98. HASTOCK FANNI Lóci DSE 0 2
99. HEGEDÜS LILI Kisvárdai KC 0 7
100. HEGYMEGI LILI Bőcs KSC 0 14
101. HEINRICH FRUZSINA Rákóczi SE Nagyecsed 0 2
102. HEINRICH KINGA Rákóczi SE Nagyecsed 0 13
103. HEINRICH RÉKA Rákóczi SE Nagyecsed 0 14
104. HIDEG VIVIEN IDA Hajdúböszörményi TE 0 2
105. HORNYÁK HANNA Kalmár Zoltán DSE 0 14
106. HORVÁTH KINGA Szivacs KC 0 10
107. HORVÁTH LARA Debreceni Sportcentr 0 12
108. HORVÁTH NOÉMI Miskolci VSC 0 4
109. ILLÉS LEA Szatmár USE Fehérgya 0 8
110. IMRE LÍVIA Rákóczi SE Nagyecsed 0 1
111. JÁGER LILI Mátészalkai MTK 1. 0 14
112. JÓZSA SÁRA Szatmár USE Fehérgya 0 14
113. JUHÁSZ JÁZMIN Szivacs KC 0 14
114. JURKINYA ANNA Vitka SE 0 14
115. KÁLLAI VIRÁG BOGLÁRKA Alsózsolcai KSC 0 12
116. KÁROLYI TÍMEA Szatmár USE Fehérgya 0 14
117. KATHI BOGLÁRKA Hajdúböszörményi TE 0 14
118. KATONA ESZTER ÁGNES Szivacs KC 0 14
119. KATONA LILI ANNA Alsózsolcai KSC 0 4
120. KÉK NÓRA HANNA Sárospataki USI - EK 0 12
121. KELEMEN ALÍZ Rákóczi SE Nagyecsed 0 7
122. KELEMEN HANNA Hajdúböszörményi TE 0 14
123. KELEMEN KITTI Szatmár USE Fehérgya 0 11
124. KEMELE STELLA Debreceni Sportcentr 0 6
125. KEREKES RÉKA Balmazújvárosi LKSE 0 4
126. KEREKES VANESZA SZABINA Csenger VKC 0 6
127. KIRÁLY ZSÓFIA Kalmár Zoltán DSE 0 9
128. KIS NÓRA Debreceni Sportcentr 0 14
129. KISS ADRIENN Hajdúböszörményi TE 0 14
130. KISS HANNA Rákóczi SE Nagyecsed 0 9
131. KISS JÁZMIN Mátészalkai MTK 2. 0 12
132. KISS LILIEN Sárospataki RKG Alap 0 13
133. KISS VERONIKA Mátészalkai MTK 2. 0 14
134. KISS VIRÁG Rákóczi SE Nagyecsed 0 11
135. KISTÓTH LILI Sárospataki RKG Alap 0 14
136. KOCH BARBARA MONICA Rákóczi SE Nagyecsed 0 6
137. KOCSIS ZSANETT Alsózsolcai KSC 0 2
138. KOLESZÁR VIKTÓRIA Alsózsolcai KSC 0 10
139. KOLOMPÁR BERNADETT DEBÓRA Hajdúböszörményi TE 0 2
140. KOLOZSI LUCA BÍBORKA Debreceni Sportcentr 0 8
141. KONDOR KAMILLA Mátészalkai MTK 1. 0 14
142. KÓRIK SÁRA BÍBORKA Tiszalöki VSE 0 14
143. KORPÁS FANNI Mezőkövesdi KC 0 14
144. KOVÁCS DÓRA Rákóczi SE Nagyecsed 0 11
145. KOVÁCS HANNA Miskolci VSC 0 10
146. KOVÁCS ORSOLYA Hajdúböszörményi TE 0 2
147. KOVÁCS TAMARA Alsózsolcai KSC 0 2
148. KOVÁCS VANDA Vitka SE 0 3
149. KOVÁCS ZSÓFI Kalmár Zoltán DSE 0 13
150. KOZÁR BIANKA Lóci DSE 0 9
151. KOZSLA JUDIT Tiszalöki VSE 0 12
152. KRASZNAI DORKA Debreceni Sportcentr 0 14
153. KRISTON ÉVA Mezőkövesdi KC 0 8
154. KUJBUS KIRA Hajdúnánás SK II. 0 12
155. KURU MIRA Miskolci VSC 0 12
156. KUTY JÁZMIN ANNA Miskolci VSC 0 9
157. KUZMAN REBEKA ALEXANDRA Csenger VKC 0 13
158. LACZKÓ ESZTER Tiszalöki VSE 0 6
159. LACZKÓ LINDA Debreceni Sportcentr 0 14
160. LAKATOS FANNI Bőcs KSC 0 2
161. LAKATOS LÍVIA Miskolci VSC 0 12
162. LAKATOS MELÁNIA Vitka SE 0 4
163. LAKATOS SÁRA Miskolci VSC 0 10
164. LÁSZLÓ ESZTER ETELKA Hajdúböszörményi TE 0 8
165. LIPPAI EMMA Bőcs KSC 0 12
166. LISZNYAI IVETT Lóci DSE 0 11
167. LŐRINCZ ANNA Szatmár USE Fehérgya 0 6
168. LŐRINCZ KINGA LARINA Kazincbarcikai KSE 0 14
169. LÖVEI LEILA Bőcs KSC 0 10
170. LUCSKAY BIANKA Bőcs KSC 0 14
171. LUDESCHER JÚLIA Rákóczi SE Nagyecsed 0 14
172. LUKÁCS DORINA Tiszalöki VSE 0 12
173. LUKÁCS JÁZMIN Csenger VKC 0 2
174. MACZINKÓ DÓRA AMINA Kisvárdai KC 0 11
175. MACZINKÓ RÉKA KIRA Kisvárdai KC 0 13
176. MAGYAR VIVIEN ILDIKÓ Hajdúnánás SK I. 0 12
177. MAGYARI VIRÁG Vitka SE 0 12
178. MAJOR LILI Kisvárdai KC 0 3
179. MAKAI NOÉMI Hajdúböszörményi TE 0 2
180. MÁNDOKI LILIEN Kazincbarcikai KSE 0 6
181. MARJAI ABIGÉL Hajdúböszörményi TE 0 14
182. MÁRTON IRINGÓ Csenger VKC 0 5
183. MATKÓ-TERHES GABRIELLA Debreceni Sportcentr 0 4
184. MATÓ RÉKA Szivacs KC 0 2
185. MATÓ ZITA HELLA Kazincbarcikai KSE 0 14
186. MÁTYUS LILLI Hajdúböszörményi TE 0 10
187. MÁZOR PANNA Alsózsolcai KSC 0 8
188. MEDVE JANKA Hajdúnánás SK II. 0 9
189. MENNINGER ESZTER Rákóczi SE Nagyecsed 0 14
190. MERÉTEY FRUZSINA Lóci DSE 0 8
191. MÉSZÁROS ZSANETT Tiszalöki VSE 0 10
192. MIHÁLYI TAMARA NOÉMI Kisvárdai KC 0 11
193. MOGYORÓSI DOROTTYA Rákóczi SE Nagyecsed 0 11
194. MOLNÁR BARBARA Hajdúnánás SK II. 0 14
195. MOLNÁR JÁZMIN Alsózsolcai KSC 0 14
196. MOLNÁR MARIANNA Mátészalkai MTK 2. 0 14
197. MOLNÁR ZSÓFIA Kisvárdai KC 0 6
198. MOSOLYGÓ KATA VKK Nyírbátor 1 0 2
199. MOZER ZSÓFIA Mezőkövesdi KC 0 9
200. MURESAN ANGELA DENISA Csenger VKC 0 11
201. MURESAN BARBARA MELISA Csenger VKC 0 13
202. MUZSAI ANNA Szatmár USE Fehérgya 0 14
203. MUZSAI ZSÓFIA Szatmár USE Fehérgya 0 8
204. MÜLLER LILI Tiszalöki VSE 0 14
205. NÁCSA SÁRA Tiszavasvári SE 0 9
206. NÁDASDI PANNA Balmazújvárosi LKSE 0 4
207. NAGY ALEXANDRA Balmazújvárosi LKSE 0 12
208. NAGY BIANKA Hajdúböszörményi TE 0 12
209. NAGY CSILLA Szatmár USE Fehérgya 0 14
210. NAGY GRÉTA Hajdúböszörményi TE 0 12
211. NAGY KIARA VKK Nyírbátor 1 0 6
212. NAGY LARA Sárospataki RKG Alap 0 12
213. NAGY LÉNA Hajdúböszörményi TE 0 8
214. NAGY LILI EMILIA Hajdúnánás SK II. 0 14
215. NAGY NÓRA Debreceni Sportcentr 0 14
216. NAGY ODETT Alsózsolcai KSC 0 12
217. NAGY VIRÁG CSENGE Hajdúböszörményi TE 0 6
218. NAGY ZSÓFIA Miskolci VSC 0 14
219. NAGY ZSÓFIA KINGA Rákóczi SE Nagyecsed 0 14
220. NAGYVÁTI SÁRA ERZSÉBET Szivacs KC 0 6
221. NÁNÁSI PETRA Bőcs KSC 0 13
222. NÉMETH ZORA JÁZMIN Lóci DSE 0 2
223. NYAKAS DORKA Hajdúnánás SK I. 0 14
224. NYALKA STELLA Lóci DSE 0 2
225. NYÍREGYHÁZI ZORKA Mátészalkai MTK 1. 0 14
226. OLÁH LOTTI Hajdúnánás SK I. 0 13
227. OROS ANDRA Csenger VKC 0 4
228. OROSZ BIANKA Tiszalöki VSE 0 12
229. OROSZ ESZTER Tiszalöki VSE 0 6
230. OROSZ LILI AMIRA Mátészalkai MTK 2. 0 10
231. OROSZ LUCA PETRA Mátészalkai MTK 1. 0 8
232. OSVAI EMMA Tiszavasvári SE 0 14
233. OSVAI RÉKA Tiszavasvári SE 0 14
234. PÁJER ANNA ENIKŐ Sárospataki RKG Alap 0 2
235. PÁJERSKI HANNA Hajdúnánás SK II. 0 2
236. PÁL-ISPÁN PANNA SÁRA Kazincbarcikai KSE 0 14
237. PALÓKA DANIELLA VKK Nyírbátor 1 0 4
238. PÁSZTOR ANTÓNIA Alsózsolcai KSC 0 14
239. PÉTER ESZTER Szatmár USE Fehérgya 0 2
240. PETŐ DORINA Mezőkövesdi KC 0 8
241. PETRÓ KARINA Alsózsolcai KSC 0 10
242. PETROHAI KATA Rákóczi SE Nagyecsed 0 3
243. PEZDERKA ÁGNES Rákóczi SE Nagyecsed 0 7
244. PÓCSIK GRÉTA Kisvárdai KC 0 10
245. POGONYI PANNA Lóci DSE 0 14
246. POLYÁK EMMA Kazincbarcikai KSE 0 4
247. PONEVÁCS HANNA Alsózsolcai KSC 0 8
248. PONGOR KATA Hajdúnánás SK I. 0 14
249. POROMBOVICS SZILVIA IZABELLA Csenger VKC 0 13
250. POSTA TIMEA Kalmár Zoltán DSE 0 14
251. PREKUB CINTIA Mátészalkai MTK 2. 0 2
252. PUCHNYÁK PETRA Bőcs KSC 0 12
253. RÁCZ KATA Kazincbarcikai KSE 0 12
254. RÁCZ RÉKA BLANKA Tiszavasvári SE 0 6
255. RÁCZ VIKTÓRIA Kalmár Zoltán DSE 0 12
256. RÁK DOROTTYA Sárospataki RKG Alap 0 12
257. RÁK HANNA Sárospataki USI - EK 0 12
258. RÉKASI VERONIKA Hajdúnánás SK I. 0 14
259. RÉZ DORINA Debreceni Sportcentr 0 14
260. RICZU NÓRA Lóci DSE 0 4
261. RICSEI LAURA VKK Nyírbátor 1 0 10
262. RÓZSA PETRA Vitka SE 0 2
263. RUBÓCZKI TAMARA Kisvárdai KC 0 12
264. SARKA PETRA Rákóczi SE Nagyecsed 0 13
265. SARKADI TÜNDE Mátészalkai MTK 1. 0 2
266. SASVÁRI GRÉTA Mezőkövesdi KC 0 12
267. SEBESI DOROTTYA Csenger VKC 0 13
268. SERES KINGA Sárospataki USI - EK 0 10
269. SERES NÓRA Hajdúböszörményi TE 0 11
270. SERFŐZŐ IVETT Lóci DSE 0 13
271. SILLING PANNA Balmazújvárosi LKSE 0 12
272. SIMON KATA Mezőkövesdi KC 0 12
273. SIMON REGINA Szatmár USE Fehérgya 0 12
274. SIPOS CSENGE Kisvárdai KC 0 5
275. SIPOS NÓRA Sárospataki USI - EK 0 12
276. SISKA ZSÓFIA SÁRA Sárospataki RKG Alap 0 12
277. SMIDER CSENGE NAPSUGÁR Debreceni Sportcentr 0 14
278. SNEIDER ZSÓFI Szivacs KC 0 8
279. SOHODÓCZKI HENRIETTA Tiszalöki VSE 0 6
280. SOMLYAI KÍRA VKK Nyírbátor 1 0 9
281. SOMOGYI ZSÓFIA Rákóczi SE Nagyecsed 0 12
282. SZABADI HANNA Balmazújvárosi LKSE 0 6
283. SZABÓ ANNAMÁRIA Sárospataki RKG Alap 0 14
284. SZABÓ DORKA Mezőkövesdi KC 0 10
285. SZABÓ ILDIKÓ JÁZMIN Mátészalkai MTK 2. 0 8
286. SZABÓ KATA Bőcs KSC 0 14
287. SZABÓ KINGA Miskolci VSC 0 8
288. SZABÓ LIA Kazincbarcikai KSE 0 12
289. SZABÓ LILI Tiszavasvári SE 0 14
290. SZABÓ LUCA Tiszavasvári SE 0 4
291. SZABÓ NÓRA Tiszavasvári SE 0 14
292. SZABÓ PETRA Szatmár USE Fehérgya 0 14
293. SZABÓ SÁRA ZSÓFIA Tiszavasvári SE 0 13
294. SZABÓ SZONJA SZÓFIA Mezőkövesdi KC 0 14
295. SZALA VIKTÓRIA Lóci DSE 0 2
296. SZALKA MELINDA Szivacs KC 0 14
297. SZALONTAI INEZ Alsózsolcai KSC 0 12
298. SZEDLACSEK KAMILLA Szatmár USE Fehérgya 0 12
299. SZEKERES ZSÓFIA Hajdúböszörményi TE 0 14
300. SZELECZKI HANNA Hajdúnánás SK II. 0 12
301. SZÉLES NETTI JÁZMIN Szatmár USE Fehérgya 0 14
302. SZEMÁN FLÓRA Mátészalkai MTK 1. 0 14
303. SZEMÁN LINDA MAGDA Tiszalöki VSE 0 4
304. SZIKSZAI LINETT Tiszavasvári SE 0 14
305. SZILÁGYI BIANKA Kalmár Zoltán DSE 0 14
306. SZILÁGYI SAROLTA Hajdúnánás SK II. 0 12
307. SZINAY SAROLTA ANNA Miskolci VSC 0 14
308. SZOBOSZLAI LÍVIA Rákóczi SE Nagyecsed 0 3
309. SZOJKA RÓZA Kazincbarcikai KSE 0 12
310. SZŰCS DÓRA Rákóczi SE Nagyecsed 0 7
311. TAMÁS GLÓRIA RÉKA Tiszavasvári SE 0 14
312. TANYI TÜNDE Kazincbarcikai KSE 0 14
313. TAR BOGLÁRKA Lóci DSE 0 6
314. THURÓCZY KITTI ALEXA Sárospataki USI - EK 0 6
315. TIBA SÁRA Debreceni Sportcentr 0 14
316. TIMKÓ JÁZMIN Sárospataki USI - EK 0 14
317. TOMPA GRÉTA Mezőkövesdi KC 0 14
318. TÓTH BEÁTA Mezőkövesdi KC 0 12
319. TÓTH EMMA Kisvárdai KC 0 8
320. TÓTH HANNA Balmazújvárosi LKSE 0 14
321. TÓTH JÁZMIN Alsózsolcai KSC 0 14
322. TÓTH KLÁRA KINGA Vitka SE 0 12
323. TÓTH LARA Balmazújvárosi LKSE 0 12
324. TÓTH NOÉMI VKK Nyírbátor 1 0 6
325. TÓTH REGINA Tiszavasvári SE 0 14
326. TÓTH SÁRA Balmazújvárosi LKSE 0 2
327. TÓTH VIKTÓRIA Kalmár Zoltán DSE 0 12
328. TÖMÖRI NÓRA Mátészalkai MTK 1. 0 14
329. TÖRÖK VANDA ZSUZSANNA Mátészalkai MTK 1. 0 4
330. TURI LELLE Kalmár Zoltán DSE 0 10
331. UJ FANNI Debreceni Sportcentr 0 14
332. UJJ LILI Miskolci VSC 0 6
333. VÁGÓ SÁRA Sárospataki RKG Alap 0 12
334. VÁLI CINTIA VKK Nyírbátor 1 0 10
335. VARGA EMMA Balmazújvárosi LKSE 0 10
336. VARGA FANNI Hajdúböszörményi TE 0 4
337. VARGA KÍRA Hajdúböszörményi TE 0 14
338. VARGA LETÍCIA Alsózsolcai KSC 0 4
339. VARGA LORENA Miskolci VSC 0 6
340. VARGA NÓRA Hajdúnánás SK I. 0 14
341. VARGA PETRA MAJA Tiszavasvári SE 0 14
342. VARGA REGINA Szatmár USE Fehérgya 0 14
343. VARGA VIKTÓRIA Lóci DSE 0 14
344. VASS DÓRA Vitka SE 0 13
345. VASS EMMA Mátészalkai MTK 1. 0 6
346. VASS REBEKA RENÁTA Alsózsolcai KSC 0 8
347. VERES TAMARA Miskolci VSC 0 4
348. VEZE GRÉTI Szivacs KC 0 2
349. VEZE VIVIEN Szivacs KC 0 10
350. VEZE ZSANETT Szivacs KC 0 8
351. VINCZE KINGA Mezőkövesdi KC 0 3
352. VINKLER VIOLETTA LAURA Sárospataki RKG Alap 0 14
353. VIRÁGH GEORGINA Vitka SE 0 3
354. VONA DÓRA VKK Nyírbátor 1 0 2
355. ZÁKÁNYI JANKA Lóci DSE 0 6
356. ZATIK ANNA VKK Nyírbátor 1 0 8
357. ZILAHI FLÓRA JÁZMIN Kisvárdai KC 0 11
358. ZLOCH LILI Alsózsolcai KSC 0 14
359. ZSÍROS NÓRA Miskolci VSC 0 8
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó