Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
NBI/B női felnőtt Kelet alapszakasz
2013. szeptember 7. szombat
12:30 Gyömrő VSK - Szent István SE Építők 25 - 25
18:00 Orosházi NKC - Gyulai SE 25 - 23
2013. szeptember 8. vasárnap
15:00 Inárcs-Örkény KC - Hajdúnánás Termál SC 25 - 19
16:00 Kecskeméti NKSE - Szeged-Kiskundorozsma KSE 25 - 28
16:00 K. Szeged SE-Algyő - Nyíradonyi VVTK 30 - 29
18:00 DVSC-TVP II - Vasas SC 22 - 34
2013. szeptember 14. szombat
11:00 Szent István SE Építők - Kispesti NKK 25 - 29
14:45 Hajdúnánás Termál SC - K. Szeged SE-Algyő 20 - 22
17:00 Szeged-Kiskundorozsma KSE - Gyömrő VSK 32 - 16
18:00 Nyíradonyi VVTK - Gyulai SE 33 - 17
18:00 Vasas SC - Kecskeméti NKSE 29 - 22
2013. szeptember 15. vasárnap
18:00 Orosházi NKC - DVSC-TVP II 23 - 21
2013. szeptember 21. szombat
12:30 Gyömrő VSK - Vasas SC 22 - 26
18:00 DVSC-TVP II - Nyíradonyi VVTK 17 - 25
2013. szeptember 22. vasárnap
15:00 K. Szeged SE-Algyő - Inárcs-Örkény KC 26 - 30
17:00 Kispesti NKK - Szeged-Kiskundorozsma KSE 24 - 27
17:00 Gyulai SE - Hajdúnánás Termál SC 22 - 27
18:00 Kecskeméti NKSE - Orosházi NKC 30 - 30
2013. szeptember 27. péntek
17:00 Hajdúnánás Termál SC - DVSC-TVP II 38 - 24
2013. szeptember 28. szombat
17:00 Szeged-Kiskundorozsma KSE - Szent István SE Építők 34 - 28
18:00 Nyíradonyi VVTK - Kecskeméti NKSE 29 - 24
2013. szeptember 29. vasárnap
16:00 Vasas SC - Kispesti NKK 26 - 25
17:00 Inárcs-Örkény KC - Gyulai SE 24 - 18
18:00 Orosházi NKC - Gyömrő VSK 29 - 20
2013. október 5. szombat
11:00 Szent István SE Építők - Vasas SC 28 - 27
18:00 Gyömrő VSK - Nyíradonyi VVTK 22 - 31
2013. október 6. vasárnap
13:00 DVSC-TVP II - Inárcs-Örkény KC 23 - 30
17:00 Kispesti NKK - Orosházi NKC 23 - 25
17:00 Gyulai SE - K. Szeged SE-Algyő 22 - 33
18:00 Kecskeméti NKSE - Hajdúnánás Termál SC 17 - 33
2013. október 11. péntek
18:00 Orosházi NKC - Szent István SE Építők 24 - 24
2013. október 12. szombat
16:00 Hajdúnánás Termál SC - Gyömrő VSK 35 - 14
17:00 Inárcs-Örkény KC - Kecskeméti NKSE 30 - 25
18:00 Nyíradonyi VVTK - Kispesti NKK 21 - 23
2013. október 13. vasárnap
16:00 K. Szeged SE-Algyő - DVSC-TVP II 22 - 25
16:00 Vasas SC - Szeged-Kiskundorozsma KSE 22 - 29
2013. október 19. szombat
11:00 Szent István SE Építők - Nyíradonyi VVTK 33 - 28
17:00 Szeged-Kiskundorozsma KSE - Orosházi NKC 28 - 24
18:00 Gyömrő VSK - Inárcs-Örkény KC 21 - 29
2013. október 20. vasárnap
17:00 Kispesti NKK - Hajdúnánás Termál SC 27 - 19
18:00 Kecskeméti NKSE - K. Szeged SE-Algyő 24 - 29
18:00 DVSC-TVP II - Gyulai SE 27 - 28
2013. október 26. szombat
11:30 Szent István SE Építők - Gyulai SE 33 - 19
17:00 Nyíradonyi VVTK - Inárcs-Örkény KC 22 - 20
2013. október 27. vasárnap
13:00 DVSC-TVP II - Gyömrő VSK 22 - 23
2013. október 31. csütörtök
17:00 Hajdúnánás Termál SC - Szent István SE Építők 22 - 32
2013. november 2. szombat
17:00 Gyulai SE - Kecskeméti NKSE 25 - 16
17:00 Inárcs-Örkény KC - Kispesti NKK 23 - 31
18:00 Nyíradonyi VVTK - Szeged-Kiskundorozsma KSE 25 - 26
18:00 Orosházi NKC - Vasas SC 28 - 35
2013. november 3. vasárnap
16:00 K. Szeged SE-Algyő - Gyömrő VSK 34 - 22
2013. november 9. szombat
11:00 Szent István SE Építők - Inárcs-Örkény KC 27 - 27
18:00 Gyömrő VSK - Gyulai SE 34 - 21
2013. november 10. vasárnap
16:00 Kecskeméti NKSE - DVSC-TVP II 20 - 19
16:00 Vasas SC - Nyíradonyi VVTK 33 - 27
17:00 Kispesti NKK - K. Szeged SE-Algyő 23 - 24
17:00 Szeged-Kiskundorozsma KSE - Hajdúnánás Termál SC 30 - 27
2013. november 16. szombat
14:00 Inárcs-Örkény KC - Szeged-Kiskundorozsma KSE 27 - 33
15:00 Hajdúnánás Termál SC - Vasas SC 24 - 21
18:00 Nyíradonyi VVTK - Orosházi NKC 20 - 23
2013. november 17. vasárnap
16:00 K. Szeged SE-Algyő - Szent István SE Építők 19 - 25
17:00 Gyulai SE - Kispesti NKK 32 - 26
2013. november 23. szombat
17:00 Szeged-Kiskundorozsma KSE - K. Szeged SE-Algyő 36 - 25
18:00 Gyömrő VSK - Kecskeméti NKSE 26 - 30
18:00 Orosházi NKC - Hajdúnánás Termál SC 28 - 25
2013. november 24. vasárnap
16:00 Kispesti NKK - DVSC-TVP II 29 - 28
16:00 Vasas SC - Inárcs-Örkény KC 25 - 33
2013. november 30. szombat
14:00 Hajdúnánás Termál SC - Nyíradonyi VVTK 25 - 26
16:00 Kecskeméti NKSE - Kispesti NKK 27 - 28
17:00 Gyulai SE - Szeged-Kiskundorozsma KSE 23 - 28
17:00 Inárcs-Örkény KC - Orosházi NKC 31 - 27
2013. december 1. vasárnap
16:00 K. Szeged SE-Algyő - Vasas SC 33 - 29
17:00 DVSC-TVP II - Szent István SE Építők 32 - 29
2013. december 7. szombat
11:00 Szent István SE Építők - Kecskeméti NKSE 27 - 26
17:00 Szeged-Kiskundorozsma KSE - DVSC-TVP II 35 - 25
2013. december 8. vasárnap
15:00 Vasas SC - Gyulai SE 46 - 32
17:00 Kispesti NKK - Gyömrő VSK 37 - 23
18:00 Orosházi NKC - K. Szeged SE-Algyő 38 - 32
2014. február 8. szombat
11:00 Szent István SE Építők - Gyömrő VSK 28 - 19
17:00 Szeged-Kiskundorozsma KSE - Kecskeméti NKSE 31 - 27
18:00 Hajdúnánás Termál SC - Inárcs-Örkény KC 34 - 27
2014. február 9. vasárnap
16:00 Vasas SC - DVSC-TVP II 31 - 28
17:00 Gyulai SE - Orosházi NKC 21 - 32
18:00 Nyíradonyi VVTK - K. Szeged SE-Algyő 31 - 24
2014. február 15. szombat
18:00 Kecskeméti NKSE - Vasas SC 22 - 27
18:00 Gyömrő VSK - Szeged-Kiskundorozsma KSE 25 - 30
2014. február 16. vasárnap
17:00 K. Szeged SE-Algyő - Hajdúnánás Termál SC 28 - 33
17:00 Gyulai SE - Nyíradonyi VVTK 22 - 30
17:00 Kispesti NKK - Szent István SE Építők 33 - 24
18:00 DVSC-TVP II - Orosházi NKC 23 - 24
2014. február 22. szombat
16:00 Hajdúnánás Termál SC - Gyulai SE 34 - 21
16:00 Inárcs-Örkény KC - K. Szeged SE-Algyő 28 - 20
17:00 Szeged-Kiskundorozsma KSE - Kispesti NKK 19 - 24
2014. február 23. vasárnap
16:00 Vasas SC - Gyömrő VSK 44 - 17
18:00 Orosházi NKC - Kecskeméti NKSE 26 - 21
18:00 Nyíradonyi VVTK - DVSC-TVP II 30 - 29
2014. március 1. szombat
11:00 Szent István SE Építők - Szeged-Kiskundorozsma KSE 22 - 24
18:00 Kecskeméti NKSE - Nyíradonyi VVTK 25 - 25
18:00 Gyömrő VSK - Orosházi NKC 27 - 30
2014. március 2. vasárnap
17:00 Gyulai SE - Inárcs-Örkény KC 29 - 27
17:00 Kispesti NKK - Vasas SC 26 - 26
18:00 DVSC-TVP II - Hajdúnánás Termál SC 29 - 24
2014. március 8. szombat
16:00 Hajdúnánás Termál SC - Kecskeméti NKSE 33 - 26
16:00 Inárcs-Örkény KC - DVSC-TVP II 19 - 32
2014. március 9. vasárnap
16:00 K. Szeged SE-Algyő - Gyulai SE 31 - 23
16:00 Vasas SC - Szent István SE Építők 30 - 20
18:00 Orosházi NKC - Kispesti NKK 22 - 29
18:00 Nyíradonyi VVTK - Gyömrő VSK 35 - 20
2014. március 14. péntek
15:15 Szent István SE Építők - Orosházi NKC 22 - 23
2014. március 16. vasárnap
17:00 Kispesti NKK - Nyíradonyi VVTK 27 - 18
17:00 Szeged-Kiskundorozsma KSE - Vasas SC 28 - 25
18:00 DVSC-TVP II - K. Szeged SE-Algyő 23 - 23
18:00 Kecskeméti NKSE - Inárcs-Örkény KC 20 - 24
18:00 Gyömrő VSK - Hajdúnánás Termál SC 21 - 33
2014. március 22. szombat
16:00 Hajdúnánás Termál SC - Kispesti NKK 26 - 30
17:00 Gyulai SE - DVSC-TVP II 24 - 30
18:00 Orosházi NKC - Szeged-Kiskundorozsma KSE 25 - 31
2014. március 23. vasárnap
16:00 Inárcs-Örkény KC - Gyömrő VSK 31 - 20
16:00 K. Szeged SE-Algyő - Kecskeméti NKSE 26 - 27
18:00 Nyíradonyi VVTK - Szent István SE Építők 28 - 26
2014. március 29. szombat
16:00 Inárcs-Örkény KC - Nyíradonyi VVTK 21 - 22
2014. április 4. péntek
15:15 Szent István SE Építők - Hajdúnánás Termál SC 24 - 24
2014. április 5. szombat
17:00 Szeged-Kiskundorozsma KSE - Nyíradonyi VVTK 28 - 23
18:00 Kecskeméti NKSE - Gyulai SE 32 - 24
18:00 Gyömrő VSK - K. Szeged SE-Algyő 28 - 28
2014. április 6. vasárnap
16:00 Vasas SC - Orosházi NKC 26 - 31
17:00 Kispesti NKK - Inárcs-Örkény KC 20 - 30
2014. április 12. szombat
16:00 Hajdúnánás Termál SC - Szeged-Kiskundorozsma KSE 23 - 32
17:00 Gyulai SE - Gyömrő VSK 26 - 21
18:00 Nyíradonyi VVTK - Vasas SC 25 - 25
2014. április 13. vasárnap
16:00 K. Szeged SE-Algyő - Kispesti NKK 30 - 34
17:00 Inárcs-Örkény KC - Szent István SE Építők 26 - 23
18:00 DVSC-TVP II - Kecskeméti NKSE 23 - 21
2014. április 26. szombat
11:00 Szent István SE Építők - K. Szeged SE-Algyő 27 - 23
17:00 Kispesti NKK - Gyulai SE 32 - 21
17:00 Szeged-Kiskundorozsma KSE - Inárcs-Örkény KC 27 - 25
18:00 Orosházi NKC - Nyíradonyi VVTK 24 - 20
2014. április 27. vasárnap
16:00 Vasas SC - Hajdúnánás Termál SC 29 - 26
18:00 Gyömrő VSK - DVSC-TVP II 24 - 29
2014. május 3. szombat
16:00 Hajdúnánás Termál SC - Orosházi NKC 23 - 24
17:00 Inárcs-Örkény KC - Vasas SC 31 - 26
17:00 Gyulai SE - Szent István SE Építők 20 - 23
18:00 Kecskeméti NKSE - Gyömrő VSK 34 - 31
2014. május 4. vasárnap
16:00 K. Szeged SE-Algyő - Szeged-Kiskundorozsma KSE 24 - 29
18:00 DVSC-TVP II - Kispesti NKK 34 - 32
2014. május 10. szombat
11:00 Szent István SE Építők - DVSC-TVP II 22 - 20
17:00 Kispesti NKK - Kecskeméti NKSE 28 - 23
17:00 Szeged-Kiskundorozsma KSE - Gyulai SE 46 - 26
18:00 Orosházi NKC - Inárcs-Örkény KC 40 - 36
18:00 Nyíradonyi VVTK - Hajdúnánás Termál SC 31 - 20
2014. május 11. vasárnap
16:00 Vasas SC - K. Szeged SE-Algyő 36 - 26
2014. május 17. szombat
17:00 Gyulai SE - Vasas SC 25 - 38
18:00 Gyömrő VSK - Kispesti NKK 17 - 35
18:00 Kecskeméti NKSE - Szent István SE Építők 23 - 18
2014. május 18. vasárnap
16:00 K. Szeged SE-Algyő - Orosházi NKC 29 - 28
18:00 DVSC-TVP II - Szeged-Kiskundorozsma KSE 26 - 26
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Szeged-Kiskundorozsma KSE 24 22 1 1 717 586 131 45
2. Orosházi NKC 24 16 2 6 653 620 33 34
3. Kispesti NKK 24 16 1 7 675 590 85 33
4. Vasas SC 24 14 2 8 716 630 86 30
5. Inárcs-Örkény KC 24 14 1 9 654 610 44 29
6. Nyíradonyi VVTK 24 13 2 9 634 584 50 28
7. Szent István SE Építők 24 10 4 10 615 605 10 24
8. Hajdúnánás Termál SC 24 10 1 13 647 610 37 21
9. K. Szeged SE-Algyő 24 9 2 13 641 670 -29 20
10. DVSC-TVP II 24 8 2 14 611 636 -25 18
11. Kecskeméti NKSE 24 6 2 16 587 649 -62 14
12. Gyulai SE 24 5 0 19 564 728 -164 10
13. Gyömrő VSK 24 2 2 20 538 734 -196 6
14. Kiskunhalas 0 0 0 0 0 0 0 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. HERCEG RÉKA Kecskeméti NKSE 179 23
2. FORGÓ NIKOLETT K. Szeged SE-Algyő 170 22
3. SZABÓ EDINA Kispesti NKK 165 24
4. SZERZŐ REGINA Szent István SE Épít 160 24
5. KARSAI ROBERTA Szeged-Kiskundorozsm 153 24
6. LÉVAI ZSÓFIA Nyíradonyi VVTK 134 18
7. SOMOGYI GLÓRIA Inárcs-Örkény KC 132 24
8. FÁBIÁN NÓRA Nyíradonyi VVTK 123 24
9. BÁNYAINÉ SZABÓ RENÁTA Gyulai SE 122 23
10. TÓTH ORSOLYA Szeged-Kiskundorozsm 121 24
11. VALENTA ESZTER Gyömrő VSK 118 23
12. SELMECI SAROLTA Szeged-Kiskundorozsm 114 22
13. SZABÓ CSILLA Inárcs-Örkény KC 113 23
14. TAKÁCS ANDREA Hajdúnánás Termál SC 109 23
15. KOSIK ADÉL Kispesti NKK 108 24
16. SOM ILDIKÓ DVSC-TVP II 107 15
17. ARON ANDREA Szeged-Kiskundorozsm 106 24
18. BUTT TÍMEA DVSC-TVP II 106 23
19. ROSZINSZKI NÓRA Kispesti NKK 105 24
20. ZSILÁK KATALIN Szeged-Kiskundorozsm 102 24
21. BOTTÓ RÓZSA Gyulai SE 101 15
22. DRAXLER ORSOLYA K. Szeged SE-Algyő 101 24
23. HOMOKI REGINA K. Szeged SE-Algyő 101 24
24. PÁNCZÉL PETRA Szent István SE Épít 101 23
25. POÓR BRIGITTA Hajdúnánás Termál SC 101 23
26. GULYÁS NIKOLETT Inárcs-Örkény KC 98 24
27. MARTINEK EMŐKE Hajdúnánás Termál SC 98 24
28. SZŰCS NIKOLETT Nyíradonyi VVTK 97 22
29. CSALA ANITA Szent István SE Épít 95 24
30. VULETIC SUNCICA Orosházi NKC 95 23
31. KATONA LIZA Vasas SC 93 24
32. BOGNÁR ZSUZSANNA Inárcs-Örkény KC 51 12 89 24
Vasas SC 38 12
33. SPITZER ZSÓFIA Gyömrő VSK 89 24
34. HIDEG MARIANN Gyömrő VSK 87 24
35. LOVISTYÉK KITTI Orosházi NKC 86 24
36. PATAKI ÉVA Gyömrő VSK 85 23
37. FEHÉR VIKTÓRIA Kecskeméti NKSE 84 12
38. HORVÁTH VANDA Inárcs-Örkény KC 82 24
39. KOVÁCS BRIGITTA Orosházi NKC 81 24
40. KRIZSÁN ALEXANDRA Vasas SC 81 20
41. LUKOVICZKI BEÁTA Gyulai SE 80 21
42. ZIHOR FLÓRA Hajdúnánás Termál SC 77 23
43. FEKETE KRISZTINA Hajdúnánás Termál SC 76 24
44. LÁNG EMESE Nyíradonyi VVTK 70 22
45. KALTENECKER ANETT DVSC-TVP II 66 24
46. KINCS HENRIETTA Nyíradonyi VVTK 65 23
47. MADAR SZILVIA Gyulai SE 63 18
48. ANTAL JENIFER Orosházi NKC 61 24
49. SZÁSZ RÉKA Orosházi NKC 61 22
50. FORGÁCS JUDIT Vasas SC 59 24
51. KOMSA KLAUDIA Vasas SC 58 23
52. TAKÁCS PETRA Hajdúnánás Termál SC 58 24
53. CSICSÓSZKI DÓRA Hajdúnánás Termál SC 55 24
54. BEZZEG ADRIENN Kecskeméti NKSE 53 21
55. FAZEKAS ZSUZSANNA Orosházi NKC 53 24
56. TOBAK LUCA Szent István SE Épít 53 24
57. KÖKÉNY NÓRA Inárcs-Örkény KC 52 20
58. HÁMORI KONSZUÉLA K. Szeged SE-Algyő 51 10
59. KOZMA DOMINIKA Szent István SE Épít 50 24
60. FEKETE BOZSANA Vasas SC 49 13
61. KISS ORSOLYA DVSC-TVP II 49 23
62. TARJÁNYI SZILVIA Vasas SC 49 24
63. HAJDU ÁGNES Vasas SC 48 23
64. VELKY VIKTÓRIA Orosházi NKC 48 21
65. ALBERT HELGA Kispesti NKK 45 21
66. KISJUHÁSZ PETRA Kecskeméti NKSE 45 23
67. KOVÁCS - SEBŐK STEFÁNIA K. Szeged SE-Algyő 45 24
68. DOBÓ ANDREA Szeged-Kiskundorozsm 44 20
69. HORVÁTH ALEXA Vasas SC 44 23
70. VANCSA BARBARA Nyíradonyi VVTK 44 23
71. KISS ZSÓFIA Vasas SC 43 12
72. GERCSÓ DÓRA Szent István SE Épít 42 8
73. HORVÁTH MÓNIKA Kispesti NKK 42 23
74. ELHARDT EDINA Orosházi NKC 41 22
75. ORBÁN ENIKŐ Szent István SE Épít 41 22
76. ORELL BETTINA Kecskeméti NKSE 41 22
77. PUHALÁK SZIDÓNIA K. Szeged SE-Algyő 41 8
78. KOVÁCS ANETT Gyulai SE 40 10
79. ERDŐDY BETTINA Gyulai SE 38 24
80. HUSZÁR VIKTÓRIA Kispesti NKK 38 12
81. MIKULA DÓRA DVSC-TVP II 38 22
82. SMID ESZTER DVSC-TVP II 36 23
83. SZOMBATI ANDREA K. Szeged SE-Algyő 36 15
84. HORVÁTH CSILLA Nyíradonyi VVTK 35 24
85. NAGY ZSUZSANNA Kispesti NKK 35 17
86. LÁZÁR SZILVIA Vasas SC 34 23
87. ORBÁN LILLA Kispesti NKK 34 24
88. HALMOS NIKOLETTA Kecskeméti NKSE 33 12
89. HORVÁTH VIKTÓRIA Vasas SC 33 18
90. BARDI FRUZSINA DVSC-TVP II 32 22
91. ERDEI ANETT DVSC-TVP II 32 20
92. HÁFRA LUCA Gyömrő VSK 32 24
93. SEBESTÉNY FANNI K. Szeged SE-Algyő 32 20
94. TAKÁCS ALEXANDRA DVSC-TVP II 32 15
95. DEÁK BEÁTA DR. K. Szeged SE-Algyő 31 11
96. FARAGÓ FANNI DVSC-TVP II 31 12
97. STRICZKI REGINA Gyömrő VSK 31 24
98. TAMÁS MELINDA Inárcs-Örkény KC 31 24
99. DARABOS ERIKA Hajdúnánás Termál SC 30 24
100. GÓDOR VIKTÓRIA Kispesti NKK 27 23
101. TRBOVIC TATJANA Kecskeméti NKSE 27 10
102. CSÁNYI ENIKŐ Nyíradonyi VVTK 26 11
103. EGERESI ZSUZSANNA Vasas SC 26 12
104. KISS KLAUDIA FANNY Kispesti NKK 26 23
105. KOLOS DOROTTYA Inárcs-Örkény KC 26 8
106. UJVÁRI DOROTTYA Szent István SE Épít 26 12
107. KOCSIS KLAUDIA Orosházi NKC 25 22
108. KAUFMANN DÓRA Gyömrő VSK 23 21
109. GEBEI LÍVIA Gyulai SE 22 17
110. KAPOSVÁRI ANITA Orosházi NKC 22 24
111. MÁRKI ÉVA MAGDOLNA Kecskeméti NKSE 21 4
112. NAGY ANETT DVSC-TVP II 21 11
113. NAGY IZABELLA Vasas SC 21 11
114. DOMOKOS KINGA Kispesti NKK 16 11 20 16
Orosházi NKC 4 5
115. JUHÁSZ RENÁTA DVSC-TVP II 20 18
116. RAVASZ MÁRTA Gyulai SE 1 2 20 12
Inárcs-Örkény KC 19 10
117. NAGY EMESE Orosházi NKC 19 23
118. BLAHÓ RENÁTA Inárcs-Örkény KC 18 23
119. SZŐKE ZSANETT Orosházi NKC 18 11
120. TERENYI MÁRIA Kecskeméti NKSE 18 17
121. DÁVID SZILVIA Gyulai SE 17 21
122. DÁVID ZSUZSANNA Szeged-Kiskundorozsm 17 23
123. MÉZES LAURA Gyulai SE 17 4
124. HALÁSZ SZABINA Kecskeméti NKSE 16 20
125. KOVÁCS KRISZTINA Hajdúnánás Termál SC 16 23
126. TAMÁS KORNÉLIA Gyömrő VSK 16 3
127. TURCSÁNYI KRISZTINA Vasas SC 16 15
128. ZÖLDI-TÓTH KATALIN Gyulai SE 16 3
129. RÉTI REBEKA Szent István SE Épít 15 20
130. SEMJÉNI HENRIETTA Gyulai SE 15 9
131. TÓTH BORBÁLA Orosházi NKC 15 17
132. BORBÁS KRISZTINA Gyömrő VSK 14 24
133. GAZDAG KITTI Kecskeméti NKSE 14 10
134. HORVÁTH DORKA Szent István SE Épít 14 19
135. TÓTH BARBARA Szent István SE Épít 13 13
136. BÍRÓ ESZTER DVSC-TVP II 12 11
137. CSŐSZ TEKLA OLIMPIA Nyíradonyi VVTK 12 17
138. KÖVI KATA Kecskeméti NKSE 12 12
139. KULICH NORINA Inárcs-Örkény KC 12 7
140. ÖTVÖS HENRIETTA Kispesti NKK 12 22
141. BEDE BERNADETT Kecskeméti NKSE 11 24
142. HÓDI SZILVIA Szeged-Kiskundorozsm 11 24
143. FARKAS KITTY Orosházi NKC 10 15
144. FARKASINSZKI ZITA K. Szeged SE-Algyő 10 18
145. GELLAI NOÉMI Gyömrő VSK 10 14
146. GRANDJEAN GRÉTA Szeged-Kiskundorozsm 10 24
147. HARANGOZÓ ERIKA Vasas SC 10 12
148. HEGEDŰS HANNA SAROLTA Gyömrő VSK 10 11
149. JANTÓ ADRIENN Nyíradonyi VVTK 10 23
150. OLÁH HENRIETTA Kecskeméti NKSE 10 23
151. PRÓKAI ANETT Kecskeméti NKSE 10 22
152. VÉR VIVIEN Szeged-Kiskundorozsm 10 23
153. DEIXLER DÓRA Kispesti NKK 9 20
154. FORGÁCS SZIMONETTA Vasas SC 9 7
155. GLIBA VIKTÓRIA Inárcs-Örkény KC 9 11
156. HÁRSHEGYI NÓRA DVSC-TVP II 9 21
157. HUSZKA RENÁTA Szeged-Kiskundorozsm 9 24
158. LŐRINCZ RÉKA K. Szeged SE-Algyő 8 22
159. SARKADI BERNADETT Gyömrő VSK 8 10
160. ZVOLENSZKY NÓRA Orosházi NKC 8 13
161. BOGNÁR NIKOLETT Inárcs-Örkény KC 7 12
162. BUDAHÁZY PETRA VIRÁG Hajdúnánás Termál SC 7 24
163. FARAGÓ FANNI RAMÓNA K. Szeged SE-Algyő 7 22
164. SKERL ÉVA Gyulai SE 7 21
165. TÓTH ANGELIKA Hajdúnánás Termál SC 7 21
166. TÓTH KATA Gyulai SE 7 3
167. ZSÓLYOMI DORISZ Nyíradonyi VVTK 6 6
168. BARTA NIKOLETT BARBARA Nyíradonyi VVTK 5 6
169. FELSŐ ANNA Kispesti NKK 5 12
170. KHOUILED SARAH Szeged-Kiskundorozsm 5 21
171. LAKATOS ERIKA Hajdúnánás Termál SC 5 16
172. TURÁK HENRIETTA Gyulai SE 5 18
173. VARGA RITA Szeged-Kiskundorozsm 5 15
174. ZSIBRITA ORSOLYA Szeged-Kiskundorozsm 5 23
175. GREGUS FANNI Orosházi NKC 4 12
176. HORVÁTH VIVIEN Gyömrő VSK 4 12
177. KARACS JÁZMIN DVSC-TVP II 4 8
178. MONDL VIKTÓRIA DVSC-TVP II 4 4
179. SZARVAS FLÓRA DVSC-TVP II 4 7
180. SZŐNYI SÁRA Hajdúnánás Termál SC 4 17
181. ASZTALOS ANNABELLA Gyulai SE 3 22
182. BODÓ LUCA ROZÁLIA Szent István SE Épít 3 13
183. DRAXLER DOROTTYA DÓRA K. Szeged SE-Algyő 3 10
184. FAZEKAS VIVIEN Kispesti NKK 3 16
185. HERCZEG KATALIN Kecskeméti NKSE 3 1
186. KOLSOFSZKI NOÉMI Nyíradonyi VVTK 3 21
187. KUN GRÉTA Nyíradonyi VVTK 3 24
188. LATOS CINTIA Gyulai SE 3 5
189. MANGA FRUZSINA Szeged-Kiskundorozsm 3 7
190. MÁRKUS DÓRA Gyulai SE 3 20
191. MARTUS DORINA K. Szeged SE-Algyő 3 17
192. NAGY NÓRA Gyömrő VSK 3 17
193. PUSKÁR KITTI Kispesti NKK 3 11
194. TÓTH JUDIT Kecskeméti NKSE 3 15
195. CZAKÓ KINGA Gyömrő VSK 2 24
196. GINDELI PANNA DVSC-TVP II 2 5
197. HARIS ZSUZSA Inárcs-Örkény KC 2 12
198. KÖDMÖN KRISZTINA Vasas SC 2 4
199. KŐVÁRI BARBARA FANNI Kecskeméti NKSE 2 9
200. KUTI SZANDRA Kispesti NKK 2 5
201. NYÁRI ILONA Gyömrő VSK 2 21
202. PROHÁSZKÁNÉ NEMES SZILVIA Gyulai SE 2 5
203. SÁNTA MELINDA Kecskeméti NKSE 2 15
204. SZÁSZ IMOLA Inárcs-Örkény KC 2 2
205. SZÉNÁSI SZILVIA K. Szeged SE-Algyő 2 6
206. SZŐNYI DORINA DVSC-TVP II 2 4
207. SZÜCSI RENÁTA Gyömrő VSK 2 9
208. TÓTH SZABINA Vasas SC 2 15
209. TÓTH SZILVIA DVSC-TVP II 2 3
210. ACSAI ERIKA Gyömrő VSK 1 24
211. BÁLINTOVÁ RÉKA DVSC-TVP II 1 1
212. BENE VIKTÓRIA Orosházi NKC 1 2
213. BOKOR ESZTER Szent István SE Épít 1 9
214. CSONTOS RITA Hajdúnánás Termál SC 1 9
215. DANCSÓ DALMA Orosházi NKC 1 5
216. DOBÓ MÓNIKA Szeged-Kiskundorozsm 1 24
217. JUHÁSZ FELÍCIA Hajdúnánás Termál SC 1 23
218. KESZTYŰS BARBARA Gyulai SE 1 15
219. KINCS EDINA Nyíradonyi VVTK 1 13
220. KOLLARICS FANNI Vasas SC 1 6
221. MAKAI KRISZTINA Szent István SE Épít 1 1
222. MAKAI VERONIKA DVSC-TVP II 1 15
223. MÁRKI BOGLÁRKA Gyulai SE 1 3
224. NYITRAI ZITA Hajdúnánás Termál SC 1 11
225. PETHE ZSUZSANNA Hajdúnánás Termál SC 1 5
226. TASI GABRIELLA Gyömrő VSK 1 11
227. ZSIKÓ ZSANETT ALMA Szeged-Kiskundorozsm 1 5
228. ZSOLDOSNÉ LUKÁCS ERZSÉBET Kecskeméti NKSE 1 23
229. ÁDÁSZ DIÁNA KITTI Orosházi NKC 0 1
230. ALMÁSI DÓRA K. Szeged SE-Algyő 0 24
231. ARADI EDINA DVSC-TVP II 0 1
232. BAKOS ZSUZSANNA Nyíradonyi VVTK 0 3
233. BALOG IMOLA KLÁRA K. Szeged SE-Algyő 0 15
234. BALOGH ÁGNES Gyulai SE 0 3
235. BALOGH VANESSZA Orosházi NKC 0 1
236. BODÓ SÁRA DVSC-TVP II 0 4
237. BORDÁS RÉKA DVSC-TVP II 0 2
238. BORSÓS ERIKA Gyulai SE 0 22
239. BOZSÓ NÓRA LEILA Kispesti NKK 0 22
240. CSAPÓ KYRA VIVIEN Kecskeméti NKSE 0 4
241. CSUKÁS ADRIENN DVSC-TVP II 0 6
242. FODOR EDIT Orosházi NKC 0 24
243. GÁBOR ANITA Vasas SC 0 22
244. GERCSÓ NÓRA Szent István SE Épít 0 24
245. GULYÁS ÁGOTA Gyulai SE 0 11
246. GULYÁS ZSÓFIA Nyíradonyi VVTK 0 24
247. GYŐRI ÁGNES Kispesti NKK 0 24
248. HADAS KATALIN Nyíradonyi VVTK 0 21
249. HALMAI PÁLMA DVSC-TVP II 0 2
250. HOLLÓ ZSANETT Kecskeméti NKSE 0 1
251. HORVÁTH MÍRA Inárcs-Örkény KC 0 23
252. ILLÉS-SÜTŐ ZSUZSANNA DVSC-TVP II 0 2
253. JÁMBOR FANNI Gyulai SE 0 11
254. KALTENECKER ANDREA Gyömrő VSK 0 7
255. KELEMEN NIKOLETTA Szent István SE Épít 0 14
256. KERÉK FANNI Vasas SC 0 7
257. KEREKES JUDIT Gyulai SE 0 4
258. KÉZÉR BETTINA Gyömrő VSK 0 4
259. KISS BERNADETT DVSC-TVP II 0 22
260. KISS DOMINIKA K. Szeged SE-Algyő 0 12
261. KOMSA NIKOLETT Vasas SC 0 1
262. KOTHENCZ VIVIEN Orosházi NKC 0 3
263. KOVÁCS ENIKŐ Kecskeméti NKSE 0 1
264. KOVÁCS GABRIELLA Szeged-Kiskundorozsm 0 13
265. KOVÁCS KITTI DVSC-TVP II 0 2
266. KOVÁCS RÉKA Szeged-Kiskundorozsm 0 4
267. KOZSÁN VIVIEN Szent István SE Épít 0 3
268. KÖLCZE GABRIELLA Gyulai SE 0 6
269. KVETÁK SZILVIA Inárcs-Örkény KC 0 24
270. LENGYEL VIVIEN K. Szeged SE-Algyő 0 8
271. MARKOS MERCÉDESZ Szent István SE Épít 0 3
272. MÁRTON ENIKŐ Kecskeméti NKSE 0 21
273. MAURER SZANDRA Inárcs-Örkény KC 0 1
274. MEGYESI ORSOLYA Gyömrő VSK 0 23
275. MESTER HAJNALKA Szent István SE Épít 0 2
276. MÉSZÁROS EDINA K. Szeged SE-Algyő 0 1
277. MOLNÁR ANETT Hajdúnánás Termál SC 0 2
278. MOLNÁR CSILLA Kecskeméti NKSE 0 6
279. NÁDHÁZI TÜNDE Kecskeméti NKSE 0 1
280. NAGY BARBARA Gyulai SE 0 10
281. NAGY ZSÓFIA Szent István SE Épít 0 8
282. NÉMET MÓNIKA K. Szeged SE-Algyő 0 4
283. NOVÁK AMANDA Gyulai SE 0 1
284. PAPP ANDREA DVSC-TVP II 0 3
285. PUTZ KLAUDIA Vasas SC 0 4
286. RAPI VIVIEN Szent István SE Épít 0 10
287. RÉPÁS GEORGINA K. Szeged SE-Algyő 0 14
288. SALÁNKI EMESE Hajdúnánás Termál SC 0 18
289. SCHOLTZ ANDREA Szeged-Kiskundorozsm 0 12
290. SIMAI OLGA Hajdúnánás Termál SC 0 9
291. STERBIK ANITA Kecskeméti NKSE 0 10
292. SZABÓ BOGLÁRKA DVSC-TVP II 0 1
293. SZÉKELY ANDREA Inárcs-Örkény KC 0 4
294. SZÉLIG VIOLETTA Szent István SE Épít 0 23
295. SZENTESI-KOVÁCS RENÁTA Orosházi NKC 0 3
296. TERENYI BIANKA Orosházi NKC 0 19
297. TÖRÖK DÓRA Kispesti NKK 0 18
298. TÖRÖK GRÉTA Gyulai SE 0 1
299. TZINTZIS ALEXANDRA Vasas SC 0 24
300. UNGI DENISE DVSC-TVP II 0 3
301. URESCH DÓRA Szent István SE Épít 0 16
302. VARGA BRIGITTA K. Szeged SE-Algyő 0 24
303. VARGA NÓRA Hajdúnánás Termál SC 0 7
304. VIGH VIKTÓRIA Vasas SC 0 1
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó