Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2019/2020
Leány Serdülő II. osztály-Nyugat
2019. szeptember 11. szerda
16:00 Mosonmagyaróvári KC - Győri Audi ETO KC IV. 22 - 16
17:30 PSN Zrt. - Mohácsi TE 1888 31 - 18
17:30 Gyömrői KA - Szekszárdi FGKC 26 - 20
2019. szeptember 12. csütörtök
15:45 Angyalföldi Sportiskola - Győri Audi ETO KC III. 29 - 16
2019. szeptember 13. péntek
15:00 Rinyamenti KC - DKKA 18 - 41
2019. szeptember 15. vasárnap
11:00 SZHB VUK SE - Dorogi ESE 15 - 18
2019. szeptember 17. kedd
14:00 Győri Audi ETO KC IV. - Angyalföldi Sportiskola 30 - 29
2019. szeptember 20. péntek
16:00 DKKA - SZHB VUK SE 38 - 18
2019. szeptember 21. szombat
14:00 Mohácsi TE 1888 - Mosonmagyaróvári KC 11 - 22
14:00 Dorogi ESE - Gyömrői KA 15 - 29
2019. szeptember 22. vasárnap
13:00 Szekszárdi FGKC - PSN Zrt. 22 - 29
13:00 Győri Audi ETO KC III. - Rinyamenti KC 17 - 23
2019. október 1. kedd
15:45 SZHB VUK SE - Győri Audi ETO KC III. 24 - 19
2019. október 2. szerda
15:00 Rinyamenti KC - Győri Audi ETO KC IV. 30 - 29
2019. október 4. péntek
16:00 Mosonmagyaróvári KC - Szekszárdi FGKC 23 - 22
2019. október 5. szombat
11:00 Angyalföldi Sportiskola - Mohácsi TE 1888 33 - 19
14:00 Dorogi ESE - DKKA 15 - 26
2019. október 6. vasárnap
13:00 PSN Zrt. - Gyömrői KA 15 - 19
2019. október 9. szerda
14:00 Győri Audi ETO KC III. - DKKA 11 - 40
17:00 Mohácsi TE 1888 - Rinyamenti KC 28 - 27
17:30 Gyömrői KA - Mosonmagyaróvári KC 28 - 22
2019. október 10. csütörtök
17:30 PSN Zrt. - Dorogi ESE 19 - 24
2019. október 13. vasárnap
13:00 Szekszárdi FGKC - Angyalföldi Sportiskola 24 - 31
15:00 Győri Audi ETO KC IV. - SZHB VUK SE 40 - 27
2019. október 18. péntek
14:00 Mosonmagyaróvári KC - PSN Zrt. 23 - 17
16:00 DKKA - Győri Audi ETO KC IV. 34 - 21
2019. október 19. szombat
11:00 SZHB VUK SE - Mohácsi TE 1888 27 - 26
11:00 Angyalföldi Sportiskola - Gyömrői KA 22 - 23
14:00 Rinyamenti KC - Szekszárdi FGKC 31 - 26
2019. október 20. vasárnap
15:00 Győri Audi ETO KC III. - Dorogi ESE 18 - 18
2019. október 24. csütörtök
13:45 Győri Audi ETO KC IV. - Győri Audi ETO KC III. 32 - 19
17:00 Mohácsi TE 1888 - DKKA 16 - 38
17:30 Gyömrői KA - Rinyamenti KC 32 - 24
2019. október 25. péntek
16:00 Mosonmagyaróvári KC - Dorogi ESE 24 - 18
2019. október 27. vasárnap
13:00 PSN Zrt. - Angyalföldi Sportiskola 25 - 27
13:00 Szekszárdi FGKC - SZHB VUK SE 36 - 22
2019. október 31. csütörtök
17:15 Mohácsi TE 1888 - Gyömrői KA 27 - 35
2019. november 5. kedd
15:45 SZHB VUK SE - Gyömrői KA 25 - 33
2019. november 6. szerda
17:00 Rinyamenti KC - PSN Zrt. 21 - 20
2019. november 8. péntek
15:00 DKKA - Szekszárdi FGKC 23 - 24
15:45 Angyalföldi Sportiskola - Mosonmagyaróvári KC 22 - 15
2019. november 9. szombat
14:00 Dorogi ESE - Győri Audi ETO KC IV. 23 - 36
2019. november 10. vasárnap
16:00 Győri Audi ETO KC III. - Mohácsi TE 1888 29 - 23
2019. november 13. szerda
17:00 Mohácsi TE 1888 - Győri Audi ETO KC IV. 22 - 23
17:30 Gyömrői KA - DKKA 16 - 15
2019. november 15. péntek
16:00 Mosonmagyaróvári KC - Rinyamenti KC 25 - 19
17:30 PSN Zrt. - SZHB VUK SE 30 - 22
2019. november 16. szombat
11:00 Angyalföldi Sportiskola - Dorogi ESE 16 - 15
2019. november 17. vasárnap
13:00 Szekszárdi FGKC - Győri Audi ETO KC III. 38 - 20
2019. november 19. kedd
19:00 Győri Audi ETO KC III. - Gyömrői KA 22 - 29
2019. november 22. péntek
16:00 Rinyamenti KC - Angyalföldi Sportiskola 21 - 17
16:00 DKKA - PSN Zrt. 29 - 21
2019. november 23. szombat
12:00 SZHB VUK SE - Mosonmagyaróvári KC 17 - 29
14:00 Dorogi ESE - Mohácsi TE 1888 21 - 27
2019. november 24. vasárnap
13:00 Győri Audi ETO KC IV. - Szekszárdi FGKC 27 - 30
2019. november 27. szerda
17:30 Gyömrői KA - Győri Audi ETO KC IV. 28 - 25
2019. november 28. csütörtök
15:30 PSN Zrt. - Győri Audi ETO KC III. 21 - 18
16:00 Mosonmagyaróvári KC - DKKA 27 - 20
2019. november 30. szombat
11:00 Angyalföldi Sportiskola - SZHB VUK SE 25 - 24
13:30 Rinyamenti KC - Dorogi ESE 18 - 18
2019. december 1. vasárnap
13:00 Szekszárdi FGKC - Mohácsi TE 1888 32 - 25
2019. december 3. kedd
14:00 Győri Audi ETO KC III. - Mosonmagyaróvári KC 19 - 26
2019. december 4. szerda
16:00 DKKA - Angyalföldi Sportiskola 28 - 13
2019. december 5. csütörtök
14:00 Győri Audi ETO KC IV. - PSN Zrt. 26 - 30
2019. december 7. szombat
15:00 SZHB VUK SE - Rinyamenti KC 25 - 21
16:00 Dorogi ESE - Szekszárdi FGKC 27 - 33
2020. február 5. szerda
15:30 Győri Audi ETO KC III. - Angyalföldi Sportiskola 21 - 24
2020. február 6. csütörtök
14:00 Győri Audi ETO KC IV. - Mosonmagyaróvári KC 28 - 29
17:00 DKKA - Rinyamenti KC 33 - 21
2020. február 8. szombat
14:00 Mohácsi TE 1888 - PSN Zrt. 18 - 23
14:00 Dorogi ESE - SZHB VUK SE 22 - 30
2020. február 9. vasárnap
14:00 Szekszárdi FGKC - Gyömrői KA 28 - 22
2020. február 12. szerda
15:30 PSN Zrt. - Szekszárdi FGKC 23 - 19
15:45 Angyalföldi Sportiskola - Győri Audi ETO KC IV. 24 - 18
17:30 Gyömrői KA - Dorogi ESE 34 - 19
2020. február 13. csütörtök
14:00 Rinyamenti KC - Győri Audi ETO KC III. 35 - 29
2020. február 14. péntek
15:00 Mosonmagyaróvári KC - Mohácsi TE 1888 25 - 22
2020. február 15. szombat
11:00 SZHB VUK SE - DKKA 19 - 35
2020. február 18. kedd
15:45 Győri Audi ETO KC III. - SZHB VUK SE 28 - 33
2020. február 19. szerda
14:00 Győri Audi ETO KC IV. - Rinyamenti KC 33 - 25
17:30 Gyömrői KA - PSN Zrt. 23 - 21
2020. február 20. csütörtök
17:15 Mohácsi TE 1888 - Angyalföldi Sportiskola 16 - 18
2020. február 21. péntek
17:00 DKKA - Dorogi ESE 37 - 16
2020. február 23. vasárnap
13:00 Szekszárdi FGKC - Mosonmagyaróvári KC 29 - 23
2020. február 26. szerda
15:45 Angyalföldi Sportiskola - Szekszárdi FGKC 24 - 31
2020. február 27. csütörtök
17:00 DKKA - Győri Audi ETO KC III. 35 - 16
2020. február 28. péntek
17:00 Rinyamenti KC - Mohácsi TE 1888 28 - 31
2020. február 29. szombat
11:00 SZHB VUK SE - Győri Audi ETO KC IV. 28 - 34
14:00 Dorogi ESE - PSN Zrt. 8 - 29
2020. március 1. vasárnap
14:00 Mosonmagyaróvári KC - Gyömrői KA 20 - 28
2020. március 4. szerda
17:30 Gyömrői KA - Angyalföldi Sportiskola 29 - 21
2020. március 5. csütörtök
14:00 Győri Audi ETO KC IV. - DKKA 20 - 30
17:30 PSN Zrt. - Mosonmagyaróvári KC 27 - 19
2020. március 7. szombat
14:00 Mohácsi TE 1888 - SZHB VUK SE 27 - 19
2020. március 8. vasárnap
13:00 Szekszárdi FGKC - Rinyamenti KC 29 - 24
14:00 Dorogi ESE - Győri Audi ETO KC III. 25 - 20
2020. március 11. szerda
14:00 Győri Audi ETO KC III. - Győri Audi ETO KC IV. 23 - 36
15:45 Angyalföldi Sportiskola - PSN Zrt. 22 - 17
2020. március 13. péntek
17:00 DKKA - Mohácsi TE 1888 32 - 23
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Gyömrői KA 16 15 0 1 434 341 93 30
2. DKKA 17 14 0 3 534 315 219 28
3. Mosonmagyaróvári KC 16 11 0 5 374 343 31 22
4. Angyalföldi Sportiskola 17 11 0 6 397 372 25 22
5. Szekszárdi FGKC 16 10 0 6 443 400 43 20
6. PSN Zrt. 17 9 0 8 398 358 40 17
7. Győri Audi ETO KC IV. 17 8 0 9 474 453 21 16
8. Rinyamenti KC 16 6 1 9 386 433 -47 13
9. SZHB VUK SE 16 5 0 11 375 461 -86 9
10. Mohácsi TE 1888 17 4 0 13 379 463 -84 8
11. Dorogi ESE 16 3 2 11 302 411 -109 8
12. Győri Audi ETO KC III. 17 1 1 15 345 491 -146 3
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
PSN Zrt. -1
Százhalombattai VUK SE -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. LUKÁCSI JÁZMIN SZHB VUK SE 143 16
2. PATAK SAROLTA Rinyamenti KC 130 16
3. KAÁLI-NAGY VILLŐ JANKA PSN Zrt. 127 17
4. SZABÓ LAURA Gyömrői KA 118 16
5. BABINSZKY LARA Mosonmagyaróvári KC 116 13
6. KISS DIÁNA ELIZA Győri Audi ETO KC IV 110 16
7. RITTLINGER BETTI Mohácsi TE 1888 99 17
8. SZABÓ AIDA DKKA 92 16
9. SZELVA KRISZTINA Győri Audi ETO KC I 86 16
10. BADACSONYI EDINA Szekszárdi FGKC 85 16
11. AGÓCS ALEXANDRA DKKA 83 16
12. SZENTES LILI Szekszárdi FGKC 83 16
13. KOVÁCS ZSÓFIA Mohácsi TE 1888 81 17
14. PÓK ÍRISZ PSN Zrt. 78 17
15. NAGY MÍRA Mohácsi TE 1888 74 14
16. OSVÁTH PETRA Dorogi ESE 74 16
17. VETÉSI HANNA Angyalföldi Sportisk 69 17
18. BORDÁN ALEXANDRA Szekszárdi FGKC 67 14
19. GÖNCZY CSENGE Gyömrői KA 66 15
20. MARKOVICS RITA Gyömrői KA 66 16
21. BORDÁS BIANKA KORINA Győri Audi ETO KC I 65 17
22. TRATNYEK BONITA Rinyamenti KC 63 16
23. KISS CSENGE DKKA 60 16
24. SZALAI PETRA DKKA 60 14
25. VARGA DALMA Győri Audi ETO KC IV 60 15
26. GYENES-BÍRÓ ESZTER Gyömrői KA 59 16
27. SZTRANYOVSZKY LAURA JÁZMIN Mosonmagyaróvári KC 57 16
28. FÖLDESI DOROTTYA CSENGE DKKA 55 16
29. TUTTI ZSÓFIA Mohácsi TE 1888 53 17
30. UZONYI-VARGA ADÉL Mosonmagyaróvári KC 53 11
31. HAJCZINGER DALMA Győri Audi ETO KC I 52 10
32. BARNA FANNI NÓRA Dorogi ESE 50 15
33. LENGYEL FRANCISKA Angyalföldi Sportisk 50 6
34. BOGNÁR ZSANETT Szekszárdi FGKC 49 16
35. BALOGH VIVIEN LAURA SZHB VUK SE 48 15
36. MOLNÁR JÁZMIN PSN Zrt. 48 17
37. KOVÁCS BARBARA SZHB VUK SE 47 15
38. MESTERHÁZY KATA JANKA Angyalföldi Sportisk 47 16
39. SZABÓ DANIELLA LÉNA Gyömrői KA 47 16
40. RÉDECSI POLETT Győri Audi ETO KC IV 46 11
41. MELLES KIRA LEILA Rinyamenti KC 45 16
42. BANKÓ ZOÉ MERCÉDESZ DKKA 43 15
43. KARÉ KAMILLA Szekszárdi FGKC 40 15
44. KONYECSNI ALEXA DKKA 39 17
45. KÖVECSES ZOÉ Angyalföldi Sportisk 39 12
46. PÁDÁR LAURA Győri Audi ETO KC IV 39 15
47. ERDÉLYI ALEXANDRA Angyalföldi Sportisk 38 17
48. SZÁJER HANNA HELÉNIA Angyalföldi Sportisk 38 17
49. STEFANIK LAURA ANASZTÁZIA Dorogi ESE 35 16
50. BALOGH DÓRA ANNA DKKA 34 17
51. HORVÁTH LILI Győri Audi ETO KC IV 32 15
52. CSEH DÓRA SZHB VUK SE 31 16
53. HEPP DOROTTYA Angyalföldi Sportisk 30 13
54. TORMA BOGLÁRKA Rinyamenti KC 30 16
55. KÁLMÁN BOGLÁRKA SZHB VUK SE 29 14
56. GRANÁT DORKA Győri Audi ETO KC IV 28 14
57. LENGYEL LILLA Mosonmagyaróvári KC 28 16
58. SŐLÖSI ERIKA RALUCA Dorogi ESE 28 14
59. BAKSAI BÍBORKA Szekszárdi FGKC 27 16
60. BUGA RÉKA Mosonmagyaróvári KC 27 16
61. KOCSIS KATA Győri Audi ETO KC IV 27 12
62. SZABÓ BERNADETT Győri Audi ETO KC I 25 14
63. URBÁN VIVIEN Rinyamenti KC 25 15
64. MÓREL EMMA ZSÓFIA Rinyamenti KC 24 16
65. PAPP CSERNE PSN Zrt. 24 14
66. SZŐCS VILLŐ PSN Zrt. 24 13
67. DOBOS HANNA DKKA 23 15
68. LÉRÁNT KÁMEA PSN Zrt. 23 17
69. RESKÓ VANESSZA Dorogi ESE 23 14
70. TRINFA JOHANNA SZHB VUK SE 23 14
71. HORVÁTH MAJA RÉKA Győri Audi ETO KC I 22 16
72. NÉMETH PETRA Győri Audi ETO KC IV 22 7
73. SEBESTYÉN LILI Győri Audi ETO KC IV 22 8
74. BALATINCZ REGINA Rinyamenti KC 21 12
75. HUSZKA DORINA Dorogi ESE 21 13
76. NÉMETH ESZTER Győri Audi ETO KC IV 21 14
77. PÉTER EMMA JÚLIA Angyalföldi Sportisk 21 12
78. SZENTMÁRTONI ZSÓFIA Mohácsi TE 1888 21 16
79. NAGY PATRÍCIA ZOÉ Mohácsi TE 1888 20 10
80. VITAI KINGA Angyalföldi Sportisk 20 16
81. FIALKA LIZA Győri Audi ETO KC I 19 13
82. PIRICZ VIRÁG LILI Gyömrői KA 19 15
83. ENZSÖL MAJA SZHB VUK SE 18 16
84. JÁRMAI ESZTER Dorogi ESE 18 11
85. DEZSŐ NÓRA Rinyamenti KC 17 15
86. DOROGHI ZSÓFIA PANNA Szekszárdi FGKC 17 15
87. VARGA VIKTÓRIA RÉKA DKKA 17 15
88. FALTUSZ BIANKA Gyömrői KA 16 16
89. GYURKÓ LILI Mosonmagyaróvári KC 16 5
90. HAAS CORINNA Angyalföldi Sportisk 16 6
91. NAGY NIKOLETTA ZSUZSANNA Dorogi ESE 16 13
92. ORSÓS LAURA VANESSZA DKKA 16 16
93. RENNER DÓRA Mosonmagyaróvári KC 16 16
94. NAGY BOGLÁRKA HAJNALKA Gyömrői KA 15 11
95. TÓTH DORKA Mohácsi TE 1888 15 16
96. KÁLMÁN VIKTÓRIA PSN Zrt. 14 8
97. MÁRKUS LUCA Győri Audi ETO KC IV 14 13
98. MAYER RÉKA PSN Zrt. 14 16
99. BAUMGARTNER EVELIN Mosonmagyaróvári KC 13 16
100. DARADICS EMMA Szekszárdi FGKC 13 14
101. ERŐS VIOLETTA PSN Zrt. 13 15
102. HAJDU NAPSUGÁR Rinyamenti KC 13 14
103. KISS LAURA RÉKA Angyalföldi Sportisk 13 13
104. SZÁR EVELIN Győri Audi ETO KC IV 13 6
105. TAKÁCS ANNA Győri Audi ETO KC I 13 11
106. BERENTE ZSÓFIA PSN Zrt. 12 8
107. KOCSIS ANITA Szekszárdi FGKC 12 3
108. SEFCSIK NÓRA Mosonmagyaróvári KC 12 16
109. SZABÓ FANNI SZHB VUK SE 12 15
110. SZÉLESI SÁRA Győri Audi ETO KC I 12 6
111. KEMPL SÁRA PSN Zrt. 11 14
112. PAPP NIKOLETT SZHB VUK SE 11 16
113. SZOLNOKI NÓRA Szekszárdi FGKC 11 4
114. FORGÁCS BOGLÁRKA ADÉL Mosonmagyaróvári KC 10 16
115. KOMÁROMI LOTTI Győri Audi ETO KC I 10 7
116. MÓNUS KRISZTINA Dorogi ESE 10 16
117. RÁTH BORBÁLA Győri Audi ETO KC IV 10 14
118. TÓTH VERONIKA Angyalföldi Sportisk 10 16
119. VARGA DÓRA BORBÁLA Győri Audi ETO KC I 10 9
120. KISKÓ SZIMÓNA Rinyamenti KC 9 16
121. PAPP NIKOLETT DKKA 9 12
122. SZABÓ CSILLA Szekszárdi FGKC 9 11
123. SZÉCSI HANNA Mohácsi TE 1888 9 17
124. BORBÉLY PETRA LUCA Győri Audi ETO KC IV 8 12
125. MÉSZÁROS ANNA Mosonmagyaróvári KC 8 16
126. PETŐ KITTI ANNA Mosonmagyaróvári KC 8 16
127. POLCZER RÉKA Győri Audi ETO KC I 8 10
128. SZURGYI VIKTÓRIA Győri Audi ETO KC I 8 5
129. HARTMANN PETRA Dorogi ESE 7 3
130. BOROS BEÁTA SZHB VUK SE 6 6
131. BUTTINGER IVETT Dorogi ESE 6 13
132. CSÁSZÁR DORKA Győri Audi ETO KC IV 6 5
133. LAMBERT VIOLA Szekszárdi FGKC 6 6
134. MÉSZÁROS ZSÓFIA Gyömrői KA 6 16
135. PÁL-KOVÁCS FANNI PSN Zrt. 6 12
136. VAJDA LARA ZOÉ Rinyamenti KC 6 14
137. ANGELOVICS ERNA Angyalföldi Sportisk 5 17
138. KECSKÉS JÁZMIN Gyömrői KA 5 16
139. KOMÁROMI LUCA Győri Audi ETO KC I 5 7
140. KOVÁCS BOGLÁRKA Győri Audi ETO KC IV 5 10
141. KOVÁCS ESZTER Dorogi ESE 5 2
142. MÜLLER DÓRA Szekszárdi FGKC 5 10
143. NEMES NÓRA Gyömrői KA 5 12
144. POZSGAI DORINA Dorogi ESE 5 8
145. SÖMENEK IVETT Győri Audi ETO KC I 5 14
146. TAKÁCS TÍMEA Szekszárdi FGKC 5 5
147. TORGYIK LUCA ÁGNES Szekszárdi FGKC 5 9
148. BAYER LAURA CSENGE Szekszárdi FGKC 4 8
149. DEMETER DANIELLA Gyömrői KA 4 16
150. FARKAS VIVIEN Gyömrői KA 4 14
151. MIKLÓSY LUCA Győri Audi ETO KC IV 4 7
152. TALLÓS CSILLAG Győri Audi ETO KC IV 4 3
153. BERTALAN NADIN MÓNIKA Mosonmagyaróvári KC 3 4
154. CSINCSÁK VIVIEN PSN Zrt. 3 16
155. DAM ZSÓFIA Gyömrői KA 3 13
156. GARBACZ PETRA DKKA 3 5
157. KŐFALVI RÉKA Győri Audi ETO KC I 3 9
158. LENGYEL ZSÓFIA Mosonmagyaróvári KC 3 9
159. NÉMETH GRÉTA BÍBORKA SZHB VUK SE 3 13
160. SZALAI LUCA Győri Audi ETO KC IV 3 4
161. TÓTH ESZTER SZHB VUK SE 3 14
162. BÍRÓ LUCA Mosonmagyaróvári KC 2 15
163. CSETE LIZA ANNA Győri Audi ETO KC I 2 6
164. DÉRI LARA Dorogi ESE 2 10
165. PLACHY ANNA Mosonmagyaróvári KC 2 16
166. SALLAI KATA Mohácsi TE 1888 2 12
167. SZEKERES LILLA Szekszárdi FGKC 2 10
168. SZENDI LILLA Dorogi ESE 2 11
169. VARGA BARBARA VIRÁG Mohácsi TE 1888 2 17
170. VÖRÖS VANESSZA Rinyamenti KC 2 13
171. BAKA BÍBORKA Mohácsi TE 1888 1 4
172. BÁLINT ORSOLYA Gyömrői KA 1 13
173. BUCSKÓ GABRIELLA BARBARA Szekszárdi FGKC 1 5
174. DEMJÉN LAURA Angyalföldi Sportisk 1 17
175. GUTPELET HANNA Mohácsi TE 1888 1 10
176. KORB ESZTER ANNA PSN Zrt. 1 17
177. LINK ALEXA PETRA Szekszárdi FGKC 1 5
178. NAGY ALEXANDRA Szekszárdi FGKC 1 15
179. PUTOREK JANA Rinyamenti KC 1 14
180. REICHERT KÍRA SZHB VUK SE 1 11
181. TADITS LEILA Mohácsi TE 1888 1 13
182. BADIK REBEKA Angyalföldi Sportisk 0 8
183. BARTÓK DORINA DKKA 0 17
184. BERTA BERNADETT Szekszárdi FGKC 0 1
185. BOGNÁR RÉKA EDDA Győri Audi ETO KC I 0 10
186. BOROS CSENGE DKKA 0 9
187. BORS REBEKA Mosonmagyaróvári KC 0 4
188. CLAESSENS HANNA Rinyamenti KC 0 13
189. DOBÁNY KITTI Dorogi ESE 0 2
190. DOMBOVÁRI GRÉTA Dorogi ESE 0 1
191. GULYÁS GRÉTA SZHB VUK SE 0 3
192. GYÖRGY EVELIN RÉKA Dorogi ESE 0 2
193. HORVÁTH SZOFI VIKTÓRIA Mosonmagyaróvári KC 0 11
194. INDIG FANNI SZHB VUK SE 0 9
195. KARASZI ÉVA LILI Szekszárdi FGKC 0 4
196. KECSKÉS KARINA PSN Zrt. 0 1
197. KOCSIS LUCA Szekszárdi FGKC 0 14
198. KOVÁCS HANNA Dorogi ESE 0 1
199. KUCZA PETRA Gyömrői KA 0 2
200. LEIB JÁZMIN Mohácsi TE 1888 0 17
201. LENGYEL NIKOLETTA Mosonmagyaróvári KC 0 9
202. LÉRÁNT ANNA Gyömrői KA 0 10
203. LOVÁSZ ESZTER Gyömrői KA 0 14
204. LUKSICS GRÉTA Győri Audi ETO KC I 0 10
205. MARKÓ HANNA LILLA Győri Audi ETO KC I 0 1
206. MÉSZÁROS BIANKA Dorogi ESE 0 2
207. MOHÁCSI VIKTÓRIA SÁRA Angyalföldi Sportisk 0 4
208. MÓNUS BORBÁLA ANNA Győri Audi ETO KC IV 0 16
209. NAGY ABIGÉL SÁRA Győri Audi ETO KC IV 0 5
210. NAGY KIRÁLY LILI SZHB VUK SE 0 5
211. NOVÁK NOÉMI Rinyamenti KC 0 15
212. OLÁH BOGLÁRKA Dorogi ESE 0 7
213. PAGURKA KORNÉLIA Dorogi ESE 0 13
214. PÁL MÍRA Mohácsi TE 1888 0 16
215. PAP EMMA Szekszárdi FGKC 0 1
216. PAP VIRÁG Angyalföldi Sportisk 0 17
217. PETZ KINCSŐ HANNA Mosonmagyaróvári KC 0 10
218. ROSTA EDINA Győri Audi ETO KC IV 0 3
219. RUGLI LIZA MAJA Győri Audi ETO KC IV 0 4
220. SAJNOVICS ANNA PSN Zrt. 0 1
221. SÁRKÖZI JÁZMIN DZSENIFER Mohácsi TE 1888 0 1
222. SÁROSI ZSÓFIA PANNA Szekszárdi FGKC 0 1
223. SZAJKÓ FANNI Győri Audi ETO KC IV 0 6
224. SZIGETI ESZTER Győri Audi ETO KC I 0 1
225. SZŐCSÉNYI DIÁNA Rinyamenti KC 0 2
226. TAKÁCS LIZA HANNA Győri Audi ETO KC I 0 13
227. TAKÁCS NOÉMI Szekszárdi FGKC 0 4
228. TÓTH LARA ZSAKLIN Mohácsi TE 1888 0 1
229. TÖRÖK PETRA PSN Zrt. 0 17
230. TÖRÖK PETRA KATALIN Győri Audi ETO KC IV 0 1
231. VARGA SZONJA Angyalföldi Sportisk 0 5
232. VÖRÖS NOÉMI SZHB VUK SE 0 16
233. ZOLTÁN RAMÓNA Gyömrői KA 0 2
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó