Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság FU15 2. osztály
FU15 2.o Nyugat Alsóház
2018. december 9. vasárnap
Tata, Eötvös J. Gimnázium Sportcsarnok
10:00 CYEB Budakalász U15 - Tatai AC 24 - 23
11:00 Budai Farkasok NKFT - Balatonfüredi KSE 20 - 21
12:00 Alba Regia KSE - CYEB Budakalász U15 13 - 34
13:00 Balatonfüredi KSE - Angyalföldi Sportiskola 16 - 20
14:00 Budai Farkasok NKFT - Alba Regia KSE 30 - 16
15:00 Tatai AC - Angyalföldi Sportiskola 21 - 21
2019. február 9. szombat
Budakalász, Sportcsarnok
10:00 Tatai AC - CYEB Budakalász U15 18 - 28
11:00 Alba Regia KSE - Angyalföldi Sportiskola 0 - 10
12:00 Budai Farkasok NKFT - Tatai AC 0 - 0
13:00 Balatonfüredi KSE - CYEB Budakalász U15 17 - 16
14:00 Alba Regia KSE - Budai Farkasok NKFT 0 - 0
15:00 Angyalföldi Sportiskola - Balatonfüredi KSE 19 - 31
2019. február 24. vasárnap
Balatonfüred, Lóczy Gimnázium
10:00 Balatonfüredi KSE - Budai Farkasok NKFT 17 - 18
11:00 Angyalföldi Sportiskola - Alba Regia KSE 10 - 0
12:00 Tatai AC - Budai Farkasok NKFT 19 - 30
13:00 CYEB Budakalász U15 - Alba Regia KSE 10 - 0
14:00 Angyalföldi Sportiskola - Tatai AC 10 - 0
15:00 CYEB Budakalász U15 - Balatonfüredi KSE 20 - 26
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Balatonfüredi KSE 10 7 1 2 242 191 51 15
2. CYEB Budakalász U15 10 7 0 3 207 153 54 14
3. Angyalföldi Sportiskola 10 5 1 4 144 131 13 11
4. Budai Farkasok NKFT 10 5 2 3 140 125 15 10
5. Tatai AC 10 2 3 5 197 200 -3 6
6. Alba Regia KSE 10 0 1 9 93 223 -130 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. MAROSI DOMINIK DEZSŐ Alba Regia KSE 34 6
2. BERTÓK CSABA Alba Regia KSE 33 6
3. HEVÉR LEVENTE CYEB Budakalász U15 30 4
4. HOLUBECZ BENEDEK Balatonfüredi KSE 30 6
5. BALOGH ANDRÁS CYEB Budakalász U15 29 6
6. VITÉZ BOTOND Angyalföldi Sportisk 29 6
7. DRENKÓ MÁTYÁS CYEB Budakalász U15 28 6
8. HERMANN HUNOR Balatonfüredi KSE 28 4
9. PÁLYI ZOLTÁN BALÁZS Angyalföldi Sportisk 27 6
10. TURÁK XAVÉR Budai Farkasok NKFT 26 6
11. ZWICKL DÁNIEL Tatai AC 26 6
12. EGRI ZALÁN Budai Farkasok NKFT 25 6
13. HORVÁTH DÁNIEL Tatai AC 23 6
14. EGRI DÁNIEL Balatonfüredi KSE 22 6
15. MAJOR SOMA Budai Farkasok NKFT 22 5
16. TÓTH GERGELY CYEB Budakalász U15 22 6
17. KOVÁCS KRISZTIÁN Angyalföldi Sportisk 21 6
18. PALLOS MÁRTON Budai Farkasok NKFT 21 6
19. SPILÁK BARNABÁS Budai Farkasok NKFT 20 6
20. ZÁDORI MÁRK Alba Regia KSE 20 4
21. LAKATOS JÁNOS Angyalföldi Sportisk 18 6
22. HENN KORNÉL Balatonfüredi KSE 17 6
23. SEKK GÁBOR Tatai AC 17 6
24. SZAKÁCS PÉTER CYEB Budakalász U15 16 6
25. ORAVECZ BENCE Tatai AC 13 4
26. CSERE GERGŐ Balatonfüredi KSE 12 6
27. TÓTH ÁBEL Budai Farkasok NKFT 12 4
28. SZABÓ ÁGOSTON Angyalföldi Sportisk 11 6
29. JUHÁSZ ERIK Alba Regia KSE 10 4
30. CHMELOVICS ÁRON Tatai AC 9 2
31. PAP MARTIN Angyalföldi Sportisk 9 6
32. BANGÓ-FI DOMONKOS BOTOND Budai Farkasok NKFT 8 6
33. BERNÁTH PÉTER Budai Farkasok NKFT 8 2
34. HUBER RÓBERT Tatai AC 8 6
35. SZABÓ MÁTYÁS Angyalföldi Sportisk 8 6
36. BALOGH KRISTÓF Tatai AC 7 6
37. BEGE ÁDÁM Budai Farkasok NKFT 7 6
38. FEHÉR HENRIK LÁSZLÓ Balatonfüredi KSE 6 6
39. STEINER JÓZSEF DÁVID CYEB Budakalász U15 6 5
40. SÜLI MIHÁLY FÜLÖP Budai Farkasok NKFT 6 6
41. TURAI ANDRÁS Alba Regia KSE 6 2
42. VIDA DOMINIK CYEB Budakalász U15 6 4
43. BERLIK ZSOMBOR Balatonfüredi KSE 5 6
44. BORZÁSI BÉLA Tatai AC 5 4
45. BÜKI DÁNOS Angyalföldi Sportisk 5 4
46. PERCZE PATRIK CYEB Budakalász U15 5 6
47. GYÜGYI GYULA BENCE Alba Regia KSE 4 2
48. BALOGH BARNABÁS Tatai AC 3 4
49. BÖLÖNI ISTVÁN DÁVID Angyalföldi Sportisk 3 2
50. CZUPPON BOTOND CYEB Budakalász U15 3 4
51. FERENCZ ANDRÁS Alba Regia KSE 3 4
52. HORVÁTH ÁKOS Balatonfüredi KSE 3 6
53. KOHUS BÁLINT Alba Regia KSE 3 4
54. MÁTÉ BARNABÁS Angyalföldi Sportisk 3 4
55. SÓTONYI BÁLINT Balatonfüredi KSE 3 6
56. DEÁK ISTVÁN Angyalföldi Sportisk 2 2
57. FŰFA LEVENTE Tatai AC 2 2
58. KAMARÁSI BARNABÁS Angyalföldi Sportisk 2 2
59. NAGY DOMONKOS Tatai AC 2 2
60. RÓZSA MÁTÉ Budai Farkasok NKFT 2 2
61. WEIGERT RICHÁRD MARTIN Balatonfüredi KSE 2 6
62. DOMBAI LEVENTE CYEB Budakalász U15 1 4
63. GERHARDT LÁSZLÓ BENCE Angyalföldi Sportisk 1 2
64. GYENIS KRISTÓF Alba Regia KSE 1 4
65. HORVÁTH ANDRÁS Tatai AC 1 4
66. IMRE LEVENTE CYEB Budakalász U15 1 6
67. LÁSZLÓ DOMINIK JÓZSEF Alba Regia KSE 1 2
68. NAGY MARCELL ÁDÁM Tatai AC 1 6
69. PAPP BÁLINT VALÉR CYEB Budakalász U15 1 6
70. ÉDES ZALÁN ZSOLT Angyalföldi Sportisk 0 6
71. GYŐRI NÁNDOR Balatonfüredi KSE 0 6
72. KIFLER NORBERT Alba Regia KSE 0 4
73. KIS TAMÁS CYEB Budakalász U15 0 6
74. KOVÁCS-HOFFMANN BENCE Angyalföldi Sportisk 0 2
75. LOVISTYEK LÁSZLÓ Balatonfüredi KSE 0 6
76. MOLNÁR RICHÁRD Alba Regia KSE 0 2
77. NAGY RIHÁRD LÁSZLÓ Angyalföldi Sportisk 0 6
78. RIGÓ BÁLINT Budai Farkasok NKFT 0 6
79. RUMMEL ÁKOS FERENC Balatonfüredi KSE 0 6
80. SÁPY MÁRTON CYEB Budakalász U15 0 6
81. SIMON MÁTÉ Budai Farkasok NKFT 0 6
82. SZABÓ BARNABÁS GÁBOR Alba Regia KSE 0 4
83. ZORBA KUZEY Angyalföldi Sportisk 0 2
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó