Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU12 (2008-2009)
Gyermekbajnokság LU12 J csoport
2019. október 5. szombat
Székesfehérvár, KÖFÉM Sportcsarnok
09:00 AFKC I. - AFKC II. - Soponya 30 - 10
09:55 Dunaújvárosi AC - Kisbér KC 21 - 14
10:50 DEVM KA-Zirc - AFKC II. - Soponya 15 - 19
11:45 Kisbér KC - Pázmánd NKSE 7 - 23
12:40 DKKA - Dunaújvárosi AC 30 - 8
13:35 Pázmánd NKSE - DEVM KA-Zirc 21 - 1
14:30 AFKC I. - DKKA 19 - 20
2019. október 6. vasárnap
Ajka, Városi Sportcentrum
09:00 Ajkai Trampolin SE - Veszprém Pannon SE 12 - 10
09:55 DEVM - Csabrendek - VEMAFI KC 4 - 6
10:50 Veszprém Pannon SE - Bajnok DSE Nemesvámos 5 - 20
11:45 Start SE Szentkirályszaba - VEMAFI KC 30 - 4
12:40 DEVM - Csabrendek - Ajkai Trampolin SE 1 - 29
13:35 Bajnok DSE Nemesvámos - Start SE Szentkirályszaba 24 - 3
2019. október 19. szombat
Ajka, Városi Sportcentrum
09:30 Ajkai Trampolin SE - Start SE Szentkirályszaba 20 - 7
10:25 DEVM - Csabrendek - AFKC I. 0 - 27
11:20 AFKC II. - Soponya - Start SE Szentkirályszaba 10 - 15
12:15 DEVM - Csabrendek - Bajnok DSE Nemesvámos 2 - 40
13:10 AFKC I. - DEVM KA-Zirc 25 - 7
14:05 AFKC II. - Soponya - Bajnok DSE Nemesvámos 7 - 33
15:00 DEVM KA-Zirc - Ajkai Trampolin SE 5 - 20
2019. október 20. vasárnap
Kisbér, Zsivótzky Gyula Sportcsarnok
10:00 Kisbér KC - DKKA 7 - 21
10:55 VEMAFI KC - Dunaújvárosi AC 6 - 20
11:50 DKKA - Pázmánd NKSE 15 - 17
12:45 Veszprém Pannon SE - VEMAFI KC 18 - 6
13:40 Dunaújvárosi AC - Kisbér KC 5 - 17
14:35 Pázmánd NKSE - Veszprém Pannon SE 19 - 11
2019. november 16. szombat
Veszprém, Wartha sportcsarnok
09:00 Veszprém Pannon SE - AFKC I. 13 - 18
09:55 DKKA - AFKC II. - Soponya 16 - 7
10:50 Pázmánd NKSE - AFKC I. 20 - 17
11:45 DKKA - Dunaújvárosi AC 26 - 4
12:40 AFKC II. - Soponya - Veszprém Pannon SE 9 - 25
13:35 Dunaújvárosi AC - Pázmánd NKSE 7 - 32
Veszprém, DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
10:00 DEVM - Csabrendek - Ajkai Trampolin SE 2 - 27
10:55 VEMAFI KC - Bajnok DSE Nemesvámos 0 - 33
11:50 Ajkai Trampolin SE - Start SE Szentkirályszaba 17 - 5
12:45 VEMAFI KC - DEVM KA-Zirc 11 - 13
13:40 Kisbér KC - Bajnok DSE Nemesvámos 1 - 25
14:35 DEVM KA-Zirc - Start SE Szentkirályszaba 7 - 22
15:30 Kisbér KC - DEVM - Csabrendek 16 - 4
2019. november 30. szombat
Dunaújváros, Városi Sportcsarnok
10:00 Ajkai Trampolin SE - DKKA 13 - 22
10:55 DEVM - Csabrendek - VEMAFI KC 4 - 6
11:50 Veszprém Pannon SE - Ajkai Trampolin SE 15 - 17
12:45 Pázmánd NKSE - DEVM - Csabrendek 35 - 1
13:40 VEMAFI KC - DKKA 4 - 31
14:35 Veszprém Pannon SE - Pázmánd NKSE 10 - 21
2019. december 1. vasárnap
Székesfehérvár, KÖFÉM Sportcsarnok
10:00 AFKC II. - Soponya - Dunaújvárosi AC 28 - 12
10:55 Start SE Szentkirályszaba - AFKC I. 8 - 28
11:50 DEVM KA-Zirc - Dunaújvárosi AC 20 - 18
12:45 Kisbér KC - Start SE Szentkirályszaba 15 - 9
13:40 AFKC I. - Bajnok DSE Nemesvámos 10 - 22
14:35 Kisbér KC - DEVM KA-Zirc 17 - 8
15:30 AFKC II. - Soponya - Bajnok DSE Nemesvámos 12 - 25
2020. február 22. szombat
Székesfehérvár, KÖFÉM Sportcsarnok
09:00 AFKC I. - AFKC II. - Soponya 24 - 13
09:55 Dunaújvárosi AC - Veszprém Pannon SE 3 - 21
10:50 DEVM KA-Zirc - DEVM - Csabrendek 12 - 5
11:45 AFKC II. - Soponya - Veszprém Pannon SE 10 - 17
12:40 Dunaújvárosi AC - DEVM - Csabrendek 13 - 8
13:35 AFKC I. - DEVM KA-Zirc 23 - 8
Ajka, Fekete Ált.Isk.
09:00 Ajkai Trampolin SE - VEMAFI KC 28 - 5
09:55 Bajnok DSE Nemesvámos - DKKA 22 - 12
10:50 Start SE Szentkirályszaba - VEMAFI KC 16 - 4
11:45 Bajnok DSE Nemesvámos - Pázmánd NKSE 21 - 15
12:40 DKKA - Kisbér KC 28 - 4
13:35 Pázmánd NKSE - Start SE Szentkirályszaba 35 - 7
14:30 Ajkai Trampolin SE - Kisbér KC 26 - 13
2020. március 7. szombat
Veszprém, Wartha sportcsarnok
10:00 DEVM - Csabrendek - Veszprém Pannon SE 2 - 24
10:55 AFKC II. - Soponya - Dunaújvárosi AC 24 - 20
11:50 DEVM - Csabrendek - VEMAFI KC 5 - 12
12:45 AFKC II. - Soponya - Start SE Szentkirályszaba 15 - 26
13:40 VEMAFI KC - Dunaújvárosi AC 17 - 9
14:35 Start SE Szentkirályszaba - Veszprém Pannon SE 8 - 22
2020. március 8. vasárnap
Veszprém, DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
09:00 Kisbér KC - DEVM KA-Zirc 15 - 17
09:55 Bajnok DSE Nemesvámos - AFKC I. 19 - 12
10:50 Pázmánd NKSE - Kisbér KC 33 - 8
11:45 AFKC I. - DKKA 14 - 20
12:40 Bajnok DSE Nemesvámos - Ajkai Trampolin SE 25 - 11
13:35 Pázmánd NKSE - DKKA 20 - 17
14:30 Ajkai Trampolin SE - DEVM KA-Zirc 21 - 5
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁCS BORI AFKC I. 0 10
2. ARDAY LUCA Bajnok DSE Nemesvámo 0 12
3. ARDAY PETRA Bajnok DSE Nemesvámo 0 12
4. ASZTALOS LÍVIA DKKA 0 8
5. BÁLINT HAJNA Pázmánd NKSE 0 6
6. BALLA ZOÉ Ajkai Trampolin SE 0 12
7. BAUKÓ ZENGŐ Bajnok DSE Nemesvámo 0 12
8. BECK LUCA Veszprém Pannon SE 0 12
9. BEKE MAJA Kisbér KC 0 8
10. BELLAI FRUZSINA DEVM - Csabrendek 0 12
11. BENCZE KATALIN AFKC II. - Soponya 0 5
12. BOGDÁN HANNA Dunaújvárosi AC 0 10
13. BOGNÁR HANNA AFKC I. 0 4
14. BORDÁCS JANKA AFKC I. 0 10
15. BORKA HANNA PETRA VEMAFI KC 0 12
16. BÖRÖCZKI EMMA Kisbér KC 0 12
17. BROTSCHOLL PETRA DEVM - Csabrendek 0 12
18. CÖVEK KITTI AFKC II. - Soponya 0 12
19. CZICZA MÍRA Veszprém Pannon SE 0 12
20. CZIFRA FRUZSINA AFKC I. 0 10
21. CSÍK ANNA DEVM - Csabrendek 0 7
22. CSIZMADIA LARA Bajnok DSE Nemesvámo 0 4
23. DEÁK DORINA Start SE Szentkirály 0 10
24. DÉGI TÍMEA DEVM - Csabrendek 0 6
25. DOBAI EMMA VEMAFI KC 0 6
26. DOMIÁN JÁZMIN Veszprém Pannon SE 0 12
27. DÖRNESZ KINCSŐ DEVM KA-Zirc 0 11
28. DREI ALEXA Ajkai Trampolin SE 0 10
29. DUBLECZ FLÓRA DEVM KA-Zirc 0 4
30. DURMICS BOGLÁRKA VEMAFI KC 0 12
31. ELŐD BARBARA ÁFONYA Pázmánd NKSE 0 2
32. FALUSI RÉKA Kisbér KC 0 12
33. FATHY SAWSAN AFKC II. - Soponya 0 12
34. FEKETE JÁZMIN DEVM - Csabrendek 0 7
35. FERENCZI MIRA AFKC I. 0 9
36. FÖLDHÁZI JANKA DEVM - Csabrendek 0 5
37. FRANKÓ KATA Dunaújvárosi AC 0 8
38. FRÜHVALD KITTI DKKA 0 4
39. GACSÁLYI ENIKŐ DKKA 0 2
40. GELLÉR FRUZSINA Kisbér KC 0 12
41. GIRÁN REGINA Start SE Szentkirály 0 5
42. GŐGÖS HANNA Ajkai Trampolin SE 0 12
43. GRENYOVSZKY NÓRA KAROLINA AFKC I. 0 12
44. GYARMATI REBEKA ESZTER VEMAFI KC 0 6
45. GYÖRKI ELIZABET NAPSUGÁR AFKC II. - Soponya 0 10
46. GYŰRŰSI HANNA Kisbér KC 0 6
47. HAJNAL RÉKA ERIKA AFKC I. 0 11
48. HALÁSZ LAURA AFKC II. - Soponya 0 12
49. HARNÓCZ DORKA Veszprém Pannon SE 0 10
50. HATVÁRI REGINA Bajnok DSE Nemesvámo 0 12
51. HERNÁD BRIGITTA Ajkai Trampolin SE 0 12
52. HORVÁTH ESZTER DKKA 0 12
53. HORVÁTH KARINA AFKC I. 0 12
54. HORVÁTH LAURA DKKA 0 12
55. HRABATI HEIDI HANNA Kisbér KC 0 8
56. HUSZTI-AROS HANNA AFKC I. 0 10
57. ILLÉS ANNA AFKC II. - Soponya 0 4
58. IMRE TITANILLA Veszprém Pannon SE 0 9
59. IZSÁK RÉKA KATA Bajnok DSE Nemesvámo 0 12
60. JACSA FANNI DEVM KA-Zirc 0 12
61. JAKAB LUCA Bajnok DSE Nemesvámo 0 12
62. JEGES DÓRA Pázmánd NKSE 0 11
63. JÉKLI SZONJA Start SE Szentkirály 0 3
64. JOBB PETRA Kisbér KC 0 2
65. KADNÁR DÓRA DEVM KA-Zirc 0 12
66. KARDOS PAULINA DEVM - Csabrendek 0 12
67. KÁROLYI GRÉTA Start SE Szentkirály 0 8
68. KÁROLYI LUCA Start SE Szentkirály 0 10
69. KATONA KLAUDIA KITTI DKKA 0 12
70. KERTÉSZ KAMILLA AFKC I. 0 12
71. KIRÁLY FLÓRA Pázmánd NKSE 0 12
72. KISS ANNABELLA DEVM - Csabrendek 0 5
73. KISS KINGA DKKA 0 10
74. KISS VIVIEN Veszprém Pannon SE 0 10
75. KIZMUS LILLA Ajkai Trampolin SE 0 10
76. KOCSIS-KIBÉDI LILI DKKA 0 10
77. KOLONICS DORKA Pázmánd NKSE 0 10
78. KOVÁCS ANNA VIKTÓRIA DEVM KA-Zirc 0 12
79. KOVÁCS BORBÁLA Kisbér KC 0 12
80. KOVÁCS DIÁNA DKKA 0 6
81. KOVÁCS EMMA AFKC II. - Soponya 0 5
82. KOVÁCS KINCSŐ AFKC II. - Soponya 0 11
83. KOVÁCS TAMARA VEMAFI KC 0 10
84. KÖTÉL BARBARA DEVM - Csabrendek 0 12
85. KŐVÁRI VIVIEN DKKA 0 12
86. KÖVI ZÓRA Dunaújvárosi AC 0 10
87. KROMEK ANNA VEMAFI KC 0 8
88. KUNCZ HERMINA IRINA Start SE Szentkirály 0 7
89. KUNCZ MANDA KLEOPÁTRA Start SE Szentkirály 0 7
90. KUSTÁN HELGA RÓZA Bajnok DSE Nemesvámo 0 8
91. LÉBER ZSÓKA DEVM KA-Zirc 0 12
92. LEPENYE KAMILLA VEMAFI KC 0 12
93. LUTÁR ANNA BÍBOR VEMAFI KC 0 9
94. MAKOVI BARBARA Kisbér KC 0 8
95. MÁTÉ LETÍCIA Start SE Szentkirály 0 10
96. MENUS MIRA Pázmánd NKSE 0 12
97. MENYHÁRT LILI Start SE Szentkirály 0 12
98. MIHÁLYFI DÓRA DEVM KA-Zirc 0 8
99. MOGYORÓSI LILÁNA Veszprém Pannon SE 0 2
100. MOLNÁR DORINA Dunaújvárosi AC 0 9
101. MOLNÁR LILI PANNA Pázmánd NKSE 0 10
102. MOLNÁR SZINTIA AFKC II. - Soponya 0 5
103. MOLNÁR-TAKÁCS FLÓRA Bajnok DSE Nemesvámo 0 8
104. MOÓR MARINA Start SE Szentkirály 0 12
105. NAGY NIKOLETT Veszprém Pannon SE 0 12
106. NAGY PANKA Dunaújvárosi AC 0 4
107. NÉMEDI-VARGA ANNA Ajkai Trampolin SE 0 10
108. NÉMETH NIKOL Start SE Szentkirály 0 7
109. NÉMETH NÓRA DKKA 0 12
110. NÉMETH ZSUZSANNA AFKC I. 0 5
111. NIX BIANKA VEMAFI KC 0 12
112. NOVÁK EMESE Ajkai Trampolin SE 0 12
113. NYÁRI JÁZMIN DKKA 0 7
114. OLÁH KLAUDIA AFKC II. - Soponya 0 10
115. OLÁH RÉKA DKKA 0 12
116. ORSÓS MELISSZA FANNI Dunaújvárosi AC 0 2
117. ORVOS-NAGY SZONJA DEVM KA-Zirc 0 4
118. OSZTER MILLA Bajnok DSE Nemesvámo 0 6
119. PACHER LAURA Bajnok DSE Nemesvámo 0 12
120. PALOTAI SZTELLA LUCA Dunaújvárosi AC 0 12
121. PAPP VANDA DEVM - Csabrendek 0 9
122. PAPP VIRÁG DEVM - Csabrendek 0 10
123. PELIKÁN ZSÓKA SÁRA Ajkai Trampolin SE 0 6
124. PERGER KITTI Ajkai Trampolin SE 0 12
125. PINTÉR KITTI Pázmánd NKSE 0 12
126. PÓSA HAJNALKA Pázmánd NKSE 0 12
127. PÓSA KAMILLA Pázmánd NKSE 0 2
128. RÁCZ LUCA Veszprém Pannon SE 0 4
129. RÉGER LEILA ERIKA Dunaújvárosi AC 0 12
130. REJTŐ LUCA ANNA Ajkai Trampolin SE 0 12
131. RÉPÁS KATA DEVM KA-Zirc 0 10
132. SADY FRUZSINA Bajnok DSE Nemesvámo 0 10
133. SALAMON KATA DEVM KA-Zirc 0 8
134. SAMU ZOÉ Dunaújvárosi AC 0 2
135. SARUS SZÓFIA Kisbér KC 0 8
136. SCHEK LIZA Kisbér KC 0 10
137. SCHUJER ENIKŐ Dunaújvárosi AC 0 10
138. SIMON LÍDIA DKKA 0 10
139. SIMON NOÉMI DEVM - Csabrendek 0 12
140. SOBERÓN-KOVÁCS ANNA SZÓFIA Pázmánd NKSE 0 4
141. SÓGORKA LILLA PANNA Kisbér KC 0 6
142. SURÁNYI RÉKA SÁRA DEVM KA-Zirc 0 12
143. SZABÓ BLANKA AFKC I. 0 8
144. SZABÓ LILI Kisbér KC 0 10
145. SZABÓ NOÉMI DKKA 0 8
146. SZABÓ RAMÓNA DEVM - Csabrendek 0 10
147. SZABÓ REBEKA MELINDA Bajnok DSE Nemesvámo 0 9
148. SZABÓ SALÓME DKKA 0 4
149. SZALAI HANNA Ajkai Trampolin SE 0 1
150. SZALAY NÓRA Ajkai Trampolin SE 0 12
151. SZEREMLEY-KOVÁCS DORKA DEVM KA-Zirc 0 12
152. SZIGETH RÉKA SZILVIA Pázmánd NKSE 0 10
153. SZILI LUCA AFKC I. 0 10
154. SZOLGA VIOLA AFKC II. - Soponya 0 12
155. SZŐLLŐSI ZOÉ Dunaújvárosi AC 0 12
156. SZUNA SZONJA AFKC I. 0 12
157. SZÜCS ZOÉ AFKC I. 0 9
158. TAKÁCS KITTI Ajkai Trampolin SE 0 8
159. TAKÁCS REGINA DEVM - Csabrendek 0 10
160. TARR CINTIA DKKA 0 12
161. TASZÁRI BRIGITTA VERONIKA Start SE Szentkirály 0 5
162. TEICHEL PETRA VEMAFI KC 0 12
163. TÓBIÁS DÓRA Veszprém Pannon SE 0 12
164. TÓTH ALÍZ Veszprém Pannon SE 0 2
165. TÓTH KATA Kisbér KC 0 12
166. TÓTH LUCA DKKA 0 12
167. TÓTH RAMÓNA EVELIN Dunaújvárosi AC 0 3
168. TÖRÖK RÉKA Pázmánd NKSE 0 2
169. TROMBITÁS FLÓRA Pázmánd NKSE 0 12
170. UDVARI ÁGNES DEVM KA-Zirc 0 2
171. UJHELYI LIZA DEVM - Csabrendek 0 3
172. VACHTLER KATA Kisbér KC 0 12
173. VARGA DORINA AFKC II. - Soponya 0 12
174. VARGA FLÓRA Bajnok DSE Nemesvámo 0 12
175. VARGA HAJNALKA Start SE Szentkirály 0 12
176. VARGA JANKA BOGLÁRKA Bajnok DSE Nemesvámo 0 10
177. VARGA LÍVIA DEVM KA-Zirc 0 12
178. VÁRNAI-NAGY MERCÉDESZ DEVM - Csabrendek 0 12
179. VINCZE RÉKA Bajnok DSE Nemesvámo 0 12
180. WOLSTROMMER ADÉL Ajkai Trampolin SE 0 10
181. ZÁMBÓ JÚLIA DEVM - Csabrendek 0 12
182. ZÁMBÓ NOÉMI AFKC I. 0 10
183. ZOMBORI KÍRA AFKC I. 0 12
184. ZSARGÓ PETRA Veszprém Pannon SE 0 3
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó