Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU11
Kulcsár Anita régió
2018. október 6. szombat
Nyíregyháza, Wesselényi M. Szakközépi.
09:00 Szivacs KC - Tiszavasvári SE 10 - 11
09:45 Tiszalöki VSE - Mátészalkai MTK 1. 6 - 6
10:45 Tiszavasvári SE - Mátészalkai MTK 2. 5 - 2
11:15 Kisvárdai KC - Tiszalöki VSE 8 - 2
12:00 Mátészalkai MTK 1. - Vitka SE 19 - 5
12:45 Mátészalkai MTK 2. - Szivacs KC 5 - 9
13:30 Vitka SE - Kisvárdai KC 11 - 12
Fehérgyarmat, Városi Sportcsarnok
09:00 Szatmár USE Fehérgyarmat - Rákóczi SE Nagyecsed 1. 25 - 4
09:45 Csenger VKC - Rákóczi SE Nagyecsed 2. 8 - 28
10:30 Rákóczi SE Nagyecsed 1. - VKK Nyírbátor 2
11:15 Rákóczi SE Nagyecsed 2. - VKK Nyírbátor 1 18 - 7
12:00 VKK Nyírbátor 2 - Csenger VKC
12:45 VKK Nyírbátor 1 - Szatmár USE Fehérgyarmat 4 - 18
Sárospatak, SRK Wáberer Sportcentrum
09:00 Sárospataki RKG Alapítván - Miskolci VSC 2 - 5
09:45 Sárospataki USI - EKESC - Kazincbarcikai KSE 6 - 13
10:30 Miskolci VSC - Mezőkövesdi KC 6 - 6
11:15 Lóci DSE - Sárospataki USI - EKESC 6 - 12
12:00 Kazincbarcikai KSE - Alsózsolcai KSC 25 - 0
12:45 Bőcs KSC - Mezőkövesdi KC 9 - 9
13:30 Lóci DSE - Sárospataki RKG Alapítván 4 - 6
14:15 Alsózsolcai KSC - Bőcs KSC 0 - 19
2018. október 7. vasárnap
Hajdúdorog, Görög Kat.Isk. spcs.
09:00 Hajdúnánás SK I. - Debreceni Sportcentrum KN 18 - 1
09:45 Hajdúnánás SK II. - Hajdúböszörményi TE 1 7 - 2
10:30 Debreceni Sportcentrum KN - Hajdúböszörményi TE 2 11 - 9
11:15 Hajdúböszörményi TE 1 - Balmazújvárosi LKSE 2 - 28
12:00 Hajdúböszörményi TE 2 - Kalmár Zoltán DSE 8 - 8
12:45 Balmazújvárosi LKSE - Hajdúnánás SK I. 18 - 7
13:30 Kalmár Zoltán DSE - Hajdúnánás SK II. 8 - 2
2018. október 27. szombat
Tiszavasvári, Városi Sportcsarnok
09:00 Tiszalöki VSE - Hajdúnánás SK II. 6 - 5
09:45 Mezőkövesdi KC - Hajdúnánás SK I. 2 - 21
10:30 Hajdúnánás SK II. - Tiszavasvári SE 3 - 5
11:15 Hajdúnánás SK I. - Lóci DSE 22 - 3
12:00 Mezőkövesdi KC - Szivacs KC 4 - 9
12:45 Tiszalöki VSE - Tiszavasvári SE 7 - 14
13:30 Lóci DSE - Szivacs KC 4 - 14
Sárospatak, SRK Wáberer Sportcentrum
09:00 Sárospataki RKG Alapítván - Bőcs KSC 8 - 11
09:45 Alsózsolcai KSC - Sárospataki USI - EKESC 2 - 8
10:30 Bőcs KSC - Kisvárdai KC 12 - 8
11:15 Miskolci VSC - Alsózsolcai KSC 11 - 2
12:00 Kazincbarcikai KSE - Sárospataki RKG Alapítván 16 - 7
12:45 Sárospataki USI - EKESC - Kisvárdai KC 10 - 10
13:30 Kazincbarcikai KSE - Miskolci VSC 10 - 8
2018. október 28. vasárnap
Debrecen, Gizella utcai spcs.
09:00 Debreceni Sportcentrum KN - Hajdúböszörményi TE 1 28 - 0
09:45 Balmazújvárosi LKSE - Hajdúböszörményi TE 2 31 - 7
10:30 Hajdúböszörményi TE 1 - Kalmár Zoltán DSE 6 - 21
11:15 Hajdúböszörményi TE 2 - VKK Nyírbátor 1 10 - 0
12:00 Balmazújvárosi LKSE - Debreceni Sportcentrum KN 21 - 6
12:45 VKK Nyírbátor 1 - Kalmár Zoltán DSE 0 - 10
Mátészalka, Városi Sportcsarnok
09:00 Mátészalkai MTK 2. - Rákóczi SE Nagyecsed 1. 11 - 1
09:45 Mátészalkai MTK 1. - Rákóczi SE Nagyecsed 2. 4 - 15
10:30 Rákóczi SE Nagyecsed 1. - Csenger VKC 1 - 18
11:15 Rákóczi SE Nagyecsed 2. - Szatmár USE Fehérgyarmat 11 - 10
12:00 Csenger VKC - Vitka SE 16 - 4
12:45 Szatmár USE Fehérgyarmat - Mátészalkai MTK 1. 19 - 7
13:30 Vitka SE - Mátészalkai MTK 2. 0 - 15
2018. november 17. szombat
Hajdúböszörmény, Városi Sportcsarnok
09:00 Hajdúböszörményi TE 1 - Hajdúnánás SK I. 1 - 30
09:45 Balmazújvárosi LKSE - Hajdúnánás SK II. 15 - 7
10:30 Hajdúnánás SK I. - Kalmár Zoltán DSE 20 - 3
11:15 Debreceni Sportcentrum KN - Hajdúböszörményi TE 1 24 - 3
12:00 Hajdúnánás SK II. - Hajdúböszörményi TE 2 11 - 7
12:45 Kalmár Zoltán DSE - Balmazújvárosi LKSE 5 - 17
13:30 Hajdúböszörményi TE 2 - Debreceni Sportcentrum KN 15 - 19
Csenger, Városi Sportcsarnok
09:00 Csenger VKC - Mátészalkai MTK 1. 10 - 8
09:45 Mátészalkai MTK 2. - Rákóczi SE Nagyecsed 2. 9 - 18
10:30 Mátészalkai MTK 1. - Rákóczi SE Nagyecsed 1. 13 - 7
11:15 Rákóczi SE Nagyecsed 2. - Szatmár USE Fehérgyarmat 11 - 5
12:00 Rákóczi SE Nagyecsed 1. - Mátészalkai MTK 2. 2 - 12
12:45 Szatmár USE Fehérgyarmat - Csenger VKC 13 - 11
Kazincbarcika, Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
09:00 Kazincbarcikai KSE - Lóci DSE 10 - 8
09:45 Bőcs KSC - Miskolci VSC 20 - 14
10:30 Lóci DSE - Alsózsolcai KSC 18 - 4
11:15 Miskolci VSC - Mezőkövesdi KC 8 - 9
12:00 Bőcs KSC - Kazincbarcikai KSE 10 - 11
12:45 Mezőkövesdi KC - Alsózsolcai KSC 10 - 3
Kisvárda, Szent László Gimnázium Tornacsarnok
09:00 Kisvárdai KC - Tiszavasvári SE 6 - 14
09:45 Szivacs KC - Sárospataki RKG Alapítván 7 - 7
10:30 Tiszavasvári SE - Sárospataki USI - EKESC 13 - 6
11:15 Sárospataki RKG Alapítván - Vitka SE 6 - 0
12:00 Szivacs KC - Tiszalöki VSE 9 - 6
12:45 Sárospataki USI - EKESC - Vitka SE 16 - 11
13:30 Tiszalöki VSE - Kisvárdai KC 7 - 12
2018. december 9. vasárnap
Balmazújváros, König Rendezvényközpont
09:00 Balmazújvárosi LKSE - Tiszavasvári SE 19 - 5
09:45 Hajdúböszörményi TE 1 - Kalmár Zoltán DSE 2 - 22
10:30 Tiszavasvári SE - Hajdúböszörményi TE 2 9 - 8
11:15 Tiszalöki VSE - Hajdúböszörményi TE 1 16 - 1
12:00 Hajdúnánás SK II. - Kalmár Zoltán DSE 5 - 10
12:45 Debreceni Sportcentrum KN - Balmazújvárosi LKSE 7 - 26
13:30 Hajdúnánás SK I. - Hajdúböszörményi TE 2 28 - 9
14:15 Tiszalöki VSE - Hajdúnánás SK II. 4 - 11
15:00 Debreceni Sportcentrum KN - Hajdúnánás SK I. 5 - 23
Felsőzsolca, Rendezvények háza
09:00 Bőcs KSC - Mezőkövesdi KC 15 - 15
09:45 Miskolci VSC - Sárospataki USI - EKESC 19 - 11
10:30 Mezőkövesdi KC - Kazincbarcikai KSE 12 - 13
11:15 Sárospataki USI - EKESC - Lóci DSE 10 - 15
12:00 Sárospataki RKG Alapítván - Bőcs KSC 5 - 5
12:45 Kazincbarcikai KSE - Alsózsolcai KSC 15 - 2
13:30 Lóci DSE - Sárospataki RKG Alapítván 7 - 3
14:15 Alsózsolcai KSC - Miskolci VSC 0 - 12
Mátészalka, Városi Sportcsarnok
09:00 Mátészalkai MTK 1. - Vitka SE 12 - 3
09:45 Szatmár USE Fehérgyarmat - Mátészalkai MTK 2. 9 - 8
10:30 Szivacs KC - Rákóczi SE Nagyecsed 2. 6 - 17
11:15 Vitka SE - Csenger VKC 1 - 18
12:00 Rákóczi SE Nagyecsed 2. - Szatmár USE Fehérgyarmat 18 - 12
12:45 Rákóczi SE Nagyecsed 1. - Szivacs KC 3 - 13
13:30 Kisvárdai KC - Mátészalkai MTK 1. 8 - 2
14:15 Csenger VKC - Rákóczi SE Nagyecsed 1. 20 - 4
15:00 Mátészalkai MTK 2. - Kisvárdai KC 5 - 9
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ANTAL LAURA Lóci DSE 0 8
2. ANTKU PATRÍCIA Csenger VKC 0 7
3. ARI JÚLIA Kisvárdai KC 0 5
4. ASZTALOS ZOÉ Sárospataki RKG Alap 0 8
5. BABUCZKY RÉKA Lóci DSE 0 4
6. BACSKÓ DORINA Mátészalkai MTK 2. 0 8
7. BACSKÓ VIVIEN Mátészalkai MTK 2. 0 8
8. BACSÓ ZINA DORKA Hajdúnánás SK II. 0 6
9. BAGI ANNA Tiszalöki VSE 0 8
10. BAGOLY INEZ Hajdúböszörményi TE 0 8
11. BALÁZS BARBARA Hajdúnánás SK II. 0 4
12. BALOGH ANNA Tiszalöki VSE 0 8
13. BALOGH BRIGITTA Hajdúböszörményi TE 0 4
14. BALOGH DÓRA JÁZMIN Hajdúböszörményi TE 0 4
15. BALOGH ESZTER Hajdúnánás SK I. 0 8
16. BALOGH MÓNIKA Vitka SE 0 6
17. BALOGH REBEKA Kisvárdai KC 0 4
18. BÁNHEGYI EMESE KINCSŐ Mezőkövesdi KC 0 8
19. BARÁTH NÓRA Mátészalkai MTK 1. 0 8
20. BARKÓCZI LIA Lóci DSE 0 8
21. BARTA PETRA Rákóczi SE Nagyecsed 0 7
22. BARTHA AMINA JÁZMIN Vitka SE 0 2
23. BEDE ZSÓFIA Kazincbarcikai KSE 0 6
24. BENCZE HANGA SÁRA Hajdúnánás SK II. 0 7
25. BENGI FANNI Kisvárdai KC 0 7
26. BEREGSZÁSZI HANNA LILLA Szatmár USE Fehérgya 0 2
27. BÍRÓ HANNA Miskolci VSC 0 4
28. BIRÓ ZSÓFI Hajdúböszörményi TE 0 4
29. BODNÁR RUBINA Rákóczi SE Nagyecsed 0 7
30. BOGÁR NIKOLETTA Szivacs KC 0 4
31. BOGDANOVIC TAMARA Hajdúböszörményi TE 0 2
32. BORBÉLY LILI Mátészalkai MTK 1. 0 8
33. BOROS IVETT HANNA Lóci DSE 0 2
34. BORSOS PETRA VKK Nyírbátor 1 0 4
35. BURI DÓRA Tiszalöki VSE 0 8
36. CZIMERMAN ALEXANDRA Rákóczi SE Nagyecsed 0 4
37. CSÉKE ALEXANDRA Mezőkövesdi KC 0 6
38. CSERKÚTI ZSÓFIA Hajdúböszörményi TE 0 4
39. CSIKÁSZ PANNI Kazincbarcikai KSE 0 8
40. CSIPKÉS LARINA Tiszavasvári SE 0 4
41. CSIRMAZ ADÉL Alsózsolcai KSC 0 2
42. CSIRMAZ VIKTÓRIA Bőcs KSC 0 8
43. CSORNYÁK PETRA Sárospataki USI - EK 0 8
44. CSUKA HANNA Hajdúnánás SK II. 0 6
45. DAJKA JÁZMIN Kisvárdai KC 0 6
46. DAJKA KAMILLA Kisvárdai KC 0 5
47. DANCS ANITA Kalmár Zoltán DSE 0 6
48. DANCS LILI Kalmár Zoltán DSE 0 4
49. DEME EDINA DOROTTYA Kalmár Zoltán DSE 0 8
50. DOMONICS LAURA Kisvárdai KC 0 5
51. DUDÁS ADÉL Mezőkövesdi KC 0 4
52. DURÁNYIK BÍBORKA Miskolci VSC 0 6
53. ELEK LÍDIA Mezőkövesdi KC 0 6
54. ELEK PANNA KATA Bőcs KSC 0 4
55. ÉLES HANNA VKK Nyírbátor 1 0 3
56. ÉLES LILLA NÓRA Hajdúnánás SK I. 0 8
57. ERDEI JÁZMIN ANNA Szivacs KC 0 8
58. ERDŐS TIMEA Kalmár Zoltán DSE 0 8
59. ESZENYI SÁRA EMMA Szatmár USE Fehérgya 0 6
60. FAGYAL ZSÓFIA Rákóczi SE Nagyecsed 0 7
61. FARKAS MIRELLA Miskolci VSC 0 8
62. FEHÉR ALEXANDRA Balmazújvárosi LKSE 0 6
63. FEKE BOGLÁRKA Sárospataki USI - EK 0 8
64. FEKETE FRANCISKA Kazincbarcikai KSE 0 8
65. FEKETE PANNA Vitka SE 0 8
66. FILEP JÁZMIN Miskolci VSC 0 4
67. FLASKÓ GRÉTA Miskolci VSC 0 4
68. FODOR PETRA Vitka SE 0 6
69. FÜLÖP DOROTTYA Mezőkövesdi KC 0 6
70. GÁL KLÁRA Hajdúböszörményi TE 0 8
71. GALAMBOS JÁZMIN Kisvárdai KC 0 7
72. GÁLL VERONIKA ANGYALKA Tiszavasvári SE 0 8
73. GALYAS VIVIEN Bőcs KSC 0 8
74. GANYU BERNADETT Mátészalkai MTK 2. 0 8
75. GÁSPÁR NÓRA Mátészalkai MTK 2. 0 6
76. GRESKÓ LOTTI Sárospataki USI - EK 0 8
77. GULYÁS NOÉMI PANKA Mátészalkai MTK 2. 0 6
78. GUPCSI RENÁTA Kisvárdai KC 0 2
79. GYÖNGYÖSI LAURA Sárospataki USI - EK 0 8
80. GYÖRFI SÁRA LUCA Balmazújvárosi LKSE 0 8
81. GYÖRGY NATÁLIA HELGA Csenger VKC 0 6
82. GYÜGYEI BOGLÁRKA Vitka SE 0 8
83. HÁDA HANNA Kisvárdai KC 0 5
84. HADAS TILLA Hajdúnánás SK I. 0 6
85. HADHÁZI LUCA Szivacs KC 0 8
86. HÁGEN ALEXANDRA Hajdúböszörményi TE 0 8
87. HÁGEN VIVIEN Hajdúböszörményi TE 0 8
88. HAGYMÁSI LÍVIA Hajdúböszörményi TE 0 6
89. HAJDÚ HANNA Debreceni Sportcentr 0 8
90. HÁRSFALVI MELINDA Rákóczi SE Nagyecsed 0 8
91. HEGEDÜS LILI Kisvárdai KC 0 3
92. HEGYMEGI LILI Bőcs KSC 0 8
93. HEINRICH FRUZSINA Rákóczi SE Nagyecsed 0 2
94. HEINRICH KINGA Rákóczi SE Nagyecsed 0 8
95. HEINRICH RÉKA Rákóczi SE Nagyecsed 0 8
96. HORNYÁK HANNA Kalmár Zoltán DSE 0 8
97. HORVÁTH KINGA Szivacs KC 0 4
98. HORVÁTH LARA Debreceni Sportcentr 0 6
99. HORVÁTH NOÉMI Miskolci VSC 0 4
100. ILLÉS LEA Szatmár USE Fehérgya 0 2
101. IMRE LÍVIA Rákóczi SE Nagyecsed 0 1
102. JÁGER LILI Mátészalkai MTK 1. 0 8
103. JÓZSA SÁRA Szatmár USE Fehérgya 0 8
104. JUHÁSZ JÁZMIN Szivacs KC 0 8
105. JURKINYA ANNA Vitka SE 0 8
106. KÁLLAI VIRÁG BOGLÁRKA Alsózsolcai KSC 0 6
107. KÁROLYI TÍMEA Szatmár USE Fehérgya 0 8
108. KATHI BOGLÁRKA Hajdúböszörményi TE 0 8
109. KATONA ESZTER ÁGNES Szivacs KC 0 8
110. KÉK NÓRA HANNA Sárospataki USI - EK 0 6
111. KELEMEN ALÍZ Rákóczi SE Nagyecsed 0 3
112. KELEMEN HANNA Hajdúböszörményi TE 0 8
113. KELEMEN KITTI Szatmár USE Fehérgya 0 8
114. KEMELE STELLA Debreceni Sportcentr 0 4
115. KEREKES RÉKA Balmazújvárosi LKSE 0 4
116. KIRÁLY ZSÓFIA Kalmár Zoltán DSE 0 3
117. KIS NÓRA Debreceni Sportcentr 0 8
118. KISS ADRIENN Hajdúböszörményi TE 0 8
119. KISS HANNA Rákóczi SE Nagyecsed 0 5
120. KISS JÁZMIN Mátészalkai MTK 2. 0 6
121. KISS LILIEN Sárospataki RKG Alap 0 8
122. KISS VERONIKA Mátészalkai MTK 2. 0 8
123. KISS VIRÁG Rákóczi SE Nagyecsed 0 5
124. KISTÓTH LILI Sárospataki RKG Alap 0 8
125. KOCSIS ZSANETT Alsózsolcai KSC 0 2
126. KOLESZÁR VIKTÓRIA Alsózsolcai KSC 0 4
127. KOLOMPÁR BERNADETT DEBÓRA Hajdúböszörményi TE 0 2
128. KOLOZSI LUCA BÍBORKA Debreceni Sportcentr 0 6
129. KONDOR KAMILLA Mátészalkai MTK 1. 0 8
130. KÓRIK SÁRA BÍBORKA Tiszalöki VSE 0 8
131. KORPÁS FANNI Mezőkövesdi KC 0 8
132. KOVÁCS DÓRA Rákóczi SE Nagyecsed 0 5
133. KOVÁCS HANNA Miskolci VSC 0 8
134. KOVÁCS ORSOLYA Hajdúböszörményi TE 0 2
135. KOVÁCS TAMARA Alsózsolcai KSC 0 2
136. KOVÁCS VANDA Vitka SE 0 3
137. KOVÁCS ZSÓFI Kalmár Zoltán DSE 0 7
138. KOZÁR BIANKA Lóci DSE 0 8
139. KOZSLA JUDIT Tiszalöki VSE 0 8
140. KRASZNAI DORKA Debreceni Sportcentr 0 8
141. KRISTON ÉVA Mezőkövesdi KC 0 2
142. KUJBUS KIRA Hajdúnánás SK II. 0 6
143. KURU MIRA Miskolci VSC 0 8
144. KUTY JÁZMIN ANNA Miskolci VSC 0 6
145. KUZMAN REBEKA ALEXANDRA Csenger VKC 0 7
146. LACZKÓ ESZTER Tiszalöki VSE 0 6
147. LACZKÓ LINDA Debreceni Sportcentr 0 8
148. LAKATOS FANNI Bőcs KSC 0 2
149. LAKATOS LÍVIA Miskolci VSC 0 6
150. LAKATOS MELÁNIA Vitka SE 0 2
151. LAKATOS SÁRA Miskolci VSC 0 4
152. LÁSZLÓ ESZTER ETELKA Hajdúböszörményi TE 0 4
153. LIPPAI EMMA Bőcs KSC 0 8
154. LISZNYAI IVETT Lóci DSE 0 6
155. LŐRINCZ ANNA Szatmár USE Fehérgya 0 2
156. LŐRINCZ KINGA LARINA Kazincbarcikai KSE 0 8
157. LÖVEI LEILA Bőcs KSC 0 4
158. LUCSKAY BIANKA Bőcs KSC 0 8
159. LUDESCHER JÚLIA Rákóczi SE Nagyecsed 0 8
160. LUKÁCS DORINA Tiszalöki VSE 0 8
161. MACZINKÓ DÓRA AMINA Kisvárdai KC 0 5
162. MACZINKÓ RÉKA KIRA Kisvárdai KC 0 7
163. MAGYAR VIVIEN ILDIKÓ Hajdúnánás SK I. 0 6
164. MAGYARI VIRÁG Vitka SE 0 8
165. MAJOR LILI Kisvárdai KC 0 3
166. MAKAI NOÉMI Hajdúböszörményi TE 0 2
167. MARJAI ABIGÉL Hajdúböszörményi TE 0 8
168. MÁRTON IRINGÓ Csenger VKC 0 3
169. MATÓ RÉKA Szivacs KC 0 2
170. MATÓ ZITA HELLA Kazincbarcikai KSE 0 8
171. MÁTYUS LILLI Hajdúböszörményi TE 0 6
172. MÁZOR PANNA Alsózsolcai KSC 0 4
173. MEDVE JANKA Hajdúnánás SK II. 0 8
174. MENNINGER ESZTER Rákóczi SE Nagyecsed 0 8
175. MERÉTEY FRUZSINA Lóci DSE 0 6
176. MÉSZÁROS ZSANETT Tiszalöki VSE 0 4
177. MIHÁLYI TAMARA NOÉMI Kisvárdai KC 0 5
178. MOGYORÓSI DOROTTYA Rákóczi SE Nagyecsed 0 5
179. MOLNÁR BARBARA Hajdúnánás SK II. 0 8
180. MOLNÁR JÁZMIN Alsózsolcai KSC 0 8
181. MOLNÁR MARIANNA Mátészalkai MTK 2. 0 8
182. MOLNÁR ZSÓFIA Kisvárdai KC 0 2
183. MOZER ZSÓFIA Mezőkövesdi KC 0 6
184. MURESAN ANGELA DENISA Csenger VKC 0 7
185. MURESAN BARBARA MELISA Csenger VKC 0 7
186. MUZSAI ANNA Szatmár USE Fehérgya 0 8
187. MUZSAI ZSÓFIA Szatmár USE Fehérgya 0 6
188. MÜLLER LILI Tiszalöki VSE 0 8
189. NÁCSA SÁRA Tiszavasvári SE 0 5
190. NAGY ALEXANDRA Balmazújvárosi LKSE 0 6
191. NAGY BIANKA Hajdúböszörményi TE 0 6
192. NAGY CSILLA Szatmár USE Fehérgya 0 8
193. NAGY GRÉTA Hajdúböszörményi TE 0 6
194. NAGY LARA Sárospataki RKG Alap 0 8
195. NAGY LÉNA Hajdúböszörményi TE 0 2
196. NAGY LILI EMILIA Hajdúnánás SK II. 0 8
197. NAGY NÓRA Debreceni Sportcentr 0 8
198. NAGY ODETT Alsózsolcai KSC 0 8
199. NAGY VIRÁG CSENGE Hajdúböszörményi TE 0 4
200. NAGY ZSÓFIA Miskolci VSC 0 8
201. NAGY ZSÓFIA KINGA Rákóczi SE Nagyecsed 0 8
202. NAGYVÁTI SÁRA ERZSÉBET Szivacs KC 0 2
203. NÁNÁSI PETRA Bőcs KSC 0 8
204. NYAKAS DORKA Hajdúnánás SK I. 0 8
205. NYÍREGYHÁZI ZORKA Mátészalkai MTK 1. 0 8
206. OLÁH LOTTI Hajdúnánás SK I. 0 8
207. OROSZ BIANKA Tiszalöki VSE 0 8
208. OROSZ ESZTER Tiszalöki VSE 0 4
209. OROSZ LILI AMIRA Mátészalkai MTK 2. 0 6
210. OROSZ LUCA PETRA Mátészalkai MTK 1. 0 4
211. OSVAI EMMA Tiszavasvári SE 0 8
212. OSVAI RÉKA Tiszavasvári SE 0 8
213. PÁJER ANNA ENIKŐ Sárospataki RKG Alap 0 2
214. PÁL-ISPÁN PANNA SÁRA Kazincbarcikai KSE 0 8
215. PÁSZTOR ANTÓNIA Alsózsolcai KSC 0 8
216. PÉTER ESZTER Szatmár USE Fehérgya 0 2
217. PETŐ DORINA Mezőkövesdi KC 0 4
218. PETRÓ KARINA Alsózsolcai KSC 0 8
219. PETROHAI KATA Rákóczi SE Nagyecsed 0 3
220. PEZDERKA ÁGNES Rákóczi SE Nagyecsed 0 6
221. PÓCSIK GRÉTA Kisvárdai KC 0 6
222. POGONYI PANNA Lóci DSE 0 8
223. POLYÁK EMMA Kazincbarcikai KSE 0 2
224. PONEVÁCS HANNA Alsózsolcai KSC 0 6
225. PONGOR KATA Hajdúnánás SK I. 0 8
226. POROMBOVICS SZILVIA IZABELLA Csenger VKC 0 7
227. POSTA TIMEA Kalmár Zoltán DSE 0 8
228. PUCHNYÁK PETRA Bőcs KSC 0 6
229. RÁCZ KATA Kazincbarcikai KSE 0 8
230. RÁCZ VIKTÓRIA Kalmár Zoltán DSE 0 6
231. RÁK DOROTTYA Sárospataki RKG Alap 0 6
232. RÁK HANNA Sárospataki USI - EK 0 6
233. RÉKASI VERONIKA Hajdúnánás SK I. 0 8
234. RÉZ DORINA Debreceni Sportcentr 0 8
235. RICZU NÓRA Lóci DSE 0 2
236. RICSEI LAURA VKK Nyírbátor 1 0 4
237. RÓZSA PETRA Vitka SE 0 2
238. RUBÓCZKI TAMARA Kisvárdai KC 0 8
239. SARKA PETRA Rákóczi SE Nagyecsed 0 7
240. SARKADI TÜNDE Mátészalkai MTK 1. 0 2
241. SASVÁRI GRÉTA Mezőkövesdi KC 0 6
242. SEBESI DOROTTYA Csenger VKC 0 7
243. SERES KINGA Sárospataki USI - EK 0 4
244. SERES NÓRA Hajdúböszörményi TE 0 6
245. SERFŐZŐ IVETT Lóci DSE 0 8
246. SILLING PANNA Balmazújvárosi LKSE 0 8
247. SIMON KATA Mezőkövesdi KC 0 8
248. SIMON REGINA Szatmár USE Fehérgya 0 6
249. SIPOS CSENGE Kisvárdai KC 0 3
250. SIPOS NÓRA Sárospataki USI - EK 0 8
251. SISKA ZSÓFIA SÁRA Sárospataki RKG Alap 0 8
252. SMIDER CSENGE NAPSUGÁR Debreceni Sportcentr 0 8
253. SNEIDER ZSÓFI Szivacs KC 0 6
254. SOHODÓCZKI HENRIETTA Tiszalöki VSE 0 4
255. SOMLYAI KÍRA VKK Nyírbátor 1 0 3
256. SOMOGYI ZSÓFIA Rákóczi SE Nagyecsed 0 6
257. SZABADI HANNA Balmazújvárosi LKSE 0 4
258. SZABÓ ANNAMÁRIA Sárospataki RKG Alap 0 8
259. SZABÓ DORKA Mezőkövesdi KC 0 6
260. SZABÓ ILDIKÓ JÁZMIN Mátészalkai MTK 2. 0 2
261. SZABÓ KATA Bőcs KSC 0 8
262. SZABÓ KINGA Miskolci VSC 0 4
263. SZABÓ LIA Kazincbarcikai KSE 0 6
264. SZABÓ LILI Tiszavasvári SE 0 8
265. SZABÓ NÓRA Tiszavasvári SE 0 8
266. SZABÓ PETRA Szatmár USE Fehérgya 0 8
267. SZABÓ SÁRA ZSÓFIA Tiszavasvári SE 0 7
268. SZABÓ SZONJA SZÓFIA Mezőkövesdi KC 0 8
269. SZALKA MELINDA Szivacs KC 0 8
270. SZALONTAI INEZ Alsózsolcai KSC 0 6
271. SZEDLACSEK KAMILLA Szatmár USE Fehérgya 0 6
272. SZEKERES ZSÓFIA Hajdúböszörményi TE 0 8
273. SZELECZKI HANNA Hajdúnánás SK II. 0 8
274. SZÉLES NETTI JÁZMIN Szatmár USE Fehérgya 0 8
275. SZEMÁN FLÓRA Mátészalkai MTK 1. 0 8
276. SZIKSZAI LINETT Tiszavasvári SE 0 8
277. SZILÁGYI BIANKA Kalmár Zoltán DSE 0 8
278. SZILÁGYI SAROLTA Hajdúnánás SK II. 0 6
279. SZINAY SAROLTA ANNA Miskolci VSC 0 8
280. SZOBOSZLAI LÍVIA Rákóczi SE Nagyecsed 0 3
281. SZOJKA RÓZA Kazincbarcikai KSE 0 8
282. SZŰCS DÓRA Rákóczi SE Nagyecsed 0 7
283. TAMÁS GLÓRIA RÉKA Tiszavasvári SE 0 8
284. TANYI TÜNDE Kazincbarcikai KSE 0 8
285. TIBA SÁRA Debreceni Sportcentr 0 8
286. TIMKÓ JÁZMIN Sárospataki USI - EK 0 8
287. TOMPA GRÉTA Mezőkövesdi KC 0 8
288. TÓTH BEÁTA Mezőkövesdi KC 0 6
289. TÓTH EMMA Kisvárdai KC 0 4
290. TÓTH HANNA Balmazújvárosi LKSE 0 8
291. TÓTH JÁZMIN Alsózsolcai KSC 0 8
292. TÓTH KLÁRA KINGA Vitka SE 0 6
293. TÓTH LARA Balmazújvárosi LKSE 0 8
294. TÓTH REGINA Tiszavasvári SE 0 8
295. TÓTH VIKTÓRIA Kalmár Zoltán DSE 0 6
296. TÖMÖRI NÓRA Mátészalkai MTK 1. 0 8
297. TURI LELLE Kalmár Zoltán DSE 0 6
298. UJ FANNI Debreceni Sportcentr 0 8
299. UJJ LILI Miskolci VSC 0 4
300. VÁGÓ SÁRA Sárospataki RKG Alap 0 6
301. VÁLI CINTIA VKK Nyírbátor 1 0 4
302. VARGA EMMA Balmazújvárosi LKSE 0 6
303. VARGA FANNI Hajdúböszörményi TE 0 4
304. VARGA KÍRA Hajdúböszörményi TE 0 8
305. VARGA LORENA Miskolci VSC 0 4
306. VARGA NÓRA Hajdúnánás SK I. 0 8
307. VARGA PETRA MAJA Tiszavasvári SE 0 8
308. VARGA REGINA Szatmár USE Fehérgya 0 8
309. VARGA VIKTÓRIA Lóci DSE 0 8
310. VASS DÓRA Vitka SE 0 7
311. VASS EMMA Mátészalkai MTK 1. 0 2
312. VASS REBEKA RENÁTA Alsózsolcai KSC 0 8
313. VERES TAMARA Miskolci VSC 0 2
314. VEZE GRÉTI Szivacs KC 0 2
315. VEZE VIVIEN Szivacs KC 0 8
316. VEZE ZSANETT Szivacs KC 0 4
317. VINCZE KINGA Mezőkövesdi KC 0 2
318. VINKLER VIOLETTA LAURA Sárospataki RKG Alap 0 8
319. ZÁKÁNYI JANKA Lóci DSE 0 2
320. ZATIK ANNA VKK Nyírbátor 1 0 2
321. ZILAHI FLÓRA JÁZMIN Kisvárdai KC 0 5
322. ZLOCH LILI Alsózsolcai KSC 0 8
323. ZSÍROS NÓRA Miskolci VSC 0 4
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó