Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU12 (2008-2009)
Gyermekbajnokság LU12 E csoport
2019. október 5. szombat
Cegléd, Gál József Sportcsarnok
10:00 Ceglédi KCSE - EURONOVEX USE I. 16 - 28
10:55 IN-ÖR KC. II. - EURONOVEX USE II 11 - 9
11:50 EURONOVEX USE I. - Aranyszarvas SE 40 - 18
12:45 Gyáli BKSE - IN-ÖR KC. II. 11 - 11
13:40 EURONOVEX USE II - Inárcs-Örkény KC I. 7 - 20
14:35 Aranyszarvas SE - Gyáli BKSE 32 - 7
15:30 Inárcs-Örkény KC I. - Ceglédi KCSE 9 - 34
2019. október 6. vasárnap
Üllő, Városi Sportcsarnok
09:00 Vecsési SE - Kézilabda UP Bidwonder 19 - 30
09:55 Gyömrői KA - Dabasi KC VSE 19 - 16
10:50 Kézilabda UP Bidwonder - Kóka KSK 27 - 6
11:45 Miklós KC - Dabasi KC VSE 4 - 32
12:40 Gyömrői KA - Vecsési SE 21 - 24
13:35 Kóka KSK - Miklós KC 34 - 13
2019. október 19. szombat
Örkény, Huszka Hermina Ált. Isk. Tornacsarnoka
09:00 Inárcs-Örkény KC I. - IN-ÖR KC. II. 6 - 8
09:55 Gyáli BKSE - Kézilabda UP Bidwonder 2 - 32
10:50 Inárcs-Örkény KC I. - Vecsési SE 3 - 31
11:45 Kézilabda UP Bidwonder - Dabasi KC VSE 19 - 15
12:40 Miklós KC - Gyáli BKSE 0 - 10
13:35 Vecsési SE - Dabasi KC VSE 22 - 19
14:30 IN-ÖR KC. II. - Miklós KC 10 - 0
2019. október 20. vasárnap
Tápiószentmárton, Sport és Tanuszoda
09:00 EURONOVEX USE I. - EURONOVEX USE II 39 - 3
09:55 Kóka KSK - Gyömrői KA 11 - 26
10:50 Aranyszarvas SE - EURONOVEX USE II 28 - 9
11:45 Ceglédi KCSE - Kóka KSK 21 - 16
12:40 EURONOVEX USE I. - Gyömrői KA 25 - 18
13:35 Ceglédi KCSE - Aranyszarvas SE 25 - 16
2019. november 17. vasárnap
Kóka, Sportcsarnok
10:00 Kóka KSK - Vecsési SE 18 - 30
10:55 Ceglédi KCSE - Gyömrői KA 24 - 34
11:50 Miklós KC - Vecsési SE 6 - 47
12:45 Dabasi KC VSE - Ceglédi KCSE 23 - 11
13:40 Gyömrői KA - Gyáli BKSE 32 - 8
14:35 Dabasi KC VSE - Miklós KC 32 - 4
15:30 Gyáli BKSE - Kóka KSK 15 - 33
Tápiószentmárton, Sport és Tanuszoda
10:00 Aranyszarvas SE - Inárcs-Örkény KC I. 27 - 3
10:55 EURONOVEX USE II - Kézilabda UP Bidwonder 3 - 39
11:50 EURONOVEX USE I. - Inárcs-Örkény KC I. 38 - 3
12:45 EURONOVEX USE II - IN-ÖR KC. II. 10 - 6
13:40 Kézilabda UP Bidwonder - Aranyszarvas SE 21 - 3
14:35 EURONOVEX USE I. - IN-ÖR KC. II. 24 - 1
2019. november 30. szombat
Kunszentmiklós, Városi Sportcsarnok,
10:00 Miklós KC - Inárcs-Örkény KC I. 10 - 7
10:55 Ceglédi KCSE - Kézilabda UP Bidwonder 4 - 31
11:50 Dabasi KC VSE - Inárcs-Örkény KC I. 28 - 1
12:45 IN-ÖR KC. II. - Kézilabda UP Bidwonder 2 - 29
13:40 Ceglédi KCSE - Miklós KC 27 - 8
14:35 Dabasi KC VSE - IN-ÖR KC. II. 22 - 1
2019. december 1. vasárnap
Gyömrő, Ignácz Ilona Sportcsarnok
10:00 Gyömrői KA - Aranyszarvas SE 30 - 7
10:55 EURONOVEX USE I. - Kóka KSK 39 - 18
11:50 Aranyszarvas SE - Vecsési SE 11 - 33
12:45 EURONOVEX USE I. - Gyáli BKSE 44 - 11
13:40 EURONOVEX USE II - Kóka KSK 0 - 10
14:35 Gyáli BKSE - Vecsési SE 7 - 45
15:30 EURONOVEX USE II - Gyömrői KA 0 - 10
2020. február 22. szombat
még nincs megadva a helyszín
Gyáli BKSE - Miklós KC
Miklós KC - Inárcs-Örkény KC I.
Örkény, Huszka Hermina Ált. Isk. Tornacsarnoka
09:55 IN-ÖR KC. II. - Aranyszarvas SE 4 - 25
10:50 Gyáli BKSE - Inárcs-Örkény KC I. 22 - 10
11:45 Aranyszarvas SE - EURONOVEX USE II 32 - 4
12:40 IN-ÖR KC. II. - Kóka KSK 13 - 16
13:35 Gyáli BKSE - EURONOVEX USE II 18 - 6
14:30 Kóka KSK - Inárcs-Örkény KC I. 20 - 11
Tököl, Sportcsarnok
09:00 Gyömrői KA - Dabasi KC VSE 22 - 15
09:55 EURONOVEX USE I. - Kézilabda UP Bidwonder 22 - 27
10:50 Gyömrői KA - Ceglédi KCSE 30 - 22
11:45 EURONOVEX USE I. - Vecsési SE 24 - 27
12:40 Kézilabda UP Bidwonder - Dabasi KC VSE 24 - 17
13:35 Ceglédi KCSE - Vecsési SE 20 - 32
2020. március 7. szombat
Tápiószentmárton, Sport és Tanuszoda
12:00 Inárcs-Örkény KC I. - EURONOVEX USE II 8 - 15
12:55 EURONOVEX USE I. - Gyáli BKSE 36 - 12
13:50 Inárcs-Örkény KC I. - Aranyszarvas SE 7 - 34
14:45 EURONOVEX USE I. - Miklós KC 33 - 5
15:40 Gyáli BKSE - EURONOVEX USE II 17 - 9
16:35 Aranyszarvas SE - Miklós KC 31 - 11
Budapest, BVSC-Zugló edzőcsarnok
08:30 Kézilabda UP Bidwonder - Ceglédi KCSE 24 - 14
09:25 Vecsési SE - IN-ÖR KC. II. 28 - 4
10:20 Kóka KSK - Ceglédi KCSE 32 - 24
11:15 IN-ÖR KC. II. - Dabasi KC VSE 6 - 26
12:10 Gyömrői KA - Vecsési SE 7 - 25
13:05 Kóka KSK - Dabasi KC VSE 13 - 23
14:00 Gyömrői KA - Kézilabda UP Bidwonder 10 - 24
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁDÁM ALMA ANNA EURONOVEX USE II 0 10
2. ARI LIDIA PANNA Vecsési SE 0 12
3. BAKOS JÁZMIN PANNA Gyömrői KA 0 11
4. BALÁZS VANDA Inárcs-Örkény KC I. 0 8
5. BALOGH LEJLA GABRIELLA IN-ÖR KC. II. 0 11
6. BÁNFFY DORINA Dabasi KC VSE 0 12
7. BANGÓ PATRÍCIA KIARA EURONOVEX USE II 0 2
8. BÁNYÁK LYNETTE Miklós KC 0 6
9. BARANYI NÓRA Dabasi KC VSE 0 12
10. BARÁTH JÁZMIN EURONOVEX USE I. 0 10
11. BÁRDOS MERCÉDESZ Vecsési SE 0 12
12. BARTHA DÓRA ZSUZSANNA Vecsési SE 0 12
13. BENKE JESSICA PATRICIA Gyáli BKSE 0 9
14. BENKE JESSICA PATRICIA Gyáli BKSE 0 1
15. BENKÓ ESZTER Aranyszarvas SE 0 12
16. BERTA KATA EURONOVEX USE I. 0 10
17. BIHARI BIANKA HANNA Kézilabda UP Bidwond 0 12
18. BOCSKAI BIANKA IN-ÖR KC. II. 0 4
19. BORI ORSOLYA Aranyszarvas SE 0 12
20. BOTOS BIANKA IN-ÖR KC. II. 0 9
21. BUDAI JÁZMIN Kézilabda UP Bidwond 0 12
22. CZAKÓ PETRA Kóka KSK 0 8
23. CZALBERT-HALASI BARBARA Vecsési SE 0 12
24. CZIBERE VIRÁG Gyömrői KA 0 9
25. CZOBÁK RÉKA Inárcs-Örkény KC I. 0 12
26. CSAJA BERNADETT Gyömrői KA 0 11
27. CSEH PANNA Ceglédi KCSE 0 5
28. CSINGER ALÍZ EURONOVEX USE II 0 10
29. CSOMBAI IZABELLA KARINA Ceglédi KCSE 0 12
30. DEBRECENI DÓRA Inárcs-Örkény KC I. 0 12
31. DEDE FANNI Inárcs-Örkény KC I. 0 12
32. DEMETER JÁZMIN Gyömrői KA 0 5
33. DÓCZI NÓRA Kóka KSK 0 4
34. DORI BLANKA Dabasi KC VSE 0 12
35. DUDUS ALEXANDRA EURONOVEX USE II 0 8
36. DUGASZ LILLA Ceglédi KCSE 0 9
37. EÖLLŐS EMMA Gyömrői KA 0 6
38. FARKAS BOGLÁRKA Ceglédi KCSE 0 5
39. FARKAS LARINA Kézilabda UP Bidwond 0 12
40. FARKAS RÉKA AMINA Inárcs-Örkény KC I. 0 4
41. FAZEKAS FRUZSINA Aranyszarvas SE 0 12
42. FAZEKAS VIOLETTA Aranyszarvas SE 0 6
43. FEHÉR REBEKA BOGLÁRKA EURONOVEX USE II 0 4
44. FEHÉRVÁRI ANNA Gyömrői KA 0 2
45. FEKETE ALEXA ANNA Aranyszarvas SE 0 12
46. FEKETE REGINA Dabasi KC VSE 0 10
47. FERENCZI LILI Ceglédi KCSE 0 12
48. FITYÓ ANNA Aranyszarvas SE 0 1
49. FLEISCHMANN CSENGE ZITA Ceglédi KCSE 0 12
50. FÖLDHÁZI ZSÓFIA EURONOVEX USE II 0 2
51. GÁBOR ROZÁLIA EURONOVEX USE II 0 4
52. GÁBRIEL ZSÓFIA Kóka KSK 0 7
53. GÁSPÁR RAMONA BERNADETT IN-ÖR KC. II. 0 2
54. GAZI KRISZTINA RENÁTA IN-ÖR KC. II. 0 5
55. GAZSI-TOLL SZABINA Gyömrői KA 0 2
56. GEDEI DORINA Kóka KSK 0 5
57. GÉR NIKOLETT Vecsési SE 0 12
58. GÖDÖR JÁZMIN Gyáli BKSE 0 11
59. GREXA ZSUZSANNA IN-ÖR KC. II. 0 11
60. GRÚZ DORINA Kóka KSK 0 7
61. GRÚZ VANESSZA DZSENIFER Kóka KSK 0 7
62. GYENES-BÍRÓ ANNA Gyömrői KA 0 11
63. GYUGA KETRIN ILONA IN-ÖR KC. II. 0 5
64. HÁZI NIKOLETT Kézilabda UP Bidwond 0 3
65. HEGEDŰS HANNA Kóka KSK 0 11
66. HORTOBÁGYI EMMA ANNA Inárcs-Örkény KC I. 0 6
67. HORVÁTH TRINITI Kóka KSK 0 11
68. HOVER LARA Dabasi KC VSE 0 10
69. ICSÓ LILI ZSÓFIA Gyáli BKSE 0 11
70. ILLÉS LEA Gyáli BKSE 0 11
71. JUHÁSZ PIROSKA Inárcs-Örkény KC I. 0 12
72. KACAR AMINA Gyömrői KA 0 11
73. KÁPLÁR DIÁNA EURONOVEX USE I. 0 10
74. KAPOSVÁRI VANDA Ceglédi KCSE 0 12
75. KECSKEMÉTI ELIZA EURONOVEX USE I. 0 10
76. KECSKÉS TAMARA Inárcs-Örkény KC I. 0 4
77. KENÉZ KATA Vecsési SE 0 12
78. KÉSZ AMINA ELEONÓRA Dabasi KC VSE 0 12
79. KISS AMINA PETRA IN-ÖR KC. II. 0 2
80. KISS ESZTER FANNI Ceglédi KCSE 0 12
81. KMETYÓ LILI Aranyszarvas SE 0 12
82. KOLLER KITTI Dabasi KC VSE 0 10
83. KOVÁCS NOÉMI EURONOVEX USE I. 0 10
84. KOVÁCS ZITA LÍVIA Gyömrői KA 0 4
85. KOZMA LAURA EURONOVEX USE I. 0 12
86. KRAJCZÁR JÁZMIN ZSÓFI IN-ÖR KC. II. 0 2
87. KREISCH MIRELLA Miklós KC 0 8
88. KRIZSÁN LAURA Inárcs-Örkény KC I. 0 10
89. KRIZSÁN LILIEN Inárcs-Örkény KC I. 0 12
90. KUSZKÓ CINTIA FATIME Ceglédi KCSE 0 12
91. LÁDI MELINDA EURONOVEX USE II 0 6
92. LAKATOS LILI JANKA IN-ÖR KC. II. 0 3
93. LAKATOS LILIÁNA Aranyszarvas SE 0 12
94. LANGÓ VIKTÓRIA Miklós KC 0 8
95. LESKÓ CSENGE BORBÁLA IN-ÖR KC. II. 0 2
96. LIPPAI LARA DÓRA Kézilabda UP Bidwond 0 10
97. LISÓCZKI ZSÓFIA Aranyszarvas SE 0 10
98. LOSONCI DÓRA Miklós KC 0 8
99. LÖVEY RÉKA Kézilabda UP Bidwond 0 10
100. MACZKÓ CSENGE IN-ÖR KC. II. 0 11
101. MAJOR LIZA Gyömrői KA 0 2
102. MAJZIK DORINA Gyömrői KA 0 9
103. MALATA SZIMONETTA MAJA IN-ÖR KC. II. 0 9
104. MATICS KINGA Miklós KC 0 8
105. MATUZ FANNI Aranyszarvas SE 0 12
106. MERKEL ROZI MARIANN Kóka KSK 0 10
107. MIKUS RÉKA Miklós KC 0 8
108. MIRITY MIRA Gyömrői KA 0 3
109. MISI ALEXANDRA Inárcs-Örkény KC I. 0 6
110. MOLNÁR ÁGNES Kézilabda UP Bidwond 0 12
111. MOLNÁR KRISZTINA RENÁTA Aranyszarvas SE 0 12
112. MOLNÁR MAJA ZSÓFIA Kóka KSK 0 9
113. MORAVECZ LAURA Vecsési SE 0 12
114. MÓZES FANNI EURONOVEX USE I. 0 12
115. NAGY BÍBORKA ANNA Gyáli BKSE 0 9
116. NAGY RÉKA EURONOVEX USE II 0 2
117. OLÁH LIZA Gyáli BKSE 0 11
118. ONGAI GRÉTA Gyáli BKSE 0 2
119. OROSHÁZI KRISZTINA Inárcs-Örkény KC I. 0 12
120. ÖHLER LAURA Ceglédi KCSE 0 12
121. PETRÓ ZSANNA ESZTER Ceglédi KCSE 0 7
122. PINTÉR LÉNA Ceglédi KCSE 0 7
123. POLLÁK DORKA Vecsési SE 0 12
124. PRANDÓCZKI ELEONÓRA IN-ÖR KC. II. 0 11
125. PRESINSZKI PETRA Inárcs-Örkény KC I. 0 8
126. PROKSA ALEXANDRA Kézilabda UP Bidwond 0 10
127. RAPCSÁK VIKTÓRIA Dabasi KC VSE 0 6
128. RIESZ ABIGÉL DOROTTYA Dabasi KC VSE 0 2
129. SASS BLANKA EURONOVEX USE I. 0 12
130. SEBŐK NÓRA PETRA Gyömrői KA 0 7
131. SERFŐZŐ MELINDA NOÉMI EURONOVEX USE II 0 8
132. SIMON VIVIEN Kóka KSK 0 10
133. SIPOS LEILA BÍBORKA IN-ÖR KC. II. 0 5
134. SOMOGYVÁRI RÓZSA Dabasi KC VSE 0 12
135. SOÓS JOHANNA Kóka KSK 0 9
136. SPONGA TÜNDE HENRIETTA Gyáli BKSE 0 11
137. SURMAN DÓRA Inárcs-Örkény KC I. 0 2
138. SZABÓ ZELDA Miklós KC 0 8
139. SZABÓ ZSANETT Gyömrői KA 0 4
140. SZARVAS LILI EURONOVEX USE I. 0 12
141. SZÉKÁCS LAURA HANNA Kézilabda UP Bidwond 0 12
142. SZEMŐK JÁZMIN IN-ÖR KC. II. 0 4
143. SZENTGRÓTI LELLE Gyáli BKSE 0 4
144. SZEVER KATALIN IN-ÖR KC. II. 0 4
145. TÁDER SÁRA Dabasi KC VSE 0 10
146. TANKÓ FLÓRA Vecsési SE 0 12
147. TÓTH BETTINA Dabasi KC VSE 0 12
148. TÓTH ESZTER Gyömrői KA 0 2
149. TÓTH NORINA Kóka KSK 0 2
150. TŐKEI ERIKA IN-ÖR KC. II. 0 2
151. TREPÁK ZSÓFIA Miklós KC 0 8
152. VÁGÓ RÉKA Ceglédi KCSE 0 1
153. VALKAI BETTINA Miklós KC 0 4
154. VARGA LÉNA Kézilabda UP Bidwond 0 8
155. VARGA MAJA Gyáli BKSE 0 11
156. VARGA VIOLETTA Gyömrői KA 0 9
157. VARRÓ DOMINIKA EURONOVEX USE II 0 8
158. VARRÓ ENIKŐ EURONOVEX USE I. 0 12
159. VASAS DZSENIFER EURONOVEX USE II 0 10
160. VIDÉKI DORINA EURONOVEX USE I. 0 12
161. VINCZE-TÓTH RÉKA Dabasi KC VSE 0 12
162. VOLENSZKI PETRA Dabasi KC VSE 0 12
163. WINDBERG VIVIEN ÉVA IN-ÖR KC. II. 0 2
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó