Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
NB II női felnőtt Dél
2016. szeptember 17. szombat
14:00 Szigetszentmiklós NKSE - Rákosmenti KSK 23 - 28
16:00 Duna-Pent NKSE - Gyömrő VSK 18 - 21
2016. szeptember 18. vasárnap
15:00 VSK Tököl - KSI Kézilabda Akadémia 25 - 19
15:00 Ceglédi Kék Cápák - EURONOVEX USE 29 - 24
18:00 Vecsés SE JUSEC - Inárcs-Örkény KC 24 - 30
2016. szeptember 24. szombat
11:00 KSI Kézilabda Akadémia - Dunavarsányi TE 20 - 19
13:00 Rákosmenti KSK - Duna-Pent NKSE 24 - 25
16:00 Gyömrő VSK - VSK Tököl 21 - 22
18:00 EURONOVEX USE - Szigetszentmiklós NKSE 41 - 28
2016. szeptember 25. vasárnap
17:00 Inárcs-Örkény KC - Ceglédi Kék Cápák 18 - 20
2016. október 1. szombat
18:00 Dunavarsányi TE - Gyömrő VSK 19 - 31
2016. október 2. vasárnap
14:00 Szigetszentmiklós NKSE - Inárcs-Örkény KC 30 - 35
15:00 VSK Tököl - Rákosmenti KSK 40 - 29
16:00 Duna-Pent NKSE - EURONOVEX USE 35 - 29
2016. október 8. szombat
15:00 Ceglédi Kék Cápák - Vecsés SE JUSEC 20 - 20
2016. október 9. vasárnap
18:00 Inárcs-Örkény KC - Dunavarsányi TE 40 - 22
2016. október 15. szombat
12:00 Gyömrő VSK - KSI Kézilabda Akadémia 23 - 22
18:00 EURONOVEX USE - VSK Tököl 39 - 34
2016. október 16. vasárnap
13:00 Rákosmenti KSK - Dunavarsányi TE 39 - 21
17:00 Inárcs-Örkény KC - Duna-Pent NKSE 34 - 25
18:00 Vecsés SE JUSEC - Szigetszentmiklós NKSE 29 - 25
2016. október 29. szombat
14:00 Szigetszentmiklós NKSE - Ceglédi Kék Cápák 25 - 31
16:00 Duna-Pent NKSE - Vecsés SE JUSEC 19 - 21
18:00 Dunavarsányi TE - EURONOVEX USE 30 - 39
2016. október 30. vasárnap
11:00 KSI Kézilabda Akadémia - Rákosmenti KSK 24 - 27
15:00 VSK Tököl - Inárcs-Örkény KC 31 - 26
2016. november 5. szombat
16:00 Gyömrő VSK - Rákosmenti KSK 27 - 21
18:00 EURONOVEX USE - KSI Kézilabda Akadémia 35 - 27
2016. november 6. vasárnap
15:00 Ceglédi Kék Cápák - Duna-Pent NKSE 20 - 18
16:00 Vecsés SE JUSEC - VSK Tököl 18 - 24
2016. november 12. szombat
11:00 KSI Kézilabda Akadémia - Inárcs-Örkény KC 24 - 40
16:00 Gyömrő VSK - EURONOVEX USE 29 - 36
18:00 Dunavarsányi TE - Vecsés SE JUSEC 12 - 41
2016. november 13. vasárnap
11:00 Duna-Pent NKSE - Szigetszentmiklós NKSE 26 - 31
12:00 VSK Tököl - Ceglédi Kék Cápák 30 - 20
2016. november 20. vasárnap
11:00 EURONOVEX USE - Rákosmenti KSK 34 - 35
15:00 Ceglédi Kék Cápák - Dunavarsányi TE 40 - 11
16:00 Szigetszentmiklós NKSE - VSK Tököl 25 - 26
16:00 Vecsés SE JUSEC - KSI Kézilabda Akadémia 25 - 27
17:00 Inárcs-Örkény KC - Gyömrő VSK 22 - 27
2016. november 26. szombat
11:00 KSI Kézilabda Akadémia - Ceglédi Kék Cápák 18 - 22
13:00 Rákosmenti KSK - Inárcs-Örkény KC 24 - 37
14:00 VSK Tököl - Duna-Pent NKSE 27 - 28
16:00 Gyömrő VSK - Vecsés SE JUSEC 29 - 18
2016. november 27. vasárnap
13:00 Dunavarsányi TE - Szigetszentmiklós NKSE 22 - 40
2016. december 3. szombat
14:00 Szigetszentmiklós NKSE - KSI Kézilabda Akadémia 37 - 25
16:00 Duna-Pent NKSE - Dunavarsányi TE 34 - 25
2016. december 4. vasárnap
15:00 Ceglédi Kék Cápák - Gyömrő VSK 19 - 20
16:00 Vecsés SE JUSEC - Rákosmenti KSK 27 - 29
17:00 Inárcs-Örkény KC - EURONOVEX USE 42 - 37
2016. december 10. szombat
11:00 KSI Kézilabda Akadémia - Duna-Pent NKSE 25 - 32
13:00 Rákosmenti KSK - Ceglédi Kék Cápák 26 - 15
18:00 Dunavarsányi TE - VSK Tököl 20 - 39
18:00 EURONOVEX USE - Vecsés SE JUSEC 32 - 30
2016. december 11. vasárnap
14:00 Szigetszentmiklós NKSE - Gyömrő VSK 16 - 23
2017. február 9. csütörtök
18:45 Rákosmenti KSK - Szigetszentmiklós NKSE 33 - 26
2017. február 18. szombat
16:00 Gyömrő VSK - Duna-Pent NKSE 34 - 21
17:00 EURONOVEX USE - Ceglédi Kék Cápák 28 - 34
2017. február 19. vasárnap
12:30 KSI Kézilabda Akadémia - VSK Tököl 25 - 21
17:00 Inárcs-Örkény KC - Vecsés SE JUSEC 34 - 26
2017. február 25. szombat
11:00 Duna-Pent NKSE - Rákosmenti KSK 27 - 28
14:00 VSK Tököl - Gyömrő VSK 21 - 26
15:00 Ceglédi Kék Cápák - Inárcs-Örkény KC 28 - 27
18:00 Dunavarsányi TE - KSI Kézilabda Akadémia 24 - 29
19:00 Szigetszentmiklós NKSE - EURONOVEX USE 42 - 32
2017. március 4. szombat
16:00 Gyömrő VSK - Dunavarsányi TE 34 - 14
17:00 Inárcs-Örkény KC - Szigetszentmiklós NKSE 40 - 31
17:00 EURONOVEX USE - Duna-Pent NKSE 29 - 25
2017. március 5. vasárnap
11:00 Vecsés SE JUSEC - Ceglédi Kék Cápák 24 - 20
13:00 Rákosmenti KSK - VSK Tököl 25 - 34
2017. március 11. szombat
11:00 KSI Kézilabda Akadémia - Gyömrő VSK 30 - 28
18:00 Dunavarsányi TE - Rákosmenti KSK 16 - 27
2017. március 12. vasárnap
12:00 Szigetszentmiklós NKSE - Vecsés SE JUSEC 27 - 25
15:00 VSK Tököl - EURONOVEX USE 36 - 28
16:00 Duna-Pent NKSE - Inárcs-Örkény KC 20 - 38
2017. március 25. szombat
13:00 Rákosmenti KSK - KSI Kézilabda Akadémia 23 - 31
17:00 EURONOVEX USE - Dunavarsányi TE 36 - 21
2017. március 26. vasárnap
16:00 Ceglédi Kék Cápák - Szigetszentmiklós NKSE 20 - 22
17:00 Inárcs-Örkény KC - VSK Tököl 24 - 30
18:00 Vecsés SE JUSEC - Duna-Pent NKSE 20 - 19
2017. április 1. szombat
11:00 KSI Kézilabda Akadémia - EURONOVEX USE 36 - 19
11:00 Duna-Pent NKSE - Ceglédi Kék Cápák 14 - 30
13:00 Rákosmenti KSK - Gyömrő VSK 23 - 27
18:00 Dunavarsányi TE - Inárcs-Örkény KC 19 - 48
2017. április 2. vasárnap
15:00 VSK Tököl - Vecsés SE JUSEC 20 - 26
2017. április 8. szombat
14:30 Ceglédi Kék Cápák - VSK Tököl 25 - 25
17:00 EURONOVEX USE - Gyömrő VSK 15 - 37
2017. április 9. vasárnap
10:00 Szigetszentmiklós NKSE - Duna-Pent NKSE 35 - 24
17:00 Inárcs-Örkény KC - KSI Kézilabda Akadémia 32 - 30
18:00 Vecsés SE JUSEC - Dunavarsányi TE 30 - 22
2017. április 22. szombat
11:00 KSI Kézilabda Akadémia - Vecsés SE JUSEC 21 - 18
13:00 Rákosmenti KSK - EURONOVEX USE 27 - 24
16:00 Gyömrő VSK - Inárcs-Örkény KC 26 - 24
18:00 Dunavarsányi TE - Ceglédi Kék Cápák 15 - 31
2017. április 23. vasárnap
15:00 VSK Tököl - Szigetszentmiklós NKSE 28 - 22
2017. április 29. szombat
15:00 Ceglédi Kék Cápák - KSI Kézilabda Akadémia 32 - 23
16:00 Duna-Pent NKSE - VSK Tököl 22 - 22
17:00 Inárcs-Örkény KC - Rákosmenti KSK 38 - 25
2017. április 30. vasárnap
18:00 Vecsés SE JUSEC - Gyömrő VSK 23 - 26
18:00 Szigetszentmiklós NKSE - Dunavarsányi TE 32 - 23
2017. május 6. szombat
11:00 KSI Kézilabda Akadémia - Szigetszentmiklós NKSE 23 - 30
13:00 Rákosmenti KSK - Vecsés SE JUSEC 25 - 23
16:00 Dunavarsányi TE - Duna-Pent NKSE 12 - 36
16:00 Gyömrő VSK - Ceglédi Kék Cápák 21 - 21
2017. május 7. vasárnap
17:00 EURONOVEX USE - Inárcs-Örkény KC 29 - 42
2017. május 14. vasárnap
15:00 VSK Tököl - Dunavarsányi TE 36 - 19
2017. május 16. kedd
19:00 Vecsés SE JUSEC - EURONOVEX USE 25 - 29
2017. május 20. szombat
15:00 Ceglédi Kék Cápák - Rákosmenti KSK 25 - 30
16:00 Gyömrő VSK - Szigetszentmiklós NKSE 35 - 19
16:00 Duna-Pent NKSE - KSI Kézilabda Akadémia 37 - 32
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Gyömrő VSK 20 16 1 3 545 424 121 33
2. VSK Tököl 20 13 2 5 571 487 84 28
3. Inárcs-Örkény KC 20 14 0 6 671 528 143 28
4. Ceglédi Kék Cápák 20 11 3 6 502 439 63 25
5. Rákosmenti KSK 20 12 0 8 548 544 4 24
6. EURONOVEX USE 20 9 0 11 615 644 -29 18
7. Szigetszentmiklós NKSE 20 9 0 11 566 569 -3 18
8. KSI Kézilabda Akadémia 20 8 0 12 511 549 -38 16
9. Vecsés SE JUSEC 20 7 1 12 493 490 3 15
10. Duna-Pent NKSE 20 7 1 12 505 537 -32 15
11. Dunavarsányi TE 20 0 0 20 386 702 -316 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. OLÁH NÓRA EURONOVEX USE 111 10 157 20
Inárcs-Örkény KC 46 10
2. KOZMA DOMINIKA Gyömrő VSK 148 20
3. BALOGH BETTINA Gyömrő VSK 147 20
4. HERCEG RÉKA Inárcs-Örkény KC 136 20
5. MAROSI RITA VSK Tököl 127 20
6. PRÓKAI ANETT Ceglédi Kék Cápák 125 20
7. HIDEG MARIANN Rákosmenti KSK 119 18
8. PINTÉR KRISZTINA Rákosmenti KSK 114 20
9. KRIZSÁN ALEXANDRA Inárcs-Örkény KC 113 20
10. SÜTŐ SÁRA Inárcs-Örkény KC 112 20
11. VESZELI JUDIT Szigetszentmiklós NK 107 14
12. URFI DOROTTYA Szigetszentmiklós NK 106 16
13. SZŰCS RITA Duna-Pent NKSE 101 19
14. OLÁH HENRIETTA Ceglédi Kék Cápák 99 19
15. BAB ÁGOTA GYOPÁR Duna-Pent NKSE 91 20
16. HINGYI ZITA Duna-Pent NKSE 91 20
17. BORKOWSKA KATARZYNA Vecsés SE JUSEC 88 10
18. SZABÓ VIVIEN VSK Tököl 87 18
19. BALOGH DALMA VSK Tököl 85 19
20. IMRE ZSÓFIA SZILVIA KSI Kézilabda Akadém 85 20
21. DOSZPOD RÉKA EURONOVEX USE 83 11
22. TÓTH ADRIENN Ceglédi Kék Cápák 78 20
23. TÓTH TAMARA KSI Kézilabda Akadém 78 20
24. BALIKA TÍMEA Szigetszentmiklós NK 76 19
25. BÖJTÖS ANDREA VSK Tököl 71 20
26. RÁCZ ALMA ANDREA KSI Kézilabda Akadém 71 20
27. SOÓS MARTINA Inárcs-Örkény KC 68 19
28. GREBANAR ANIKÓ ANDREA Dunavarsányi TE 66 19
29. LÍZER MELINDA Szigetszentmiklós NK 66 15
30. PAULNÉ SIMON BRIGITTA Dunavarsányi TE 66 19
31. GOLDSTEIN ESZTER Rákosmenti KSK 65 19
32. POMOZI NIKOLETT Vecsés SE JUSEC 64 11
33. TAKÁCS BARBARA VSK Tököl 64 19
34. VALENTA ESZTER Gyömrő VSK 62 17
35. KORPA BRIGITTA KSI Kézilabda Akadém 61 18
36. BOCSKAI BOGLÁRKA Vecsés SE JUSEC 58 19
37. HINGYI BEATRIX Duna-Pent NKSE 58 18
38. HLÚGYIK NOÉMI EURONOVEX USE 57 14
39. HEGEDŰS HANNA SAROLTA Gyömrő VSK 18 10 54 18
Vecsés SE JUSEC 36 8
40. JÓNÁS ALEXANDRA EURONOVEX USE 54 16
41. MAROSI KRISZTINA VSK Tököl 54 17
42. TÓTH RENÁTA Inárcs-Örkény KC 54 18
43. FORGÁCS SZIMONETTA Rákosmenti KSK 24 8 52 16
Vecsés SE JUSEC 28 8
44. HALÁSZ HENRIETTA Rákosmenti KSK 28 9 52 17
Vecsés SE JUSEC 24 8
45. BACSA FLÓRA BERNADETT KSI Kézilabda Akadém 50 20
46. TÓTH ÁGNES Ceglédi Kék Cápák 50 20
47. CZIRÁKI KLAUDIA VSK Tököl 49 18
48. GELLÉR ÉVA Dunavarsányi TE 48 18
49. KOVÁCS DORINA Dunavarsányi TE 48 16
50. TOPLAK BERNADETT Inárcs-Örkény KC 46 20
51. ANDRÁSI NÓRA Rákosmenti KSK 45 19
52. DOBOS RENÁTA Ceglédi Kék Cápák 44 20
53. PINTÉR KLAUDIA KSI Kézilabda Akadém 44 20
54. SZÁSZ DÓRA EURONOVEX USE 43 18
55. FACSKÓ PETRA Duna-Pent NKSE 42 19
56. HORVÁTH VIVIEN Gyömrő VSK 42 20
57. SZENES BETTINA EURONOVEX USE 41 5
58. ZSÍROS ENIKŐ Szigetszentmiklós NK 41 18
59. HARIS ZSUZSA Vecsés SE JUSEC 40 20
60. MÁTRAI NÓRA Szigetszentmiklós NK 1 1 40 11
Vecsés SE JUSEC 39 10
61. STRICZKI REGINA Gyömrő VSK 40 20
62. KAUFMANN DÓRA Szigetszentmiklós NK 39 19
63. MÉSZÁROS NIKOLETTA EURONOVEX USE 38 13
64. SPOLMIN ROBERTA Ceglédi Kék Cápák 38 20
65. SZŰCS FANNI Dunavarsányi TE 37 10
66. ROMANSZKY CECÍLIA EURONOVEX USE 36 16
67. RAUSCH KRISZTINA KSI Kézilabda Akadém 35 10
68. KAPINYA DIÁNA Duna-Pent NKSE 34 11
69. SZŰCS BEÁTA Szigetszentmiklós NK 34 14
70. TÓTH TÍMEA Vecsés SE JUSEC 33 20
71. BAUNOCH NIKOLETT Gyömrő VSK 31 20
72. KALTENECKER ANDREA Gyömrő VSK 27 16 31 19
Szigetszentmiklós NK 4 3
73. UJVÁRI DOROTTYA EURONOVEX USE 31 8
74. LEZSÁK MÓNIKA ANIKÓ Rákosmenti KSK 30 18
75. KOMSA KLAUDIA Inárcs-Örkény KC 29 10
76. FÜLÖP ESZTER Rákosmenti KSK 27 14
77. JOÓ KLAUDIA Gyömrő VSK 26 19
78. NÁNDORI GRÉTA Duna-Pent NKSE 26 18
79. PETRÓ LILLA EURONOVEX USE 26 5
80. JESCHEK BEÁTA Szigetszentmiklós NK 24 11
81. CZEPIN ZSUZSANNA Szigetszentmiklós NK 22 17
82. CSALA KRISZTINA Rákosmenti KSK 22 15
83. MÁRKUS ADRIENN Rákosmenti KSK 22 9
84. DANIELISZ LUCA Dunavarsányi TE 19 20
85. HÖCHST GABRIELLA Szigetszentmiklós NK 19 12
86. PINDÁK BERNADETT KSI Kézilabda Akadém 19 17
87. FODOR KLAUDIA KSI Kézilabda Akadém 18 10
88. KAISER ALEXANDRA Duna-Pent NKSE 18 18
89. PUSZTAY SZILVIA Vecsés SE JUSEC 18 19
90. KISJUHÁSZ PETRA Ceglédi Kék Cápák 17 10
91. OLÁH ORSOLYA Inárcs-Örkény KC 17 9
92. SOLYMOSI DÓRA Duna-Pent NKSE 17 20
93. SZEMÁN ALÍCIA EMÍLIA KSI Kézilabda Akadém 17 16
94. SZOBODEK BEÁTA EURONOVEX USE 17 15
95. ANTAL LAJOSNÉ Rákosmenti KSK 16 19
96. HALASI RÉKA Ceglédi Kék Cápák 16 7
97. KRASZNAI KATA Dunavarsányi TE 16 15
98. KOMSA NIKOLETT Inárcs-Örkény KC 15 18
99. DOMOKOS RITA EURONOVEX USE 14 6
100. DOSZPOD ADRIENN Inárcs-Örkény KC 14 10
101. FARKAS VIKTÓRIA MÁRIA Dunavarsányi TE 14 8
102. KISS ERZSÉBET EURONOVEX USE 14 13
103. KÓSA KINGA KINCSŐ Dunavarsányi TE 14 17
104. SZLOBODA GINA Dunavarsányi TE 14 9
105. KOVÁCS KITTI EURONOVEX USE 12 4
106. ORBÁN ENIKŐ EURONOVEX USE 12 4
107. TAKÁCS NIKOLETT VSK Tököl 12 10
108. KAPÁS ANDREA Rákosmenti KSK 11 8
109. NAGYNÉ DR VÍGH CINTIA Ceglédi Kék Cápák 11 10
110. TUMPECH NIKOLETT Vecsés SE JUSEC 11 10
111. ÉDL ANETT Duna-Pent NKSE 10 14
112. HIRT KRISZTINA Inárcs-Örkény KC 10 10
113. NÉMETH TÍMEA Vecsés SE JUSEC 10 10
114. KOLLARICS FANNI Dunavarsányi TE 9 2
115. KŐSZEGI DÓRA EURONOVEX USE 9 4
116. ÓVÁRI BOGLÁRKA Szigetszentmiklós NK 9 8
117. SEBŐK BARBARA KSI Kézilabda Akadém 9 9
118. KACZUR DOMINIKA KSI Kézilabda Akadém 8 5
119. KÖVI KATA Dunavarsányi TE 8 2
120. MOLNÁR CSENGE KSI Kézilabda Akadém 8 10
121. OLÁH NOÉMI Szigetszentmiklós NK 8 14
122. ROZGICS KLAUDIA VSK Tököl 8 16
123. SIMKÓ ANITA Vecsés SE JUSEC 8 9
124. SIMKÓ DOMINIKA Vecsés SE JUSEC 8 10
125. FEHÉR BETTINA Rákosmenti KSK 7 10
126. HARCI BERNADETT Dunavarsányi TE 7 18
127. LADICS ENIKŐ Vecsés SE JUSEC 7 9
128. MIHÁLY EVELIN Ceglédi Kék Cápák 7 10
129. TÓTH SZABINA VSK Tököl 6 10
130. FRIGYESI RÉKA CSENGE Dunavarsányi TE 5 1
131. HÖRÖMPŐ DÓRA Ceglédi Kék Cápák 5 16
132. MAJOR HANNA Vecsés SE JUSEC 5 14
133. MOHÁCSI KITTI EURONOVEX USE 5 15
134. PÉTER FLÓRA Inárcs-Örkény KC 5 11
135. SÁNTA BARBARA Inárcs-Örkény KC 5 4
136. TÍMÁR FLÓRA Vecsés SE JUSEC 5 15
137. BALÁZS BARBARA Vecsés SE JUSEC 4 12
138. BÁNÓCZI TÜNDE Dunavarsányi TE 4 9
139. GÖRBE ÉVA Rákosmenti KSK 4 8
140. GYÖRE LILLA Ceglédi Kék Cápák 4 11
141. HAUSER PETRA KSI Kézilabda Akadém 4 9
142. LONTAI LUCA Dunavarsányi TE 4 6
143. MACZÓ DORINA EURONOVEX USE 4 5
144. MEGYERI FERENCNÉ SISKA KRISZTINA Rákosmenti KSK 4 4
145. NYILAS SZANDRA VSK Tököl 4 4
146. SZABÓ ZSÓFIA EURONOVEX USE 4 19
147. BÁN FRUZSINA Vecsés SE JUSEC 3 9
148. KIRÁLY LILIÁNA Duna-Pent NKSE 3 8
149. MOLNÁR KINGA Duna-Pent NKSE 3 10
150. MOZSÁR PAULA Duna-Pent NKSE 3 11
151. NÉMET BEÁTA Ceglédi Kék Cápák 3 17
152. PANYIK VIVIEN Duna-Pent NKSE 3 16
153. PÉCSI EVELIN Rákosmenti KSK 3 4
154. SZEKERES REBEKA Szigetszentmiklós NK 3 7
155. UGRAI LOLA Rákosmenti KSK 3 6
156. VÖRÖS ANDREA Vecsés SE JUSEC 3 10
157. FRIEBESZ FANNI Dunavarsányi TE 2 1
158. HORVÁTH DÓRA Szigetszentmiklós NK 2 4
159. HRUTKA BERNADETT Gyömrő VSK 2 20
160. ILLÉS PÁLMA ENIKŐ Rákosmenti KSK 2 6
161. IMREGI BLANKA Ceglédi Kék Cápák 2 14
162. KREISZ NIKOLETT Dunavarsányi TE 2 1
163. NAGY NÓRA Gyömrő VSK 2 19
164. OROSZ VIKTÓRIA Rákosmenti KSK 2 20
165. PERGEL KATALIN Duna-Pent NKSE 2 3
166. SZŐNYI DORINA EURONOVEX USE 2 1
167. VITÁNYI RÉKA VSK Tököl 2 19
168. VÖRÖS VANDA Duna-Pent NKSE 2 15
169. ZSÍROS ADRIENN Szigetszentmiklós NK 2 2
170. ASZTALOS DÓRA Ceglédi Kék Cápák 1 6
171. BAKÓ DIÁNA FANNI KSI Kézilabda Akadém 1 1
172. BODÓ ZSUZSANNA EURONOVEX USE 1 18
173. BUDAI LILI EURONOVEX USE 1 3
174. DIÓSZEGI DIÁNA VSK Tököl 1 20
175. DOBOS NÓRA Duna-Pent NKSE 1 19
176. DRENYOVSZKI ANETT Szigetszentmiklós NK 1 1
177. JUHÁSZ BERNADETT Ceglédi Kék Cápák 1 20
178. KOVÁCS BETTINA VSK Tököl 1 16
179. MÁRCZY FLÓRA Dunavarsányi TE 1 12
180. MARKÓ MIRTILL KSI Kézilabda Akadém 1 10
181. NAGY ALETTA Ceglédi Kék Cápák 1 6
182. NAGY PETRA KSI Kézilabda Akadém 1 2
183. NAGY SZANDRA Dunavarsányi TE 1 1
184. ÖKRÖS ALEXANDRA Szigetszentmiklós NK 1 4
185. PÁLLINGER RÉKA Szigetszentmiklós NK 1 20
186. RÁCZ MERCÉDESZ Dunavarsányi TE 1 8
187. SZTANCSIK ANETT BEÁTA Inárcs-Örkény KC 1 9
188. URAY BORBÁLA Vecsés SE JUSEC 1 6
189. ZÁHORSZKI DOMINIKA KSI Kézilabda Akadém 1 9
190. BAGI FLÓRA KSI Kézilabda Akadém 0 1
191. BALÁZS RÉKA KSI Kézilabda Akadém 0 6
192. BARÁTH BLANKA VIVIEN KSI Kézilabda Akadém 0 2
193. BARTUS JUDIT EURONOVEX USE 0 2
194. CATTANEO KRIZIA Rákosmenti KSK 0 5
195. CZAKÓ ANNA EURONOVEX USE 0 3
196. CZINE FRUZSINA Szigetszentmiklós NK 0 2
197. CSÉPÁNYI IVETT Vecsés SE JUSEC 0 6
198. DÁNFFY BARBARA EURONOVEX USE 0 1
199. DEMKÓ DÓRA KSI Kézilabda Akadém 0 19
200. DORCSÁK VIVIEN Duna-Pent NKSE 0 8
201. DÖMÖTÖR SZONJA Gyömrő VSK 0 3
202. ERDŐSI FATIME Gyömrő VSK 0 3
203. FÁBIÁN BOGLÁRKA BORKA KSI Kézilabda Akadém 0 1
204. FARKAS BORBÁLA Gyömrő VSK 0 20
205. GÁTI KATALIN Dunavarsányi TE 0 3
206. GYAPJASNÉ BÁN ORSOLYA KATALIN Szigetszentmiklós NK 0 13
207. HARTYÁNI VIKTÓRIA Vecsés SE JUSEC 0 14
208. HORVÁTH MÍRA Inárcs-Örkény KC 0 20
209. HORVÁTH RÉKA Inárcs-Örkény KC 0 3
210. KACAR RENÁTA Gyömrő VSK 0 20
211. KISS BARBARA Inárcs-Örkény KC 0 8
212. KNÍZNER KRISZTINA KSI Kézilabda Akadém 0 3
213. KOMJÁTHY ZSÓFIA Rákosmenti KSK 0 1
214. KOVÁCS O. ZSÓFIA Vecsés SE JUSEC 0 18
215. KVETÁK SZILVIA Inárcs-Örkény KC 0 20
216. LIPOVICS GABRIELLA KSI Kézilabda Akadém 0 10
217. LISZNYAI SÁNDOR ZSOLTNÉ Dunavarsányi TE 0 8
218. MAYER LAURA Szigetszentmiklós NK 0 2
219. MESTER SZABÓ ANETT Ceglédi Kék Cápák 0 1
220. NACHTMANN RENÁTA VSK Tököl 0 19
221. NAGY FRUZSINA Dunavarsányi TE 0 20
222. NAGY MERCÉDESZ Duna-Pent NKSE 0 1
223. NAGY TEODÓRA Szigetszentmiklós NK 0 3
224. NÉMETH CSILLA Duna-Pent NKSE 0 20
225. NYILAS CINTIA VSK Tököl 0 4
226. ÖKRÖS TAMARA KSI Kézilabda Akadém 0 3
227. PALICSKA LIZA Szigetszentmiklós NK 0 1
228. POTORNAI NIKOLETT VSK Tököl 0 6
229. SÁFRÁNY ÁGNES MARGIT KSI Kézilabda Akadém 0 5
230. SCHVART ENIKŐ EURONOVEX USE 0 14
231. STRICZKI NIKOLETT Gyömrő VSK 0 3
232. SZABÓ FANNI EURONOVEX USE 0 1
233. SZABÓ GRÉTA EURONOVEX USE 0 2
234. SZEGEDI BRIGITTA Ceglédi Kék Cápák 0 10
235. SZILÁGYI CSENGE Dunavarsányi TE 0 2
236. SZÓLÁDI GEORGINA TINA Duna-Pent NKSE 0 8
237. TANÁCS RÉKA Gyömrő VSK 0 20
238. TÓTH BERNADETT Gyömrő VSK 0 14
239. TÓTH ENIKŐ Vecsés SE JUSEC 0 20
240. TÖRŐCSIK FRUZSINA Ceglédi Kék Cápák 0 3
241. TREPÁK NIKOLETT Gyömrő VSK 0 2
242. VÁNYI FLÓRA Ceglédi Kék Cápák 0 2
243. VARGA NIKOLETT Szigetszentmiklós NK 0 5
244. VASS PETRA KSI Kézilabda Akadém 0 2
245. ZAY ESZTER Rákosmenti KSK 0 17
246. ZSOLDOSNÉ LUKÁCS ERZSÉBET Ceglédi Kék Cápák 0 9
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó