Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
NB II női felnőtt-Észak
2018. szeptember 15. szombat
15:00 Tatabányai SC - Rákosmenti KSK 39 - 32
18:30 KASE - Solymári SC 22 - 28
2018. szeptember 16. vasárnap
13:00 FTC KN KFT U22 - Kinizsi TTK 35 - 15
14:30 XVI.kerületi KMSE - Vasas SC U22 29 - 32
16:00 VS Dunakeszi - Budakalászi SC 40 - 28
16:00 Csépe Salgótarjáni SKC - Esztergomi Vitézek RAFC 37 - 29
2018. szeptember 22. szombat
14:30 Kinizsi TTK - KASE 17 - 25
16:00 Vasas SC U22 - FTC KN KFT U22 33 - 30
16:00 Rákosmenti KSK - Esztergomi Vitézek RAFC 23 - 31
2018. szeptember 23. vasárnap
14:00 Csépe Salgótarjáni SKC - XVI.kerületi KMSE 30 - 29
16:00 Solymári SC - VS Dunakeszi 23 - 32
17:00 Budakalászi SC - Tatabányai SC 26 - 18
2018. október 6. szombat
14:15 Rákosmenti KSK - Budakalászi SC 24 - 25
17:00 Tatabányai SC - Solymári SC 35 - 28
18:30 KASE - Vasas SC U22 23 - 38
2018. október 7. vasárnap
14:30 XVI.kerületi KMSE - Esztergomi Vitézek RAFC 23 - 31
16:00 VS Dunakeszi - Kinizsi TTK 35 - 32
18:00 FTC KN KFT U22 - Csépe Salgótarjáni SKC 39 - 28
2018. október 13. szombat
16:00 Esztergomi Vitézek RAFC - FTC KN KFT U22 30 - 29
16:00 Csépe Salgótarjáni SKC - KASE 29 - 27
19:00 Kinizsi TTK - Tatabányai SC 26 - 25
2018. október 14. vasárnap
10:00 Vasas SC U22 - VS Dunakeszi 25 - 30
14:30 XVI.kerületi KMSE - Rákosmenti KSK 27 - 31
16:00 Solymári SC - Budakalászi SC 19 - 24
2018. október 20. szombat
14:00 FTC KN KFT U22 - XVI.kerületi KMSE 50 - 21
14:00 Budakalászi SC - Kinizsi TTK 31 - 24
15:00 Tatabányai SC - Vasas SC U22 26 - 38
16:00 Rákosmenti KSK - Solymári SC 26 - 20
18:30 KASE - Esztergomi Vitézek RAFC 20 - 33
2018. október 21. vasárnap
16:00 VS Dunakeszi - Csépe Salgótarjáni SKC 30 - 21
2018. október 27. szombat
16:00 Esztergomi Vitézek RAFC - VS Dunakeszi 23 - 32
16:00 Csépe Salgótarjáni SKC - Tatabányai SC 33 - 26
19:00 Kinizsi TTK - Solymári SC 25 - 28
2018. október 28. vasárnap
10:00 Vasas SC U22 - Budakalászi SC 24 - 22
14:30 XVI.kerületi KMSE - KASE 31 - 24
18:00 FTC KN KFT U22 - Rákosmenti KSK 38 - 21
2018. november 10. szombat
18:00 Budakalászi SC - Csépe Salgótarjáni SKC 25 - 29
19:45 KASE - FTC KN KFT U22 16 - 37
2018. november 11. vasárnap
14:15 Rákosmenti KSK - Kinizsi TTK 25 - 28
15:00 Tatabányai SC - Esztergomi Vitézek RAFC 25 - 35
16:00 Solymári SC - Vasas SC U22 25 - 25
17:00 VS Dunakeszi - XVI.kerületi KMSE 34 - 30
2018. november 17. szombat
15:00 FTC KN KFT U22 - VS Dunakeszi 22 - 20
18:00 KASE - Rákosmenti KSK 25 - 24
2018. november 18. vasárnap
12:00 Vasas SC U22 - Kinizsi TTK 44 - 35
14:00 Csépe Salgótarjáni SKC - Solymári SC 31 - 28
14:30 XVI.kerületi KMSE - Tatabányai SC 28 - 22
16:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Budakalászi SC 27 - 30
2018. november 24. szombat
14:00 Budakalászi SC - XVI.kerületi KMSE 30 - 21
16:00 Rákosmenti KSK - Vasas SC U22 35 - 30
17:00 Kinizsi TTK - Csépe Salgótarjáni SKC 31 - 30
2018. november 25. vasárnap
15:00 Tatabányai SC - FTC KN KFT U22 26 - 38
16:00 Solymári SC - Esztergomi Vitézek RAFC 19 - 37
16:30 VS Dunakeszi - KASE 27 - 23
2018. december 1. szombat
14:00 FTC KN KFT U22 - Budakalászi SC 31 - 23
18:00 KASE - Tatabányai SC 28 - 25
2018. december 2. vasárnap
14:00 Csépe Salgótarjáni SKC - Vasas SC U22 36 - 30
14:30 XVI.kerületi KMSE - Solymári SC 24 - 23
16:00 VS Dunakeszi - Rákosmenti KSK 37 - 32
16:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Kinizsi TTK 31 - 29
2018. december 8. szombat
14:15 Rákosmenti KSK - Csépe Salgótarjáni SKC 24 - 31
19:00 Kinizsi TTK - XVI.kerületi KMSE 19 - 20
2018. december 9. vasárnap
11:00 Vasas SC U22 - Esztergomi Vitézek RAFC 30 - 33
16:00 Solymári SC - FTC KN KFT U22 20 - 29
17:00 Tatabányai SC - VS Dunakeszi 26 - 35
17:00 Budakalászi SC - KASE 28 - 19
2019. február 16. szombat
14:30 Rákosmenti KSK - Tatabányai SC 26 - 27
2019. február 17. vasárnap
11:00 Vasas SC U22 - XVI.kerületi KMSE 34 - 23
12:00 Solymári SC - KASE 24 - 27
12:00 Kinizsi TTK - FTC KN KFT U22 17 - 35
14:00 Budakalászi SC - VS Dunakeszi 22 - 34
16:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Csépe Salgótarjáni SKC 40 - 19
2019. február 23. szombat
16:00 KASE - Kinizsi TTK 28 - 17
16:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Rákosmenti KSK 32 - 26
2019. február 24. vasárnap
14:30 XVI.kerületi KMSE - Csépe Salgótarjáni SKC 26 - 18
15:00 Tatabányai SC - Budakalászi SC 23 - 26
16:00 VS Dunakeszi - Solymári SC 42 - 24
18:00 FTC KN KFT U22 - Vasas SC U22 35 - 30
2019. március 2. szombat
16:00 Esztergomi Vitézek RAFC - XVI.kerületi KMSE 32 - 29
2019. március 3. vasárnap
11:00 Vasas SC U22 - KASE 31 - 21
12:00 Solymári SC - Tatabányai SC 31 - 27
15:30 Kinizsi TTK - VS Dunakeszi 26 - 36
16:00 Csépe Salgótarjáni SKC - FTC KN KFT U22 20 - 33
17:00 Budakalászi SC - Rákosmenti KSK 29 - 21
2019. március 9. szombat
12:00 FTC KN KFT U22 - Esztergomi Vitézek RAFC 35 - 23
14:30 Rákosmenti KSK - XVI.kerületi KMSE 27 - 30
16:00 KASE - Csépe Salgótarjáni SKC 24 - 24
2019. március 10. vasárnap
15:00 Tatabányai SC - Kinizsi TTK 28 - 25
16:00 VS Dunakeszi - Vasas SC U22 34 - 29
17:00 Budakalászi SC - Solymári SC 30 - 19
2019. március 16. szombat
16:00 Esztergomi Vitézek RAFC - KASE 31 - 26
2019. március 17. vasárnap
11:00 Vasas SC U22 - Tatabányai SC 30 - 22
12:00 Solymári SC - Rákosmenti KSK
12:30 Kinizsi TTK - Budakalászi SC 19 - 29
14:00 Csépe Salgótarjáni SKC - VS Dunakeszi 28 - 46
14:30 XVI.kerületi KMSE - FTC KN KFT U22 30 - 45
2019. március 30. szombat
16:00 KASE - XVI.kerületi KMSE 27 - 27
2019. március 31. vasárnap
12:00 Solymári SC - Kinizsi TTK 25 - 26
15:00 Tatabányai SC - Csépe Salgótarjáni SKC 35 - 30
16:00 VS Dunakeszi - Esztergomi Vitézek RAFC 32 - 25
17:00 Budakalászi SC - Vasas SC U22 34 - 37
18:00 Rákosmenti KSK - FTC KN KFT U22 25 - 43
2019. április 5. péntek
18:30 FTC KN KFT U22 - KASE 40 - 21
2019. április 7. vasárnap
11:00 Vasas SC U22 - Solymári SC 40 - 32
14:30 XVI.kerületi KMSE - VS Dunakeszi 34 - 35
16:00 Csépe Salgótarjáni SKC - Budakalászi SC 24 - 32
16:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Tatabányai SC 35 - 23
19:30 Kinizsi TTK - Rákosmenti KSK 27 - 31
2019. április 13. szombat
11:00 Tatabányai SC - XVI.kerületi KMSE 31 - 25
16:30 Kinizsi TTK - Vasas SC U22 27 - 35
2019. április 14. vasárnap
11:00 Budakalászi SC - Esztergomi Vitézek RAFC 27 - 32
12:00 Solymári SC - Csépe Salgótarjáni SKC 25 - 34
16:00 VS Dunakeszi - FTC KN KFT U22 31 - 32
18:00 Rákosmenti KSK - KASE 28 - 21
2019. április 27. szombat
11:00 Vasas SC U22 - Rákosmenti KSK 44 - 28
16:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Solymári SC 35 - 18
16:00 KASE - VS Dunakeszi 19 - 40
2019. április 28. vasárnap
14:00 Csépe Salgótarjáni SKC - Kinizsi TTK 33 - 28
14:00 FTC KN KFT U22 - Tatabányai SC 47 - 22
16:15 XVI.kerületi KMSE - Budakalászi SC 27 - 33
2019. május 5. vasárnap
16:00 Solymári SC - Rákosmenti KSK 32 - 29
2019. május 11. szombat
12:30 Kinizsi TTK - Esztergomi Vitézek RAFC 23 - 33
13:00 Tatabányai SC - KASE 28 - 34
2019. május 12. vasárnap
11:00 Vasas SC U22 - Csépe Salgótarjáni SKC 37 - 27
12:00 Solymári SC - XVI.kerületi KMSE 29 - 29
13:00 Budakalászi SC - FTC KN KFT U22 24 - 36
14:15 Rákosmenti KSK - VS Dunakeszi 30 - 37
2019. május 18. szombat
15:00 FTC KN KFT U22 - Solymári SC 41 - 24
16:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Vasas SC U22 34 - 37
16:00 VS Dunakeszi - Tatabányai SC 47 - 32
2019. május 19. vasárnap
11:00 KASE - Budakalászi SC 20 - 38
14:00 Csépe Salgótarjáni SKC - Rákosmenti KSK 32 - 24
14:30 XVI.kerületi KMSE - Kinizsi TTK 31 - 29
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. FTC KN KFT U22 22 20 0 2 800 520 280 40
2. VS Dunakeszi 22 20 0 2 766 586 180 40
3. Esztergomi Vitézek RAFC 22 16 0 6 692 592 100 32
4. Vasas SC U22 22 15 1 6 733 641 92 31
5. Budakalászi SC 22 14 0 8 616 568 48 28
6. Csépe Salgótarjáni SKC 22 11 1 10 624 668 -44 23
7. XVI.kerületi KMSE 22 7 2 13 594 666 -72 16
8. KASE 22 6 2 14 520 645 -125 14
9. Tatabányai SC 22 6 0 16 591 703 -112 12
10. Rákosmenti KSK 22 5 0 17 592 685 -93 10
11. Solymári SC 22 4 2 16 544 670 -126 10
12. Kinizsi TTK 22 4 0 18 545 673 -128 8
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. CSUKA ALEXANDRA VS Dunakeszi 225 22
2. ÁBRAHÁM SZILVIA Esztergomi Vitézek R 195 22
3. TÖRÖK PETRA VS Dunakeszi 156 22
4. PINTÉR KRISZTINA Rákosmenti KSK 150 19
5. FELDHOFFER ANDREA Solymári SC 146 21
6. HIDEG MARIANN Rákosmenti KSK 129 21
7. FRIEBESZ FANNI VS Dunakeszi 121 22
8. VIGH VIKTÓRIA Csépe Salgótarjáni S 121 19
9. HÁZI VERONIKA Vasas SC U22 119 20
10. HUSZÁR DÓRA Kinizsi TTK 118 21
11. GENGELICZKY LILI Tatabányai SC 116 18
12. CS.NAGY ORSOLYA XVI.kerületi KMSE 111 20
13. CSABA ALEXA Csépe Salgótarjáni S 109 22
14. OSVALD ZSANETT Esztergomi Vitézek R 109 22
15. DOBOS VIVIEN TÍMEA Budakalászi SC 108 20
16. TÓTH EMESE SZILVIA Budakalászi SC 107 21
17. LESTÁK BOGLÁRKA Budakalászi SC 105 22
18. PÓCZOS KARINA Tatabányai SC 103 16
19. BARCZI ANNAMÁRIA Esztergomi Vitézek R 92 19 102 21
VS Dunakeszi 10 2
20. BÁRTFAY ENIKŐ FTC KN KFT U22 100 19
21. ÖTVÖS HENRIETTA KASE 98 22
22. DARDOR SÁBA IMEN XVI.kerületi KMSE 95 22
23. VERESZKY DORKA XVI.kerületi KMSE 95 22
24. KISBALÁZS DÓRA Csépe Salgótarjáni S 94 22
25. BOGNÁR ZSUZSANNA Kinizsi TTK 87 21
26. HORVÁTH ALEXA Csépe Salgótarjáni S 80 10
27. SZLAVKOVICS MÓNIKA Kinizsi TTK 79 22
28. PASQUALETTI TÍMEA Vasas SC U22 78 18
29. BALAMBÉR ESZTER Tatabányai SC 76 21
30. LUDVIG KRISZTINA FTC KN KFT U22 76 21
31. LETTNER LAURA KASE 73 15
32. SÁRI SZILVIA Solymári SC 73 21
33. LESTÁK DIÁNA Budakalászi SC 72 21
34. TÖRÖK REBEKA Vasas SC U22 72 13
35. BALÁS PATRICIA KASE 71 12
36. GYURCSÁNYI MÓNIKA Budakalászi SC 71 22
37. BAKACSI LILLA XVI.kerületi KMSE 70 22
38. HÁFRA LUCA FTC KN KFT U22 70 14
39. NAGY SZANDRA VS Dunakeszi 66 22
40. PÁCZ LAURA LIZA VS Dunakeszi 66 21
41. KELÉNYI SZANDRA Kinizsi TTK 65 21
42. GERSTMÁR SZILVIA Tatabányai SC 63 9
43. LEITNER LILLA Vasas SC U22 62 10
44. KÖKÉNY NÓRA KASE 53 11 59 14
Rákosmenti KSK 6 3
45. BODÁNYI RENÁTA Tatabányai SC 58 16
46. GOLDSTEIN ESZTER Rákosmenti KSK 58 20
47. KOVALCSIK JÁZMIN FTC KN KFT U22 58 17
48. FERENCZY DIÁNA DÓRA FTC KN KFT U22 57 21
49. KRIZSÁK BERNADETT Solymári SC 57 22
50. NAGY MARIANN Esztergomi Vitézek R 54 14
51. SZABÓ EVELIN Csépe Salgótarjáni S 53 22
52. VIOLA FRUZSINA Solymári SC 53 21
53. MERSE SZILVIA VS Dunakeszi 51 22
54. HORVÁTH MÓNIKA Esztergomi Vitézek R 50 21
55. MAJOROS KLAUDIA FTC KN KFT U22 50 19
56. BALLAI BORBÁLA FTC KN KFT U22 45 18
57. ZSEMBERY VIKTÓRIA FTC KN KFT U22 45 17
58. ADAMIK DÓRA KASE 44 20
59. SZENTKERESSY-KOVÁCS RENÁTA Vasas SC U22 44 16
60. TÓTH BORBÁLA Esztergomi Vitézek R 44 17
61. BARANYAI BARBARA Solymári SC 43 19
62. GYÖMÖREY VIKTÓRIA Vasas SC U22 42 19
63. KOVÁCS NÓRA Esztergomi Vitézek R 42 20
64. SIPOS FANNI VS Dunakeszi 42 22
65. GÉM LÉNA FTC KN KFT U22 41 19
66. POLGÁR KINGA XVI.kerületi KMSE 40 21
67. BÁNFAI VIRÁG FTC KN KFT U22 39 12
68. LÍZER DOROTTYA Vasas SC U22 39 9
69. ZSIBORÁS LUCA FTC KN KFT U22 39 11
70. GÜNSER BIANKA Vasas SC U22 38 11
71. GRUBER ZITA KASE 37 10
72. ILLÉS PETRA Vasas SC U22 37 17
73. MATUSOVA NIKOLETA Esztergomi Vitézek R 37 17
74. SZABADOS ZSÓFIA Budakalászi SC 35 22
75. KRIZSÁN ALEXANDRA Kinizsi TTK 34 12
76. BARÓTI BETTINA FTC KN KFT U22 33 15
77. KENÉZ FANNI VIKTÓRIA FTC KN KFT U22 33 18
78. KESZTHELYI DÓRA Kinizsi TTK 33 18
79. SZABÓ PETRA Tatabányai SC 33 19
80. MÁRKUS ADRIENN Rákosmenti KSK 32 15
81. BALLAI ANNA FTC KN KFT U22 31 12
82. FORSTHOFFER RÉKA XVI.kerületi KMSE 30 10
83. GYÖRFI DÓRA FTC KN KFT U22 30 9
84. GUBÁN ANIKÓ Solymári SC 29 21
85. HELEMBAI ZITA Kinizsi TTK 3 4 29 14
XVI.kerületi KMSE 26 10
86. ROVNYAI MARIANN Solymári SC 29 15
87. KÖRMENDI ANNA Kinizsi TTK 28 18
88. PÁTROVICS NETTI Budakalászi SC 28 21
89. ANTAL LAJOSNÉ Rákosmenti KSK 27 19
90. HÁRSFALVI ZSÓFIA Budakalászi SC 27 18
91. KOLLÁR KATALIN Tatabányai SC 27 17
92. KŐHÁZI NOÉMI Csépe Salgótarjáni S 27 22
93. BÓKA BETTINA KASE 26 22
94. JÁKFALVI ILKA XVI.kerületi KMSE 26 17
95. LISZKA REBEKA KASE 19 5 26 18
VS Dunakeszi 7 13
96. SAJDLINÉ BARNA TÍMEA Tatabányai SC 26 12
97. DÉNES SÁRA Csépe Salgótarjáni S 25 21
98. SARKADI ÉVA XVI.kerületi KMSE 25 14
99. BAB ÁGOTA GYOPÁR Vasas SC U22 23 5
100. BÁLINT RENÁTA Vasas SC U22 23 16
101. KARVAJ MELÁNIA Csépe Salgótarjáni S 23 19
102. LÁSZLÓ DORKA KASE 23 21
103. RÁDULY VIKTÓRIA Rákosmenti KSK 23 16
104. SOLT ANNA TÍMEA FTC KN KFT U22 23 13
105. VÁGÓ KRISZTINA Budakalászi SC 23 21
106. KAPÁS ANDREA Rákosmenti KSK 22 10
107. NYILAS SZANDRA XVI.kerületi KMSE 22 18
108. PINDÁK BERNADETT Vasas SC U22 22 10
109. VÉGH-BOGDÁN NIKOLETT Rákosmenti KSK 22 11
110. BARTA CINTIA RÉKA KASE 21 17
111. BODÓ SÁRA Rákosmenti KSK 21 17
112. SZEMENYEI JUDIT Kinizsi TTK 21 11
113. TORDY VIRÁG ZSÓFIA Vasas SC U22 21 12
114. TÓTH ESZTER Rákosmenti KSK 21 12
115. ZANATI GABRIELLA Budakalászi SC 21 2
116. KOMSA NIKOLETT Kinizsi TTK 20 12
117. KOVÁCS REBECCA Solymári SC 20 6
118. KRAJCZÁR LAURA Tatabányai SC 20 18
119. VALOVICS NÓRA Esztergomi Vitézek R 20 4
120. TASS BLANKA Solymári SC 19 16
121. GARAMVÖLGYI ESZTER Csépe Salgótarjáni S 18 13
122. PALLAGI LUCA Vasas SC U22 18 10
123. PÉTERVÁRI DZSENIFER TÍMEA Esztergomi Vitézek R 18 10
124. FÜLÖP ESZTER Rákosmenti KSK 17 10
125. HIBERT ADRIENN KASE 16 8
126. HORTI LILIÁNA XVI.kerületi KMSE 16 4
127. KEREKES VANDA Rákosmenti KSK 16 10
128. NAGY PETRA Csépe Salgótarjáni S 16 21
129. SZŐRI BLANKA XVI.kerületi KMSE 16 19
130. TASI BERNADETT KASE 8 8 16 13
Rákosmenti KSK 8 5
131. HORVÁTH KITTI Esztergomi Vitézek R 15 13
132. IMREI RÉKA Vasas SC U22 15 2
133. PAULI KRISZTINA Tatabányai SC 15 14
134. SZABÓ PATRICIA Tatabányai SC 15 17
135. VAD ANNA FTC KN KFT U22 15 18
136. BOZÓ FANNI Csépe Salgótarjáni S 14 12
137. FADHLE AMNA Vasas SC U22 13 21
138. NEMES NIKOLETT Vasas SC U22 13 12
139. SZŰCS FANNI Solymári SC 13 13
140. TÓTH GEORGINA Vasas SC U22 13 7
141. KÓSY NIKOLETT Csépe Salgótarjáni S 12 8
142. KÖVI KATA VS Dunakeszi 12 19
143. GAJDOS DOROTTYA FANNI Solymári SC 11 3
144. KEREKES ALEXA Rákosmenti KSK 11 9
145. KIRÁLY VIVIEN Kinizsi TTK 11 6
146. BARTHA DOROTTYA Solymári SC 10 21
147. GROSCH ANNAMÁRIA Kinizsi TTK 10 15
148. KALMÁR MÓNIKA Kinizsi TTK 10 13
149. KUBINYI RITA KASE 10 15
150. MÁTRAI DOMINIKA XVI.kerületi KMSE 10 15
151. MICS ANNAMÁRIA ERZSÉBET Rákosmenti KSK 10 12
152. PANCSITS LÍVIA Tatabányai SC 10 13
153. ANDRÁSI NÓRA Rákosmenti KSK 9 8
154. CSABA ESZTER Kinizsi TTK 9 19
155. GÁSPÁR NIKOLETT Solymári SC 9 18
156. MAGLÓDI NIKOLETT Budakalászi SC 9 13
157. SZATMÁRI MELINDA Vasas SC U22 9 1
158. TUMPECH NIKOLETT Budakalászi SC 9 9
159. CSERNIKOVICS LEA Solymári SC 8 15
160. ELEK DORINA Kinizsi TTK 8 13
161. KŐHALMI ZSÓFIA Tatabányai SC 8 4
162. PREVIZ FANNI KASE 8 9
163. SZŐCS ESZTER Rákosmenti KSK 8 6
164. VARJÚ LILIÁNA Vasas SC U22 8 2
165. BOBÁL DORINA Csépe Salgótarjáni S 7 11
166. CSATLÓS KATALIN Esztergomi Vitézek R 7 16
167. KERINGER KLAUDIA Tatabányai SC 7 6
168. MARÓ VANDA Csépe Salgótarjáni S 7 14
169. PONYI ANITA Csépe Salgótarjáni S 7 14
170. POROBIC ZITA Vasas SC U22 7 9
171. TÓTH NIKOLETT FTC KN KFT U22 7 1
172. BEDŐ TAMARA VS Dunakeszi 6 22
173. BIHARI BERNADETT Vasas SC U22 6 12
174. KUBINYI DORA KASE 6 2
175. TAGSCHERER KATALIN Solymári SC 6 6
176. BENZSAY REBEKA Solymári SC 5 1
177. KOVÁCS BERNADETT Csépe Salgótarjáni S 5 18
178. MOLNÁR FANNI XVI.kerületi KMSE 5 19
179. NYITRAI ÁGNES ANDREA Kinizsi TTK 5 11
180. VARGA VIVIEN Tatabányai SC 5 11
181. BUSA ANDREA Esztergomi Vitézek R 4 2
182. MARX BIANKA Tatabányai SC 4 4
183. SZALAY ILDIKÓ Solymári SC 4 3
184. SZEIDL EVELIN KASE 4 11
185. TÓTH ADÉL FTC KN KFT U22 4 3
186. FUTÓ HAJNALKA Solymári SC 3 3
187. GERGELY IRÉN Esztergomi Vitézek R 3 1
188. GOLYÁN BARBARA Csépe Salgótarjáni S 3 10
189. KONDRÁT BOGLÁRKA Vasas SC U22 3 2
190. KOZMA PETRA JANKA Csépe Salgótarjáni S 3 21
191. MOHAROS VIVIEN Vasas SC U22 3 1
192. NYILAS CINTIA XVI.kerületi KMSE 3 13
193. PADLA DORINA VIRÁG Vasas SC U22 3 6
194. BEKE KATALIN FTC KN KFT U22 2 2
195. BENCZE LORETTA Tatabányai SC 2 5
196. BÖHM BIANKA Vasas SC U22 2 10
197. HRACHOVINA VIRÁG VS Dunakeszi 2 11
198. IZSÓ BOGLÁRKA Solymári SC 2 20
199. PÉNTEK ÉVA Solymári SC 2 1
200. PULIK DOROTTYA Tatabányai SC 2 19
201. SIPOS RÉKA XVI.kerületi KMSE 2 8
202. TÓTH ESZTER FTC KN KFT U22 2 1
203. TÓTH KRISZTINA VS Dunakeszi 2 3
204. BERGENDY KITTI Solymári SC 1 1
205. CSALA KRISZTINA Rákosmenti KSK 1 1
206. HEGEDŰS HANNA SAROLTA Rákosmenti KSK 1 1
207. JÓ SZILVIA GRÉTA KASE 1 11
208. KENDERES JÁZMIN KASE 1 16
209. KISS BERNADETT KASE 1 21
210. KISS ZSÓFIA Esztergomi Vitézek R 1 1
211. KOVÁCS RÉKA XVI.kerületi KMSE 1 7
212. METZKER PETRA Kinizsi TTK 1 5
213. NAGY KÍRA XVI.kerületi KMSE 1 4
214. NAGY TÍMEA Kinizsi TTK 1 4
215. POPOL PETRA Kinizsi TTK 1 6
216. SÖVÉNYI EVELIN Budakalászi SC 1 13
217. SZLAMNIK RENÁTA Esztergomi Vitézek R 1 1
218. SZŰCS ALEXANDRA BEATRIX Tatabányai SC 1 1
219. TALLÉR ZSÓFIA Solymári SC 1 2
220. VÁSÁRHELY RÉKA SAROLTA Kinizsi TTK 1 13
221. BÁNFALVI VIVIEN Tatabányai SC 0 21
222. BEINSCHRÓTH DÓRA VS Dunakeszi 0 4
223. BESZE ERIKA XVI.kerületi KMSE 0 16
224. CSATLÓS CSENGE GYÖNGYVÉR FTC KN KFT U22 0 10
225. CSIKI ANDREA Csépe Salgótarjáni S 0 19
226. DEÁK ÉVA Esztergomi Vitézek R 0 14
227. DÓCZI RÉKA Csépe Salgótarjáni S 0 22
228. FÁBRY VIVIEN XVI.kerületi KMSE 0 6
229. FEHÉR LILIEN XVI.kerületi KMSE 0 5
230. FEKETE BERNADETT Solymári SC 0 2
231. FEKETE DORINA Esztergomi Vitézek R 0 19
232. GÁL GYÖNGYI Kinizsi TTK 0 5 0 21
VS Dunakeszi 0 16
233. GÖRFÖL SZILVIA Solymári SC 0 19
234. GYETVAI KLAUDIA Csépe Salgótarjáni S 0 3
235. HADFI GRÉTA FTC KN KFT U22 0 15
236. HALÁSZ CSENGE Tatabányai SC 0 4
237. HORVÁTH CSENGE Budakalászi SC 0 2
238. HUY ZSANETT Budakalászi SC 0 1
239. JOHN KRISZTINA Solymári SC 0 20
240. KÁNTOR ANIKÓ KASE 0 1
241. KISS FANNI VS Dunakeszi 0 19
242. KORPA BRIGITTA Kinizsi TTK 0 1
243. KOVÁCS GRÉTA Vasas SC U22 0 15
244. KOVÁCS NÓRA Kinizsi TTK 0 22
245. LAKYOVÁ ENIKŐ Esztergomi Vitézek R 0 19
246. LANGER ANNA Budakalászi SC 0 9
247. MARKOS FANNI Kinizsi TTK 0 1
248. MEGYERI FERENCNÉ SISKA KRISZTINA Rákosmenti KSK 0 1
249. MOLNÁR VERONIKA Vasas SC U22 0 13
250. NAGY ESZTER ÉVA VS Dunakeszi 0 3
251. OROSZ VIKTÓRIA Rákosmenti KSK 0 20
252. PÁCZ VIKTÓRIA VS Dunakeszi 0 22
253. PECZ VIVIEN KASE 0 22
254. PIVARCSI ANITA Kinizsi TTK 0 2
255. RAB-FARKAS FRUZSINA VS Dunakeszi 0 16
256. RACH NÓRA Vasas SC U22 0 2
257. SIMAI OLGA Budakalászi SC 0 6
258. SOLTÉSZ KÍRA BERNADETT Vasas SC U22 0 15
259. SOMOGYI ANDREA Budakalászi SC 0 10
260. SZABÓ ENIKŐ Budakalászi SC 0 11
261. SZABÓ ROZÁLIA XVI.kerületi KMSE 0 20
262. SZALAI RÉKA Csépe Salgótarjáni S 0 3
263. SZAUDER ANNA XVI.kerületi KMSE 0 8
264. SZEGEDI KAMILLA ZSUZSANNA XVI.kerületi KMSE 0 2
265. SZÉNÁSI ZSÓFIA Tatabányai SC 0 1
266. SZILÁGYI VIVIEN Esztergomi Vitézek R 0 1
267. TÓTH ENIKŐ Esztergomi Vitézek R 0 3
268. TÓTH ESZTER Esztergomi Vitézek R 0 1
269. TÓTH PETRA KASE 0 4
270. VARGA ESZTER Solymári SC 0 7
271. VITÁRIS-SZABÓ VIVIEN KASE 0 11
272. VITOVSZKI VERONIKA Solymári SC 0 6
273. ZAY ESZTER Rákosmenti KSK 0 21
274. ZOLTAY TAMARA Tatabányai SC 0 20
275. ZSIGMOND PANNA FTC KN KFT U22 0 19
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó