Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Leány Serdülő III. osztály Észak-Kelet
2017. szeptember 14. csütörtök
15:30 Balmazújvárosi LKSE - Kisvárdai KC II. 59 - 6
15:30 Hajdúszoboszlói KSKE - DVSC-TVP II. 8 - 34
17:00 Hajdúböszörményi TE - Miskolci VSC 16 - 13
2017. szeptember 16. szombat
14:00 Sárospataki USI - Kazincbarcikai KSE 23 - 19
14:00 Lóci DSE - VKK Nyírbátor 30 - 12
2017. szeptember 17. vasárnap
13:30 Mezőkeresztes VSE - Berettyó MSE 17 - 24
16:00 Sárospataki USI - Nyíregyházi SN KFT 19 - 21
2017. szeptember 19. kedd
15:30 Balmazújvárosi LKSE - DVSC-TVP III. 59 - 21
2017. szeptember 20. szerda
15:00 DVSC-TVP III. - Sárospataki USI 23 - 22
15:30 DVSC-TVP II. - Mezőkeresztes VSE 36 - 7
16:00 VKK Nyírbátor - Hajdúszoboszlói KSKE 18 - 21
18:00 Kazincbarcikai KSE - Lóci DSE 12 - 30
2017. szeptember 21. csütörtök
15:00 Nyíregyházi SN KFT - VKK Nyírbátor 32 - 8
2017. szeptember 22. péntek
15:00 Berettyó MSE - Hajdúböszörményi TE 22 - 22
16:00 Kisvárdai KC II. - Sárospataki USI 16 - 32
2017. szeptember 23. szombat
15:00 Miskolci VSC - Balmazújvárosi LKSE 11 - 30
2017. szeptember 27. szerda
14:30 DVSC-TVP II. - DVSC-TVP III. 51 - 20
2017. szeptember 29. péntek
14:00 DVSC-TVP III. - Hajdúböszörményi TE 35 - 27
2017. szeptember 30. szombat
14:00 Lóci DSE - Mezőkeresztes VSE 26 - 19
2017. október 4. szerda
16:30 Kazincbarcikai KSE - Kisvárdai KC II. 12 - 12
2017. október 5. csütörtök
15:00 Nyíregyházi SN KFT - DVSC-TVP III. 22 - 22
15:30 Balmazújvárosi LKSE - Berettyó MSE 44 - 17
15:30 Hajdúszoboszlói KSKE - Lóci DSE 26 - 36
16:30 Hajdúböszörményi TE - DVSC-TVP II. 13 - 30
2017. október 8. vasárnap
13:30 Mezőkeresztes VSE - VKK Nyírbátor 34 - 14
16:00 Sárospataki USI - Miskolci VSC 18 - 21
2017. október 9. hétfő
18:00 Kazincbarcikai KSE - DVSC-TVP III. 11 - 41
2017. október 10. kedd
16:00 Berettyó MSE - Sárospataki USI 36 - 20
2017. október 11. szerda
14:30 Lóci DSE - Nyíregyházi SN KFT 26 - 24
16:00 VKK Nyírbátor - Hajdúböszörményi TE 7 - 35
2017. október 12. csütörtök
15:30 Hajdúszoboszlói KSKE - Kazincbarcikai KSE 25 - 14
15:30 DVSC-TVP II. - Balmazújvárosi LKSE 18 - 21
2017. október 14. szombat
12:00 Miskolci VSC - Kisvárdai KC II. 32 - 3
2017. október 17. kedd
16:00 Sárospataki USI - DVSC-TVP II. 21 - 37
2017. október 18. szerda
15:00 DVSC-TVP III. - Kisvárdai KC II. 37 - 17
18:00 Kazincbarcikai KSE - Miskolci VSC 7 - 30
2017. október 19. csütörtök
15:30 Balmazújvárosi LKSE - VKK Nyírbátor 56 - 2
16:30 Hajdúböszörményi TE - Lóci DSE 20 - 16
2017. október 20. péntek
15:00 Kisvárdai KC II. - Berettyó MSE 14 - 28
2017. október 22. vasárnap
13:30 Mezőkeresztes VSE - Hajdúszoboszlói KSKE 28 - 9
15:00 Nyíregyházi SN KFT - Kazincbarcikai KSE 24 - 5
2017. október 25. szerda
14:30 DVSC-TVP II. - Kisvárdai KC II. 50 - 8
16:00 VKK Nyírbátor - Sárospataki USI 9 - 34
2017. október 26. csütörtök
15:30 Hajdúszoboszlói KSKE - Nyíregyházi SN KFT 14 - 26
17:00 Miskolci VSC - DVSC-TVP III. 32 - 28
2017. október 27. péntek
15:00 Berettyó MSE - Miskolci VSC 29 - 19
2017. október 28. szombat
14:00 Lóci DSE - Balmazújvárosi LKSE 15 - 34
18:00 Hajdúszoboszlói KSKE - Hajdúböszörményi TE 10 - 19
2017. október 29. vasárnap
13:30 Mezőkeresztes VSE - Kazincbarcikai KSE 35 - 7
2017. október 31. kedd
14:00 DVSC-TVP III. - Berettyó MSE 27 - 24
2017. november 2. csütörtök
14:00 DVSC-TVP II. - Miskolci VSC 35 - 21
15:00 Nyíregyházi SN KFT - Kisvárdai KC II. 27 - 9
15:30 Balmazújvárosi LKSE - Hajdúszoboszlói KSKE 47 - 5
16:30 Hajdúböszörményi TE - Mezőkeresztes VSE 21 - 20
2017. november 3. péntek
15:00 Kisvárdai KC II. - VKK Nyírbátor 17 - 14
16:30 Kazincbarcikai KSE - Berettyó MSE 9 - 28
2017. november 5. vasárnap
14:30 Sárospataki USI - Lóci DSE 27 - 42
2017. november 8. szerda
16:00 VKK Nyírbátor - Miskolci VSC 19 - 41
2017. november 9. csütörtök
15:30 DVSC-TVP II. - Berettyó MSE 32 - 17
16:30 Hajdúböszörményi TE - Kazincbarcikai KSE 23 - 15
17:00 Mezőkeresztes VSE - Nyíregyházi SN KFT 15 - 23
2017. november 11. szombat
14:00 Lóci DSE - Kisvárdai KC II. 34 - 13
2017. november 12. vasárnap
13:30 Mezőkeresztes VSE - Balmazújvárosi LKSE 19 - 37
14:00 Hajdúszoboszlói KSKE - Sárospataki USI 7 - 27
2017. november 15. szerda
15:00 DVSC-TVP III. - VKK Nyírbátor 46 - 17
16:00 DVSC-TVP II. - Kazincbarcikai KSE 48 - 8
2017. november 16. csütörtök
15:00 Nyíregyházi SN KFT - Miskolci VSC 23 - 21
15:30 Balmazújvárosi LKSE - Hajdúböszörményi TE 39 - 18
2017. november 17. péntek
15:00 Berettyó MSE - VKK Nyírbátor 34 - 17
15:00 Kisvárdai KC II. - Hajdúszoboszlói KSKE 18 - 17
18:00 Miskolci VSC - Lóci DSE 35 - 22
2017. november 19. vasárnap
14:30 Sárospataki USI - Mezőkeresztes VSE 26 - 23
2017. november 21. kedd
16:30 Hajdúböszörményi TE - Nyíregyházi SN KFT 18 - 19
2017. november 22. szerda
14:30 Lóci DSE - DVSC-TVP III. 24 - 32
16:00 VKK Nyírbátor - DVSC-TVP II. 4 - 39
2017. november 23. csütörtök
15:30 Balmazújvárosi LKSE - Kazincbarcikai KSE 43 - 7
15:30 Hajdúszoboszlói KSKE - Miskolci VSC 6 - 33
16:30 Hajdúböszörményi TE - Sárospataki USI 31 - 23
2017. november 25. szombat
14:00 Lóci DSE - Berettyó MSE 23 - 28
2017. november 26. vasárnap
13:30 Mezőkeresztes VSE - Kisvárdai KC II. 41 - 14
2017. november 28. kedd
16:00 Berettyó MSE - Hajdúszoboszlói KSKE 37 - 5
2017. november 29. szerda
14:15 DVSC-TVP III. - Hajdúszoboszlói KSKE 37 - 12
15:30 DVSC-TVP II. - Lóci DSE 29 - 12
18:00 Kazincbarcikai KSE - VKK Nyírbátor 29 - 11
2017. november 30. csütörtök
15:00 Nyíregyházi SN KFT - Berettyó MSE 15 - 20
2017. december 1. péntek
15:00 Kisvárdai KC II. - Hajdúböszörményi TE 17 - 31
2017. december 2. szombat
14:00 Miskolci VSC - Mezőkeresztes VSE 26 - 32
2017. december 3. vasárnap
15:00 Sárospataki USI - Balmazújvárosi LKSE 27 - 39
2017. december 7. csütörtök
15:30 Balmazújvárosi LKSE - Nyíregyházi SN KFT 40 - 19
2017. december 10. vasárnap
11:00 Mezőkeresztes VSE - DVSC-TVP III. 18 - 38
2017. december 14. csütörtök
15:00 Nyíregyházi SN KFT - DVSC-TVP II. 13 - 24
2018. február 14. szerda
14:30 DVSC-TVP III. - Balmazújvárosi LKSE 19 - 28
15:30 DVSC-TVP II. - Hajdúszoboszlói KSKE 40 - 9
16:30 VKK Nyírbátor - Lóci DSE 13 - 33
18:00 Kazincbarcikai KSE - Sárospataki USI 23 - 34
2018. február 15. csütörtök
15:00 Nyíregyházi SN KFT - Sárospataki USI 24 - 14
2018. február 16. péntek
15:00 Kisvárdai KC II. - Balmazújvárosi LKSE 11 - 36
15:00 Berettyó MSE - Mezőkeresztes VSE 34 - 17
2018. február 17. szombat
14:00 Miskolci VSC - Hajdúböszörményi TE 21 - 20
2018. február 18. vasárnap
14:00 Sárospataki USI - Kisvárdai KC II. 31 - 15
2018. február 20. kedd
15:30 Balmazújvárosi LKSE - Miskolci VSC 42 - 20
2018. február 21. szerda
16:30 VKK Nyírbátor - Nyíregyházi SN KFT 7 - 42
17:45 Sárospataki USI - DVSC-TVP III. 20 - 35
2018. február 22. csütörtök
16:30 Hajdúböszörményi TE - Berettyó MSE 20 - 19
17:00 Mezőkeresztes VSE - DVSC-TVP II. 21 - 32
2018. február 23. péntek
19:30 Hajdúszoboszlói KSKE - VKK Nyírbátor 35 - 22
2018. február 24. szombat
12:00 Lóci DSE - Kazincbarcikai KSE 40 - 10
2018. február 28. szerda
14:00 DVSC-TVP II. - Hajdúböszörményi TE 31 - 13
14:30 DVSC-TVP III. - Nyíregyházi SN KFT 24 - 20
16:30 VKK Nyírbátor - Mezőkeresztes VSE 11 - 29
2018. március 1. csütörtök
18:00 Miskolci VSC - Sárospataki USI 31 - 20
2018. március 2. péntek
15:00 Berettyó MSE - Balmazújvárosi LKSE 26 - 37
15:00 Kisvárdai KC II. - Kazincbarcikai KSE 17 - 16
2018. március 3. szombat
12:00 Lóci DSE - Hajdúszoboszlói KSKE 34 - 11
2018. március 7. szerda
15:00 Nyíregyházi SN KFT - Lóci DSE 27 - 24
15:30 Balmazújvárosi LKSE - DVSC-TVP II. 24 - 23
18:00 Kazincbarcikai KSE - Hajdúszoboszlói KSKE 14 - 22
2018. március 8. csütörtök
14:30 DVSC-TVP III. - Kazincbarcikai KSE 41 - 18
2018. március 9. péntek
15:00 Kisvárdai KC II. - Miskolci VSC 12 - 29
2018. március 11. vasárnap
13:30 Mezőkeresztes VSE - Lóci DSE 29 - 32
14:00 Sárospataki USI - Berettyó MSE 33 - 36
2018. március 13. kedd
16:00 Berettyó MSE - Kisvárdai KC II. 24 - 19
2018. március 14. szerda
16:30 VKK Nyírbátor - Balmazújvárosi LKSE 11 - 36
16:30 Hajdúszoboszlói KSKE - Mezőkeresztes VSE 11 - 22
18:00 Kazincbarcikai KSE - Nyíregyházi SN KFT 17 - 29
2018. március 17. szombat
14:00 Miskolci VSC - Kazincbarcikai KSE 32 - 18
2018. március 21. szerda
15:00 DVSC-TVP III. - DVSC-TVP II. 33 - 24
2018. március 22. csütörtök
16:30 Hajdúböszörményi TE - VKK Nyírbátor 28 - 11
2018. március 23. péntek
15:00 Kisvárdai KC II. - DVSC-TVP III. 18 - 33
2018. március 24. szombat
11:00 Lóci DSE - Hajdúböszörményi TE 26 - 22
2018. március 28. szerda
15:00 DVSC-TVP II. - Sárospataki USI 26 - 14
2018. március 29. csütörtök
13:00 Hajdúböszörményi TE - DVSC-TVP III. 16 - 28
2018. április 3. kedd
15:00 Miskolci VSC - Berettyó MSE 29 - 22
2018. április 4. szerda
15:00 Kisvárdai KC II. - DVSC-TVP II. 13 - 24
15:30 Nyíregyházi SN KFT - Hajdúszoboszlói KSKE 19 - 15
2018. április 5. csütörtök
14:00 DVSC-TVP III. - Miskolci VSC 43 - 18
15:30 Balmazújvárosi LKSE - Lóci DSE 41 - 25
16:30 Hajdúböszörményi TE - Hajdúszoboszlói KSKE 28 - 12
2018. április 7. szombat
11:00 Kazincbarcikai KSE - Mezőkeresztes VSE 12 - 23
2018. április 8. vasárnap
14:00 Sárospataki USI - VKK Nyírbátor 33 - 18
2018. április 10. kedd
16:00 Berettyó MSE - DVSC-TVP III. 25 - 30
2018. április 11. szerda
16:30 VKK Nyírbátor - Kisvárdai KC II. 21 - 24
2018. április 12. csütörtök
18:00 Miskolci VSC - DVSC-TVP II. 37 - 31
2018. április 13. péntek
15:00 Berettyó MSE - Kazincbarcikai KSE 25 - 14
15:00 Kisvárdai KC II. - Nyíregyházi SN KFT 12 - 25
19:30 Hajdúszoboszlói KSKE - Balmazújvárosi LKSE 13 - 38
2018. április 14. szombat
14:00 Lóci DSE - Sárospataki USI 32 - 31
2018. április 15. vasárnap
13:00 Mezőkeresztes VSE - Hajdúböszörményi TE 25 - 21
2018. április 17. kedd
15:30 Balmazújvárosi LKSE - Mezőkeresztes VSE 45 - 17
2018. április 18. szerda
18:00 Kazincbarcikai KSE - Hajdúböszörményi TE 21 - 34
2018. április 19. csütörtök
15:30 Berettyó MSE - DVSC-TVP II. 31 - 32
15:30 Nyíregyházi SN KFT - Mezőkeresztes VSE 28 - 19
2018. április 20. péntek
15:00 Kisvárdai KC II. - Lóci DSE 23 - 31
2018. április 21. szombat
15:00 Miskolci VSC - VKK Nyírbátor 44 - 13
2018. április 22. vasárnap
14:00 Sárospataki USI - Hajdúszoboszlói KSKE 16 - 17
2018. április 25. szerda
16:30 VKK Nyírbátor - Berettyó MSE 19 - 29
18:00 Kazincbarcikai KSE - DVSC-TVP II. 13 - 28
2018. április 26. csütörtök
16:30 Hajdúböszörményi TE - Balmazújvárosi LKSE 23 - 35
18:00 Miskolci VSC - Nyíregyházi SN KFT 30 - 22
2018. április 27. péntek
16:30 VKK Nyírbátor - DVSC-TVP III. 17 - 34
19:30 Hajdúszoboszlói KSKE - Kisvárdai KC II. 11 - 15
2018. április 28. szombat
12:00 Lóci DSE - Miskolci VSC 24 - 21
2018. április 29. vasárnap
13:00 Mezőkeresztes VSE - Sárospataki USI 19 - 19
2018. május 1. kedd
15:00 Sárospataki USI - Hajdúböszörményi TE 19 - 29
2018. május 2. szerda
13:00 DVSC-TVP III. - Lóci DSE 37 - 20
18:00 Kazincbarcikai KSE - Balmazújvárosi LKSE 14 - 35
2018. május 3. csütörtök
15:00 Nyíregyházi SN KFT - Hajdúböszörményi TE 27 - 22
2018. május 4. péntek
15:00 Berettyó MSE - Lóci DSE 35 - 30
16:30 Kisvárdai KC II. - Mezőkeresztes VSE 21 - 34
2018. május 6. vasárnap
17:30 Miskolci VSC - Hajdúszoboszlói KSKE 43 - 23
2018. május 7. hétfő
15:30 DVSC-TVP II. - VKK Nyírbátor 30 - 13
2018. május 9. szerda
16:00 DVSC-TVP III. - Mezőkeresztes VSE 40 - 25
2018. május 10. csütörtök
15:00 DVSC-TVP II. - Nyíregyházi SN KFT 30 - 22
2018. május 11. péntek
19:30 Hajdúszoboszlói KSKE - DVSC-TVP III. 10 - 30
2018. május 15. kedd
15:30 Berettyó MSE - Nyíregyházi SN KFT 21 - 26
2018. május 16. szerda
15:00 Nyíregyházi SN KFT - Balmazújvárosi LKSE 24 - 26
16:30 VKK Nyírbátor - Kazincbarcikai KSE 10 - 0
17:00 Lóci DSE - DVSC-TVP II. 24 - 36
2018. május 17. csütörtök
15:30 Balmazújvárosi LKSE - Sárospataki USI 47 - 16
16:30 Hajdúböszörményi TE - Kisvárdai KC II. 32 - 16
2018. május 18. péntek
19:30 Hajdúszoboszlói KSKE - Berettyó MSE 17 - 21
2018. május 20. vasárnap
11:30 Mezőkeresztes VSE - Miskolci VSC 24 - 32
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Balmazújvárosi LKSE 26 26 0 0 1018 427 591 52
2. DVSC-TVP II. 26 22 0 4 850 440 410 44
3. DVSC-TVP III. 26 21 1 4 834 595 239 43
4. Nyíregyházi SN KFT 26 17 1 8 623 502 121 35
5. Miskolci VSC 26 17 0 9 722 582 140 34
6. Berettyó MSE 26 16 1 9 692 587 105 33
7. Lóci DSE 26 15 0 11 711 647 64 30
8. Hajdúböszörményi TE 26 14 1 11 602 557 45 29
9. Mezőkeresztes VSE 26 10 1 15 612 639 -27 19
10. Sárospataki USI 26 8 1 17 619 676 -57 17
11. Kisvárdai KC II. 26 5 1 20 380 761 -381 11
12. Kazincbarcikai KSE 26 1 1 24 345 743 -398 3
13. VKK Nyírbátor 26 1 0 25 338 845 -507 -7
14. Hajdúszoboszlói KSKE 26 5 0 21 371 716 -345 -16
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Hajdúszoboszlói KSKE -26
Mezőkeresztes VSE -2
VKK Nyírbátor -9
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. KOVÁCS LOLA Balmazújvárosi LKSE 232 26
2. LENGYEL TAMARA VIRÁG Mezőkeresztes VSE 228 25
3. ZAGYVA LUCA Hajdúszoboszlói KSKE 225 23
4. TAMÁS KORINA VIKTORIA DVSC-TVP III. 217 23
5. BÉRES ESZTER FANNI Miskolci VSC 197 23
6. KOVÁCS KRISZTINA Lóci DSE 189 24
7. REPÁK VIKTÓRIA DVSC-TVP III. 189 18
8. BELLÉR PANNA Lóci DSE 188 25
9. VÁMOSI ANNA DVSC-TVP II. 186 26
10. BALOGH REBEKA ZSÓFI Hajdúböszörményi TE 173 24
11. BALLAGÓ LILIÁNA DVSC-TVP II. 169 26
12. MILTÉNYI LILI Balmazújvárosi LKSE 165 26
13. KOVÁCS ESZTER Sárospataki USI 163 26
14. HOLCZER LÍVIA Balmazújvárosi LKSE 158 26
15. DANKA EDINA DVSC-TVP III. 145 26
16. BABOS DORINA Miskolci VSC 137 26
17. KOSTYÓ PANNI Nyíregyházi SN KFT 129 26
18. BUDAI FRUZSINA Lóci DSE 127 26
19. BERE EDIT Berettyó MSE 126 26
20. CZINA ESZTER DVSC-TVP III. 126 22
21. MUDRÓCZKI LILLA Sárospataki USI 119 21
22. SZABÓ ALEXANDRA Mezőkeresztes VSE 113 23
23. BIRTA BOGLÁRKA VKK Nyírbátor 107 23
24. CSEKE FLÓRA Sárospataki USI 107 23
25. TORKOS LILLA Nyíregyházi SN KFT 107 26
26. MAKKAI KITTI Nyíregyházi SN KFT 103 25
27. NAGY VIVIEN Berettyó MSE 96 24
28. ROKONAY SZONJA Miskolci VSC 96 19
29. RÁCZ PANNA DVSC-TVP II. 95 26
30. KOVÁCS NAPSUGÁR Nyíregyházi SN KFT 92 25
31. SIMON KARINA Mezőkeresztes VSE 91 23
32. KISS PANNA Berettyó MSE 89 18
33. NAGY BOGLÁRKA Balmazújvárosi LKSE 89 25
34. CSERKUTI KRISZTINA DVSC-TVP II. 83 21
35. BALÁZS ESZTER Berettyó MSE 77 22
36. VERES GRÉTA Kisvárdai KC II. 76 25
37. BORDÁS ODETT Balmazújvárosi LKSE 72 22
38. GÖTZ PANNA Sárospataki USI 72 25
39. BODNÁR LEA Sárospataki USI 71 25
40. GYÖRFI FANNI Balmazújvárosi LKSE 68 14
41. SZABÓ SZONJA Hajdúböszörményi TE 67 18
42. CSEKE BENIGNA CSENGE DVSC-TVP II. 66 16
43. PIPICZ PETRA Miskolci VSC 66 21
44. MUCZA INEZ Balmazújvárosi LKSE 65 26
45. SZABÓ ADRIENN Mezőkeresztes VSE 65 24
46. KÖRTVÉLYESI DÓRA Berettyó MSE 62 21
47. KOÓS RÉKA Lóci DSE 61 25
48. PORKOLÁB ZSÓFIA DVSC-TVP II. 61 22
49. TAKÁCS ORSOLYA VKK Nyírbátor 61 21
50. PETRÓ STEFÁNIA Kazincbarcikai KSE 59 25
51. ASZTALOS DÓRA Lóci DSE 58 24
52. BALOGH PETRA ERIKA DVSC-TVP III. 57 22
53. DOBRAI ALEXANDRA Kisvárdai KC II. 56 13
54. POCZETNYIK DÓRA LISA Hajdúböszörményi TE 56 14
55. ÓNADI-KISS KAMILLA Hajdúszoboszlói KSKE 55 25
56. KARAF DINA Nyíregyházi SN KFT 54 21
57. KEREKES ZSÓFIA Balmazújvárosi LKSE 53 21
58. UZONYI ZSÓFIA Hajdúböszörményi TE 53 22
59. GÁL BOGLÁRKA ADRIENN DVSC-TVP II. 49 22
60. GERCSÁK VANDA Balmazújvárosi LKSE 49 23
61. TÓTH ENIKŐ Kazincbarcikai KSE 49 18
62. ESZENYI GRÉTA Hajdúböszörményi TE 48 24
63. FARMOSI LAURA PANNA Mezőkeresztes VSE 47 25
64. GYŐRFI BOGLÁRKA DVSC-TVP II. 47 21
65. PAP ZSÓFI Nyíregyházi SN KFT 47 25
66. HAJZER ANNA Berettyó MSE 45 23
67. TAKÁCS ORSOLYA Hajdúböszörményi TE 45 16
68. VERES IVETT Kazincbarcikai KSE 44 21
69. ARNÓCZ NIKOLETT Hajdúböszörményi TE 42 22
70. FAZEKAS CSENGE Kisvárdai KC II. 42 23
71. DOMOKOS SZONJA Miskolci VSC 41 18
72. VERES KRISZTINA Berettyó MSE 41 24
73. GERGELY PETRA NIKOLETTA Nyíregyházi SN KFT 39 22
74. MIKULIK VIKTÓRIA VKK Nyírbátor 39 7
75. KISS KÍRA DORKA Berettyó MSE 38 12
76. NAGY JUDIT LEA Kisvárdai KC II. 38 22
77. VINKLER GRÉTA VKK Nyírbátor 38 23
78. GONCALVES LIA REBEKA Hajdúszoboszlói KSKE 37 26
79. HERNÁDI KÍRA Kazincbarcikai KSE 36 11
80. DOBÁK AMINA Lóci DSE 35 21
81. HADI MELINDA Mezőkeresztes VSE 35 14
82. TURÓCZI ALEXANDRA Miskolci VSC 35 25
83. SZERENCSE NAPSUGÁR Kazincbarcikai KSE 34 23
84. VASS PANNA VIRÁG Kisvárdai KC II. 34 17
85. OLÁH DALMA Miskolci VSC 33 26
86. BODNÁR KAROLINA Berettyó MSE 32 26
87. PRACZU LÉNA DVSC-TVP II. 32 22
88. RÁK ORSOLYA Sárospataki USI 32 25
89. HORVÁTH PETRA Miskolci VSC 30 14
90. VARGA LÍDIA Balmazújvárosi LKSE 30 21
91. GELETA GRÉTA Kazincbarcikai KSE 29 6
92. KOVÁCS LILI Hajdúböszörményi TE 28 17
93. KECSKEMÉTI BEATRIX Berettyó MSE 27 21
94. PETŐ ZSÓFIA Lóci DSE 27 24
95. DÓSA ZSÓFIA Kazincbarcikai KSE 26 17
96. MOLNÁR ANNA Kisvárdai KC II. 25 24
97. GÁSPÁR LÉDA Miskolci VSC 24 23
98. KURUCZ ADRIENN DVSC-TVP III. 24 22
99. PAPP BIANKA VKK Nyírbátor 24 23
100. GYÖNGYÖSI PETRA DVSC-TVP III. 23 24
101. SITKU ESZTER VKK Nyírbátor 23 25
102. HUSZÁR ANETT Miskolci VSC 22 21
103. ROZA PETRA Berettyó MSE 22 22
104. FRÁJTER DZSENIFER Hajdúböszörményi TE 21 13
105. KUN VIKTÓRIA Kazincbarcikai KSE 21 12
106. PERÉNYI ANNA Sárospataki USI 20 25
107. SZILÁGYI ZSÓFIA DVSC-TVP II. 20 21
108. BATTA GRÉTA Kisvárdai KC II. 19 23
109. SZOBOSZLAI ANIKÓ RENÁTA Hajdúszoboszlói KSKE 19 26
110. NÁDASI DÓRA Miskolci VSC 18 10
111. BARZÓ PANNA Nyíregyházi SN KFT 17 22
112. VASKÓ CSENGE Sárospataki USI 17 17
113. HÓDOS CSENGE Kisvárdai KC II. 16 24
114. DEÁK BORBÁLA Kisvárdai KC II. 15 11
115. DOMOKOS BIANKA ANETT VKK Nyírbátor 15 24
116. ORSÓ SZABINA DVSC-TVP III. 15 25
117. ZAKOR ÁGOTA Kisvárdai KC II. 15 20
118. NAGY JÁZMIN Hajdúszoboszlói KSKE 14 25
119. UZONYI ANNA Hajdúböszörményi TE 14 10
120. CSORBA DORINA Kazincbarcikai KSE 13 12
121. HERINGH VIKTÓRIA DOMINIKA Nyíregyházi SN KFT 13 12
122. KEREZSI ESZTER Kisvárdai KC II. 13 22
123. KÓSA FLÓRA Kisvárdai KC II. 13 18
124. NAGY FRUZSINA Hajdúszoboszlói KSKE 13 20
125. TÓTH RENÁTA KATALIN Mezőkeresztes VSE 13 24
126. FÓNYAD KATINKA VIKTÓRIA Berettyó MSE 12 12
127. SZABÓ KRISZTA Hajdúböszörményi TE 12 13
128. ZAVECZKI ALEXANDRA Hajdúböszörményi TE 12 17
129. ASZTALOS DÓRA Nyíregyházi SN KFT 11 17
130. BORDÁS BERNADETT Balmazújvárosi LKSE 11 14
131. FIÁK PATRÍCIA Kazincbarcikai KSE 11 10
132. KIS FANNI VIVIEN Lóci DSE 11 23
133. KONCZ KITTI DVSC-TVP II. 11 13
134. SIMON FANNI DVSC-TVP III. 11 21
135. SZABÓ ZSANETT Balmazújvárosi LKSE 11 22
136. KOMORÓCZY GRÉTA Hajdúböszörményi TE 10 11
137. LAKATOS EMESE MÁRTA DVSC-TVP II. 9 11
138. MÁRTHA GABRIELLA Lóci DSE 9 23
139. ORTÓ RÉKA Miskolci VSC 9 13
140. SZÁSZ KLAUDIA VKK Nyírbátor 9 5
141. VARGA LILI Balmazújvárosi LKSE 9 17
142. BAKSA AMANDA Kisvárdai KC II. 8 21
143. FRÁJTER KITTI Hajdúböszörményi TE 8 8
144. MUNKÁCSI BRIGITTA Hajdúböszörményi TE 8 13
145. VERES FRUZSINA Berettyó MSE 8 22
146. KAZSIMÉRSZKI LÍVIA Sárospataki USI 7 15
147. KISS PETRA ADRIENN Nyíregyházi SN KFT 7 18
148. MOLNÁR PANNA DVSC-TVP III. 7 19
149. PÓCSI ENIKŐ DVSC-TVP II. 7 5
150. ERDEI KITTY DVSC-TVP III. 6 18
151. HORVÁTH ZSUZSANNA VIVIEN Mezőkeresztes VSE 6 25
152. KISS DOMINIKA Lóci DSE 6 9
153. KISS ZSUZSA DVSC-TVP III. 6 12
154. NAGY RÉKA Miskolci VSC 6 1
155. NEMES VIVIEN Hajdúszoboszlói KSKE 6 8
156. ORGONA VANESSZA Kazincbarcikai KSE 6 3
157. SITKU FANNI VKK Nyírbátor 6 23
158. SZERENCSI ANNA ESZTER Sárospataki USI 6 10
159. BERKI VIRÁG LILI DVSC-TVP II. 5 16
160. FEGYVERES FLÓRA Hajdúböszörményi TE 5 12
161. LÖKÖS LAURA Berettyó MSE 5 9
162. SIMON DORINA Mezőkeresztes VSE 5 25
163. TÓTH RITA Kazincbarcikai KSE 5 5
164. ZILAHI ZOÉ Kisvárdai KC II. 5 22
165. NAGY ZSÓFIA Berettyó MSE 4 9
166. PAPP GRÉTA VKK Nyírbátor 4 11
167. SZEMERE GABRIELLA Kazincbarcikai KSE 4 2
168. VADÁSZI KINCSŐ EMESE Miskolci VSC 4 2
169. VETÉSI VIKTÓRIA Berettyó MSE 4 4
170. BALOG ZSÓFIA Mezőkeresztes VSE 3 19
171. DOBI BOGLÁRKA DVSC-TVP III. 3 23
172. JUHÁSZ PANNI Berettyó MSE 3 16
173. KIS VIRÁG Balmazújvárosi LKSE 3 11
174. KISS ZSÓFIA Miskolci VSC 3 9
175. NÓGRÁDI PETRA Mezőkeresztes VSE 3 8
176. VÉRTESI VIKTÓRIA DVSC-TVP II. 3 11
177. BAGLYOS ESZTER Kisvárdai KC II. 2 13
178. BODNÁR BETTINA BOGLÁRKA Kazincbarcikai KSE 2 25
179. ÉLES ZSÓFIA JUDIT DVSC-TVP III. 2 13
180. FEHÉR LILI Nyíregyházi SN KFT 2 7
181. FERENCZI PETRA Balmazújvárosi LKSE 2 24
182. GYÖRGY HENRIETTA DOROTTYA DVSC-TVP II. 2 3
183. HALLÓK ESZTER Sárospataki USI 2 1
184. KISS DOMINIKA VKK Nyírbátor 2 18
185. MORONG PETRA Kazincbarcikai KSE 2 22
186. SATTMANN JULIANNA ILONA Mezőkeresztes VSE 2 23
187. SZABÓ PATRÍCIA DVSC-TVP II. 2 13
188. SZEJCSI LAURA ZOLTANYIVNA Hajdúszoboszlói KSKE 2 21
189. TÓTH BOGLÁRKA Kazincbarcikai KSE 2 10
190. TÓTH LÍVIA DVSC-TVP III. 2 4
191. ABLONCZY LILI Kisvárdai KC II. 1 3
192. ARANY RENÁTA LILI DVSC-TVP III. 1 18
193. BALOGH ÁGNES Kisvárdai KC II. 1 7
194. BIÁTH ESZTER ANETT Mezőkeresztes VSE 1 2
195. BRAUN BIRI BORI Sárospataki USI 1 6
196. BURGER DORKA Kazincbarcikai KSE 1 1
197. CSIZMÁR PETRA Sárospataki USI 1 26
198. DAMU ÉDUA DVSC-TVP II. 1 2
199. ÉLES BOGLÁRKA Berettyó MSE 1 1
200. FEHÉR VIRÁG Nyíregyházi SN KFT 1 11
201. LIPCSÁK FRANKA ESZTER Kisvárdai KC II. 1 6
202. PALUSKA BOGLÁRKA DVSC-TVP II. 1 3
203. PUTNOKI LAURA Kazincbarcikai KSE 1 1
204. SIMON DORINA Balmazújvárosi LKSE 1 7
205. SÓS BERNADETT LILI DVSC-TVP II. 1 1
206. TÉCSI PATRÍCIA CSENGE Miskolci VSC 1 1
207. TORONYI DANIÉLA Sárospataki USI 1 19
208. VÁRKONDI KIARA Nyíregyházi SN KFT 1 19
209. BAGI BOGLÁRKA DVSC-TVP III. 0 1
210. BEKE JÁZMIN DORINA VKK Nyírbátor 0 11
211. BERE KATA Berettyó MSE 0 25
212. BIRÓ VIKTÓRIA ANGÉLA Kazincbarcikai KSE 0 4
213. BÖSZÖRMÉNYI LOTTI VKK Nyírbátor 0 16
214. BUDAI ZSÓFIA CSENGE Kazincbarcikai KSE 0 16
215. BUS NÓRA DVSC-TVP II. 0 4
216. CSELE NOEL LAURA Lóci DSE 0 1
217. CSELE NOÉMI Lóci DSE 0 6
218. CSONTOS DORINA DVSC-TVP II. 0 1
219. DEDICS REGINA Kazincbarcikai KSE 0 10
220. DOBI DORINA Balmazújvárosi LKSE 0 1
221. DÓSA ANNA Kazincbarcikai KSE 0 16
222. DUDÁS BOGLÁRKA Nyíregyházi SN KFT 0 26
223. ENDRÉSZ CINTIA Lóci DSE 0 2
224. FARKAS ÁGNES Berettyó MSE 0 26
225. FARKAS DÓRA Kazincbarcikai KSE 0 4
226. FARKAS KAMILLA Kazincbarcikai KSE 0 1
227. FEKE PETRA Sárospataki USI 0 8
228. FIGNÁR KINGA VKK Nyírbátor 0 10
229. GÁL NIKOLETT DVSC-TVP II. 0 22
230. GERGÁCZ ÉVA EMESE Sárospataki USI 0 25
231. HANZÉROS ANIKÓ Hajdúszoboszlói KSKE 0 3
232. HEGEDŰS FANNI Hajdúböszörményi TE 0 11
233. HORVÁTH BARBARA VKK Nyírbátor 0 9
234. HORVÁTH RÉKA Balmazújvárosi LKSE 0 22
235. JÁNVÁRI ZSUZSANNA Kisvárdai KC II. 0 26
236. JENCSIK JÚLIA Kisvárdai KC II. 0 26
237. KÉKI ZSÓFIA BEÁTA DVSC-TVP II. 0 13
238. KIS-OROSZ VIKTÓRIA Miskolci VSC 0 18
239. KISS PETRA Hajdúböszörményi TE 0 18
240. KOVÁCS FLÓRA Lóci DSE 0 2
241. KOVÁCS KITTI Hajdúböszörményi TE 0 3
242. KOVÁCS NIKOLETTA Kazincbarcikai KSE 0 1
243. KÖNCZÖL ÁGNES Hajdúböszörményi TE 0 12
244. KRUJ LEONA Lóci DSE 0 8
245. LAKATOS RÉKA Miskolci VSC 0 20
246. LÖRINCZ KINGA Kazincbarcikai KSE 0 20
247. MARINOV LILI Kazincbarcikai KSE 0 1
248. MÁRKUS ESZTER IDA VKK Nyírbátor 0 2
249. MOLNÁR LILI Nyíregyházi SN KFT 0 2
250. NÁNÁSI FRUZSINA Lóci DSE 0 2
251. ÖLVETI BOGLÁRKA Lóci DSE 0 3
252. ÖTVÖS KINGA DVSC-TVP III. 0 14
253. PEREVERZIA PETRA Hajdúböszörményi TE 0 8
254. PRACZU LILI DVSC-TVP II. 0 20
255. REMENYIK LILLA Hajdúszoboszlói KSKE 0 24
256. RÓDE ZITA Miskolci VSC 0 18
257. ROZSNYAI LUCA ANNA VKK Nyírbátor 0 6
258. SZEGEDI SÁRA Nyíregyházi SN KFT 0 8
259. SZERENCSI DORINA Kazincbarcikai KSE 0 3
260. SZOMBATI EMMA Lóci DSE 0 3
261. SZOMBATI VIKTÓRIA Lóci DSE 0 2
262. SZŐNYI JUSZTINA Berettyó MSE 0 5
263. TÁLYAI RENÁTA Hajdúböszörményi TE 0 6
264. TAMÁS PETRA VKK Nyírbátor 0 3
265. TÓTH BOGLÁRKA SÁRA DVSC-TVP III. 0 22
266. TÓTH IZABELLA Hajdúböszörményi TE 0 1
267. TÓTH KAMILLA Lóci DSE 0 12
268. VARGA RÉKA CSENGE Berettyó MSE 0 3
269. ZSÁMBOK ANNA Lóci DSE 0 20
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó