Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2019/2020
Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat
2019. augusztus 28. szerda
17:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Vasas SC 26 - 34
2019. augusztus 30. péntek
16:00 NEKA I. - DKKA 35 - 16
16:00 ALBA FKC - Mosonmagyaróvári KC 24 - 16
2019. augusztus 31. szombat
11:00 KSA Budapest - Moyra-Budaörs Handball I. 25 - 23
14:00 Érd - NEKA II. 31 - 28
2019. szeptember 1. vasárnap
16:00 Kozármisleny SE - Szombathelyi KKA 24 - 26
18:30 Győri Audi ETO KC - Siófok KTC KFT I 37 - 21
2019. szeptember 4. szerda
17:15 Szombathelyi KKA - Siófok KTC KFT I 35 - 31
2019. szeptember 5. csütörtök
17:00 Vasas SC - ALBA FKC 28 - 32
18:00 Moyra-Budaörs Handball I. - NEKA I. 20 - 50
2019. szeptember 6. péntek
15:45 Győri Audi ETO KC - Bajnok DSE Nemesvámos 37 - 24
16:00 NEKA II. - Kozármisleny SE 21 - 23
2019. szeptember 7. szombat
14:00 Mosonmagyaróvári KC - KSA Budapest 35 - 22
15:00 DKKA - Érd 38 - 28
2019. szeptember 11. szerda
15:30 Siófok KTC KFT I - Kozármisleny SE 23 - 23
17:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Szombathelyi KKA 26 - 31
17:45 NEKA I. - Mosonmagyaróvári KC 35 - 15
2019. szeptember 13. péntek
14:00 ALBA FKC - Győri Audi ETO KC 24 - 35
14:00 NEKA II. - DKKA 29 - 29
18:30 KSA Budapest - Vasas SC 29 - 32
2019. szeptember 14. szombat
15:30 Érd - Moyra-Budaörs Handball I. 28 - 20
2019. szeptember 17. kedd
18:00 Moyra-Budaörs Handball I. - DKKA 20 - 27
2019. szeptember 18. szerda
17:15 Kozármisleny SE - Bajnok DSE Nemesvámos 35 - 27
17:15 Szombathelyi KKA - ALBA FKC 36 - 34
2019. szeptember 19. csütörtök
17:00 Vasas SC - NEKA I. 35 - 34
2019. szeptember 20. péntek
15:30 Siófok KTC KFT I - NEKA II. 33 - 32
16:00 Mosonmagyaróvári KC - Érd 27 - 23
2019. szeptember 21. szombat
11:00 Győri Audi ETO KC - KSA Budapest 44 - 19
2019. szeptember 28. szombat
15:45 Érd - Szombathelyi KKA 40 - 50
2019. október 2. szerda
16:00 Siófok KTC KFT I - NEKA I. 26 - 36
2019. október 3. csütörtök
16:00 Mosonmagyaróvári KC - Győri Audi ETO KC 19 - 44
17:00 ALBA FKC - NEKA II. 26 - 22
2019. október 5. szombat
18:45 Érd - Siófok KTC KFT I 27 - 32
2019. október 8. kedd
16:00 NEKA II. - Moyra-Budaörs Handball I. 43 - 19
2019. október 9. szerda
14:00 ALBA FKC - Kozármisleny SE 20 - 19
15:00 DKKA - Mosonmagyaróvári KC 36 - 23
15:30 Érd - Vasas SC 26 - 34
17:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Siófok KTC KFT I 31 - 26
2019. október 10. csütörtök
16:45 NEKA I. - Győri Audi ETO KC 32 - 24
2019. október 11. péntek
18:30 KSA Budapest - Szombathelyi KKA 20 - 35
2019. október 15. kedd
17:30 Bajnok DSE Nemesvámos - NEKA II. 28 - 27
2019. október 16. szerda
16:45 Szombathelyi KKA - NEKA I. 28 - 38
17:45 Győri Audi ETO KC - Érd 44 - 22
2019. október 17. csütörtök
17:00 Vasas SC - DKKA 30 - 36
2019. október 18. péntek
16:00 Mosonmagyaróvári KC - Moyra-Budaörs Handball I. 45 - 31
2019. október 19. szombat
15:30 Siófok KTC KFT I - ALBA FKC 31 - 29
15:30 Kozármisleny SE - KSA Budapest 35 - 26
2019. október 22. kedd
17:00 Vasas SC - Moyra-Budaörs Handball I. 46 - 18
2019. október 24. csütörtök
14:00 NEKA II. - Mosonmagyaróvári KC 34 - 24
18:00 NEKA I. - Kozármisleny SE 29 - 25
2019. október 25. péntek
13:30 DKKA - Győri Audi ETO KC 29 - 38
16:00 ALBA FKC - Bajnok DSE Nemesvámos 32 - 26
2019. október 26. szombat
10:00 KSA Budapest - Siófok KTC KFT I 31 - 36
2019. október 30. szerda
16:45 Szombathelyi KKA - DKKA 41 - 31
2019. október 31. csütörtök
17:15 Vasas SC - Mosonmagyaróvári KC 29 - 23
2019. november 2. szombat
15:30 Kozármisleny SE - Érd 29 - 22
17:30 Bajnok DSE Nemesvámos - KSA Budapest 40 - 14
2019. november 3. vasárnap
11:00 Győri Audi ETO KC - Moyra-Budaörs Handball I. 44 - 20
2019. november 6. szerda
15:00 DKKA - Kozármisleny SE 33 - 28
18:00 NEKA I. - Bajnok DSE Nemesvámos 29 - 23
18:00 Moyra-Budaörs Handball I. - Szombathelyi KKA 18 - 36
2019. november 7. csütörtök
17:00 NEKA II. - Vasas SC 25 - 31
2019. november 9. szombat
10:00 KSA Budapest - ALBA FKC 20 - 40
2019. november 13. szerda
15:00 Győri Audi ETO KC - Vasas SC 30 - 26
15:30 Siófok KTC KFT I - DKKA 29 - 32
16:45 Szombathelyi KKA - Mosonmagyaróvári KC 36 - 28
17:15 Kozármisleny SE - Moyra-Budaörs Handball I. 50 - 21
17:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Érd 35 - 28
2019. november 15. péntek
16:00 ALBA FKC - NEKA I. 23 - 41
2019. november 16. szombat
10:00 KSA Budapest - NEKA II. 23 - 38
2019. november 23. szombat
11:45 NEKA I. - KSA Budapest 33 - 16
2019. november 27. szerda
17:15 Vasas SC - Szombathelyi KKA 34 - 34
2019. december 4. szerda
15:00 Mosonmagyaróvári KC - Kozármisleny SE 30 - 33
16:00 NEKA II. - Győri Audi ETO KC 24 - 42
18:45 Érd - ALBA FKC 27 - 40
2019. december 10. kedd
18:00 Moyra-Budaörs Handball I. - Siófok KTC KFT I 29 - 35
2019. december 18. szerda
15:00 DKKA - Bajnok DSE Nemesvámos 40 - 27
2020. január 8. szerda
16:45 Szombathelyi KKA - Győri Audi ETO KC 25 - 34
17:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Moyra-Budaörs Handball I. 34 - 23
2020. január 9. csütörtök
16:00 NEKA I. - NEKA II. 32 - 18
2020. január 10. péntek
14:00 ALBA FKC - DKKA 23 - 28
2020. január 11. szombat
10:00 KSA Budapest - Érd 19 - 28
18:00 Kozármisleny SE - Vasas SC 19 - 26
2020. január 12. vasárnap
15:30 Siófok KTC KFT I - Mosonmagyaróvári KC 33 - 28
2020. január 15. szerda
17:00 NEKA II. - Szombathelyi KKA 28 - 30
2020. január 16. csütörtök
18:00 Moyra-Budaörs Handball I. - ALBA FKC 28 - 44
2020. január 17. péntek
16:00 Mosonmagyaróvári KC - Bajnok DSE Nemesvámos 21 - 26
2020. január 18. szombat
12:00 DKKA - KSA Budapest 37 - 21
15:30 Érd - NEKA I. 21 - 32
2020. január 19. vasárnap
11:00 Vasas SC - Siófok KTC KFT I 38 - 32
15:45 Győri Audi ETO KC - Kozármisleny SE 41 - 18
2020. január 22. szerda
15:00 DKKA - NEKA I. 23 - 30
15:30 Siófok KTC KFT I - Győri Audi ETO KC 28 - 41
17:00 Vasas SC - Bajnok DSE Nemesvámos 35 - 32
17:15 Szombathelyi KKA - Kozármisleny SE 25 - 23
2020. január 24. péntek
16:00 NEKA II. - Érd 29 - 20
16:00 Mosonmagyaróvári KC - ALBA FKC 24 - 32
2020. január 25. szombat
14:00 Moyra-Budaörs Handball I. - KSA Budapest 29 - 22
2020. január 29. szerda
14:00 Győri Audi ETO KC - ALBA FKC 39 - 21
2020. február 4. kedd
18:00 NEKA I. - Moyra-Budaörs Handball I. 51 - 20
2020. február 5. szerda
14:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri Audi ETO KC 21 - 40
15:30 Érd - DKKA 20 - 32
16:00 Siófok KTC KFT I - Szombathelyi KKA 41 - 40
17:15 Kozármisleny SE - NEKA II. 22 - 21
2020. február 7. péntek
16:00 ALBA FKC - Vasas SC 25 - 28
2020. február 8. szombat
10:00 KSA Budapest - Mosonmagyaróvári KC 26 - 38
2020. február 10. hétfő
16:30 KSA Budapest - Kozármisleny SE 26 - 33
2020. február 12. szerda
15:00 DKKA - NEKA II. 35 - 23
16:00 Mosonmagyaróvári KC - NEKA I. 22 - 35
16:45 Szombathelyi KKA - Bajnok DSE Nemesvámos 33 - 24
17:15 Kozármisleny SE - Siófok KTC KFT I 35 - 18
2020. február 13. csütörtök
16:00 Moyra-Budaörs Handball I. - Érd 15 - 30
2020. február 15. szombat
11:00 Vasas SC - KSA Budapest 43 - 18
2020. február 18. kedd
18:00 NEKA II. - Siófok KTC KFT I 35 - 31
2020. február 19. szerda
15:00 DKKA - Moyra-Budaörs Handball I. 33 - 26
16:00 ALBA FKC - Szombathelyi KKA 30 - 25
17:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Kozármisleny SE 25 - 30
2020. február 20. csütörtök
16:00 NEKA I. - Vasas SC 41 - 32
2020. február 22. szombat
11:00 KSA Budapest - Győri Audi ETO KC 13 - 50
15:30 Érd - Mosonmagyaróvári KC 21 - 20
2020. március 4. szerda
16:00 Győri Audi ETO KC - NEKA I. 28 - 31
17:15 Kozármisleny SE - ALBA FKC 34 - 28
2020. március 5. csütörtök
16:00 Siófok KTC KFT I - Bajnok DSE Nemesvámos 36 - 32
17:00 Vasas SC - Érd 39 - 25
18:00 Moyra-Budaörs Handball I. - NEKA II. 21 - 37
2020. március 6. péntek
16:00 Mosonmagyaróvári KC - DKKA 26 - 29
2020. március 8. vasárnap
10:30 Szombathelyi KKA - KSA Budapest 37 - 29
2020. március 10. kedd
18:00 Moyra-Budaörs Handball I. - Mosonmagyaróvári KC 30 - 29
2020. március 11. szerda
15:00 DKKA - Vasas SC 28 - 26
17:00 NEKA I. - Szombathelyi KKA 27 - 24
2020. március 12. csütörtök
16:00 NEKA II. - Bajnok DSE Nemesvámos 27 - 19
2020. március 13. péntek
16:00 ALBA FKC - Siófok KTC KFT I 39 - 32
18:00 Érd - Győri Audi ETO KC 25 - 46
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. NEKA I. 19 18 0 1 671 439 232 36
2. Győri Audi ETO KC 19 17 0 2 738 442 296 34
3. DKKA 19 14 1 4 592 523 69 29
4. Vasas SC 19 13 1 5 626 533 93 27
5. Szombathelyi KKA 19 13 1 5 627 560 67 27
6. Kozármisleny SE 19 11 1 7 538 488 50 23
7. ALBA FKC 19 11 0 8 566 539 27 22
8. Siófok KTC KFT I 19 8 1 10 574 630 -56 17
9. NEKA II. 19 7 1 11 541 519 22 15
10. Bajnok DSE Nemesvámos 19 6 0 13 526 578 -52 12
11. Érd 19 5 0 14 492 609 -117 10
12. Mosonmagyaróvári KC 19 4 0 15 493 579 -86 8
13. Moyra-Budaörs Handball I. 19 2 0 17 431 709 -278 4
14. KSA Budapest 19 1 0 18 419 686 -267 1
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
KSA Budapest -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. VIDA CSENGE Bajnok DSE Nemesvámo 167 19
2. PŐDÖR BLANKA Szombathelyi KKA 147 16
3. BRÉDA LUCA Vasas SC 123 16
4. WALD KÍRA Siófok KTC KFT I 122 17
5. LÁZÁR JÁZMIN Mosonmagyaróvári KC 108 17
6. VILÁGOS DIÁNA Győri Audi ETO KC 108 18
7. KOVÁCS VÉDA Kozármisleny SE 107 18
8. BOJTOS BEÁTA BARBARA KSA Budapest 103 19
9. KORONCZAI PETRA DKKA 92 12 102 15
Győri Audi ETO KC 10 3
10. HORVÁTH ANNA Szombathelyi KKA 92 17
11. FARKAS JOHANNA Győri Audi ETO KC 91 17
12. KÓKA MARIANN Érd 91 18
13. SOLTÉSZ BERNADETT Vasas SC 84 18
14. PÓCZIK KATA Siófok KTC KFT I 83 19
15. VARGA EMÍLIA NEKA II. 83 14
16. ASZTALOS LILI Moyra-Budaörs Handba 78 18
17. GÁL DOMINIKA Bajnok DSE Nemesvámo 77 19
18. JUHÁSZ FANNI Siófok KTC KFT I 77 19
19. KOVÁCS NOÉMI Moyra-Budaörs Handba 76 19
20. HUSTI HANNA DKKA 75 18
21. LAPOS LAURA Siófok KTC KFT I 74 17
22. URBÁNYI SÁRA Érd 73 18
23. KÜRTHI LAURA KLAUDIA Győri Audi ETO KC 71 15
24. TÓTH ANTÓNIA Szombathelyi KKA 69 17
25. GASCHLER DOMINIKA Bajnok DSE Nemesvámo 68 19
26. CSÍKOS LUCA NEKA II. 66 17
27. KISS DOROTTYA ZSÓFIA Érd 65 18
28. MLINKÓ ZSÓFIA NEKA I. 65 17
29. TÖRÖK REBEKA Vasas SC 65 14
30. ANDRÓCZKI FLÓRA Győri Audi ETO KC 62 17
31. PASQUALETTI TÍMEA Vasas SC 62 16
32. BESSZER BORBÁLA ALBA FKC 61 9
33. NAGY NÓRA NEKA II. 61 16
34. MOLNÁR DOROTTYA NEKA II. 60 15
35. BRÉDA BORBÁLA Vasas SC 59 17
36. NEMES LAURA Kozármisleny SE 58 14 59 15
Mosonmagyaróvári KC 1 1
37. FODOR NESZTA DKKA 58 19
38. LENDVAI ANNA FLÓRA Moyra-Budaörs Handba 58 16
39. PAPP PETRA Mosonmagyaróvári KC 56 10
40. GAÁL DORINA Bajnok DSE Nemesvámo 54 19
41. HÁZI VERONIKA Vasas SC 53 11
42. HORVÁTH PETRA NEKA I. 52 13
43. TAKÁCS CECILIA DKKA 52 18
44. CSEKŐ BRIGITTA Győri Audi ETO KC 51 15
45. LEITNER DORINA Kozármisleny SE 51 15
46. TÓTH KRISZTINA KATALIN Győri Audi ETO KC 50 15
47. VÁNYOLOS NOÉMI Vasas SC 50 15
48. VÁRTOK TAMARA NEKA I. 49 13
49. KERINGER KLAUDIA DKKA 48 18
50. KOVÁCS ZSUZSI KSA Budapest 48 17
51. TAKÁCS VIVIEN Kozármisleny SE 47 19
52. DUBÁN NIKOLETT ALBA FKC 46 11
53. PARÓCZAI ESZTER ANNAMÁRIA Mosonmagyaróvári KC 46 19
54. TAMÁSI KATA Szombathelyi KKA 46 13
55. BIRÓ DORINA Szombathelyi KKA 45 18
56. FICSOR NÓRA Siófok KTC KFT I 45 19
57. KÖPÖSDI ZSÓFIA Kozármisleny SE 45 19
58. GYÖPÖS SZABINA ALBA FKC 44 19
59. KOVALCSIK BIANKA NEKA I. 44 9
60. KREUTZ KITTI Bajnok DSE Nemesvámo 43 18
61. KULCSÁR DOROTTYA RIA Szombathelyi KKA 43 17
62. LAKATOS PETRA NEKA I. 43 17
63. UHRIN LILI NEKA I. 43 14
64. UTASI LINDA ALBA FKC 43 8
65. VASS VÍTA LUCA DKKA 43 18
66. GALKÓ LAURA DKKA 42 13
67. GERHÁTH KINCSŐ ALBA FKC 42 10
68. GYUGYI GRÉTA ALBA FKC 42 11
69. SÁNDOR BRIGITTA KSA Budapest 42 16
70. GYŐRI VIKTÓRIA Győri Audi ETO KC 41 18
71. SZABÓ PANNA Kozármisleny SE 41 8
72. VÁMOS MÍRA NEKA I. 41 13
73. LENGYEL ESZTER Győri Audi ETO KC 40 18
74. MAURER KINGA Bajnok DSE Nemesvámo 40 18
75. TÓTH TAMARA KSA Budapest 40 10
76. KADLICSEK ZEA Siófok KTC KFT I 39 17
77. SOMOGYI LIZA Győri Audi ETO KC 33 14 39 17
Mosonmagyaróvári KC 6 3
78. SULYOK RÉKA ALBA FKC 39 16
79. BERÉNYI KIRA Érd 38 17
80. KAJDI KINGA ALBA FKC 38 16
81. KERTÉSZ KORINA ALBA FKC 38 18
82. MENDRE VIRÁG Érd 38 19
83. KAJDON BLANKA NEKA I. 37 7
84. PÉCSI VILLŐ NEKA II. 37 19
85. BÁRDIÓ ZSÓFIA Siófok KTC KFT I 36 17
86. CSÁKI LILLA Érd 36 15
87. TÓTH ANNA KRISZTINA Moyra-Budaörs Handba 36 19
88. FAZEKAS ZSÓFIA KRISZTINA KSA Budapest 35 19
89. ZIMEK KRISZTINA Érd 35 18
90. MATUCZA GABRIELLA DKKA 34 18
91. BARTHA LAURA Mosonmagyaróvári KC 33 19
92. DÉZSI FANNI Kozármisleny SE 33 17
93. OGONOVSZKY ESZTER Győri Audi ETO KC 33 11
94. SZABÓ ANNA NEKA II. 33 17
95. FLEDRICH DORINA Kozármisleny SE 32 19
96. JUHÁSZ KATA NEKA II. 32 17
97. MEDVECZKY NOÉMI Moyra-Budaörs Handba 32 19
98. ACSAI SAROLTA Kozármisleny SE 31 16
99. BALOGH HANGA Siófok KTC KFT I 31 17
100. KISS MERCÉDESZ Moyra-Budaörs Handba 31 18
101. KOVÁCS ANIKÓ NEKA II. 31 11
102. PETHŐ VIRÁG ALBA FKC 31 10
103. POZSGAI FANNI Mosonmagyaróvári KC 31 14
104. SZABÓ IZABELLA SZERÉNKE KSA Budapest 31 13
105. URBÁNYI KINGA Érd 31 19
106. BOZZAI ZSÓFIA Szombathelyi KKA 30 17
107. FEKETE FANNI Mosonmagyaróvári KC 30 19
108. GENGELICZKY LILI DKKA 30 17
109. KORPÁCZY KAMILLA Győri Audi ETO KC 30 18
110. PÁL ESZTER DKKA 30 15
111. APÁTI ZSÓFIA Érd 29 15
112. KISS VIRÁG ALBA FKC 29 13
113. KOZMA ADRIENN Szombathelyi KKA 29 17
114. GERENCSÉR FANNI Győri Audi ETO KC 28 16
115. SZABÓ TEKLA DKKA 28 13
116. NAGY LAURA NEKA I. 27 16
117. NÉMETH PETRA Szombathelyi KKA 27 18
118. PUSZTAI BIANKA Mosonmagyaróvári KC 26 19
119. SZABÓ CSENGE Mosonmagyaróvári KC 26 19
120. SZEMÁN ALÍCIA EMÍLIA KSA Budapest 26 8
121. NÉMET ESZTER Siófok KTC KFT I 25 18
122. PINTÉR KLAUDIA KSA Budapest 25 6
123. HORVÁTH HANGA Vasas SC 24 18
124. KUKUCSKA VIKTÓRIA NEKA I. 24 6
125. VÖRÖS ZSÓFIA Moyra-Budaörs Handba 24 16
126. ÁGOSTON LILLA NEKA I. 23 9
127. BABINSZKY LARA Mosonmagyaróvári KC 23 13
128. CSEKE ANNA ALBA FKC 23 13
129. GIRICZ LILLA NEKA II. 23 16
130. KOÓSZ EVELIN Siófok KTC KFT I 23 18
131. KOVÁCS BARBARA Moyra-Budaörs Handba 23 11
132. TAKÁCS NOÉMI Győri Audi ETO KC 22 11
133. SZABÓ LILI ZSÓFI NEKA II. 21 18
134. ZENTE EDINA ANNA Bajnok DSE Nemesvámo 21 15
135. ZÖLEI RÉKA ALBA FKC 21 10
136. FRANKA RAMÓNA Szombathelyi KKA 20 18
137. RUZSOM BRIGITTA Mosonmagyaróvári KC 20 17
138. SZABÓ NINA NEKA I. 20 4
139. ANCIL FANNI Kozármisleny SE 19 13
140. MENYHEI RÉKA Kozármisleny SE 19 10
141. RÓNAI DIÁNA NEKA I. 19 4
142. SZALAI ZSUZSANNA Mosonmagyaróvári KC 19 3
143. TOLNAI LAURA ÉVA ALBA FKC 19 6
144. BARCZA REBEKA Győri Audi ETO KC 18 12
145. BÉRES ESZTER Szombathelyi KKA 18 9
146. KURMAI PANNA NEKA II. 18 8
147. MENTES JANKA NEKA I. 18 13
148. OBENDORF VANDA Kozármisleny SE 18 12
149. FARAGÓ LUCA NEKA I. 17 6
150. GÜNSER BIANKA Vasas SC 17 12
151. HAUSER PETRA Érd 17 18
152. KAZEEM AMINA NEKA II. 17 8
153. LUBICS FANNI PETRA KSA Budapest 17 12
154. MANDIC TEODORA KSA Budapest 17 8
155. NAGY LAURA NEKA I. 17 16
156. BÁLINT ZORKA NEKA II. 16 12
157. BENEDEK RÉKA Vasas SC 16 8
158. HORVÁTH LIZA KLÁRA Moyra-Budaörs Handba 16 17
159. POCSAY ESZTER Kozármisleny SE 16 4
160. CSÁKI ZSÓFI Moyra-Budaörs Handba 15 1
161. LAKATOS LIZETT Szombathelyi KKA 15 12
162. NAGY RÉKA Vasas SC 15 17
163. SZTANKOVICS KYRA Győri Audi ETO KC 15 6
164. TORDY VIRÁG ZSÓFIA Vasas SC 15 16
165. UJHÁZI PETRA VIVIEN DKKA 15 17
166. JEFCSÁK RENÁTA Szombathelyi KKA 14 5
167. KOVÁCS KRISZTINA DKKA 14 16
168. SÁRI JÚLIA Bajnok DSE Nemesvámo 14 6
169. TÓTH GRÉTA NEKA I. 14 10
170. VINKELMANN VIVIEN Mosonmagyaróvári KC 14 14
171. BRAUN LAURA CSENGE DKKA 13 5
172. BRÉDA ABIGÉL Vasas SC 13 16
173. KOCSIS BETTINA NEKA I. 13 6
174. KOVÁCS SZÓFIA SZTELLA NEKA II. 13 16
175. MÉRAI MAJA NEKA I. 13 5
176. PŐDÖR REBEKA Szombathelyi KKA 13 4
177. TÖRÖK VILLŐ KSA Budapest 13 19
178. BÁCSALMÁSI BLANKA Kozármisleny SE 12 18
179. ELIÁDESZ ATHINA Moyra-Budaörs Handba 12 15
180. SZILÁGYI VERONIKA Bajnok DSE Nemesvámo 12 10
181. TÓTH JÁZMIN Siófok KTC KFT I 12 17
182. TRESTYÉN BEATRIX Mosonmagyaróvári KC 12 15
183. BABAI VIVIEN NEKA I. 11 11
184. BÁNHIDI BARBARA NEKA I. 11 5
185. CSER LIZA Érd 11 18
186. DROBA PANNA Érd 11 18
187. HORVÁTH NIKOLETT NEKA I. 11 3
188. ILLÉS PETRA Vasas SC 11 8
189. JUHÁSZ GRÉTA ÉVA NEKA I. 11 6
190. KONDOR VIVIEN Bajnok DSE Nemesvámo 11 9
191. KÖVÉR HANNA Moyra-Budaörs Handba 11 18
192. NÉMETH IMOLA NEKA I. 11 4
193. SIMON CSENGE ANNA Mosonmagyaróvári KC 11 18
194. LŐRINC PANNA ALBA FKC 10 10
195. MÁTÉ SÁRA ESZTER Moyra-Budaörs Handba 10 17
196. PAPP KITTI DKKA 10 12
197. SZALAI VIVIEN Mosonmagyaróvári KC 10 12
198. HARGITAI DOROTTYA ALBA FKC 9 7
199. KOVÁCS VIRÁG Szombathelyi KKA 9 10
200. LANCZ BARBORA Mosonmagyaróvári KC 9 1
201. VAJER BLANKA NEKA I. 9 4
202. WOTH VIKTÓRIA LILLA NEKA I. 9 7
203. CZUDOR SZTELLA NEKA II. 8 13
204. FARAGÓ LEA NEKA II. 8 5
205. FARKAS JÚLIA Győri Audi ETO KC 8 7
206. HALMI PANNA Érd 8 9
207. KISS LAURA NEKA I. 8 11
208. NEMES NIKOLETT Vasas SC 8 15
209. PÉNZES EVELIN Érd 8 13
210. TAKÓ VIKTÓRIA NEKA I. 8 2
211. BALOGH GERDA KSA Budapest 7 13
212. LESTÁR BLANKA Bajnok DSE Nemesvámo 7 7
213. MOLNÁR ZSÓFIA Győri Audi ETO KC 7 6
214. TAKÁCS SÁRA BARBARA ALBA FKC 7 12
215. VARGA VIRÁG Győri Audi ETO KC 7 5
216. DOMOKOS DALMA Mosonmagyaróvári KC 6 1
217. FAZEKAS FANNI FATIME KSA Budapest 6 9
218. MENYHEI CSENGE Kozármisleny SE 6 7
219. SÁRKÁNY PETRA ANIKÓ Vasas SC 6 8
220. SZABÓ ESZTER ALBA FKC 6 4
221. ÁDÁM GRÉTA ALBA FKC 5 13
222. CSAMANGÓ LILI NEKA II. 5 1
223. FARKAS ANDREA ALBA FKC 5 7
224. FARKAS ESZTER NÓRA Győri Audi ETO KC 5 1
225. FRITZ NOÉMI Mosonmagyaróvári KC 5 19
226. KERTÉSZ MÓNIKA Siófok KTC KFT I 5 12
227. KIS HANNA Moyra-Budaörs Handba 5 16
228. MÁLOVICS DORINA Szombathelyi KKA 5 8
229. MÓNUS DÓRA Győri Audi ETO KC 5 16
230. CSAMANGÓ NÓRA NEKA II. 4 4
231. HUDRA ENIKŐ ALBA FKC 4 2
232. LENNERT DORKA ZITA Moyra-Budaörs Handba 4 18
233. TARPAI LIZA KSA Budapest 4 7
234. TÓTH ALEXANDRA Bajnok DSE Nemesvámo 4 16
235. FADHLE AMNA Vasas SC 3 8
236. GÁL BORBÁLA KINGA DKKA 3 9
237. JUDT EMESE Győri Audi ETO KC 3 3
238. REZNEKI FANNI EMMA DKKA 3 4
239. SZABÓ KRISZTINA Bajnok DSE Nemesvámo 3 6
240. TÓTH BOGLÁRKA Bajnok DSE Nemesvámo 3 15
241. ÁCS BIANKA Vasas SC 2 1
242. DÉZSI NIKOL NEKA II. 2 1
243. DOBSZAI CSENGE Kozármisleny SE 2 16
244. DÖMÖTÖR VIRÁG ALBA FKC 2 10
245. KUBINA MOLLI NEKA I. 2 6
246. LE THANH HIEN KSA Budapest 2 7
247. NOVÁK LAURA Bajnok DSE Nemesvámo 2 6
248. SZMOLEK APPOLÓNIA Szombathelyi KKA 2 18
249. TORDAY NAGY SÁRA ANNA KSA Budapest 1 4 2 5
NEKA II. 1 1
250. TÓT KÍRA FANNI Siófok KTC KFT I 2 12
251. BEREI KRISZTINA NEKA II. 1 1
252. BOCSKOR ANNA Kozármisleny SE 1 18
253. BOROS ANNA KLAUDIA DKKA 1 8
254. CSENDES BELLA NEKA II. 1 16
255. DÁVIDA GRÉTA Mosonmagyaróvári KC 1 18
256. JOVOVITY JOVANA DKKA 1 1
257. JUHÁSZ ANNA Szombathelyi KKA 1 7
258. MONCZ NIKOLETT Érd 1 4
259. PHAM LIEN ESZTER Szombathelyi KKA 1 1
260. SÜLE NÓRA KSA Budapest 1 6
261. SZABÓ NOÉMI Szombathelyi KKA 1 5
262. SZALÁNCZI RÉKA ALBA FKC 1 2
263. VÁMOSSY-NAGY VIKTÓRIA KSA Budapest 1 1
264. ZAJ KLÁRA NEKA I. 1 11
265. ZARUBAY LILI ALBA FKC 1 4
266. BALÁZS RÉKA KSA Budapest 0 18
267. BARÁTH BLANKA VIVIEN Érd 0 18
268. BORSOS DORA Bajnok DSE Nemesvámo 0 10
269. BUGYÁKI CSENGE HANNA KSA Budapest 0 2
270. CHRISTE DALMA ELEONÓRA Szombathelyi KKA 0 16
271. CSAPÓ KINCSŐ Siófok KTC KFT I 0 14
272. CSARMASZ DOMINIKA Bajnok DSE Nemesvámo 0 1
273. DAINESE JENNIFER Bajnok DSE Nemesvámo 0 6
274. DEVECSERI DALMA Szombathelyi KKA 0 2
275. DOSZPOTH ZSUZSANNA Érd 0 19
276. FARKAS HANNA Szombathelyi KKA 0 11
277. FERENCZY BOGLÁRKA NEKA II. 0 3
278. FLISZÁR PANNA DOROTTYA Siófok KTC KFT I 0 17
279. FORGÁCS KITTI Bajnok DSE Nemesvámo 0 1
280. FORSTER ADÉL Bajnok DSE Nemesvámo 0 8
281. FÜZES ANGELIKA ALBA FKC 0 2
282. GAJDÓCZI BARBARA ALBA FKC 0 19
283. GYŐRI ALEXA Győri Audi ETO KC 0 1
284. GYULAI SZONJA KSA Budapest 0 2
285. HIBÁCSKA BLANKA NEKA I. 0 12
286. HORÁK HANNA Bajnok DSE Nemesvámo 0 19
287. HORVÁTH DORINA KSA Budapest 0 16
288. HORVÁTH SZOFI VIKTÓRIA NEKA II. 0 1
289. JÓNÁS DORINA DKKA 0 14
290. KAJDI ILONA ALBA FKC 0 15
291. KASTL ANNA Vasas SC 0 14
292. KELE VIRÁG Moyra-Budaörs Handba 0 1
293. KISS LUCA Győri Audi ETO KC 0 5
294. KOVÁCS GRÉTA Vasas SC 0 1
295. LAKATOS RÉKA NEKA II. 0 18
296. LŐRINCZ BRIGITTA Szombathelyi KKA 0 17
297. LUKÁCS LILI KSA Budapest 0 4
298. MAGERA NOÉMI NEKA I. 0 5
299. MANDEL HANNA ALBA FKC 0 1
300. MARJOS CSENGE KSA Budapest 0 1
301. MIKOLA LÍDIA Bajnok DSE Nemesvámo 0 1
302. MISTINA FANNI Siófok KTC KFT I 0 19
303. MOTYOVSZKI NOÉMI MARIANN KSA Budapest 0 7
304. NÉMETH KATA DKKA 0 13 0 14
NEKA I. 0 1
305. NÉMETH ZSUZSANNA Győri Audi ETO KC 0 17
306. ORBÁN LAURA Bajnok DSE Nemesvámo 0 19
307. ÖKRÖS ALEXANDRA Érd 0 9
308. PÁNCSICS LAURA ALBA FKC 0 3
309. PAP ZSÓFI NEKA II. 0 1
310. PETRUSKA DÓRA NEKA II. 0 1
311. PINCÉSI PANNA OTÍLIA Moyra-Budaörs Handba 0 17
312. SOLTÉSZ KÍRA BERNADETT Vasas SC 0 18
313. SZABÓ LUCA NEKA I. 0 5
314. SZALMA ZITA DKKA 0 11
315. SZALONTAI KINGA SÁRA KSA Budapest 0 1
316. TÓTH BOGLÁRKA Moyra-Budaörs Handba 0 15
317. TÓTH NIKOLETT Győri Audi ETO KC 0 18
318. TÓTH NIKOLETT HÓVIRÁG Vasas SC 0 6
319. TÓTIK LORETTA Bajnok DSE Nemesvámo 0 15
320. UDVARI TÍMEA KSA Budapest 0 2
321. VAJK ESZTER Moyra-Budaörs Handba 0 5
322. VÁRADI HANNA Érd 0 2
323. VERES BARBARA DKKA 0 9
324. VERESZKY NÓRA Vasas SC 0 15
325. VUKMANN VIKTÓRIA Kozármisleny SE 0 19
326. WICHMANN VIVIEN Kozármisleny SE 0 18
327. ZAKOR ÁGOTA NEKA II. 0 1
328. ZSIGMOND DORKA Mosonmagyaróvári KC 0 18
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó