Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2019/2020
Fejér megyei női
2019. szeptember 21. szombat
13:30 Rácalmás SE - Móri KSC 22 - 31
2019. szeptember 27. péntek
18:30 DKKA NKFT III. - Velencei SE 43 - 29
2019. szeptember 29. vasárnap
10:00 Soponyai SE - Bicskei TC 26 - 26
14:00 Martonvásári KSE - Móri KSC 27 - 29
16:00 Rácalmás SE - FKC Senior 22 - 26
2019. október 5. szombat
16:30 Velencei SE - Dunaújvárosi AC 40 - 26
2019. október 6. vasárnap
12:30 FKC Senior - DKKA NKFT III. 22 - 37
15:00 Móri KSC - Soponyai SE 31 - 25
16:00 Bicskei TC - Rácalmás SE 28 - 30
2019. október 12. szombat
10:00 Soponyai SE - Martonvásári KSE 23 - 29
15:00 DKKA NKFT III. - Bicskei TC 59 - 20
2019. október 13. vasárnap
12:00 Dunaújvárosi AC - FKC Senior 25 - 30
2019. október 19. szombat
16:00 Martonvásári KSE - Rácalmás SE 32 - 27
2019. október 20. vasárnap
11:00 FKC Senior - Velencei SE 23 - 24
15:00 Móri KSC - DKKA NKFT III. 23 - 24
16:00 Bicskei TC - Dunaújvárosi AC 28 - 26
2019. október 26. szombat
16:00 Rácalmás SE - Soponyai SE 33 - 21
16:30 Velencei SE - Bicskei TC 34 - 23
2019. október 27. vasárnap
11:00 DKKA NKFT III. - Martonvásári KSE 35 - 17
17:00 Dunaújvárosi AC - Móri KSC 24 - 30
2019. november 10. vasárnap
10:00 Soponyai SE - DKKA NKFT III. 26 - 46
14:00 Martonvásári KSE - Dunaújvárosi AC 37 - 32
15:00 Móri KSC - Velencei SE 25 - 25
16:00 Bicskei TC - FKC Senior 19 - 29
2019. november 16. szombat
16:00 FKC Senior - Móri KSC 26 - 28
16:30 Velencei SE - Martonvásári KSE 37 - 21
2019. november 17. vasárnap
12:00 Dunaújvárosi AC - Soponyai SE 37 - 32
16:00 DKKA NKFT III. - Rácalmás SE 47 - 25
2019. november 24. vasárnap
10:00 Dunaújvárosi AC - Rácalmás SE 28 - 41
10:00 Soponyai SE - Velencei SE 24 - 40
14:00 Martonvásári KSE - FKC Senior 32 - 21
16:00 Bicskei TC - Móri KSC 21 - 32
2019. november 30. szombat
16:30 Velencei SE - Rácalmás SE 31 - 18
2019. december 1. vasárnap
11:00 FKC Senior - Soponyai SE 34 - 13
12:00 Dunaújvárosi AC - DKKA NKFT III. 24 - 41
16:00 Bicskei TC - Martonvásári KSE 29 - 25
2020. február 20. csütörtök
18:00 Móri KSC - Martonvásári KSE 21 - 24
2020. február 23. vasárnap
16:00 Martonvásári KSE - Soponyai SE 39 - 22
2020. február 29. szombat
16:30 Velencei SE - DKKA NKFT III. 29 - 39
2020. március 1. vasárnap
11:00 FKC Senior - Rácalmás SE 34 - 16
16:00 Bicskei TC - Soponyai SE 38 - 14
2020. március 8. vasárnap
10:00 Soponyai SE - Móri KSC 21 - 35
11:00 DKKA NKFT III. - FKC Senior 44 - 29
16:30 Rácalmás SE - Bicskei TC 31 - 24
17:00 Dunaújvárosi AC - Velencei SE 33 - 38
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. DKKA NKFT III. 10 10 0 0 415 244 171 20
2. Velencei SE 10 7 1 2 327 275 52 15
3. Móri KSC 10 7 1 2 285 239 46 15
4. Martonvásári KSE 10 6 0 4 283 276 7 12
5. FKC Senior 10 5 0 5 274 260 14 10
6. Rácalmás SE 10 4 0 6 265 302 -37 8
7. Bicskei TC 10 3 1 6 256 306 -50 7
8. Dunaújvárosi AC 9 1 0 8 255 317 -62 2
9. Soponyai SE 11 0 1 10 247 388 -141 1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. GABNAI MELINDA FKC Senior 112 10
2. CZAKÓ KRISZTINA Velencei SE 72 9
3. ELEK FRUZSINA Velencei SE 71 10
4. FARKAS ZSANETT Rácalmás SE 71 10
5. LÉNÁRTH TÜNDE Móri KSC 70 7
6. KŐSZEGI GABRIELLA Velencei SE 66 10
7. FARKAS ANDREA Soponyai SE 64 7
8. ERDÉLYI VIRÁG BIANKA Dunaújvárosi AC 60 9
9. ADÁCSI FRANCISKA Martonvásári KSE 59 10
10. SZERÉNYI VIKTÓRIA KATALIN Martonvásári KSE 58 9
11. BOROS BERNADETT Bicskei TC 57 9
12. GRÁCZERNÉ PÁLFI BEÁTA Rácalmás SE 56 10
13. PAPP KITTI DKKA NKFT III. 53 9
14. KOVÁCS BETTINA Soponyai SE 52 11
15. SZABÓ TEKLA DKKA NKFT III. 52 9
16. PLETYÁKNÉ SZIGETI BOGLÁRKA RÉKA Soponyai SE 47 11
17. PAPP JUDIT Rácalmás SE 46 7
18. PÁL ESZTER DKKA NKFT III. 43 7
19. FÜZES ANGELIKA Bicskei TC 42 7
20. NÉMETH KRISZTINA Martonvásári KSE 41 6
21. JÁNOSHÁZI MÓNIKA Dunaújvárosi AC 39 9
22. KERESZTES ELIZABET MAJA DKKA NKFT III. 39 10
23. SEBESTYÉN FANNI Móri KSC 39 9
24. STOLCZENBERGER DÓRA Móri KSC 37 10
25. FREY MELINDA Móri KSC 36 10
26. GENGELICZKY LILI DKKA NKFT III. 35 7
27. UJHÁZI PETRA VIVIEN DKKA NKFT III. 35 8
28. VIZI MELINDA Móri KSC 34 10
29. ÁDÁM GRÉTA Bicskei TC 33 6
30. RICHTER RITA FKC Senior 33 10
31. JÓZSA DÓRA Martonvásári KSE 32 10
32. KOVÁCS KRISZTINA DKKA NKFT III. 31 6
33. GRÁNITZ PATRÍCIA Velencei SE 30 9
34. BALOGH KATALIN Bicskei TC 29 9
35. MOLNÁR ÁGNES Martonvásári KSE 29 9
36. VASS VÍTA LUCA DKKA NKFT III. 29 7
37. BALOGH ANITA Bicskei TC 28 10
38. GALAMBOS BETTINA Móri KSC 28 9
39. ŐRI FANNI FKC Senior 27 10
40. SLETT ENIKŐ VIRÁG Dunaújvárosi AC 26 9
41. BOROS ANNA KLAUDIA DKKA NKFT III. 25 9
42. TANCSA KITTI Dunaújvárosi AC 23 6
43. HALÁSZ KLAUDIA Soponyai SE 22 10
44. BESSZER DIÁNA Móri KSC 21 9
45. KÓKAI MARIANN Dunaújvárosi AC 21 9
46. BUKOVICS BARBARA Velencei SE 20 7
47. GALKÓ LAURA DKKA NKFT III. 20 7
48. VARGA NIKOLETT KLÁRA Rácalmás SE 20 7
49. JAKAB ANNAMÁRIA FKC Senior 19 10
50. KERN-BARANYA LILLA Velencei SE 18 6
51. SZABÓ DANIELLA BRENDA Rácalmás SE 17 6
52. SZEKERES DOROTTYA Martonvásári KSE 17 6
53. VARGYAS RÉKA Dunaújvárosi AC 17 6
54. VASKÓ VIVIEN Velencei SE 17 6
55. BERKES ISTVÁN LÁSZLÓNÉ Soponyai SE 16 9
56. GÁL BORBÁLA KINGA DKKA NKFT III. 16 10
57. SZŰCS KRISZTINA LUCA Dunaújvárosi AC 16 7
58. HÓDOS VIKTÓRIA Dunaújvárosi AC 15 9
59. JUNGWIRTH RENÁTA Soponyai SE 15 11
60. PANYIK VIVIEN Rácalmás SE 15 5
61. MIHÁLYI ANIKÓ Velencei SE 14 4
62. MANDEL HANNA Bicskei TC 13 7
63. MÁRKUS KLÁRA Soponyai SE 13 6
64. TIHANYI ANNA Martonvásári KSE 13 5
65. VERES BARBARA DKKA NKFT III. 13 10
66. OSZTOTICS EMŐKE Rácalmás SE 12 10
67. PÉKNÉ DEÁK BRIGITTA FKC Senior 12 9
68. BRAUN ANNA ZITA Martonvásári KSE 11 10
69. FENYŐ ALEXANDRA FKC Senior 11 9
70. PORDÁN ADRIENN Bicskei TC 11 7
71. RÉGER ANITA FKC Senior 11 8
72. DRAVECZ BRIGITTA FKC Senior 10 9
73. RÉTI FLÓRA Velencei SE 10 10
74. REZNEKI FANNI EMMA DKKA NKFT III. 10 5
75. GAJÁK EVELIN LEJLA Dunaújvárosi AC 9 5
76. HLUSEK ENIKŐ Dunaújvárosi AC 9 4
77. KONCZ KRISZTINA Rácalmás SE 9 10
78. LŐDI DALMA Bicskei TC 9 4
79. KLUPÁCS ANIKÓ Bicskei TC 8 5
80. LÁPOSI VIKTÓRIA Martonvásári KSE 8 9
81. MÉSZÁROS BOGLÁRKA Bicskei TC 8 8
82. SZABÓ GRÉTA Rácalmás SE 8 2
83. SZALMA KRISZTINA Bicskei TC 8 9
84. BOCSKA BOGLÁRKA Móri KSC 7 2
85. GRAFFY TAMARA DKKA NKFT III. 7 3
86. KOCSI DIÁNA NOÉMI DKKA NKFT III. 7 3
87. MOLNÁR JUDIT FKC Senior 7 4
88. OHR KLAUDIA FKC Senior 7 2
89. DÖMÖK MELINDA Dunaújvárosi AC 6 9
90. PARRAG BIANKA Soponyai SE 6 7
91. SZABÓ ANDREA Soponyai SE 6 9
92. VARGA REBEKA Dunaújvárosi AC 6 7
93. ZARUBAY LILI Bicskei TC 6 3
94. KENÉZ RITA FKC Senior 5 8
95. SÁRKÖZI DÓRA Rácalmás SE 5 6
96. SINKA BRIGITTA Martonvásári KSE 5 8
97. SZŰCS ADRIENN FKC Senior 5 5
98. UJVÁRI ZSUZSANNA FKC Senior 5 8
99. FURÁK NÓRA Velencei SE 4 4
100. NÉMETHNÉ SZABÓ ALÍZ Velencei SE 4 5
101. PALLAG KATA Móri KSC 4 9
102. SZALÁNCZI RÉKA Bicskei TC 4 2
103. SZÁNTÓ PETRA Dunaújvárosi AC 4 5
104. GANZORIG ANUJIN Móri KSC 3 2
105. HARGITAI EMESE Martonvásári KSE 3 5
106. HERSICS KIARA Soponyai SE 3 5
107. NAGY DOMINIKA ROBERTA Móri KSC 3 2
108. SELMECZI ATTILÁNÉ Rácalmás SE 3 5
109. SOLYMOSI DÓRA Rácalmás SE 3 1
110. TÓTHNÉ SZABÓ VALÉRIA FKC Senior 3 6
111. VARGA FLÓRA Martonvásári KSE 3 8
112. WERNITZER SZINTIA FKC Senior 3 3
113. GARAI VIVIEN Martonvásári KSE 2 10
114. KISS ZSANETT ERIKA Dunaújvárosi AC 2 6
115. PAP KRISZTINA Móri KSC 2 10
116. SÁRKÁNY ORSOLYA Soponyai SE 2 2
117. TAKÁCS RÉKA Martonvásári KSE 2 6
118. UDVARDI TIMEA FKC Senior 2 7
119. BALOGH ANETT FKC Senior 1 5
120. BEBESINÉ KOVÁCS ZSÓFIA Dunaújvárosi AC 1 8
121. KOVÁCS RÉKA Móri KSC 1 9
122. MAÁR ALEXANDRA BARBARA Dunaújvárosi AC 1 8
123. SZABÓ LILLA FKC Senior 1 2
124. SZABÓ ORSOLYA ÁGNES Velencei SE 1 7
125. SZOLGA PÉTERNÉ HARTYÁNI ESZTER Soponyai SE 1 3
126. BALLAGÓ ÉVA FKC Senior 0 2
127. BALONYI ANDREA Dunaújvárosi AC 0 9
128. BEBESI ZSÓFIA ZSANKA Dunaújvárosi AC 0 2
129. ÉDL ANETT Dunaújvárosi AC 0 1
130. FARKAS GABRIELLA Rácalmás SE 0 5
131. FODOR LILLA Soponyai SE 0 4
132. GÁL VIKTÓRIA ADRIENN Bicskei TC 0 8
133. GUJ LETÍCIA Soponyai SE 0 3
134. HOSSZÚ TÍMEA Rácalmás SE 0 4
135. JANKOVICS ANDREA FKC Senior 0 1
136. JANKOVICS TIBORNÉ FKC Senior 0 2
137. JÓNÁS DORINA DKKA NKFT III. 0 9
138. KÁLMÁN LINA Rácalmás SE 0 9
139. KAPUSINÉ BERTA IRÉN FKC Senior 0 10
140. KENÉZ ANIKÓ FKC Senior 0 3
141. KERÉK GABRIELLA Móri KSC 0 9
142. KOVÁCS ANIKÓ Rácalmás SE 0 9
143. KOVÁCS FANNI Soponyai SE 0 9
144. KOVÁCS RÓZSA Móri KSC 0 9
145. NAGY MÁRIA FKC Senior 0 7
146. NYÜSTI ZSANETT Rácalmás SE 0 1
147. PÁTHI VIVIEN Soponyai SE 0 8
148. PLETSER NÓRA Martonvásári KSE 0 7
149. RESZEGI DÓRA ERIKA DKKA NKFT III. 0 9
150. RICHTER BERNADETT Martonvásári KSE 0 10
151. SZALMA ZITA DKKA NKFT III. 0 2
152. SZENDREI RENÁTA Velencei SE 0 10
153. SZENTESI ESZTER BEÁTA Velencei SE 0 7
154. SZŰCS JUDIT Bicskei TC 0 2
155. TARJÁNI HEDVIG Rácalmás SE 0 7
156. TRIMMEL BRIGITTA Bicskei TC 0 3
157. ZEKER ÁGNES Rácalmás SE 0 1
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó