Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU11 (2009-2010)
Gyermekbajnokság LU11 I csoport
2019. október 13. vasárnap
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
10:00 Dömsödi USE - ÉRD II. 10 - 10
10:45 ÉRD I. - Budai Farkasok NKFT 29 - 2
11:30 Szigetszentmiklós NKSE - ÉRD II. 11 - 16
12:15 ÉRD I. - Százhalombattai VUK SE 18 - 6
13:00 Martonvásár - Budai Farkasok NKFT 3 - 13
13:45 Szigetszentmiklós NKSE - Százhalombattai VUK SE 22 - 3
14:30 Martonvásár - Dömsödi USE 3 - 21
Székesfehérvár, Széna téri Sportcsarnok
10:00 AFKC I. - Pázmánd NKSE 14 - 7
10:45 AFKC3-Soponya - DKKA II. 7 - 11
11:30 Pázmánd NKSE - DKKA III. Arany 21 - 3
12:15 AFKC4-Seregélyes - DKKA II. 6 - 19
13:00 AFKC3-Soponya - DKKA I. 2 - 18
13:45 AFKC4-Seregélyes - DKKA III. Arany 10 - 9
14:30 AFKC I. - DKKA I. 12 - 7
2019. október 26. szombat
Érd, Batthyányi Ált.Isk. spcs.
11:30 Martonvásár - ÉRD II. 4 - 33
12:15 Szigetszentmiklós NKSE - Pázmánd NKSE 14 - 11
13:00 Martonvásár - Százhalombattai VUK SE 1 - 12
13:45 Szigetszentmiklós NKSE - Budai Farkasok NKFT 24 - 3
14:30 ÉRD I. - Pázmánd NKSE 15 - 5
15:15 Százhalombattai VUK SE - Budai Farkasok NKFT 11 - 10
16:00 ÉRD I. - ÉRD II. 17 - 16
2019. október 27. vasárnap
Székesfehérvár, KÖFÉM Sportcsarnok
10:00 AFKC I. - AFKC3-Soponya 17 - 4
10:45 Dömsödi USE - DKKA II. 9 - 7
11:30 AFKC I. - DKKA I. 13 - 2
12:15 Dömsödi USE - AFKC4-Seregélyes 19 - 2
13:00 DKKA III. Arany - DKKA II. 5 - 18
13:45 AFKC4-Seregélyes - DKKA I. 4 - 18
14:30 DKKA III. Arany - AFKC3-Soponya 4 - 14
2019. november 9. szombat
Százhalombatta, Városi Szabadidő Központ
10:00 Százhalombattai VUK SE - Budai Farkasok NKFT 8 - 6
10:45 ÉRD II. - AFKC3-Soponya 18 - 9
11:30 AFKC I. - Budai Farkasok NKFT 19 - 6
12:15 ÉRD I. - AFKC3-Soponya 17 - 4
13:00 ÉRD II. - AFKC4-Seregélyes 29 - 9
13:45 ÉRD I. - AFKC I. 13 - 7
14:30 Százhalombattai VUK SE - AFKC4-Seregélyes 11 - 5
2019. november 10. vasárnap
Dunaújváros, Városi Sportcsarnok
10:00 DKKA I. - Martonvásár 24 - 0
10:45 DKKA III. Arany - Dömsödi USE 1 - 20
11:30 DKKA II. - Martonvásár 21 - 5
12:15 Pázmánd NKSE - Dömsödi USE 12 - 10
13:00 DKKA III. Arany - Szigetszentmiklós NKSE 4 - 16
13:45 Pázmánd NKSE - DKKA II. 10 - 9
14:30 DKKA I. - Szigetszentmiklós NKSE 18 - 8
2019. november 24. vasárnap
Dunaújváros, Városi Sportcsarnok
10:00 DKKA II. - Budai Farkasok NKFT 16 - 5
10:45 DKKA I. - DKKA III. Arany 25 - 8
11:30 AFKC4-Seregélyes - Budai Farkasok NKFT 6 - 10
12:15 DKKA I. - ÉRD I. 14 - 15
13:00 Százhalombattai VUK SE - DKKA III. Arany 15 - 3
13:45 AFKC4-Seregélyes - ÉRD I. 1 - 30
14:30 Százhalombattai VUK SE - DKKA II. 5 - 22
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
10:00 Pázmánd NKSE - Martonvásár 23 - 1
10:45 Dömsödi USE - AFKC3-Soponya 14 - 6
11:30 AFKC I. - Martonvásár 27 - 2
12:15 ÉRD II. - Pázmánd NKSE 15 - 9
13:00 AFKC3-Soponya - Szigetszentmiklós NKSE 7 - 8
13:45 Dömsödi USE - AFKC I. 10 - 13
14:30 ÉRD II. - Szigetszentmiklós NKSE 13 - 10
2019. december 8. vasárnap
Szigetszentmiklós, Városi Sportcsarnok
09:00 ÉRD II. - Szigetszentmiklós NKSE 20 - 10
09:45 Dömsödi USE - DKKA III. Arany 25 - 3
10:30 DKKA I. - ÉRD II. 14 - 19
11:15 DKKA III. Arany - AFKC I. 3 - 27
12:00 DKKA II. - Dömsödi USE 15 - 11
12:45 DKKA I. - AFKC I. 12 - 12
13:30 DKKA II. - Szigetszentmiklós NKSE 9 - 15
Gárdony, Ált. Isk. Sportcsarnok
10:00 Pázmánd NKSE - AFKC3-Soponya 14 - 6
10:45 ÉRD I. - Százhalombattai VUK SE 18 - 0
11:30 AFKC3-Soponya - AFKC4-Seregélyes 10 - 0
12:15 Martonvásár - Százhalombattai VUK SE 3 - 17
13:00 ÉRD I. - Budai Farkasok NKFT 14 - 6
13:45 Martonvásár - AFKC4-Seregélyes 10 - 0
14:30 Pázmánd NKSE - Budai Farkasok NKFT 10 - 10
2020. február 29. szombat
Szigetszentmiklós, Városi Sportcsarnok
09:00 Szigetszentmiklós NKSE - DKKA I. 14 - 17
09:45 ÉRD I. - ÉRD II. 15 - 15
10:30 DKKA II. - DKKA I. 16 - 16
11:15 ÉRD II. - Dömsödi USE 17 - 15
12:00 ÉRD I. - AFKC I. 14 - 12
12:45 DKKA II. - Dömsödi USE 14 - 15
13:30 Szigetszentmiklós NKSE - AFKC I. 6 - 16
2020. március 1. vasárnap
Százhalombatta, Városi Szabadidő Központ
09:00 Százhalombattai VUK SE - Budai Farkasok NKFT 7 - 13
09:45 DKKA III. Arany - Martonvásár 9 - 9
10:30 AFKC4-Seregélyes - Budai Farkasok NKFT 1 - 18
11:15 AFKC3-Soponya - Martonvásár 19 - 4
12:00 DKKA III. Arany - Pázmánd NKSE 3 - 24
12:45 AFKC3-Soponya - AFKC4-Seregélyes 22 - 11
13:30 Százhalombattai VUK SE - Pázmánd NKSE 4 - 16
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁDÁM DZSENIFER Martonvásár 0 8
2. ALFÖLDI ANNA AFKC4-Seregélyes 0 6
3. ANDORKÓ ORSOLYA IBOLYA Százhalombattai VUK 0 2
4. ÁSVÁNYI ABIGÉL HANNA DKKA II. 0 10
5. BALASSA DORINA BIANKA AFKC4-Seregélyes 0 10
6. BALOGH LELLE LIDIA Dömsödi USE 0 8
7. BANGÓ-FI ERZSÉBET BOGÁTA Budai Farkasok NKFT 0 4
8. BARANYI ZARA JULIANNA ÉRD II. 0 10
9. BARICZA ZOÉ HANNA Százhalombattai VUK 0 12
10. BENCZE KATALIN AFKC3-Soponya 0 8
11. BESE DOROTI KRISZTINA AFKC I. 0 11
12. BILIK NÓRA BARBARA ÉRD II. 0 12
13. BÍRÓ AJSA ÉRD I. 0 12
14. BOMBA LILI ÉRD II. 0 2
15. CARROLL JASMIN ANGELICA DKKA I. 0 10
16. CSÁNYI SZÓFIA IRÉN DKKA III. Arany 0 12
17. CSER ROXÁNA SZABINA ÉRD I. 0 12
18. CSERHALMI NÓRA Budai Farkasok NKFT 0 12
19. CSIHA KÍRA Martonvásár 0 11
20. CSORBA KRISZTINA HENRIETTA Dömsödi USE 0 11
21. DANKÓ PATRÍCIA JOHANNA Szigetszentmiklós NK 0 12
22. DÁVID ELIZA ÉRD I. 0 12
23. DUDÁS PETRA BOGLÁRKA Százhalombattai VUK 0 4
24. FARKAS LAURA Százhalombattai VUK 0 11
25. FATHY SAWSAN AFKC3-Soponya 0 11
26. FAZEKAS DORINA JUDIT DKKA III. Arany 0 12
27. FAZEKAS NATÁLIA AFKC I. 0 6
28. FEJES LUCA ÁGNES Pázmánd NKSE 0 12
29. FEKETE JÁZMIN TERÉZIA Budai Farkasok NKFT 0 12
30. FESSLER KATICA AFKC I. 0 12
31. FETT GRÉTA Pázmánd NKSE 0 12
32. FODOR BOGLÁRKA Szigetszentmiklós NK 0 10
33. FÜLÖP JÁZMIN NILLA Martonvásár 0 11
34. GÁBOR ALEXA STELLA ÉRD I. 0 7
35. GÁL VERONIKA Szigetszentmiklós NK 0 8
36. GERZANICS CSENGE KINCSŐ ÉRD II. 0 11
37. GÓBER DÓRA Szigetszentmiklós NK 0 10
38. GROSCH JÁZMIN DKKA III. Arany 0 12
39. GRUNDA BARBARA Százhalombattai VUK 0 10
40. GYÖNGYÖSI NIKOLETT DKKA II. 0 10
41. HALÁSZ LAURA AFKC3-Soponya 0 9
42. HALUPKA DALMA DKKA II. 0 12
43. HAUPT JÁZMIN Budai Farkasok NKFT 0 10
44. HEGEDÜS KORINNA KIARA AFKC3-Soponya 0 9
45. HOLZHOFER SZIMONETTA JUDIT Pázmánd NKSE 0 12
46. IMRE BETTINA AFKC4-Seregélyes 0 10
47. IMRE IMOLA ANDREA Martonvásár 0 11
48. IVÁN KINGA BIANKA ÉRD II. 0 12
49. JANEK NIKOLETT ÉRD II. 0 2
50. JOÓ JÁZMIN HANNA Dömsödi USE 0 12
51. JÓRI ZSÓFIA ÉRD I. 0 12
52. JUHÁSZ MAJA GERDA DKKA III. Arany 0 12
53. KANÁVOR BOROSTYÁN Szigetszentmiklós NK 0 6
54. KARACS VIKTÓRIA DKKA I. 0 8
55. KARÁCSONY NIKOL ÉRD II. 0 12
56. KÁRPÁTI VIVIEN KITTI DKKA II. 0 10
57. KARPF LILLA Pázmánd NKSE 0 10
58. KATONA NÓRA DKKA I. 0 10
59. KERÉK LIA KITTI Budai Farkasok NKFT 0 12
60. KERÉKGYÁRTÓ LILI Szigetszentmiklós NK 0 4
61. KINCSES TAMARA Dömsödi USE 0 4
62. KIRÁLY FLÓRA Pázmánd NKSE 0 12
63. KIRÁLY LILLA ÉRD I. 0 12
64. KIS ESZTER ANNA Százhalombattai VUK 0 8
65. KISS GRÉTA DKKA II. 0 12
66. KISS KATALIN ÉRD I. 0 12
67. KISS LUCA DKKA I. 0 12
68. KOMÁROMI ANNA RÉKA Szigetszentmiklós NK 0 10
69. KOVÁCS EMMA AFKC3-Soponya 0 8
70. KOVÁCS KINCSŐ AFKC3-Soponya 0 11
71. KOVÁCS NIKOLETT Budai Farkasok NKFT 0 12
72. KOVÁCS ZSÓFIA CSILLA ÉRD II. 0 3
73. KÖTELES MÍRA DKKA I. 0 12
74. KŐVÁRI LAURA DKKA I. 0 12
75. LAKATOS LILI DKKA III. Arany 0 8
76. LEPP NÓRA VIKTÓRIA Martonvásár 0 11
77. LOPEZ-MÉSZÁROS EMILIA Százhalombattai VUK 0 2
78. LOPEZ-MÉSZÁROS NOÉMI Százhalombattai VUK 0 2
79. LŐRINC LAURA Szigetszentmiklós NK 0 10
80. MADARÁSZ HANNA Pázmánd NKSE 0 4
81. MAGYAR ZOÉ RÉKA Százhalombattai VUK 0 8
82. MARTON LÉNA SZILVIA AFKC I. 0 10
83. MATLAG AMANDA DKKA II. 0 12
84. MATUS BIBORKA Budai Farkasok NKFT 0 9
85. MEIZER SZONJA Százhalombattai VUK 0 11
86. MEZŐVÁRI LILI ÉRD I. 0 12
87. MIHÁLY LAURA AFKC I. 0 12
88. MIKÓ GRÉTA ÉRD I. 0 9
89. MINÁRIK DORINA AFKC4-Seregélyes 0 10
90. MOLNÁR MAJA AFKC I. 0 7
91. MOLNÁR SZINTIA AFKC3-Soponya 0 7
92. NAGY ANNA GRÉTA Martonvásár 0 11
93. NAGY BLANKA DKKA III. Arany 0 12
94. NAGY CSENGE KRISZTA AFKC4-Seregélyes 0 10
95. NAGY GRÉTA VIKTÓRIA Szigetszentmiklós NK 0 12
96. NÉMETH EMESE Szigetszentmiklós NK 0 2
97. NÉMETH RÉKA MÁRIA Százhalombattai VUK 0 10
98. NÉMETH-NAGY KÍRA Martonvásár 0 9
99. NEUBAUER ZSÓFIA LEA AFKC I. 0 11
100. NYULI LAURA DKKA II. 0 12
101. NYULI NOÉMI DKKA II. 0 12
102. OLÁH KLAUDIA AFKC3-Soponya 0 11
103. OROSZ LUCA Martonvásár 0 11
104. ORSÓ VIRÁG DKKA I. 0 12
105. PAP-WELLNER REBEKA AFKC I. 0 9
106. PÁTKAI GRÉTA AFKC4-Seregélyes 0 10
107. PINTÉR ÉVA EMESE Budai Farkasok NKFT 0 12
108. PINTÉR KITTI Pázmánd NKSE 0 12
109. PINTÉR VIRÁG AFKC I. 0 6
110. PONGRÁCZ POLLI JÁZMIN ÉRD II. 0 9
111. PREBOLY KATA Dömsödi USE 0 12
112. PREBOLY PETRA Dömsödi USE 0 12
113. PRÉM ADÉL AFKC I. 0 7
114. PURCSEL VIOLA Martonvásár 0 10
115. RAB SÁRA DORKA Dömsödi USE 0 12
116. RÁCZ ANNABELLA DKKA III. Arany 0 8
117. RAKSZEGI ZAMIRA Dömsödi USE 0 12
118. REHÁK RÉKA AFKC I. 0 11
119. REICHERT ZOÉ Százhalombattai VUK 0 11
120. REINICZ FLÓRA DKKA I. 0 8
121. REITERER AMINA LEA Szigetszentmiklós NK 0 12
122. RIDEG NÓRA AFKC I. 0 11
123. RISKÓ DORINA NOA ÉRD II. 0 12
124. ROMDHANI LINA Szigetszentmiklós NK 0 8
125. RUJSZ IVETT AFKC4-Seregélyes 0 6
126. SÁRKÖZI ZSÓFIA Százhalombattai VUK 0 6
127. SEDON VIRÁG ROZÁLIA Budai Farkasok NKFT 0 10
128. SIKLODI BRIGITTA AFKC I. 0 12
129. SIMON LETÍCIA AFKC I. 0 7
130. SLEZÁK TÍMEA PETRA Dömsödi USE 0 12
131. SOCZÓ ENIKŐ Százhalombattai VUK 0 4
132. SOMFAI KAMILLA ELIZABET DKKA II. 0 10
133. STEIERLEIN PANNA ÉRD I. 0 12
134. SUHAJDA RENÁTA Szigetszentmiklós NK 0 10
135. SULYOK-GÖNDÖCS LIZA Budai Farkasok NKFT 0 12
136. SZABÓ ADÉL Martonvásár 0 6
137. SZABÓ BIANKA DKKA III. Arany 0 12
138. SZABÓ GRÉTA DKKA II. 0 12
139. SZABÓ PETRA ZSÓFIA AFKC4-Seregélyes 0 8
140. SZABÓ VANDA Dömsödi USE 0 9
141. SZALAI GERDA Százhalombattai VUK 0 12
142. SZALMÁSI HANGA EMESE Martonvásár 0 8
143. SZÉLES ATINA Martonvásár 0 5
144. SZÉPLAKI EMMA AFKC I. 0 11
145. SZOKOLAI HANNA ELEONÓRA Pázmánd NKSE 0 2
146. SZOLGA VIOLA AFKC3-Soponya 0 11
147. SZOTÁK VIVIEN SZILVIA DKKA I. 0 12
148. SZŰCS-HAJAS NIKOLETT Budai Farkasok NKFT 0 2
149. TAJTI FANNI AFKC I. 0 10
150. TAVASZI KINGA Százhalombattai VUK 0 12
151. TOKODI EMMA Budai Farkasok NKFT 0 12
152. TOMCSÁNYI DORKA ÉRD II. 0 12
153. TÓTH ENIKŐ ÉRD II. 0 12
154. TÜCSÖK NÓRA DKKA III. Arany 0 12
155. VADÁSZ LUCA SÁRA AFKC I. 0 5
156. VARGA CSILLA Dömsödi USE 0 12
157. VARGA DORINA AFKC3-Soponya 0 9
158. VARGA LAURA AFKC4-Seregélyes 0 10
159. VARGA RÉKA Pázmánd NKSE 0 12
160. VASKÓ LOTTI DKKA I. 0 7
161. VICZKÓ SÁRA ANNA AFKC3-Soponya 0 1
162. VIGH IZABELL AFKC4-Seregélyes 0 8
163. VIZA DOROTTYA ANNA AFKC I. 0 1
164. VIZSOLI GRÉTA JÁZMIN DKKA III. Arany 0 7
165. VÖRÖS MÍRA ZITA AFKC3-Soponya 0 7
166. WILDANGER DALMA Budai Farkasok NKFT 0 10
167. ZAJDON EMESE SAROLT Budai Farkasok NKFT 0 3
168. ZÁVOTKA VANESSZA AFKC4-Seregélyes 0 8
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó