Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
NB II férfi felnőtt-Észak-nyugat
2018. szeptember 15. szombat
18:00 Balatonfüredi KSE U23 - Szentgotthárdi VSE 30 - 24
2018. szeptember 16. vasárnap
11:00 Telekom Veszprém U23 - KK Ajka 29 - 27
13:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Veszprémi KKFT U23 32 - 30
16:00 Bakonyerdő Pápa - Várpalotai BSK 27 - 43
16:00 Győrújbaráti `FaDo` TK - AGROFEED ETO-SZESE U23 23 - 42
2018. szeptember 22. szombat
15:00 Veszprémi KKFT U23 - Bakonyerdő Pápa 36 - 27
18:00 Szentgotthárdi VSE - Ácsi Kinizsi 33 - 29
18:00 Tarján SE - Győrújbaráti `FaDo` TK 30 - 24
18:00 AGROFEED ETO-SZESE U23 - Telekom Veszprém U23 18 - 27
18:00 KK Ajka - Bajnok DSE Nemesvámos 30 - 25
18:00 Várpalotai BSK - Balatonfüredi KSE U23 31 - 21
2018. szeptember 29. szombat
11:00 Telekom Veszprém U23 - Tarján SE 44 - 24
15:00 Bajnok DSE Nemesvámos - AGROFEED ETO-SZESE U23 38 - 30
16:00 Bakonyerdő Pápa - KK Ajka 30 - 37
16:00 Győrújbaráti `FaDo` TK - Szentgotthárdi VSE 25 - 31
18:00 Ácsi Kinizsi - Balatonfüredi KSE U23 24 - 29
2018. szeptember 30. vasárnap
18:00 Várpalotai BSK - Veszprémi KKFT U23 25 - 26
2018. október 6. szombat
18:00 Ácsi Kinizsi - Várpalotai BSK 24 - 26
18:00 Szentgotthárdi VSE - Telekom Veszprém U23 25 - 24
18:00 Tarján SE - Bajnok DSE Nemesvámos 14 - 27
2018. október 7. vasárnap
11:00 AGROFEED ETO-SZESE U23 - Bakonyerdő Pápa 34 - 26
16:00 Balatonfüredi KSE U23 - Győrújbaráti `FaDo` TK 44 - 26
18:00 KK Ajka - Veszprémi KKFT U23 30 - 27
2018. október 12. péntek
18:00 Veszprémi KKFT U23 - AGROFEED ETO-SZESE U23 26 - 23
2018. október 13. szombat
18:00 Várpalotai BSK - KK Ajka 26 - 22
2018. október 14. vasárnap
11:00 Telekom Veszprém U23 - Balatonfüredi KSE U23 28 - 21
13:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Szentgotthárdi VSE 35 - 26
16:00 Bakonyerdő Pápa - Tarján SE 23 - 26
16:00 Győrújbaráti `FaDo` TK - Ácsi Kinizsi 29 - 34
2018. október 20. szombat
11:00 AGROFEED ETO-SZESE U23 - KK Ajka 19 - 26
18:00 Ácsi Kinizsi - Telekom Veszprém U23 29 - 37
18:00 Tarján SE - Veszprémi KKFT U23 23 - 27
2018. október 21. vasárnap
16:00 Győrújbaráti `FaDo` TK - Várpalotai BSK 25 - 40
16:00 Bakonyerdő Pápa - Szentgotthárdi VSE 26 - 28
18:00 Balatonfüredi KSE U23 - Bajnok DSE Nemesvámos 28 - 39
2018. október 27. szombat
18:00 Ácsi Kinizsi - Tarján SE 22 - 23
2018. november 10. szombat
18:00 KK Ajka - Tarján SE 34 - 22
18:00 Szentgotthárdi VSE - Veszprémi KKFT U23 29 - 27
18:00 Várpalotai BSK - AGROFEED ETO-SZESE U23 26 - 17
2018. november 11. vasárnap
11:00 Telekom Veszprém U23 - Győrújbaráti `FaDo` TK 39 - 21
13:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Ácsi Kinizsi 40 - 27
16:00 Bakonyerdő Pápa - Balatonfüredi KSE U23 35 - 30
2018. november 16. péntek
19:00 Balatonfüredi KSE U23 - Veszprémi KKFT U23 23 - 24
2018. november 17. szombat
18:00 Ácsi Kinizsi - Bakonyerdő Pápa 38 - 27
18:00 Szentgotthárdi VSE - KK Ajka 25 - 27
18:00 Tarján SE - AGROFEED ETO-SZESE U23 26 - 26
2018. november 18. vasárnap
16:00 Győrújbaráti `FaDo` TK - Bajnok DSE Nemesvámos 21 - 42
18:00 Telekom Veszprém U23 - Várpalotai BSK 23 - 22
2018. november 24. szombat
15:00 Veszprémi KKFT U23 - Ácsi Kinizsi 32 - 30
16:00 AGROFEED ETO-SZESE U23 - Szentgotthárdi VSE 32 - 24
18:00 KK Ajka - Balatonfüredi KSE U23 34 - 25
18:00 Várpalotai BSK - Tarján SE 32 - 23
2018. november 25. vasárnap
16:00 Bakonyerdő Pápa - Győrújbaráti `FaDo` TK 30 - 23
18:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Telekom Veszprém U23 34 - 38
2018. december 1. szombat
18:00 Ácsi Kinizsi - KK Ajka 26 - 38
18:00 Szentgotthárdi VSE - Tarján SE 32 - 26
2018. december 2. vasárnap
11:00 Telekom Veszprém U23 - Bakonyerdő Pápa 43 - 31
13:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Várpalotai BSK 35 - 28
16:00 Győrújbaráti `FaDo` TK - Veszprémi KKFT U23 26 - 31
18:00 Balatonfüredi KSE U23 - AGROFEED ETO-SZESE U23 31 - 27
2018. december 8. szombat
14:00 Bakonyerdő Pápa - Bajnok DSE Nemesvámos 25 - 38
14:00 AGROFEED ETO-SZESE U23 - Ácsi Kinizsi 31 - 27
15:00 Veszprémi KKFT U23 - Telekom Veszprém U23 35 - 28
18:00 Tarján SE - Balatonfüredi KSE U23 22 - 18
18:00 Várpalotai BSK - Szentgotthárdi VSE 41 - 22
2018. december 9. vasárnap
18:30 KK Ajka - Győrújbaráti `FaDo` TK 47 - 26
2019. február 16. szombat
18:00 Szentgotthárdi VSE - Balatonfüredi KSE U23 31 - 28
18:00 KK Ajka - Telekom Veszprém U23 32 - 22
18:00 Várpalotai BSK - Bakonyerdő Pápa 26 - 21
18:00 Tarján SE - Ácsi Kinizsi 39 - 33
2019. február 17. vasárnap
11:00 AGROFEED ETO-SZESE U23 - Győrújbaráti `FaDo` TK
17:00 Veszprémi KKFT U23 - Bajnok DSE Nemesvámos
2019. február 23. szombat
16:00 Bakonyerdő Pápa - Veszprémi KKFT U23
18:00 Ácsi Kinizsi - Szentgotthárdi VSE
2019. február 24. vasárnap
11:00 Telekom Veszprém U23 - AGROFEED ETO-SZESE U23
13:00 Bajnok DSE Nemesvámos - KK Ajka
16:00 Győrújbaráti `FaDo` TK - Tarján SE
18:00 Balatonfüredi KSE U23 - Várpalotai BSK
2019. március 2. szombat
11:00 AGROFEED ETO-SZESE U23 - Bajnok DSE Nemesvámos
18:00 Tarján SE - Telekom Veszprém U23
18:00 Szentgotthárdi VSE - Győrújbaráti `FaDo` TK
18:00 Veszprémi KKFT U23 - Várpalotai BSK
2019. március 3. vasárnap
16:30 KK Ajka - Bakonyerdő Pápa
18:00 Balatonfüredi KSE U23 - Ácsi Kinizsi
2019. március 9. szombat
15:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Tarján SE
15:00 Veszprémi KKFT U23 - KK Ajka
18:00 Várpalotai BSK - Ácsi Kinizsi
2019. március 10. vasárnap
16:00 Bakonyerdő Pápa - AGROFEED ETO-SZESE U23
16:00 Győrújbaráti `FaDo` TK - Balatonfüredi KSE U23
18:00 Telekom Veszprém U23 - Szentgotthárdi VSE
2019. március 14. csütörtök
18:00 Balatonfüredi KSE U23 - Telekom Veszprém U23
2019. március 16. szombat
11:00 AGROFEED ETO-SZESE U23 - Veszprémi KKFT U23
16:00 KK Ajka - Várpalotai BSK
18:00 Szentgotthárdi VSE - Bajnok DSE Nemesvámos
18:00 Tarján SE - Bakonyerdő Pápa
18:00 Ácsi Kinizsi - Győrújbaráti `FaDo` TK
2019. március 23. szombat
15:00 Veszprémi KKFT U23 - Tarján SE
18:00 KK Ajka - AGROFEED ETO-SZESE U23
18:00 Szentgotthárdi VSE - Bakonyerdő Pápa
2019. március 24. vasárnap
11:00 Telekom Veszprém U23 - Ácsi Kinizsi
13:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Balatonfüredi KSE U23
18:00 Várpalotai BSK - Győrújbaráti `FaDo` TK
2019. március 30. szombat
14:00 AGROFEED ETO-SZESE U23 - Várpalotai BSK
15:00 Veszprémi KKFT U23 - Szentgotthárdi VSE
18:00 Tarján SE - KK Ajka
18:00 Ácsi Kinizsi - Bajnok DSE Nemesvámos
2019. március 31. vasárnap
16:00 Győrújbaráti `FaDo` TK - Telekom Veszprém U23
18:00 Balatonfüredi KSE U23 - Bakonyerdő Pápa
2019. április 6. szombat
11:00 AGROFEED ETO-SZESE U23 - Tarján SE
15:00 Veszprémi KKFT U23 - Balatonfüredi KSE U23
16:00 Bakonyerdő Pápa - Ácsi Kinizsi
18:00 KK Ajka - Szentgotthárdi VSE
18:00 Várpalotai BSK - Telekom Veszprém U23
2019. április 7. vasárnap
13:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Győrújbaráti `FaDo` TK
2019. április 27. szombat
11:00 Telekom Veszprém U23 - Bajnok DSE Nemesvámos
18:00 Szentgotthárdi VSE - AGROFEED ETO-SZESE U23
18:00 Tarján SE - Várpalotai BSK
2019. április 28. vasárnap
16:00 Győrújbaráti `FaDo` TK - Bakonyerdő Pápa
18:00 Ácsi Kinizsi - Veszprémi KKFT U23
18:00 Balatonfüredi KSE U23 - KK Ajka
2019. május 10. péntek
17:30 AGROFEED ETO-SZESE U23 - Balatonfüredi KSE U23
2019. május 11. szombat
15:00 Veszprémi KKFT U23 - Győrújbaráti `FaDo` TK
16:00 Bakonyerdő Pápa - Telekom Veszprém U23
18:00 KK Ajka - Ácsi Kinizsi
18:00 Tarján SE - Szentgotthárdi VSE
18:00 Várpalotai BSK - Bajnok DSE Nemesvámos
2019. május 18. szombat
11:00 Balatonfüredi KSE U23 - Tarján SE
13:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Bakonyerdő Pápa
18:00 Szentgotthárdi VSE - Várpalotai BSK
2019. május 19. vasárnap
18:00 Ácsi Kinizsi - AGROFEED ETO-SZESE U23
18:00 Telekom Veszprém U23 - Veszprémi KKFT U23
18:00 Győrújbaráti `FaDo` TK - KK Ajka
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. KK Ajka 12 10 0 2 384 302 82 20
2. Bajnok DSE Nemesvámos 11 9 0 2 385 297 88 18
3. Várpalotai BSK 12 9 0 3 366 286 80 18
4. Telekom Veszprém U23 12 9 0 3 382 319 63 18
5. Veszprémi KKFT U23 11 8 0 3 321 296 25 16
6. Szentgotthárdi VSE 12 7 0 5 330 350 -20 14
7. Tarján SE 12 5 1 6 298 342 -44 11
8. AGROFEED ETO-SZESE U23 11 4 1 6 299 300 -1 9
9. Balatonfüredi KSE U23 12 4 0 8 328 345 -17 8
10. Ácsi Kinizsi 12 2 0 10 343 384 -41 4
11. Bakonyerdő Pápa 12 2 0 10 328 402 -74 4
12. Győrújbaráti `FaDo` TK 11 0 0 11 269 410 -141 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. SEBESTYÉN MÁTÉ Tarján SE 85 11
2. BORS PATRIK Bakonyerdő Pápa 83 10
3. PAPP PÉTER Ácsi Kinizsi 74 12
4. SZAPU NORBERT GÁBOR Bajnok DSE Nemesvámo 74 11
5. KOZÁK TAMÁS Szentgotthárdi VSE 67 10
6. PÁPAI PÉTER Bajnok DSE Nemesvámo 66 11
7. JÁSZ PATRIK Győrújbaráti `FaDo` 62 10
8. SIPŐCZ MILÁN ISTVÁN Bakonyerdő Pápa 62 9
9. BÁRDOSI ISTVÁN Ácsi Kinizsi 59 12
10. BAJNÓCZI MÁTÉ KK Ajka 58 10
11. IVÁNCSIK GERGŐ Bajnok DSE Nemesvámo 58 10
12. HEGYI GERGELY Szentgotthárdi VSE 56 11
13. SZAKÁCS DÁNIEL Bakonyerdő Pápa 56 10
14. FARKAS ÁKOS AGROFEED ETO-SZESE U 55 11
15. KALMÁR LÁSZLÓ Ácsi Kinizsi 54 12
16. GALAMBOS BENCE Várpalotai BSK 49 11
17. NKOUSA DÁVID LUC Telekom Veszprém U23 49 9
18. TOLNAI PÉTER Várpalotai BSK 45 7
19. FÜLÖP JÁNOS KK Ajka 42 11
20. SCHNEIDER TAMÁS AGROFEED ETO-SZESE U 42 11
21. SZMETÁN MÁTÉ Veszprémi KKFT U23 42 6
22. FOKI DÁVID Várpalotai BSK 41 11
23. GUBICZA CSABA Balatonfüredi KSE U2 40 7
24. KATONA DÁNIEL Szentgotthárdi VSE 39 11
25. BOUTI BENCE Szentgotthárdi VSE 38 11
26. FALKNER ANDRÁS Várpalotai BSK 38 11
27. MEICZINGER GERGŐ KK Ajka 38 10
28. SUSZTER LÁSZLÓ Tarján SE 38 12
29. BENKOVITS MÁRK Ácsi Kinizsi 37 12
30. SZÉP MILÁN Veszprémi KKFT U23 37 6
31. DOBOS PATRIK Várpalotai BSK 36 11
32. HORVÁTH DÁNIEL Győrújbaráti `FaDo` 35 10
33. SZERENCSÉS MÁRK Ácsi Kinizsi 35 9
34. REDLING ANDRÁS Veszprémi KKFT U23 33 9
35. BORS MARTIN KK Ajka 32 10
36. PAPP KRISZTIÁN Balatonfüredi KSE U2 32 8
37. REIDER KRISTÓF Győrújbaráti `FaDo` 32 7
38. VISZT MÁTÉ PÉTER Tarján SE 31 12
39. ZEITLER VALENTIN KK Ajka 31 11
40. BONYHÁDI TIBOR KK Ajka 30 11
41. GULYÁS PÉTER Bajnok DSE Nemesvámo 30 5
42. VÉKONY BENCE AGROFEED ETO-SZESE U 30 7
43. BALOGH MARCELL Tarján SE 29 12
44. JÁNOSI TAMÁS Balatonfüredi KSE U2 29 8
45. STRAUBINGER BALÁZS Tarján SE 29 8
46. ZEITLER DÁNIEL KK Ajka 29 11
47. PÉK BALÁZS Ácsi Kinizsi 28 12
48. KOVÁCS LÁSZLÓ Bajnok DSE Nemesvámo 27 5
49. BAKOS BÁLINT Telekom Veszprém U23 25 9
50. ERŐSS PÉTER KK Ajka 25 11
51. NAGY KRISZTOFER Győrújbaráti `FaDo` 24 9
52. CZEGLÉDY LÁSZLÓ Telekom Veszprém U23 23 8
53. CZENE DÁVID AGROFEED ETO-SZESE U 23 5
54. FÜZI ATTILA Bakonyerdő Pápa 23 10
55. HEGYI MARCELL Bajnok DSE Nemesvámo 23 11
56. SZŰCS BALÁZS Telekom Veszprém U23 23 8
57. CSÓKA BALÁZS Várpalotai BSK 22 11
58. MÓRICZ ZSOLT Balatonfüredi KSE U2 22 7
59. BLANÁRIK ÁDÁM AGROFEED ETO-SZESE U 21 10
60. LAKOSY MÁTÉ AGROFEED ETO-SZESE U 21 4
61. NÉMETH DÁVID Szentgotthárdi VSE 21 8
62. POLGÁR PATRIK Győrújbaráti `FaDo` 21 11
63. HUTVÁGNER ÁRON Balatonfüredi KSE U2 20 11
64. MOLNÁR RENÁTÓ AGROFEED ETO-SZESE U 20 11
65. BENDICSEK ÁKOS Telekom Veszprém U23 19 6
66. BUGYÁKI DÁVID Veszprémi KKFT U23 19 7
67. GÁSPÁR IMRE Várpalotai BSK 19 11
68. HUTVÁGNER ÁKOS Balatonfüredi KSE U2 19 7
69. IGNÁCZ KRISZTIÁN KK Ajka 19 11
70. ILICSIN SZRGYAN KK Ajka 19 11
71. KISGYÖRGY ÁDÁM Veszprémi KKFT U23 19 6
72. SZABÓ PATRIK Várpalotai BSK 19 11
73. SZÁVA MÁTÉ Telekom Veszprém U23 19 5
74. TAKÁCS MARCELL Ácsi Kinizsi 19 11
75. VALLER KRISTÓF ZOLTÁN Balatonfüredi KSE U2 19 8
76. KARA DÁVID Bajnok DSE Nemesvámo 18 11
77. REIDER DÁNIEL Győrújbaráti `FaDo` 18 9
78. BÓKA DOMINIK Veszprémi KKFT U23 17 10
79. CSIPSZER PÉTER Szentgotthárdi VSE 17 7
80. HORNYÁK BENCE Telekom Veszprém U23 17 3
81. KONDOR JÁNOS Bakonyerdő Pápa 17 10
82. KURUCZ MÁTÉ Telekom Veszprém U23 17 4
83. MARKOVICS PATRIK Telekom Veszprém U23 17 6
84. MOLNÁR SÁNDOR Győrújbaráti `FaDo` 17 3
85. VÍGH DÁNIEL Bakonyerdő Pápa 17 9
86. BENE ZSOMBOR SOMA Telekom Veszprém U23 16 8
87. KÁROLYFI VIKTOR Bajnok DSE Nemesvámo 16 9
88. NÉMETH ZSOLT Ácsi Kinizsi 16 8
89. MÁRKUS DÁNIEL KK Ajka 15 8
90. MOLNÁR MARCELL Balatonfüredi KSE U2 15 11
91. SEREGI MÁTYÁS Veszprémi KKFT U23 15 9
92. DAINESE NICOLAS Veszprémi KKFT U23 14 6
93. DOBI BENCE Telekom Veszprém U23 14 3
94. FÖLDESI CSABA Bajnok DSE Nemesvámo 14 6
95. HEGYI BARNABÁS Várpalotai BSK 14 11
96. MÁKOS MÁRK Szentgotthárdi VSE 14 8
97. SZAKÁCS MÁTÉ Szentgotthárdi VSE 14 9
98. SZILI RÓBERT DÁNIEL Várpalotai BSK 14 11
99. TOLNER BALÁZS Bakonyerdő Pápa 14 6
100. VÉGH SZABOLCS Bajnok DSE Nemesvámo 14 8
101. WICZIÁN SOMA Telekom Veszprém U23 14 7
102. DRÖSZLER GERGŐ Várpalotai BSK 13 7
103. LIZANECZ GÁBOR Tarján SE 13 12
104. MENYHÁRT MÁTÉ Győrújbaráti `FaDo` 13 7
105. NAGY MÁTÉ LEVENTE Balatonfüredi KSE U2 13 9
106. SZABÓ NORBERT Veszprémi KKFT U23 13 6
107. VASS DÁNIEL Tarján SE 13 9
108. ZALÁNYI BALÁZS Tarján SE 13 5
109. CSÁNYI DÁNIEL Telekom Veszprém U23 12 9
110. GYŰRŰ OLIVÉR AGROFEED ETO-SZESE U 12 6
111. HORVÁTH HENRIK Balatonfüredi KSE U2 12 11
112. KALMÁR MÁTÉ Ácsi Kinizsi 12 8
113. TÓVIZI TAMÁS Balatonfüredi KSE U2 12 4
114. DRASKOVICS GELLÉRT Balatonfüredi KSE U2 11 2
115. FENYVESI MARCELL Bajnok DSE Nemesvámo 11 8
116. HÁKLÁR MARCELL Szentgotthárdi VSE 11 10
117. KISS GERGŐ Tarján SE 11 9
118. KRISTÓF MÁTYÁS Veszprémi KKFT U23 11 2
119. NAGY PÉTER Bakonyerdő Pápa 11 10
120. SISA ERHÁRD Veszprémi KKFT U23 11 3
121. SZABÓ PÉTER GÁBOR Győrújbaráti `FaDo` 11 4
122. HASZONITS KRISTÓF AGROFEED ETO-SZESE U 10 10
123. HERKOVITS ROLAND AGROFEED ETO-SZESE U 10 11
124. KELEMEN DOMINIK AGROFEED ETO-SZESE U 10 11
125. KOVÁCS BENCE Balatonfüredi KSE U2 10 5
126. NAGY MARTIN OLIVÉR Veszprémi KKFT U23 10 10
127. SZALAI ADRIÁN Tarján SE 10 10
128. TÓTH DÁNIEL Veszprémi KKFT U23 10 7
129. FORGÁCS KEVIN Veszprémi KKFT U23 9 7
130. JACZKÓ MÁRK AGROFEED ETO-SZESE U 9 8
131. MAROSI ZOLTÁN Telekom Veszprém U23 9 8
132. PERCZEL KRISTÓF Veszprémi KKFT U23 9 8
133. SÁTOR ZSOMBOR Bajnok DSE Nemesvámo 9 7
134. SOLCZ ÁDÁM Veszprémi KKFT U23 9 10
135. STALL LEVENTE Bakonyerdő Pápa 9 6
136. BRANDT BALÁZS Balatonfüredi KSE U2 8 2
137. CSÁFORDI JÓZSEF ANDRÁS Győrújbaráti `FaDo` 8 10
138. DEVECSERI ÁDÁM Várpalotai BSK 8 5
139. FRANK BALÁZS Tarján SE 8 9
140. GYŐRVÁRI TAMÁS Veszprémi KKFT U23 8 6
141. KOMONDI MÁRK Győrújbaráti `FaDo` 8 7
142. KÖRTÉLYESI ZOLTÁN Telekom Veszprém U23 8 2
143. KRETZ ATTILA Balatonfüredi KSE U2 8 8
144. KURUCZ BENCE Telekom Veszprém U23 8 7
145. LAKÓ LÁSZLÓ LEVENTE Várpalotai BSK 8 5
146. PINTÉR BENEDEK Telekom Veszprém U23 8 5
147. SZABÓ BALÁZS Veszprémi KKFT U23 8 8
148. SZRNKA BENEDEK Telekom Veszprém U23 8 1
149. VARGA ZOLTÁN Várpalotai BSK 8 11
150. VÉGH BÁLINT Telekom Veszprém U23 8 4
151. ALMÁSY RICHÁRD Telekom Veszprém U23 7 5
152. HŐS-NAGY BENCE AGROFEED ETO-SZESE U 7 8
153. KAPÁS GERGŐ DÁVID Bajnok DSE Nemesvámo 7 5
154. KLESPITZ RÓBERT KK Ajka 7 11
155. SZMETÁN PÉTER Veszprémi KKFT U23 7 2
156. DOMINEK CSABA AGROFEED ETO-SZESE U 6 4
157. HOLLÓS PÉTER AGROFEED ETO-SZESE U 6 4
158. HORVÁTH MÁRKÓ Telekom Veszprém U23 6 3
159. JÁSZBERÉNYI KRISZTIÁN Szentgotthárdi VSE 6 9
160. KLUCSIK MÁTÉ Balatonfüredi KSE U2 6 9
161. NAGY TAMÁS Ácsi Kinizsi 6 9
162. OSZKÓ ZALÁN Várpalotai BSK 6 8
163. RÓTH GÁBOR Bakonyerdő Pápa 6 5
164. SOMOGYVÁRI ATTILA Telekom Veszprém U23 6 6
165. SZŰCS BENCE Balatonfüredi KSE U2 6 2
166. DOBRAI DÁVID Bajnok DSE Nemesvámo 5 2
167. FARKAS BENEDEK AGROFEED ETO-SZESE U 5 6
168. GOMBAI ÁRON Telekom Veszprém U23 5 3
169. HÁRI LEVENTE Veszprémi KKFT U23 5 1
170. HATÁR PÉTER Balatonfüredi KSE U2 5 1
171. HORVÁTH MARTIN Bakonyerdő Pápa 5 10
172. MOLNÁR PATRIK Szentgotthárdi VSE 5 6
173. SOMOGYI BÁLINT Veszprémi KKFT U23 5 2
174. SURGUTA ÁRON VINCE Telekom Veszprém U23 5 2
175. SZALAY ZALÁN Bajnok DSE Nemesvámo 5 1
176. VARGA DOMINIK AGROFEED ETO-SZESE U 5 8
177. DEÁK PÉTER AGROFEED ETO-SZESE U 4 3
178. FRECSKA MÁTÉ Tarján SE 4 11
179. GRÓF RICHÁRD Tarján SE 4 1
180. KISS BENEDEK KK Ajka 4 9
181. KŐHEGYI ÁKOS Telekom Veszprém U23 4 1
182. LUDMÁN MARCELL CSABA Balatonfüredi KSE U2 4 6
183. MELNYICSUK VIKTOR Telekom Veszprém U23 4 3
184. ORBÁN SOMA Veszprémi KKFT U23 4 4
185. SEBŐK DÁVID Győrújbaráti `FaDo` 4 6
186. SZABÓ TAS Telekom Veszprém U23 4 5
187. CSANÁDI ANDRÁS Bakonyerdő Pápa 3 4
188. CSENDES GERGŐ Győrújbaráti `FaDo` 3 4
189. DÖRNYEI BORISZ Telekom Veszprém U23 3 2
190. FRAUENBERGER BENEDEK Balatonfüredi KSE U2 3 1
191. GÁL DÁVID Szentgotthárdi VSE 3 3
192. GYENE DÁNIEL Bajnok DSE Nemesvámo 3 2
193. HAJDÚ TAMÁS Tarján SE 3 1
194. HORVÁTH PÉTER Tarján SE 3 1
195. JANES ATTILA Ácsi Kinizsi 3 1
196. SIPOS TAMÁS Bajnok DSE Nemesvámo 3 3
197. SZÖLLŐSKEI GERGŐ Veszprémi KKFT U23 3 1
198. VÁGI ZSOLT Győrújbaráti `FaDo` 3 11
199. VÉGH PÉTER Szentgotthárdi VSE 3 8
200. GAÁL LEVENTE Telekom Veszprém U23 2 1
201. IMRE DÁVID Győrújbaráti `FaDo` 2 4
202. KOCSIS TAMÁS Szentgotthárdi VSE 2 5
203. NAGY FÉLIX Szentgotthárdi VSE 2 4
204. RÖCK DÁVID Győrújbaráti `FaDo` 2 1
205. SZIMICSEK DÁNIEL KK Ajka 2 1
206. SZOBONYA BARNABÁS Balatonfüredi KSE U2 2 3
207. TÉRINGER ALEX AGROFEED ETO-SZESE U 2 4
208. VARGA MARCELL Győrújbaráti `FaDo` 2 7
209. VIDA PÉTER Bajnok DSE Nemesvámo 2 9
210. WENCZEL MÁRTON Tarján SE 2 7
211. BÁLINT GÁSPÁR Balatonfüredi KSE U2 1 2
212. BLÁZSOVICS NORBERT KK Ajka 1 11
213. BREUER MARCELL Balatonfüredi KSE U2 1 3
214. FADHLE HELMI Balatonfüredi KSE U2 1 1
215. FARKAS PATRIK Bakonyerdő Pápa 1 11
216. GYŐRI KRISTÓF Győrújbaráti `FaDo` 1 1
217. JAKSA KRISZTIÁN Veszprémi KKFT U23 1 6
218. JENEI BARNA Győrújbaráti `FaDo` 1 10
219. KALAMÁR GERGŐ Veszprémi KKFT U23 1 6
220. MÁTÉ DÁVID Tarján SE 1 1
221. MELHARDT MÁRTON Tarján SE 1 9
222. NÉMETH ALEX Balatonfüredi KSE U2 1 1
223. PALÁGYI ÁKOS AGROFEED ETO-SZESE U 1 4
224. PUNGOR MARTIN Győrújbaráti `FaDo` 1 7
225. SURÁNYI KRISTÓF Szentgotthárdi VSE 1 10
226. SZABADOS NORBERT Győrújbaráti `FaDo` 1 3
227. SZÁNTÓ ANDRÁS Veszprémi KKFT U23 1 7
228. ANDERLIK CSABA Veszprémi KKFT U23 0 3
229. BAGI MARTIN IMRE Ácsi Kinizsi 0 7
230. BALATONI ÁDÁM Várpalotai BSK 0 1
231. BARACSKAI SÁNDOR Veszprémi KKFT U23 0 1
232. BEDI ZOLTÁN Ácsi Kinizsi 0 11
233. BLAHÓ BALÁZS Ácsi Kinizsi 0 10
234. CZIKÓ LÁSZLÓ Veszprémi KKFT U23 0 5
235. CSOMAY PÁL Bajnok DSE Nemesvámo 0 11
236. DANYI GÁBOR Győrújbaráti `FaDo` 0 11
237. DÉCSI GÁBOR AGROFEED ETO-SZESE U 0 4
238. EICHKERN LEVENTE AGROFEED ETO-SZESE U 0 9
239. FEKETE DÁVID Várpalotai BSK 0 10
240. GÁTVÖLGYI ÁRMIN Balatonfüredi KSE U2 0 2
241. GAZDA-PUSZTAI ZSOLT Tarján SE 0 1
242. GÖDÖR BENCE Telekom Veszprém U23 0 5
243. HÉRICS PÉTER GÉZA Ácsi Kinizsi 0 12
244. HORVÁTH BALÁZS Balatonfüredi KSE U2 0 10
245. HORVÁTH MÁTÉ KK Ajka 0 11
246. HORVÁTH NORBERT Ácsi Kinizsi 0 2
247. ILLÉS BENETT Bajnok DSE Nemesvámo 0 2
248. KARFNER ÁDÁM Veszprémi KKFT U23 0 5
249. KOMENDÁNT ENDRE KK Ajka 0 11
250. KORALI SÁNDOR Tarján SE 0 9
251. KÓSA BARNABÁS Telekom Veszprém U23 0 8
252. KOVÁCS BENCE Balatonfüredi KSE U2 0 1
253. KÖRLI NORBERT Bakonyerdő Pápa 0 11
254. LAKATOS KRISZTIÁN Balatonfüredi KSE U2 0 9
255. LAKATOS TAMÁS Várpalotai BSK 0 11
256. LENCZ ANDRÁS Ácsi Kinizsi 0 3
257. MIKLER KRISZTIÁN ISTVÁN Telekom Veszprém U23 0 3
258. NAGY BARNABÁS Veszprémi KKFT U23 0 3
259. NAGY KRISZTIÁN Tarján SE 0 8
260. PALASICS KRISTÓF Telekom Veszprém U23 0 2
261. PALATIN IMRE DÁVID Tarján SE 0 2
262. PERÉNYI MARTIN Telekom Veszprém U23 0 2
263. RÉDECSI BENCE Szentgotthárdi VSE 0 8
264. RIBI MARTIN Várpalotai BSK 0 2
265. SÁRI GÁBOR Várpalotai BSK 0 3
266. SEPRŐS BENCE Balatonfüredi KSE U2 0 1
267. SOÓS LÁSZLÓ Bakonyerdő Pápa 0 11
268. SURÁNYI ISTVÁN Szentgotthárdi VSE 0 1
269. SZABÓ SZILÁRD Telekom Veszprém U23 0 2
270. SZECSŐDI DÁNIEL AGROFEED ETO-SZESE U 0 11
271. SZOTÁK PÉTER Szentgotthárdi VSE 0 1
272. TÓTH BENEDEK Veszprémi KKFT U23 0 1
273. UBORNYÁK PÉTER Várpalotai BSK 0 4
274. VÉGH MÁTÉ Bajnok DSE Nemesvámo 0 1
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó