Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság FU12
Tóth László régió B csoport
2017. szeptember 24. vasárnap
Ajka, Fekete Ált.Isk.
09:00 Telekom Veszprém I - Ajkai Trampolin SE 1 28 - 16
10:00 Várpalotai BSK - Szentgotthárdi VSE 25 - 16
11:00 Ajkai Trampolin SE 2 - Telekom Veszprém I 16 - 29
12:00 UFC Kőszeg - Máriaújfalui SE 17 - 19
13:00 Szentgotthárdi VSE - Telekom Veszprém-Tapolca 22 - 13
14:00 Máriaújfalui SE - Várpalotai BSK 9 - 32
15:00 Ajkai Trampolin SE 1 - UFC Kőszeg 27 - 13
16:00 Telekom Veszprém-Tapolca - Ajkai Trampolin SE 2 11 - 26
2017. október 22. vasárnap
Veszprém, DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
09:00 Szentgotthárdi VSE - Telekom Veszprém I 19 - 31
10:00 Telekom Veszprém-Tapolca - Ajkai Trampolin SE 1 9 - 23
11:00 UFC Kőszeg - Szentgotthárdi VSE 17 - 23
12:00 Ajkai Trampolin SE 1 - Várpalotai BSK 21 - 39
13:00 Ajkai Trampolin SE 2 - UFC Kőszeg 17 - 10
14:00 Máriaújfalui SE - Telekom Veszprém-Tapolca 14 - 16
15:00 Várpalotai BSK - Ajkai Trampolin SE 2 30 - 16
16:00 Telekom Veszprém I - Máriaújfalui SE 28 - 12
2017. november 25. szombat
Szentgotthárd, Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
09:00 Ajkai Trampolin SE 1 - Máriaújfalui SE 23 - 20
10:00 Ajkai Trampolin SE 2 - Szentgotthárdi VSE 13 - 20
11:00 UFC Kőszeg - Telekom Veszprém I 12 - 37
12:00 Várpalotai BSK - Telekom Veszprém-Tapolca 29 - 7
13:00 Szentgotthárdi VSE - Ajkai Trampolin SE 1 33 - 23
14:00 Telekom Veszprém I - Várpalotai BSK 22 - 21
15:00 Telekom Veszprém-Tapolca - UFC Kőszeg 15 - 17
16:00 Máriaújfalui SE - Ajkai Trampolin SE 2 14 - 15
2017. december 16. szombat
Tapolca, Csermák József Rendezvénycsarnok
09:00 Telekom Veszprém I - Telekom Veszprém-Tapolca 17 - 11
10:00 Ajkai Trampolin SE 2 - Ajkai Trampolin SE 1 29 - 24
11:00 Várpalotai BSK - Máriaújfalui SE 38 - 12
12:00 Telekom Veszprém I - Ajkai Trampolin SE 2 25 - 20
13:00 UFC Kőszeg - Ajkai Trampolin SE 1 11 - 34
14:00 Szentgotthárdi VSE - Máriaújfalui SE 18 - 15
15:00 UFC Kőszeg - Várpalotai BSK 11 - 30
16:00 Telekom Veszprém-Tapolca - Szentgotthárdi VSE 14 - 24
2018. március 4. vasárnap
Bük, Városi Sportcsarnok
10:00 Szentgotthárdi VSE - UFC Kőszeg 22 - 8
11:00 Ajkai Trampolin SE 2 - Telekom Veszprém-Tapolca 20 - 10
12:00 Szentgotthárdi VSE - Várpalotai BSK 15 - 27
13:00 Ajkai Trampolin SE 1 - Telekom Veszprém-Tapolca 26 - 13
14:00 Máriaújfalui SE - Telekom Veszprém I 8 - 29
15:00 Ajkai Trampolin SE 2 - Várpalotai BSK 14 - 29
16:00 Ajkai Trampolin SE 1 - Telekom Veszprém I 15 - 39
17:00 Máriaújfalui SE - UFC Kőszeg 23 - 17
2018. április 14. szombat
Várpalota, Gál Gyula Sportcsarnok
00:00 UFC Kőszeg - Ajkai Trampolin SE 2
00:00 Telekom Veszprém I - UFC Kőszeg
09:00 Várpalotai BSK - Ajkai Trampolin SE 1 34 - 16
11:00 Máriaújfalui SE - Ajkai Trampolin SE 1 19 - 32
12:00 Szentgotthárdi VSE - Ajkai Trampolin SE 2 25 - 27
14:00 Telekom Veszprém-Tapolca - Máriaújfalui SE 17 - 30
15:00 Telekom Veszprém I - Szentgotthárdi VSE 26 - 14
16:00 Telekom Veszprém-Tapolca - Várpalotai BSK 6 - 40
2018. június 2. szombat
Ajka, Városi Sportcentrum
09:00 Ajkai Trampolin SE 1 - Ajkai Trampolin SE 2 24 - 22
10:00 Várpalotai BSK - Telekom Veszprém I 21 - 16
11:00 UFC Kőszeg - Telekom Veszprém-Tapolca 15 - 24
12:00 Máriaújfalui SE - Szentgotthárdi VSE 13 - 19
13:00 Telekom Veszprém-Tapolca - Telekom Veszprém I 14 - 36
14:00 Várpalotai BSK - UFC Kőszeg 43 - 18
15:00 Ajkai Trampolin SE 2 - Máriaújfalui SE 27 - 14
16:00 Ajkai Trampolin SE 1 - Szentgotthárdi VSE 32 - 23
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. BABOS IMRE UFC Kőszeg 0 4
2. BALASSA MILÁN Ajkai Trampolin SE 2 0 11
3. BALOG GERGŐ Telekom Veszprém I 0 11
4. BANGÓ BÁLINT Telekom Veszprém I 0 13
5. BANGÓ BENCE Telekom Veszprém I 0 13
6. BARABÁS ÁBEL Máriaújfalui SE 0 11
7. BAUER PÉTER Máriaújfalui SE 0 10
8. BERZSENYI BÁLINT Telekom Veszprém-Tap 0 10
9. BÍRÓ BALÁZS Várpalotai BSK 0 1
10. BOGDÁN ÁKOS Telekom Veszprém I 0 4
11. BORBÉLY MIHÁLY Várpalotai BSK 0 10
12. BOTYÁNSZKI MIHÁLY Telekom Veszprém-Tap 0 4
13. BUCHESZ ERIK Máriaújfalui SE 0 10
14. BUSA ÁBEL UFC Kőszeg 0 8
15. CZIBÓK DÁNIEL Szentgotthárdi VSE 0 14
16. CSARMASZ BENCE MÁTÉ Telekom Veszprém I 0 4
17. CSITRENI IXION MÁRK Telekom Veszprém I 0 10
18. CSŐSZ BORISZ Telekom Veszprém I 0 11
19. DÁNIEL MÁRTON Várpalotai BSK 0 10
20. DOBOS BÁLINT Várpalotai BSK 0 7
21. DÓCZI BÁLINT Telekom Veszprém-Tap 0 10
22. DÖBRÖNTEI BOTOND BALÁZS Ajkai Trampolin SE 1 0 14
23. DRÖSZLER BOTOND Várpalotai BSK 0 14
24. DUNAJCSIK MÁTÉ Várpalotai BSK 0 3
25. DÜH RICHÁRD Máriaújfalui SE 0 8
26. ELEKES KRISTÓF Várpalotai BSK 0 10
27. FENYŐ JORDÁN Várpalotai BSK 0 14
28. FILE ÁDÁM Telekom Veszprém I 0 4
29. FISCHL SIMON Ajkai Trampolin SE 2 0 10
30. FISLI GERGŐ Várpalotai BSK 0 7
31. FOGL MARCELL Telekom Veszprém I 0 11
32. FORINTOS ÁBEL Ajkai Trampolin SE 2 0 3
33. FREY BARNA Telekom Veszprém I 0 7
34. FUISZ MÁTÉ Szentgotthárdi VSE 0 14
35. GAJDOS GÁBOR SÁNDOR Telekom Veszprém-Tap 0 14
36. GÁSPÁR DOMINIK Szentgotthárdi VSE 0 14
37. GYÖRGY ÁBEL Ajkai Trampolin SE 1 0 14
38. GYÖRKÖS BARNABÁS Telekom Veszprém-Tap 0 12
39. GYURICZA CSANÁD Máriaújfalui SE 0 6
40. GYURKÓ ÁDÁM Ajkai Trampolin SE 1 0 14
41. HARGITAI LÁSZLÓ DÁNIEL Telekom Veszprém I 0 13
42. HEGEDÜS ZÉTÉNY Telekom Veszprém-Tap 0 12
43. HERTER NOEL ROLAND Várpalotai BSK 0 11
44. HIDI AMADÉ Ajkai Trampolin SE 2 0 7
45. HORVÁTH ÁDÁM BENEDEK Telekom Veszprém I 0 3
46. HORVÁTH ÁKOS Máriaújfalui SE 0 14
47. HORVÁTH BENJÁMIN Telekom Veszprém-Tap 0 7
48. HORVÁTH BERTALAN ÁKOS UFC Kőszeg 0 12
49. HORVÁTH ELEK ÁRMIN Máriaújfalui SE 0 5
50. HORVÁTH ZSOMBOR Telekom Veszprém I 0 9
51. IRÓCZKI LÁZÁR Ajkai Trampolin SE 1 0 3
52. IVÁSKÓ MÁRK Telekom Veszprém-Tap 0 8
53. IZSÁN ZÁDOR Ajkai Trampolin SE 1 0 14
54. JÓZSA BÁLINT Ajkai Trampolin SE 2 0 11
55. KATÓ DÁVID Ajkai Trampolin SE 2 0 13
56. KAUFMANN ERIK Ajkai Trampolin SE 1 0 12
57. KISKÉRI ÁGOSTON UFC Kőszeg 0 8
58. KISS ÁRON UFC Kőszeg 0 9
59. KLUJBER ZOÁRD JÁNOS Szentgotthárdi VSE 0 3
60. KOLLÁRITS ÁDÁM KEVIN Szentgotthárdi VSE 0 10
61. KORPICS KRISTÓF Szentgotthárdi VSE 0 1
62. KOVÁCS ÁKOS Szentgotthárdi VSE 0 14
63. KOVÁCS GERGŐ Ajkai Trampolin SE 1 0 12
64. KOVÁCS KRISTÓF Várpalotai BSK 0 9
65. KOVÁCS KRISTÓF DÁNIEL Várpalotai BSK 0 14
66. KOVÁCS MÁTÉ Máriaújfalui SE 0 14
67. KŐMÍVES ROLAND Telekom Veszprém I 0 4
68. KUTENICS GÁBOR LÁSZLÓ Várpalotai BSK 0 14
69. LACKNER BALÁZS UFC Kőszeg 0 10
70. LAJKÓ KEVIN Ajkai Trampolin SE 2 0 10
71. LUCZA KORNÉL Várpalotai BSK 0 10
72. LUTHÁR ZSOMBOR TAMÁS Máriaújfalui SE 0 6
73. MAJOR MÁTÉ Várpalotai BSK 0 5
74. MÁRCSIK LEVENTE Várpalotai BSK 0 12
75. MÁRFFY LEVENTE UFC Kőszeg 0 8
76. MARTON LÁZÁR UFC Kőszeg 0 10
77. MÁTYÁS PÉTER ÁDÁM Telekom Veszprém-Tap 0 14
78. MEZEI NORMAN Szentgotthárdi VSE 0 9
79. MÜLLER MÁRK Telekom Veszprém I 0 11
80. NÁDOR BÁLINT UFC Kőszeg 0 12
81. NAGY ÁDÁM Telekom Veszprém I 0 11
82. NAGY BENCE Telekom Veszprém-Tap 0 10
83. NAGY DÁVID ADRIÁN Telekom Veszprém-Tap 0 12
84. NAGY LEVENTE Ajkai Trampolin SE 1 0 14
85. NÉMETH BULCSÚ BOTOND Telekom Veszprém I 0 11
86. NÉMETH KORNÉL Szentgotthárdi VSE 0 14
87. NÉMETH LEVENTE Máriaújfalui SE 0 4
88. NÉMETH MARCELL Szentgotthárdi VSE 0 13
89. NÉMETH MARCELL ANDRÁS UFC Kőszeg 0 8
90. NÉMETH TAMÁS Szentgotthárdi VSE 0 12
91. NYERS BOTOND Ajkai Trampolin SE 1 0 14
92. PADI LEVENTE Várpalotai BSK 0 4
93. PÁL KORNÉL Ajkai Trampolin SE 2 0 11
94. PÁLFY DOMINIK Telekom Veszprém I 0 7
95. PÁSZNER DOMONKOS UFC Kőszeg 0 8
96. PATONAI BÁLINT Várpalotai BSK 0 14
97. PEIDL GERGŐ ANDRÁS Ajkai Trampolin SE 2 0 9
98. PERNESZ LEVENTE Ajkai Trampolin SE 1 0 12
99. PETRÓ ÁBEL Várpalotai BSK 0 2
100. POLLY LÉNÁRD Máriaújfalui SE 0 2
101. RÓNAI KRISTÓF Szentgotthárdi VSE 0 14
102. RÓNAI PATRIK Szentgotthárdi VSE 0 9
103. ROZMÁN ERIK Ajkai Trampolin SE 1 0 14
104. SALAMON ANDRÁS Telekom Veszprém I 0 4
105. SALY ZSOLT UFC Kőszeg 0 6
106. SCHNEIDER MÁTÉ NOEL Ajkai Trampolin SE 2 0 6
107. SÉGER BENDEGÚZ Szentgotthárdi VSE 0 14
108. SIMONYIK LEVENTE Telekom Veszprém I 0 1
109. SOÓS DOMONKOS Ajkai Trampolin SE 2 0 13
110. SURI KRISZTIÁN Ajkai Trampolin SE 2 0 13
111. SZABÓ ÁKOS Telekom Veszprém-Tap 0 14
112. SZABÓ ÁRON Máriaújfalui SE 0 14
113. SZABÓ BARNA Ajkai Trampolin SE 1 0 10
114. SZABÓ LEVENTE LÁSZLÓ UFC Kőszeg 0 8
115. SZABÓ ZALÁN Telekom Veszprém I 0 9
116. SZALAI DORIÁN RICHÁRD Telekom Veszprém-Tap 0 13
117. SZÉPLAKI ÁLMOS ATTILA Várpalotai BSK 0 1
118. SZINGER BÁLINT UFC Kőszeg 0 10
119. SZOTÁCZKI BÁLINT Szentgotthárdi VSE 0 1
120. TÁMIS HUBA Máriaújfalui SE 0 10
121. TÓKA BARNABÁS Szentgotthárdi VSE 0 12
122. TORMA ZSOMBOR Máriaújfalui SE 0 10
123. TÓTH BÁLINT ERIK Ajkai Trampolin SE 2 0 9
124. TÓTH ZSOMBOR Telekom Veszprém-Tap 0 10
125. TÓTH ZSOMBOR Telekom Veszprém-Tap 0 8
126. TURZA ROLAND Várpalotai BSK 0 10
127. UNGER MÓZES Ajkai Trampolin SE 1 0 14
128. VAGNER BENDEGÚZ Máriaújfalui SE 0 12
129. VARGA BERTOLD Máriaújfalui SE 0 14
130. VARGA BOTOND Máriaújfalui SE 0 14
131. VARSÁNYI ANDRÁS Várpalotai BSK 0 14
132. VETSEY ZALÁN Telekom Veszprém-Tap 0 11
133. VÖRÖS PATRIK Máriaújfalui SE 0 4
134. ZENTAI DÁNIEL Telekom Veszprém I 0 9
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó