Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
NB II női felnőtt Dél
2017. szeptember 16. szombat
13:00 Rákosmenti KSK - Dabas KC VSE 23 - 19
18:00 Csepel DSE - Ceglédi KCSE 29 - 21
2017. szeptember 17. vasárnap
15:00 VSK Tököl - XVI.kerületi KMSE 26 - 20
15:00 EURONOVEX USE - Szigetszentmiklósi NKSE 26 - 31
18:00 TFSE - IN-ÖR KC. 24 - 32
18:00 Vecsés SE - HORT-CSEPEL 28 - 17
2017. szeptember 23. szombat
12:00 HORT-CSEPEL - Csepel DSE 21 - 22
18:00 IN-ÖR KC. - Rákosmenti KSK 29 - 25
2017. szeptember 24. vasárnap
12:00 Szigetszentmiklósi NKSE - Vecsés SE 25 - 31
15:00 Ceglédi KCSE - VSK Tököl 22 - 22
16:00 Dabas KC VSE - EURONOVEX USE 29 - 24
16:30 XVI.kerületi KMSE - TFSE 25 - 39
2017. október 7. szombat
13:00 Rákosmenti KSK - XVI.kerületi KMSE 25 - 26
14:00 Vecsés SE - EURONOVEX USE 33 - 24
15:00 IN-ÖR KC. - Dabas KC VSE 37 - 22
18:00 Csepel DSE - Szigetszentmiklósi NKSE 35 - 20
2017. október 8. vasárnap
15:00 VSK Tököl - HORT-CSEPEL 29 - 21
17:00 Ceglédi KCSE - TFSE 33 - 26
2017. október 13. péntek
17:45 EURONOVEX USE - Csepel DSE 27 - 29
2017. október 14. szombat
14:00 HORT-CSEPEL - TFSE 16 - 30
16:00 Ceglédi KCSE - Rákosmenti KSK 31 - 27
2017. október 15. vasárnap
13:30 Szigetszentmiklósi NKSE - VSK Tököl 30 - 31
16:30 XVI.kerületi KMSE - IN-ÖR KC. 25 - 31
18:00 Vecsés SE - Dabas KC VSE 23 - 17
2017. október 20. péntek
18:45 Rákosmenti KSK - HORT-CSEPEL 26 - 25
2017. október 21. szombat
13:45 Dabas KC VSE - XVI.kerületi KMSE 30 - 27
18:00 Csepel DSE - Vecsés SE 23 - 23
18:00 IN-ÖR KC. - Ceglédi KCSE 29 - 26
2017. október 22. vasárnap
15:00 VSK Tököl - EURONOVEX USE 40 - 23
18:00 TFSE - Szigetszentmiklósi NKSE 33 - 22
2017. október 27. péntek
18:45 EURONOVEX USE - TFSE 32 - 34
2017. október 28. szombat
14:00 HORT-CSEPEL - IN-ÖR KC. 26 - 38
18:00 Csepel DSE - Dabas KC VSE 26 - 17
18:00 Rákosmenti KSK - Szigetszentmiklósi NKSE 30 - 29
2017. október 29. vasárnap
16:00 Ceglédi KCSE - XVI.kerületi KMSE 25 - 28
18:00 Vecsés SE - VSK Tököl 24 - 26
2017. november 4. szombat
13:00 Rákosmenti KSK - EURONOVEX USE 35 - 25
18:00 IN-ÖR KC. - Szigetszentmiklósi NKSE 35 - 21
2017. november 5. vasárnap
15:00 VSK Tököl - Csepel DSE 23 - 26
15:00 Dabas KC VSE - Ceglédi KCSE 22 - 21
16:30 XVI.kerületi KMSE - HORT-CSEPEL 32 - 16
18:00 Vecsés SE - TFSE 24 - 27
2017. november 11. szombat
18:00 Csepel DSE - TFSE 25 - 29
2017. november 12. vasárnap
14:00 Szigetszentmiklósi NKSE - XVI.kerületi KMSE 32 - 36
15:00 VSK Tököl - Dabas KC VSE 34 - 22
16:00 Ceglédi KCSE - HORT-CSEPEL 27 - 25
17:00 EURONOVEX USE - IN-ÖR KC. 26 - 41
18:00 Vecsés SE - Rákosmenti KSK 22 - 26
2017. november 18. szombat
13:00 Rákosmenti KSK - Csepel DSE 36 - 25
18:00 IN-ÖR KC. - Vecsés SE 37 - 26
2017. november 19. vasárnap
14:00 TFSE - VSK Tököl 30 - 28
15:00 Dabas KC VSE - HORT-CSEPEL 29 - 23
16:00 Ceglédi KCSE - Szigetszentmiklósi NKSE 33 - 18
16:30 XVI.kerületi KMSE - EURONOVEX USE 37 - 37
2017. november 25. szombat
14:00 Szigetszentmiklósi NKSE - HORT-CSEPEL 30 - 25
2017. november 26. vasárnap
14:00 VSK Tököl - Rákosmenti KSK 27 - 24
17:00 EURONOVEX USE - Ceglédi KCSE 21 - 32
18:00 TFSE - Dabas KC VSE 33 - 28
18:00 Csepel DSE - IN-ÖR KC. 24 - 36
18:00 Vecsés SE - XVI.kerületi KMSE 26 - 33
2017. december 2. szombat
13:00 Rákosmenti KSK - TFSE 34 - 34
18:00 IN-ÖR KC. - VSK Tököl 29 - 27
2017. december 3. vasárnap
14:30 HORT-CSEPEL - EURONOVEX USE 33 - 36
16:00 Ceglédi KCSE - Vecsés SE 25 - 20
16:00 Dabas KC VSE - Szigetszentmiklósi NKSE 25 - 26
16:30 XVI.kerületi KMSE - Csepel DSE 21 - 24
2018. február 17. szombat
11:00 HORT-CSEPEL - Vecsés SE 11 - 40
2018. február 18. vasárnap
10:00 Szigetszentmiklósi NKSE - EURONOVEX USE 36 - 26
15:00 Dabas KC VSE - Rákosmenti KSK 28 - 21
16:30 XVI.kerületi KMSE - VSK Tököl 23 - 29
17:00 Ceglédi KCSE - Csepel DSE 21 - 23
18:00 IN-ÖR KC. - TFSE 28 - 22
2018. február 24. szombat
18:00 Csepel DSE - HORT-CSEPEL 38 - 25
2018. február 25. vasárnap
12:00 Vecsés SE - Szigetszentmiklósi NKSE 29 - 27
14:45 Rákosmenti KSK - IN-ÖR KC. 25 - 33
15:00 VSK Tököl - Ceglédi KCSE 24 - 16
18:00 TFSE - XVI.kerületi KMSE 39 - 31
18:00 EURONOVEX USE - Dabas KC VSE 29 - 28
2018. március 3. szombat
11:00 TFSE - Ceglédi KCSE 28 - 27
2018. március 4. vasárnap
10:00 Szigetszentmiklósi NKSE - Csepel DSE 25 - 28
11:00 HORT-CSEPEL - VSK Tököl 22 - 31
15:00 Dabas KC VSE - IN-ÖR KC. 13 - 28
16:30 XVI.kerületi KMSE - Rákosmenti KSK 23 - 25
17:00 EURONOVEX USE - Vecsés SE 24 - 35
2018. március 10. szombat
18:00 Csepel DSE - EURONOVEX USE 34 - 26
18:00 IN-ÖR KC. - XVI.kerületi KMSE 31 - 23
2018. március 11. vasárnap
09:30 Rákosmenti KSK - Ceglédi KCSE 30 - 21
11:00 VSK Tököl - Szigetszentmiklósi NKSE 25 - 19
16:00 Dabas KC VSE - Vecsés SE 15 - 20
18:00 TFSE - HORT-CSEPEL 41 - 19
2018. március 12. hétfő
19:30 HORT-CSEPEL - Rákosmenti KSK 22 - 28
2018. március 18. vasárnap
12:00 Szigetszentmiklósi NKSE - TFSE 25 - 31
15:00 Ceglédi KCSE - IN-ÖR KC. 19 - 29
16:00 Vecsés SE - Csepel DSE 24 - 29
16:30 XVI.kerületi KMSE - Dabas KC VSE 25 - 22
17:00 EURONOVEX USE - VSK Tököl 25 - 21
2018. március 25. vasárnap
17:00 Dabas KC VSE - Csepel DSE 20 - 27
2018. április 7. szombat
18:00 IN-ÖR KC. - HORT-CSEPEL 33 - 20
2018. április 8. vasárnap
11:00 VSK Tököl - Vecsés SE 29 - 24
15:30 Szigetszentmiklósi NKSE - Rákosmenti KSK 32 - 32
16:30 XVI.kerületi KMSE - Ceglédi KCSE 23 - 25
18:30 TFSE - EURONOVEX USE 32 - 27
2018. április 14. szombat
11:00 TFSE - Vecsés SE 28 - 26
16:00 HORT-CSEPEL - XVI.kerületi KMSE 26 - 39
2018. április 15. vasárnap
12:00 Szigetszentmiklósi NKSE - IN-ÖR KC. 30 - 32
15:00 EURONOVEX USE - Rákosmenti KSK 33 - 33
15:00 Csepel DSE - VSK Tököl 30 - 19
15:00 Ceglédi KCSE - Dabas KC VSE 23 - 27
2018. április 21. szombat
18:00 IN-ÖR KC. - EURONOVEX USE 35 - 25
18:00 HORT-CSEPEL - Ceglédi KCSE 15 - 38
2018. április 22. vasárnap
10:00 TFSE - Csepel DSE 30 - 31
13:00 Rákosmenti KSK - Vecsés SE 30 - 30
16:00 Dabas KC VSE - VSK Tököl 25 - 31
16:30 XVI.kerületi KMSE - Szigetszentmiklósi NKSE 21 - 19
2018. április 28. szombat
11:00 HORT-CSEPEL - Dabas KC VSE 21 - 28
18:00 Csepel DSE - Rákosmenti KSK 37 - 28
2018. április 29. vasárnap
11:00 VSK Tököl - TFSE 29 - 25
12:00 Szigetszentmiklósi NKSE - Ceglédi KCSE 23 - 21
16:00 Vecsés SE - IN-ÖR KC. 29 - 33
18:00 EURONOVEX USE - XVI.kerületi KMSE 27 - 40
2018. május 5. szombat
11:00 HORT-CSEPEL - Szigetszentmiklósi NKSE 13 - 37
11:30 Rákosmenti KSK - VSK Tököl 22 - 26
15:00 Ceglédi KCSE - EURONOVEX USE 39 - 19
18:00 IN-ÖR KC. - Csepel DSE 25 - 28
2018. május 6. vasárnap
16:00 Dabas KC VSE - TFSE 29 - 25
16:30 XVI.kerületi KMSE - Vecsés SE 32 - 31
2018. május 11. péntek
20:00 VSK Tököl - IN-ÖR KC. 26 - 33
2018. május 16. szerda
19:00 EURONOVEX USE - HORT-CSEPEL 41 - 32
2018. május 18. péntek
18:20 Vecsés SE - Ceglédi KCSE 17 - 12
2018. május 19. szombat
18:00 Csepel DSE - XVI.kerületi KMSE 27 - 24
2018. május 20. vasárnap
10:00 Szigetszentmiklósi NKSE - Dabas KC VSE 40 - 32
18:00 TFSE - Rákosmenti KSK 33 - 31
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. IN-ÖR KC. 22 21 0 1 714 532 182 42
2. Csepel DSE 22 18 1 3 620 541 79 37
3. VSK Tököl 22 15 1 6 603 535 68 31
4. TFSE 22 15 1 6 673 602 71 31
5. Rákosmenti KSK 22 9 4 9 616 610 6 21
6. XVI.kerületi KMSE 22 10 1 11 614 612 2 21
7. Vecsés SE 22 9 2 11 585 550 35 20
8. Ceglédi KCSE 22 9 1 12 558 525 33 19
9. Dabas KC VSE 22 8 0 14 527 587 -60 16
10. Szigetszentmiklósi NKSE 22 7 1 14 597 630 -33 15
11. EURONOVEX USE 22 4 2 16 603 739 -136 10
12. HORT-CSEPEL 22 0 0 22 474 721 -247 0
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Rákosmenti KSK -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. JÓNÁS ALEXANDRA EURONOVEX USE 179 22
2. OLÁH NÓRA IN-ÖR KC. 174 22
3. PINTÉR KRISZTINA Rákosmenti KSK 169 22
4. HIDEG MARIANN Rákosmenti KSK 162 22
5. HALASI RÉKA Ceglédi KCSE 145 20
6. BÍRÓ ESZTER TFSE 144 21
7. BOCSKAI BOGLÁRKA Dabas KC VSE 144 22
8. SÜTŐ SÁRA IN-ÖR KC. 136 22
9. MAROSI RITA VSK Tököl 125 19
10. CSÁBI ZSUZSANNA EURONOVEX USE 123 21
11. TAKÁCS BARBARA VSK Tököl 122 22
12. PÁRTOS ORSOLYA Csepel DSE 118 21
13. MARTINEK EMŐKE Vecsés SE 117 22
14. TÓTH TÍMEA Vecsés SE 109 22
15. DARDOR SÁBA IMEN XVI.kerületi KMSE 99 22
16. SKRAPICS ÁGOTA Dabas KC VSE 99 19
17. KÁLDY LILI TFSE 98 13
18. SZLOVÁK ENIKŐ HORT-CSEPEL 70 10 98 18
TFSE 28 8
19. NAGY BARBARA Szigetszentmiklósi N 90 22
20. DOSZPOD RÉKA Vecsés SE 88 22
21. MATHEISZ RENÁTA NOÉMI TFSE 85 18
22. MAROSI KRISZTINA VSK Tököl 84 22
23. TURI ORSOLYA Szigetszentmiklósi N 84 22
24. HALÁSZ HENRIETTA Rákosmenti KSK 83 19
25. CS.NAGY ORSOLYA XVI.kerületi KMSE 80 17
26. TÓTH ADRIENN Ceglédi KCSE 77 21
27. HORVÁTH DÓRA Szigetszentmiklósi N 76 22
28. GELLÉRFI ÉVA Csepel DSE 74 22
29. TÓTH ÁGNES Ceglédi KCSE 73 22
30. TÓTH RENÁTA IN-ÖR KC. 71 21
31. SZAKÁCSY KAMILLA HORT-CSEPEL 52 11 70 22
Szigetszentmiklósi N 18 11
32. KISJUHÁSZ PETRA Ceglédi KCSE 67 21
33. KISS ANNA EURONOVEX USE 66 21
34. SZABÓ KINGA HORT-CSEPEL 63 21
35. HORTI LILIÁNA XVI.kerületi KMSE 62 15
36. DEÉZSI RÉKA XVI.kerületi KMSE 61 11
37. SZABÓ VIVIEN VSK Tököl 61 17
38. SZILÁGYI ZSANETT HORT-CSEPEL 59 18
39. VERESZKY DORKA XVI.kerületi KMSE 58 21
40. KOVÁCS ESZTER TFSE 56 21
41. NÉMETH PATRÍCIA Szigetszentmiklósi N 55 10
42. SZOBODEK BEÁTA EURONOVEX USE 54 21
43. WÁGNER BLANKA HORT-CSEPEL 54 20
44. OLÁH ORSOLYA IN-ÖR KC. 53 21
45. CZIRÁKI KLAUDIA VSK Tököl 52 22
46. FÖLDESI JÚLIA HORT-CSEPEL 52 16
47. TÓTH ZSÓFIA EURONOVEX USE 52 20
48. DOBOS RENÁTA Ceglédi KCSE 51 21
49. JÁKFALVI ILKA XVI.kerületi KMSE 49 22
50. ANDRÉ ILONA Dabas KC VSE 16 7 48 16
TFSE 32 9
51. SOÓS MARTINA IN-ÖR KC. 48 11
52. BENEDEK RÉKA Csepel DSE 46 15
53. MOLNÁR-GÁBOR DALMA Csepel DSE 46 22
54. FARAGÓ EVELYN VIVIEN Csepel DSE 45 20
55. PANYIK RENÁTA Vecsés SE 44 22
56. SZÁNTÓ EDINA TFSE 44 19
57. BALOGH DALMA VSK Tököl 43 11
58. BÁNSZKI ADRIENN Dabas KC VSE 43 22
59. KAJDÁCSI KINGA Csepel DSE 43 14
60. ANDRÁSI NÓRA Rákosmenti KSK 42 22
61. OLÁH HENRIETTA Ceglédi KCSE 42 9
62. FORGÁCS SZIMONETTA Rákosmenti KSK 41 20
63. HORVÁTH ALEXANDRA Dabas KC VSE 41 20
64. BÁN REA ZSÓFIA Dabas KC VSE 40 20
65. BOTTLIK FLÓRA TFSE 40 22
66. KOMSA KLAUDIA IN-ÖR KC. 40 19
67. MIHÁLY EVELIN Ceglédi KCSE 40 20
68. LÍZER MELINDA Szigetszentmiklósi N 39 13
69. KAPÁS ANDREA Rákosmenti KSK 38 20
70. KRIZSÁN ALEXANDRA IN-ÖR KC. 37 14
71. SOLTÉSZ BERNADETT Csepel DSE 37 17
72. TAKÁCS NIKOLETT VSK Tököl 37 22
73. HÖCHST GABRIELLA Szigetszentmiklósi N 35 22
74. SZALAI DORKA Szigetszentmiklósi N 35 21
75. TÓTH DOROTTYA Csepel DSE 35 19
76. BENEDEK ZSÓFIA Csepel DSE 34 21
77. KOMÁR LILI XVI.kerületi KMSE 34 16
78. SZEKERES DÓRA IN-ÖR KC. 34 11
79. BAGDÁCS FRUZSINA TFSE 33 11
80. OLÁH FANNI HORT-CSEPEL 33 19
81. JESCHEK BEÁTA Szigetszentmiklósi N 32 16
82. STASKÓ JULIANNA Dabas KC VSE 32 14
83. KOMSA NIKOLETT IN-ÖR KC. 31 20
84. KOZSÁN VIVIEN Vecsés SE 31 14
85. TÓTH SZABINA VSK Tököl 31 17
86. MINÁROVICS ANITA Vecsés SE 30 14
87. KAUFMANN DÓRA Szigetszentmiklósi N 28 21
88. PASQUALETTI LAURA Vecsés SE 28 9
89. POLGÁR KINGA XVI.kerületi KMSE 27 9
90. RAUSCH KRISZTINA IN-ÖR KC. 27 11
91. SERFLEK ZSÓFIA IN-ÖR KC. 27 11
92. MOLNÁR SÁRA MELINDA IN-ÖR KC. 26 21
93. ZSÍROS ADRIENN Szigetszentmiklósi N 26 16
94. DICZHÁZI DOROTTYA Csepel DSE 25 16
95. KOVÁCS KITTI Vecsés SE 25 20
96. VEREB KLAUDIA Vecsés SE 25 20
97. GOLYÁN BARBARA TFSE 24 18
98. VIG LAURA Dabas KC VSE 24 20
99. KALMÁR DÓRA Csepel DSE 23 11
100. NYILAS SZANDRA XVI.kerületi KMSE 23 10
101. FARKAS SZIMONETTA EURONOVEX USE 22 4
102. TÓTH PATRÍCIA EURONOVEX USE 22 6
103. BALIKA TÍMEA Szigetszentmiklósi N 21 11
104. CZUDOR ALEXANDRA Vecsés SE 21 13
105. ÉDES BOGLÁRKA Csepel DSE 21 21
106. KOVÁCS RÉKA XVI.kerületi KMSE 21 15
107. PAP BETTINA HORT-CSEPEL 21 20
108. HIBERT ADRIENN Vecsés SE 20 5
109. POMOZI NIKOLETT Vecsés SE 20 13
110. CZEPIN ZSUZSANNA Szigetszentmiklósi N 19 11
111. KEREKES VANDA Rákosmenti KSK 19 19
112. ANTAL LAJOSNÉ Rákosmenti KSK 18 21
113. KRUJ DÓRA Csepel DSE 18 6
114. ORMOS LILLA XVI.kerületi KMSE 18 17
115. S. TÓTH ANNA HORT-CSEPEL 18 8
116. SOWUNMI MÁRIA Ceglédi KCSE 18 7
117. FORSTHOFFER RÉKA XVI.kerületi KMSE 17 6
118. LEZSÁK MÓNIKA ANIKÓ Rákosmenti KSK 16 19
119. ORJÁN VIKTÓRIA Dabas KC VSE 16 7
120. PÉTERBENCZE JUDIT VSK Tököl 16 9
121. TALAPKA CSENGE Dabas KC VSE 16 20
122. VÉKONY ALEXANDRA Dabas KC VSE 16 10
123. ZSÍROS ENIKŐ Szigetszentmiklósi N 16 13
124. FORGÁCS JANKA XVI.kerületi KMSE 15 17
125. LENGYEL PETRA XVI.kerületi KMSE 15 10
126. PEREDI ZSÓFIA TFSE 15 18
127. TÓTH TAMARA TFSE 15 9
128. BAHRIM LILIANA MIHAELA EURONOVEX USE 14 7
129. BAKACSI LILLA XVI.kerületi KMSE 14 20
130. BÖJTÖS ANDREA VSK Tököl 14 10
131. GAJDÁN GRÉTA TFSE 14 17
132. LUGOSI GRÉTA TFSE 14 17
133. MÉSZÁROS NIKOLETTA EURONOVEX USE 14 10
134. ÓVÁRI BOGLÁRKA Szigetszentmiklósi N 14 18
135. CSALA KRISZTINA Rákosmenti KSK 13 18
136. LISZONYI SZILVIA HORT-CSEPEL 13 10
137. TÓTH ANNA HORT-CSEPEL 13 17
138. VARGA LILLA Csepel DSE 13 15
139. BOTYÁNSZKI VIVIEN Ceglédi KCSE 12 8
140. MÁTRAI NÓRA Dabas KC VSE 12 4
141. PÁSZTOR GRÉTA EURONOVEX USE 12 17
142. KERNER TÜNDE Csepel DSE 11 10
143. KRUZSICZ BERNADETT TFSE 11 12
144. PAPP MELINDA VSK Tököl 11 8
145. SZALAY DANIÉLA Csepel DSE 11 7
146. SZÜCSI RENÁTA EURONOVEX USE 11 10
147. SZALKAI ADRIENN EURONOVEX USE 10 5
148. PRÓKAI ANETT Ceglédi KCSE 9 4
149. SPITZER ZSÓFIA Rákosmenti KSK 9 19
150. HORVÁTH DOMINIKA HORT-CSEPEL 8 11
151. SPOLMIN ROBERTA Ceglédi KCSE 8 11
152. BAGI ALEXANDRA XVI.kerületi KMSE 7 11
153. BAKÓ DIÁNA FANNI TFSE 7 7
154. MÁTRAI DOMINIKA XVI.kerületi KMSE 7 20
155. TÉZLI CINTIA HORT-CSEPEL 7 9
156. BANASÁK REBEKA Dabas KC VSE 6 10
157. FEHÉR LAURA SAROLTA Csepel DSE 6 9
158. LUKÁCSI PETRA Dabas KC VSE 6 9
159. NAGYNÉ DR VÍGH CINTIA Ceglédi KCSE 6 11
160. TÓTH RENÁTA EURONOVEX USE 6 20
161. VITÁNYI RÉKA VSK Tököl 6 17
162. KLACSÁK ZSÓFIA Csepel DSE 5 5
163. MADARÁSZ MARTINA Dabas KC VSE 5 8
164. MAJOR HANNA Vecsés SE 5 20
165. MOHÁCSI KITTI EURONOVEX USE 5 13
166. SIMKÓ ANITA Vecsés SE 5 15
167. SZABÓ ZITA HORT-CSEPEL 5 2
168. SZAUDER ANNA XVI.kerületi KMSE 5 12
169. BUKTA PETRA EURONOVEX USE 4 6
170. GÁSPÁR TAMARA Rákosmenti KSK 4 10
171. HARIS ZSUZSA Vecsés SE 4 20
172. HEGEDŐS RÉKA HORT-CSEPEL 4 11
173. HIRT KRISZTINA IN-ÖR KC. 4 16
174. MACZÓ DORINA EURONOVEX USE 4 3
175. NÉMETH TÍMEA Vecsés SE 4 6
176. PUSZTAY SZILVIA Vecsés SE 4 17
177. TÓTH BEÁTA Csepel DSE 4 12
178. BALÁZS BARBARA Vecsés SE 3 10
179. FARKAS KITTI Dabas KC VSE 3 19
180. KAMPER OLÍVIA Dabas KC VSE 3 4
181. KOVÁCS GEORGINA TFSE 3 2
182. MÁRTON DORINA TFSE 3 7
183. OLÁH NOÉMI Szigetszentmiklósi N 3 11
184. PETROVICS FRUZSINA Ceglédi KCSE 3 9
185. SÁNTA BARBARA IN-ÖR KC. 3 7
186. SZILÁGYI VIKTÓRIA Szigetszentmiklósi N 3 12
187. TÓTFALUSI ANNA Csepel DSE 3 11
188. VÁNYI FLÓRA Ceglédi KCSE 3 14
189. ZATLUKÁL SENON TFSE 3 5
190. ZSENGELLÉR PATRÍCIA EURONOVEX USE 3 22
191. BUJDOSÓ MARIANNA EURONOVEX USE 2 10
192. ERŐS TIFANI Dabas KC VSE 2 9
193. KELEMEN ALEXANDRA IN-ÖR KC. 2 20
194. KEREKES ALEXA Rákosmenti KSK 2 7
195. MESTER SZABÓ ANETT Ceglédi KCSE 2 9
196. NAGY ALETTA Ceglédi KCSE 2 8
197. SZEKERES REBEKA Szigetszentmiklósi N 2 9
198. SZŐNYI DORINA Vecsés SE 2 2
199. VECSEY VERONIKA TFSE 2 9
200. BESZE ERIKA HORT-CSEPEL 1 21
201. BUKODI VERONIKA Dabas KC VSE 1 10
202. DIÓSZEGI DIÁNA VSK Tököl 1 20
203. KESZTYŰS BARBARA TFSE 1 3
204. MOLNÁR DZSENIFER HORT-CSEPEL 1 2
205. MOLNÁR FANNI XVI.kerületi KMSE 1 3
206. NAGY DÓRA TFSE 1 11
207. PAPP NIKOLETT KATALIN Csepel DSE 1 3
208. RUBINT ALEXANDRA XVI.kerületi KMSE 1 8
209. SZABÓ GEORGINA Dabas KC VSE 1 1
210. SZABÓ RÉKA Csepel DSE 1 2
211. SZILÁGYI EDINA Szigetszentmiklósi N 1 2
212. SZTANCSIK ANETT BEÁTA IN-ÖR KC. 1 15
213. VÁSÁRECZKI BIANKA Dabas KC VSE 1 5
214. BÁLINT LAURA EURONOVEX USE 0 1
215. BAUER BOGLÁRKA VSK Tököl 0 2
216. BERTA ANIKÓ IN-ÖR KC. 0 4
217. BUJDOSÓ ESZTER HORT-CSEPEL 0 1
218. CZVIK ANNA VSK Tököl 0 7
219. DOBOS ENIKŐ HORT-CSEPEL 0 4
220. DUKA VIKTÓRIA BEATRIX Csepel DSE 0 1
221. FÁBRY VIVIEN XVI.kerületi KMSE 0 17
222. FEJÉR BETTINA Vecsés SE 0 1
223. GEDA REGINA Csepel DSE 0 17
224. GERGICS LILI VSK Tököl 0 1
225. GYAPJASNÉ BÁN ORSOLYA KATALIN Szigetszentmiklósi N 0 15
226. GYENES NIKOLETTA EURONOVEX USE 0 1
227. HALÁSZ RÉKA VSK Tököl 0 1
228. HALMI DIÁNA Dabas KC VSE 0 1
229. HARTYÁNI VIKTÓRIA Dabas KC VSE 0 13
230. HAVAS PANNA Vecsés SE 0 1
231. HENN VIRÁG VSK Tököl 0 1
232. HOLMAN NÓRA TFSE 0 1
233. HORVÁTH MÍRA IN-ÖR KC. 0 18
234. HÖRÖMPŐ DÓRA Ceglédi KCSE 0 8
235. JOSZKIN MARIETTA VSK Tököl 0 1
236. JUHÁSZ BERNADETT Ceglédi KCSE 0 22
237. KAFFKA ESZTER Csepel DSE 0 21
238. KERTAI ENIKŐ XVI.kerületi KMSE 0 3
239. KOÓS VIRÁG Csepel DSE 0 1
240. KOVÁCS BETTINA VSK Tököl 0 17
241. KOVÁCS LILIÁNA VSK Tököl 0 1
242. KOVÁCS O. ZSÓFIA Dabas KC VSE 0 21
243. KŐSZEGI DÓRA TFSE 0 3
244. KULI SZILVIA EURONOVEX USE 0 19
245. KVETÁK SZILVIA IN-ÖR KC. 0 22
246. MÁTÉFI DALMA Vecsés SE 0 18
247. METZKER PETRA Vecsés SE 0 5
248. NACHTMANN RENÁTA VSK Tököl 0 9
249. OPOCZKI BETTINA Dabas KC VSE 0 14
250. OROSZ VIKTÓRIA Rákosmenti KSK 0 21
251. PALICSKA LIZA Szigetszentmiklósi N 0 13
252. PÁLLINGER RÉKA Szigetszentmiklósi N 0 21
253. PATAI LAURA EURONOVEX USE 0 5
254. POMPOR ANIKÓ Csepel DSE 0 8
255. ROZGICS VIKTÓRIA VSK Tököl 0 7
256. SCHVART ENIKŐ EURONOVEX USE 0 21
257. SÜLE NOÉMI VSK Tököl 0 1
258. SZABÓ ROZÁLIA XVI.kerületi KMSE 0 21
259. SZAJKÓ KINGA TFSE 0 22
260. SZEGEDI BRIGITTA Ceglédi KCSE 0 22
261. SZENTGYÖRGYI NIKOLETT HORT-CSEPEL 0 22
262. SZLAUKÓ ESZTER BOGLÁRKA TFSE 0 17
263. TANOS DORINA TFSE 0 3
264. TÓTH ENIKŐ Vecsés SE 0 22
265. TÖRŐCSIK FRUZSINA Ceglédi KCSE 0 2
266. VARGA ALEXANDRA VSK Tököl 0 4
267. VARGA BARBARA VSK Tököl 0 3
268. VARGA NIKOLETT Szigetszentmiklósi N 0 7
269. VERESZKY NÓRA XVI.kerületi KMSE 0 10
270. VLASICH KATA HORT-CSEPEL 0 1
271. ZAY ESZTER Rákosmenti KSK 0 20
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó