Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
OSB leány H csoport
2016. szeptember 7. szerda
17:00 Szeghalmi NKC - Hódmezővásárhelyi LKC 25 - 27
18:00 Szeged KKSE II - Gyulasport NKFT 17 - 14
2016. szeptember 8. csütörtök
14:30 Oxxo Energy Orosh NKC II - K. Szeged SE 22 - 20
17:00 FKSE-Kiskunmajsa - Köröstarcsai DSE 21 - 7
2016. szeptember 14. szerda
14:30 Oxxo Energy Orosh NKC II - Hódmezővásárhelyi LKC 18 - 22
18:00 K. Szeged SE - EUbility G.-Békéscsaba II 35 - 31
2016. szeptember 15. csütörtök
16:00 Gyulasport NKFT - Szeghalmi NKC 26 - 15
17:30 Köröstarcsai DSE - Szeged KKSE II 19 - 20
2016. szeptember 21. szerda
16:15 Hódmezővásárhelyi LKC - Gyulasport NKFT 25 - 14
17:00 Szeghalmi NKC - Köröstarcsai DSE 21 - 14
2016. szeptember 22. csütörtök
16:00 EUbility G.-Békéscsaba II - Oxxo Energy Orosh NKC II 32 - 17
17:00 FKSE-Kiskunmajsa - K. Szeged SE 22 - 25
2016. szeptember 28. szerda
14:30 Oxxo Energy Orosh NKC II - FKSE-Kiskunmajsa 17 - 18
18:00 K. Szeged SE - Szeged KKSE II 32 - 11
2016. szeptember 29. csütörtök
16:00 EUbility G.-Békéscsaba II - Hódmezővásárhelyi LKC 16 - 21
17:30 Köröstarcsai DSE - Gyulasport NKFT 17 - 27
2016. október 5. szerda
17:00 Szeghalmi NKC - K. Szeged SE 30 - 30
18:00 Szeged KKSE II - Oxxo Energy Orosh NKC II 19 - 18
18:00 Hódmezővásárhelyi LKC - Köröstarcsai DSE 28 - 14
2016. október 6. csütörtök
17:00 FKSE-Kiskunmajsa - EUbility G.-Békéscsaba II 20 - 26
2016. október 12. szerda
18:00 K. Szeged SE - Gyulasport NKFT 39 - 26
18:00 Hódmezővásárhelyi LKC - FKSE-Kiskunmajsa 24 - 19
2016. október 13. csütörtök
14:30 Oxxo Energy Orosh NKC II - Szeghalmi NKC 25 - 20
16:00 EUbility G.-Békéscsaba II - Szeged KKSE II 32 - 19
2016. október 19. szerda
17:00 Szeghalmi NKC - EUbility G.-Békéscsaba II 20 - 26
18:00 Szeged KKSE II - FKSE-Kiskunmajsa 10 - 17
2016. október 20. csütörtök
16:00 Gyulasport NKFT - Oxxo Energy Orosh NKC II 23 - 21
17:30 Köröstarcsai DSE - K. Szeged SE 20 - 30
2016. október 26. szerda
14:30 Oxxo Energy Orosh NKC II - Köröstarcsai DSE 35 - 14
18:00 Szeged KKSE II - Hódmezővásárhelyi LKC 25 - 35
2016. október 27. csütörtök
16:00 EUbility G.-Békéscsaba II - Gyulasport NKFT 32 - 21
17:00 FKSE-Kiskunmajsa - Szeghalmi NKC 26 - 17
2016. november 2. szerda
17:00 Szeghalmi NKC - Szeged KKSE II 23 - 15
18:00 K. Szeged SE - Hódmezővásárhelyi LKC 22 - 18
2016. november 3. csütörtök
16:00 Gyulasport NKFT - FKSE-Kiskunmajsa 28 - 18
17:30 Köröstarcsai DSE - EUbility G.-Békéscsaba II 12 - 27
2016. november 9. szerda
18:00 Hódmezővásárhelyi LKC - Szeghalmi NKC 36 - 24
18:00 K. Szeged SE - Oxxo Energy Orosh NKC II 24 - 27
2016. november 10. csütörtök
16:00 Gyulasport NKFT - Szeged KKSE II 35 - 21
17:30 Köröstarcsai DSE - FKSE-Kiskunmajsa 13 - 22
2016. november 16. szerda
17:00 Szeghalmi NKC - Gyulasport NKFT 27 - 30
17:00 Szeged KKSE II - Köröstarcsai DSE 20 - 11
18:00 Hódmezővásárhelyi LKC - Oxxo Energy Orosh NKC II 28 - 12
2016. november 17. csütörtök
16:00 EUbility G.-Békéscsaba II - K. Szeged SE 21 - 13
2016. november 23. szerda
18:00 K. Szeged SE - FKSE-Kiskunmajsa 24 - 23
2016. november 24. csütörtök
16:00 Gyulasport NKFT - Hódmezővásárhelyi LKC 26 - 28
17:30 Köröstarcsai DSE - Szeghalmi NKC 18 - 20
2016. november 30. szerda
18:00 Szeged KKSE II - K. Szeged SE 20 - 22
18:00 Hódmezővásárhelyi LKC - EUbility G.-Békéscsaba II 28 - 17
2016. december 1. csütörtök
16:00 Gyulasport NKFT - Köröstarcsai DSE 38 - 15
17:00 FKSE-Kiskunmajsa - Oxxo Energy Orosh NKC II 17 - 15
2016. december 7. szerda
14:30 Oxxo Energy Orosh NKC II - Szeged KKSE II 20 - 12
2016. december 8. csütörtök
13:00 K. Szeged SE - Szeghalmi NKC 26 - 19
16:00 EUbility G.-Békéscsaba II - FKSE-Kiskunmajsa 24 - 15
17:30 Köröstarcsai DSE - Hódmezővásárhelyi LKC 20 - 43
2016. december 14. szerda
14:30 Oxxo Energy Orosh NKC II - EUbility G.-Békéscsaba II 22 - 27
2017. január 11. szerda
17:00 Szeghalmi NKC - Oxxo Energy Orosh NKC II 14 - 20
18:00 Szeged KKSE II - EUbility G.-Békéscsaba II 20 - 22
2017. január 12. csütörtök
16:00 Gyulasport NKFT - K. Szeged SE 26 - 27
17:00 FKSE-Kiskunmajsa - Hódmezővásárhelyi LKC 18 - 25
2017. január 18. szerda
18:00 K. Szeged SE - Köröstarcsai DSE 22 - 16
2017. január 19. csütörtök
14:30 Oxxo Energy Orosh NKC II - Gyulasport NKFT 28 - 31
17:00 FKSE-Kiskunmajsa - Szeged KKSE II 32 - 20
2017. január 25. szerda
17:30 Hódmezővásárhelyi LKC - Szeged KKSE II 28 - 16
2017. január 26. csütörtök
16:00 Gyulasport NKFT - EUbility G.-Békéscsaba II 25 - 29
17:30 Köröstarcsai DSE - Oxxo Energy Orosh NKC II 11 - 17
2017. január 30. hétfő
17:30 EUbility G.-Békéscsaba II - Szeghalmi NKC 36 - 12
2017. február 1. szerda
18:00 Szeged KKSE II - Szeghalmi NKC 20 - 23
18:00 Hódmezővásárhelyi LKC - K. Szeged SE 22 - 23
2017. február 2. csütörtök
16:00 EUbility G.-Békéscsaba II - Köröstarcsai DSE 28 - 14
17:00 FKSE-Kiskunmajsa - Gyulasport NKFT 26 - 26
2017. február 8. szerda
17:00 Szeghalmi NKC - FKSE-Kiskunmajsa 24 - 20
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Hódmezővásárhelyi LKC 16 14 0 2 438 309 129 28
2. EUbility G.-Békéscsaba II 16 13 0 3 426 314 112 26
3. K. Szeged SE 16 12 1 3 414 354 60 25
4. Gyulasport NKFT 16 8 1 7 416 385 31 17
5. FKSE-Kiskunmajsa 16 7 1 8 334 325 9 15
6. Oxxo Energy Orosh NKC II 16 7 0 9 334 332 2 14
7. Szeghalmi NKC 16 5 1 10 334 395 -61 11
8. Szeged KKSE II 16 4 0 12 285 383 -98 8
9. Köröstarcsai DSE 16 0 0 16 235 419 -184 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. KERTÉSZ-FARKAS INEZ FKSE-Kiskunmajsa 144 16
2. KIS PATRÍCIA BIANKA Hódmezővásárhelyi LK 65 9 125 16
K. Szeged SE 60 7
3. KUKELY ANNA EUbility G.-Békéscsa 122 16
4. KOVÁCS ALIZ Köröstarcsai DSE 121 16
5. ÁBRAHÁM CINTIA GEORGINA Szeged KKSE II 120 15
6. SZABÓ LEILA Gyulasport NKFT 115 12
7. GYEPES RITA Gyulasport NKFT 105 15
8. FARKAS FANNI FKSE-Kiskunmajsa 104 16
9. FORRÁS VIVIEN Szeghalmi NKC 99 15
10. PETRI ILDIKÓ Szeghalmi NKC 99 14
11. BAJKÁN LAURA Oxxo Energy Orosh NK 92 14
12. BESENYI NAPSUGÁR Hódmezővásárhelyi LK 85 16
13. BITÓ BLANKA K. Szeged SE 74 15
14. KIS VIKTÓRIA Hódmezővásárhelyi LK 25 8 72 15
K. Szeged SE 47 7
15. BALOG DÓRA Hódmezővásárhelyi LK 71 16
16. NAGY ANNA Oxxo Energy Orosh NK 70 16
17. BENCSIK BOJÁNA EUbility G.-Békéscsa 63 16
18. MARIK DALMA EUbility G.-Békéscsa 63 15
19. SZAPPANOS RÉKA CSENGE Gyulasport NKFT 52 14
20. SZÖLLŐSI ZSÓFIA Hódmezővásárhelyi LK 49 16
21. KUKELY KLÁRA EUbility G.-Békéscsa 47 16
22. PÖRDI RÓZSA Szeged KKSE II 45 13
23. GABNAI ALEXANDRA Oxxo Energy Orosh NK 44 16
24. JUHÁSZ KATA EUbility G.-Békéscsa 44 16
25. KOCZKÁS ANNA K. Szeged SE 42 15
26. JAKABOVITS FLÓRA K. Szeged SE 40 12
27. BALÁZS ENIKŐ Gyulasport NKFT 39 15
28. BURAI RAMÓNA Köröstarcsai DSE 38 10
29. MOLNÁR KATA Hódmezővásárhelyi LK 36 15
30. BICSKEI BORBÁLA Gyulasport NKFT 33 16
31. FEJES BIANKA DÓRA Szeged KKSE II 28 9
32. SZABÓ ADÉL K. Szeged SE 28 12
33. SZATMÁRI SZABINA K. Szeged SE 20 6 28 10
Szeged KKSE II 8 4
34. CSATAI ZSAKLIN ZITA Gyulasport NKFT 24 14
35. ELEK LOTTI FKSE-Kiskunmajsa 24 16
36. FÖLDESI LUCA LUJZA Hódmezővásárhelyi LK 23 11
37. HORVÁTH BÍBORKA Oxxo Energy Orosh NK 23 16
38. MEZEI VIOLETTA BARBARA Köröstarcsai DSE 23 13
39. RAVASZ KLAUDIA Oxxo Energy Orosh NK 23 13
40. KELLER PANKA EUbility G.-Békéscsa 22 13
41. HEGEDŰS ANITA Szeghalmi NKC 21 13
42. SÁFIÁN PETRA Szeghalmi NKC 21 13
43. SORENSEN SARA K. Szeged SE 20 15
44. TÚRI ALÍZ Szeged KKSE II 20 12
45. KAKUSZI VANDA K. Szeged SE 19 14
46. KÁLLÓ BARBARA Hódmezővásárhelyi LK 19 13
47. BUCSI LILI EUbility G.-Békéscsa 18 15
48. FÁBIÁN PETRA Szeghalmi NKC 18 15
49. MÓZER DORINA FKSE-Kiskunmajsa 18 15
50. BERECZKY BÍBORKA Szeged KKSE II 17 15
51. FÖLDESI NIKOLETTA Köröstarcsai DSE 17 16
52. RÁCZ VIVIEN Hódmezővásárhelyi LK 17 15
53. SZILÁGYI ESZTER K. Szeged SE 17 10
54. GYŰRŰ VIKTÓRIA Szeghalmi NKC 16 11
55. HORVÁTH VIVIEN MÓNIKA FKSE-Kiskunmajsa 16 12
56. POLIAK VANESSZA FKSE-Kiskunmajsa 16 15
57. BALOG VIKTÓRIA EUbility G.-Békéscsa 15 14
58. TARJÁN PETRA Hódmezővásárhelyi LK 15 13
59. TÖRÖK LILLY K. Szeged SE 15 6
60. PERÉNYI ANNA K. Szeged SE 14 16
61. TORMA PETRA ÉVA Szeghalmi NKC 14 11
62. FELCZÁN CSENGE VIVIEN Gyulasport NKFT 13 15
63. GYŰRŰ PETRA Szeghalmi NKC 13 9
64. OROVECZ DÓRA Oxxo Energy Orosh NK 12 13
65. CSUKÁS ORSOLYA Gyulasport NKFT 11 12
66. GYENES IMOLA Oxxo Energy Orosh NK 11 13
67. ÖTVÖS NETTI Hódmezővásárhelyi LK 11 10
68. PALOTAI PETRA Köröstarcsai DSE 11 15
69. HAJDU PETRA Köröstarcsai DSE 10 16
70. DRÁGÁN NÓRA Szeged KKSE II 9 12
71. HAJDÚ HARMAT EUbility G.-Békéscsa 9 14
72. NYÁRI ANNA FKSE-Kiskunmajsa 9 16
73. SZILÁGYI ANNA SÁRA K. Szeged SE 9 3
74. ÁRMÁS CINTIA RAMÓNA Köröstarcsai DSE 8 16
75. BUCZKU BONITA Oxxo Energy Orosh NK 8 14
76. NASZRADI PETRA BLANKA Szeged KKSE II 8 14
77. SÁFIÁN KATA Szeghalmi NKC 8 5
78. BARTA REBEKA Oxxo Energy Orosh NK 7 15
79. ECSEDI NIKOLETT Szeghalmi NKC 7 15
80. HORVÁTH DORISZ Oxxo Energy Orosh NK 7 9
81. KOVÁCS ANNA EUbility G.-Békéscsa 7 15
82. KUN-SZABÓ DOMINIKA Szeged KKSE II 7 9
83. MÁGOCSI KINGA Oxxo Energy Orosh NK 7 11
84. PETRÓCZKI TAMARA Oxxo Energy Orosh NK 7 10
85. TÓTH JANKA Szeghalmi NKC 7 14
86. BRAUN DÓRA Gyulasport NKFT 6 15
87. HORVÁTH NIKOLETT Gyulasport NKFT 6 9
88. JAKUS LUCA Szeged KKSE II 6 6
89. SZABÓ KAMILLA EUbility G.-Békéscsa 6 16
90. SZENTECZKI LILI ANNA Oxxo Energy Orosh NK 6 6
91. VÖRÖS NIKOLETT Hódmezővásárhelyi LK 6 8
92. VÖRÖS VIVIEN Szeged KKSE II 6 12
93. ADAMCSIK DÓRA Oxxo Energy Orosh NK 5 8
94. JUHÁSZ TITANILLA ENIKŐ Oxxo Energy Orosh NK 5 8
95. MARTON MÓNIKA Hódmezővásárhelyi LK 5 13
96. SMIRI TAMARA Köröstarcsai DSE 5 6
97. BARÁTH BIANKA EUbility G.-Békéscsa 4 7
98. BUGYIK FANNI Szeghalmi NKC 4 13
99. KISS ENIKŐ SÁRA Gyulasport NKFT 4 14
100. KOVÁCS GRÉTA Hódmezővásárhelyi LK 4 10
101. PRÁGAI FANNI K. Szeged SE 4 14
102. SZÁNTÓ KITTI Szeghalmi NKC 4 11
103. TÓTH MERCÉDESZ Gyulasport NKFT 4 15
104. BODROGI JÁZMIN LAURA K. Szeged SE 3 9
105. FORRÁS RÉKA Oxxo Energy Orosh NK 3 12
106. OCSOVSZKY NIKOLETT Hódmezővásárhelyi LK 3 12
107. PÉTERVÁRI TAMARA EUbility G.-Békéscsa 3 11
108. ÁRMÁS VIVIEN ZSUZSANNA EUbility G.-Békéscsa 2 6 2 7
Köröstarcsai DSE 0 1
109. BALOG PANNA Szeged KKSE II 2 8
110. BETLEHEM ZSÓFIA Oxxo Energy Orosh NK 2 14
111. FARAGÓ MAGDOLNA FATIME Gyulasport NKFT 2 2
112. PINCÉS SÁRA Szeghalmi NKC 2 11
113. SZABÓ TAMARA Szeged KKSE II 2 15
114. SZÉKESI FANNI Szeged KKSE II 2 14
115. ANDERLIK ANDREA Gyulasport NKFT 1 15
116. BEREI KRISZTINA Hódmezővásárhelyi LK 1 1
117. BUGNÓ GRÉTA Hódmezővásárhelyi LK 1 1
118. CSIZMADIA RÉKA Szeghalmi NKC 1 16
119. DAJKÓ GRÉTA Oxxo Energy Orosh NK 1 3
120. FARKAS ADRIENN BOGLÁRKA Szeged KKSE II 1 2
121. GYURIS DORKA K. Szeged SE 1 9
122. IGAZ NIKOLETT Szeged KKSE II 1 2
123. JANOWSZKY VIKTÓRIA K. Szeged SE 1 6
124. JUHÁSZ ZSÓFIA Gyulasport NKFT 1 13
125. KATONA SÁRA EUbility G.-Békéscsa 1 3
126. KOVÁCS ANNAMÁRIA Szeged KKSE II 1 8
127. KOVÁCS LAURA FKSE-Kiskunmajsa 1 13
128. KÖRMENDI KATA Szeged KKSE II 1 16
129. MÁCSAI ZSÓFI Hódmezővásárhelyi LK 1 2
130. NEMES BOGLÁRKA FLÓRA Köröstarcsai DSE 1 1
131. NÉMETH HELGA FKSE-Kiskunmajsa 1 16
132. PATAKI FANNI Hódmezővásárhelyi LK 1 8
133. PETRINA RENÁTA ANNA Oxxo Energy Orosh NK 1 7
134. PUSZTAI FANNI Szeged KKSE II 1 7
135. TABAJDI ANNA BORBÁLA FKSE-Kiskunmajsa 1 5
136. VÉRTES VIKTÓRIA Köröstarcsai DSE 1 16
137. ABONYI BOGLÁRKA FKSE-Kiskunmajsa 0 6
138. ÁGOSTON VIVIEN FKSE-Kiskunmajsa 0 16
139. ANCSIN KRISZTINA EUbility G.-Békéscsa 0 9
140. ANGYAL GABRIELLA Oxxo Energy Orosh NK 0 14
141. BALIGA TAMARA Köröstarcsai DSE 0 16
142. BÁNFI ALEXA EUbility G.-Békéscsa 0 10
143. BARTOLF MELITTA Köröstarcsai DSE 0 13
144. BERINSZKI RENÁTA NIKOLETT K. Szeged SE 0 2
145. BOROS ZSÓFIA ANNA Szeghalmi NKC 0 1
146. BRÜCHER ALEXANDRA Szeghalmi NKC 0 15
147. BUDAI CINTIA Köröstarcsai DSE 0 1
148. CSANÁDI NOÉMI NAPSUGÁR K. Szeged SE 0 15
149. CSIZMADIA FANNI KLÁRA Oxxo Energy Orosh NK 0 14
150. CSJERNYIK BOGLÁRKA EUbility G.-Békéscsa 0 3
151. DEMKÓ NIKOLETTA Gyulasport NKFT 0 1
152. GARAS KATA FKSE-Kiskunmajsa 0 13
153. GYOVAI SÁRA Szeged KKSE II 0 12
154. GYURICZA FATIME Köröstarcsai DSE 0 1
155. HORVÁTH REBEKA SZONJA Köröstarcsai DSE 0 14
156. HUDÁK DÓRA Gyulasport NKFT 0 15
157. JANKÓ FRUZSINA K. Szeged SE 0 8
158. JOVÁN ÉDUA Szeged KKSE II 0 2
159. KESZELI KLAUDIA Oxxo Energy Orosh NK 0 3
160. KISS ANNA Szeged KKSE II 0 3
161. KISS VIRÁG Szeged KKSE II 0 2
162. KOVÁCS JULIANNA Köröstarcsai DSE 0 16
163. KOVÁCS MAGDOLNA Köröstarcsai DSE 0 13
164. KUKLIS AMANDA FKSE-Kiskunmajsa 0 16
165. LIPTÁK VIVIEN EUbility G.-Békéscsa 0 10
166. LÓCZI CSENGE K. Szeged SE 0 8
167. MADERA-DOMOKOS CLAUDIA-ESTHER EUbility G.-Békéscsa 0 4
168. MAKOVICZKI FANNI EUbility G.-Békéscsa 0 11
169. MALKÓCS PETRA DÓRA EUbility G.-Békéscsa 0 1
170. MICZURA KORNÉLIA SZABRINA Köröstarcsai DSE 0 14
171. MIRCSE GRÉTA Szeged KKSE II 0 2
172. MOKRÁN DORINA STELLA Köröstarcsai DSE 0 13
173. MOLNÁR BEATRIX Szeghalmi NKC 0 10
174. NAGY BRIGITTA Hódmezővásárhelyi LK 0 16
175. NAGY EMESE VERONIKA Szeged KKSE II 0 1
176. NAGY SÁRA Szeghalmi NKC 0 3
177. OLLÉ LUCA Hódmezővásárhelyi LK 0 8
178. STEFÁNI VIVIEN EUbility G.-Békéscsa 0 10
179. SZELEZSÁN GEORGINA ZSUZSANNA Gyulasport NKFT 0 14
180. SZUJA JUDIT Köröstarcsai DSE 0 1
181. TÓTH GRÉTA JANKA Köröstarcsai DSE 0 6
182. TÓTH KARINA FKSE-Kiskunmajsa 0 15
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó