Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2018/2019
Női Ifjúsági III. osztály-Észak-Nyugat
2018. szeptember 15. szombat
13:00 KK Ajka - Körmendi DMTE 26 - 30
14:00 Tatai AC - Büki TK 16 - 22
16:00 Celldömölki VSE-Vulkán f. - Komárom VSE 20 - 30
17:00 VKL SE Győr - Egerszegi KK 16 - 26
2018. szeptember 16. vasárnap
16:00 Vady Mosonszolnok - SZESE Győr 32 - 28
2018. szeptember 21. péntek
18:30 Petőfi SK Lipót - SZESE Győr 13 - 25
2018. szeptember 22. szombat
15:00 Komárom VSE - Tatai AC 26 - 14
15:00 Sárvári Kinizsi SE - VKL SE Győr 31 - 19
16:00 Körmendi DMTE - Vady Mosonszolnok 35 - 31
18:00 Büki TK - KSE Bősárkány 34 - 18
2018. szeptember 23. vasárnap
14:00 SZESE Győr - Celldömölki VSE-Vulkán f. 44 - 21
16:00 Egerszegi KK - KK Ajka 24 - 24
2018. szeptember 29. szombat
15:00 Sárvári Kinizsi SE - KSE Bősárkány 34 - 27
16:00 Petőfi SK Lipót - Vady Mosonszolnok 14 - 34
2018. október 2. kedd
17:00 Petőfi SK Lipót - KK Ajka 18 - 27
2018. október 5. péntek
18:00 Petőfi SK Lipót - Tatai AC 35 - 19
2018. október 6. szombat
14:00 KSE Bősárkány - Komárom VSE 23 - 27
15:00 KK Ajka - Sárvári Kinizsi SE 37 - 30
16:00 Körmendi DMTE - Egerszegi KK 34 - 15
2018. október 7. vasárnap
13:00 VKL SE Győr - Büki TK 16 - 28
15:00 Tatai AC - SZESE Győr 16 - 32
15:00 Celldömölki VSE-Vulkán f. - Vady Mosonszolnok 18 - 44
2018. október 13. szombat
16:00 Vady Mosonszolnok - Tatai AC 48 - 25
16:00 Sárvári Kinizsi SE - Egerszegi KK 27 - 20
18:00 Büki TK - KK Ajka 21 - 28
2018. október 14. vasárnap
13:00 SZESE Győr - KSE Bősárkány 36 - 20
15:00 Celldömölki VSE-Vulkán f. - Körmendi DMTE 22 - 41
15:00 Komárom VSE - VKL SE Győr 27 - 23
2018. október 20. szombat
14:00 KSE Bősárkány - Vady Mosonszolnok 26 - 31
16:00 Körmendi DMTE - Sárvári Kinizsi SE 29 - 22
2018. október 21. vasárnap
13:00 VKL SE Győr - SZESE Győr 28 - 44
13:00 Tatai AC - Celldömölki VSE-Vulkán f. 31 - 21
16:00 Egerszegi KK - Büki TK 36 - 27
18:00 KK Ajka - Komárom VSE 27 - 30
2018. október 26. péntek
19:00 Tatai AC - Körmendi DMTE 18 - 31
2018. október 27. szombat
15:00 Komárom VSE - Egerszegi KK 19 - 26
16:00 Celldömölki VSE-Vulkán f. - KSE Bősárkány 16 - 26
16:00 Vady Mosonszolnok - VKL SE Győr 36 - 25
18:00 Büki TK - Sárvári Kinizsi SE 35 - 27
2018. október 28. vasárnap
14:00 SZESE Győr - KK Ajka 37 - 20
2018. október 31. szerda
14:00 Büki TK - Petőfi SK Lipót 32 - 25
2018. november 2. péntek
20:00 KSE Bősárkány - Petőfi SK Lipót 19 - 20
2018. november 4. vasárnap
15:00 Celldömölki VSE-Vulkán f. - Petőfi SK Lipót 17 - 32
2018. november 8. csütörtök
18:00 Komárom VSE - Petőfi SK Lipót 19 - 17
2018. november 10. szombat
12:00 KK Ajka - Vady Mosonszolnok 29 - 34
14:00 KSE Bősárkány - Tatai AC 26 - 18
16:00 Sárvári Kinizsi SE - Komárom VSE 30 - 23
16:00 Egerszegi KK - SZESE Győr 24 - 29
16:00 Körmendi DMTE - Büki TK 29 - 32
2018. november 11. vasárnap
13:00 VKL SE Győr - Celldömölki VSE-Vulkán f. 29 - 26
2018. november 17. szombat
14:00 KSE Bősárkány - Körmendi DMTE 27 - 36
15:00 Komárom VSE - Büki TK 27 - 33
16:00 Vady Mosonszolnok - Egerszegi KK 29 - 28
16:00 Petőfi SK Lipót - VKL SE Győr 23 - 18
2018. november 18. vasárnap
14:00 SZESE Győr - Sárvári Kinizsi SE 30 - 24
15:00 Celldömölki VSE-Vulkán f. - KK Ajka 22 - 27
16:00 Tatai AC - VKL SE Győr 23 - 32
2018. november 24. szombat
12:00 KK Ajka - Tatai AC 32 - 12
15:00 Sárvári Kinizsi SE - Vady Mosonszolnok 22 - 30
16:00 Egerszegi KK - Celldömölki VSE-Vulkán f. 37 - 24
16:00 Körmendi DMTE - Komárom VSE 28 - 18
18:00 Büki TK - SZESE Győr 23 - 29
2018. november 25. vasárnap
13:00 VKL SE Győr - KSE Bősárkány 25 - 28
2018. december 1. szombat
14:00 KSE Bősárkány - KK Ajka 26 - 21
16:00 Vady Mosonszolnok - Büki TK 36 - 17
17:00 VKL SE Győr - Körmendi DMTE 26 - 36
2018. december 2. vasárnap
14:00 SZESE Győr - Komárom VSE 39 - 29
15:00 Tatai AC - Egerszegi KK 22 - 28
15:00 Celldömölki VSE-Vulkán f. - Sárvári Kinizsi SE 21 - 32
2018. december 4. kedd
18:00 Petőfi SK Lipót - Egerszegi KK 24 - 19
2018. december 8. szombat
15:00 Komárom VSE - Vady Mosonszolnok 28 - 27
15:00 Sárvári Kinizsi SE - Tatai AC 32 - 19
16:00 Körmendi DMTE - SZESE Győr 28 - 26
18:00 Büki TK - Celldömölki VSE-Vulkán f. 35 - 25
2018. december 9. vasárnap
12:00 Egerszegi KK - KSE Bősárkány 39 - 22
13:00 KK Ajka - VKL SE Győr 26 - 15
16:00 Petőfi SK Lipót - Körmendi DMTE 21 - 26
2018. december 15. szombat
15:00 Sárvári Kinizsi SE - Petőfi SK Lipót 31 - 21
2019. február 9. szombat
15:00 Vady Mosonszolnok - Petőfi SK Lipót 23 - 32
2019. február 15. péntek
17:00 Egerszegi KK - VKL SE Győr 30 - 27
2019. február 16. szombat
11:00 SZESE Győr - Vady Mosonszolnok 31 - 26
17:00 Komárom VSE - Celldömölki VSE-Vulkán f. 36 - 20
18:00 Büki TK - Tatai AC 39 - 25
2019. február 17. vasárnap
17:00 KSE Bősárkány - Sárvári Kinizsi SE 34 - 36
2019. február 22. péntek
19:00 SZESE Győr - Petőfi SK Lipót 33 - 18
2019. február 23. szombat
10:00 Tatai AC - Komárom VSE 20 - 30
16:00 Vady Mosonszolnok - Körmendi DMTE 29 - 28
2019. február 24. vasárnap
13:00 VKL SE Győr - Sárvári Kinizsi SE 20 - 28
15:00 Celldömölki VSE-Vulkán f. - SZESE Győr 20 - 54
16:00 KK Ajka - Egerszegi KK 25 - 27
16:30 KSE Bősárkány - Büki TK 25 - 36
2019. március 2. szombat
14:00 Egerszegi KK - Körmendi DMTE 22 - 32
15:00 Sárvári Kinizsi SE - KK Ajka 26 - 26
15:00 Komárom VSE - KSE Bősárkány 33 - 27
16:00 Vady Mosonszolnok - Celldömölki VSE-Vulkán f. 31 - 21
18:00 Büki TK - VKL SE Győr 30 - 28
2019. március 3. vasárnap
14:00 SZESE Győr - Tatai AC 40 - 18
19:00 KK Ajka - Büki TK 32 - 29
2019. március 4. hétfő
16:45 Körmendi DMTE - KK Ajka 33 - 21
2019. március 9. szombat
13:00 VKL SE Győr - Komárom VSE 27 - 29
16:00 Körmendi DMTE - Celldömölki VSE-Vulkán f. 43 - 17
2019. március 10. vasárnap
14:00 Egerszegi KK - Sárvári Kinizsi SE 21 - 25
14:00 KSE Bősárkány - SZESE Győr 29 - 45
15:00 Tatai AC - Vady Mosonszolnok 22 - 30
2019. március 14. csütörtök
17:00 Celldömölki VSE-Vulkán f. - Tatai AC 22 - 27
2019. március 16. szombat
15:00 Sárvári Kinizsi SE - Körmendi DMTE 30 - 22
16:00 Vady Mosonszolnok - KSE Bősárkány 31 - 27
18:00 Büki TK - Egerszegi KK 35 - 29
2019. március 17. vasárnap
14:00 SZESE Győr - VKL SE Győr 39 - 25
15:00 Komárom VSE - KK Ajka 23 - 29
2019. március 23. szombat
18:00 Büki TK - Vady Mosonszolnok 40 - 28
2019. március 24. vasárnap
17:30 KK Ajka - Petőfi SK Lipót 26 - 18
2019. március 28. csütörtök
18:00 KK Ajka - SZESE Győr 27 - 35
2019. március 30. szombat
13:00 VKL SE Győr - Vady Mosonszolnok 25 - 27
14:00 KSE Bősárkány - Celldömölki VSE-Vulkán f. 37 - 35
16:00 Körmendi DMTE - Tatai AC 41 - 18
2019. március 31. vasárnap
16:00 Egerszegi KK - Komárom VSE 26 - 26
17:00 Sárvári Kinizsi SE - Büki TK 24 - 29
2019. április 5. péntek
16:30 VKL SE Győr - Petőfi SK Lipót 18 - 16
2019. április 6. szombat
15:00 Tatai AC - KSE Bősárkány 31 - 28
16:00 Celldömölki VSE-Vulkán f. - VKL SE Győr 13 - 28
18:00 Büki TK - Körmendi DMTE 30 - 35
2019. április 7. vasárnap
14:00 Vady Mosonszolnok - KK Ajka 39 - 24
14:00 SZESE Győr - Egerszegi KK 36 - 23
15:00 Komárom VSE - Sárvári Kinizsi SE 21 - 27
2019. április 12. péntek
17:00 Petőfi SK Lipót - Celldömölki VSE-Vulkán f. 32 - 11
2019. április 13. szombat
13:00 VKL SE Győr - Tatai AC 37 - 26
15:00 Sárvári Kinizsi SE - SZESE Győr 21 - 26
16:00 Körmendi DMTE - KSE Bősárkány 44 - 24
18:00 Büki TK - Komárom VSE 34 - 26
2019. április 14. vasárnap
13:00 KK Ajka - Celldömölki VSE-Vulkán f. 30 - 21
16:00 Egerszegi KK - Vady Mosonszolnok 24 - 26
2019. április 17. szerda
18:30 Komárom VSE - SZESE Győr 21 - 23
2019. április 18. csütörtök
14:00 Petőfi SK Lipót - Büki TK 28 - 31
2019. április 20. szombat
15:00 Petőfi SK Lipót - Komárom VSE 20 - 19
2019. április 26. péntek
19:00 Tatai AC - Petőfi SK Lipót 26 - 23
2019. április 27. szombat
15:00 Komárom VSE - Körmendi DMTE 26 - 35
16:00 Celldömölki VSE-Vulkán f. - Egerszegi KK 27 - 31
16:00 Vady Mosonszolnok - Sárvári Kinizsi SE 26 - 22
2019. április 28. vasárnap
14:00 Tatai AC - KK Ajka 23 - 21
14:00 SZESE Győr - Büki TK 26 - 29
14:00 KSE Bősárkány - VKL SE Győr 20 - 23
2019. április 29. hétfő
17:30 Egerszegi KK - Petőfi SK Lipót 29 - 20
2019. május 2. csütörtök
19:00 Petőfi SK Lipót - KSE Bősárkány 20 - 21
2019. május 11. szombat
15:00 Sárvári Kinizsi SE - Celldömölki VSE-Vulkán f. 30 - 17
16:00 Körmendi DMTE - VKL SE Győr 20 - 18
2019. május 12. vasárnap
14:00 Petőfi SK Lipót - Sárvári Kinizsi SE 19 - 21
16:00 Egerszegi KK - Tatai AC 43 - 26
17:00 KK Ajka - KSE Bősárkány 29 - 38
2019. május 16. csütörtök
19:00 KSE Bősárkány - Egerszegi KK 22 - 31
2019. május 17. péntek
18:00 Körmendi DMTE - Petőfi SK Lipót 30 - 24
2019. május 18. szombat
13:00 VKL SE Győr - KK Ajka 32 - 26
16:00 Vady Mosonszolnok - Komárom VSE 34 - 25
2019. május 19. vasárnap
14:00 SZESE Győr - Körmendi DMTE 22 - 24
15:00 Celldömölki VSE-Vulkán f. - Büki TK 18 - 36
16:00 Tatai AC - Sárvári Kinizsi SE 21 - 38
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Körmendi DMTE 24 21 0 3 770 565 205 42
2. SZESE Győr 24 20 0 4 809 559 250 40
3. Vady Mosonszolnok 24 19 0 5 762 616 146 38
4. Büki TK 24 18 0 6 737 636 101 36
5. Sárvári Kinizsi SE 24 15 1 8 670 593 77 31
6. Egerszegi KK 24 12 2 10 658 624 34 26
7. Komárom VSE 24 11 1 12 618 629 -11 23
8. KK Ajka 24 10 2 12 640 643 -3 22
9. Petőfi SK Lipót 24 8 0 16 533 574 -41 16
10. KSE Bősárkány 24 7 0 17 620 731 -111 14
11. VKL SE Győr 24 7 0 17 580 658 -78 14
12. Tatai AC 24 5 0 19 516 757 -241 10
13. Celldömölki VSE-Vulkán f. 24 0 0 24 495 823 -328 -1
14. Répcelaki SE (TÖRÖLVE)
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Celldömölki VSE- Vulkán fürdő -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. CSICS LUCA Tatai AC 187 23
2. ZSIGA RÉKA JANKA Körmendi DMTE 185 24
3. SZABÓ NOÉMI Büki TK 176 24
4. MOLNÁR DORINA Vady Mosonszolnok 165 21
5. MOLNÁR ANNA DORINA Petőfi SK Lipót 164 24
6. KIRÁLY BARBARA KÁRMEN Vady Mosonszolnok 156 23
7. CSELEDI MAJA Büki TK 151 24
8. SZABÓ DÓRA Büki TK 149 24
9. HORVÁTH DIÁNA Körmendi DMTE 146 24
10. HERCZEG KATA Körmendi DMTE 142 24
11. MILOTAI SÁRA Komárom VSE 140 16
12. TÖRÖK NÁRCISZ KSE Bősárkány 139 20
13. HORVÁTH ZORA Komárom VSE 136 24
14. CSATA PANNA Egerszegi KK 135 19
15. MARTON HELGA Celldömölki VSE-Vulk 135 24
16. GOTTHÁRD KLAUDIA Egerszegi KK 126 23
17. KELEMEN ANNABELLA Büki TK 122 24
18. PEM TÍMEA KATALIN Egerszegi KK 120 23
19. KONDOR KATA VKL SE Győr 117 22
20. PATAKY LUCA SZESE Győr 116 20
21. HORVÁTH EMMA Sárvári Kinizsi SE 109 24
22. SOMLAI VIKTÓRIA Körmendi DMTE 100 23
23. KELEMEN ALEXANDRA SZESE Győr 94 23
24. CSER BERNADETT KSE Bősárkány 93 17
25. HORVÁTH FLÓRA ANNA KSE Bősárkány 92 14
26. KÓSZÁS FRANCISKA SZESE Győr 91 22
27. VASVÁRI-TÓTH EMMA SZESE Győr 91 22
28. KOVÁCS AIDA Vady Mosonszolnok 87 23
29. BURNÓCZKI NÓRA Petőfi SK Lipót 86 24
30. VÖLLER PETRA KK Ajka 86 21
31. JALKÓCZI KAROLIN KK Ajka 84 22
32. PUSZTAI BOGLÁRKA VKL SE Győr 84 22
33. ZOLNAI FANNI Tatai AC 84 23
34. SZALAI FANNI ESZTER Celldömölki VSE-Vulk 80 23
35. MENYHÁRT DORKA SZESE Győr 76 22
36. STRAUS NIKOL SZESE Győr 16 8 75 22
Vady Mosonszolnok 59 14
37. BORSOS FANNI KK Ajka 74 16
38. FOLTÁNYI ENIKŐ Petőfi SK Lipót 70 24
39. JANDÓ ESZTER VKL SE Győr 70 19
40. NEMESNYIK ANNA Komárom VSE 70 15
41. FARKAS LIZA Sárvári Kinizsi SE 69 17
42. VIGANO VIKTÓRIA Sárvári Kinizsi SE 69 22
43. FÁBIÁN XÉNIA KK Ajka 68 15
44. SZALAI SZONJA Celldömölki VSE-Vulk 68 24
45. WERTÁL DÓRA Petőfi SK Lipót 66 24
46. MARTON ADÉL Sárvári Kinizsi SE 65 21
47. MOLNÁR ALIZ DIÁNA Petőfi SK Lipót 63 23
48. SIMON NIKOLETT Tatai AC 63 24
49. KÁLMÁN PETRA KSE Bősárkány 62 23
50. LUKÁCS KINGA Komárom VSE 62 22
51. NÉMETH MELANI Büki TK 62 19
52. GUTECZ RÉKA Vady Mosonszolnok 61 23
53. HORVÁTH DALMA Sárvári Kinizsi SE 60 22
54. DÁVID VIRÁG Sárvári Kinizsi SE 59 22
55. SVENDOR RENI KK Ajka 59 23
56. SZÉLESI SÁRA Celldömölki VSE-Vulk 59 19
57. BARABÁS HANNA Sárvári Kinizsi SE 56 23
58. SZALAI LILI Körmendi DMTE 56 24
59. SZÓRÁDI ÉVA Tatai AC 56 22
60. GYÖRGY PANNA KK Ajka 54 17
61. BERKI ALÍZ VIRÁG Celldömölki VSE-Vulk 53 18
62. KOCZMANN ESZTER SZESE Győr 52 19
63. BUSZNYÁK LAURA KK Ajka 51 11
64. FARKAS NIKOLETTA SZESE Győr 50 23
65. KOCZMANN MÓNIKA SZESE Győr 50 22
66. PAPP FRUZSINA Vady Mosonszolnok 50 24
67. VARGA VIKTÓRIA VKL SE Győr 50 10
68. MARTON MIRA Egerszegi KK 49 21
69. WINDOCH LEILA Komárom VSE 48 22
70. HORVÁTH ANNA Sárvári Kinizsi SE 47 19
71. VOLTER PETRA SZESE Győr 46 13
72. MAJOR REGINA Egerszegi KK 43 23
73. BLASKOVICS DIÁNA Egerszegi KK 42 22
74. JANKOVICS LUCA SZESE Győr 42 17
75. HAJTÓ ALICIA KINGA Vady Mosonszolnok 41 24
76. LÓCZI AMETISZT KK Ajka 41 19
77. PÉTER SÁRA Körmendi DMTE 40 18
78. DÉNES HANNA Sárvári Kinizsi SE 39 23
79. SZABÓ ESZTER Sárvári Kinizsi SE 39 22
80. VARGA KORINNA Körmendi DMTE 39 23
81. FEKETE KLAUDIA KSE Bősárkány 37 22
82. EKK TAMARA CSENGE Komárom VSE 36 24
83. ŐRI TÜNDE Körmendi DMTE 36 13
84. HAY SÁRA PIROSKA VKL SE Győr 35 21
85. KARÁCSONY RÉKA LILI Petőfi SK Lipót 35 20
86. KISS REBEKA VKL SE Győr 33 15
87. PULEO DESIRÉE Tatai AC 33 16
88. MARTON DÓRA Büki TK 32 24
89. BUZÁS VIVIEN BIANKA Celldömölki VSE-Vulk 31 21
90. SZAKÁCS ALEXA Vady Mosonszolnok 31 21
91. IZER MÁRTA VKL SE Győr 30 16
92. NÉMETH ESZTER Celldömölki VSE-Vulk 30 18
93. PÓCZIK VANESSZA KSE Bősárkány 30 14
94. CSARANKÓ ZSÓFIA VKL SE Győr 29 7
95. HAMAR DÓRA Komárom VSE 29 23
96. KOVÁCS DOROTTYA ELVIRA KSE Bősárkány 29 14
97. NICK VERONIKA VKL SE Győr 29 17
98. SIKLÓSI DOMINIKA Tatai AC 29 22
99. VELENCEI RENÁTA Komárom VSE 29 24
100. BODÓ BRIGITTA VKL SE Győr 28 16
101. BOGÁR JANKA Egerszegi KK 27 23
102. MURÁNYI REGINA Egerszegi KK 27 23
103. VELENCEI REBEKA Komárom VSE 27 23
104. BODA MELINDA Vady Mosonszolnok 26 23
105. BUDAVÁRI CSILLA GYÖNGYI Egerszegi KK 26 19
106. HORVÁTH NÓRA KSE Bősárkány 26 20
107. VAMPER DÓRA Sárvári Kinizsi SE 26 21
108. FARKAS JANKA Körmendi DMTE 24 22
109. GAZSÓ BARBARA KSE Bősárkány 24 23
110. NAGY LUCA Petőfi SK Lipót 24 23
111. TATAI LILI SZESE Győr 23 9
112. BÍRÓ LAURA Egerszegi KK 22 21
113. GELENCSÉR LILI KK Ajka 22 11
114. GYURASITS HELGA Büki TK 22 19
115. SCHEILY ZSÓFIA KK Ajka 22 19
116. TÓTH ATINA KK Ajka 22 11
117. KOVÁCS NIKOLETT DZSENIFER KSE Bősárkány 20 22
118. SZÁNTÓ HENRIETT KSE Bősárkány 20 22
119. SZEILER NIKOLETT Tatai AC 20 20
120. SEBESTYÉN DZSENIFER Komárom VSE 17 9
121. VARGA FANNI Komárom VSE 17 18
122. KONYECSNYIK RÉKA Vady Mosonszolnok 16 5
123. PIRK TAMARA Vady Mosonszolnok 16 22
124. RANYÁK VANESSZA Vady Mosonszolnok 16 19
125. TOMPA ANNA Tatai AC 16 18
126. HAJBA NIKOLETT Egerszegi KK 15 19
127. NAGY ANNA KSE Bősárkány 15 21
128. NÉMETH HANNA Sárvári Kinizsi SE 15 21
129. ZSIRAY ANNA Vady Mosonszolnok 15 5
130. ZSOLDOS KIRA ANISSZA Celldömölki VSE-Vulk 14 23
131. LUKÁCS ADÉL VKL SE Győr 13 10
132. GICZI GRÉTA Celldömölki VSE-Vulk 12 24
133. GŐCZE ZSÓFIA SZESE Győr 12 3
134. KŐVÁRI ALEXANDRA Vady Mosonszolnok 12 23
135. IZSÁN LUCA KK Ajka 11 17
136. MIKLÓS DOMINIKA Egerszegi KK 11 20
137. TAKÁCS TEKLA Vady Mosonszolnok 11 23
138. TÓTH REBEKA KK Ajka 11 12
139. BAKSAI-ISOPP EMMA Sárvári Kinizsi SE 10 15
140. CSÉKEI VANESSZA FANNI VKL SE Győr 10 17
141. RÁCZ REBEKA Tatai AC 10 11
142. VÁRADI FRANCISKA SZESE Győr 10 21
143. FENYVESI JÚLIA KK Ajka 9 24
144. KOVÁCS JÁZMIN KK Ajka 9 5
145. NÉMETH IZABELLA Büki TK 9 22
146. NÉMETH LAURA Büki TK 9 20
147. SURÁNYI ESZTER VKL SE Győr 9 12
148. ERCSEY CSENGE IDA Tatai AC 8 18
149. ORBÁN GEORGINA Petőfi SK Lipót 8 3
150. UNGER EMESE DOROTTYA VKL SE Győr 8 5
151. BUNKHARDT REGINA Tatai AC 7 20
152. HEVEDER PATRÍCIA Petőfi SK Lipót 7 13
153. SIMON MÍRA NINETTA VKL SE Győr 7 15
154. SZABÓ LAURA FANNI VKL SE Győr 6 18
155. SZABÓ REBEKA KSE Bősárkány 6 6
156. VARGA ESZTER Celldömölki VSE-Vulk 6 16
157. FARKAS ESZTER Egerszegi KK 5 2
158. GAZSÓ FANNI ZSÓKA KSE Bősárkány 5 12
159. KOVÁCS BIANKA KLAUDIA Büki TK 5 22
160. MARTON LORA Egerszegi KK 5 20
161. PINTÉR BOGLÁRKA VKL SE Győr 5 10
162. SZAKÁCS REBEKA Celldömölki VSE-Vulk 5 15
163. TÓTH SZABRINA BARBARA KK Ajka 5 1
164. HORVÁTH MELITTA ERZSÉBET Egerszegi KK 4 18
165. KULCSÁR PETRA VKL SE Győr 4 9
166. MÁTYUS BOGLÁRKA GABRIELLA Petőfi SK Lipót 4 2
167. MÁTYUS REBEKA KAMILLA Petőfi SK Lipót 4 21
168. SCHMOLCZER KINGA PETRA Sárvári Kinizsi SE 4 13
169. TAVASZI KRISZTINA KK Ajka 4 10
170. HUSZÁR HANNA VKL SE Győr 3 6
171. KASZA DÓRA Sárvári Kinizsi SE 3 15
172. KRÜPL VANDA Komárom VSE 3 5
173. NAGY LUCA Tatai AC 3 14
174. ÓDOR RÉKA KK Ajka 3 7
175. TÓTH REGINA KK Ajka 3 12
176. TÜSKE PATRICIA VKL SE Győr 3 2
177. EŐRY ESZTER KSE Bősárkány 2 5
178. FARKAS ZSÓKA KK Ajka 2 3
179. HUSZÁR DOROTTYA VKL SE Győr 2 8
180. MATIS DORINA NAPSUGÁR VKL SE Győr 2 6
181. RÁCZ PETRA VIVIEN SZESE Győr 2 9
182. SZAKÁCS DZSENIFER Körmendi DMTE 2 7
183. BIHARI REGINA Komárom VSE 1 10
184. DIKÁCZ LORA Komárom VSE 1 11
185. FAZEKAS ZSANETT Petőfi SK Lipót 1 17
186. GECSEI FRUZSINA VKL SE Győr 1 10
187. GYÖRGY RÓZSA Komárom VSE 1 19
188. HAJAS DORINA Celldömölki VSE-Vulk 1 6
189. KONCZ JANKA BOGLÁRKA SZESE Győr 1 22
190. KOVÁCS DÓRA Egerszegi KK 1 11
191. MÁTYUS LILLA ANGELIKA Petőfi SK Lipót 1 6
192. MISTERKIEVICZ REBEKA VKL SE Győr 1 2
193. PAPP KATALIN VKL SE Győr 1 9
194. PÖRNECZI FANNI Celldömölki VSE-Vulk 1 11
195. SZAKÁL ÁGNES Komárom VSE 1 5
196. VÉGH VANESSZA SZESE Győr 1 1
197. ANEK JANKA Körmendi DMTE 0 24
198. BALÁZS ANITA SZESE Győr 0 10
199. BALI RÉKA KK Ajka 0 1
200. BANKÓ LAURA Vady Mosonszolnok 0 24
201. BOGNÁR BOGLÁRKA Tatai AC 0 24
202. BOKOR BARBARA Sárvári Kinizsi SE 0 21
203. BURNÓCZKI RÉKA Petőfi SK Lipót 0 24
204. BUZÁSI NIKOLETTA KÍRA VKL SE Győr 0 11
205. BÜKI BARBARA KSE Bősárkány 0 16
206. CSERI KATA Petőfi SK Lipót 0 2
207. CSIZMADIA ÍRISZ Petőfi SK Lipót 0 22
208. DOBI TIMEA Egerszegi KK 0 23
209. DOMJÁN MELINDA GIZELLA Egerszegi KK 0 23
210. DOMOSZLAI BIANKA KSE Bősárkány 0 4
211. DOMOSZLAI MARTINA KSE Bősárkány 0 3
212. HASZONICS DÓRA VKL SE Győr 0 2
213. HORVÁTH BOGLÁRKA KSE Bősárkány 0 23
214. HORVÁTH EVELIN Sárvári Kinizsi SE 0 23
215. HORVÁTH VIRÁG VKL SE Győr 0 7
216. HOSSZÚ ESZTER KK Ajka 0 12
217. JUHÁSZ ANNA Komárom VSE 0 24
218. KAKAS TÍRIA VIOLETTA Körmendi DMTE 0 4
219. KAPOSVÁRI BETTINA Tatai AC 0 8
220. KOVÁCS ADÉL KK Ajka 0 24
221. KÖRMENDI KLAUDIA VKL SE Győr 0 1
222. LUDADI KITTI Tatai AC 0 5
223. MAGERA GRÉTA VKL SE Győr 0 6
224. MARTON LUCA Celldömölki VSE-Vulk 0 1
225. MARTON NIKOLETT Celldömölki VSE-Vulk 0 22
226. NAGY JÚLIA Körmendi DMTE 0 18
227. NAGYFI NOÉMI VKL SE Győr 0 2
228. PIROS VERONIKA Büki TK 0 23
229. SÁRI VIRÁG SZESE Győr 0 21
230. SÁRKÁNY BOGLÁRKA BARBARA KSE Bősárkány 0 7
231. SERBÁN DÓRA KATALIN VKL SE Győr 0 2
232. SOMOGYI RÉKA Vady Mosonszolnok 0 23
233. SZABÓ LILIÁNA Celldömölki VSE-Vulk 0 1
234. SZABÓ SZONJA Körmendi DMTE 0 3
235. SZALAI NIKOLETTA Büki TK 0 24
236. SZAUTNER SZABINA VKL SE Győr 0 12
237. SZÉDELYI ZSÓFIA KSE Bősárkány 0 22
238. TÁLLAI EMESE Egerszegi KK 0 6
239. TOMPA REBEKA Körmendi DMTE 0 4
240. TÓTH LIZA Petőfi SK Lipót 0 2
241. TÓTH REBEKA Sárvári Kinizsi SE 0 4
242. VARGA ORSOLYA Körmendi DMTE 0 4
243. VÉGH ESZTER Sárvári Kinizsi SE 0 1
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó