Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2019/2020
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
2019. szeptember 14. szombat
11:00 NEKA - Balatonfüredi KSE U21 25 - 28
11:00 Telekom Veszprém U21 - Tatai AC 26 - 24
13:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - PEAC 39 - 26
18:00 AGROFEED ETO-SZESE - Budai Farkasok 25 - 26
18:00 PLER-Budapest - Pécsi VSE 30 - 19
2019. szeptember 15. vasárnap
16:00 Rév TSC - Szigetszentmiklósi KSK 32 - 25
2019. szeptember 20. péntek
19:00 Tatai AC - NEKA 27 - 23
2019. szeptember 21. szombat
13:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Telekom Veszprém U21 26 - 23
16:00 Balatonfüredi KSE U21 - Rév TSC 27 - 24
2019. szeptember 22. vasárnap
15:30 Szigetszentmiklósi KSK - PLER-Budapest 25 - 24
16:00 Pécsi VSE - AGROFEED ETO-SZESE 23 - 24
18:00 Budai Farkasok - PEAC 31 - 30
2019. szeptember 28. szombat
11:00 Telekom Veszprém U21 - Budai Farkasok 27 - 29
16:00 NEKA - Veszprémi KKFT Felsőörs 16 - 19
18:00 AGROFEED ETO-SZESE - Szigetszentmiklósi KSK 28 - 24
2019. szeptember 29. vasárnap
16:00 Balatonfüredi KSE U21 - Tatai AC 33 - 24
18:00 PEAC - Pécsi VSE 27 - 33
18:00 PLER-Budapest - Rév TSC 28 - 21
2019. október 5. szombat
17:00 Rév TSC - AGROFEED ETO-SZESE 25 - 26
18:00 PLER-Budapest - Balatonfüredi KSE U21 28 - 21
18:00 Budai Farkasok - NEKA 22 - 24
2019. október 6. vasárnap
13:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Tatai AC 22 - 23
14:30 Szigetszentmiklósi KSK - PEAC 30 - 28
18:00 Pécsi VSE - Telekom Veszprém U21 24 - 24
2019. október 11. péntek
19:00 Tatai AC - Budai Farkasok 31 - 23
2019. október 12. szombat
11:00 Telekom Veszprém U21 - Szigetszentmiklósi KSK 29 - 25
17:00 NEKA - Pécsi VSE 29 - 28
18:00 AGROFEED ETO-SZESE - PLER-Budapest 30 - 20
2019. október 13. vasárnap
16:00 Balatonfüredi KSE U21 - Veszprémi KKFT Felsőörs 17 - 30
2019. október 18. péntek
19:30 Budai Farkasok - Veszprémi KKFT Felsőörs 19 - 27
20:30 Rév TSC - Telekom Veszprém U21 22 - 35
2019. október 19. szombat
18:00 AGROFEED ETO-SZESE - Balatonfüredi KSE U21 30 - 28
18:00 PLER-Budapest - PEAC 29 - 23
18:00 Pécsi VSE - Tatai AC 27 - 30
2019. október 20. vasárnap
14:30 Szigetszentmiklósi KSK - NEKA 26 - 38
2019. november 5. kedd
20:00 Rév TSC - PEAC 26 - 27
2019. november 9. szombat
11:00 Telekom Veszprém U21 - PLER-Budapest 20 - 22
13:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Pécsi VSE 30 - 21
16:00 NEKA - Rév TSC 32 - 21
16:00 Balatonfüredi KSE U21 - Budai Farkasok 31 - 25
18:00 Tatai AC - Szigetszentmiklósi KSK 27 - 28
2019. november 10. vasárnap
16:00 PEAC - AGROFEED ETO-SZESE 34 - 37
2019. november 15. péntek
19:30 Budai Farkasok - Pécsi VSE 25 - 24
2019. november 16. szombat
11:00 AGROFEED ETO-SZESE - Telekom Veszprém U21 27 - 31
17:00 Balatonfüredi KSE U21 - PEAC 33 - 27
18:00 PLER-Budapest - NEKA 22 - 15
2019. november 17. vasárnap
16:00 Rév TSC - Tatai AC 20 - 26
16:00 Szigetszentmiklósi KSK - Veszprémi KKFT Felsőörs 19 - 29
2019. november 23. szombat
11:00 Telekom Veszprém U21 - PEAC 32 - 29
13:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Rév TSC 27 - 20
16:00 NEKA - AGROFEED ETO-SZESE 22 - 25
2019. november 24. vasárnap
16:00 Balatonfüredi KSE U21 - Pécsi VSE 28 - 24
18:00 Budai Farkasok - Szigetszentmiklósi KSK 33 - 24
18:30 Tatai AC - PLER-Budapest 27 - 23
2019. november 30. szombat
16:00 Szigetszentmiklósi KSK - Pécsi VSE 23 - 24
18:00 AGROFEED ETO-SZESE - Tatai AC 20 - 28
2019. december 1. vasárnap
11:00 Rév TSC - Budai Farkasok 21 - 26
13:30 PEAC - NEKA 26 - 26
17:00 Telekom Veszprém U21 - Balatonfüredi KSE U21 28 - 31
18:00 PLER-Budapest - Veszprémi KKFT Felsőörs 30 - 30
2019. december 6. péntek
19:00 Tatai AC - PEAC 34 - 22
2019. december 7. szombat
13:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - AGROFEED ETO-SZESE 30 - 21
17:00 Budai Farkasok - PLER-Budapest 28 - 27
2019. december 8. vasárnap
16:00 NEKA - Telekom Veszprém U21 23 - 24
16:00 Balatonfüredi KSE U21 - Szigetszentmiklósi KSK 25 - 19
18:00 Pécsi VSE - Rév TSC 37 - 33
2020. február 14. péntek
19:00 Pécsi VSE - PLER-Budapest 18 - 22
2020. február 15. szombat
16:00 Balatonfüredi KSE U21 - NEKA 28 - 22
18:00 Tatai AC - Telekom Veszprém U21 24 - 27
2020. február 16. vasárnap
14:00 Szigetszentmiklósi KSK - Rév TSC 25 - 24
16:00 Budai Farkasok - AGROFEED ETO-SZESE 30 - 28
18:00 PEAC - Veszprémi KKFT Felsőörs 25 - 32
2020. február 21. péntek
18:00 NEKA - Tatai AC 23 - 23
19:00 PEAC - Budai Farkasok 27 - 27
2020. február 22. szombat
11:00 Telekom Veszprém U21 - Veszprémi KKFT Felsőörs 23 - 26
17:00 Rév TSC - Balatonfüredi KSE U21 17 - 30
18:00 PLER-Budapest - Szigetszentmiklósi KSK 26 - 21
2020. február 23. vasárnap
18:00 AGROFEED ETO-SZESE - Pécsi VSE 35 - 31
2020. február 28. péntek
19:00 Pécsi VSE - PEAC
2020. február 29. szombat
13:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - NEKA
17:00 Rév TSC - PLER-Budapest
18:00 Budai Farkasok - Telekom Veszprém U21
18:00 Tatai AC - Balatonfüredi KSE U21
2020. március 1. vasárnap
16:00 Szigetszentmiklósi KSK - AGROFEED ETO-SZESE
2020. március 6. péntek
19:30 Telekom Veszprém U21 - Pécsi VSE
2020. március 7. szombat
13:00 NEKA - Budai Farkasok
16:00 Balatonfüredi KSE U21 - PLER-Budapest
2020. március 8. vasárnap
16:30 PEAC - Szigetszentmiklósi KSK
18:00 AGROFEED ETO-SZESE - Rév TSC
19:00 Tatai AC - Veszprémi KKFT Felsőörs
2020. március 11. szerda
19:30 Szigetszentmiklósi KSK - Telekom Veszprém U21
2020. március 13. péntek
17:00 Pécsi VSE - NEKA
20:00 PEAC - Rév TSC
2020. március 14. szombat
15:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Balatonfüredi KSE U21
18:00 Budai Farkasok - Tatai AC
18:30 PLER-Budapest - AGROFEED ETO-SZESE
2020. március 20. péntek
19:00 PEAC - PLER-Budapest
19:30 Telekom Veszprém U21 - Rév TSC
2020. március 21. szombat
13:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Budai Farkasok
16:00 NEKA - Szigetszentmiklósi KSK
2020. március 22. vasárnap
16:00 Balatonfüredi KSE U21 - AGROFEED ETO-SZESE
18:00 Tatai AC - Pécsi VSE
2020. március 27. péntek
19:00 Pécsi VSE - Veszprémi KKFT Felsőörs
2020. március 28. szombat
16:00 AGROFEED ETO-SZESE - PEAC
17:00 Rév TSC - NEKA
18:00 PLER-Budapest - Telekom Veszprém U21
18:00 Budai Farkasok - Balatonfüredi KSE U21
2020. március 29. vasárnap
12:00 Szigetszentmiklósi KSK - Tatai AC
2020. április 3. péntek
17:00 NEKA - PLER-Budapest
19:00 Pécsi VSE - Budai Farkasok
2020. április 4. szombat
11:00 Telekom Veszprém U21 - AGROFEED ETO-SZESE
13:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Szigetszentmiklósi KSK
2020. április 5. vasárnap
18:00 PEAC - Balatonfüredi KSE U21
18:00 Tatai AC - Rév TSC
2020. április 24. péntek
19:00 Pécsi VSE - Balatonfüredi KSE U21
2020. április 25. szombat
18:00 AGROFEED ETO-SZESE - NEKA
18:00 PLER-Budapest - Tatai AC
2020. április 26. vasárnap
14:30 Szigetszentmiklósi KSK - Budai Farkasok
17:00 Rév TSC - Veszprémi KKFT Felsőörs
18:00 PEAC - Telekom Veszprém U21
2020. május 7. csütörtök
20:00 Budai Farkasok - Rév TSC
2020. május 8. péntek
18:00 NEKA - PEAC
19:00 Pécsi VSE - Szigetszentmiklósi KSK
2020. május 9. szombat
13:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - PLER-Budapest
2020. május 10. vasárnap
16:00 Balatonfüredi KSE U21 - Telekom Veszprém U21
17:00 Tatai AC - AGROFEED ETO-SZESE
2020. május 16. szombat
11:00 Telekom Veszprém U21 - NEKA
18:00 PLER-Budapest - Budai Farkasok
18:00 AGROFEED ETO-SZESE - Veszprémi KKFT Felsőörs
2020. május 17. vasárnap
14:30 Szigetszentmiklósi KSK - Balatonfüredi KSE U21
17:00 Rév TSC - Pécsi VSE
18:00 PEAC - Tatai AC
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Veszprémi KKFT Felsőörs 13 11 1 1 367 283 84 23
2. Balatonfüredi KSE U21 13 10 0 3 360 323 37 20
3. PLER-Budapest 13 8 1 4 331 298 33 17
4. Tatai AC 13 8 1 4 348 317 31 17
5. Budai Farkasok 13 8 1 4 344 346 -2 17
6. AGROFEED ETO-SZESE 13 8 0 5 356 352 4 16
7. Telekom Veszprém U21 13 7 1 5 349 332 17 15
8. NEKA 13 4 2 7 318 319 -1 10
9. Szigetszentmiklósi KSK 13 4 0 9 314 367 -53 8
10. Pécsi VSE 13 3 1 9 333 360 -27 7
11. PEAC 13 1 2 10 351 409 -58 4
12. Rév TSC 13 1 0 12 306 371 -65 2
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. TAKÓ DÁNIEL PLER-Budapest 91 13
2. ILIC ZORAN Telekom Veszprém U21 75 12
3. HORNYÁK BENCE Telekom Veszprém U21 70 13
4. ÉLES BENEDEK Veszprémi KKFT Felső 69 13
5. SZÉLES ÁKOS Budai Farkasok 67 13
6. FAZEKAS GERGŐ Veszprémi KKFT Felső 66 13
7. POCSAI RAJMUND Szigetszentmiklósi K 62 13
8. PAÁR OLIVÉR AGROFEED ETO-SZESE 60 13
9. IVÁNCSIK TAMÁS Tatai AC 59 13
10. SZOMOR OLIVÉR PEAC 59 12
11. HORVÁTH ANDOR Pécsi VSE 58 13
12. HARSÁNYI GERGELY Tatai AC 57 13
13. HOFFMANN JÓZSEF PEAC 57 12
14. SCHNEIDER MIKLÓS AGROFEED ETO-SZESE 57 13
15. GAÁL NORBERT Rév TSC 55 13
16. GYŐRFFI MÁRIÓ Tatai AC 55 13
17. SCHMIDT HANS JOHANN PLER-Budapest 55 13
18. SZMETÁN PÉTER Veszprémi KKFT Felső 54 13
19. KECSKÉS DÁNIEL NEKA 53 13
20. VASS ÁKOS DÁNIEL Pécsi VSE 52 13
21. SCHEKK ANDRÁS Tatai AC 51 13
22. TERENYI ZOLTÁN Rév TSC 50 11
23. KREISZ MÁRK Pécsi VSE 47 13
24. LAUFER GÁBOR PEAC 47 13
25. BODOR MÁRK DÁNIEL Telekom Veszprém U21 46 13
26. HÁRI LEVENTE Veszprémi KKFT Felső 46 12
27. HATÁR PÉTER Balatonfüredi KSE U2 46 12
28. PÁLOS GÁBOR Budai Farkasok 46 13
29. KOVÁCSOVICS LÁSZLÓ AGROFEED ETO-SZESE 45 13
30. SZÖVÉRDFFY SZABOLCS Budai Farkasok 44 13
31. KŐHEGYI ÁKOS Balatonfüredi KSE U2 43 13
32. SZABÓ GERGELY Pécsi VSE 43 11
33. VAJDA HUBA Balatonfüredi KSE U2 43 12
34. BÁLINT BENJAMIN PEAC 42 13
35. SZAKCSI DÁVID TAMÁS Pécsi VSE 42 13
36. CSÁSZÁR ISTVÁN NEKA 40 11
37. MELNYICSUK VIKTOR Telekom Veszprém U21 40 12
38. SZEITL LÁSZLÓ Veszprémi KKFT Felső 38 13
39. NAGY ANDRÁS Szigetszentmiklósi K 37 12
40. NÉMETH GÁBOR AGROFEED ETO-SZESE 36 13
41. TASS BARNABÁS Tatai AC 36 13
42. BRANDT BALÁZS Balatonfüredi KSE U2 35 13
43. WÉBER TAMÁS PEAC 35 13
44. KURUCZ MÁTÉ NEKA 34 11
45. DUZSI DÁVID Szigetszentmiklósi K 32 13
46. GREBENÁR GÁBOR PLER-Budapest 32 10
47. KRISTÓF MÁTYÁS Veszprémi KKFT Felső 32 13
48. PAPP KRISZTIÁN Rév TSC 32 13
49. PATYI ZOLTÁN PÉTER PLER-Budapest 31 13
50. SISA ERHÁRD Telekom Veszprém U21 31 12
51. SZÖGI BALÁZS PEAC 31 13
52. VARGA LÁSZLÓ Szigetszentmiklósi K 31 13
53. VALLER PÉTER Budai Farkasok 30 10
54. ÁG BÁLINT Balatonfüredi KSE U2 29 11
55. MILOVITS MÁTÉ Szigetszentmiklósi K 29 13
56. SÁROSI ÁDÁM Tatai AC 29 13
57. BAK SÁNDOR PLER-Budapest 28 13
58. DRASKOVICS GELLÉRT Balatonfüredi KSE U2 28 13
59. GOÓR KRISTÓF AGROFEED ETO-SZESE 28 13
60. HORVÁTH DÁNIEL PLER-Budapest 28 13
61. HUTVÁGNER ÁRON Balatonfüredi KSE U2 28 12
62. KEPESS JÁNOS MARCELL NEKA 27 13
63. TÓTH DÁNIEL Balatonfüredi KSE U2 27 11
64. ALY NOURELDEN KHALED ESSAM Rév TSC 26 6
65. KORSÓS ÁDÁM Budai Farkasok 26 13
66. BALOGH JÓZSEF NEKA 25 13
67. PAPP MÁRK AGROFEED ETO-SZESE 25 13
68. SZŰCS BENCE Balatonfüredi KSE U2 1 1 25 12
Telekom Veszprém U21 24 11
69. VETÉSI BENCE NEKA 25 13
70. BUJTÁR ÁDÁM Pécsi VSE 24 7
71. MÁTÓ ISTVÁN Tatai AC 24 13
72. SOKORAY ÁDÁM AGROFEED ETO-SZESE 24 12
73. BÁTHORI GÁBOR Budai Farkasok 23 13
74. BAZSÓ PÉTER Pécsi VSE 23 7
75. SZOMMER ERIK PEAC 23 12
76. BENMILOUD MOHAMED YASSINE Budai Farkasok 22 13
77. AUER CHRISTOPHER MIHÁLY Budai Farkasok 21 12
78. ÉLIÁS GÁBOR Szigetszentmiklósi K 21 10
79. GUBICZA CSABA Rév TSC 21 13
80. HÓDI LÓRÁND Szigetszentmiklósi K 21 13
81. KOVÁCS GERGŐ NEKA 21 9
82. DOBI BENCE Telekom Veszprém U21 20 11
83. GLÓZIK BALÁZS Budai Farkasok 20 13
84. LAKOSY MÁTÉ AGROFEED ETO-SZESE 20 13
85. NAGY TAMÁS Szigetszentmiklósi K 20 13
86. GYŐRI DANI DÁVID AGROFEED ETO-SZESE 19 13
87. DELY MÁRTON NEKA 18 11
88. MARTIN GÁBOR Rév TSC 18 7
89. VARGA MÁRTON Balatonfüredi KSE U2 18 7
90. BOGNÁR NÁNDOR NEKA 16 10
91. DÓSA DÉNES BÁLINT Tatai AC 16 13
92. PRICZEL BENCE Rév TSC 16 13
93. SOMOGYI BÁLINT Veszprémi KKFT Felső 16 13
94. SZÉKELY ISTVÁN PLER-Budapest 16 12
95. SZÁSZ BÁLINT Balatonfüredi KSE U2 15 12
96. SZUHAREV LEV Telekom Veszprém U21 15 10
97. TURCSÁN DÁVID PLER-Budapest 15 13
98. CZENE DÁVID AGROFEED ETO-SZESE 14 8
99. KÁTAI ZSOLT Rév TSC 14 10
100. KÉKESI SZABOLCS PEAC 14 10
101. MARACSKÓ ZALÁN Rév TSC 14 13
102. MARCSEK GÁBOR Pécsi VSE 8 11 13 13
Szigetszentmiklósi K 5 2
103. MOGYORÓSI TAMÁS Rév TSC 13 11
104. PAPP TAMÁS NEKA 13 10
105. SZABÓ GYULA Szigetszentmiklósi K 13 13
106. BUGYÁKI DÁVID Veszprémi KKFT Felső 12 13
107. FEKETE ANDRÁS PEAC 12 11
108. SEBESTYÉN CSABA PEAC 8 5 12 9
Pécsi VSE 4 4
109. SZRNKA BENEDEK Telekom Veszprém U21 12 6
110. TÓVIZI TAMÁS Balatonfüredi KSE U2 12 13
111. BÁCSKAI BÁLINT Budai Farkasok 11 12
112. CSEH ADRIÁN PLER-Budapest 11 13
113. GÁL DÁNIEL PLER-Budapest 11 13
114. GÉCZI ÁRON Budai Farkasok 11 13
115. PÁDÁR DÁVID Budai Farkasok 11 11
116. BOCK MILÁN Pécsi VSE 10 11
117. HORVÁTH PATRIK Rév TSC 0 1 10 8
Szigetszentmiklósi K 10 7
118. LIPÓTZY MÁTÉ JÁNOS PEAC 10 11
119. SZMETÁN MÁTÉ Veszprémi KKFT Felső 10 10
120. TÓTH PÉTER NEKA 10 7
121. BAKOS BÁLINT Telekom Veszprém U21 9 10
122. BOROS BALÁZS Veszprémi KKFT Felső 9 12
123. ORBÁN BARNABÁS Balatonfüredi KSE U2 9 9
124. PAPP GERGELY Rév TSC 9 6
125. SÁPI ADORJÁN Rév TSC 9 9
126. SIMON KRISTÓF Rév TSC 9 12
127. BELLA VIKTOR AGROFEED ETO-SZESE 8 13
128. HUTVÁGNER ÁKOS Balatonfüredi KSE U2 8 12
129. KISS ISTVÁN DR. Szigetszentmiklósi K 8 13
130. CZABÁN MÁRTON NEKA 3 7 7 9
Szigetszentmiklósi K 4 2
131. KŐHALMI DÁNIEL AGROFEED ETO-SZESE 7 12
132. MÁRTON BALÁZS Szigetszentmiklósi K 7 4
133. MIZSER MÁRTON Tatai AC 7 13
134. MOLNÁR MARCELL Rév TSC 7 10
135. VÉKONY BENCE AGROFEED ETO-SZESE 7 12
136. BENDICSEK ÁKOS Budai Farkasok 3 6 6 11
NEKA 3 5
137. FERENCZ PATRIK PLER-Budapest 6 13
138. PÁL LÁSZLÓ Rév TSC 6 6 6 8
Szigetszentmiklósi K 0 2
139. SPACSEK LÁSZLÓ Szigetszentmiklósi K 6 11
140. TEMESVÁRI GÁBOR NEKA 6 13
141. TÓTH MÁRTON Veszprémi KKFT Felső 6 6
142. ZUDER ENZO PEAC 6 10
143. BAGI GERGELY Tatai AC 5 2
144. CSAPÓ LEVENTE KRISTÓF Budai Farkasok 5 10
145. DOBI SÁNDOR NEKA 5 4
146. GAJDOS DÁNIEL Pécsi VSE 5 7
147. GOMBAI ÁRON Telekom Veszprém U21 5 13
148. JÁNOSI TAMÁS Balatonfüredi KSE U2 5 5
149. KONKOLY ÁRON Rév TSC 5 9
150. KRETZ ATTILA Balatonfüredi KSE U2 5 2
151. PAPP BERTALAN NEKA 5 5
152. PÉTER BARNABÁS Pécsi VSE 5 6
153. VUJOVIC MIRKO Pécsi VSE 5 13
154. DÁVID MÁRK NEKA 4 4
155. FEKETE DÁNIEL AGROFEED ETO-SZESE 4 13
156. KISS MARTIN Tatai AC 4 13
157. KOCSIS BOTOND Pécsi VSE 4 12
158. SZÉP MILÁN Veszprémi KKFT Felső 4 11
159. BOGNÁR ÁRON PEAC 3 9
160. FARKAS TAMÁS PLER-Budapest 3 13
161. KHALIL KERIM PLER-Budapest 3 12
162. KOVÁCS DOMINIK NEKA 3 3
163. KRAKOVSZKI ZSOLT NEKA 3 6
164. NAGY TAMÁS PEAC 3 10
165. SEREGI MÁTYÁS Veszprémi KKFT Felső 3 6
166. TÓTH MÁTÉ Szigetszentmiklósi K 3 11
167. CSÁNYI CSONGOR Tatai AC 2 9
168. GULÁS MÁTÉ Budai Farkasok 2 3
169. HUNYADVÁRI HENRIK ZSOLT Budai Farkasok 2 5
170. KÁDÁR ZSOLT Szigetszentmiklósi K 2 1
171. KLUCSIK MÁTÉ Balatonfüredi KSE U2 2 12
172. KOVÁCS LÁSZLÓ Telekom Veszprém U21 2 3
173. MARCZIKA BARNABÁS NEKA 2 9
174. MEDVEDEV SÁMUEL Szigetszentmiklósi K 2 8
175. NAHAJ LÁSZLÓ AGROFEED ETO-SZESE 2 13
176. SEPRŐS BENCE Balatonfüredi KSE U2 2 12
177. ANDÓ ARIÁN Balatonfüredi KSE U2 1 7
178. ANDORKA GÁBOR PLER-Budapest 1 13
179. BENDE KRISTÓF Rév TSC 1 13
180. CSUBA KOPPÁNY Pécsi VSE 1 3
181. FARKAS BENEDEK Tatai AC 1 13
182. FOKI DÁVID NEKA 1 1
183. FRAUENBERGER BENEDEK Balatonfüredi KSE U2 1 2
184. FÜLEKI ÁRON Veszprémi KKFT Felső 1 11
185. GELB VILMOS BRÚNÓ Pécsi VSE 1 11
186. HADOBÁS OLIVÉR PEAC 1 3
187. HEGYI MARCELL Balatonfüredi KSE U2 1 7
188. KOVÁCS BENCE Balatonfüredi KSE U2 1 2
189. KRAKOVSZKI BENCE NEKA 1 5
190. LUKÁCS SOMA Tatai AC 1 11
191. RADVÁNSZKI ZSOLT Veszprémi KKFT Felső 1 8
192. STECZINA MILÁN Tatai AC 1 10
193. TEMESVÁRI ZALÁN Pécsi VSE 1 6
194. VITÁRIS NORBERT Szigetszentmiklósi K 1 12
195. ZSADÁNYI MÁTÉ FERENC Rév TSC 1 2
196. ÁCS GERGELY Szigetszentmiklósi K 0 1
197. ÁGOSTON ÁRON Veszprémi KKFT Felső 0 13
198. ANDERLIK CSABA Rév TSC 0 13
199. BARTHA BENCE Veszprémi KKFT Felső 0 1
200. BENE ZSOMBOR SOMA Telekom Veszprém U21 0 1
201. BERÉNYI ERIK Pécsi VSE 0 2
202. BODÓCS MARCELL NEKA 0 3
203. CSÁNYI DÁNIEL Telekom Veszprém U21 0 13
204. DÁVID JÁNOS Szigetszentmiklósi K 0 1
205. DÉCSI GÁBOR Rév TSC 0 1
206. DEMÉNYI XAVÉR Tatai AC 0 12
207. DÖRNYEI BORISZ Telekom Veszprém U21 0 13
208. FEKETE ZOLTÁN RICHÁRD PEAC 0 1
209. FINTA GYULA Rév TSC 0 4
210. FÜSTÖS ÁDÁM Pécsi VSE 0 5
211. GÁTVÖLGYI ÁRMIN Balatonfüredi KSE U2 0 1
212. GUBICZA ISTVÁN GERGELY PEAC 0 13
213. GYÉRESI ATTILA Pécsi VSE 0 2
214. HORVÁTH MÁRKÓ Telekom Veszprém U21 0 1
215. HŐS-NAGY BENCE Rév TSC 0 4
216. IGALI GERGŐ NEKA 0 3
217. JÓNÁS BÁLINT PLER-Budapest 0 1
218. KAPUSI LEVENTE Budai Farkasok 0 11
219. KÁTAI FERENC ZSOMBOR Rév TSC 0 2
220. KATUS BÁLINT SZABOLCS Telekom Veszprém U21 0 1
221. KAVIN MÁTYÁS PLER-Budapest 0 10
222. KIENLE DÁVID Pécsi VSE 0 1
223. KISS BALÁZS PEAC 0 10
224. KOCZKA DÁVID Tatai AC 0 13
225. KONCZ PÉTER PLER-Budapest 0 12
226. KONYICSÁK TAMÁS NEKA 0 2
227. KÓSA BARNABÁS Telekom Veszprém U21 0 4
228. KOVÁCS ROLAND Szigetszentmiklósi K 0 13
229. KRIX RÓBERT Pécsi VSE 0 2
230. KULIN KRISZTIÁN Budai Farkasok 0 2
231. LAKATOS KRISZTIÁN Balatonfüredi KSE U2 0 7
232. MÁRTON BENCE Szigetszentmiklósi K 0 7
233. MÁTÉS ISTVÁN AGROFEED ETO-SZESE 0 1
234. MÉSZÁROS VINCE Budai Farkasok 0 4
235. MIKLER KRISZTIÁN ISTVÁN Telekom Veszprém U21 0 6
236. MIKLÓS GERGŐ Veszprémi KKFT Felső 0 12
237. MOSDÓSI GÁBOR PEAC 0 2
238. NAGY ÁKOS PEAC 0 7
239. NAGY BENEDEK Telekom Veszprém U21 0 2
240. NAGY MARTIN DÁNIEL AGROFEED ETO-SZESE 0 3
241. NAGY PATRIK PEAC 0 1
242. NAGY PATRIK TAMÁS PLER-Budapest 0 1
243. NAGY TIBOR NEKA 0 12
244. NÁNÁSI LAJOS Telekom Veszprém U21 0 1
245. NÉMETH PIUSZ Tatai AC 0 1
246. PALASICS KRISTÓF Telekom Veszprém U21 0 13
247. PAPP BENCE PLER-Budapest 0 1
248. PERÉNYI MARTIN Rév TSC 0 1
249. PERGEL ANDREJ Telekom Veszprém U21 0 1
250. PORDÁN GÁBOR AGROFEED ETO-SZESE 0 1
251. PULAI DÁVID AGROFEED ETO-SZESE 0 13
252. REIN TAMÁS Pécsi VSE 0 3
253. REPÓTH DÁNIEL Budai Farkasok 0 13
254. ROKOLYA GERGŐ Pécsi VSE 0 1
255. RÓZSAVÖLGYI LÁSZLÓ PEAC 0 8
256. SOMOGYVÁRI ATTILA Pécsi VSE 0 8
257. SZABÓ MARTIN PEAC 0 5
258. SZABÓ TAS Telekom Veszprém U21 0 1
259. SZÁSZ IMRE Rév TSC 0 1
260. SZÁSZ ZSOLT GERGŐ Veszprémi KKFT Felső 0 11
261. SZÉLES NÁNDOR NEKA 0 2
262. SZENTE GÁBOR Pécsi VSE 0 13
263. SZI-BENEDEK BALÁZS Tatai AC 0 6
264. TAKÁCS ÁKOS NEKA 0 3
265. TORMA BÁLINT Budai Farkasok 0 2
266. TÓTH ISTVÁN SÁMUEL Telekom Veszprém U21 0 1
267. TULLNER ATTILA Pécsi VSE 0 5
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó