Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2017/2018
Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat
2017. szeptember 15. péntek
16:30 NEKA II. - Grundfos Tatabánya KC II 29 - 24
17:30 KK Ajka - Szigetszentmiklósi KSK 10 - 0
2017. szeptember 16. szombat
13:00 Pécsi VSE - Telekom Veszprém II 29 - 38
14:00 Veszprémi KKFT II. - Balatonfüredi KSE II. 22 - 22
14:30 Százhalombattai KE - Tatai AC 38 - 22
2017. szeptember 17. vasárnap
18:00 ALBA-MÁV-ELŐRE - Várpalotai BSK 25 - 24
2017. szeptember 21. csütörtök
16:00 Balatonfüredi KSE II. - Pécsi VSE 17 - 30
17:15 Tatai AC - ALBA-MÁV-ELŐRE 23 - 32
2017. szeptember 22. péntek
16:30 Telekom Veszprém II - NEKA II. 29 - 24
2017. szeptember 24. vasárnap
11:00 Grundfos Tatabánya KC II - KK Ajka 28 - 24
11:00 Várpalotai BSK - Veszprémi KKFT II. 28 - 29
15:45 Szigetszentmiklósi KSK - Százhalombattai KE 0 - 10
2017. szeptember 28. csütörtök
18:00 ALBA-MÁV-ELŐRE - Szigetszentmiklósi KSK 28 - 35
2017. szeptember 29. péntek
14:00 NEKA II. - Balatonfüredi KSE II. 26 - 19
2017. szeptember 30. szombat
13:00 Pécsi VSE - Veszprémi KKFT II. 33 - 30
16:00 Százhalombattai KE - Grundfos Tatabánya KC II 32 - 26
16:00 KK Ajka - Telekom Veszprém II 22 - 29
2017. október 1. vasárnap
11:00 Várpalotai BSK - Tatai AC 30 - 24
2017. október 3. kedd
14:30 Veszprémi KKFT II. - NEKA II. 22 - 26
2017. október 7. szombat
11:00 Grundfos Tatabánya KC II - ALBA-MÁV-ELŐRE 32 - 32
2017. október 8. vasárnap
13:00 Telekom Veszprém II - Százhalombattai KE 31 - 37
14:00 Balatonfüredi KSE II. - KK Ajka 0 - 10
15:45 Szigetszentmiklósi KSK - Tatai AC 33 - 26
16:00 Pécsi VSE - Várpalotai BSK 0 - 10
2017. október 10. kedd
17:15 Várpalotai BSK - Szigetszentmiklósi KSK 39 - 33
2017. október 14. szombat
10:00 NEKA II. - Pécsi VSE 32 - 24
16:00 Százhalombattai KE - Balatonfüredi KSE II. 39 - 27
2017. október 15. vasárnap
15:00 Tatai AC - Grundfos Tatabánya KC II 28 - 31
18:00 ALBA-MÁV-ELŐRE - Telekom Veszprém II 42 - 33
18:00 KK Ajka - Veszprémi KKFT II. 24 - 36
2017. október 17. kedd
16:30 Grundfos Tatabánya KC II - Szigetszentmiklósi KSK 25 - 30
2017. október 18. szerda
17:00 Balatonfüredi KSE II. - ALBA-MÁV-ELŐRE 25 - 32
18:00 NEKA II. - Várpalotai BSK 19 - 22
2017. október 20. péntek
16:30 Telekom Veszprém II - Tatai AC 35 - 14
2017. október 21. szombat
14:00 Veszprémi KKFT II. - Százhalombattai KE 23 - 29
16:00 Pécsi VSE - KK Ajka 39 - 22
2017. november 9. csütörtök
18:00 Telekom Veszprém II - Szigetszentmiklósi KSK 20 - 26
2017. november 10. péntek
17:00 KK Ajka - NEKA II. 23 - 29
17:00 Tatai AC - Balatonfüredi KSE II. 27 - 23
17:45 ALBA-MÁV-ELŐRE - Veszprémi KKFT II. 23 - 25
2017. november 12. vasárnap
11:00 Várpalotai BSK - Grundfos Tatabánya KC II 35 - 24
16:00 Százhalombattai KE - Pécsi VSE 36 - 32
2017. november 16. csütörtök
18:00 ALBA-MÁV-ELŐRE - Pécsi VSE 48 - 28
2017. november 17. péntek
16:30 Telekom Veszprém II - Grundfos Tatabánya KC II 29 - 32
2017. november 18. szombat
14:00 Veszprémi KKFT II. - Tatai AC 39 - 25
15:00 NEKA II. - Százhalombattai KE 35 - 22
2017. november 19. vasárnap
13:30 Szigetszentmiklósi KSK - Balatonfüredi KSE II. 35 - 28
18:00 KK Ajka - Várpalotai BSK 22 - 32
2017. november 21. kedd
15:00 Veszprémi KKFT II. - Szigetszentmiklósi KSK 26 - 33
2017. november 25. szombat
11:00 Tatai AC - Pécsi VSE 29 - 33
12:00 Grundfos Tatabánya KC II - Balatonfüredi KSE II. 30 - 21
16:00 Százhalombattai KE - KK Ajka 39 - 24
2017. november 26. vasárnap
11:00 Várpalotai BSK - Telekom Veszprém II 34 - 30
18:00 ALBA-MÁV-ELŐRE - NEKA II. 31 - 29
2017. november 29. szerda
17:00 NEKA II. - Tatai AC 35 - 19
2017. november 30. csütörtök
19:30 Százhalombattai KE - Várpalotai BSK 29 - 25
2017. december 1. péntek
19:30 Pécsi VSE - Szigetszentmiklósi KSK 26 - 35
2017. december 2. szombat
14:00 Veszprémi KKFT II. - Grundfos Tatabánya KC II 39 - 25
18:00 KK Ajka - ALBA-MÁV-ELŐRE 30 - 35
2017. december 3. vasárnap
14:00 Balatonfüredi KSE II. - Telekom Veszprém II 25 - 23
2017. december 7. csütörtök
18:30 Szigetszentmiklósi KSK - NEKA II. 30 - 28
2017. december 8. péntek
16:30 Telekom Veszprém II - Veszprémi KKFT II. 27 - 27
17:00 Tatai AC - KK Ajka 37 - 29
2017. december 10. vasárnap
11:00 Várpalotai BSK - Balatonfüredi KSE II. 33 - 23
13:00 Grundfos Tatabánya KC II - Pécsi VSE 35 - 30
18:00 ALBA-MÁV-ELŐRE - Százhalombattai KE 30 - 33
2018. január 25. csütörtök
19:00 ALBA-MÁV-ELŐRE - Grundfos Tatabánya KC II 35 - 32
2018. január 26. péntek
16:30 Telekom Veszprém II - Pécsi VSE 32 - 23
2018. január 28. vasárnap
14:30 Szigetszentmiklósi KSK - KK Ajka 27 - 19
2018. február 2. péntek
16:45 Százhalombattai KE - Telekom Veszprém II 10 - 0
2018. február 9. péntek
17:00 Várpalotai BSK - ALBA-MÁV-ELŐRE 41 - 28
2018. február 10. szombat
14:00 Balatonfüredi KSE II. - Veszprémi KKFT II. 28 - 30
2018. február 11. vasárnap
11:00 Tatai AC - Százhalombattai KE 24 - 29
11:00 Grundfos Tatabánya KC II - NEKA II. 34 - 24
2018. február 15. csütörtök
19:00 ALBA-MÁV-ELŐRE - Tatai AC 37 - 27
2018. február 16. péntek
14:00 Veszprémi KKFT II. - Várpalotai BSK 28 - 33
17:00 NEKA II. - Telekom Veszprém II 23 - 28
2018. február 17. szombat
13:30 Pécsi VSE - Balatonfüredi KSE II. 27 - 29
2018. február 18. vasárnap
11:00 KK Ajka - Grundfos Tatabánya KC II 22 - 23
11:45 Százhalombattai KE - Szigetszentmiklósi KSK 34 - 29
2018. február 22. csütörtök
18:45 Szigetszentmiklósi KSK - ALBA-MÁV-ELŐRE 35 - 36
2018. február 23. péntek
16:00 Balatonfüredi KSE II. - NEKA II. 27 - 34
16:30 Telekom Veszprém II - KK Ajka 38 - 27
2018. február 24. szombat
14:00 Veszprémi KKFT II. - Pécsi VSE 34 - 22
2018. február 25. vasárnap
11:00 Grundfos Tatabánya KC II - Százhalombattai KE 37 - 30
15:00 Tatai AC - Várpalotai BSK 28 - 29
2018. február 27. kedd
17:00 NEKA II. - Veszprémi KKFT II. 22 - 39
2018. február 28. szerda
18:00 KK Ajka - Balatonfüredi KSE II. 18 - 37
2018. március 2. péntek
17:00 Tatai AC - Szigetszentmiklósi KSK 24 - 26
2018. március 3. szombat
16:00 Várpalotai BSK - Pécsi VSE 38 - 35
2018. március 9. péntek
16:30 Telekom Veszprém II - ALBA-MÁV-ELŐRE 30 - 21
18:00 Veszprémi KKFT II. - KK Ajka 35 - 22
2018. március 10. szombat
11:00 Pécsi VSE - NEKA II. 27 - 34
2018. március 11. vasárnap
11:00 Grundfos Tatabánya KC II - Tatai AC 40 - 33
11:30 Szigetszentmiklósi KSK - Várpalotai BSK 26 - 30
14:00 Balatonfüredi KSE II. - Százhalombattai KE 29 - 38
2018. március 13. kedd
16:30 ALBA-MÁV-ELŐRE - Balatonfüredi KSE II. 32 - 35
2018. március 14. szerda
17:00 Százhalombattai KE - Veszprémi KKFT II. 34 - 29
17:30 Tatai AC - Telekom Veszprém II 26 - 35
18:00 KK Ajka - Pécsi VSE 26 - 30
2018. március 18. vasárnap
11:00 Várpalotai BSK - NEKA II. 33 - 27
16:00 Szigetszentmiklósi KSK - Grundfos Tatabánya KC II 30 - 29
2018. március 21. szerda
19:00 Balatonfüredi KSE II. - Tatai AC 27 - 30
2018. március 22. csütörtök
15:00 Veszprémi KKFT II. - ALBA-MÁV-ELŐRE 33 - 31
2018. március 23. péntek
17:00 NEKA II. - KK Ajka 39 - 21
2018. március 25. vasárnap
10:30 Pécsi VSE - Százhalombattai KE 36 - 34
11:00 Grundfos Tatabánya KC II - Várpalotai BSK 36 - 33
13:30 Szigetszentmiklósi KSK - Telekom Veszprém II 30 - 29
2018. március 29. csütörtök
16:30 Százhalombattai KE - NEKA II. 23 - 26
2018. április 11. szerda
16:00 Balatonfüredi KSE II. - Szigetszentmiklósi KSK 27 - 27
2018. április 14. szombat
13:00 Pécsi VSE - ALBA-MÁV-ELŐRE 37 - 30
2018. április 15. vasárnap
11:00 Várpalotai BSK - KK Ajka 36 - 29
11:00 Tatai AC - Veszprémi KKFT II. 24 - 29
11:00 Grundfos Tatabánya KC II - Telekom Veszprém II 26 - 29
2018. április 19. csütörtök
18:00 NEKA II. - ALBA-MÁV-ELŐRE 36 - 27
2018. április 20. péntek
16:30 Telekom Veszprém II - Várpalotai BSK 25 - 29
2018. április 21. szombat
14:00 Szigetszentmiklósi KSK - Veszprémi KKFT II. 31 - 28
15:45 KK Ajka - Százhalombattai KE 26 - 35
2018. április 22. vasárnap
12:45 Pécsi VSE - Tatai AC 34 - 26
14:00 Balatonfüredi KSE II. - Grundfos Tatabánya KC II 30 - 35
2018. április 26. csütörtök
17:00 Tatai AC - NEKA II. 29 - 34
18:45 Szigetszentmiklósi KSK - Pécsi VSE 37 - 28
2018. április 27. péntek
16:30 Telekom Veszprém II - Balatonfüredi KSE II. 27 - 26
18:00 ALBA-MÁV-ELŐRE - KK Ajka 34 - 35
2018. április 29. vasárnap
11:00 Várpalotai BSK - Százhalombattai KE 29 - 26
11:00 Grundfos Tatabánya KC II - Veszprémi KKFT II. 26 - 23
2018. május 2. szerda
17:00 NEKA II. - Szigetszentmiklósi KSK 33 - 25
2018. május 12. szombat
15:45 KK Ajka - Tatai AC 40 - 27
16:00 Százhalombattai KE - ALBA-MÁV-ELŐRE 25 - 24
16:30 Veszprémi KKFT II. - Telekom Veszprém II 30 - 33
2018. május 13. vasárnap
13:00 Pécsi VSE - Grundfos Tatabánya KC II 34 - 39
14:00 Balatonfüredi KSE II. - Várpalotai BSK 23 - 38
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Várpalotai BSK 22 18 0 4 681 569 112 36
2. Százhalombattai KE 22 17 0 5 662 564 98 34
3. Szigetszentmiklósi KSK 22 14 1 7 613 583 30 29
4. NEKA II. 22 14 0 8 644 578 66 28
5. Grundfos Tatabánya KC II 22 13 1 8 669 652 17 27
6. Telekom Veszprém II 22 12 1 9 630 583 47 25
7. Veszprémi KKFT II. 22 11 2 9 656 601 55 24
8. ALBA-MÁV-ELŐRE 22 10 1 11 693 683 10 20
9. Pécsi VSE 22 8 0 14 637 691 -54 16
10. Balatonfüredi KSE II. 22 4 2 16 548 643 -95 10
11. KK Ajka 22 4 0 18 525 665 -140 8
12. Tatai AC 22 3 0 19 572 718 -146 6
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
ALBA-MÁV-ELŐRE -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. FOKI DÁVID Várpalotai BSK 196 20
2. BONDÁR DOMINIK Szigetszentmiklósi K 157 20
3. STECZINA MILÁN Tatai AC 155 22
4. CSICS BENDEGÚZ Tatai AC 153 21
5. CSUBA KOPPÁNY Pécsi VSE 152 21
6. BOGDÁN NORBERT Százhalombattai KE 148 20
7. BICSKEI CSABA ALBA-MÁV-ELŐRE 138 21
8. GELB VILMOS BRÚNÓ Pécsi VSE 133 21
9. BARNA LÁSZLÓ Grundfos Tatabánya K 129 22
10. HARSÁNYI DÉNES ALBA-MÁV-ELŐRE 118 21
11. ROHONCZI GERGŐ ALBA-MÁV-ELŐRE 116 15
12. GYURCSOVICS ENDRE Százhalombattai KE 115 14
13. KISS BENEDEK KK Ajka 114 20
14. SZIMICSEK DÁNIEL KK Ajka 113 20
15. KATONA ERVIN NIKOLÁSZ ALBA-MÁV-ELŐRE 109 21
16. BAKOS BÁLINT Telekom Veszprém II 101 21
17. VÁRADI BOLDIZSÁR PÉTER Szigetszentmiklósi K 99 19
18. SISA ERHÁRD Veszprémi KKFT II. 98 16
19. ROSTA BÁLINT Grundfos Tatabánya K 93 21
20. SEREGI MÁTYÁS Veszprémi KKFT II. 92 22
21. SPACSEK LÁSZLÓ Szigetszentmiklósi K 92 20
22. GÁSPÁR ATTILA NEKA II. 90 21
23. JÁNOSI TAMÁS Balatonfüredi KSE II 89 20
24. MARKOVICS PATRIK Telekom Veszprém II 87 14
25. CSEH MÁTÉ Százhalombattai KE 86 20
26. KÁDÁR KEVIN Grundfos Tatabánya K 85 22
27. DRÖSZLER GERGŐ Várpalotai BSK 81 18
28. TEMESVÁRI GÁBOR NEKA II. 79 19
29. GÁSPÁR IMRE Várpalotai BSK 78 20
30. CSÁNYI DÁNIEL Balatonfüredi KSE II 77 19
31. PERCZEL KRISTÓF Veszprémi KKFT II. 77 22
32. MAJOR DÁVID Várpalotai BSK 74 20
33. ORBÁN ZSOMBOR Balatonfüredi KSE II 72 19
34. BERÉNYI ERIK Pécsi VSE 71 20
35. HORVÁTH MÁRKÓ Telekom Veszprém II 67 14
36. NAGY MARTIN OLIVÉR Veszprémi KKFT II. 65 21
37. GÁLFI SZILÁRD Grundfos Tatabánya K 64 17
38. NKOUSA DÁVID LUC Telekom Veszprém II 64 18
39. MÁJER MARTIN ALBA-MÁV-ELŐRE 63 19
40. VERES MÁTÉ Százhalombattai KE 63 20
41. ZATURECZKI KEVIN NEKA II. 62 21
42. GYÖNGYÖSI DÁVID Százhalombattai KE 61 20
43. KEPESS JÁNOS MARCELL NEKA II. 61 12
44. LUKA ANDRÁS Szigetszentmiklósi K 61 15
45. RING MÁTÉ KK Ajka 60 20
46. SOLCZ ÁDÁM Veszprémi KKFT II. 60 21
47. SZÜCS BENCE KK Ajka 60 17
48. BAGI BALÁZS Grundfos Tatabánya K 58 15
49. BODNÁR KRISZTIÁN Grundfos Tatabánya K 54 15
50. HADOBÁS OLIVÉR Pécsi VSE 54 20
51. KOVÁCS-MAKAI BARNABÁS Tatai AC 54 21
52. HORNYÁK VENDEL Grundfos Tatabánya K 52 14
53. HORVÁTH HENRIK Balatonfüredi KSE II 52 18
54. LUKÁCS SOMA Grundfos Tatabánya K 52 20
55. DOBOS PATRIK Várpalotai BSK 50 17
56. HORVÁTH PATRIK Szigetszentmiklósi K 50 18
57. ROKOLYA GERGŐ Pécsi VSE 49 21
58. ÁLDOTT ISTVÁN Százhalombattai KE 48 16
59. NÉMETI SÁMUEL ALBA-MÁV-ELŐRE 48 21
60. VALLER KRISTÓF ZOLTÁN Balatonfüredi KSE II 46 16
61. CSIPSZER DÁNIEL KK Ajka 45 18
62. KRÁLL RICHÁRD Veszprémi KKFT II. 45 20
63. LUDMÁN MARCELL CSABA Balatonfüredi KSE II 45 20
64. KÖRTÉLYESI ZOLTÁN Telekom Veszprém II 44 21
65. SZABÓ NORBERT Veszprémi KKFT II. 44 14
66. PAPP TAMÁS NEKA II. 43 12
67. SZÁNTÓ ANDRÁS Veszprémi KKFT II. 41 19
68. KOVÁCS DOMINIK NEKA II. 40 19
69. GÁL BERTOLD SÁNDOR Pécsi VSE 39 18
70. HEGYI BARNABÁS Várpalotai BSK 37 18
71. IGALI GERGŐ ÁDÁM NEKA II. 37 19
72. NAGY MÁTÉ LEVENTE Balatonfüredi KSE II 37 18
73. OSZKÓ ZALÁN Várpalotai BSK 37 18
74. SZŰCS BALÁZS Telekom Veszprém II 36 18
75. HEGYI MARCELL Telekom Veszprém II 35 20
76. MADÁR BALÁZS Veszprémi KKFT II. 35 13
77. ZOVITS ZALÁN Grundfos Tatabánya K 35 16
78. DENCS BÁLINT Pécsi VSE 34 17
79. VÉBER KRISZTIÁN Tatai AC 34 19
80. CSENKI LÁSZLÓ Veszprémi KKFT II. 33 8
81. BATTYÁNYI ATTILA ZOLTÁN NEKA II. 32 12
82. BOZI MÁTÉ BARNABÁS NEKA II. 32 21
83. SMID ÁKOS Százhalombattai KE 32 20
84. SZABÓ TAS Telekom Veszprém II 32 17
85. BECZE TAMÁS BENEDEK Tatai AC 31 19
86. BALOGH DÁNIEL Várpalotai BSK 30 20
87. TAKÁCS ZOLTÁN Várpalotai BSK 30 13
88. SZŐLLŐS MÁRTON Szigetszentmiklósi K 29 17
89. ORBÁN SOMA Veszprémi KKFT II. 28 18
90. ALMÁSY RICHÁRD Telekom Veszprém II 27 19
91. DOMBI SOMA NEKA II. 27 16
92. OROSZ BARNABÁS Szigetszentmiklósi K 27 18
93. SZIKRA BARNA Várpalotai BSK 27 21
94. KOVÁCS BALÁZS Százhalombattai KE 26 20
95. PATAKI LEVENTE Pécsi VSE 26 10
96. KIS MOLNÁR MÁTÉ NEKA II. 25 12
97. STÁHL BOTOND KK Ajka 25 19
98. BENKŐ BENJÁMIN Szigetszentmiklósi K 24 19
99. GIDAY ÁRPÁD Telekom Veszprém II 24 11
100. KRIX RÓBERT Pécsi VSE 24 19
101. KOVÁCS BENCE Balatonfüredi KSE II 23 19
102. PAIZS MIRON NEKA II. 23 21
103. PENZER ZSOLT ALBA-MÁV-ELŐRE 23 7
104. KALAMÁR GERGŐ Veszprémi KKFT II. 22 7
105. MAGYAR BOLDIZSÁR Százhalombattai KE 22 13
106. SZEVERÉNYI BENCE NEKA II. 22 18
107. KISS LEVENTE NEKA II. 21 20
108. LOVÁSZ ÁBEL Tatai AC 21 16
109. POINTNER KRISTÓF KK Ajka 21 18
110. MAGYAR SEBASTIAN Tatai AC 20 12
111. SIPOS TAMÁS Telekom Veszprém II 20 13
112. VIRÁG KRISZTIÁN Tatai AC 20 19
113. TÓTH TAMÁS Balatonfüredi KSE II 19 16
114. BREUER MARCELL Balatonfüredi KSE II 18 16
115. KURUCZ BENCE Telekom Veszprém II 18 12
116. PERÉNYI MÁRK Szigetszentmiklósi K 18 19
117. WEILER KRISZTIÁN Grundfos Tatabánya K 18 17
118. KÓTI BÁLINT ZALÁN ALBA-MÁV-ELŐRE 17 11
119. MOLNÁR MARCELL Balatonfüredi KSE II 17 10
120. SURI KORNÉL ÁKOS KK Ajka 17 20
121. SZI-BENEDEK BALÁZS Tatai AC 17 7
122. CSERNA ERIK KK Ajka 16 19
123. HOMOR DOMINIK Szigetszentmiklósi K 16 8
124. KRAKOVSZKI BENCE NEKA II. 16 17
125. MAYER BALÁZS Pécsi VSE 16 16
126. NAGY MÁRK Szigetszentmiklósi K 16 10
127. RÁKOS TAMÁS Veszprémi KKFT II. 16 13
128. URBÁN BENCE ALBA-MÁV-ELŐRE 16 19
129. BAK DÁVID Telekom Veszprém II 15 4
130. BENE ZSOMBOR SOMA Telekom Veszprém II 15 13
131. CSÁNYI CSONGOR Tatai AC 14 6
132. SZALAY ZALÁN Telekom Veszprém II 14 16
133. MARX DOMINIK Grundfos Tatabánya K 13 18
134. FEHÉR ÁDÁM Szigetszentmiklósi K 12 20
135. NÉMETH LÁSZLÓ KK Ajka 12 19
136. BOLYÁN ÁDÁM Tatai AC 11 3
137. ELEK JONATÁN Százhalombattai KE 11 19
138. FORGÁCS ROLAND ALBA-MÁV-ELŐRE 11 9
139. VELENCEI VILMOS Tatai AC 11 14
140. ZSADÁNYI MÁTÉ FERENC Telekom Veszprém II 11 9
141. OLÁH LEVENTE KK Ajka 10 11
142. TÓTH DOMONKOS AJTONY ALBA-MÁV-ELŐRE 10 7
143. ZEŐKE-SZŐKE BARNABÁS Tatai AC 10 21
144. ZUBEK GÁBOR TIBOR Tatai AC 10 5
145. FARKAS BENEDEK Balatonfüredi KSE II 9 6
146. GÜLDNER ÁDÁM Pécsi VSE 9 5
147. MOLNÁR MARCELL NEKA II. 9 9
148. NAGY MÁRK Várpalotai BSK 9 16
149. VARGA ZOLTÁN Várpalotai BSK 9 20
150. DOBRAI DÁVID Telekom Veszprém II 8 12
151. GYÖRE ATTILA Balatonfüredi KSE II 8 7
152. KRAKOVSZKI ZSOLT NEKA II. 8 6
153. BOCK MILÁN NEKA II. 7 5
154. GELENCSÉR DÁVID ALBA-MÁV-ELŐRE 7 11
155. GRÓSZ RICHÁRD Százhalombattai KE 7 17
156. KENESEI BÁLINT Százhalombattai KE 7 7
157. SZAUER DÁNIEL Pécsi VSE 7 14
158. ZBISKÓ ÁDÁM NEKA II. 7 12
159. BÁLINT GÁSPÁR Balatonfüredi KSE II 6 11
160. BAUER MÁTÉ Százhalombattai KE 6 20
161. FÁBIÁN MARCELL KK Ajka 6 10
162. HORVÁTH BÁLINT ALBA-MÁV-ELŐRE 6 20
163. SZŰCS ATTILA ÁRPÁD ALBA-MÁV-ELŐRE 6 18
164. BALATONI ÁDÁM Várpalotai BSK 5 19
165. BATTA GÁBOR MARCELL Grundfos Tatabánya K 5 21
166. BORSOS ZOLTÁN Tatai AC 5 21
167. GÁTVÖLGYI DONÁT Balatonfüredi KSE II 5 10
168. GYÉRESI ATTILA Pécsi VSE 5 7
169. KIRÁLY GYÖRGY Pécsi VSE 5 17
170. STRELICZ ÁKOS Balatonfüredi KSE II 5 6
171. SZOMBATHELYI BENCE KK Ajka 5 3
172. TÓTH BENCE Szigetszentmiklósi K 5 12
173. BALOGH MARCELL Grundfos Tatabánya K 4 6
174. ELEK DOMINIK Százhalombattai KE 4 13
175. GORDOS BENCE Grundfos Tatabánya K 4 6
176. JURÁS ÁRON Telekom Veszprém II 4 3
177. KOCSIS RUDOLF Százhalombattai KE 4 19
178. MOLNÁR ÁBEL Tatai AC 4 7
179. PÉNZES LEVENTE Szigetszentmiklósi K 4 9
180. SIMON BENEDEK Balatonfüredi KSE II 4 7
181. SURGUTA ÁRON VINCE Telekom Veszprém II 4 4
182. SZOMMER ERIK Pécsi VSE 4 1
183. TÓTH KEVIN Balatonfüredi KSE II 4 13
184. DOBOS MARTIN Várpalotai BSK 3 1
185. ERDÉLYI BENEDEK Balatonfüredi KSE II 3 6
186. NIDA TAMÁS BOTOND ALBA-MÁV-ELŐRE 3 15
187. SZÉLPÁL ISTVÁN DOMINIK Balatonfüredi KSE II 3 4
188. CSAPÓ DÁNIEL Tatai AC 2 3
189. FÜLÖP DÁVID Pécsi VSE 2 1
190. HÁTAS RICHÁRD ALBA-MÁV-ELŐRE 2 21
191. HULLÁM ERIK Balatonfüredi KSE II 2 2
192. KIENLE DÁVID Pécsi VSE 2 2
193. KONYICSÁK TAMÁS NEKA II. 2 10
194. KÓSA BARNABÁS Telekom Veszprém II 2 16
195. PONGRÁCZ CSABA Várpalotai BSK 2 11
196. RIBACZ GERGŐ Pécsi VSE 2 1
197. SZALÁNCZY ISTVÁN Balatonfüredi KSE II 2 2
198. VASKÓ PÉTER Szigetszentmiklósi K 2 1
199. VINCELLÉR CSONGOR Grundfos Tatabánya K 2 22
200. ERÉNYI ERVIN Telekom Veszprém II 1 6
201. FÁBIÁN DOMINIK KK Ajka 1 4
202. JÁSZ DOMINIK Várpalotai BSK 1 10
203. KANIZSAI TÓTH CSABA Pécsi VSE 1 3
204. KERÉK PATRIK Várpalotai BSK 1 6
205. KÓSA KRISTÓF Balatonfüredi KSE II 1 2
206. KOVÁCS BARNABÁS Balatonfüredi KSE II 1 1
207. KUBINSZKI BÁLINT Százhalombattai KE 1 3
208. LÁSZLÓ LEVENTE Százhalombattai KE 1 4
209. MIKLER KRISZTIÁN ISTVÁN Telekom Veszprém II 1 18
210. MUCSI LÁSZLÓ Grundfos Tatabánya K 1 21
211. NAGY ZSOLT Pécsi VSE 1 1
212. PAPP GERGŐ ZOLTÁN Szigetszentmiklósi K 1 2
213. RÓZSA-KATZIRZ DÁNIEL Pécsi VSE 1 1
214. TAKÁCS ÁKOS NEKA II. 1 8
215. ZERGI BÁLINT Várpalotai BSK 1 12
216. BALÁZS MÁRTON Veszprémi KKFT II. 0 16
217. BARACSKAI SÁNDOR Veszprémi KKFT II. 0 21
218. BENE BALÁZS MIHÁLY Tatai AC 0 19
219. BOGYÓ BENEDEK LÁSZLÓ Grundfos Tatabánya K 0 22
220. BOKRÉTA BENCE NEKA II. 0 21
221. BUZÁSI ÁDÁM Grundfos Tatabánya K 0 10
222. CSOKOR KRISTÓF Tatai AC 0 2
223. DÁVID JÁNOS Szigetszentmiklósi K 0 19
224. DÁVIDHÁZY BENCE Tatai AC 0 12
225. FAZEKAS ÁKOS ÁBEL Telekom Veszprém II 0 9
226. FEKETE DÁVID Balatonfüredi KSE II 0 1
227. GÁL BARNABÁS Pécsi VSE 0 3
228. GÁTVÖLGYI ÁRMIN Balatonfüredi KSE II 0 21
229. HARTMANN GERGŐ Tatai AC 0 5
230. HOLUBECZ MÁTÉ Balatonfüredi KSE II 0 1
231. HORVÁTH BALÁZS Balatonfüredi KSE II 0 17
232. HORVÁTH KRISTÓF Százhalombattai KE 0 2
233. JANDÓ BENCE Pécsi VSE 0 1
234. JÁRVÁS ÁDÁM Tatai AC 0 4
235. JÓZSA DÁVID KK Ajka 0 19
236. KARFNER ÁDÁM Veszprémi KKFT II. 0 20
237. KOVÁCS BENEDEK KONSZTANTIN Százhalombattai KE 0 17
238. LIPTÁK BALÁZS Pécsi VSE 0 21
239. MEGYESI GÁBOR Szigetszentmiklósi K 0 18
240. MOLNÁR GERGŐ Várpalotai BSK 0 20
241. MRÁZ ZOLTÁN PÉTER ALBA-MÁV-ELŐRE 0 1
242. NAGY TIBOR NEKA II. 0 5
243. NÉMETH PIUSZ Tatai AC 0 21
244. NEU PÉTER PÁL Pécsi VSE 0 17
245. OTT ATTILA ALBA-MÁV-ELŐRE 0 8
246. PAPP DOMINIK GÁBOR Grundfos Tatabánya K 0 3
247. RÁCZ ZSOMBOR Balatonfüredi KSE II 0 4
248. RAJNAI GYÖRGY ALBA-MÁV-ELŐRE 0 1
249. RIBI MARTIN Várpalotai BSK 0 21
250. SÁROSI GÁBOR Százhalombattai KE 0 18
251. SESZTAKOV ÁDÁM KK Ajka 0 20
252. SIMON TAMÁS Szigetszentmiklósi K 0 4
253. SOMOGYI KORNÉL Várpalotai BSK 0 1
254. SOÓS LÁSZLÓ ALBA-MÁV-ELŐRE 0 6
255. SZÉKELY NÁNDOR ALBA-MÁV-ELŐRE 0 1
256. SZÉPVÖLGYI LÁSZLÓ DÁNIEL Szigetszentmiklósi K 0 2
257. SZOKOLÓCZI ÁRON Telekom Veszprém II 0 1
258. TAKÁCS DÁNIEL Szigetszentmiklósi K 0 20
259. TASI DÁNIEL NEKA II. 0 7
260. VARGA LEVENTE Balatonfüredi KSE II 0 1
261. VÉGH MARTIN Várpalotai BSK 0 7
262. ZSÁKOVICS BENCE ALBA-MÁV-ELŐRE 0 22
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
KAPCSOLÓDÓ YOUTUBE VIDEÓ
Szigetszentmiklósi KSK - Tatai AC Férfi Ifjúsági II. osztály
2017.10.08. Utánpótlás verseny
Szigetszentmiklósi KSK - Százhalombattai KE Férfi ifjúsági II. o.
2017.09.24. Utánpótlás verseny
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó