Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet
2018. szeptember 12. szerda
16:00 Pick Szeged II. - Mikolik Handball School 25 - 27
2018. szeptember 14. péntek
16:30 Hajdúböszörményi TE - VS Dunakeszi 35 - 32
2018. szeptember 15. szombat
14:00 Székács KE - TFSE-KSA 12 - 41
14:30 Budapesti Honvéd SE - Vecsési SE-KSA 35 - 18
16:00 Balassagyarmati Kábel SE - Mizse KC 28 - 32
2018. szeptember 16. vasárnap
14:00 Dabasi KC VSE II. - Mezőkövesdi KC 23 - 31
2018. szeptember 19. szerda
15:50 TFSE-KSA - Budapesti Honvéd SE 29 - 25
16:00 Pick Szeged II. - Vecsési SE-KSA 42 - 22
2018. szeptember 20. csütörtök
17:30 Mikolik Handball School - Hajdúböszörményi TE 28 - 32
18:30 VS Dunakeszi - Dabasi KC VSE II. 36 - 24
2018. szeptember 21. péntek
16:00 Mezőkövesdi KC - Balassagyarmati Kábel SE 49 - 26
2018. szeptember 22. szombat
16:00 Mizse KC - Székács KE 53 - 19
2018. szeptember 26. szerda
16:00 Pick Szeged II. - TFSE-KSA 26 - 26
2018. szeptember 27. csütörtök
16:30 Dabasi KC VSE II. - Mikolik Handball School 25 - 34
2018. szeptember 28. péntek
16:30 Hajdúböszörményi TE - Vecsési SE-KSA 33 - 22
2018. szeptember 29. szombat
14:30 Budapesti Honvéd SE - Mizse KC 26 - 24
16:00 Székács KE - Balassagyarmati Kábel SE 17 - 36
2018. szeptember 30. vasárnap
16:00 Mezőkövesdi KC - VS Dunakeszi 29 - 29
2018. október 3. szerda
15:20 TFSE-KSA - Hajdúböszörményi TE 34 - 32
2018. október 4. csütörtök
18:30 VS Dunakeszi - Mikolik Handball School 43 - 47
2018. október 6. szombat
16:00 Székács KE - Mezőkövesdi KC 21 - 47
16:00 Mizse KC - Pick Szeged II. 34 - 27
2018. október 7. vasárnap
16:00 Balassagyarmati Kábel SE - Budapesti Honvéd SE 22 - 35
17:00 Vecsési SE-KSA - Dabasi KC VSE II. 25 - 34
2018. október 10. szerda
17:30 Pick Szeged II. - Balassagyarmati Kábel SE 36 - 39
2018. október 11. csütörtök
18:30 VS Dunakeszi - Vecsési SE-KSA 45 - 27
2018. október 13. szombat
15:00 Hajdúböszörményi TE - Mizse KC 30 - 30
2018. október 14. vasárnap
14:30 Budapesti Honvéd SE - Székács KE 58 - 22
16:00 Dabasi KC VSE II. - TFSE-KSA 25 - 28
16:00 Mezőkövesdi KC - Mikolik Handball School 37 - 28
2018. október 18. csütörtök
13:00 Mikolik Handball School - Vecsési SE-KSA 45 - 28
2018. október 19. péntek
17:30 TFSE-KSA - VS Dunakeszi 29 - 25
2018. október 20. szombat
13:30 Budapesti Honvéd SE - Mezőkövesdi KC 34 - 21
16:00 Székács KE - Pick Szeged II. 20 - 48
16:00 Balassagyarmati Kábel SE - Hajdúböszörményi TE 40 - 29
16:00 Mizse KC - Dabasi KC VSE II. 38 - 30
2018. november 7. szerda
18:30 Hajdúböszörményi TE - Székács KE 43 - 34
2018. november 8. csütörtök
16:45 Dabasi KC VSE II. - Balassagyarmati Kábel SE 29 - 36
17:30 Mikolik Handball School - TFSE-KSA 29 - 22
18:00 Pick Szeged II. - Budapesti Honvéd SE 25 - 32
18:30 VS Dunakeszi - Mizse KC 28 - 26
2018. november 10. szombat
16:00 Mezőkövesdi KC - Vecsési SE-KSA 29 - 25
2018. november 14. szerda
15:20 TFSE-KSA - Vecsési SE-KSA 24 - 24
2018. november 15. csütörtök
18:00 Pick Szeged II. - Mezőkövesdi KC 25 - 18
2018. november 17. szombat
16:00 Székács KE - Dabasi KC VSE II. 31 - 38
16:00 Balassagyarmati Kábel SE - VS Dunakeszi 43 - 40
16:00 Mizse KC - Mikolik Handball School 36 - 31
2018. november 18. vasárnap
16:00 Budapesti Honvéd SE - Hajdúböszörményi TE 29 - 16
2018. november 21. szerda
18:45 VS Dunakeszi - Székács KE 38 - 19
2018. november 22. csütörtök
17:30 Mikolik Handball School - Balassagyarmati Kábel SE 42 - 30
18:00 Mezőkövesdi KC - TFSE-KSA 23 - 24
2018. november 23. péntek
16:30 Hajdúböszörményi TE - Pick Szeged II. 22 - 22
2018. november 25. vasárnap
16:00 Dabasi KC VSE II. - Budapesti Honvéd SE 25 - 29
17:30 Vecsési SE-KSA - Mizse KC 24 - 37
2018. november 27. kedd
18:00 Pick Szeged II. - Dabasi KC VSE II. 33 - 27
2018. november 30. péntek
16:30 Hajdúböszörményi TE - Mezőkövesdi KC 32 - 30
2018. december 1. szombat
16:00 Székács KE - Mikolik Handball School 28 - 54
16:00 Balassagyarmati Kábel SE - Vecsési SE-KSA 28 - 21
16:00 Mizse KC - TFSE-KSA 25 - 27
2018. december 2. vasárnap
14:30 Budapesti Honvéd SE - VS Dunakeszi 30 - 31
2018. december 5. szerda
15:20 TFSE-KSA - Balassagyarmati Kábel SE 39 - 26
16:30 Mikolik Handball School - Budapesti Honvéd SE 33 - 31
2018. december 6. csütörtök
18:30 VS Dunakeszi - Pick Szeged II. 33 - 25
2018. december 7. péntek
16:30 Hajdúböszörményi TE - Dabasi KC VSE II. 40 - 31
2018. december 9. vasárnap
11:00 Vecsési SE-KSA - Székács KE 27 - 20
16:00 Mezőkövesdi KC - Mizse KC 31 - 32
2019. február 13. szerda
15:20 TFSE-KSA - Székács KE
2019. február 15. péntek
18:30 VS Dunakeszi - Hajdúböszörményi TE
2019. február 16. szombat
12:00 Mezőkövesdi KC - Dabasi KC VSE II.
15:45 Mizse KC - Balassagyarmati Kábel SE
2019. február 17. vasárnap
Mikolik Handball School - Pick Szeged II.
17:00 Vecsési SE-KSA - Budapesti Honvéd SE
2019. február 21. csütörtök
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Mezőkövesdi KC
2019. február 22. péntek
16:30 Hajdúböszörményi TE - Mikolik Handball School
2019. február 23. szombat
12:00 Dabasi KC VSE II. - VS Dunakeszi
14:30 Budapesti Honvéd SE - TFSE-KSA
16:00 Székács KE - Mizse KC
2019. február 24. vasárnap
17:00 Vecsési SE-KSA - Pick Szeged II.
2019. február 27. szerda
15:20 TFSE-KSA - Pick Szeged II.
2019. március 1. péntek
17:50 Vecsési SE-KSA - Hajdúböszörményi TE
18:30 VS Dunakeszi - Mezőkövesdi KC
2019. március 2. szombat
15:45 Mizse KC - Budapesti Honvéd SE
2019. március 3. vasárnap
Mikolik Handball School - Dabasi KC VSE II.
15:00 Balassagyarmati Kábel SE - Székács KE
2019. március 7. csütörtök
18:00 Pick Szeged II. - Mizse KC
2019. március 8. péntek
16:30 Hajdúböszörményi TE - TFSE-KSA
2019. március 9. szombat
13:00 Mezőkövesdi KC - Székács KE
14:30 Budapesti Honvéd SE - Balassagyarmati Kábel SE
2019. március 10. vasárnap
Mikolik Handball School - VS Dunakeszi
16:00 Dabasi KC VSE II. - Vecsési SE-KSA
2019. március 13. szerda
15:20 TFSE-KSA - Dabasi KC VSE II.
2019. március 14. csütörtök
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Pick Szeged II.
2019. március 16. szombat
15:45 Mizse KC - Hajdúböszörményi TE
16:00 Székács KE - Budapesti Honvéd SE
2019. március 17. vasárnap
Mikolik Handball School - Mezőkövesdi KC
17:00 Vecsési SE-KSA - VS Dunakeszi
2019. március 21. csütörtök
16:45 Dabasi KC VSE II. - Mizse KC
18:00 Pick Szeged II. - Székács KE
2019. március 22. péntek
16:30 Hajdúböszörményi TE - Balassagyarmati Kábel SE
18:30 VS Dunakeszi - TFSE-KSA
2019. március 24. vasárnap
16:00 Mezőkövesdi KC - Budapesti Honvéd SE
17:00 Vecsési SE-KSA - Mikolik Handball School
2019. március 27. szerda
15:20 TFSE-KSA - Mikolik Handball School
2019. március 28. csütörtök
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Dabasi KC VSE II.
2019. március 30. szombat
14:30 Budapesti Honvéd SE - Pick Szeged II.
15:45 Mizse KC - VS Dunakeszi
16:00 Székács KE - Hajdúböszörményi TE
2019. március 31. vasárnap
17:00 Vecsési SE-KSA - Mezőkövesdi KC
2019. április 5. péntek
16:30 Hajdúböszörményi TE - Budapesti Honvéd SE
18:30 VS Dunakeszi - Balassagyarmati Kábel SE
2019. április 6. szombat
16:00 Mezőkövesdi KC - Pick Szeged II.
2019. április 7. vasárnap
Mikolik Handball School - Mizse KC
14:00 Dabasi KC VSE II. - Székács KE
15:20 Vecsési SE-KSA - TFSE-KSA
2019. április 24. szerda
15:20 TFSE-KSA - Mezőkövesdi KC
2019. április 25. csütörtök
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Mikolik Handball School
18:00 Pick Szeged II. - Hajdúböszörményi TE
2019. április 27. szombat
14:30 Budapesti Honvéd SE - Dabasi KC VSE II.
15:45 Mizse KC - Vecsési SE-KSA
16:00 Székács KE - VS Dunakeszi
2019. május 5. vasárnap
14:30 Budapesti Honvéd SE - Mikolik Handball School
2019. május 8. szerda
15:20 TFSE-KSA - Mizse KC
2019. május 10. péntek
18:30 VS Dunakeszi - Budapesti Honvéd SE
2019. május 12. vasárnap
Mikolik Handball School - Székács KE
16:00 Dabasi KC VSE II. - Pick Szeged II.
16:00 Mezőkövesdi KC - Hajdúböszörményi TE
17:00 Vecsési SE-KSA - Balassagyarmati Kábel SE
2019. május 16. csütörtök
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - TFSE-KSA
18:00 Pick Szeged II. - VS Dunakeszi
2019. május 18. szombat
15:45 Mizse KC - Mezőkövesdi KC
16:00 Székács KE - Vecsési SE-KSA
2019. május 19. vasárnap
16:00 Dabasi KC VSE II. - Hajdúböszörményi TE
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. TFSE-KSA 11 8 2 1 323 272 51 18
2. Budapesti Honvéd SE 11 8 0 3 364 266 98 16
3. Mikolik Handball School 11 8 0 3 398 337 61 16
4. Mizse KC 11 7 1 3 367 301 66 15
5. Hajdúböszörményi TE 11 6 2 3 344 332 12 14
6. VS Dunakeszi 11 6 1 4 380 334 46 13
7. Balassagyarmati Kábel SE 11 6 0 5 354 369 -15 12
8. Mezőkövesdi KC 11 5 1 5 345 299 46 11
9. Pick Szeged II. 11 4 2 5 334 300 34 10
10. Dabasi KC VSE II. 11 2 0 9 311 361 -50 4
11. Vecsési SE-KSA 11 1 1 9 263 372 -109 3
12. Székács KE 11 0 0 11 243 483 -240 -2
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Törökszentmiklósi Székács Kézilabda Egyesület -2
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ZSOLNAI ZSOLT DOMINIK Mizse KC 99 9
2. LABONCZ LEVENTE VS Dunakeszi 96 10
3. RÁCZ LEVENTE Vecsési SE-KSA 92 11
4. MOLNÁR ZSOLT Hajdúböszörményi TE 90 11
5. SZABÓ DÁNIEL Mezőkövesdi KC 89 11
6. GARABUCZI PATRIK ROLAND Mikolik Handball Sch 84 11
7. GÁSPÁR ATTILA Balassagyarmati Kábe 83 11
8. PAPP MÁRTON Mikolik Handball Sch 81 11
9. NÉMETH MÁRTON Budapesti Honvéd SE 80 10
10. KOLLÁR BALÁZS Dabasi KC VSE II. 76 10
11. KATONKA TAMÁS Hajdúböszörményi TE 75 11
12. PÓCS ZOLTÁN KÁROLY Mikolik Handball Sch 70 11
13. KATHI PÉTER Hajdúböszörményi TE 66 10
14. HALÁSZ PATRIK Székács KE 61 8
15. SERFŐZŐ KRISZTIÁN Pick Szeged II. 57 9
16. LAKI GERGŐ Mizse KC 55 8
17. SOLTÉSZ MÁRK Mizse KC 55 11
18. TÓTH KRISTÓF Budapesti Honvéd SE 54 11
19. BALÁZS GÁBOR DÁNIEL Budapesti Honvéd SE 53 9
20. NYITRAI BENEDEK SOMA Mizse KC 53 10
21. PÁL SZABOLCS Budapesti Honvéd SE 49 11
22. PRASZNA PÉTER Balassagyarmati Kábe 49 11
23. ALMÁSI MARCELL TFSE-KSA 48 11
24. BOGNÁR MÁTÉ TFSE-KSA 47 9
25. CSÁNYI ROLAND TFSE-KSA 47 11
26. MALKÓCS MARTIN Vecsési SE-KSA 47 11
27. MALYA MÁRK TFSE-KSA 47 8
28. CSAVAJDA GERGELY VS Dunakeszi 45 9
29. SÁROSI BALÁZS Mezőkövesdi KC 45 11
30. BARTÓK BOTOND Mezőkövesdi KC 44 11
31. FORRÓ LÁSZLÓ Balassagyarmati Kábe 44 10
32. KALMÁR ROLAND VS Dunakeszi 44 11
33. SZABÓ SIMON Székács KE 44 11
34. TÓTH ARNOLD Mezőkövesdi KC 43 10
35. GULÁCSI BÁLINT Mezőkövesdi KC 42 9
36. PÉTER GÁBOR Balassagyarmati Kábe 42 8
37. KOCSIK DÁNIEL Pick Szeged II. 41 9
38. LOVISTYÉK LEVENTE ZOLTÁN VS Dunakeszi 41 10
39. NYITRAI GÁBOR Mizse KC 41 10
40. HERCZEG SÁMUEL Vecsési SE-KSA 40 11
41. TÓTH ÁDÁM Pick Szeged II. 38 11
42. CURPAS MARCELL TFSE-KSA 36 11
43. KÁDÁR GERGŐ Dabasi KC VSE II. 36 9
44. MADARÁSZ ERIK ZSOLT VS Dunakeszi 36 10
45. STRUPKA JÁCINT ATTILA Dabasi KC VSE II. 36 9
46. PÉK OLIVÉR Mikolik Handball Sch 33 10
47. BODON MÁTÉ Mikolik Handball Sch 32 11
48. TUSJAK MIKLÓS Pick Szeged II. 32 11
49. PAPP BENCE TFSE-KSA 30 11
50. SCHNETTER KRISZTIÁN Székács KE 30 8
51. RÖFFLER DÁNIEL Balassagyarmati Kábe 29 9
52. SZŐKE LEVENTE ZOLTÁN Pick Szeged II. 29 9
53. BALOGH GERGŐ Dabasi KC VSE II. 28 9
54. KITKA DÁVID SÁNDOR Budapesti Honvéd SE 28 11
55. SZŐLLŐS SÁNDOR Hajdúböszörményi TE 28 11
56. BALOGH LÁSZLÓ TIBOR Székács KE 27 11
57. BÁN BALÁZS VS Dunakeszi 27 10
58. BANGA ROLAND GYÖRGY TFSE-KSA 27 11
59. MOKCSAY DOMINIK Pick Szeged II. 27 11
60. KUNSZT BENEDEK VS Dunakeszi 26 10
61. BAGYAL KORNÉL Balassagyarmati Kábe 25 11
62. JUHÁSZ ANDRÁS Pick Szeged II. 25 11
63. MOLNÁR FARKAS GÁBOR Vecsési SE-KSA 25 11
64. OLÁH TIBOR Balassagyarmati Kábe 25 11
65. SÁFRÁNY BENJÁMIN Dabasi KC VSE II. 25 9
66. SCHULTHEISZ BOTOND Mikolik Handball Sch 25 11
67. BODON BALÁZS Mikolik Handball Sch 24 11
68. PÉTER ÁRPÁD Mizse KC 24 11
69. TÓTH ZSOLT Mezőkövesdi KC 24 11
70. BAGJOS ATTILA ZSOLT Vecsési SE-KSA 23 11
71. MIKLÁN KRISTÓF Vecsési SE-KSA 23 11
72. PUSKÁR ERIK Hajdúböszörményi TE 22 11
73. BUCZKÓ GYÖRGY Hajdúböszörményi TE 21 9
74. RACH BÁLINT JÁNOS Budapesti Honvéd SE 21 9
75. NÉMETH MARTIN Dabasi KC VSE II. 20 6
76. HEGEDŰS MÁTÉ Székács KE 19 10
77. KOTHENCZ KRISTÓF VS Dunakeszi 19 10
78. MITRIK LÁSZLÓ Székács KE 19 1
79. MUZSLAY IVÁN Budapesti Honvéd SE 19 11
80. MOLNÁR SEBESTYÉN Mikolik Handball Sch 18 11
81. RAD GERGELY Budapesti Honvéd SE 18 11
82. BORBÉLY ANDRÁS Pick Szeged II. 17 11
83. NÉMETH SZABOLCS Budapesti Honvéd SE 17 5
84. CSAPLÁR SZILÁRD Dabasi KC VSE II. 16 9
85. ERDEI GÁBOR MÁRK VS Dunakeszi 16 10
86. TEKNŐS KRISZTIÁN Balassagyarmati Kábe 16 10
87. VESZELSZKI BENCE Mizse KC 16 7
88. KAVALECZ DÁNIEL Dabasi KC VSE II. 15 5
89. SZILÁGYI TAMÁS Dabasi KC VSE II. 15 9
90. TÓTH GERGŐ Mezőkövesdi KC 15 11
91. CZEGLÉDI NÁNDOR Mezőkövesdi KC 14 10
92. ERDÉLYI BENCE Dabasi KC VSE II. 14 11
93. GERCSÓ BALÁZS Pick Szeged II. 14 5
94. PÉCSI MÁTÉ Balassagyarmati Kábe 14 8
95. CSUTAK ÁDÁM Pick Szeged II. 13 6
96. KOZMA ATTILA TFSE-KSA 13 11
97. BAGYAL BOTOND Balassagyarmati Kábe 12 9
98. MIKOLIK MÁTÉ Mikolik Handball Sch 12 10
99. SZÉKELY ERNŐ TFSE-KSA 12 11
100. TÁLYAI TIBOR Hajdúböszörményi TE 12 10
101. CZEBA ZSOLT VS Dunakeszi 11 11
102. FARKAS SIMON Budapesti Honvéd SE 11 11
103. STAAR ANDOR Mizse KC 10 5
104. TENGERI MARTIN Mezőkövesdi KC 10 9
105. TÓTH-MOLNÁR GELLÉRT Pick Szeged II. 10 10
106. BARANYI BENCE Székács KE 9 10
107. DOBÁR LEVENTE Mikolik Handball Sch 9 11
108. KOVÁCS JÓZSEF MÁRK Hajdúböszörményi TE 9 9
109. KOVÁCS PÉTER BENCE TFSE-KSA 9 10
110. REDNIC OLIVÉR VS Dunakeszi 9 9
111. BAKÓ BENCE NORBERT Mezőkövesdi KC 8 8
112. BÓDI ÁKOS Hajdúböszörményi TE 8 10
113. BOKOR ÁKOS Vecsési SE-KSA 8 11
114. FÖLDI IMRE Pick Szeged II. 8 3
115. GÖNCZY GERGŐ Dabasi KC VSE II. 8 4
116. JUHÁSZ KRISTÓF Pick Szeged II. 8 11
117. ALMÁSI JÁNOS BENCE Mizse KC 7 9
118. HÁBLI TIBOR Dabasi KC VSE II. 7 9
119. KÉPES PÉTER Budapesti Honvéd SE 7 9
120. LŐRIK CSEGŐ Balassagyarmati Kábe 7 8
121. TIBOLYA DÁVID VS Dunakeszi 7 5
122. ZSÍROS DOMINIK ZSOLT Dabasi KC VSE II. 7 8
123. FECSKE ZOLTÁN Székács KE 6 9
124. MÓCZÁR PATRIK Székács KE 6 5
125. NAGY ZSOLT Dabasi KC VSE II. 6 9
126. SZABÓ BENCE BÁLINT Pick Szeged II. 6 6
127. TÚRI FERENC Székács KE 6 3
128. BLASKÓ BENCE TFSE-KSA 5 11
129. GITAY-GORZÓ CSABA Pick Szeged II. 5 5
130. IGNÁCZ ÁRON Budapesti Honvéd SE 5 4
131. KOVÁCS JÁNOS NORBERT Székács KE 5 11
132. RAB GYULA CSONGOR Hajdúböszörményi TE 5 2
133. SZITTER PATRIK TAMÁS Mikolik Handball Sch 5 11
134. BELUSZ BÁLINT LÁSZLÓ Mizse KC 4 7
135. ESZENYI BÁLINT BALÁZS Hajdúböszörményi TE 4 7
136. MARÓTI KRISTÓF Székács KE 4 4
137. OKOLENSZKI PATRIK Balassagyarmati Kábe 4 10
138. PATAKI DÁNIEL Mezőkövesdi KC 4 11
139. VINCZE ERVIN Mezőkövesdi KC 4 10
140. BALLA GÁBOR Balassagyarmati Kábe 3 7
141. BATA DOMINIK JÁNOS Székács KE 3 2
142. FEHÉR TIBOR Vecsési SE-KSA 3 6
143. KOLTAI DOMONKOS Mikolik Handball Sch 3 5
144. UZSOKI DOMINIK LÁSZLÓ Hajdúböszörményi TE 3 11
145. ALMÁSSY MÁTÉ TFSE-KSA 2 10
146. BALOGH TAMÁS Dabasi KC VSE II. 2 5
147. BATTAI MARCELL VS Dunakeszi 2 3
148. DANCSIK BARNABÁS Pick Szeged II. 2 1
149. KISS PÉTER ATTILA Mikolik Handball Sch 2 7
150. KOVÁCS DÁNIEL TIBOR Budapesti Honvéd SE 2 9
151. MAKULA BALÁZS Pick Szeged II. 2 9
152. OROSZ MARTIN Székács KE 2 1
153. ZSIGA KRISZTIÁN Mizse KC 2 5
154. BELLER VENCEL Mezőkövesdi KC 1 1
155. ENYEDI BENCE VS Dunakeszi 1 10
156. FÁBIÁN LÁSZLÓ Balassagyarmati Kábe 1 2
157. KŐVÁRI ÁDÁM Mizse KC 1 9
158. KUTI ZSOMBOR Vecsési SE-KSA 1 11
159. LIPÁK FERENC Székács KE 1 10
160. MARSI MIKLÓS ATTILA Székács KE 1 1
161. NAGY BENCE Hajdúböszörményi TE 1 7
162. TERENYEI TAMÁS Vecsési SE-KSA 1 11
163. TÖRÖK LEVENTE Mezőkövesdi KC 1 2
164. VERHÓCZKI BENCE Mezőkövesdi KC 1 4
165. BALOGH SZABOLCS SÁNDOR Hajdúböszörményi TE 0 10
166. BARTÓK ÁKOS Mezőkövesdi KC 0 3
167. BERDÓ BALÁZS Dabasi KC VSE II. 0 4
168. BERNÁTH PATRIK Balassagyarmati Kábe 0 11
169. BODNÁR ÁDÁM BENCE VS Dunakeszi 0 5
170. BÓDOG ROLAND Mizse KC 0 5
171. BREDÁK ZOLTÁN Mezőkövesdi KC 0 7
172. ELŐD KRISTÓF LÉNÁRD VS Dunakeszi 0 1
173. ÉZSIÁS MARTIN Dabasi KC VSE II. 0 9
174. FRANK DÁNIEL Vecsési SE-KSA 0 11
175. GÉMES BENCE Pick Szeged II. 0 11
176. GÓG MARTIN Mizse KC 0 10
177. HALMOS DÁNIEL VS Dunakeszi 0 1
178. HARMATI BERTALAN MÓRIC Pick Szeged II. 0 2
179. HAVASI BENCE VS Dunakeszi 0 11
180. HERMANN ÁKOS Dabasi KC VSE II. 0 10
181. HORVÁTH JÓZSEF PATRIK Mizse KC 0 4
182. JENEI BENEDEK Budapesti Honvéd SE 0 1
183. JOÓ ÁDÁM Mizse KC 0 1
184. KELEMEN GERGŐ Balassagyarmati Kábe 0 1
185. KIS DÁNIEL Mizse KC 0 2
186. KOVÁCS ÁKOS Székács KE 0 10
187. LABONCZ BARNABÁS VS Dunakeszi 0 3
188. LAKI GÁBOR Mizse KC 0 7
189. LANDESZ ZSOLT Balassagyarmati Kábe 0 9
190. MAKAI ZOLTÁN Mizse KC 0 2
191. MICS DÁNIEL Budapesti Honvéd SE 0 1
192. NAGY BALÁZS Hajdúböszörményi TE 0 10
193. NAGY BOTOND ALEXANDER Mikolik Handball Sch 0 11
194. NAGY TIBOR TFSE-KSA 0 11
195. NAGYMIHÁLY BENCE Pick Szeged II. 0 8
196. PAP BENJÁMIN NOEL Mezőkövesdi KC 0 2
197. PAPP GÁBOR BENCE Vecsési SE-KSA 0 11
198. PÁSZTOR GERGŐ Székács KE 0 2
199. PELYHE PATRIK JÓZSEF Mezőkövesdi KC 0 11
200. PIROS KRISZTIÁN Budapesti Honvéd SE 0 11
201. SARUSI-KISS LÁSZLÓ Pick Szeged II. 0 2
202. SÁVAI LEVENTE TFSE-KSA 0 11
203. SENÁNSZKY ALÁRD PÉTER Mezőkövesdi KC 0 7
204. SZABÓ MARCELL Budapesti Honvéd SE 0 10
205. SZIKORA GERGELY Dabasi KC VSE II. 0 11
206. SZLAUKÓ BALÁZS Vecsési SE-KSA 0 8
207. SZOLYKA LÁSZLÓ SZABOLCS Hajdúböszörményi TE 0 1
208. SZÓRÁD ALEX ATTILA Mizse KC 0 1
209. SZŐRÖS RÓBERT Mizse KC 0 7
210. TASI TAMÁS Székács KE 0 9
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó