Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2017/2018
Fiú Serdülő III. osztály Észak-Nyugat
2017. szeptember 19. kedd
14:00 Éles KISE II. - Várpalotai BSK 28 - 29
2017. szeptember 20. szerda
16:00 Móri KSC - Esztergomi Vitézek RAFC 25 - 24
2017. szeptember 21. csütörtök
15:45 AGROFEED ETO SZESE II. - Bakonyerdő Pápa 27 - 18
18:00 Alba Regia KSE - Máriaújfalui SE 19 - 28
2017. szeptember 26. kedd
17:30 Esztergomi Vitézek RAFC - AGROFEED ETO SZESE II. 13 - 52
2017. szeptember 27. szerda
16:30 Bakonyerdő Pápa - Máriaújfalui SE 17 - 31
18:00 Alba Regia KSE - Éles KISE II. 17 - 46
2017. szeptember 28. csütörtök
18:30 Várpalotai BSK - Cunder TU Kézisuli 31 - 22
2017. október 3. kedd
14:00 Éles KISE II. - Bakonyerdő Pápa 44 - 20
2017. október 4. szerda
16:00 Cunder TU Kézisuli - Alba Regia KSE 37 - 8
16:00 Máriaújfalui SE - AGROFEED ETO SZESE II. 27 - 20
2017. október 5. csütörtök
16:00 Cunder TU Kézisuli II. - Várpalotai BSK 24 - 38
2017. október 11. szerda
16:00 Máriaújfalui SE - Esztergomi Vitézek RAFC 42 - 11
16:30 Bakonyerdő Pápa - Cunder TU Kézisuli 14 - 25
18:00 Alba Regia KSE - Cunder TU Kézisuli II. 22 - 36
2017. október 12. csütörtök
15:45 AGROFEED ETO SZESE II. - Éles KISE II. 20 - 32
18:30 Várpalotai BSK - Móri KSC 42 - 18
2017. október 17. kedd
14:00 Éles KISE II. - Máriaújfalui SE 40 - 29
2017. október 18. szerda
16:00 Móri KSC - Alba Regia KSE 27 - 33
16:00 Cunder TU Kézisuli II. - Bakonyerdő Pápa 23 - 22
2017. október 21. szombat
11:00 Cunder TU Kézisuli - AGROFEED ETO SZESE II. 30 - 21
2017. október 31. kedd
14:00 Éles KISE II. - Esztergomi Vitézek RAFC 53 - 16
17:20 AGROFEED ETO SZESE II. - Cunder TU Kézisuli II. 32 - 9
2017. november 5. vasárnap
11:00 Máriaújfalui SE - Cunder TU Kézisuli 22 - 22
14:00 Bakonyerdő Pápa - Móri KSC 27 - 14
2017. november 8. szerda
16:00 Móri KSC - AGROFEED ETO SZESE II. 18 - 37
16:00 Cunder TU Kézisuli II. - Máriaújfalui SE 18 - 27
2017. november 9. csütörtök
17:30 Esztergomi Vitézek RAFC - Várpalotai BSK 13 - 51
2017. november 11. szombat
11:00 Cunder TU Kézisuli - Éles KISE II. 25 - 22
2017. november 14. kedd
14:00 Éles KISE II. - Cunder TU Kézisuli II. 37 - 22
2017. november 15. szerda
16:00 Cunder TU Kézisuli - Esztergomi Vitézek RAFC 40 - 7
16:00 Máriaújfalui SE - Móri KSC 51 - 11
18:00 Alba Regia KSE - Várpalotai BSK 15 - 47
2017. november 22. szerda
16:00 Móri KSC - Éles KISE II. 21 - 48
16:00 Cunder TU Kézisuli II. - Cunder TU Kézisuli 15 - 21
2017. november 23. csütörtök
17:30 Esztergomi Vitézek RAFC - Alba Regia KSE 27 - 39
18:30 Várpalotai BSK - Bakonyerdő Pápa 38 - 28
2017. november 28. kedd
17:30 Várpalotai BSK - AGROFEED ETO SZESE II. 40 - 33
2017. november 29. szerda
16:00 Cunder TU Kézisuli - Móri KSC 46 - 16
16:30 Bakonyerdő Pápa - Alba Regia KSE 32 - 28
2017. november 30. csütörtök
16:00 Cunder TU Kézisuli II. - Esztergomi Vitézek RAFC 30 - 17
2017. december 6. szerda
16:00 Móri KSC - Cunder TU Kézisuli II. 23 - 46
18:00 Alba Regia KSE - AGROFEED ETO SZESE II. 16 - 45
2017. december 7. csütörtök
17:30 Esztergomi Vitézek RAFC - Bakonyerdő Pápa 16 - 36
18:30 Várpalotai BSK - Máriaújfalui SE 33 - 22
2018. február 14. szerda
16:00 Máriaújfalui SE - Alba Regia KSE 34 - 19
16:30 Bakonyerdő Pápa - AGROFEED ETO SZESE II. 19 - 29
2018. február 15. csütörtök
17:30 Esztergomi Vitézek RAFC - Móri KSC 27 - 32
18:30 Várpalotai BSK - Éles KISE II. 31 - 26
2018. február 20. kedd
15:45 AGROFEED ETO SZESE II. - Esztergomi Vitézek RAFC 34 - 11
2018. február 21. szerda
16:00 Máriaújfalui SE - Bakonyerdő Pápa 37 - 13
16:00 Cunder TU Kézisuli - Várpalotai BSK 24 - 26
2018. február 25. vasárnap
14:00 Éles KISE II. - Alba Regia KSE 48 - 17
2018. február 27. kedd
15:45 AGROFEED ETO SZESE II. - Máriaújfalui SE 29 - 26
2018. február 28. szerda
16:30 Bakonyerdő Pápa - Éles KISE II.
2018. március 1. csütörtök
18:00 Alba Regia KSE - Cunder TU Kézisuli 9 - 28
18:30 Várpalotai BSK - Cunder TU Kézisuli II. 25 - 21
2018. március 6. kedd
14:00 Éles KISE II. - AGROFEED ETO SZESE II. 24 - 22
16:00 Cunder TU Kézisuli - Bakonyerdő Pápa 30 - 14
2018. március 7. szerda
16:00 Móri KSC - Várpalotai BSK 16 - 40
2018. március 8. csütörtök
17:30 Esztergomi Vitézek RAFC - Máriaújfalui SE 17 - 43
2018. március 9. péntek
16:00 Cunder TU Kézisuli II. - Alba Regia KSE 25 - 22
2018. március 12. hétfő
15:45 AGROFEED ETO SZESE II. - Cunder TU Kézisuli 18 - 23
2018. március 13. kedd
18:00 Alba Regia KSE - Móri KSC 31 - 20
2018. március 14. szerda
16:00 Máriaújfalui SE - Éles KISE II. 24 - 30
16:30 Bakonyerdő Pápa - Cunder TU Kézisuli II. 22 - 25
2018. március 21. szerda
16:00 Móri KSC - Bakonyerdő Pápa 25 - 27
2018. március 22. csütörtök
16:00 Cunder TU Kézisuli - Máriaújfalui SE 17 - 10
17:30 Esztergomi Vitézek RAFC - Éles KISE II. 14 - 42
2018. március 23. péntek
16:00 Cunder TU Kézisuli II. - AGROFEED ETO SZESE II. 21 - 23
2018. április 5. csütörtök
18:30 Várpalotai BSK - Alba Regia KSE 41 - 24
2018. április 11. szerda
16:00 Máriaújfalui SE - Cunder TU Kézisuli II. 27 - 19
17:15 AGROFEED ETO SZESE II. - Móri KSC 53 - 21
2018. április 12. csütörtök
18:30 Várpalotai BSK - Esztergomi Vitézek RAFC 48 - 17
2018. április 15. vasárnap
14:00 Éles KISE II. - Cunder TU Kézisuli 16 - 19
2018. április 18. szerda
16:00 Móri KSC - Máriaújfalui SE 23 - 35
2018. április 19. csütörtök
17:30 Esztergomi Vitézek RAFC - Cunder TU Kézisuli 19 - 40
2018. április 20. péntek
16:00 Cunder TU Kézisuli II. - Éles KISE II. 17 - 28
2018. április 25. szerda
16:00 Cunder TU Kézisuli - Cunder TU Kézisuli II. 29 - 13
16:30 Bakonyerdő Pápa - Várpalotai BSK 22 - 34
2018. április 26. csütörtök
18:00 Alba Regia KSE - Esztergomi Vitézek RAFC 50 - 18
2018. április 28. szombat
12:00 Éles KISE II. - Móri KSC 42 - 17
2018. május 2. szerda
16:00 Móri KSC - Cunder TU Kézisuli 14 - 41
2018. május 3. csütörtök
15:45 AGROFEED ETO SZESE II. - Várpalotai BSK 27 - 32
17:30 Esztergomi Vitézek RAFC - Cunder TU Kézisuli II. 21 - 38
18:00 Alba Regia KSE - Bakonyerdő Pápa 31 - 24
2018. május 8. kedd
15:45 AGROFEED ETO SZESE II. - Alba Regia KSE 34 - 29
2018. május 9. szerda
16:00 Cunder TU Kézisuli II. - Móri KSC 41 - 20
16:00 Máriaújfalui SE - Várpalotai BSK 19 - 32
16:30 Bakonyerdő Pápa - Esztergomi Vitézek RAFC 39 - 20
2018. május 18. péntek
16:30 Bakonyerdő Pápa - Éles KISE II. 24 - 42
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Várpalotai BSK 18 18 0 0 658 399 259 36
2. Cunder TU Kézisuli 18 15 1 2 519 295 224 31
3. Éles KISE II. 18 14 0 4 648 384 264 27
4. Máriaújfalui SE 18 11 1 6 534 390 144 23
5. AGROFEED ETO SZESE II. 18 11 0 7 556 409 147 22
6. Cunder TU Kézisuli II. 18 8 0 10 443 456 -13 16
7. Alba Regia KSE 18 5 0 13 429 597 -168 10
8. Bakonyerdő Pápa 18 5 0 13 418 519 -101 5
9. Móri KSC 18 2 0 16 361 691 -330 3
10. Esztergomi Vitézek RAFC 18 0 0 18 308 734 -426 -1
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Bakonyerdő Pápa -5
Éles KISE II. -1
Esztergomi Vitézek RAFC -1
Móri KSC -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. FORGÁCS ROLAND Alba Regia KSE 191 17
2. CSANÁDI ANDRÁS Bakonyerdő Pápa 145 17
3. JÓNÁS PATRIK Móri KSC 145 17
4. LANG ZALÁN Máriaújfalui SE 127 18
5. BÓDI BENCE Esztergomi Vitézek R 126 18
6. DERNÓCZI BALÁZS Bakonyerdő Pápa 120 16
7. SZŰCS LEVENTE AGROFEED ETO SZESE I 108 17
8. PAPP BERTALAN Cunder TU Kézisuli 107 18
9. FOKI DÁVID Várpalotai BSK 98 16
10. PINTÉR BOTOND AGROFEED ETO SZESE I 95 17
11. SZATMÁRI BENCE Éles KISE II. 94 17
12. BABÓCSAI BARNABÁS Cunder TU Kézisuli 91 18
13. DRÖSZLER GERGŐ Várpalotai BSK 83 15
14. OSZKÓ ZALÁN Várpalotai BSK 82 17
15. RUPRECHT BENEDEK Cunder TU Kézisuli 80 16
16. BENCZE BENDEGÚZ Cunder TU Kézisuli 77 18
17. SZABÓ BOLDIZSÁR Éles KISE II. 74 13
18. VADÁSZ HUNOR Máriaújfalui SE 74 16
19. OTT ATTILA Alba Regia KSE 73 17
20. MILKOVICS MILÁN Éles KISE II. 68 13
21. FERENCZI MÁRK Cunder TU Kézisuli 66 17
22. SZIKRA BARNA Várpalotai BSK 65 18
23. VALÁSEK BALÁZS Móri KSC 64 16
24. PERLAKI BENCE Éles KISE II. 63 15
25. RUBOS NORBERT Éles KISE II. 62 16
26. HORVÁTH NOEL Máriaújfalui SE 61 18
27. VERŐ MARTIN Cunder TU Kézisuli 61 18
28. HEGEDÜS ZALÁN Cunder TU Kézisuli 57 18
29. VARGA ÁDÁM Máriaújfalui SE 57 15
30. NAGY OLIVÉR Bakonyerdő Pápa 56 17
31. BOLERACZKI ZSOLT Cunder TU Kézisuli 55 16
32. SZATMÁRI SÁNDOR Éles KISE II. 55 16
33. VARGA MÁRTON ZALÁN Cunder TU Kézisuli 53 16
34. HORVÁTH BENDEGÚZ ZOLTÁN Móri KSC 52 17
35. HEGYI BARNABÁS Várpalotai BSK 50 16
36. DOBOS PATRIK Várpalotai BSK 47 16
37. KARNICZKI MÁRK Cunder TU Kézisuli 47 18
38. VARGA MÁTÉ AGROFEED ETO SZESE I 46 18
39. KOVÁCS VINCE Esztergomi Vitézek R 44 9
40. SISA RAJMOND MÁTÉ Éles KISE II. 44 14
41. VAJDA ZOLTÁN Éles KISE II. 42 17
42. VINCZE PÉTER BÁLINT Éles KISE II. 41 14
43. HORVÁTH PÉTER NOEL AGROFEED ETO SZESE I 40 18
44. NAGY MÁRK Várpalotai BSK 39 11
45. ORTÓ PATRIK AGROFEED ETO SZESE I 39 18
46. PENCZ KEVIN Máriaújfalui SE 36 13
47. DANCSECZ BENCE Máriaújfalui SE 34 17
48. SZABÓ GERGELY AGROFEED ETO SZESE I 34 16
49. SZŰCS ATTILA ÁRPÁD Alba Regia KSE 34 18
50. DERNÓCZI DÁNIEL Bakonyerdő Pápa 33 16
51. SIBALIN TAMÁS Esztergomi Vitézek R 33 14
52. BARABÁS MÁRK Máriaújfalui SE 32 18
53. PANÁK MÁTÉ AGROFEED ETO SZESE I 31 13
54. SPEIER BARNABÁS Esztergomi Vitézek R 31 18
55. TÓTH GÁBOR Éles KISE II. 31 9
56. VÖRÖS ÁDÁM AGROFEED ETO SZESE I 31 17
57. BÉKEFI BENCE Éles KISE II. 30 10
58. MESICS ALEX Máriaújfalui SE 30 15
59. TIMA ÁDÁM Bakonyerdő Pápa 29 18
60. ZERGI BÁLINT Várpalotai BSK 28 18
61. KOLLÁR MÁRTON FERENC AGROFEED ETO SZESE I 27 15
62. LENDVAI MARTIN Cunder TU Kézisuli 27 9
63. TAKÁCS ZOLTÁN Várpalotai BSK 27 16
64. LENDVAI BENEDEK Cunder TU Kézisuli 26 17
65. LIPTAI TAMÁS ÁLMOS Cunder TU Kézisuli 25 8
66. KOVÁCSPÁL KRISTÓF Cunder TU Kézisuli 24 15
67. SZEKERES VIKTOR Cunder TU Kézisuli 24 16
68. VARGA ZOLTÁN Várpalotai BSK 24 16
69. JÁSZ DOMINIK Várpalotai BSK 23 17
70. SOMOGYI MÁRK Várpalotai BSK 23 11
71. SOÓS LÁSZLÓ Alba Regia KSE 23 15
72. SZUHÁNYI DÁVID AGROFEED ETO SZESE I 23 11
73. BUCHESZ DÁVID Máriaújfalui SE 22 9
74. KOVÁCS FERENC IMRE Alba Regia KSE 22 14
75. MEISZTERICS REGŐ JÁNOS Bakonyerdő Pápa 22 14
76. MURAY MÁTÉ Móri KSC 22 15
77. NAGY BALÁZS Cunder TU Kézisuli 21 17
78. SZEGI CSABA Esztergomi Vitézek R 21 18
79. JÁRÁSI RICHÁRD Várpalotai BSK 20 8
80. POÓR GERGŐ ANDRÁS Cunder TU Kézisuli 20 15
81. CSÖRNYI KARA Máriaújfalui SE 19 13
82. KATONA NORBERT Cunder TU Kézisuli 19 10
83. DOMINA BENCE Alba Regia KSE 18 14
84. IHÁSZ DÁVID VIKTOR Éles KISE II. 18 6
85. FARKAS BÁLINT ZSOLT Alba Regia KSE 17 8
86. FÜRY FÉLIX AGROFEED ETO SZESE I 17 17
87. PONGRÁCZ CSABA Várpalotai BSK 17 17
88. GAJDUSEK ÁKOS AGROFEED ETO SZESE I 16 5
89. SIMON LAJOS Móri KSC 16 14
90. GYURIS MÁRK Móri KSC 15 8
91. ROSTÁS BENCE Cunder TU Kézisuli 15 7
92. SZABÓ LEVENTE Éles KISE II. 15 15
93. HAMVAY LEVENTE AGROFEED ETO SZESE I 14 16
94. HORVÁTH MILÁN MÁRIUSZ Esztergomi Vitézek R 13 15
95. NAGY BÁLINT AGROFEED ETO SZESE I 13 12
96. BORBÉLY ATTILA Máriaújfalui SE 12 15
97. EKKER BALÁZS Cunder TU Kézisuli 12 10
98. MEZŐ BALÁZS FERENC Esztergomi Vitézek R 12 12
99. RAJNAI GYÖRGY Alba Regia KSE 12 15
100. VÉGH MARTIN Várpalotai BSK 12 7
101. BUCHESZ ÁDÁM Máriaújfalui SE 11 18
102. GYURICZA BOLDIZSÁR Máriaújfalui SE 11 16
103. HEGYESI ALEX ERIK Várpalotai BSK 11 6
104. VARGA PRIMUSZ Éles KISE II. 11 16
105. BATA MÁRK BENCE Cunder TU Kézisuli 10 10
106. FEKETE GERGELY Cunder TU Kézisuli 10 11
107. GYŐRI KRISTÓF AGROFEED ETO SZESE I 10 6
108. LÁTOS MÁTYÁS Móri KSC 10 13
109. KLEIN GÁBOR Móri KSC 9 6
110. TÖRÖK BALÁZS Esztergomi Vitézek R 9 14
111. VISI PÉTER Esztergomi Vitézek R 9 5
112. MIKÓ MARTIN Móri KSC 8 10
113. HUSZÁR MÁRTON AGROFEED ETO SZESE I 7 9
114. LIPOVICS MÁRK Alba Regia KSE 7 13
115. SZABÓ BENCE Cunder TU Kézisuli 7 11
116. SZABÓ BERTOLD Bakonyerdő Pápa 7 16
117. BERCZELI BOTOND Cunder TU Kézisuli 6 7
118. FAZEKAS ISTVÁN LÁSZLÓ Alba Regia KSE 6 2
119. FERENCZ ANDRÁS Alba Regia KSE 6 16
120. KARCAG MÁTÉ Bakonyerdő Pápa 6 18
121. KOSÁRSZKY GERGELY Móri KSC 6 11
122. PÉK BALÁZS Móri KSC 6 8
123. KALAMÁR KEVIN Máriaújfalui SE 5 11
124. KUTI ROLAND Cunder TU Kézisuli 5 14
125. NAGY GERGŐ Várpalotai BSK 5 3
126. TUBA-KOVÁCS ZSOMBOR Cunder TU Kézisuli 5 7
127. BORBÉLY ANDRÁS Várpalotai BSK 4 4
128. GAJDACSI KRISTÓF Alba Regia KSE 4 10
129. KADE ZSOMBOR ZOLTÁN Esztergomi Vitézek R 4 6
130. MAROSI DOMINIK DEZSŐ Alba Regia KSE 4 3
131. TIMKÓ LÁSZLÓ Alba Regia KSE 4 4
132. HORVÁTH KÁROLY Móri KSC 3 11
133. LANTOS GERGŐ Cunder TU Kézisuli 3 3
134. SURÁNYI PÉTER GERGŐ Cunder TU Kézisuli 3 5
135. VISZLÓ TAMÁS AGROFEED ETO SZESE I 3 10
136. ZÁDORI MÁRK Alba Regia KSE 3 6
137. BERTÓK CSABA Alba Regia KSE 2 5
138. DARVAS ÁKOS Esztergomi Vitézek R 2 15
139. KANICS MILÁN Máriaújfalui SE 2 13
140. KOHUS BÁLINT Alba Regia KSE 2 14
141. PÁL PATRIK Cunder TU Kézisuli 2 5
142. SZKOK BARNABÁS Móri KSC 2 6
143. TÖMÖR MÁRTON Cunder TU Kézisuli 2 4
144. HADARÓ BÁLINT AGROFEED ETO SZESE I 1 2
145. HANZÓ ZSOMBOR Esztergomi Vitézek R 1 8
146. KALÁNYOS BARNABÁS Cunder TU Kézisuli 1 1
147. KÖNYE MÁTÉ Máriaújfalui SE 1 18
148. MUNDI VINCE Esztergomi Vitézek R 1 4
149. NEMES BENCE AGROFEED ETO SZESE I 1 4
150. RADOCHA OLIVÉR PATRIK Móri KSC 1 12
151. SERES DÁVID Cunder TU Kézisuli 1 2
152. SIMON ZOLTÁN Esztergomi Vitézek R 1 10
153. TÓTH BÁLINT Móri KSC 1 12
154. TÖRÖK ISTVÁN Esztergomi Vitézek R 1 5
155. TURAI ANDRÁS Alba Regia KSE 1 7
156. VARGA MARTIN Móri KSC 1 5
157. BACSI MIHÁLY SÁMUEL Cunder TU Kézisuli 0 1
158. BÉKEFI DÁNIEL Bakonyerdő Pápa 0 18
159. BÉKÉS SZABOLCS Esztergomi Vitézek R 0 1
160. BENDE SÁNDOR Esztergomi Vitézek R 0 1
161. BODA JÓZSEF Móri KSC 0 2
162. BOGDÁNY ÁRON Várpalotai BSK 0 16
163. DANCSECS DONÁT Máriaújfalui SE 0 1
164. DROPKÓ ADRIÁN FÁBIÓ Alba Regia KSE 0 3
165. ERDÉLYI MARCELL Alba Regia KSE 0 6
166. FARKAS BENCE Móri KSC 0 8
167. FARKAS CSABA AGROFEED ETO SZESE I 0 17
168. FRÁTER ZSOLT Móri KSC 0 7
169. GYENIS KRISTÓF Alba Regia KSE 0 1
170. HERSICS BENCE BALÁZS Várpalotai BSK 0 5
171. HORNICH BÁLINT Cunder TU Kézisuli 0 17
172. HORVÁTH MARCELL MÁTÉ Alba Regia KSE 0 6
173. ILLÉS BENETT Éles KISE II. 0 15
174. JÉGER BENCE AGROFEED ETO SZESE I 0 5
175. KÁRNER ZSOLT MÁRK Móri KSC 0 16
176. KIFLER NORBERT Alba Regia KSE 0 10
177. KILLER BALÁZS Alba Regia KSE 0 1
178. KOVÁCS ÁKOS Éles KISE II. 0 8
179. KOVÁCS KRISZTIÁN AGROFEED ETO SZESE I 0 3
180. KRÁLIK GÁBOR Cunder TU Kézisuli 0 12
181. KURALI PATRIK Esztergomi Vitézek R 0 6
182. LEDZÉNYI VINCE Esztergomi Vitézek R 0 1
183. MAGYAR GERGŐ Esztergomi Vitézek R 0 12
184. MAGYAR KRISTÓF Bakonyerdő Pápa 0 1
185. MAJOR LÁSZLÓ Alba Regia KSE 0 1
186. MÁNDY ZOLTÁN Cunder TU Kézisuli 0 1
187. MARTON KRISTÓF Móri KSC 0 2
188. MELLÁR MÁTYÁS Várpalotai BSK 0 1
189. MOLNÁR GERGŐ Várpalotai BSK 0 16
190. MOLNÁR RICHÁRD Alba Regia KSE 0 1
191. MÓRI MIKA ÁRMIN Cunder TU Kézisuli 0 18
192. NAGY KRISTÓF Móri KSC 0 4
193. NÉMETH MARTIN TIBOR AGROFEED ETO SZESE I 0 18
194. OROSS PÉTER AGROFEED ETO SZESE I 0 1
195. PETRÓCZKI DÁNIEL ISTVÁN Cunder TU Kézisuli 0 3
196. PRÓKAI MÁRTON Cunder TU Kézisuli 0 18
197. RÉDAI PÉTER ISTVÁN Esztergomi Vitézek R 0 1
198. RÉNES ZSOMBOR TIBOR Éles KISE II. 0 15
199. SALAMON PATRIK Alba Regia KSE 0 14
200. SCHMIDT ADOLF ERIK Móri KSC 0 4
201. SÖVEGJÁRTÓ LEVENTE Éles KISE II. 0 1
202. SÜPEK DÁVID Bakonyerdő Pápa 0 18
203. SZABÓ BARNABÁS GÁBOR Alba Regia KSE 0 4
204. SZEBENYI SZABOLCS ZOLTÁN Esztergomi Vitézek R 0 7
205. SZKOK ANDRÁS ISTVÁN Móri KSC 0 2
206. VODICSKA HUNOR Esztergomi Vitézek R 0 1
207. VOZÁK DÁNIEL Esztergomi Vitézek R 0 5
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó