Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
2018. szeptember 15. szombat
16:00 NEKA - Telekom Veszprém U21 26 - 22
16:00 Balatonfüredi KSE U21 - Pécsi VSE 26 - 25
18:00 Százhalombattai KE - Budai Farkasok NKFT 17 - 37
18:00 Tatai AC - TUNGSRAM SE-Nagykanizsa 23 - 19
2018. szeptember 16. vasárnap
15:45 Szigetszentmiklósi KSK - Váci KSE 27 - 30
18:30 AGROFEED ETO-SZESE - Veszprémi KKFT Felsőörs 25 - 19
2018. szeptember 22. szombat
11:00 Telekom Veszprém U21 - Szigetszentmiklósi KSK 25 - 28
13:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Tatai AC 23 - 21
18:00 Százhalombattai KE - Balatonfüredi KSE U21 22 - 26
18:00 Pécsi VSE - NEKA 26 - 29
19:00 Budai Farkasok NKFT - TUNGSRAM SE-Nagykanizsa 34 - 34
2018. szeptember 23. vasárnap
18:00 Váci KSE - AGROFEED ETO-SZESE 26 - 30
2018. szeptember 29. szombat
13:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Váci KSE 21 - 24
18:00 AGROFEED ETO-SZESE - Telekom Veszprém U21 26 - 23
18:00 Budai Farkasok NKFT - Tatai AC 22 - 24
2018. szeptember 30. vasárnap
11:00 Szigetszentmiklósi KSK - Pécsi VSE 30 - 23
16:00 Balatonfüredi KSE U21 - TUNGSRAM SE-Nagykanizsa 23 - 31
18:00 NEKA - Százhalombattai KE 31 - 25
2018. október 6. szombat
11:00 Pécsi VSE - AGROFEED ETO-SZESE 25 - 24
11:00 Telekom Veszprém U21 - Váci KSE 29 - 30
14:00 Tatai AC - Balatonfüredi KSE U21 29 - 30
18:00 Budai Farkasok NKFT - Veszprémi KKFT Felsőörs 26 - 25
18:00 Százhalombattai KE - Szigetszentmiklósi KSK 28 - 32
19:00 NEKA - TUNGSRAM SE-Nagykanizsa 29 - 21
2018. október 13. szombat
13:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Telekom Veszprém U21 31 - 33
18:00 AGROFEED ETO-SZESE - Százhalombattai KE 31 - 25
19:00 Váci KSE - Pécsi VSE 28 - 25
2018. október 14. vasárnap
13:45 Szigetszentmiklósi KSK - TUNGSRAM SE-Nagykanizsa 27 - 23
16:00 Balatonfüredi KSE U21 - Budai Farkasok NKFT 31 - 26
18:00 NEKA - Tatai AC 22 - 19
2018. október 19. péntek
19:00 Budai Farkasok NKFT - NEKA 25 - 30
2018. október 20. szombat
11:00 Pécsi VSE - Telekom Veszprém U21 32 - 23
17:00 TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - AGROFEED ETO-SZESE 16 - 18
18:00 Százhalombattai KE - Váci KSE 26 - 33
2018. október 21. vasárnap
16:00 Balatonfüredi KSE U21 - Veszprémi KKFT Felsőörs 33 - 38
17:00 Tatai AC - Szigetszentmiklósi KSK 21 - 21
2018. november 7. szerda
18:00 NEKA - Balatonfüredi KSE U21 29 - 22
2018. november 10. szombat
11:00 Telekom Veszprém U21 - Százhalombattai KE 32 - 29
13:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Pécsi VSE 30 - 26
18:00 AGROFEED ETO-SZESE - Tatai AC 27 - 21
18:00 Váci KSE - TUNGSRAM SE-Nagykanizsa 29 - 27
2018. november 11. vasárnap
15:30 Szigetszentmiklósi KSK - Budai Farkasok NKFT 26 - 27
2018. november 17. szombat
16:00 Balatonfüredi KSE U21 - Szigetszentmiklósi KSK 21 - 25
17:00 TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - Telekom Veszprém U21 25 - 30
18:00 NEKA - Veszprémi KKFT Felsőörs 26 - 23
18:00 Százhalombattai KE - Pécsi VSE 28 - 29
2018. november 18. vasárnap
18:00 AGROFEED ETO-SZESE - Budai Farkasok NKFT 30 - 25
18:00 Tatai AC - Váci KSE 28 - 32
2018. november 21. szerda
18:00 Pécsi VSE - TUNGSRAM SE-Nagykanizsa 20 - 19
2018. november 24. szombat
13:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Százhalombattai KE 32 - 26
18:00 AGROFEED ETO-SZESE - Balatonfüredi KSE U21 27 - 20
18:00 Váci KSE - Budai Farkasok NKFT 26 - 25
2018. november 25. vasárnap
15:30 Szigetszentmiklósi KSK - NEKA 30 - 26
16:00 Telekom Veszprém U21 - Tatai AC 24 - 29
2018. november 30. péntek
18:30 Tatai AC - Pécsi VSE 33 - 24
2018. december 1. szombat
14:00 Telekom Veszprém U21 - Budai Farkasok NKFT 29 - 19
18:00 NEKA - AGROFEED ETO-SZESE 26 - 26
2018. december 2. vasárnap
16:00 Balatonfüredi KSE U21 - Váci KSE 23 - 32
17:00 Szigetszentmiklósi KSK - Veszprémi KKFT Felsőörs 26 - 26
17:00 TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - Százhalombattai KE 24 - 19
2018. december 8. szombat
11:00 Telekom Veszprém U21 - Balatonfüredi KSE U21 30 - 29
13:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - TUNGSRAM SE-Nagykanizsa 30 - 27
18:00 AGROFEED ETO-SZESE - Szigetszentmiklósi KSK 30 - 25
18:00 Százhalombattai KE - Tatai AC 23 - 29
18:00 Váci KSE - NEKA 24 - 20
2018. december 9. vasárnap
11:00 Pécsi VSE - Budai Farkasok NKFT 32 - 29
2019. február 10. vasárnap
12:30 Szigetszentmiklósi KSK - Telekom Veszprém U21 28 - 27
2019. február 16. szombat
13:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - AGROFEED ETO-SZESE 23 - 23
17:00 TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - Tatai AC 20 - 22
2019. február 17. vasárnap
11:00 Telekom Veszprém U21 - NEKA 19 - 24
11:00 Pécsi VSE - Balatonfüredi KSE U21 26 - 23
18:00 Budai Farkasok NKFT - Százhalombattai KE 35 - 27
18:00 Váci KSE - Szigetszentmiklósi KSK 34 - 18
2019. február 22. péntek
19:00 NEKA - Pécsi VSE 30 - 25
2019. február 23. szombat
17:00 TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - Budai Farkasok NKFT
18:00 Tatai AC - Veszprémi KKFT Felsőörs
18:00 AGROFEED ETO-SZESE - Váci KSE
2019. február 24. vasárnap
16:00 Balatonfüredi KSE U21 - Százhalombattai KE
2019. március 1. péntek
18:30 Váci KSE - Veszprémi KKFT Felsőörs
19:00 Tatai AC - Budai Farkasok NKFT
2019. március 2. szombat
11:00 Telekom Veszprém U21 - AGROFEED ETO-SZESE
17:00 TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - Balatonfüredi KSE U21
18:00 Százhalombattai KE - NEKA
2019. március 3. vasárnap
11:00 Pécsi VSE - Szigetszentmiklósi KSK
2019. március 7. csütörtök
19:00 Telekom Veszprém U21 - Pécsi VSE
2019. március 9. szombat
13:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Budai Farkasok NKFT
17:00 TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - NEKA
18:00 AGROFEED ETO-SZESE - Pécsi VSE
2019. március 10. vasárnap
15:30 Szigetszentmiklósi KSK - Százhalombattai KE
16:00 Balatonfüredi KSE U21 - Tatai AC
18:00 Váci KSE - Telekom Veszprém U21
2019. március 16. szombat
11:00 Pécsi VSE - Váci KSE
17:00 TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - Szigetszentmiklósi KSK
18:00 Százhalombattai KE - AGROFEED ETO-SZESE
18:00 Tatai AC - NEKA
2019. március 17. vasárnap
18:00 Telekom Veszprém U21 - Veszprémi KKFT Felsőörs
18:00 Budai Farkasok NKFT - Balatonfüredi KSE U21
2019. március 22. péntek
19:00 NEKA - Budai Farkasok NKFT
2019. március 23. szombat
15:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Balatonfüredi KSE U21
18:00 Váci KSE - Százhalombattai KE
2019. március 24. vasárnap
13:15 Szigetszentmiklósi KSK - Tatai AC
18:00 AGROFEED ETO-SZESE - TUNGSRAM SE-Nagykanizsa
2019. március 29. péntek
18:00 Balatonfüredi KSE U21 - NEKA
2019. március 30. szombat
11:00 Pécsi VSE - Veszprémi KKFT Felsőörs
17:00 TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - Váci KSE
18:00 Százhalombattai KE - Telekom Veszprém U21
2019. március 31. vasárnap
18:00 Tatai AC - AGROFEED ETO-SZESE
18:30 Budai Farkasok NKFT - Szigetszentmiklósi KSK
2019. április 5. péntek
18:30 Váci KSE - Tatai AC
2019. április 6. szombat
11:00 Telekom Veszprém U21 - TUNGSRAM SE-Nagykanizsa
13:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - NEKA
17:00 Pécsi VSE - Százhalombattai KE
19:00 Budai Farkasok NKFT - AGROFEED ETO-SZESE
2019. április 7. vasárnap
18:00 Szigetszentmiklósi KSK - Balatonfüredi KSE U21
2019. április 26. péntek
19:00 Budai Farkasok NKFT - Váci KSE
2019. április 27. szombat
17:00 TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - Pécsi VSE
17:00 NEKA - Szigetszentmiklósi KSK
2019. április 28. vasárnap
16:00 Balatonfüredi KSE U21 - AGROFEED ETO-SZESE
18:00 Százhalombattai KE - Veszprémi KKFT Felsőörs
18:00 Tatai AC - Telekom Veszprém U21
2019. május 11. szombat
13:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Szigetszentmiklósi KSK
16:00 Pécsi VSE - Tatai AC
18:00 AGROFEED ETO-SZESE - NEKA
18:00 Váci KSE - Balatonfüredi KSE U21
18:00 Százhalombattai KE - TUNGSRAM SE-Nagykanizsa
2019. május 12. vasárnap
18:00 Budai Farkasok NKFT - Telekom Veszprém U21
2019. május 16. csütörtök
18:00 Balatonfüredi KSE U21 - Telekom Veszprém U21
2019. május 18. szombat
17:00 TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - Veszprémi KKFT Felsőörs
2019. május 19. vasárnap
11:00 Budai Farkasok NKFT - Pécsi VSE
16:00 NEKA - Váci KSE
17:30 Szigetszentmiklósi KSK - AGROFEED ETO-SZESE
18:00 Tatai AC - Százhalombattai KE
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Váci KSE 12 11 0 1 348 299 49 22
2. NEKA 13 10 1 2 348 307 41 21
3. AGROFEED ETO-SZESE 12 9 2 1 317 274 43 20
4. Szigetszentmiklósi KSK 13 7 2 4 343 341 2 16
5. Tatai AC 12 6 1 5 299 287 12 13
6. Veszprémi KKFT Felsőörs 12 5 2 5 321 316 5 12
7. Pécsi VSE 13 6 0 7 338 352 -14 12
8. Telekom Veszprém U21 13 5 0 8 346 356 -10 10
9. Budai Farkasok NKFT 12 4 1 7 330 331 -1 9
10. Balatonfüredi KSE U21 12 4 0 8 307 340 -33 8
11. TUNGSRAM SE-Nagykanizsa 12 2 1 9 286 304 -18 5
12. Százhalombattai KE 12 0 0 12 295 371 -76 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. BÁLINT BENCE NEKA 90 11
2. SZABÓ GERGELY Pécsi VSE 69 13
3. STRANIGG JÁNOS Váci KSE 67 12
4. ERNEI BENCE Telekom Veszprém U21 65 13
5. ÉLES BENEDEK Veszprémi KKFT Felső 63 11
6. HARSÁNYI GERGELY Tatai AC 61 11
7. HOLPERT JÓZSEF Váci KSE 61 12
8. TÓTH KÁROLY ATTILA TUNGSRAM SE-Nagykani 61 12
9. IVÁNCSIK ÁDÁM Szigetszentmiklósi K 55 13
10. SZABÓ ANDRÁS AGROFEED ETO-SZESE 55 12
11. GLÓZIK BALÁZS Budai Farkasok NKFT 54 12
12. VARGA MÁRTON Balatonfüredi KSE U2 52 10
13. MOGYORÓSI TAMÁS Százhalombattai KE 51 12
14. GAZDAG TIBOR TUNGSRAM SE-Nagykani 49 8
15. SZAKCSI DÁVID TAMÁS Pécsi VSE 49 13
16. SCHEKK ANDRÁS Tatai AC 47 10
17. SZÖVÉRDFFY SZABOLCS Budai Farkasok NKFT 47 9
18. NÉMETH ALEX Balatonfüredi KSE U2 46 12
19. PAÁR OLIVÉR AGROFEED ETO-SZESE 46 12
20. SZUHAREV LEV Telekom Veszprém U21 45 10
21. GYŐRFFI MÁRIÓ Tatai AC 44 12
22. SCHNEIDER MIKLÓS AGROFEED ETO-SZESE 42 11
23. VARGA LÁSZLÓ Szigetszentmiklósi K 42 11
24. VASS ÁKOS DÁNIEL Pécsi VSE 42 11
25. HORVÁTH ANDOR Pécsi VSE 41 13
26. ILIC ZORAN NEKA 41 12
27. TÓTH PÉTER NEKA 41 10
28. CSÁSZÁR ISTVÁN Pécsi VSE 40 13
29. BOGNÁR ALEX Váci KSE 38 12
30. BUJTÁR ÁDÁM Pécsi VSE 38 13
31. ANTAL SZABOLCS Váci KSE 36 12
32. GÁL DOMINIK NEKA 35 13
33. DUZSI DÁVID Szigetszentmiklósi K 34 13
34. KOVÁCSOVICS LÁSZLÓ AGROFEED ETO-SZESE 34 12
35. VETÉSI BENCE NEKA 34 13
36. BAGI GERGELY Tatai AC 33 11
37. BORZAS UROS Telekom Veszprém U21 33 7
38. KÓNYA BALÁZS Százhalombattai KE 32 12
39. DRASKOVICS GELLÉRT Balatonfüredi KSE U2 31 12
40. FÉLEGYHÁZI ZSOLT Szigetszentmiklósi K 31 10
41. HÁRI KRISTÓF TUNGSRAM SE-Nagykani 31 12
42. MILOVITS MÁTÉ Szigetszentmiklósi K 31 12
43. CSOMOR TAMÁS NEKA 30 13
44. GYIMESI MÁTÉ TUNGSRAM SE-Nagykani 30 12
45. HÁRI LEVENTE Veszprémi KKFT Felső 30 12
46. KŐVÁRI BALÁZS Százhalombattai KE 30 12
47. PÁDÁR DÁVID Budai Farkasok NKFT 30 9
48. SÜLE MÁRK Pécsi VSE 29 13
49. SZEITL LÁSZLÓ Veszprémi KKFT Felső 29 12
50. MELNYICSUK VIKTOR Telekom Veszprém U21 28 10
51. IVÁNCSIK TAMÁS AGROFEED ETO-SZESE 27 8
52. KORSÓS ÁDÁM Szigetszentmiklósi K 27 13
53. KŐHEGYI ÁKOS Telekom Veszprém U21 27 12
54. TÓTH BÁLINT Százhalombattai KE 27 11
55. AUER CHRISTOPHER MIHÁLY Budai Farkasok NKFT 25 9
56. CSAPÓ LEVENTE KRISTÓF Budai Farkasok NKFT 25 11
57. GYENE NORBERT Veszprémi KKFT Felső 25 7
58. NAGY NORBERT Váci KSE 25 7
59. ORBÁN BARNABÁS Balatonfüredi KSE U2 25 12
60. SZÁSZ BÁLINT Balatonfüredi KSE U2 25 10
61. TÓTH DÁNIEL Balatonfüredi KSE U2 25 10
62. BARTHA BENCE Veszprémi KKFT Felső 24 11
63. KISS ATTILA Százhalombattai KE 24 3
64. KREISZ MÁRK Százhalombattai KE 24 12
65. KURUCZ MÁTÉ Telekom Veszprém U21 24 10
66. NAGY ATTILA TUNGSRAM SE-Nagykani 24 11
67. PAP ÁDÁM Százhalombattai KE 23 12
68. ROSTA MIKLÓS Tatai AC 23 5
69. TASS BARNABÁS Százhalombattai KE 23 12
70. ZALAI LÁSZLÓ Budai Farkasok NKFT 23 12
71. LAURINYECZ BALÁZS Százhalombattai KE 22 8
72. PÁL GERGELY Váci KSE 22 12
73. SZMETÁN PÉTER Veszprémi KKFT Felső 22 12
74. BENDICSEK ÁKOS Telekom Veszprém U21 21 13
75. CSORDÁS MARCELL NEKA 21 13
76. GÉCZI ÁRON Budai Farkasok NKFT 21 12
77. KOVACSEVICS ATTILA Szigetszentmiklósi K 21 13
78. TÓTH MÁRTON Veszprémi KKFT Felső 21 10
79. BENIS BENCE Tatai AC 20 12
80. BRANDT BALÁZS Balatonfüredi KSE U2 20 12
81. GOÓR KRISTÓF AGROFEED ETO-SZESE 20 12
82. SZABÓ GYULA Szigetszentmiklósi K 20 12
83. SZÖLLŐSKEI GERGŐ Veszprémi KKFT Felső 20 11
84. VAJDA HUBA Balatonfüredi KSE U2 20 11
85. BAZSÓ PÉTER TUNGSRAM SE-Nagykani 19 9
86. KÁLLAI MARTIN Váci KSE 19 12
87. KOVACSICS FERENC TUNGSRAM SE-Nagykani 19 12
88. PRICZEL BENCE Veszprémi KKFT Felső 19 11
89. VALLER PÉTER Budai Farkasok NKFT 19 11
90. ÁG BÁLINT Balatonfüredi KSE U2 18 11
91. DÓSA DÉNES BÁLINT Százhalombattai KE 18 11
92. PATKÓS PÉTER Budai Farkasok NKFT 18 10
93. DÁVID MÁRK Telekom Veszprém U21 17 13
94. ÉLIÁS GÁBOR Szigetszentmiklósi K 17 8
95. KRISTÓF MÁTYÁS Veszprémi KKFT Felső 17 9
96. HORNYÁK BENCE Telekom Veszprém U21 16 10
97. HORVÁCKI MÁRIÓ Váci KSE 16 11
98. KISS ISTVÁN DR. Szigetszentmiklósi K 16 9
99. SZRNKA BENEDEK Telekom Veszprém U21 16 13
100. BÁTHORI GÁBOR Budai Farkasok NKFT 15 12
101. DELY MÁRTON NEKA 15 13
102. SOKORAY ÁDÁM AGROFEED ETO-SZESE 15 12
103. BALOGH PÉTER TUNGSRAM SE-Nagykani 14 12
104. FEKETE DÁNIEL Tatai AC 14 7
105. GYŐRI DANI DÁVID AGROFEED ETO-SZESE 14 12
106. DÖRNYEI BORISZ Telekom Veszprém U21 13 12
107. PAPP MÁRK AGROFEED ETO-SZESE 13 9
108. TÁRKÁNYI BENCE Váci KSE 13 10
109. BÁNDI ANDRÁS TUNGSRAM SE-Nagykani 12 12
110. CZEGLÉDY LÁSZLÓ Telekom Veszprém U21 12 9
111. CZENE DÁVID AGROFEED ETO-SZESE 12 12
112. FÜLÖP NÁNDOR Szigetszentmiklósi K 12 12
113. GYURCSOVICS ÁRPÁD Budai Farkasok NKFT 12 12
114. KŐHALMI DÁNIEL AGROFEED ETO-SZESE 12 12
115. MIZSER MÁRTON Tatai AC 12 11
116. SCHÄFFER ZSOLT Tatai AC 12 4
117. SOMOGYI BÁLINT Veszprémi KKFT Felső 12 12
118. SZMETÁN MÁTÉ Veszprémi KKFT Felső 12 6
119. VENCZEL ATTILA Tatai AC 12 12
120. HATÁR PÉTER Balatonfüredi KSE U2 11 12
121. LAKOSY MÁTÉ AGROFEED ETO-SZESE 11 10
122. NAGY TAMÁS Szigetszentmiklósi K 11 5
123. SZŰCS BENCE Balatonfüredi KSE U2 8 11 11 13
Telekom Veszprém U21 3 2
124. BÁTHORI PÉTER Tatai AC 10 12
125. CZABÁN MÁRTON NEKA 5 7 10 13
Szigetszentmiklósi K 5 6
126. DOBI BENCE Telekom Veszprém U21 10 10
127. BÁRDOS GERGŐ Veszprémi KKFT Felső 9 9
128. CSALLÓ ÁDÁM TUNGSRAM SE-Nagykani 9 12
129. HORVÁTH PATRIK Szigetszentmiklósi K 9 11
130. KÖKÉNY TIBOR Váci KSE 9 7
131. MÉSZÁROS GYULA Budai Farkasok NKFT 9 10
132. PÉTER BARNABÁS NEKA 9 13
133. TARJÁNYI DÁVID Budai Farkasok NKFT 9 11
134. TYISKOV MIHÁLY Váci KSE 9 12
135. BELLA VIKTOR AGROFEED ETO-SZESE 8 12
136. KEPESS JÁNOS MARCELL NEKA 8 9
137. KIS DÁNIEL Balatonfüredi KSE U2 8 8
138. KOCSI ANDRÁS Váci KSE 8 10
139. PÁL ÁDÁM TUNGSRAM SE-Nagykani 8 3
140. TÓVIZI TAMÁS Balatonfüredi KSE U2 8 11
141. BOROS BALÁZS Tatai AC 7 5
142. FEKETE ANDRÁS Pécsi VSE 7 13
143. FIAR DÁNIEL Százhalombattai KE 7 9
144. MÉNFŐI ATTILA Váci KSE 7 3
145. BALÁZS OLIVÉR Pécsi VSE 6 11
146. KOVÁCS LÁSZLÓ Telekom Veszprém U21 6 6
147. OSZLÁR PÉTER Pécsi VSE 6 13
148. SINGELY MIHÁLY NEKA 0 1 6 8
Váci KSE 6 7
149. SZÉLES ÁKOS Budai Farkasok NKFT 6 1
150. SZOMMER ERIK Pécsi VSE 6 13
151. TARJÁNYI PÉTER Budai Farkasok NKFT 6 9
152. VADÁSZ MÁRTON TUNGSRAM SE-Nagykani 6 12
153. BÁLINT PÉTER MÁRTON Százhalombattai KE 5 11
154. GAÁL LEVENTE Telekom Veszprém U21 5 9
155. GUBICZA CSABA Balatonfüredi KSE U2 5 4
156. GULÁS MÁTÉ Budai Farkasok NKFT 5 1
157. IGALI GERGŐ NEKA 5 2
158. MATUSZKA BALÁZS Budai Farkasok NKFT 5 7
159. BUGYÁKI DÁVID Veszprémi KKFT Felső 4 5
160. FÜLEKI ÁRON Veszprémi KKFT Felső 4 11
161. HIDASI DÁNIEL Pécsi VSE 4 13
162. KISS MARTIN Százhalombattai KE 4 6
163. MIKLIÁN BÁLINT Váci KSE 4 1
164. PORDÁN GÁBOR AGROFEED ETO-SZESE 4 5
165. ÁCS GERGELY Szigetszentmiklósi K 3 3
166. BALOGH JÓZSEF NEKA 3 10
167. BÉCSI ÁDÁM TUNGSRAM SE-Nagykani 3 9
168. DAINESE NICOLAS Veszprémi KKFT Felső 3 2
169. FAZEKAS GERGŐ Veszprémi KKFT Felső 3 1
170. GYŐRI KRISTÓF NEKA 3 10
171. GYURCSOVICS ENDRE Százhalombattai KE 3 7
172. HOLLÓS PÉTER AGROFEED ETO-SZESE 3 12
173. MÁRTON BENCE Szigetszentmiklósi K 3 7
174. SPACSEK LÁSZLÓ Szigetszentmiklósi K 3 4
175. ULICSINYI PÉTER Váci KSE 3 12
176. BOGNÁR NÁNDOR NEKA 2 11
177. GRANDJEAN GÁBOR Szigetszentmiklósi K 2 7
178. KECSKÉS DÁNIEL NEKA 2 7
179. KOVÁCS DOMINIK NEKA 2 3
180. KOVÁCS JÁNOS Váci KSE 2 12
181. MARKOVICS PATRIK Telekom Veszprém U21 2 2
182. NKOUSA DÁVID LUC Telekom Veszprém U21 2 3
183. PAPP TAMÁS NEKA 2 2
184. SÁROSI ÁDÁM Tatai AC 2 3
185. SZÉP MILÁN Veszprémi KKFT Felső 2 2
186. SZÖLLŐSI OLIVÉR Balatonfüredi KSE U2 2 6
187. ANDÓ ARIÁN Balatonfüredi KSE U2 1 9
188. CSUBA KOPPÁNY Pécsi VSE 1 1
189. HEICZINGER ZSOLT Veszprémi KKFT Felső 1 8
190. HORVÁTH KRISTÓF Százhalombattai KE 1 12
191. HUTVÁGNER ÁKOS Balatonfüredi KSE U2 1 3
192. JÓNÁS PÉTER TUNGSRAM SE-Nagykani 1 7
193. KAPUSI LEVENTE Budai Farkasok NKFT 1 12
194. KECSKEMÉTI TAMÁS Váci KSE 1 3
195. KREISZ GERGŐ Szigetszentmiklósi K 1 12
196. PAPP KRISZTIÁN Balatonfüredi KSE U2 1 3
197. PULAI DÁVID AGROFEED ETO-SZESE 1 12
198. RÁDLER CSABA Százhalombattai KE 1 2
199. STECZINA MILÁN Tatai AC 1 10
200. SZI-BENEDEK BALÁZS Tatai AC 1 3
201. TÓTH ATTILA BENCE Veszprémi KKFT Felső 1 1
202. TÖRTELI KOPPÁNY BENCE Váci KSE 1 1
203. VOJINOVIC NEBOJSA Váci KSE 1 3
204. WICZIÁN SOMA Telekom Veszprém U21 1 2
205. ÁGOSTON ÁRON Balatonfüredi KSE U2 0 11
206. ANDERLIK CSABA Veszprémi KKFT Felső 0 8
207. BAKOS BÁLINT Telekom Veszprém U21 0 2
208. BALOGH ÁKOS TUNGSRAM SE-Nagykani 0 12
209. BODÓCS MARCELL NEKA 0 1
210. CSABAI BARNABÁS GERGELY TUNGSRAM SE-Nagykani 0 9
211. CSÁNYI CSONGOR Tatai AC 0 4
212. CSÁNYI DÁNIEL Telekom Veszprém U21 0 4
213. CSEH MÁTÉ Százhalombattai KE 0 1
214. DEMÉNYI XAVÉR Tatai AC 0 12
215. DOBI SÁNDOR NEKA 0 1
216. FÁBIÁN VINCE NEKA 0 11
217. FORGÁCS KEVIN Veszprémi KKFT Felső 0 3
218. GARAJSZKI GÁBOR Százhalombattai KE 0 11
219. GELB VILMOS BRÚNÓ Pécsi VSE 0 1
220. GOMBOS NORBERT ISTVÁN Pécsi VSE 0 12
221. GÖDÖR BENCE Telekom Veszprém U21 0 5
222. GYÉRESI ATTILA Pécsi VSE 0 1
223. HALÁSZ RÓBERT Tatai AC 0 12
224. HOLLÓ MÁRK Veszprémi KKFT Felső 0 10
225. HORVÁTH HENRIK Balatonfüredi KSE U2 0 1
226. HUTVÁGNER ÁRON Balatonfüredi KSE U2 0 1
227. JÁNOSI TAMÁS Balatonfüredi KSE U2 0 1
228. KIENLE DÁVID Pécsi VSE 0 2
229. KISGÉCZI PATRIK TUNGSRAM SE-Nagykani 0 2
230. KISS BALÁZS Pécsi VSE 0 11
231. KISS GERGELY TUNGSRAM SE-Nagykani 0 11
232. KOCZKA DÁVID Váci KSE 0 10
233. KOLLONAY ZOLTÁN NEKA 0 1
234. KONYICSÁK TAMÁS NEKA 0 1
235. KOVÁCS ROLAND Szigetszentmiklósi K 0 12
236. KURÁN GERGŐ Százhalombattai KE 0 10
237. MADÁR BALÁZS Szigetszentmiklósi K 0 2
238. MAJER ÁKOS NEKA 0 2
239. MAJOR MÁRK NEKA 0 4
240. MERKOVSZKI PÁL Budai Farkasok NKFT 0 11
241. MIKLÓS GERGŐ TUNGSRAM SE-Nagykani 0 12
242. MOLNÁR GYÖRGY Budai Farkasok NKFT 0 10
243. MOÓR JAKAB Váci KSE 0 1
244. MÓRICZ ZSOLT Balatonfüredi KSE U2 0 3
245. NAGY BARNABÁS Veszprémi KKFT Felső 0 6
246. NAGY BENEDEK Telekom Veszprém U21 0 11
247. NAGY TIBOR NEKA 0 13
248. NAHAJ LÁSZLÓ AGROFEED ETO-SZESE 0 12
249. PALASICS KRISTÓF Telekom Veszprém U21 0 10
250. PÁLFI DOMINIK NEKA 0 1
251. PÁPAI PÉTER Telekom Veszprém U21 0 2
252. ROKOLYA GERGŐ Pécsi VSE 0 1
253. RÓTH ÁDÁM GÁBOR Százhalombattai KE 0 12
254. SARMON SZABOLCS Tatai AC 0 12
255. SEPRŐS BENCE Balatonfüredi KSE U2 0 5
256. SMID ÁKOS Százhalombattai KE 0 1
257. SOMOGYVÁRI ATTILA Telekom Veszprém U21 0 3
258. SZABÓ NORBERT Veszprémi KKFT Felső 0 1
259. SZABÓ SZILÁRD Telekom Veszprém U21 0 1
260. SZÁVA MÁTÉ Telekom Veszprém U21 0 1
261. SZENTE GÁBOR Pécsi VSE 0 13
262. TÖRÖK ROLAND TUNGSRAM SE-Nagykani 0 1
263. VARGA ÁDÁM Szigetszentmiklósi K 0 13
264. VÉKONY BENCE AGROFEED ETO-SZESE 0 5
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó