Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2016/2017
Bp. I./A. o. női felnőtt 1. csoport
2016. szeptember 17. szombat
12:15 TKSE KS KFT - BRSE 21 - 14
2016. szeptember 18. vasárnap
12:15 Budafoki KSE II - Hit SE 16 - 25
18:15 FSZSE II - Kőbánya SC III 15 - 11
2016. szeptember 25. vasárnap
11:15 Hit SE - TKSE KS KFT 16 - 30
12:45 Budapesti Farkasok KSE - Budafoki KSE II 35 - 9
14:15 Kőbánya SC III - Szigetszentmiklós NKSE II 12 - 25
2016. október 1. szombat
13:45 Budapesti Farkasok KSE - TKSE KS KFT 25 - 13
2016. október 2. vasárnap
10:00 Szigetszentmiklós NKSE II - BRSE 26 - 16
12:15 Kőbánya SC III - Budafoki KSE II 29 - 17
15:15 Hit SE - FSZSE II 14 - 25
2016. október 5. szerda
18:15 Kőbánya SC III - TKSE KS KFT 18 - 32
2016. október 9. vasárnap
10:00 Szigetszentmiklós NKSE II - Hit SE 28 - 12
15:45 Budafoki KSE II - BRSE 11 - 22
17:15 FSZSE II - Budapesti Farkasok KSE 20 - 25
2016. október 16. vasárnap
11:15 FSZSE II - Szigetszentmiklós NKSE II 27 - 16
12:45 TKSE KS KFT - Budafoki KSE II 25 - 10
15:45 Budapesti Farkasok KSE - Hit SE 27 - 20
2016. október 18. kedd
19:15 FSZSE II - BRSE 23 - 17
2016. október 22. szombat
10:00 Szigetszentmiklós NKSE II - Budapesti Farkasok KSE 10 - 0
15:15 Kőbánya SC III - BRSE 20 - 18
2016. november 5. szombat
10:00 BRSE - Budapesti Farkasok KSE 12 - 29
2016. november 6. vasárnap
15:15 Budafoki KSE II - FSZSE II 10 - 27
16:00 Szigetszentmiklós NKSE II - TKSE KS KFT 18 - 18
16:45 Hit SE - Kőbánya SC III 24 - 22
2016. november 13. vasárnap
09:45 Budafoki KSE II - Szigetszentmiklós NKSE II 12 - 26
14:15 Kőbánya SC III - Budapesti Farkasok KSE 14 - 38
15:45 TKSE KS KFT - FSZSE II 10 - 13
2016. november 19. szombat
10:00 BRSE - TKSE KS KFT 8 - 25
15:15 Budapesti Farkasok KSE - Szigetszentmiklós NKSE II 33 - 27
2016. november 20. vasárnap
15:45 Hit SE - Budafoki KSE II 23 - 17
17:15 Kőbánya SC III - FSZSE II 14 - 15
2016. november 23. szerda
18:15 Szigetszentmiklós NKSE II - Kőbánya SC III 27 - 19
2016. november 26. szombat
10:00 BRSE - FSZSE II 12 - 23
2016. november 27. vasárnap
10:45 TKSE KS KFT - Hit SE 19 - 14
13:45 Budafoki KSE II - Budapesti Farkasok KSE 15 - 34
2016. december 3. szombat
10:00 BRSE - Szigetszentmiklós NKSE II 13 - 31
2016. december 4. vasárnap
10:45 TKSE KS KFT - Budapesti Farkasok KSE 14 - 32
12:15 Budafoki KSE II - Kőbánya SC III 13 - 29
15:15 FSZSE II - Hit SE 19 - 12
2016. december 10. szombat
10:00 BRSE - Budafoki KSE II 25 - 28
2016. december 11. vasárnap
11:15 Hit SE - Szigetszentmiklós NKSE II 13 - 24
14:15 TKSE KS KFT - Kőbánya SC III 27 - 26
17:15 Budapesti Farkasok KSE - FSZSE II 24 - 17
2017. február 19. vasárnap
10:00 BRSE - Hit SE 21 - 17
2017. február 21. kedd
19:15 Szigetszentmiklós NKSE II - FSZSE II 14 - 23
2017. február 25. szombat
10:00 BRSE - Kőbánya SC III 23 - 26
12:15 Budafoki KSE II - TKSE KS KFT 17 - 38
2017. február 26. vasárnap
13:45 Hit SE - Budapesti Farkasok KSE 18 - 41
2017. március 4. szombat
13:45 Budapesti Farkasok KSE - BRSE 40 - 13
2017. március 5. vasárnap
10:45 TKSE KS KFT - Szigetszentmiklós NKSE II 25 - 22
15:15 Kőbánya SC III - Hit SE 23 - 16
16:45 FSZSE II - Budafoki KSE II 37 - 7
2017. március 11. szombat
11:30 Szigetszentmiklós NKSE II - Budafoki KSE II 29 - 15
2017. március 12. vasárnap
11:45 Hit SE - BRSE 15 - 23
13:15 Budapesti Farkasok KSE - Kőbánya SC III 31 - 25
17:45 FSZSE II - TKSE KS KFT 17 - 15
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Budapesti Farkasok KSE 14 13 0 1 414 227 187 24
2. FSZSE II 14 12 0 2 301 201 100 24
3. Szigetszentmiklós NKSE II 14 9 1 4 323 238 85 19
4. TKSE KS KFT 14 9 1 4 312 250 62 19
5. Kőbánya SC III 14 5 0 9 288 321 -33 10
6. Hit SE 14 3 0 11 239 335 -96 6
7. BRSE 14 3 0 11 237 335 -98 6
8. Budafoki KSE II 14 1 0 13 197 404 -207 2
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Budapesti Farkasok Közhasznú Sportegyesület -2
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. IVANICS ADRIENN Budapesti Farkasok K 78 7 113 10
TKSE KS KFT 35 3
2. KRESÁK ILDIKÓ Budapesti Farkasok K 78 13
3. KELEMEN ALIZ Hit SE 70 14
4. KLCSÓ ANDREA Budapesti Farkasok K 65 11
5. PLACHI DÓRA Budafoki KSE II 63 14
6. ACZÉL DÓRA Hit SE 57 13
7. CSIMÁR ANDREA Budapesti Farkasok K 56 12
8. SZÁVULY IZABELLA FSZSE II 56 13
9. SZÉP GABRIELLA FSZSE II 56 11
10. RATKAINÉ NAGY VIKTÓRIA BRSE 55 11
11. HAJDÚ SZILVIA Budapesti Farkasok K 51 13
12. SZEIF ANNAMÁRIA TKSE KS KFT 51 12
13. CSERI DONATELLA Hit SE 50 13
14. VÉG KRISZTINA Kőbánya SC III 50 14
15. BÁLINT ANDREA Szigetszentmiklós NK 48 8
16. KISS VIVIEN Kőbánya SC III 45 14
17. TÓTHNÉ SINDLER KATALIN Szigetszentmiklós NK 43 13
18. BIHARI ÁGNES Szigetszentmiklós NK 42 12
19. ORSOLITS BARBARA Kőbánya SC III 41 8
20. BORSNÉ PÁL EDIT TKSE KS KFT 39 14
21. GÓDOR ADRIENN TKSE KS KFT 38 12
22. HORVÁTH BETTINA Budafoki KSE II 38 13
23. STRIHÓ ÁGNES ZSUZSANNA BRSE 38 11
24. HUSZÁNK DANIELLA FSZSE II 35 14
25. SZTRAKA PÉTERNÉ Szigetszentmiklós NK 35 10
26. BÚZÁS VIKTÓRIA TKSE KS KFT 34 14
27. MIHALOVICS ÁGNES FSZSE II 34 11
28. HORVÁTH TÜNDE RITA Budapesti Farkasok K 32 5
29. NEMES ANNAMÁRIA Kőbánya SC III 32 11
30. BIHARI ANDREA Szigetszentmiklós NK 30 9
31. VECSERNYÉS IMOLA TKSE KS KFT 30 9
32. BACH ERIKA Szigetszentmiklós NK 29 12
33. NÁBRÁDINÉ KISS ANNAMÁRIA Hit SE 28 13
34. SZABOLCSI RENÁTA Budafoki KSE II 28 11
35. SALÁTA GIZELLA Kőbánya SC III 27 14
36. POÓR KRISZTINA Szigetszentmiklós NK 25 13
37. SOLTI KATALIN BRSE 23 13
38. HARKAI HILDA FSZSE II 22 13
39. ERDÉLYI DORINA TKSE KS KFT 21 3
40. FELLAI ANETT FSZSE II 21 12
41. KOVÁCS TIBORNÉ FSZSE II 21 14
42. NÉMETH ALEXANDRA TKSE KS KFT 20 10
43. SZOBOSZLAI ANIKÓ BRSE 19 8
44. KENÉZ ERIKA Szigetszentmiklós NK 17 8
45. RAFFAI SÁRA Hit SE 17 9
46. VARRÓ EMERENCIA Kőbánya SC III 17 12
47. OCSOVAI KRISZTINA Budapesti Farkasok K 16 5
48. BESZEDICSNÉ CSIMA SZILVIA Kőbánya SC III 15 14
49. FARKAS GÉZÁNÉ Budapesti Farkasok K 15 12
50. HULKÓ ENIKŐ FSZSE II 15 13
51. KOZÁRI ELLA Budafoki KSE II 15 7
52. MÁRKUS MASZAREK DÓRA BRSE 15 5
53. JÓNÁS TÍMEA BRSE 14 11
54. MAGYARI TÍMEA FSZSE II 14 11
55. VUKOV MÁRIA Szigetszentmiklós NK 14 10
56. CSERHÁTI ILONA BRSE 13 8
57. DEMETER ANNAMÁRIA Budapesti Farkasok K 13 8
58. GECSEI RENÁTA BRSE 13 5
59. MÉRÉSZ ANDREA BRSE 13 9
60. ESZES JUDIT Kőbánya SC III 12 5
61. KELEMENNÉ MACZKAI ÉVA BRSE 12 12
62. MAGOS IRÉN Szigetszentmiklós NK 12 8
63. PILLERNÉ KECSKÉS SZILVIA Szigetszentmiklós NK 12 13
64. BERÉNYI GYÖNGYI Kőbánya SC III 11 13
65. EILER JUDIT Budafoki KSE II 11 10
66. LACZKA-HORVÁTH ERIKA TKSE KS KFT 11 6
67. SZŐKE KATALIN FSZSE II 11 12
68. BÁNFALVI SZILVIA Kőbánya SC III 10 11
69. BORBÁS SZILVIA Budafoki KSE II 10 9
70. HRNCSÁR KRISZTINA Budapesti Farkasok K 10 3
71. KISS DORINA TKSE KS KFT 9 14
72. SINKOVITS LÁSZLÓNÉ BRSE 9 12
73. VADÁSZ TIMEA TKSE KS KFT 9 6
74. GOMBOS LAURA Budafoki KSE II 8 12
75. HUSZÁNK ÁGNES FSZSE II 8 6
76. HUSZÁR ZSÓFIA ÉVA Kőbánya SC III 8 11
77. PLACHI ESZTER Budafoki KSE II 8 11
78. CZOTTER ÉVA Kőbánya SC III 7 10
79. CSÁSZÁR TÍMEA FSZSE II 7 12
80. DEMETER ÉVA KATALIN BRSE 7 9
81. MÁRKI TÍMEA Kőbánya SC III 7 6
82. PAPP MELINDA TKSE KS KFT 7 10
83. SÁNDOR VIVEN Hit SE 7 7
84. LAMBERG-LISZKAY MELINDA BRSE 6 8
85. SINKA ZSUZSANNA Kőbánya SC III 6 6
86. BODZÁSI DOROTTYA Budafoki KSE II 5 4
87. FÖLDESI KATALIN Szigetszentmiklós NK 5 3
88. KOKAS ZOLTÁNNÉ Hit SE 5 14
89. SZÁVICS TÍMEA Hit SE 5 10
90. NAGY ZSUZSANNA TKSE KS KFT 4 3
91. ZANATHY HAJNALKA TKSE KS KFT 4 14
92. TÓTH KATALIN FSZSE II 3 14
93. VÉTEK GABRIELLA Budafoki KSE II 3 4
94. BARA GERGELYNÉ Budafoki KSE II 2 8
95. PLACHINÉ SZALAI GIZELLE Budafoki KSE II 2 12
96. BALOGH ANNA Budafoki KSE II 1 3
97. BUDAI ANDREA TKSE KS KFT 1 11
98. FELLEGVÁRI ANETT TKSE KS KFT 1 13
99. HERPERGER NOÉMI Budafoki KSE II 1 6
100. KISPÉTER ENIKŐ Budafoki KSE II 1 3
101. KORÉNYI-FARKAS ORSOLYA Szigetszentmiklós NK 1 4
102. SZIMA ANDREA Budafoki KSE II 1 1
103. BERNÁT ESZTER Budapesti Farkasok K 0 13
104. BEZERÉDI ZITA TKSE KS KFT 0 1
105. BOGLÁRY JUDIT ANNA Budafoki KSE II 0 14
106. BOKOR ZSUZSANNA BRSE 0 10
107. BOROS HAJNAL ERZSÉBET Kőbánya SC III 0 3
108. CZIKK GEORGINA Budafoki KSE II 0 2
109. CZÍMER GÁBORNÉ BRSE 0 5
110. CSERNYU ADRIENN Kőbánya SC III 0 7
111. EGER TÍMEA Kőbánya SC III 0 6
112. HAJDU BEATRIX TKSE KS KFT 0 3
113. KASNYÁNÉ SACKL KLAUDIA MÁRIA Szigetszentmiklós NK 0 12
114. KATONA RÓBERTNÉ BRSE 0 9
115. LIPOVSZKY TÍMEA Hit SE 0 14
116. MOLNÁR ILDIKÓ FSZSE II 0 13
117. NÉMETH IBOLYA FSZSE II 0 14
118. RÁTÓDI KRISZTINA Kőbánya SC III 0 3
119. SZABADOS ZOLTÁNNÉ Szigetszentmiklós NK 0 5
120. TÓTH CSILLA Kőbánya SC III 0 4
121. TÓTH PETRA Hit SE 0 4
122. ZSIGUS KRISZTINA Kőbánya SC III 0 1
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó