Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Baranya megyei férfi
2018. szeptember 21. péntek
19:30 Hosszúhetényi SE - PEAC II. 21 - 29
2018. szeptember 22. szombat
17:00 Harkány SE - DÖKE Komlói KC 29 - 29
17:30 Bácska SZSE - Szigetvári KSE 25 - 28
2018. szeptember 23. vasárnap
17:00 Pécsi VSE II. - PTE-ÁOK Petőfi SE 30 - 25
2018. szeptember 28. péntek
18:15 PEAC II. - Harkány SE 26 - 24
2018. szeptember 30. vasárnap
17:00 Szigetvári KSE - Pécsi VSE II. 27 - 23
17:00 PTE-ÁOK Petőfi SE - Hosszúhetényi SE 30 - 25
19:00 DÖKE Komlói KC - Bácska SZSE 31 - 23
2018. október 5. péntek
18:10 PEAC II. - Bácska SZSE 36 - 31
2018. október 6. szombat
16:30 PTE-ÁOK Petőfi SE - Harkány SE 24 - 28
2018. október 7. vasárnap
17:00 Szigetvári KSE - Hosszúhetényi SE 25 - 17
19:00 DÖKE Komlói KC - Pécsi VSE II. 33 - 27
2018. október 12. péntek
19:30 Hosszúhetényi SE - DÖKE Komlói KC 25 - 25
2018. október 14. vasárnap
15:00 Bácska SZSE - PTE-ÁOK Petőfi SE 26 - 28
16:00 Pécsi VSE II. - PEAC II. 25 - 40
16:00 Harkány SE - Szigetvári KSE 23 - 32
2018. október 24. szerda
18:45 PEAC II. - DÖKE Komlói KC 23 - 25
2018. október 27. szombat
13:00 Pécsi VSE II. - Hosszúhetényi SE 36 - 28
2018. október 28. vasárnap
18:00 PTE-ÁOK Petőfi SE - Szigetvári KSE 31 - 32
2018. november 4. vasárnap
14:00 Harkány SE - Bácska SZSE 29 - 24
2018. november 7. szerda
18:45 PTE-ÁOK Petőfi SE - PEAC II. 32 - 35
2018. november 9. péntek
19:30 DÖKE Komlói KC - PTE-ÁOK Petőfi SE 32 - 32
2018. november 10. szombat
19:00 Hosszúhetényi SE - Bácska SZSE 31 - 29
2018. november 11. vasárnap
16:00 Szigetvári KSE - PEAC II. 33 - 32
2018. november 17. szombat
16:00 Szigetvári KSE - DÖKE Komlói KC 33 - 34
17:00 Harkány SE - Hosszúhetényi SE 27 - 28
2018. november 18. vasárnap
15:00 Bácska SZSE - Pécsi VSE II. 39 - 41
2018. november 23. péntek
19:15 DÖKE Komlói KC - Harkány SE 25 - 25
2018. november 24. szombat
18:00 PTE-ÁOK Petőfi SE - Pécsi VSE II. 29 - 24
2018. november 25. vasárnap
16:00 Szigetvári KSE - Bácska SZSE 28 - 25
2018. november 30. péntek
19:30 Hosszúhetényi SE - PTE-ÁOK Petőfi SE 30 - 31
2018. december 1. szombat
17:00 Harkány SE - PEAC II. 26 - 26
18:00 Pécsi VSE II. - Szigetvári KSE 29 - 32
2018. december 2. vasárnap
19:00 Bácska SZSE - DÖKE Komlói KC 32 - 30
2018. december 5. szerda
18:45 PEAC II. - Hosszúhetényi SE 32 - 31
2018. december 8. szombat
15:00 Pécsi VSE II. - DÖKE Komlói KC 36 - 28
16:00 Bácska SZSE - PEAC II. 26 - 30
2018. december 9. vasárnap
17:00 Harkány SE - PTE-ÁOK Petőfi SE 10 - 0
2018. december 15. szombat
18:00 Harkány SE - Pécsi VSE II. 25 - 26
19:00 Hosszúhetényi SE - Szigetvári KSE 22 - 33
2019. február 24. vasárnap
PTE-ÁOK Petőfi SE - Bácska SZSE
PEAC II. - Pécsi VSE II.
DÖKE Komlói KC - Hosszúhetényi SE
Szigetvári KSE - Harkány SE
2019. március 3. vasárnap
Bácska SZSE - Harkány SE
Hosszúhetényi SE - Pécsi VSE II.
Szigetvári KSE - PTE-ÁOK Petőfi SE
DÖKE Komlói KC - PEAC II.
2019. március 10. vasárnap
Bácska SZSE - Hosszúhetényi SE
Pécsi VSE II. - Harkány SE
PTE-ÁOK Petőfi SE - DÖKE Komlói KC
PEAC II. - Szigetvári KSE
2019. március 17. vasárnap
Pécsi VSE II. - Bácska SZSE
Hosszúhetényi SE - Harkány SE
PEAC II. - PTE-ÁOK Petőfi SE
DÖKE Komlói KC - Szigetvári KSE
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Szigetvári KSE 10 9 0 1 303 261 42 18
2. PEAC II. 10 7 1 2 309 274 35 15
3. DÖKE Komlói KC 10 4 4 2 292 285 7 12
4. Pécsi VSE II. 10 5 0 5 297 306 -9 10
5. Harkány SE 10 3 3 4 246 240 6 9
6. PTE-ÁOK Petőfi SE 10 4 1 5 262 272 -10 9
7. Hosszúhetényi SE 10 2 1 7 258 297 -39 5
8. Bácska SZSE 10 1 0 9 280 312 -32 2
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. NINK MARIUS PTE-ÁOK Petőfi SE 78 9
2. BIEN PÉTER Hosszúhetényi SE 63 9
3. SERES DÁVID Hosszúhetényi SE 63 9
4. GAÁL TAMÁS Bácska SZSE 59 9
5. MÁTÉ LÁSZLÓ Szigetvári KSE 56 9
6. PANDURICS ATTILA DÖKE Komlói KC 55 10
7. TÓTH ATTILA Harkány SE 54 7
8. PÉTER GERGŐ Pécsi VSE II. 52 9
9. NAGY PATRIK PTE-ÁOK Petőfi SE 51 7
10. SÁRKÖZI DONÁT Bácska SZSE 51 9
11. DEÁK RÓBERT Szigetvári KSE 49 8
12. VERES JÓZSEF PEAC II. 49 9
13. PANDURICS TAMÁS DÖKE Komlói KC 48 10
14. GYENIZSE GÁBOR DÖKE Komlói KC 43 10
15. DEÁK ZSOLT Szigetvári KSE 42 9
16. GELB VILMOS BRÚNÓ Pécsi VSE II. 42 7
17. HÍZ SZABOLCS Hosszúhetényi SE 41 8
18. CSIMMA LÁSZLÓ PEAC II. 39 10
19. KLEMENT MÁTÉ Bácska SZSE 38 7
20. BERÉNYI ERIK Pécsi VSE II. 37 9
21. KANIZSAI MÁRK Bácska SZSE 36 9
22. BŐSZ GÁBOR DÖKE Komlói KC 33 10
23. LÁCZA ANDRÁS ISTVÁN DÖKE Komlói KC 33 10
24. LIPCSIK ZOLTÁN PEAC II. 29 10
25. OTA ENZO PTE-ÁOK Petőfi SE 29 7
26. SIPOS KÁROLY Szigetvári KSE 29 9
27. HORVÁTH TAMÁS Harkány SE 25 8
28. KÁZMÉR ROLAND PEAC II. 25 10
29. SZABÓ BALÁZS Bácska SZSE 25 6
30. CSUBA KOPPÁNY Pécsi VSE II. 24 5
31. FARKAS GÁBOR PEAC II. 24 6
32. KEMENES PÉTER PEAC II. 24 10
33. SZAJKÓ JÁNOS PEAC II. 24 7
34. FODOR NORBERT PEAC II. 23 5
35. KROLL MARCEL ALEXANDER PTE-ÁOK Petőfi SE 23 8
36. PINTÉR ÁRMIN DÖKE Komlói KC 23 10
37. VOLK MAXIMILIAN PTE-ÁOK Petőfi SE 23 7
38. LÉPOLD ROBIN PEAC II. 22 7
39. PATAKI LEVENTE Pécsi VSE II. 22 7
40. SZÁSZFAI CSABA Hosszúhetényi SE 22 8
41. FARKAS MIKLÓS Pécsi VSE II. 21 8
42. RENDEKI PÉTER DÖKE Komlói KC 21 10
43. SIPOS MIHÁLY Harkány SE 21 8
44. HADOBÁS OLIVÉR Pécsi VSE II. 19 4
45. ORBÁN ISTVÁN Bácska SZSE 19 10
46. SZEDLÁK BALÁZS Harkány SE 19 9
47. MARCSEK SZABOLCS Bácska SZSE 18 6
48. RIBACZ GERGŐ Pécsi VSE II. 18 8
49. SNÓBLI GYULA Szigetvári KSE 18 7
50. ARNOLD STEFFEN JAN PTE-ÁOK Petőfi SE 17 8
51. TAMÁS GÁBOR Harkány SE 17 4
52. VÁRNAI CSABA Harkány SE 17 2
53. VÖŐ ADRIÁN Bácska SZSE 17 4
54. HEGEDŰS PÉTER ZSOMBOR PTE-ÁOK Petőfi SE 16 4
55. KOVÁCS GÉZA Szigetvári KSE 16 9
56. MIKLÓS BÁLINT Hosszúhetényi SE 16 9
57. PAPP SZABOLCS DÖKE Komlói KC 15 4
58. MÁGÓ ARMAND Pécsi VSE II. 14 7
59. MÜLLER LÁSZLÓ Harkány SE 14 7
60. HOFFMANN ÁKOS PEAC II. 13 10
61. VARGA CSABA PEAC II. 13 10
62. HORVÁTH DÁNIEL Hosszúhetényi SE 12 6
63. KIENLE DÁVID Pécsi VSE II. 12 6
64. MIKLÓS ZSOLT Harkány SE 12 9
65. SNÓBLI BALÁZS Szigetvári KSE 12 6
66. GYENES BALÁZS DÖKE Komlói KC 11 9
67. MEDER TAMÁS Szigetvári KSE 11 9
68. MIKLÓS ANDRÁS Hosszúhetényi SE 11 9
69. FÜZESI ZSOLT Szigetvári KSE 10 7
70. HEGYHÁTI ATTILA Harkány SE 9 6
71. LEIPOLD CSABA Szigetvári KSE 9 4
72. LŐRINCZ KRISTÓF ANDRÁS PTE-ÁOK Petőfi SE 9 8
73. WEINGARTNER MAX PTE-ÁOK Petőfi SE 9 3
74. BALOG ZOLTÁN PEAC II. 8 6
75. GAÁL ZOLTÁN Szigetvári KSE 8 7
76. BARNA ALBERT Bácska SZSE 7 5
77. KUSZ BALÁZS DÖKE Komlói KC 7 9
78. SZAKÁCS BENEDEK PEAC II. 7 5
79. BACHMANN TAMÁS Harkány SE 6 4
80. MIJIC DEJÁN PEAC II. 6 5
81. GAJDÓCSI TAMÁS Hosszúhetényi SE 5 7
82. LAKATOS ÁKOS MIHÁLY Szigetvári KSE 5 3
83. KASZNAI KÁROLY Bácska SZSE 4 2
84. KIRÁLY ZSOLT Harkány SE 4 6
85. NAGY ZSOLT Harkány SE 4 2
86. SCHULTE TIM PTE-ÁOK Petőfi SE 4 2
87. FÜLÖP DÁVID Pécsi VSE II. 3 2
88. GYÉRESI ATTILA Pécsi VSE II. 3 4
89. KISPÁL PÉTER DÖKE Komlói KC 3 9
90. KOVÁCS DÁNIEL Harkány SE 3 7
91. LOVÁSZ GÁBOR Bácska SZSE 3 3
92. SZOMMER ROLAND Harkány SE 3 3
93. BÁNHIDI PÁL PEAC II. 2 6
94. BERGOVECZ NORMAN Szigetvári KSE 2 6
95. GÁL GÉZA Bácska SZSE 2 1
96. GÚNYA FERENC Harkány SE 2 4
97. KREBSZ PÁL Pécsi VSE II. 2 5
98. PAPP MÁTÉ PTE-ÁOK Petőfi SE 2 4
99. ZUGFIL ROLF Hosszúhetényi SE 2 5
100. BÁRDOS SÁNDOR Harkány SE 1 8
101. GÁL BARNABÁS Pécsi VSE II. 1 6
102. HERMESZ MÁRKÓ ATTILA Hosszúhetényi SE 1 8
103. HORVÁTH RICHÁRD Szigetvári KSE 1 9
104. ORBÁN GERGŐ Bácska SZSE 1 1
105. RÓZSA-KATZIRZ DÁNIEL Pécsi VSE II. 1 1
106. SIPOS PÉTER Szigetvári KSE 1 4
107. SOMOGYI KORNÉL PEAC II. 1 7
108. TEIMEL ZSOLT Szigetvári KSE 1 8
109. VICTOR MATUS PTE-ÁOK Petőfi SE 1 2
110. BARTHA SÁMUEL GERGELY PTE-ÁOK Petőfi SE 0 5
111. CSÓKÁS NORBERT PEAC II. 0 7
112. DÁVID ZSOLT PTE-ÁOK Petőfi SE 0 1
113. DENCS BALÁZS Pécsi VSE II. 0 9
114. DÖMÖS NORBERT Hosszúhetényi SE 0 9
115. FARKAS JÁNOS Szigetvári KSE 0 4
116. FRÁNYÓ GÁBOR Bácska SZSE 0 6
117. GADÁNYI ATTILA DÖKE Komlói KC 0 9
118. GALÁCZ MÁTÉ Hosszúhetényi SE 0 1
119. HANG BENJAMIN Hosszúhetényi SE 0 2
120. HORNYÁK BENJAMIN Bácska SZSE 0 3
121. HORVÁTH IMRE Harkány SE 0 6
122. HOSSZÚ GÁBOR Szigetvári KSE 0 2
123. HÜVÖS KORNÉL Szigetvári KSE 0 9
124. JUHÁSZ BENCE Bácska SZSE 0 5
125. KANIZSAI TÓTH CSABA Pécsi VSE II. 0 1
126. KOVÁCS FERENC Pécsi VSE II. 0 1
127. LASKAI NORBERT Szigetvári KSE 0 9
128. LIPTÁK BALÁZS Pécsi VSE II. 0 2
129. LIPTÁK ZSOLT DÖKE Komlói KC 0 8
130. LŐRINCZ BALÁZS Pécsi VSE II. 0 5
131. MAGYAR MÁTYÁS LEVENTE Pécsi VSE II. 0 4
132. MEDZIHORSZKI ZOLTÁN Bácska SZSE 0 6
133. MOJZES TAMÁS Harkány SE 0 3
134. ÖRDÖG MÁTÉ Bácska SZSE 0 3
135. PATAKFALVI ATTILA PEAC II. 0 6
136. PERLECZKY ÁKOS DÖKE Komlói KC 0 7
137. POTÓ KRISZTIÁN Pécsi VSE II. 0 3
138. SCHWAKE RUBEN PTE-ÁOK Petőfi SE 0 9
139. SZENTGYÖRGYVÁRI TAMÁS Szigetvári KSE 0 4
140. TASNÁDI LÁSZLÓ Hosszúhetényi SE 0 8
141. VÁCZI LÁSZLÓ DÖKE Komlói KC 0 5
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó