Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2018/2019
Leány Serdülő III. osztály-Észak-Nyugat
2018. szeptember 12. szerda
19:00 Tapolca VSE - Alba FKC II. 18 - 31
2018. szeptember 13. csütörtök
16:15 KK Ajka - Körmendi DMTE 17 - 25
18:00 Győri Audi ETO KC IV. - Büki TK 53 - 5
2018. szeptember 14. péntek
18:00 Lébényi KSE - Szombathelyi KKA II. 21 - 19
18:00 Celldömölki VSE-Vulkán f. - Vasvár VSE 13 - 16
2018. szeptember 15. szombat
13:00 VKL SE Győr - Egerszegi KK 21 - 14
2018. szeptember 18. kedd
17:00 Vasvár VSE - Győri Audi ETO KC IV. 10 - 25
2018. szeptember 19. szerda
18:00 Alba FKC II. - Celldömölki VSE-Vulkán f. 31 - 6
18:00 Büki TK - Szombathelyi KKA II. 11 - 26
2018. szeptember 21. péntek
17:30 Körmendi DMTE - Tapolca VSE 32 - 17
2018. szeptember 22. szombat
11:00 Lébényi KSE - VKL SE Győr 8 - 23
2018. szeptember 23. vasárnap
10:00 Egerszegi KK - KK Ajka 16 - 15
2018. szeptember 28. péntek
18:00 Celldömölki VSE-Vulkán f. - Tapolca VSE 19 - 25
2018. október 2. kedd
17:00 Vasvár VSE - Szombathelyi KKA II. 10 - 18
18:00 Győri Audi ETO KC IV. - Alba FKC II. 13 - 19
2018. október 4. csütörtök
16:15 KK Ajka - Lébényi KSE 22 - 17
2018. október 5. péntek
17:30 Körmendi DMTE - Egerszegi KK 28 - 18
2018. október 7. vasárnap
15:00 VKL SE Győr - Büki TK 35 - 13
2018. október 9. kedd
17:00 Alba FKC II. - Szombathelyi KKA II. 23 - 12
17:00 Vasvár VSE - VKL SE Győr 16 - 19
2018. október 10. szerda
19:00 Tapolca VSE - Győri Audi ETO KC IV. 19 - 27
2018. október 12. péntek
18:00 Celldömölki VSE-Vulkán f. - Körmendi DMTE 5 - 24
2018. október 13. szombat
11:00 Lébényi KSE - Egerszegi KK 23 - 17
14:00 Büki TK - KK Ajka 16 - 36
2018. október 17. szerda
14:30 Tapolca VSE - Szombathelyi KKA II. 26 - 21
2018. október 18. csütörtök
16:15 KK Ajka - Vasvár VSE 22 - 15
19:30 VKL SE Győr - Alba FKC II. 17 - 17
2018. október 19. péntek
16:30 Győri Audi ETO KC IV. - Celldömölki VSE-Vulkán f. 43 - 13
17:30 Körmendi DMTE - Lébényi KSE 30 - 23
2018. október 21. vasárnap
12:00 Egerszegi KK - Büki TK 34 - 19
2018. október 24. szerda
17:00 Alba FKC II. - KK Ajka 17 - 18
17:00 Büki TK - Lébényi KSE 19 - 34
2018. október 25. csütörtök
17:30 Vasvár VSE - Egerszegi KK 16 - 23
18:00 Győri Audi ETO KC IV. - Körmendi DMTE 38 - 22
2018. október 26. péntek
17:30 Tapolca VSE - VKL SE Győr 21 - 26
18:00 Celldömölki VSE-Vulkán f. - Szombathelyi KKA II. 8 - 22
2018. november 8. csütörtök
16:15 KK Ajka - Tapolca VSE 27 - 19
17:30 Egerszegi KK - Alba FKC II. 11 - 21
2018. november 9. péntek
17:30 Körmendi DMTE - Büki TK 36 - 14
2018. november 10. szombat
11:00 Lébényi KSE - Vasvár VSE 21 - 11
18:00 Szombathelyi KKA II. - Győri Audi ETO KC IV. 22 - 24
2018. november 11. vasárnap
15:00 VKL SE Győr - Celldömölki VSE-Vulkán f. 30 - 12
2018. november 13. kedd
18:00 Győri Audi ETO KC IV. - VKL SE Győr 27 - 17
2018. november 16. péntek
17:30 Körmendi DMTE - Szombathelyi KKA II. 32 - 22
17:30 Tapolca VSE - Egerszegi KK 26 - 21
18:00 Vasvár VSE - Büki TK 32 - 12
2018. november 17. szombat
14:45 Alba FKC II. - Lébényi KSE 29 - 17
2018. november 18. vasárnap
13:00 Celldömölki VSE-Vulkán f. - KK Ajka 12 - 20
2018. november 19. hétfő
16:45 Körmendi DMTE - Vasvár VSE 30 - 14
2018. november 21. szerda
18:00 Büki TK - Alba FKC II. 4 - 24
2018. november 22. csütörtök
16:15 KK Ajka - Győri Audi ETO KC IV. 15 - 21
2018. november 24. szombat
11:00 Lébényi KSE - Tapolca VSE 25 - 17
12:00 Egerszegi KK - Celldömölki VSE-Vulkán f. 17 - 24
2018. november 25. vasárnap
15:00 VKL SE Győr - Szombathelyi KKA II. 20 - 21
2018. november 28. szerda
17:00 Alba FKC II. - Vasvár VSE 12 - 11
2018. november 29. csütörtök
16:15 Szombathelyi KKA II. - KK Ajka 25 - 13
2018. november 30. péntek
16:00 VKL SE Győr - Körmendi DMTE 22 - 27
16:30 Győri Audi ETO KC IV. - Egerszegi KK 36 - 20
17:30 Tapolca VSE - Büki TK 33 - 14
18:00 Celldömölki VSE-Vulkán f. - Lébényi KSE 12 - 17
2018. december 4. kedd
17:00 Vasvár VSE - Tapolca VSE 8 - 18
2018. december 5. szerda
18:00 Lébényi KSE - Győri Audi ETO KC IV. 16 - 31
2018. december 6. csütörtök
16:15 KK Ajka - VKL SE Győr 21 - 17
2018. december 7. péntek
17:30 Körmendi DMTE - Alba FKC II. 25 - 23
2018. december 8. szombat
14:00 Büki TK - Celldömölki VSE-Vulkán f. 12 - 26
2018. december 9. vasárnap
16:00 Egerszegi KK - Szombathelyi KKA II. 15 - 25
2019. január 11. péntek
17:00 Szombathelyi KKA II. - Büki TK 27 - 8
2019. január 18. péntek
17:00 Szombathelyi KKA II. - Celldömölki VSE-Vulkán f. 26 - 18
2019. január 23. szerda
17:00 Alba FKC II. - Tapolca VSE 34 - 13
2019. január 26. szombat
11:00 Celldömölki VSE-Vulkán f. - Alba FKC II. 10 - 21
2019. február 1. péntek
17:30 Alba FKC II. - VKL SE Győr 26 - 20
2019. február 2. szombat
14:00 Szombathelyi KKA II. - Körmendi DMTE 13 - 20
2019. február 5. kedd
17:30 Tapolca VSE - Celldömölki VSE-Vulkán f. 16 - 25
2019. február 8. péntek
19:00 Szombathelyi KKA II. - Lébényi KSE 23 - 27
2019. február 12. kedd
17:30 Vasvár VSE - Celldömölki VSE-Vulkán f. 24 - 16
2019. február 14. csütörtök
16:15 Szombathelyi KKA II. - Tapolca VSE 33 - 14
16:30 Egerszegi KK - VKL SE Győr 27 - 27
2019. február 15. péntek
17:30 Körmendi DMTE - KK Ajka 26 - 14
2019. február 16. szombat
14:00 Büki TK - Győri Audi ETO KC IV. 11 - 55
2019. február 19. kedd
17:30 Tapolca VSE - Körmendi DMTE 19 - 31
18:00 Győri Audi ETO KC IV. - Vasvár VSE 35 - 17
2019. február 21. csütörtök
16:15 KK Ajka - Egerszegi KK 26 - 17
2019. február 22. péntek
17:30 Alba FKC II. - Győri Audi ETO KC IV. 23 - 22
2019. február 23. szombat
15:00 VKL SE Győr - Lébényi KSE 18 - 25
2019. február 25. hétfő
16:00 Szombathelyi KKA II. - Vasvár VSE 29 - 18
2019. február 26. kedd
16:30 Egerszegi KK - Körmendi DMTE 15 - 25
2019. március 2. szombat
11:00 Lébényi KSE - KK Ajka 19 - 20
14:00 Büki TK - VKL SE Győr 13 - 42
2019. március 5. kedd
16:30 Győri Audi ETO KC IV. - Tapolca VSE 42 - 15
2019. március 7. csütörtök
16:15 Szombathelyi KKA II. - Alba FKC II. 19 - 15
16:15 KK Ajka - Büki TK 33 - 11
2019. március 8. péntek
17:30 Körmendi DMTE - Celldömölki VSE-Vulkán f. 35 - 12
2019. március 10. vasárnap
11:00 VKL SE Győr - Vasvár VSE 28 - 28
16:00 Egerszegi KK - Lébényi KSE 13 - 19
2019. március 13. szerda
18:00 Alba FKC II. - Egerszegi KK 25 - 14
2019. március 14. csütörtök
17:30 Vasvár VSE - KK Ajka 15 - 20
2019. március 16. szombat
14:00 Büki TK - Egerszegi KK 22 - 33
2019. március 17. vasárnap
15:00 Celldömölki VSE-Vulkán f. - Győri Audi ETO KC IV. 17 - 28
2019. március 26. kedd
16:30 Egerszegi KK - Vasvár VSE 19 - 15
2019. március 28. csütörtök
16:15 KK Ajka - Alba FKC II. 14 - 23
2019. március 29. péntek
17:30 Körmendi DMTE - Győri Audi ETO KC IV. 26 - 21
2019. március 30. szombat
11:00 Lébényi KSE - Büki TK 31 - 14
2019. március 31. vasárnap
11:00 VKL SE Győr - Tapolca VSE 32 - 21
2019. április 2. kedd
17:30 Tapolca VSE - KK Ajka 19 - 27
17:30 Vasvár VSE - Lébényi KSE 18 - 17
2019. április 3. szerda
17:00 Szombathelyi KKA II. - VKL SE Győr 29 - 28
2019. április 6. szombat
14:00 Büki TK - Körmendi DMTE 10 - 32
14:00 Celldömölki VSE-Vulkán f. - VKL SE Győr 19 - 33
2019. április 7. vasárnap
11:00 Lébényi KSE - Körmendi DMTE 20 - 28
2019. április 9. kedd
18:00 Győri Audi ETO KC IV. - Szombathelyi KKA II. 33 - 27
2019. április 11. csütörtök
16:15 KK Ajka - Celldömölki VSE-Vulkán f. 28 - 22
16:30 Egerszegi KK - Tapolca VSE 26 - 20
2019. április 13. szombat
11:00 Lébényi KSE - Alba FKC II. 18 - 35
14:00 Büki TK - Vasvár VSE 15 - 20
2019. április 14. vasárnap
11:00 VKL SE Győr - Győri Audi ETO KC IV. 17 - 23
15:00 Büki TK - Tapolca VSE 19 - 22
2019. április 19. péntek
18:00 Tapolca VSE - Lébényi KSE 22 - 24
2019. április 24. szerda
18:00 Győri Audi ETO KC IV. - KK Ajka 32 - 16
18:30 Alba FKC II. - Büki TK 33 - 7
2019. április 25. csütörtök
17:30 Vasvár VSE - Körmendi DMTE 17 - 26
2019. április 27. szombat
14:00 Celldömölki VSE-Vulkán f. - Egerszegi KK 13 - 23
2019. május 2. csütörtök
16:15 Szombathelyi KKA II. - Egerszegi KK 28 - 19
2019. május 7. kedd
17:30 Vasvár VSE - Alba FKC II. 15 - 19
2019. május 9. csütörtök
16:15 KK Ajka - Szombathelyi KKA II. 19 - 13
16:30 Egerszegi KK - Győri Audi ETO KC IV. 17 - 26
2019. május 10. péntek
17:30 Körmendi DMTE - VKL SE Győr 35 - 20
2019. május 11. szombat
11:00 Lébényi KSE - Celldömölki VSE-Vulkán f. 22 - 18
2019. május 14. kedd
17:30 Tapolca VSE - Vasvár VSE 27 - 20
2019. május 15. szerda
18:00 Győri Audi ETO KC IV. - Lébényi KSE 25 - 16
18:30 Alba FKC II. - Körmendi DMTE 24 - 20
2019. május 18. szombat
17:00 VKL SE Győr - KK Ajka 25 - 18
2019. május 19. vasárnap
13:00 Celldömölki VSE-Vulkán f. - Büki TK 23 - 15
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Körmendi DMTE 22 20 0 2 615 398 217 40
2. Győri Audi ETO KC IV. 22 19 0 3 680 380 300 38
3. Alba FKC II. 22 18 1 3 525 324 201 36
4. KK Ajka 22 14 0 8 461 422 39 28
5. Szombathelyi KKA II. 22 13 0 9 500 422 78 26
6. Lébényi KSE 22 12 0 10 460 464 -4 24
7. VKL SE Győr 22 10 3 9 537 461 76 23
8. Egerszegi KK 22 7 1 14 429 500 -71 15
9. Tapolca VSE 22 7 0 15 447 564 -117 14
10. Vasvár VSE 22 5 1 16 366 464 -98 11
11. Celldömölki VSE-Vulkán f. 22 4 0 18 343 528 -185 8
12. Büki TK 22 0 0 22 284 720 -436 -2
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Alba Fehérvár KC II. -1
Büki TK -2
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. FARAGÓ LEA Körmendi DMTE 186 22
2. SÁNDOR PETRA Győri Audi ETO KC IV 156 22
3. HORVÁTH LAURA Győri Audi ETO KC IV 145 22
4. SOMLAI VIKTÓRIA Körmendi DMTE 134 21
5. HERCZEG KATA Körmendi DMTE 124 22
6. NÉMETH NÓRA Győri Audi ETO KC IV 124 22
7. RÁKOS RÓZA LUJZA Tapolca VSE 120 22
8. FLATSKER FANNI Alba FKC II. 115 19
9. KONDOR KATA VKL SE Győr 115 20
10. KÁLDI RÉKA Vasvár VSE 107 21
11. MIKOLA LÍDIA Tapolca VSE 105 22
12. TAKÁCS FLÓRA Lébényi KSE 101 22
13. TÓTH BETTINA Büki TK 101 21
14. TÓTH GABRIELLA Vasvár VSE 100 22
15. SZÉLESI SÁRA Celldömölki VSE-Vulk 97 20
16. KOVÁCS LAURA Lébényi KSE 91 20
17. MURÁNYI REGINA Egerszegi KK 89 22
18. BALÁSSI LILY Alba FKC II. 87 15
19. KACZUR VIRÁG Alba FKC II. 85 22
20. SZALAI REBEKA Győri Audi ETO KC IV 83 22
21. GYÖRGY PANNA KK Ajka 79 18
22. IHÁSZ BRIGITTA KK Ajka 78 20
23. CSARANKÓ ZSÓFIA VKL SE Győr 77 18
24. WUTSCHI VERONA Szombathelyi KKA II. 76 19
25. STIPKOVITS VIRÁG Lébényi KSE 69 22
26. VARGA KORINNA Körmendi DMTE 67 22
27. TAKÁCS DÓRA Szombathelyi KKA II. 66 17
28. MARTON JÁZMIN Szombathelyi KKA II. 65 19
29. JUHÁSZ LUCA Szombathelyi KKA II. 64 19
30. HORVÁTH KINGA REBEKA Vasvár VSE 63 21
31. PAPP MERCÉDESZ Tapolca VSE 63 11
32. KOÓSZ KINGA Büki TK 61 21
33. ZARUBAY VICA Alba FKC II. 59 19
34. PUSZTAI BOGLÁRKA VKL SE Győr 56 19
35. ERDŐS MELITTA Lébényi KSE 52 22
36. LAKNER ESZTER Szombathelyi KKA II. 52 22
37. LOVÁSZ ZSÓFIA Tapolca VSE 52 22
38. NÉMETH ESZTER Celldömölki VSE-Vulk 51 19
39. ORSÓS LAURA VANESSZA KK Ajka 51 21
40. TÓTH BOGLÁRKA Egerszegi KK 51 20
41. HAJBA NIKOLETT Egerszegi KK 49 20
42. ÓDOR ZSÓFIA MÓNIKA Szombathelyi KKA II. 49 14
43. PHAM LIEN ESZTER Szombathelyi KKA II. 49 22
44. NAGY JÁZMIN Alba FKC II. 48 15
45. PUP SÁRA Celldömölki VSE-Vulk 48 20
46. KOVÁCS DÓRA Egerszegi KK 46 12
47. VÉGH FRANCISKA Vasvár VSE 43 19
48. MARTON LORA Egerszegi KK 40 21
49. BARACSKA ALEXA KK Ajka 39 17
50. BODÓ BRIGITTA VKL SE Győr 39 17
51. BORDÁS BIANKA KORINA Győri Audi ETO KC IV 39 20
52. KÖVECSES LILI Alba FKC II. 39 15
53. RÓZSA ESZTER Egerszegi KK 37 13
54. SCHEILY ZSÓFIA KK Ajka 37 22
55. HORVÁTH ZSÓFIA Körmendi DMTE 35 20
56. SOMOGYI HANNA Körmendi DMTE 35 21
57. TÓTH REBEKA KK Ajka 34 17
58. KISS REBEKA VKL SE Győr 33 20
59. POLCZER RÉKA Győri Audi ETO KC IV 32 19
60. KULCSÁR PETRA VKL SE Győr 31 16
61. KOVÁCS BIANKA KLAUDIA Büki TK 30 18
62. PÉRCSY DÓRA Lébényi KSE 30 20
63. JANDÓ ESZTER VKL SE Győr 29 11
64. LAKATOS LAURA RÉKA Egerszegi KK 29 18
65. SCHNEIDER KIRA RÓZA KK Ajka 29 22
66. HORVÁTH MAJA RÉKA Győri Audi ETO KC IV 28 16
67. ANTAL DÓRA Tapolca VSE 27 21
68. IZER MÁRTA VKL SE Győr 27 16
69. KARÁCSONY ALEXANDRA Egerszegi KK 27 20
70. KRILOV ZITA VERONIKA Szombathelyi KKA II. 27 19
71. MOLNÁR BOGLÁRKA Tapolca VSE 27 20
72. LENGYEL ANNA Lébényi KSE 26 5
73. ÓDOR RÉKA KK Ajka 26 19
74. HATOS ESZTER Lébényi KSE 25 20
75. VASVÁRI-TÓTH LILLA Győri Audi ETO KC IV 24 18
76. NICK VERONIKA VKL SE Győr 23 16
77. FRIGY VERONIKA MÁRIA Vasvár VSE 22 19
78. GECSEG VERONIKA Egerszegi KK 22 21
79. ZSEBEDICS PETRA Győri Audi ETO KC IV 22 16
80. FEDŐ PETRA Tapolca VSE 21 21
81. NÉMEDI-VARGA BLANKA KK Ajka 21 20
82. PÖRNECZI FANNI Celldömölki VSE-Vulk 21 11
83. TAKÁCS NOÉMI Lébényi KSE 21 21
84. GELENCSÉR LILI KK Ajka 20 9
85. MIHÁLY KLAUDIA Alba FKC II. 20 12
86. VARGA ORSOLYA Körmendi DMTE 20 16
87. CSATA PANNA Egerszegi KK 19 2
88. ZAKARIÁS IVETT Büki TK 19 16
89. CIELESZKY KATA Alba FKC II. 18 21
90. TÓTH LINDA Alba FKC II. 18 18
91. CSIBRIK DORKA Alba FKC II. 17 15
92. HAJDÓ JÁZMIN RÓZA Szombathelyi KKA II. 17 18
93. PLACHY FANNI Lébényi KSE 17 21
94. RÁBA SÁRA Celldömölki VSE-Vulk 17 20
95. ANTAL VIVIEN Tapolca VSE 15 6
96. SZABÓ LAURA FANNI VKL SE Győr 15 13
97. KLESPITZ DORKA KK Ajka 14 18
98. KOZMA SZOFI Szombathelyi KKA II. 14 16
99. LIMP MIRELLA Lébényi KSE 14 21
100. LUKÁCS ADÉL VKL SE Győr 14 16
101. MARTON LUCA Celldömölki VSE-Vulk 14 16
102. MATIS DORINA NAPSUGÁR VKL SE Győr 14 17
103. VARGA ZSÓFIA ANNA Büki TK 14 16
104. GYURÁK ROZINA Celldömölki VSE-Vulk 13 10
105. IZSÁN LUCA KK Ajka 13 18
106. SÖMENEK IVETT Vasvár VSE 13 22
107. SURÁNYI ESZTER VKL SE Győr 13 12
108. TÜSKE PATRICIA VKL SE Győr 12 10
109. VÍGH REBEKA Büki TK 12 18
110. VIDA ZSÓFI Győri Audi ETO KC IV 11 14
111. ERDÉLYI EMESE Celldömölki VSE-Vulk 10 9
112. FONYÓ VIRÁG ANNA Celldömölki VSE-Vulk 10 8
113. IVÁN JÁZMIN Szombathelyi KKA II. 10 16
114. KÖRMENDI DÓRA Büki TK 10 19
115. TÓTH REGINA KK Ajka 10 16
116. GULYÁS ADÉL Büki TK 9 20
117. PAPP KATALIN VKL SE Győr 9 16
118. ASZALOS ANDREA TÍMEA Egerszegi KK 8 17
119. FELHOFFER LUCA Alba FKC II. 8 19
120. HUSZÁR HANNA VKL SE Győr 8 8
121. PÁHI ANNA Tapolca VSE 8 22
122. BARTHA CSENGE Tapolca VSE 7 21
123. FERENCZI ALIZ Lébényi KSE 7 8
124. GYŐRVÁRI GRÉTA Celldömölki VSE-Vulk 7 9
125. HAJCZINGER DALMA Győri Audi ETO KC IV 7 9
126. KOVÁCS ZSÓFIA ANNA Büki TK 7 9
127. LECSEK LUCA Celldömölki VSE-Vulk 7 9
128. VÉBER DOMINIKA Vasvár VSE 7 22
129. GICZI GRÉTA Celldömölki VSE-Vulk 6 9
130. KISS VIRÁG ANNA Szombathelyi KKA II. 6 3
131. MÁTYÁSI SÁRA Alba FKC II. 6 18
132. NYÁRI ALEXA Celldömölki VSE-Vulk 6 13
133. SEBŐK KIRA DOMINIKA Egerszegi KK 6 19
134. SIMON MÍRA NINETTA VKL SE Győr 6 12
135. UNGER EMESE DOROTTYA VKL SE Győr 6 3
136. HUSZÁR DOROTTYA VKL SE Győr 5 14
137. PAPP DOMINIKA Büki TK 5 12
138. SULYOK BOGLÁRKA KK Ajka 5 15
139. TOMPA REBEKA Körmendi DMTE 5 18
140. ZSOLDOS KIRA ANISSZA Celldömölki VSE-Vulk 5 6
141. DÁVID ANNA Vasvár VSE 4 19
142. FARKAS ZSÓKA KK Ajka 4 7
143. KÖRMENDI KLAUDIA VKL SE Győr 4 4
144. NAGY DORINA LAURA Alba FKC II. 4 15
145. PREIER ZOÉ Lébényi KSE 4 13
146. SZABÓ SZONJA Körmendi DMTE 4 19
147. SZAKÁLY GRÉTA Egerszegi KK 4 21
148. VARGA ESZTER Celldömölki VSE-Vulk 4 3
149. ALFÖLDI PETRA SZERAFINA Győri Audi ETO KC IV 3 6
150. KULCSÁR KAMILLA Vasvár VSE 3 22
151. RUM ÁGOTA FLÓRA Lébényi KSE 3 11
152. VIDA VIRÁG Győri Audi ETO KC IV 3 5
153. HIRSCH DOROTI Celldömölki VSE-Vulk 2 17
154. KOPPÁN ALEXA Vasvár VSE 2 20
155. LÁSZLÓ FANNI Győri Audi ETO KC IV 2 5
156. MÁRTON SÁRA Vasvár VSE 2 22
157. MOLNÁR STELLA Celldömölki VSE-Vulk 2 19
158. PUNGOR BOGLÁRKA Körmendi DMTE 2 8
159. SEFCSIK NÓRA Szombathelyi KKA II. 2 3
160. SZAKÁCS DZSENIFER Körmendi DMTE 2 12
161. VETŐ BOGLÁRKA Tapolca VSE 2 11
162. BÓDAY KAMILLA DÓRA KK Ajka 1 6
163. CSETE LIZA ANNA Győri Audi ETO KC IV 1 3
164. GALAVICS DORINA Büki TK 1 6
165. KAKAS TÍRIA VIOLETTA Körmendi DMTE 1 7
166. KISS JOHANNA Egerszegi KK 1 10
167. KŐRÖSI BOGLÁRKA Alba FKC II. 1 21
168. MISTERKIEVICZ REBEKA VKL SE Győr 1 14
169. MÓNOK CSENGE Egerszegi KK 1 6
170. SÁRKÖZI TIRZA Szombathelyi KKA II. 1 14
171. SZABÓ SZONJA SZINTIA Szombathelyi KKA II. 1 2
172. TÓTH JÁZMIN Szombathelyi KKA II. 1 3
173. BALI RÉKA KK Ajka 0 10
174. BALOGH JUDIT Büki TK 0 8
175. BALOGH MÍRA Alba FKC II. 0 4
176. BANYÓ KORINA Lébényi KSE 0 20
177. BERTHA ANNA ETELKA Vasvár VSE 0 17
178. BOGÁR DOMINIKA BEÁTA Tapolca VSE 0 17
179. BOGDÁN IBOLYA KK Ajka 0 10
180. BUZÁS JÁZMIN Celldömölki VSE-Vulk 0 7
181. BUZÁSI NIKOLETTA KÍRA VKL SE Győr 0 18
182. CSESZKÓ HANNA Celldömölki VSE-Vulk 0 5
183. CSESZKÓ RÉKA IVETT Egerszegi KK 0 21
184. DOROSZI LIZA Tapolca VSE 0 20
185. ERŐS DÓRA Győri Audi ETO KC IV 0 1
186. FLEER AMÉLIA ANNABELL KK Ajka 0 18
187. GAÁL RÉKA Szombathelyi KKA II. 0 2
188. GALAVICS LILI Büki TK 0 7
189. HAJDU EMMA Alba FKC II. 0 19
190. HAJÓS KATA ZSUZSANNA Körmendi DMTE 0 7
191. HASZONICS DÓRA VKL SE Győr 0 12
192. HORVÁTH CSENGE Tapolca VSE 0 14
193. HOSSZÚ ESZTER KK Ajka 0 21
194. IMRE RÉKA Celldömölki VSE-Vulk 0 20
195. JAKABFI JÁZMIN Egerszegi KK 0 11
196. KŐFALVI RÉKA Győri Audi ETO KC IV 0 4
197. LAMPERT FRIDERIKA Lébényi KSE 0 21
198. LŐRINCZ REBEKA Lébényi KSE 0 20
199. LUKSICS GRÉTA Győri Audi ETO KC IV 0 22
200. MAGERA GRÉTA VKL SE Győr 0 5
201. MÉSZÁROS TIFANI Lébényi KSE 0 21
202. MOLNÁR NILLA MIRELLA Szombathelyi KKA II. 0 21
203. MÓNUS BORBÁLA ANNA Győri Audi ETO KC IV 0 21
204. NAGY JÚLIA Körmendi DMTE 0 18
205. NAGY LAURA Vasvár VSE 0 18
206. NAGYFI NOÉMI VKL SE Győr 0 1
207. NÉMETH KIRA EVELIN Egerszegi KK 0 2
208. NÉMETH VERONIKA REBEKA Celldömölki VSE-Vulk 0 3
209. OROS HANNA MÁLNA Győri Audi ETO KC IV 0 1
210. PAPP VIKTÓRIA Tapolca VSE 0 11
211. PARRAGI ESZTER LILLA Egerszegi KK 0 16
212. PINKE LAURA Alba FKC II. 0 18
213. PINTÉR BOGLÁRKA VKL SE Győr 0 1
214. PIROS VERONIKA Büki TK 0 19
215. RUMPLER BARBARA Alba FKC II. 0 1
216. SIMON SÁRA LILI KK Ajka 0 3
217. SZABÓ LILIÁNA Celldömölki VSE-Vulk 0 1
218. SZABÓ REGINA Körmendi DMTE 0 4
219. SZŐKE DORINA Győri Audi ETO KC IV 0 1
220. TAKÁCS EVELIN Körmendi DMTE 0 3
221. TARCSI FANNI Győri Audi ETO KC IV 0 2
222. TATÁR TÍMEA KLÁRA Büki TK 0 19
223. TÓTH SZABRINA BARBARA KK Ajka 0 18
224. TÖLGYES RÉKA Tapolca VSE 0 21
225. TÖRÖK FRUZSINA Egerszegi KK 0 21
226. VERTETICS VIKTÓRIA BLANKA Büki TK 0 2
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó