Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2017/2018
Női Ifjúsági III. osztály Észak-Nyugat
2017. szeptember 16. szombat
11:00 KÖFÉM SC - Egerszegi KK 21 - 26
15:00 Komárom VSE - Sárvári Kinizsi SE 18 - 13
16:00 Celldömölki VSE - Tatai AC 13 - 34
16:00 Vady Mosonszolnok - Veszprém Pannon SE 32 - 25
17:00 Siófok KTC KFT III. - Körmendi DMTE 39 - 20
2017. szeptember 17. vasárnap
18:00 Büki TK - SZESE Győr 27 - 31
2017. szeptember 23. szombat
16:00 Egerszegi KK - Büki TK 20 - 27
16:00 Körmendi DMTE - Celldömölki VSE 33 - 16
18:00 Tatai AC - KÖFÉM SC 26 - 16
2017. szeptember 24. vasárnap
14:00 Sárvári Kinizsi SE - Vady Mosonszolnok 27 - 33
16:00 SZESE Győr - Komárom VSE 34 - 27
17:00 Veszprém Pannon SE - Siófok KTC KFT III. 10 - 0
2017. szeptember 30. szombat
15:00 Komárom VSE - Büki TK 17 - 30
2017. október 1. vasárnap
16:00 Vady Mosonszolnok - Egerszegi KK 33 - 29
2017. október 5. csütörtök
15:00 KÖFÉM SC - Körmendi DMTE 16 - 24
2017. október 7. szombat
11:00 Siófok KTC KFT III. - Sárvári Kinizsi SE 48 - 17
16:00 Celldömölki VSE - Veszprém Pannon SE 13 - 26
16:00 Vady Mosonszolnok - SZESE Győr 35 - 32
16:00 Egerszegi KK - Tatai AC 20 - 18
2017. október 14. szombat
15:00 Komárom VSE - Egerszegi KK 38 - 20
16:00 SZESE Győr - Siófok KTC KFT III. 26 - 30
16:00 Körmendi DMTE - Tatai AC 24 - 19
18:45 Büki TK - Vady Mosonszolnok 22 - 27
2017. október 15. vasárnap
14:00 Sárvári Kinizsi SE - Celldömölki VSE 39 - 13
17:00 Veszprém Pannon SE - KÖFÉM SC 25 - 15
2017. október 21. szombat
11:00 KÖFÉM SC - Sárvári Kinizsi SE 21 - 16
15:00 Tatai AC - Veszprém Pannon SE 26 - 26
16:00 Celldömölki VSE - SZESE Győr 19 - 33
16:00 Vady Mosonszolnok - Komárom VSE 24 - 24
18:00 Siófok KTC KFT III. - Büki TK 41 - 18
2017. október 22. vasárnap
16:00 Egerszegi KK - Körmendi DMTE 10 - 24
2017. október 26. csütörtök
17:30 Komárom VSE - Siófok KTC KFT III. 18 - 32
2017. október 27. péntek
15:30 SZESE Győr - KÖFÉM SC 33 - 19
2017. október 28. szombat
14:00 Sárvári Kinizsi SE - Tatai AC 20 - 29
18:45 Büki TK - Celldömölki VSE 33 - 10
2017. október 29. vasárnap
17:00 Veszprém Pannon SE - Körmendi DMTE 26 - 35
2017. november 2. csütörtök
14:30 KÖFÉM SC - Büki TK 18 - 25
2017. november 4. szombat
14:00 Siófok KTC KFT III. - Vady Mosonszolnok 39 - 24
16:00 Egerszegi KK - Veszprém Pannon SE 24 - 35
16:00 Körmendi DMTE - Sárvári Kinizsi SE 26 - 14
2017. november 5. vasárnap
15:00 Celldömölki VSE - Komárom VSE 22 - 32
15:00 Tatai AC - SZESE Győr 23 - 26
2017. november 11. szombat
16:00 Vady Mosonszolnok - Celldömölki VSE 33 - 25
18:00 Büki TK - Tatai AC 25 - 22
2017. november 12. vasárnap
11:00 Siófok KTC KFT III. - Egerszegi KK 39 - 13
13:00 SZESE Győr - Körmendi DMTE 21 - 17
14:00 Sárvári Kinizsi SE - Veszprém Pannon SE 19 - 31
15:00 Komárom VSE - KÖFÉM SC 20 - 25
2017. november 18. szombat
10:00 KÖFÉM SC - Vady Mosonszolnok 26 - 26
16:00 Celldömölki VSE - Siófok KTC KFT III. 12 - 45
16:00 Körmendi DMTE - Büki TK 21 - 22
16:00 Egerszegi KK - Sárvári Kinizsi SE 18 - 20
2017. november 19. vasárnap
15:00 Tatai AC - Komárom VSE 28 - 28
17:00 Veszprém Pannon SE - SZESE Győr 18 - 27
2017. november 22. szerda
17:30 Siófok KTC KFT III. - KÖFÉM SC 31 - 13
2017. november 25. szombat
16:00 Celldömölki VSE - Egerszegi KK 24 - 34
16:00 Vady Mosonszolnok - Tatai AC 44 - 32
16:00 Körmendi DMTE - Komárom VSE 17 - 16
18:45 Büki TK - Veszprém Pannon SE 28 - 25
2017. november 26. vasárnap
13:00 SZESE Győr - Sárvári Kinizsi SE 34 - 22
2017. november 28. kedd
17:15 Tatai AC - Siófok KTC KFT III. 28 - 50
2017. december 1. péntek
18:00 Celldömölki VSE - KÖFÉM SC 11 - 28
2017. december 2. szombat
15:00 SZESE Győr - Egerszegi KK 32 - 25
16:00 Körmendi DMTE - Vady Mosonszolnok 29 - 25
2017. december 3. vasárnap
16:00 Sárvári Kinizsi SE - Büki TK 16 - 32
17:00 Veszprém Pannon SE - Komárom VSE 37 - 22
2018. február 9. péntek
17:30 Körmendi DMTE - Siófok KTC KFT III. 31 - 31
2018. február 11. vasárnap
15:00 Tatai AC - Celldömölki VSE 33 - 13
2018. február 18. vasárnap
13:00 SZESE Győr - Büki TK 30 - 24
14:00 Sárvári Kinizsi SE - Komárom VSE 27 - 31
16:00 Egerszegi KK - KÖFÉM SC 19 - 19
17:00 Veszprém Pannon SE - Vady Mosonszolnok 36 - 19
2018. február 23. péntek
16:00 Siófok KTC KFT III. - Veszprém Pannon SE 36 - 35
2018. február 24. szombat
14:30 Vady Mosonszolnok - Sárvári Kinizsi SE 21 - 20
15:00 KÖFÉM SC - Tatai AC 29 - 20
15:00 Komárom VSE - SZESE Győr 18 - 29
16:00 Celldömölki VSE - Körmendi DMTE 13 - 37
18:45 Büki TK - Egerszegi KK 26 - 25
2018. március 2. péntek
17:30 Körmendi DMTE - KÖFÉM SC 20 - 19
2018. március 3. szombat
16:00 SZESE Győr - Vady Mosonszolnok 49 - 17
18:45 Büki TK - Komárom VSE 15 - 18
2018. március 4. vasárnap
15:00 Tatai AC - Egerszegi KK 26 - 26
17:00 Veszprém Pannon SE - Celldömölki VSE 40 - 20
2018. március 6. kedd
17:20 Tatai AC - Körmendi DMTE 29 - 38
2018. március 8. csütörtök
16:00 Siófok KTC KFT III. - SZESE Győr 39 - 32
2018. március 10. szombat
15:00 KÖFÉM SC - Veszprém Pannon SE 23 - 33
16:00 Vady Mosonszolnok - Büki TK 29 - 26
2018. március 11. vasárnap
16:00 Celldömölki VSE - Sárvári Kinizsi SE 20 - 35
18:00 Egerszegi KK - Komárom VSE 22 - 29
2018. március 14. szerda
18:00 Büki TK - Siófok KTC KFT III. 29 - 45
2018. március 17. szombat
16:00 Körmendi DMTE - Egerszegi KK 32 - 20
2018. március 18. vasárnap
11:00 Sárvári Kinizsi SE - KÖFÉM SC 22 - 22
13:00 SZESE Győr - Celldömölki VSE 39 - 16
15:00 Komárom VSE - Vady Mosonszolnok 17 - 29
17:00 Veszprém Pannon SE - Tatai AC 53 - 29
2018. március 19. hétfő
17:30 Sárvári Kinizsi SE - Siófok KTC KFT III. 25 - 35
2018. március 24. szombat
16:00 Vady Mosonszolnok - Körmendi DMTE 25 - 33
2018. április 4. szerda
14:00 KÖFÉM SC - SZESE Győr 11 - 11
2018. április 5. csütörtök
17:00 Siófok KTC KFT III. - Komárom VSE 33 - 18
2018. április 7. szombat
15:00 Tatai AC - Sárvári Kinizsi SE 16 - 27
16:00 Celldömölki VSE - Büki TK 21 - 30
16:00 Körmendi DMTE - Veszprém Pannon SE 29 - 29
2018. április 8. vasárnap
16:00 Egerszegi KK - Vady Mosonszolnok 34 - 37
2018. április 14. szombat
13:30 Vady Mosonszolnok - Siófok KTC KFT III. 32 - 42
15:00 Komárom VSE - Celldömölki VSE 33 - 24
16:00 Büki TK - KÖFÉM SC 17 - 23
17:00 SZESE Győr - Tatai AC 41 - 23
2018. április 15. vasárnap
14:00 Sárvári Kinizsi SE - Körmendi DMTE 19 - 30
17:00 Veszprém Pannon SE - Egerszegi KK 38 - 16
2018. április 21. szombat
14:30 KÖFÉM SC - Komárom VSE 23 - 20
2018. április 22. vasárnap
13:00 Egerszegi KK - Siófok KTC KFT III. 24 - 38
15:00 Tatai AC - Büki TK 21 - 25
16:00 Celldömölki VSE - Vady Mosonszolnok 24 - 34
16:00 Körmendi DMTE - SZESE Győr 22 - 23
17:00 Veszprém Pannon SE - Sárvári Kinizsi SE 34 - 23
2018. április 25. szerda
15:00 Siófok KTC KFT III. - Celldömölki VSE 59 - 15
2018. április 28. szombat
15:00 Komárom VSE - Tatai AC 27 - 24
16:00 Vady Mosonszolnok - KÖFÉM SC 25 - 20
18:45 Büki TK - Körmendi DMTE 23 - 28
2018. április 29. vasárnap
11:00 Sárvári Kinizsi SE - Egerszegi KK 29 - 25
13:00 SZESE Győr - Veszprém Pannon SE 22 - 21
2018. május 3. csütörtök
18:00 KÖFÉM SC - Siófok KTC KFT III. 29 - 30
2018. május 5. szombat
15:00 Sárvári Kinizsi SE - SZESE Győr 26 - 34
17:00 Komárom VSE - Körmendi DMTE 24 - 23
2018. május 6. vasárnap
15:00 Tatai AC - Vady Mosonszolnok 23 - 45
15:00 Veszprém Pannon SE - Büki TK 48 - 17
16:00 Egerszegi KK - Celldömölki VSE 36 - 20
2018. május 12. szombat
13:00 Siófok KTC KFT III. - Tatai AC 47 - 13
2018. május 13. vasárnap
16:00 Egerszegi KK - SZESE Győr 27 - 28
2018. május 19. szombat
14:30 KÖFÉM SC - Celldömölki VSE 41 - 14
15:00 Komárom VSE - Veszprém Pannon SE 17 - 39
18:45 Büki TK - Sárvári Kinizsi SE 26 - 27
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Siófok KTC KFT III. 22 20 1 1 829 482 347 41
2. SZESE Győr 22 18 1 3 667 506 161 37
3. Körmendi DMTE 22 15 2 5 593 479 114 32
4. Veszprém Pannon SE 22 14 2 6 690 492 198 30
5. Vady Mosonszolnok 22 14 2 6 649 634 15 30
6. Büki TK 22 11 0 11 547 563 -16 22
7. Komárom VSE 22 9 2 11 512 570 -58 20
8. KÖFÉM SC 22 7 4 11 477 494 -17 18
9. Sárvári Kinizsi SE 22 6 1 15 503 597 -94 13
10. Tatai AC 22 4 3 15 542 663 -121 11
11. Egerszegi KK 22 4 2 16 513 633 -120 10
12. Celldömölki VSE 22 0 0 22 378 787 -409 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. WALD KÍRA Siófok KTC KFT III. 210 21
2. KIRÁLY BARBARA KÁRMEN Vady Mosonszolnok 178 21
3. MOLNÁR DORINA Vady Mosonszolnok 175 22
4. NYITRAI VIKTÓRIA Tatai AC 168 20
5. BODNÁR MIKOLT Veszprém Pannon SE 165 21
6. POTONDI DIÁNNA Siófok KTC KFT III. 158 19
7. CSATA PANNA Egerszegi KK 141 21
8. HORVÁTH EMMA Sárvári Kinizsi SE 139 22
9. NOVÁK LAURA Veszprém Pannon SE 135 21
10. CSICS LUCA Tatai AC 134 22
11. SZABÓ DÓRA Büki TK 125 21
12. BOTT BOGLÁRKA Siófok KTC KFT III. 113 21
13. GOTTHÁRD KLAUDIA Egerszegi KK 110 20
14. MARTON HELGA Celldömölki VSE 107 21
15. GYÖRFI ANNA Komárom VSE 102 16
16. LOZSI ANNA Veszprém Pannon SE 102 19
17. FARKAS LIZA Sárvári Kinizsi SE 101 18
18. HORVÁTH RÉKA SZESE Győr 101 16
19. PEM TÍMEA KATALIN Egerszegi KK 101 21
20. SZABÓ NOÉMI Büki TK 99 22
21. BARTIK JANKA Körmendi DMTE 98 20
22. KOVÁCS AIDA Vady Mosonszolnok 87 22
23. ERDŐSI LUCA Siófok KTC KFT III. 86 21
24. HORVÁTH DIÁNA Körmendi DMTE 86 22
25. NEMESNYIK ANNA Komárom VSE 86 20
26. HERCZEG KATA Körmendi DMTE 85 22
27. BENEDEK ÁGNES Körmendi DMTE 82 17
28. VASVÁRI-TÓTH EMMA SZESE Győr 77 21
29. SZABÓ RÉKA Büki TK 74 20
30. UJHELYI HETTI Veszprém Pannon SE 72 18
31. KÓSZÁS FRANCISKA SZESE Győr 69 21
32. SEBESTYÉN DZSENIFER Komárom VSE 69 17
33. NÉMETH REGINA SZESE Győr 68 16
34. TÓTH REBEKA Sárvári Kinizsi SE 67 20
35. ŐRI TÜNDE Körmendi DMTE 66 17
36. PAPP FRUZSINA Vady Mosonszolnok 65 20
37. TÓTH JÁZMIN Siófok KTC KFT III. 65 9
38. VOLTER PETRA SZESE Győr 65 19
39. FEKETE FANNI Siófok KTC KFT III. 64 21
40. FARKAS ANDREA KÖFÉM SC 63 12
41. SZALAI SZONJA Celldömölki VSE 63 22
42. WILLI DORKA Tatai AC 63 15
43. BERKI ALÍZ VIRÁG Celldömölki VSE 62 21
44. MILOTAI SÁRA Komárom VSE 62 11
45. SULYOK RÉKA KÖFÉM SC 62 21
46. MANDEL HANNA KÖFÉM SC 61 20
47. FARKAS NIKOLETTA SZESE Győr 58 22
48. CSÓKA ESZTER Büki TK 57 19
49. ÁDÁM GRÉTA KÖFÉM SC 55 20
50. CSELEDI MAJA Büki TK 52 22
51. SZALAI PETRA Siófok KTC KFT III. 52 18
52. HORVÁTH ZORA Komárom VSE 51 16
53. JANKOVICS LUCA SZESE Győr 48 20
54. DÉNES HANNA Sárvári Kinizsi SE 47 20
55. HAJTÓ ALICIA KINGA Vady Mosonszolnok 46 20
56. HAMAR DÓRA Komárom VSE 46 21
57. PETHŐ VIRÁG KÖFÉM SC 46 22
58. HORVÁTH DALMA Sárvári Kinizsi SE 45 20
59. ZOLNAI FANNI Tatai AC 45 22
60. ZSIGA RÉKA JANKA Körmendi DMTE 43 22
61. MAJOR REGINA Egerszegi KK 42 22
62. SZALAI FANNI ESZTER Celldömölki VSE 42 20
63. SZALAI LILI Körmendi DMTE 42 20
64. KRUPÁNSZKI KÍRA Tatai AC 40 6
65. VÉGH VIKTÓRIA Veszprém Pannon SE 39 17
66. VÁMOSI KARINA KÖFÉM SC 38 13
67. DÁVID VIRÁG Sárvári Kinizsi SE 37 9
68. SZABÓ DÓRA Veszprém Pannon SE 37 15
69. ZARUBAY LILI KÖFÉM SC 37 20
70. LUKÁCS KINGA Komárom VSE 36 22
71. MANHERTZ VANDA PATRÍCIA Körmendi DMTE 35 10
72. NÉMETH BIANKA Büki TK 33 22
73. ÁRPÁSI SÁRA SZESE Győr 32 12
74. HORVÁTH LUCA Siófok KTC KFT III. 32 15
75. MARTON DÓRA Büki TK 32 22
76. CZEGLÉDI ALEXANDRA Sárvári Kinizsi SE 31 21
77. GUTECZ RÉKA Vady Mosonszolnok 31 22
78. ZÖLEI RÉKA KÖFÉM SC 30 20
79. SZÉLESI SÁRA Celldömölki VSE 29 9
80. SOMORÁCZ LEILA Veszprém Pannon SE 28 20
81. VARGA KORINNA Körmendi DMTE 27 21
82. MOLNÁR DÓRA SZESE Győr 26 22
83. PATAKY LUCA SZESE Győr 26 3
84. KOVÁCS DÓRA Egerszegi KK 24 20
85. PÉTER SÁRA Körmendi DMTE 24 9
86. MOLNÁR VIRÁG Veszprém Pannon SE 23 18
87. ORBÁN GEORGINA SZESE Győr 23 10
88. BUZÁS VIVIEN BIANKA Celldömölki VSE 22 18
89. NAGY PATRÍCIA Veszprém Pannon SE 22 21
90. CZISZER LIZA Veszprém Pannon SE 21 18
91. EKK TAMARA CSENGE Komárom VSE 21 21
92. LŐRINC PANNA KÖFÉM SC 21 11
93. MARTON MIRA Egerszegi KK 21 20
94. SZALÁNCZI RÉKA KÖFÉM SC 20 17
95. BARABÁS HANNA Sárvári Kinizsi SE 18 17
96. FÜZES ANGELIKA KÖFÉM SC 18 14
97. KOCZMANN ESZTER SZESE Győr 18 5
98. SZABÓ VIRÁG Tatai AC 18 15
99. VARGA ESZTER Celldömölki VSE 18 17
100. KELEMEN ANNABELLA Büki TK 17 21
101. KOVÁCS FANNI Tatai AC 17 15
102. KŐVÁRI ALEXANDRA Vady Mosonszolnok 17 20
103. HAMMER BRIGITTA Siófok KTC KFT III. 16 13
104. IPKOVICH ESZTER KÖFÉM SC 16 19
105. BODA MELINDA Vady Mosonszolnok 15 16
106. BOGÁR JANKA Egerszegi KK 15 22
107. MENYHÁRT DORKA SZESE Győr 15 17
108. SZÓRÁDI ÉVA Tatai AC 15 4
109. KELEMEN ALEXANDRA SZESE Győr 14 4
110. PIRK TAMARA Vady Mosonszolnok 14 20
111. KOVÁCS BIANKA KLAUDIA Büki TK 13 11
112. KOVÁCS ENIKŐ Egerszegi KK 13 14
113. HAJAS DORINA Celldömölki VSE 12 19
114. PULEO DESIRÉE Tatai AC 12 14
115. SZEIDEL PETRA SZESE Győr 12 7
116. DUKAI ANETT Veszprém Pannon SE 11 8
117. TAKÁCS TEKLA Vady Mosonszolnok 11 22
118. WINDOCH LEILA Komárom VSE 11 8
119. HAJBA NIKOLETT Egerszegi KK 10 17
120. JUHÁSZ KINGA Veszprém Pannon SE 10 20
121. LEHOCZKI VANESSZA Tatai AC 10 12
122. MURÁNYI REGINA Egerszegi KK 10 21
123. NÉMETH LAURA Büki TK 10 21
124. SZTOJKA BETTINA Büki TK 10 8
125. SZALAI ZITA ESZTER Komárom VSE 9 14
126. ZAKARIÁS ORSOLYA Büki TK 9 11
127. BLASKOVICS DIÁNA Egerszegi KK 8 20
128. HORVÁTH ORSOLYA JULIANNA KÖFÉM SC 8 20
129. KOÓSZ EVELIN Siófok KTC KFT III. 8 11
130. ZSOLDOS KIRA ANISSZA Celldömölki VSE 8 18
131. CZISZER LAURA Veszprém Pannon SE 7 9
132. HORVÁTH KAROLINA Büki TK 7 14
133. SZABÓ LAURA SZESE Győr 7 20
134. BÁRDIÓ ZSÓFIA Siófok KTC KFT III. 6 6
135. BÍRÓ LAURA Egerszegi KK 6 7
136. BUDAVÁRI CSILLA GYÖNGYI Egerszegi KK 6 18
137. KASZA DÓRA Sárvári Kinizsi SE 6 16
138. KOCZMANN MÓNIKA SZESE Győr 6 6
139. KONYECSNYIK RÉKA Siófok KTC KFT III. 6 3
140. KRÜPL VANDA Komárom VSE 6 21
141. NAGY LUCA Tatai AC 6 15
142. PAPP HANNA NATÁLIA Veszprém Pannon SE 6 12
143. PÖRNECZI FANNI Celldömölki VSE 6 18
144. VÉGH ESZTER Sárvári Kinizsi SE 6 19
145. BARKÓCZ VANESSZA Tatai AC 5 11
146. BELLE HANNA Siófok KTC KFT III. 5 17
147. GYÖRGY RÓZSA Komárom VSE 5 16
148. GYURASITS HELGA Büki TK 5 22
149. KOVÁCS BABETT Vady Mosonszolnok 5 13
150. PÁNDI GABRIELLA MÁRIA Siófok KTC KFT III. 5 19
151. DUDÁS ANNA KLAUDIA Komárom VSE 4 11
152. LUDADI KITTI Tatai AC 4 8
153. NÉMETH ESZTER Celldömölki VSE 4 8
154. NÉMETH IZABELLA Büki TK 4 19
155. ORBÁN ZSÓFIA Komárom VSE 4 8
156. STOJCSICS VIKTÓRIA Körmendi DMTE 4 14
157. BUNKHARDT REGINA Tatai AC 3 18
158. TAKÁCS PETRA Sárvári Kinizsi SE 3 19
159. TÖRÖK VIRÁG Vady Mosonszolnok 3 18
160. BARTA ESZTER Veszprém Pannon SE 2 6
161. CZECHMEISTER BOGLÁRKA Siófok KTC KFT III. 2 1
162. EGYED VIRÁG Egerszegi KK 2 12
163. GICZI GRÉTA Celldömölki VSE 2 22
164. HORVÁTH MELITTA ERZSÉBET Egerszegi KK 2 12
165. KUPI KLAUDIA Sárvári Kinizsi SE 2 8
166. MARTON LORA Egerszegi KK 2 22
167. MÜLLNER KATA Celldömölki VSE 2 8
168. RANYÁK VANESSZA Vady Mosonszolnok 2 6
169. STELTZER ANNA NORINA KÖFÉM SC 2 3
170. SZEILER NIKOLETT Tatai AC 2 14
171. VARGA KLAUDIA SZESE Győr 2 5
172. HORVÁTH RÉKA Sárvári Kinizsi SE 1 4
173. LECSEK LUCA Celldömölki VSE 1 9
174. NÉMETH LILIÁNA Körmendi DMTE 1 16
175. NOVÁK ALEXANDRA Siófok KTC KFT III. 1 3
176. ANEK JANKA Körmendi DMTE 0 22
177. BALÁZS ANITA SZESE Győr 0 17
178. BANKÓ LAURA Vady Mosonszolnok 0 22
179. BOGNÁR BOGLÁRKA Tatai AC 0 20
180. BOKOR BARBARA Sárvári Kinizsi SE 0 19
181. BRENNER LILI Veszprém Pannon SE 0 1
182. BUZÁS JÁZMIN Celldömölki VSE 0 1
183. CZAKÓ ADRIENN Tatai AC 0 4
184. CSESZKÓ RÉKA IVETT Egerszegi KK 0 8
185. DOBI TIMEA Egerszegi KK 0 16
186. DOMJÁN MELINDA GIZELLA Egerszegi KK 0 20
187. FABÓ DORKA Veszprém Pannon SE 0 2
188. FOGARASI LILI Siófok KTC KFT III. 0 1
189. GAJDÓCZI BARBARA KÖFÉM SC 0 19
190. HERENDI VANDA SZESE Győr 0 4
191. HORVÁTH BARBARA Siófok KTC KFT III. 0 11
192. IVÁNFAI CSILLAG Veszprém Pannon SE 0 20
193. JANKOVICS ALEXANDRA KÖFÉM SC 0 9
194. JUHÁSZ ANNA Komárom VSE 0 22
195. KALMÁR LUCA Siófok KTC KFT III. 0 10
196. KAPOSVÁRI BETTINA Tatai AC 0 18
197. KÁROLYI ANNA EVELIN Celldömölki VSE 0 1
198. KNAUER CSENGE ANITA KÖFÉM SC 0 7
199. KONCZ JANKA BOGLÁRKA SZESE Győr 0 17
200. KOSZTRUB ZOÉ Tatai AC 0 6
201. KOVÁCS FANNI Celldömölki VSE 0 19
202. MALKOVITS FANNI KÖFÉM SC 0 7
203. MAROSI DZSENIFER Veszprém Pannon SE 0 20
204. MARTON NIKOLETT Celldömölki VSE 0 19
205. MIHALIK HANNA Komárom VSE 0 19
206. MIHÁLYI ADÉL Sárvári Kinizsi SE 0 17
207. NATKAI HANNA Tatai AC 0 3
208. ORBÁN ESZTER Siófok KTC KFT III. 0 3
209. PINTÉR PANNA KÖFÉM SC 0 3
210. PIROS VERONIKA Büki TK 0 6
211. SÁRI VIRÁG SZESE Győr 0 20
212. SIKLÓSI DOMINIKA Tatai AC 0 22
213. SOMOGYI RÉKA Vady Mosonszolnok 0 22
214. SZALAI NIKOLETTA Büki TK 0 22
215. SZALMÁSY JUDIT Veszprém Pannon SE 0 2
216. TÁLLAI EMESE Egerszegi KK 0 3
217. VARGA ESZTER Veszprém Pannon SE 0 2
218. VARGA JÚLIA JUDIT SZESE Győr 0 3
219. VAVRIK LIZA FRANCISKA Komárom VSE 0 5
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó