Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Baranya megyei férfi
2018. szeptember 21. péntek
19:30 Hosszúhetényi SE - PEAC II. 21 - 29
2018. szeptember 22. szombat
17:00 Harkány SE - DÖKE Komlói KC 29 - 29
17:30 Bácska SZSE - Szigetvári KSE 25 - 28
2018. szeptember 23. vasárnap
17:00 Pécsi VSE II. - PTE-ÁOK Petőfi SE 30 - 25
2018. szeptember 28. péntek
18:15 PEAC II. - Harkány SE 26 - 24
2018. szeptember 30. vasárnap
17:00 Szigetvári KSE - Pécsi VSE II. 27 - 23
17:00 PTE-ÁOK Petőfi SE - Hosszúhetényi SE 30 - 25
19:00 DÖKE Komlói KC - Bácska SZSE 31 - 23
2018. október 5. péntek
18:10 PEAC II. - Bácska SZSE 36 - 31
2018. október 6. szombat
16:30 PTE-ÁOK Petőfi SE - Harkány SE 24 - 28
2018. október 7. vasárnap
17:00 Szigetvári KSE - Hosszúhetényi SE 25 - 17
19:00 DÖKE Komlói KC - Pécsi VSE II. 33 - 27
2018. október 12. péntek
19:30 Hosszúhetényi SE - DÖKE Komlói KC 25 - 25
2018. október 14. vasárnap
15:00 Bácska SZSE - PTE-ÁOK Petőfi SE 26 - 28
16:00 Pécsi VSE II. - PEAC II. 25 - 40
16:00 Harkány SE - Szigetvári KSE 23 - 32
2018. október 24. szerda
18:45 PEAC II. - DÖKE Komlói KC 23 - 25
2018. október 27. szombat
13:00 Pécsi VSE II. - Hosszúhetényi SE 36 - 28
2018. október 28. vasárnap
18:00 PTE-ÁOK Petőfi SE - Szigetvári KSE 31 - 32
2018. november 4. vasárnap
14:00 Harkány SE - Bácska SZSE 29 - 24
2018. november 7. szerda
18:45 PTE-ÁOK Petőfi SE - PEAC II. 32 - 35
2018. november 9. péntek
19:30 DÖKE Komlói KC - PTE-ÁOK Petőfi SE 32 - 32
2018. november 10. szombat
19:00 Hosszúhetényi SE - Bácska SZSE 31 - 29
2018. november 11. vasárnap
16:00 Szigetvári KSE - PEAC II. 33 - 32
2018. november 17. szombat
16:00 Szigetvári KSE - DÖKE Komlói KC 33 - 34
17:00 Harkány SE - Hosszúhetényi SE 27 - 28
2018. november 18. vasárnap
15:00 Bácska SZSE - Pécsi VSE II. 39 - 41
2018. november 23. péntek
19:15 DÖKE Komlói KC - Harkány SE 25 - 25
2018. november 24. szombat
18:00 PTE-ÁOK Petőfi SE - Pécsi VSE II. 29 - 24
2018. november 25. vasárnap
16:00 Szigetvári KSE - Bácska SZSE 28 - 25
2018. november 30. péntek
19:30 Hosszúhetényi SE - PTE-ÁOK Petőfi SE 30 - 31
2018. december 1. szombat
17:00 Harkány SE - PEAC II. 26 - 26
18:00 Pécsi VSE II. - Szigetvári KSE 29 - 32
2018. december 2. vasárnap
19:00 Bácska SZSE - DÖKE Komlói KC 32 - 30
2018. december 5. szerda
18:45 PEAC II. - Hosszúhetényi SE 32 - 31
2018. december 8. szombat
15:00 Pécsi VSE II. - DÖKE Komlói KC 36 - 28
16:00 Bácska SZSE - PEAC II. 26 - 30
2018. december 9. vasárnap
17:00 Harkány SE - PTE-ÁOK Petőfi SE 10 - 0
2018. december 15. szombat
18:00 Harkány SE - Pécsi VSE II. 25 - 26
19:00 Hosszúhetényi SE - Szigetvári KSE 22 - 33
2019. február 15. péntek
19:30 Hosszúhetényi SE - Harkány SE 26 - 28
2019. február 23. szombat
16:00 PTE-ÁOK Petőfi SE - Bácska SZSE
18:00 PEAC II. - Pécsi VSE II.
18:00 Szigetvári KSE - Harkány SE
2019. február 24. vasárnap
15:00 DÖKE Komlói KC - Hosszúhetényi SE
2019. március 1. péntek
19:30 Hosszúhetényi SE - Pécsi VSE II.
2019. március 2. szombat
16:00 Bácska SZSE - Harkány SE
18:00 Szigetvári KSE - PTE-ÁOK Petőfi SE
2019. március 3. vasárnap
17:00 DÖKE Komlói KC - PEAC II.
2019. március 8. péntek
19:30 Pécsi VSE II. - Harkány SE
2019. március 9. szombat
18:00 Bácska SZSE - Hosszúhetényi SE
2019. március 10. vasárnap
16:00 PTE-ÁOK Petőfi SE - DÖKE Komlói KC
18:00 PEAC II. - Szigetvári KSE
2019. március 16. szombat
16:00 Pécsi VSE II. - Bácska SZSE
16:00 DÖKE Komlói KC - Szigetvári KSE
2019. március 17. vasárnap
18:00 PEAC II. - PTE-ÁOK Petőfi SE
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Szigetvári KSE 10 9 0 1 303 261 42 18
2. PEAC II. 10 7 1 2 309 274 35 15
3. DÖKE Komlói KC 10 4 4 2 292 285 7 12
4. Harkány SE 11 4 3 4 274 266 8 11
5. Pécsi VSE II. 10 5 0 5 297 306 -9 10
6. PTE-ÁOK Petőfi SE 10 4 1 5 262 272 -10 9
7. Hosszúhetényi SE 11 2 1 8 284 325 -41 5
8. Bácska SZSE 10 1 0 9 280 312 -32 2
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. NINK MARIUS PTE-ÁOK Petőfi SE 78 9
2. BIEN PÉTER Hosszúhetényi SE 70 10
3. SERES DÁVID Hosszúhetényi SE 67 10
4. TÓTH ATTILA Harkány SE 63 8
5. PÉTER GERGŐ Pécsi VSE II. 60 10
6. GAÁL TAMÁS Bácska SZSE 59 9
7. MÁTÉ LÁSZLÓ Szigetvári KSE 59 10
8. PANDURICS ATTILA DÖKE Komlói KC 55 10
9. NAGY PATRIK PTE-ÁOK Petőfi SE 51 7
10. SÁRKÖZI DONÁT Bácska SZSE 51 9
11. GELB VILMOS BRÚNÓ Pécsi VSE II. 50 8
12. DEÁK RÓBERT Szigetvári KSE 49 8
13. VERES JÓZSEF PEAC II. 49 9
14. PANDURICS TAMÁS DÖKE Komlói KC 48 10
15. DEÁK ZSOLT Szigetvári KSE 45 10
16. HÍZ SZABOLCS Hosszúhetényi SE 45 9
17. GYENIZSE GÁBOR DÖKE Komlói KC 43 10
18. BERÉNYI ERIK Pécsi VSE II. 41 10
19. CSIMMA LÁSZLÓ PEAC II. 39 10
20. KLEMENT MÁTÉ Bácska SZSE 38 7
21. KANIZSAI MÁRK Bácska SZSE 36 9
22. SIPOS KÁROLY Szigetvári KSE 36 10
23. BŐSZ GÁBOR DÖKE Komlói KC 33 10
24. LÁCZA ANDRÁS ISTVÁN DÖKE Komlói KC 33 10
25. LIPCSIK ZOLTÁN PEAC II. 29 10
26. OTA ENZO PTE-ÁOK Petőfi SE 29 7
27. HORVÁTH TAMÁS Harkány SE 28 9
28. SNÓBLI GYULA Szigetvári KSE 27 8
29. CSUBA KOPPÁNY Pécsi VSE II. 25 6
30. KÁZMÉR ROLAND PEAC II. 25 10
31. SZABÓ BALÁZS Bácska SZSE 25 6
32. FARKAS GÁBOR PEAC II. 24 6
33. KEMENES PÉTER PEAC II. 24 10
34. SIPOS MIHÁLY Harkány SE 24 9
35. SZAJKÓ JÁNOS PEAC II. 24 7
36. FODOR NORBERT PEAC II. 23 5
37. KROLL MARCEL ALEXANDER PTE-ÁOK Petőfi SE 23 8
38. PATAKI LEVENTE Pécsi VSE II. 23 8
39. PINTÉR ÁRMIN DÖKE Komlói KC 23 10
40. SZÁSZFAI CSABA Hosszúhetényi SE 23 9
41. VOLK MAXIMILIAN PTE-ÁOK Petőfi SE 23 7
42. LÉPOLD ROBIN PEAC II. 22 7
43. FARKAS MIKLÓS Pécsi VSE II. 21 9
44. RENDEKI PÉTER DÖKE Komlói KC 21 10
45. KOVÁCS GÉZA Szigetvári KSE 20 10
46. HADOBÁS OLIVÉR Pécsi VSE II. 19 4
47. ORBÁN ISTVÁN Bácska SZSE 19 10
48. RIBACZ GERGŐ Pécsi VSE II. 19 9
49. SZEDLÁK BALÁZS Harkány SE 19 10
50. TAMÁS GÁBOR Harkány SE 19 5
51. MARCSEK SZABOLCS Bácska SZSE 18 6
52. MIKLÓS BÁLINT Hosszúhetényi SE 18 10
53. ARNOLD STEFFEN JAN PTE-ÁOK Petőfi SE 17 8
54. VÁRNAI CSABA Harkány SE 17 2
55. VÖŐ ADRIÁN Bácska SZSE 17 4
56. HEGEDŰS PÉTER ZSOMBOR PTE-ÁOK Petőfi SE 16 4
57. MÁGÓ ARMAND Pécsi VSE II. 16 8
58. PAPP SZABOLCS DÖKE Komlói KC 15 4
59. MÜLLER LÁSZLÓ Harkány SE 14 8
60. HEGYHÁTI ATTILA Harkány SE 13 7
61. HOFFMANN ÁKOS PEAC II. 13 10
62. MIKLÓS ZSOLT Harkány SE 13 10
63. VARGA CSABA PEAC II. 13 10
64. HORVÁTH DÁNIEL Hosszúhetényi SE 12 7
65. KIENLE DÁVID Pécsi VSE II. 12 7
66. MEDER TAMÁS Szigetvári KSE 12 10
67. MIKLÓS ANDRÁS Hosszúhetényi SE 12 10
68. SNÓBLI BALÁZS Szigetvári KSE 12 6
69. FÜZESI ZSOLT Szigetvári KSE 11 8
70. GYENES BALÁZS DÖKE Komlói KC 11 9
71. GAÁL ZOLTÁN Szigetvári KSE 9 8
72. LEIPOLD CSABA Szigetvári KSE 9 4
73. LŐRINCZ KRISTÓF ANDRÁS PTE-ÁOK Petőfi SE 9 8
74. WEINGARTNER MAX PTE-ÁOK Petőfi SE 9 3
75. BALOG ZOLTÁN PEAC II. 8 6
76. BACHMANN TAMÁS Harkány SE 7 5
77. BARNA ALBERT Bácska SZSE 7 5
78. KUSZ BALÁZS DÖKE Komlói KC 7 9
79. LAKATOS ÁKOS MIHÁLY Szigetvári KSE 7 4
80. SZAKÁCS BENEDEK PEAC II. 7 5
81. MIJIC DEJÁN PEAC II. 6 5
82. GAJDÓCSI TAMÁS Hosszúhetényi SE 5 8
83. KIRÁLY ZSOLT Harkány SE 5 7
84. GYÉRESI ATTILA Pécsi VSE II. 4 5
85. KASZNAI KÁROLY Bácska SZSE 4 2
86. KOVÁCS DÁNIEL Harkány SE 4 8
87. NAGY ZSOLT Harkány SE 4 2
88. SCHULTE TIM PTE-ÁOK Petőfi SE 4 2
89. FÜLÖP DÁVID Pécsi VSE II. 3 2
90. GALÁCZ MÁTÉ Hosszúhetényi SE 3 2
91. HORVÁTH RICHÁRD Szigetvári KSE 3 10
92. KISPÁL PÉTER DÖKE Komlói KC 3 9
93. LOVÁSZ GÁBOR Bácska SZSE 3 3
94. SZOMMER ROLAND Harkány SE 3 3
95. BÁNHIDI PÁL PEAC II. 2 6
96. BERGOVECZ NORMAN Szigetvári KSE 2 7
97. GÁL GÉZA Bácska SZSE 2 1
98. GÚNYA FERENC Harkány SE 2 5
99. KREBSZ PÁL Pécsi VSE II. 2 5
100. PAPP MÁTÉ PTE-ÁOK Petőfi SE 2 4
101. ZUGFIL ROLF Hosszúhetényi SE 2 5
102. BÁRDOS SÁNDOR Harkány SE 1 9
103. GÁL BARNABÁS Pécsi VSE II. 1 7
104. HERMESZ MÁRKÓ ATTILA Hosszúhetényi SE 1 9
105. ORBÁN GERGŐ Bácska SZSE 1 1
106. RÓZSA-KATZIRZ DÁNIEL Pécsi VSE II. 1 1
107. SIPOS PÉTER Szigetvári KSE 1 4
108. SOMOGYI KORNÉL PEAC II. 1 7
109. TEIMEL ZSOLT Szigetvári KSE 1 9
110. VICTOR MATUS PTE-ÁOK Petőfi SE 1 2
111. BARTHA SÁMUEL GERGELY PTE-ÁOK Petőfi SE 0 5
112. CSÓKÁS NORBERT PEAC II. 0 7
113. DÁVID ZSOLT PTE-ÁOK Petőfi SE 0 1
114. DENCS BALÁZS Pécsi VSE II. 0 9
115. DÖMÖS NORBERT Hosszúhetényi SE 0 10
116. FARKAS JÁNOS Szigetvári KSE 0 5
117. FRÁNYÓ GÁBOR Bácska SZSE 0 6
118. GADÁNYI ATTILA DÖKE Komlói KC 0 9
119. HANG BENJAMIN Hosszúhetényi SE 0 2
120. HORNYÁK BENJAMIN Bácska SZSE 0 3
121. HORVÁTH IMRE Harkány SE 0 7
122. HOSSZÚ GÁBOR Szigetvári KSE 0 2
123. HÜVÖS KORNÉL Szigetvári KSE 0 10
124. JANDÓ BENCE Pécsi VSE II. 0 1
125. JUHÁSZ BENCE Bácska SZSE 0 5
126. KANIZSAI TÓTH CSABA Pécsi VSE II. 0 1
127. KOVÁCS FERENC Pécsi VSE II. 0 1
128. LASKAI NORBERT Szigetvári KSE 0 10
129. LIPTÁK BALÁZS Pécsi VSE II. 0 2
130. LIPTÁK ZSOLT DÖKE Komlói KC 0 8
131. LŐRINCZ BALÁZS Pécsi VSE II. 0 5
132. MAGYAR MÁTYÁS LEVENTE Pécsi VSE II. 0 4
133. MEDZIHORSZKI ZOLTÁN Bácska SZSE 0 6
134. MOJZES TAMÁS Harkány SE 0 3
135. ÖRDÖG MÁTÉ Bácska SZSE 0 3
136. PATAKFALVI ATTILA PEAC II. 0 6
137. PERLECZKY ÁKOS DÖKE Komlói KC 0 7
138. POTÓ KRISZTIÁN Pécsi VSE II. 0 4
139. SCHWAKE RUBEN PTE-ÁOK Petőfi SE 0 9
140. SZENTGYÖRGYVÁRI TAMÁS Szigetvári KSE 0 4
141. TASNÁDI LÁSZLÓ Hosszúhetényi SE 0 9
142. VÁCZI LÁSZLÓ DÖKE Komlói KC 0 5
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó