Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet
2018. szeptember 12. szerda
16:00 Pick Szeged II. - Mikolik Handball School 25 - 27
2018. szeptember 14. péntek
16:30 Hajdúböszörményi TE - VS Dunakeszi 35 - 32
2018. szeptember 15. szombat
14:00 Székács KE - TFSE-KSA 12 - 41
14:30 Budapesti Honvéd SE - Vecsési SE-KSA 35 - 18
16:00 Balassagyarmati Kábel SE - Mizse KC 28 - 32
2018. szeptember 16. vasárnap
14:00 Dabasi KC VSE II. - Mezőkövesdi KC 23 - 31
2018. szeptember 19. szerda
15:50 TFSE-KSA - Budapesti Honvéd SE 29 - 25
16:00 Pick Szeged II. - Vecsési SE-KSA 42 - 22
2018. szeptember 20. csütörtök
17:30 Mikolik Handball School - Hajdúböszörményi TE 28 - 32
18:30 VS Dunakeszi - Dabasi KC VSE II. 36 - 24
2018. szeptember 21. péntek
16:00 Mezőkövesdi KC - Balassagyarmati Kábel SE 49 - 26
2018. szeptember 22. szombat
16:00 Mizse KC - Székács KE 53 - 19
2018. szeptember 26. szerda
16:00 Pick Szeged II. - TFSE-KSA 26 - 26
2018. szeptember 27. csütörtök
16:30 Dabasi KC VSE II. - Mikolik Handball School 25 - 34
2018. szeptember 28. péntek
16:30 Hajdúböszörményi TE - Vecsési SE-KSA 33 - 22
2018. szeptember 29. szombat
14:30 Budapesti Honvéd SE - Mizse KC 26 - 24
16:00 Székács KE - Balassagyarmati Kábel SE 17 - 36
2018. szeptember 30. vasárnap
16:00 Mezőkövesdi KC - VS Dunakeszi 29 - 29
2018. október 3. szerda
15:20 TFSE-KSA - Hajdúböszörményi TE 34 - 32
2018. október 4. csütörtök
18:30 VS Dunakeszi - Mikolik Handball School 43 - 47
2018. október 6. szombat
16:00 Székács KE - Mezőkövesdi KC 21 - 47
16:00 Mizse KC - Pick Szeged II. 34 - 27
2018. október 7. vasárnap
16:00 Balassagyarmati Kábel SE - Budapesti Honvéd SE 22 - 35
17:00 Vecsési SE-KSA - Dabasi KC VSE II. 25 - 34
2018. október 10. szerda
17:30 Pick Szeged II. - Balassagyarmati Kábel SE 36 - 39
2018. október 11. csütörtök
18:30 VS Dunakeszi - Vecsési SE-KSA 45 - 27
2018. október 13. szombat
15:00 Hajdúböszörményi TE - Mizse KC 30 - 30
2018. október 14. vasárnap
14:30 Budapesti Honvéd SE - Székács KE 58 - 22
16:00 Dabasi KC VSE II. - TFSE-KSA 25 - 28
16:00 Mezőkövesdi KC - Mikolik Handball School 37 - 28
2018. október 18. csütörtök
13:00 Mikolik Handball School - Vecsési SE-KSA 45 - 28
2018. október 19. péntek
17:30 TFSE-KSA - VS Dunakeszi 29 - 25
2018. október 20. szombat
13:30 Budapesti Honvéd SE - Mezőkövesdi KC 34 - 21
16:00 Székács KE - Pick Szeged II. 20 - 48
16:00 Balassagyarmati Kábel SE - Hajdúböszörményi TE 40 - 29
16:00 Mizse KC - Dabasi KC VSE II. 38 - 30
2018. november 7. szerda
18:30 Hajdúböszörményi TE - Székács KE 43 - 34
2018. november 8. csütörtök
16:45 Dabasi KC VSE II. - Balassagyarmati Kábel SE 29 - 36
17:30 Mikolik Handball School - TFSE-KSA 29 - 22
18:00 Pick Szeged II. - Budapesti Honvéd SE 25 - 32
18:30 VS Dunakeszi - Mizse KC 28 - 26
2018. november 10. szombat
16:00 Mezőkövesdi KC - Vecsési SE-KSA 29 - 25
2018. november 14. szerda
15:20 TFSE-KSA - Vecsési SE-KSA 24 - 24
2018. november 15. csütörtök
18:00 Pick Szeged II. - Mezőkövesdi KC 25 - 18
2018. november 17. szombat
16:00 Székács KE - Dabasi KC VSE II. 31 - 38
16:00 Balassagyarmati Kábel SE - VS Dunakeszi 43 - 40
16:00 Mizse KC - Mikolik Handball School 36 - 31
2018. november 18. vasárnap
16:00 Budapesti Honvéd SE - Hajdúböszörményi TE 29 - 16
2018. november 21. szerda
18:45 VS Dunakeszi - Székács KE 38 - 19
2018. november 22. csütörtök
17:30 Mikolik Handball School - Balassagyarmati Kábel SE 42 - 30
18:00 Mezőkövesdi KC - TFSE-KSA 23 - 24
2018. november 23. péntek
16:30 Hajdúböszörményi TE - Pick Szeged II. 22 - 22
2018. november 25. vasárnap
16:00 Dabasi KC VSE II. - Budapesti Honvéd SE 25 - 29
17:30 Vecsési SE-KSA - Mizse KC 24 - 37
2018. november 27. kedd
18:00 Pick Szeged II. - Dabasi KC VSE II. 33 - 27
2018. november 30. péntek
16:30 Hajdúböszörményi TE - Mezőkövesdi KC 32 - 30
2018. december 1. szombat
16:00 Székács KE - Mikolik Handball School 28 - 54
16:00 Balassagyarmati Kábel SE - Vecsési SE-KSA 28 - 21
16:00 Mizse KC - TFSE-KSA 25 - 27
2018. december 2. vasárnap
14:30 Budapesti Honvéd SE - VS Dunakeszi 30 - 31
2018. december 5. szerda
15:20 TFSE-KSA - Balassagyarmati Kábel SE 39 - 26
16:30 Mikolik Handball School - Budapesti Honvéd SE 33 - 31
2018. december 6. csütörtök
18:30 VS Dunakeszi - Pick Szeged II. 33 - 25
2018. december 7. péntek
16:30 Hajdúböszörményi TE - Dabasi KC VSE II. 40 - 31
2018. december 9. vasárnap
11:00 Vecsési SE-KSA - Székács KE 27 - 20
16:00 Mezőkövesdi KC - Mizse KC 31 - 32
2019. február 13. szerda
15:20 TFSE-KSA - Székács KE 56 - 24
16:30 Mikolik Handball School - Pick Szeged II. 41 - 32
2019. február 15. péntek
18:30 VS Dunakeszi - Hajdúböszörményi TE 35 - 27
2019. február 16. szombat
12:00 Mezőkövesdi KC - Dabasi KC VSE II. 38 - 31
15:45 Mizse KC - Balassagyarmati Kábel SE 39 - 21
2019. február 17. vasárnap
17:00 Vecsési SE-KSA - Budapesti Honvéd SE 21 - 31
2019. február 20. szerda
18:00 Hajdúböszörményi TE - Mikolik Handball School 35 - 35
2019. február 21. csütörtök
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Mezőkövesdi KC 28 - 30
2019. február 23. szombat
12:00 Dabasi KC VSE II. - VS Dunakeszi 28 - 31
14:30 Budapesti Honvéd SE - TFSE-KSA 33 - 25
16:00 Székács KE - Mizse KC 27 - 47
2019. február 24. vasárnap
17:00 Vecsési SE-KSA - Pick Szeged II. 22 - 36
2019. február 27. szerda
15:20 TFSE-KSA - Pick Szeged II. 25 - 32
16:30 Mikolik Handball School - Dabasi KC VSE II. 41 - 29
2019. március 1. péntek
17:50 Vecsési SE-KSA - Hajdúböszörményi TE 28 - 39
18:30 VS Dunakeszi - Mezőkövesdi KC 32 - 33
2019. március 2. szombat
15:45 Mizse KC - Budapesti Honvéd SE 26 - 33
2019. március 3. vasárnap
15:00 Balassagyarmati Kábel SE - Székács KE 43 - 28
2019. március 7. csütörtök
17:30 Mikolik Handball School - VS Dunakeszi 38 - 32
18:00 Pick Szeged II. - Mizse KC 27 - 29
2019. március 8. péntek
16:30 Hajdúböszörményi TE - TFSE-KSA 36 - 29
18:45 Budapesti Honvéd SE - Balassagyarmati Kábel SE 32 - 25
2019. március 9. szombat
13:00 Mezőkövesdi KC - Székács KE 50 - 18
2019. március 10. vasárnap
16:00 Dabasi KC VSE II. - Vecsési SE-KSA 25 - 24
2019. március 13. szerda
15:20 TFSE-KSA - Dabasi KC VSE II. 40 - 31
16:30 Vecsési SE-KSA - Mikolik Handball School 20 - 45
18:00 Mizse KC - Hajdúböszörményi TE 29 - 32
2019. március 14. csütörtök
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Pick Szeged II. 15 - 28
2019. március 16. szombat
16:00 Székács KE - Budapesti Honvéd SE 10 - 0
2019. március 17. vasárnap
17:00 Vecsési SE-KSA - VS Dunakeszi 29 - 47
2019. március 18. hétfő
17:00 Mikolik Handball School - Mezőkövesdi KC 34 - 32
2019. március 21. csütörtök
16:45 Dabasi KC VSE II. - Mizse KC 27 - 28
17:00 Hajdúböszörményi TE - Balassagyarmati Kábel SE 32 - 18
18:00 Pick Szeged II. - Székács KE 60 - 19
2019. március 22. péntek
18:30 VS Dunakeszi - TFSE-KSA 36 - 35
2019. március 24. vasárnap
16:00 Mezőkövesdi KC - Budapesti Honvéd SE 26 - 29
2019. március 26. kedd
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Dabasi KC VSE II. 27 - 29
2019. március 27. szerda
15:20 TFSE-KSA - Mikolik Handball School 29 - 29
2019. március 28. csütörtök
17:45 Székács KE - Hajdúböszörményi TE 28 - 32
2019. március 30. szombat
14:30 Budapesti Honvéd SE - Pick Szeged II. 32 - 26
15:45 Mizse KC - VS Dunakeszi 31 - 30
2019. március 31. vasárnap
17:00 Vecsési SE-KSA - Mezőkövesdi KC 20 - 50
2019. április 3. szerda
15:20 Vecsési SE-KSA - TFSE-KSA 24 - 27
2019. április 4. csütörtök
17:30 Dabasi KC VSE II. - Székács KE 40 - 24
2019. április 5. péntek
16:30 Hajdúböszörményi TE - Budapesti Honvéd SE 32 - 29
18:30 VS Dunakeszi - Balassagyarmati Kábel SE 42 - 35
2019. április 6. szombat
16:00 Mezőkövesdi KC - Pick Szeged II. 36 - 31
16:10 Mikolik Handball School - Mizse KC 41 - 42
2019. április 11. csütörtök
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - TFSE-KSA 29 - 33
2019. április 17. szerda
15:20 TFSE-KSA - Mizse KC 28 - 28
2019. április 24. szerda
15:20 TFSE-KSA - Mezőkövesdi KC 34 - 36
2019. április 25. csütörtök
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Mikolik Handball School 31 - 38
18:00 Pick Szeged II. - Hajdúböszörményi TE 26 - 24
2019. április 27. szombat
14:30 Budapesti Honvéd SE - Dabasi KC VSE II. 36 - 30
15:45 Mizse KC - Vecsési SE-KSA 39 - 25
16:00 Székács KE - VS Dunakeszi 31 - 49
2019. május 9. csütörtök
17:30 Mikolik Handball School - Székács KE 47 - 25
2019. május 10. péntek
18:30 VS Dunakeszi - Budapesti Honvéd SE 25 - 36
2019. május 12. vasárnap
16:00 Dabasi KC VSE II. - Pick Szeged II. 23 - 28
16:00 Mezőkövesdi KC - Hajdúböszörményi TE 38 - 34
17:00 Vecsési SE-KSA - Balassagyarmati Kábel SE 31 - 31
2019. május 14. kedd
16:30 Dabasi KC VSE II. - Hajdúböszörményi TE 39 - 32
2019. május 16. csütörtök
18:00 Pick Szeged II. - VS Dunakeszi 34 - 34
2019. május 18. szombat
16:00 Székács KE - Vecsési SE-KSA 40 - 39
2019. május 19. vasárnap
15:30 Mizse KC - Mezőkövesdi KC 24 - 33
16:00 Budapesti Honvéd SE - Mikolik Handball School 35 - 26
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Budapesti Honvéd SE 22 17 0 5 690 538 152 34
2. Mikolik Handball School 22 15 2 5 813 679 134 32
3. Mizse KC 22 14 2 6 729 625 104 30
4. Mezőkövesdi KC 22 14 1 7 747 614 133 29
5. TFSE-KSA 22 12 4 6 684 610 74 28
6. VS Dunakeszi 22 12 2 8 773 691 82 26
7. Hajdúböszörményi TE 22 12 3 7 699 666 33 26
8. Pick Szeged II. 22 10 3 9 694 600 94 23
9. Balassagyarmati Kábel SE 22 7 1 14 657 731 -74 14
10. Dabasi KC VSE II. 22 6 0 16 643 710 -67 12
11. Vecsési SE-KSA 22 1 2 19 546 782 -236 3
12. Székács KE 22 2 0 20 517 946 -429 0
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Balassagyarmati Kábel SE -1
Hajdúböszörményi TE -1
Törökszentmiklósi Székács Kézilabda Egyesület -4
Vecsési SE-KSA -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ZSOLNAI ZSOLT DOMINIK Mizse KC 199 20
2. LABONCZ LEVENTE VS Dunakeszi 180 21
3. GÁSPÁR ATTILA Balassagyarmati Kábe 176 22
4. SZABÓ DÁNIEL Mezőkövesdi KC 169 20
5. PAPP MÁRTON Mikolik Handball Sch 162 22
6. PÓCS ZOLTÁN KÁROLY Mikolik Handball Sch 156 22
7. KOLLÁR BALÁZS Dabasi KC VSE II. 147 19
8. MOLNÁR ZSOLT Hajdúböszörményi TE 144 19
9. RÁCZ LEVENTE Vecsési SE-KSA 137 21
10. SZABÓ SIMON Székács KE 135 20
11. NÉMETH MÁRTON Budapesti Honvéd SE 133 18
12. SERFŐZŐ KRISZTIÁN Pick Szeged II. 132 19
13. BALÁZS GÁBOR DÁNIEL Budapesti Honvéd SE 127 17
14. BOGNÁR MÁTÉ TFSE-KSA 122 20
15. GULÁCSI BÁLINT Mezőkövesdi KC 117 20
16. GARABUCZI PATRIK ROLAND Mikolik Handball Sch 115 21
17. KATHI PÉTER Hajdúböszörményi TE 114 20
18. KALMÁR ROLAND VS Dunakeszi 113 22
19. NYITRAI BENEDEK SOMA Mizse KC 113 21
20. SOLTÉSZ MÁRK Mizse KC 111 22
21. HALÁSZ PATRIK Székács KE 110 13
22. SÁROSI BALÁZS Mezőkövesdi KC 108 21
23. TÓTH KRISTÓF Budapesti Honvéd SE 105 21
24. PÉK OLIVÉR Mikolik Handball Sch 103 21
25. KATONKA TAMÁS Hajdúböszörményi TE 101 16
26. PÁL SZABOLCS Budapesti Honvéd SE 97 21
27. LAKI GERGŐ Mizse KC 93 16
28. HERCZEG SÁMUEL Vecsési SE-KSA 90 22
29. KOCSIK DÁNIEL Pick Szeged II. 90 20
30. ALMÁSI MARCELL TFSE-KSA 88 21
31. PRASZNA PÉTER Balassagyarmati Kábe 88 22
32. NYITRAI GÁBOR Mizse KC 87 21
33. BALOGH GERGŐ Dabasi KC VSE II. 84 18
34. LOVISTYÉK LEVENTE ZOLTÁN VS Dunakeszi 83 20
35. MALKÓCS MARTIN Vecsési SE-KSA 83 21
36. CSÁNYI ROLAND TFSE-KSA 82 22
37. FORRÓ LÁSZLÓ Balassagyarmati Kábe 79 20
38. SÁFRÁNY BENJÁMIN Dabasi KC VSE II. 76 18
39. BANGA ROLAND GYÖRGY TFSE-KSA 75 22
40. TÓTH ARNOLD Mezőkövesdi KC 75 20
41. KÁDÁR GERGŐ Dabasi KC VSE II. 74 18
42. MOLNÁR FARKAS GÁBOR Vecsési SE-KSA 73 22
43. SCHNETTER KRISZTIÁN Székács KE 68 18
44. BODON MÁTÉ Mikolik Handball Sch 67 22
45. CURPAS MARCELL TFSE-KSA 67 22
46. RAMÓCZI ROLAND Hajdúböszörményi TE 67 11
47. BARTÓK BOTOND Mezőkövesdi KC 66 16
48. CSAVAJDA GERGELY VS Dunakeszi 66 16
49. BODON BALÁZS Mikolik Handball Sch 61 22
50. RAB GYULA CSONGOR Hajdúböszörményi TE 60 12
51. SZŐKE LEVENTE ZOLTÁN Pick Szeged II. 60 18
52. MOKCSAY DOMINIK Pick Szeged II. 59 22
53. PAPP BENCE TFSE-KSA 59 21
54. TÓTH ÁDÁM Pick Szeged II. 58 20
55. BÁN BALÁZS VS Dunakeszi 55 21
56. SZŐLLŐS SÁNDOR Hajdúböszörményi TE 55 21
57. VESZELSZKI BENCE Mizse KC 55 18
58. RÖFFLER DÁNIEL Balassagyarmati Kábe 53 17
59. SCHULTHEISZ BOTOND Mikolik Handball Sch 52 22
60. BAGYAL KORNÉL Balassagyarmati Kábe 51 21
61. BAGJOS ATTILA ZSOLT Vecsési SE-KSA 50 22
62. MIKLÁN KRISTÓF Vecsési SE-KSA 50 22
63. TÓTH GERGŐ Mezőkövesdi KC 48 21
64. MALYA MÁRK TFSE-KSA 47 8
65. BALOGH LÁSZLÓ TIBOR Székács KE 46 21
66. KUNSZT BENEDEK VS Dunakeszi 46 17
67. OLÁH TIBOR Balassagyarmati Kábe 46 18
68. TUSJAK MIKLÓS Pick Szeged II. 46 22
69. JUHÁSZ ANDRÁS Pick Szeged II. 44 21
70. MADARÁSZ ERIK ZSOLT VS Dunakeszi 44 20
71. TÓTH ZSOLT Mezőkövesdi KC 43 20
72. MUZSLAY IVÁN Budapesti Honvéd SE 42 21
73. PÉTER GÁBOR Balassagyarmati Kábe 42 8
74. GERCSÓ BALÁZS Pick Szeged II. 40 11
75. KOZMA ATTILA TFSE-KSA 40 22
76. KITKA DÁVID SÁNDOR Budapesti Honvéd SE 39 21
77. HEGEDŰS MÁTÉ Székács KE 38 20
78. KAVALECZ DÁNIEL Dabasi KC VSE II. 38 13
79. BLASKÓ BENCE TFSE-KSA 36 22
80. MOLNÁR SEBESTYÉN Mikolik Handball Sch 36 19
81. STRUPKA JÁCINT ATTILA Dabasi KC VSE II. 36 9
82. BORBÉLY ANDRÁS Pick Szeged II. 35 22
83. MITRIK LÁSZLÓ Székács KE 35 3
84. NÉMETH SZABOLCS Budapesti Honvéd SE 35 13
85. SZABÓ BENCE BÁLINT Pick Szeged II. 34 15
86. SZÉKELY ERNŐ TFSE-KSA 33 22
87. TÁLYAI TIBOR Hajdúböszörményi TE 33 21
88. PUSKÁR ERIK Hajdúböszörményi TE 32 21
89. RAD GERGELY Budapesti Honvéd SE 32 21
90. CSAPLÁR SZILÁRD Dabasi KC VSE II. 31 19
91. KOTHENCZ KRISTÓF VS Dunakeszi 31 20
92. CZEGLÉDI NÁNDOR Mezőkövesdi KC 30 20
93. ERDEI GÁBOR MÁRK VS Dunakeszi 30 18
94. SZILÁGYI TAMÁS Dabasi KC VSE II. 30 20
95. BATTAI MARCELL VS Dunakeszi 29 14
96. CZEBA ZSOLT VS Dunakeszi 28 22
97. RACH BÁLINT JÁNOS Budapesti Honvéd SE 28 18
98. TENGERI MARTIN Mezőkövesdi KC 28 18
99. VARGA RICHÁRD Vecsési SE-KSA 28 6
100. TIBOLYA DÁVID VS Dunakeszi 27 16
101. BÓDI ÁKOS Hajdúböszörményi TE 26 20
102. MIKOLIK MÁTÉ Mikolik Handball Sch 26 20
103. PÉTER ÁRPÁD Mizse KC 26 22
104. GÖNCZY GERGŐ Dabasi KC VSE II. 24 9
105. TEKNŐS KRISZTIÁN Balassagyarmati Kábe 24 21
106. FARKAS SIMON Budapesti Honvéd SE 23 21
107. GITAY-GORZÓ CSABA Pick Szeged II. 23 12
108. PÉCSI MÁTÉ Balassagyarmati Kábe 23 14
109. HÁBLI TIBOR Dabasi KC VSE II. 22 19
110. LŐRIK CSEGŐ Balassagyarmati Kábe 22 18
111. BUCZKÓ GYÖRGY Hajdúböszörményi TE 21 9
112. ERDÉLYI BENCE Dabasi KC VSE II. 21 22
113. TÓTH-MOLNÁR GELLÉRT Pick Szeged II. 21 21
114. NÉMETH MARTIN Dabasi KC VSE II. 20 6
115. ALMÁSSY MÁTÉ TFSE-KSA 19 21
116. JUHÁSZ KRISTÓF Pick Szeged II. 19 22
117. BARANYI BENCE Székács KE 18 20
118. PATAKI DÁNIEL Mezőkövesdi KC 18 22
119. BALOGH TAMÁS Dabasi KC VSE II. 17 10
120. GÖCSEI PATRIK OLIVÉR VS Dunakeszi 16 4
121. BUZÁS ÁDÁM Hajdúböszörményi TE 15 10
122. DOBÁR LEVENTE Mikolik Handball Sch 15 22
123. KOVÁCS PÉTER BENCE TFSE-KSA 15 21
124. VINCZE ERVIN Mezőkövesdi KC 15 20
125. BAKÓ BENCE NORBERT Mezőkövesdi KC 14 14
126. BALLA GÁBOR Balassagyarmati Kábe 14 11
127. OKOLENSZKI PATRIK Balassagyarmati Kábe 14 21
128. SZITTER PATRIK TAMÁS Mikolik Handball Sch 14 21
129. ALMÁSI JÁNOS BENCE Mizse KC 13 17
130. BAGYAL BOTOND Balassagyarmati Kábe 13 10
131. BOKOR ÁKOS Vecsési SE-KSA 13 20
132. CSUTAK ÁDÁM Pick Szeged II. 13 6
133. KÉPES PÉTER Budapesti Honvéd SE 13 19
134. KOVÁCS JÁNOS NORBERT Székács KE 13 17
135. REDNIC OLIVÉR VS Dunakeszi 13 14
136. STAAR ANDOR Mizse KC 12 8
137. TÚRI FERENC Székács KE 12 10
138. BELUSZ BÁLINT LÁSZLÓ Mizse KC 11 17
139. ESZENYI BÁLINT BALÁZS Hajdúböszörményi TE 11 18
140. ZSÍROS DOMINIK ZSOLT Dabasi KC VSE II. 11 19
141. NAGY ZSOLT Dabasi KC VSE II. 10 18
142. KOVÁCS JÓZSEF MÁRK Hajdúböszörményi TE 9 9
143. FÁBIÁN LÁSZLÓ Balassagyarmati Kábe 8 7
144. FÖLDI IMRE Pick Szeged II. 8 4
145. IGNÁCZ ÁRON Budapesti Honvéd SE 8 11
146. MOLNÁR RICHÁRD KRISZTIÁN Pick Szeged II. 8 10
147. FECSKE ZOLTÁN Székács KE 6 17
148. FEHÉR TIBOR Vecsési SE-KSA 6 15
149. LADÓ ISTVÁN TAMÁS VS Dunakeszi 6 2
150. MÓCZÁR PATRIK Székács KE 6 11
151. PAP BENJÁMIN NOEL Mezőkövesdi KC 6 5
152. UZSOKI DOMINIK LÁSZLÓ Hajdúböszörményi TE 6 20
153. BACH DÁNIEL ZOLTÁN Vecsési SE-KSA 5 7
154. BATA DOMINIK JÁNOS Székács KE 5 10
155. FARKAS BÁLINT LEVENTE Budapesti Honvéd SE 5 3
156. ELŐD KRISTÓF LÉNÁRD VS Dunakeszi 4 5
157. GÓG MARTIN Mizse KC 4 21
158. LIPÁK FERENC Székács KE 4 17
159. MARÓTI KRISTÓF Székács KE 4 4
160. MARSI MIKLÓS ATTILA Székács KE 4 3
161. VAS TITUSZ Balassagyarmati Kábe 4 5
162. BELLER VENCEL Mezőkövesdi KC 3 4
163. KOLTAI DOMONKOS Mikolik Handball Sch 3 14
164. NAGY BENCE Hajdúböszörményi TE 3 13
165. PELYHE PATRIK JÓZSEF Mezőkövesdi KC 3 22
166. TERENYEI TAMÁS Vecsési SE-KSA 3 21
167. DANCSIK BARNABÁS Pick Szeged II. 2 1
168. ÉZSIÁS MARTIN Dabasi KC VSE II. 2 15
169. GÁNCS GERGELY Vecsési SE-KSA 2 4
170. HORVÁTH JÓZSEF PATRIK Mizse KC 2 14
171. JURÁSZIK DÁVID Vecsési SE-KSA 2 2
172. KISS PÉTER ATTILA Mikolik Handball Sch 2 9
173. KOVÁCS DÁNIEL TIBOR Budapesti Honvéd SE 2 9
174. KOVÁCS ZSOLT Hajdúböszörményi TE 2 1
175. MAKULA BALÁZS Pick Szeged II. 2 9
176. OROSZ MARTIN Székács KE 2 1
177. SZLAUKÓ BALÁZS Vecsési SE-KSA 2 19
178. TÖRÖK LEVENTE Mezőkövesdi KC 2 6
179. ZSIGA KRISZTIÁN Mizse KC 2 7
180. BARTÓK ÁKOS Mezőkövesdi KC 1 4
181. BODNÁR ÁDÁM BENCE VS Dunakeszi 1 9
182. ENYEDI BENCE VS Dunakeszi 1 14
183. HORVÁTH DÁVID Székács KE 1 8
184. KÓKAI ATTILA ÖRS Mikolik Handball Sch 1 1
185. KOVÁCS BALÁZS KRISZTIÁN Budapesti Honvéd SE 1 3
186. KŐVÁRI ÁDÁM Mizse KC 1 16
187. KUTI ZSOMBOR Vecsési SE-KSA 1 11
188. NAGY TIBOR TFSE-KSA 1 15
189. PAPP GÁBOR BENCE Vecsési SE-KSA 1 17
190. VERHÓCZKI BENCE Mezőkövesdi KC 1 6
191. BALOGH SZABOLCS SÁNDOR Hajdúböszörményi TE 0 18
192. BERDÓ BALÁZS Dabasi KC VSE II. 0 6
193. BERNÁTH PATRIK Balassagyarmati Kábe 0 22
194. BÓDOG ROLAND Mizse KC 0 5
195. BREDÁK ZOLTÁN Mezőkövesdi KC 0 13
196. FRANK DÁNIEL Vecsési SE-KSA 0 11
197. FULLAJTÁR ÁKOS VS Dunakeszi 0 7
198. GÉMES BENCE Pick Szeged II. 0 20
199. HALMOS DÁNIEL VS Dunakeszi 0 1
200. HARMATI BERTALAN MÓRIC Pick Szeged II. 0 6
201. HAVASI BENCE VS Dunakeszi 0 22
202. HERMANN ÁKOS Dabasi KC VSE II. 0 20
203. JENEI BENEDEK Budapesti Honvéd SE 0 1
204. JOÓ ÁDÁM Mizse KC 0 1
205. KELEMEN GERGŐ Balassagyarmati Kábe 0 1
206. KELEN ÁGOSTON SÁNDOR Mikolik Handball Sch 0 2
207. KIS DÁNIEL Mizse KC 0 2
208. KOVÁCS ÁKOS Székács KE 0 15
209. LABONCZ BARNABÁS VS Dunakeszi 0 3
210. LAKI GÁBOR Mizse KC 0 15
211. LANDESZ ZSOLT Balassagyarmati Kábe 0 18
212. LIPPAI BENCE MÁTÉ Budapesti Honvéd SE 0 2
213. MAKAI ZOLTÁN Mizse KC 0 3
214. MICS DÁNIEL Budapesti Honvéd SE 0 1
215. MIHALIK ZOLTÁN Mizse KC 0 4
216. NAGY BALÁZS Hajdúböszörményi TE 0 20
217. NAGY BOTOND ALEXANDER Mikolik Handball Sch 0 22
218. NAGYMIHÁLY BENCE Pick Szeged II. 0 18
219. NÉMETH ÁBEL Balassagyarmati Kábe 0 2
220. PÁSZTOR GERGŐ Székács KE 0 2
221. PIROS KRISZTIÁN Budapesti Honvéd SE 0 21
222. SARUSI-KISS LÁSZLÓ Pick Szeged II. 0 2
223. SÁVAI LEVENTE TFSE-KSA 0 22
224. SENÁNSZKY ALÁRD PÉTER Mezőkövesdi KC 0 12
225. SZABÓ MARCELL Budapesti Honvéd SE 0 19
226. SZIKORA GERGELY Dabasi KC VSE II. 0 22
227. SZOLYKA LÁSZLÓ SZABOLCS Hajdúböszörményi TE 0 1
228. SZÓRÁD ALEX ATTILA Mizse KC 0 1
229. SZŐRÖS RÓBERT Mizse KC 0 8
230. TAR MILÁN Vecsési SE-KSA 0 11
231. TASI TAMÁS Székács KE 0 11
232. TÓTH SZABOLCS Mizse KC 0 2
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó