Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2019/2020
Leány Serdülő III. osztály-G csoport
2019. szeptember 11. szerda
16:30 Kecskeméti Sportiskola - TFSE 32 - 24
2019. szeptember 13. péntek
15:30 DKKA - Dunaújvárosi AC 18 - 19
2019. szeptember 14. szombat
11:00 Holler UFC - Gárdony-Pázmánd NKK 11 - 28
17:45 ÓKSI SE - Ceglédi KCSE 9 - 28
2019. szeptember 15. vasárnap
10:00 Érd - KIKI SKFT 24 - 13
17:00 Abonyi KC - Szigetszentmiklós NKSE 20 - 29
2019. szeptember 19. csütörtök
16:30 KIKI SKFT - Kecskeméti Sportiskola 10 - 43
16:30 Szigetszentmiklós NKSE - Ceglédi KCSE 27 - 29
17:00 DKKA - ÓKSI SE 24 - 17
2019. szeptember 21. szombat
10:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Abonyi KC 36 - 25
2019. szeptember 22. vasárnap
17:00 Dunaújvárosi AC - Érd 22 - 23
17:00 TFSE - Holler UFC 28 - 23
2019. október 2. szerda
16:30 Kecskeméti Sportiskola - Dunaújvárosi AC 32 - 13
17:30 Ceglédi KCSE - Gárdony-Pázmánd NKK 25 - 15
2019. október 5. szombat
10:15 ÓKSI SE - Szigetszentmiklós NKSE 13 - 33
11:00 Érd - DKKA 27 - 20
2019. október 6. vasárnap
09:45 Holler UFC - KIKI SKFT 15 - 23
14:00 Abonyi KC - TFSE 22 - 20
2019. október 9. szerda
15:30 DKKA - Kecskeméti Sportiskola 16 - 42
2019. október 10. csütörtök
16:30 KIKI SKFT - Abonyi KC 16 - 27
2019. október 11. péntek
16:30 Érd - ÓKSI SE 21 - 13
2019. október 12. szombat
14:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Szigetszentmiklós NKSE 25 - 26
17:00 TFSE - Ceglédi KCSE 16 - 24
2019. október 13. vasárnap
14:00 Dunaújvárosi AC - Holler UFC 34 - 10
2019. október 16. szerda
16:30 Kecskeméti Sportiskola - Érd 21 - 13
17:30 Ceglédi KCSE - KIKI SKFT 41 - 8
2019. október 17. csütörtök
16:45 Szigetszentmiklós NKSE - TFSE 37 - 25
2019. október 19. szombat
10:30 ÓKSI SE - Gárdony-Pázmánd NKK 14 - 25
11:00 Holler UFC - DKKA 4 - 28
15:00 Abonyi KC - Dunaújvárosi AC 23 - 17
2019. október 24. csütörtök
16:30 Kecskeméti Sportiskola - ÓKSI SE 28 - 11
16:30 DKKA - Abonyi KC 16 - 33
16:30 KIKI SKFT - Szigetszentmiklós NKSE 9 - 31
2019. október 26. szombat
10:00 Érd - Holler UFC 30 - 8
2019. október 27. vasárnap
13:00 Dunaújvárosi AC - Ceglédi KCSE 10 - 29
17:00 TFSE - Gárdony-Pázmánd NKK 21 - 34
2019. november 6. szerda
17:30 Ceglédi KCSE - DKKA 37 - 22
2019. november 7. csütörtök
16:45 Szigetszentmiklós NKSE - Dunaújvárosi AC 37 - 20
2019. november 9. szombat
11:00 Holler UFC - Kecskeméti Sportiskola 6 - 32
14:00 ÓKSI SE - TFSE 14 - 19
2019. november 10. vasárnap
12:00 Gárdony-Pázmánd NKK - KIKI SKFT 35 - 10
17:30 Abonyi KC - Érd 27 - 21
2019. november 13. szerda
16:30 Kecskeméti Sportiskola - Abonyi KC 28 - 23
16:30 DKKA - Szigetszentmiklós NKSE 12 - 38
2019. november 14. csütörtök
16:30 KIKI SKFT - TFSE 20 - 23
2019. november 16. szombat
11:00 Holler UFC - ÓKSI SE 14 - 20
2019. november 17. vasárnap
13:30 Érd - Ceglédi KCSE 11 - 40
14:00 Dunaújvárosi AC - Gárdony-Pázmánd NKK 14 - 18
2019. november 20. szerda
17:30 Ceglédi KCSE - Kecskeméti Sportiskola 25 - 21
2019. november 21. csütörtök
16:20 Szigetszentmiklós NKSE - Érd 33 - 22
2019. november 22. péntek
15:30 Gárdony-Pázmánd NKK - DKKA 32 - 13
2019. november 23. szombat
15:00 ÓKSI SE - KIKI SKFT 27 - 17
2019. november 24. vasárnap
14:00 Abonyi KC - Holler UFC 41 - 6
17:00 TFSE - Dunaújvárosi AC 23 - 25
2019. november 27. szerda
17:30 Érd - Gárdony-Pázmánd NKK 20 - 24
2019. november 28. csütörtök
16:30 DKKA - TFSE 26 - 22
2019. november 30. szombat
10:30 Dunaújvárosi AC - KIKI SKFT 15 - 23
14:00 Holler UFC - Ceglédi KCSE 15 - 44
2019. december 1. vasárnap
14:00 Abonyi KC - ÓKSI SE 29 - 19
17:00 Kecskeméti Sportiskola - Szigetszentmiklós NKSE 26 - 23
2019. december 4. szerda
17:30 Ceglédi KCSE - Abonyi KC 28 - 19
17:30 Gárdony-Pázmánd NKK - Kecskeméti Sportiskola 20 - 30
2019. december 5. csütörtök
16:30 KIKI SKFT - DKKA 18 - 18
18:30 Szigetszentmiklós NKSE - Holler UFC 60 - 10
2019. december 7. szombat
11:00 TFSE - Érd 24 - 28
16:00 ÓKSI SE - Dunaújvárosi AC 23 - 18
2020. február 5. szerda
17:30 Gárdony-Pázmánd NKK - Holler UFC 51 - 4
17:30 Ceglédi KCSE - ÓKSI SE 24 - 11
2020. február 6. csütörtök
16:30 KIKI SKFT - Érd 17 - 27
16:45 Szigetszentmiklós NKSE - Abonyi KC 43 - 20
17:15 ÓKSI SE - DKKA 31 - 32
2020. február 9. vasárnap
10:00 Dunaújvárosi AC - DKKA 23 - 26
18:00 TFSE - Kecskeméti Sportiskola 23 - 27
2020. február 11. kedd
16:30 Abonyi KC - Gárdony-Pázmánd NKK 19 - 20
2020. február 12. szerda
16:30 Kecskeméti Sportiskola - KIKI SKFT 39 - 14
17:30 Ceglédi KCSE - Szigetszentmiklós NKSE 29 - 27
17:30 Érd - Dunaújvárosi AC 26 - 18
2020. február 15. szombat
11:00 Holler UFC - TFSE 4 - 69
2020. február 19. szerda
17:00 DKKA - Érd 25 - 33
18:00 Dunaújvárosi AC - Kecskeméti Sportiskola 14 - 27
2020. február 20. csütörtök
16:30 KIKI SKFT - Holler UFC 43 - 12
2020. február 23. vasárnap
10:15 Szigetszentmiklós NKSE - ÓKSI SE 45 - 20
12:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Ceglédi KCSE 19 - 18
12:00 TFSE - Abonyi KC 35 - 25
2020. február 26. szerda
17:30 Ceglédi KCSE - TFSE 32 - 17
2020. február 27. csütörtök
16:30 Kecskeméti Sportiskola - DKKA 33 - 29
16:45 Szigetszentmiklós NKSE - Gárdony-Pázmánd NKK 34 - 24
2020. február 29. szombat
10:00 ÓKSI SE - Érd 20 - 21
2020. március 1. vasárnap
11:00 Holler UFC - Dunaújvárosi AC 13 - 34
14:00 Abonyi KC - KIKI SKFT 35 - 15
2020. március 3. kedd
16:30 KIKI SKFT - Ceglédi KCSE 10 - 42
2020. március 4. szerda
17:30 Érd - Kecskeméti Sportiskola 18 - 34
2020. március 5. csütörtök
17:00 DKKA - Holler UFC 45 - 16
2020. március 6. péntek
15:30 Gárdony-Pázmánd NKK - ÓKSI SE 24 - 16
2020. március 8. vasárnap
13:00 Dunaújvárosi AC - Abonyi KC 21 - 36
14:30 TFSE - Szigetszentmiklós NKSE 31 - 45
2020. március 11. szerda
17:30 Ceglédi KCSE - Dunaújvárosi AC 37 - 7
2020. március 12. csütörtök
16:45 Szigetszentmiklós NKSE - KIKI SKFT 44 - 9
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Ceglédi KCSE 17 16 0 1 532 264 268 32
2. Kecskeméti Sportiskola 16 15 0 1 495 282 213 30
3. Szigetszentmiklós NKSE 17 14 0 3 612 344 268 28
4. Gárdony-Pázmánd NKK 16 12 0 4 430 300 130 24
5. Érd 16 10 0 6 365 359 6 20
6. Abonyi KC 16 9 0 7 424 370 54 18
7. DKKA 16 6 1 9 370 425 -55 13
8. TFSE 16 5 0 11 420 418 2 10
9. Dunaújvárosi AC 17 4 0 13 324 424 -100 8
10. KIKI SKFT 17 3 1 13 275 498 -223 7
11. ÓKSI SE 16 3 0 13 278 402 -124 6
12. Holler UFC 16 0 0 16 171 610 -439 -3
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Holler UFC -3
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. BARANYI DOROTTYA Kecskeméti Sportisko 213 16
2. PESZEKI LAURA Ceglédi KCSE 138 17
3. KASNYA DORINA Szigetszentmiklós NK 93 17
4. TURBUCZ LÉNA DORKA Érd 92 15
5. KÖKÉNY HANNA VIRÁG Ceglédi KCSE 91 17
6. JUHÁSZ ADÉL Gárdony-Pázmánd NKK 83 10
7. FOGARASI ANETT ERIKA Érd 82 15
8. BIRTALAN ORSOLYA TFSE 79 13
9. KISS DÉZI Szigetszentmiklós NK 79 15
10. RÉKASI REBEKA EUGÉNIA Abonyi KC 79 10
11. KISS BARBARA SZABINA Szigetszentmiklós NK 75 17
12. MADAR MÍRA Szigetszentmiklós NK 75 17
13. MÁRTON MELINDA Szigetszentmiklós NK 72 17
14. BARANYI GRÉTA Gárdony-Pázmánd NKK 70 8
15. DÉNES VERONIKA Abonyi KC 70 14
16. POLOVITS PETRA KIKI SKFT 68 16
17. POLOVITS ESZTER KIKI SKFT 66 16
18. BARNA BARBARA NOÉMI Abonyi KC 63 16
19. IMREGI BOGLÁRKA Ceglédi KCSE 63 16
20. CZAKÓ BORI Gárdony-Pázmánd NKK 62 15
21. KOVÁCS VIVIEN Dunaújvárosi AC 62 14
22. NAGY AJSA TFSE 59 15
23. BÉKÉSI ODETT Kecskeméti Sportisko 57 16
24. TROMBITÁS LILI Gárdony-Pázmánd NKK 57 14
25. DUBA ALEXANDRA DÓRA TFSE 56 11
26. RENNER ZSÓFIA ÓKSI SE 56 16
27. MATWI SZILVIA JULIANNA Dunaújvárosi AC 55 17
28. EGEJURU EUNIKÉ SÁRA DKKA 54 12
29. BEBESI ZSÓFIA ZSANKA Dunaújvárosi AC 53 16
30. CZENCZIK ANNA Kecskeméti Sportisko 53 15
31. EGEDI GERDA Abonyi KC 53 16
32. VAS KITTI DKKA 53 8
33. NAGY PETRA ÓKSI SE 52 5
34. FŰZ LORA Kecskeméti Sportisko 51 16
35. PINTÉR ZSÓFIA HELGA Ceglédi KCSE 51 14
36. SERÉNYI SZONJA Érd 50 12
37. KASNYA KRISZTINA Szigetszentmiklós NK 49 17
38. KOVÁCS SZONJA Holler UFC 49 11
39. TÓTH ESZTER ERIKA Abonyi KC 49 16
40. GÓBOR VANDA TFSE 48 15
41. FEKETE ANDREA TFSE 47 16
42. FARKAS FRUZSINA Ceglédi KCSE 46 15
43. KEREKES BETTINA Szigetszentmiklós NK 46 17
44. SÓTONYI RÉKA ÓKSI SE 45 12
45. LADOCSI ANNA KIKI SKFT 44 13
46. FERENCI LILLA DKKA 43 11
47. OROSZ BARBARA Dunaújvárosi AC 41 16
48. PÁL ADRIENNE Szigetszentmiklós NK 41 16
49. VARGA CSENGE DKKA 40 13
50. MÓZSI VILLŐ LELLE DKKA 39 12
51. RUMPLER BARBARA Gárdony-Pázmánd NKK 39 13
52. SZEKERES ANNA KIKI SKFT 39 12
53. VÁGÁNY NOÉMI JÁZMIN Ceglédi KCSE 38 15
54. WEISZ ZSÓFIA DALMA Érd 38 11
55. BENGYEL KATA Érd 36 14
56. KOCSI HANNA GEORGINA Abonyi KC 36 16
57. RABI DÓRA Dunaújvárosi AC 35 13
58. DE GASPARI LARA ISABEL DKKA 34 14
59. SZEIBERT SZINTIA TFSE 34 15
60. KÁDÁR KATA Ceglédi KCSE 33 16
61. SZAKÁCS LILLA Gárdony-Pázmánd NKK 33 6
62. BODOR VIKTÓRA Abonyi KC 32 16
63. KUCZI ALEXANDRA TFSE 32 15
64. ÁCS ZITA Kecskeméti Sportisko 29 15
65. PETŐ BLANKA LUCA Abonyi KC 29 16
66. TRIPOLSZKY EMMA GVENDOLIN ÓKSI SE 29 10
67. TAJTI VELMIRA AMINA Holler UFC 28 9
68. TÓTH FRUZSINA Ceglédi KCSE 28 16
69. SIMKÓ NOÉMI Szigetszentmiklós NK 27 16
70. VINCZE SÁRA MILLA Kecskeméti Sportisko 27 15
71. SZENTE RÉKA ÓKSI SE 26 13
72. NAGY VIVIEN DKKA 25 12
73. VARGA VILLŐ Kecskeméti Sportisko 25 12
74. KOVÁCS REGINA Gárdony-Pázmánd NKK 22 9
75. KISS AMANDA Dunaújvárosi AC 21 17
76. RUSZNYÁK VIVIEN ZSUZSANNA Holler UFC 21 16
77. SIKLÓS-SZONDI RÉKA EMESE ÓKSI SE 21 14
78. KUCZI IVETT TFSE 19 4
79. NAGY SÁRA DKKA 19 13
80. AUER AISA LAURA Érd 18 16
81. BARÓCSI EMESE TFSE 18 13
82. FÓRI KÍRA Gárdony-Pázmánd NKK 18 16
83. ORLOV KATINKA Ceglédi KCSE 18 12
84. FODOR TAMARA Érd 17 16
85. PAP ESZTER ALÍZ ÓKSI SE 17 16
86. BARICZA VIKTÓRIA Ceglédi KCSE 16 10
87. TÓTH ANITA LILI Dunaújvárosi AC 16 13
88. IHÁSZ BERNADETT Dunaújvárosi AC 2 6 15 17
Holler UFC 13 11
89. PÁLINKÁS VIKTÓRIA KIKI SKFT 15 15
90. ZÓLYOMI FRUZSINA Holler UFC 15 7
91. BÁRDOSI LINDA ÁGOTA Gárdony-Pázmánd NKK 14 8
92. BÁNYAI NÓRA TFSE 13 12
93. KINCSES JÁZMIN EMESE Abonyi KC 13 12
94. KORSHUNOVA MARIA DKKA 13 4
95. SZEKERES JANKA KIKI SKFT 13 15
96. UJHEGYI GEORGINA Holler UFC 13 15
97. PINKE FLÓRA ÓKSI SE 12 14
98. SZARVAS ANNA NATÁLIA Kecskeméti Sportisko 12 10
99. BALOG ADINA Szigetszentmiklós NK 11 5
100. FEJES LILI Kecskeméti Sportisko 11 15
101. KESERÜ HANNA FLÓRA Gárdony-Pázmánd NKK 11 3
102. LÁSZLÓ KRISZTINA DKKA 11 10
103. OROSZ VIVIEN Érd 11 5
104. VÖRÖS GRÉTA Szigetszentmiklós NK 11 6
105. GÓBER ZSÓFIA Szigetszentmiklós NK 10 8
106. NEMES ANNA Dunaújvárosi AC 10 5
107. NÉMETH ANNA Gárdony-Pázmánd NKK 10 14
108. RÁCZ LIA Dunaújvárosi AC 10 17
109. GORTVA LILI GABRIELLA KIKI SKFT 9 5
110. GUNGL ZOLNA Dunaújvárosi AC 4 6 9 17
Holler UFC 5 11
111. MADÁR LILLA Holler UFC 9 7
112. MATOS CSENGE Szigetszentmiklós NK 9 4
113. PAPP ANIKÓ Holler UFC 9 6
114. GYÖRGY REBEKA ANNA DKKA 8 13
115. MIHÁLY BEATRIX Érd 8 6
116. SIMON ANNA ELIZA Ceglédi KCSE 8 6
117. GIRICZ KITTI Kecskeméti Sportisko 7 16
118. MERKL BARBARA ANGÉLA ÓKSI SE 7 15
119. VÁLÓCZI ANNA TFSE 7 1
120. ERDŐS HELGA REBEKA DKKA 6 2
121. FRIEDMAN SÁRA Szigetszentmiklós NK 6 4
122. KATTÁRI NIKOLETT Dunaújvárosi AC 6 15
123. NYULI KINGA DKKA 6 5
124. PUSKÁS ANDREA Holler UFC 6 11
125. SZABÓ ZSANETT Érd 6 16
126. BERÉNYI ANNA DKKA 5 6
127. KÁSA LILLA ZSÓFIA Dunaújvárosi AC 5 8
128. KISS DOROTTYA ÓKSI SE 5 8
129. LAZÓK PETRA Érd 5 14
130. ROZMUS VANDA Gárdony-Pázmánd NKK 5 5
131. SZŰCS ZSÓFIA ANNA KIKI SKFT 5 8
132. BULYÁKI REBEKA LILI Szigetszentmiklós NK 4 5
133. CZIKLE SZABINA Dunaújvárosi AC 4 8
134. HORVÁTH ZSÓFIA ÓKSI SE 4 3
135. KRISTON JÁZMIN Gárdony-Pázmánd NKK 4 9
136. MANKOVICS MAJA DKKA 4 13
137. MÉNES SÁRA Szigetszentmiklós NK 4 6
138. NAGY GRÉTA Kecskeméti Sportisko 4 1
139. PÁGER PETRA DKKA 4 8
140. SZABÓ KINGA TFSE 4 13
141. VARGA ZSÓFIA Kecskeméti Sportisko 4 9
142. DEMETER LEA MÍRA KIKI SKFT 3 16
143. DOBOS JOHANNA ESZTER KIKI SKFT 3 12
144. KOVÁCS MÁRIA CSENGE KIKI SKFT 3 10
145. TÓTH ROXÁN KIKI SKFT 3 16
146. TÖRÖK TAMARA IZABELLA DKKA 3 9
147. VIRÁG CSENGE NIKOLETT DKKA 3 4
148. BARÓCSI ESZTER TFSE 2 2
149. FAKANY BIANKA KIKI SKFT 2 3
150. FEJES NÓRA Kecskeméti Sportisko 2 5
151. NOVÁK BOGLÁRKA MARIANNA ÓKSI SE 2 10
152. PETŐ LUCA Ceglédi KCSE 2 2
153. SZATMÁRI CSENGE Érd 2 16
154. GYŐZŐ ENIKŐ TFSE 1 1
155. HORVÁTH BIANKA Gárdony-Pázmánd NKK 1 12
156. KOVÁCS ZSÓFIA Holler UFC 1 3
157. MAJOR KINGA TFSE 1 8
158. MÉSZÁROS ZOÉ Holler UFC 1 11
159. NAGY BOGLÁRKA KITTI ÓKSI SE 1 12
160. POLLERMANN CSENGE SZILVIA Gárdony-Pázmánd NKK 1 12
161. POÓS DORINA ÓKSI SE 1 8
162. REICHERT REBEKA Holler UFC 1 5
163. TYAVODA ANNA KIKI SKFT 1 8
164. VÖRÖS RENÁTA KIKI SKFT 1 15
165. ÁCS PETRA Kecskeméti Sportisko 0 16
166. BARANYAI MELANI KINGA Holler UFC 0 3
167. BERÉNYI NORINA Ceglédi KCSE 0 5
168. BOROS CSENGE DKKA 0 7
169. BUZA FANNI Gárdony-Pázmánd NKK 0 1
170. CZEILINGER VIKTÓRIA Dunaújvárosi AC 0 1
171. CZIMER DOROTTYA TFSE 0 13
172. CSIGI ALEXANDRA Holler UFC 0 2
173. DÁNYI KAMILLA VANESSZA TFSE 0 1
174. DÓSAI-MOLNÁR RÉKA DKKA 0 1
175. DUDOK BOGLÁRKA ILDIKÓ Abonyi KC 0 16
176. DUKA DENISSZA Holler UFC 0 5
177. FARKAS BRIGITTA Holler UFC 0 5
178. GUBÁN HANNA DKKA 0 1
179. GULYÁS ELIZABET LÍVIA Dunaújvárosi AC 0 17
180. GULYÁS FANNI Szigetszentmiklós NK 0 14
181. GYENES SZINTIA Gárdony-Pázmánd NKK 0 2
182. GYŐRFI GRÉTA Abonyi KC 0 1
183. GYURCSIK ÉVA BLANKA Szigetszentmiklós NK 0 2
184. HORVÁTH FANNI Holler UFC 0 5
185. HUTÁS PETRA HENRIETTA DKKA 0 3
186. JÓZSA ANIKÓ Érd 0 16
187. KÁLÓZI REBEKA Kecskeméti Sportisko 0 15
188. KAMARAI VANESSZA Dunaújvárosi AC 0 9
189. KARÁSZI GABRIELLA TFSE 0 15
190. KÉKESI ZORKA Gárdony-Pázmánd NKK 0 15
191. KERESZTES ENIKŐ RÉKA ÓKSI SE 0 9
192. KILITI VIRÁG Dunaújvárosi AC 0 3 0 14
Holler UFC 0 11
193. KLUJBER ANNA ELIZA DKKA 0 6
194. KOVÁCS EMMA Dunaújvárosi AC 0 2
195. LIPTHAY LAURA ANNA Érd 0 8
196. MADÁR MILLA Holler UFC 0 2
197. MAGYAR ZITA Dunaújvárosi AC 0 2
198. MARTON GEORGINA Ceglédi KCSE 0 3
199. MOLNÁR ÉVA Gárdony-Pázmánd NKK 0 5
200. NÉMETH NATÁLIA Dunaújvárosi AC 0 13
201. NYERGES BARBARA HANNA Holler UFC 0 1
202. ORSÓS IZABELLA Holler UFC 0 5
203. OSSIK JÚLIA ÓKSI SE 0 5
204. RENKECZ ÉVA ANNA Holler UFC 0 1
205. RETKES ENIKŐ Abonyi KC 0 15
206. RITSMANN REBEKA Szigetszentmiklós NK 0 17
207. SEMETKA GRÉTA Ceglédi KCSE 0 17
208. SZABÓ ZOÉ CSILLA Holler UFC 0 1
209. SZALAI RENÁTA ÓKSI SE 0 1
210. SZÖLLŐSI SÁRA Gárdony-Pázmánd NKK 0 16
211. SZTOJKA VERONIKA JOHANNA DKKA 0 12
212. TAKÁCS JÁZMIN TFSE 0 1
213. TAKÁCS REGINA ANNA Dunaújvárosi AC 0 6
214. TAMASOVITS NÓRA GABRIELLA Érd 0 15
215. TÓTH EMMA DKKA 0 11
216. URBÁN RÉKA Kecskeméti Sportisko 0 14
217. VALTER CINTIA TFSE 0 1
218. VANYÚR ADRIENN KIKI SKFT 0 15
219. VARGA DORINA ANNAMÁRIA Abonyi KC 0 10
220. ZSUROVITS VIRÁG ÓKSI SE 0 15
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó