Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
NBI/B női felnőtt Kelet
2012. szeptember 12. szerda
18:30 DVSC-FÓRUM II. - Hajdúböszörményi TE 29 - 24
2012. szeptember 15. szombat
11:00 Szent István SE Építők - Kispesti NKK 24 - 25
15:00 Hajdúböszörményi TE - Szeged-Kiskundorozsma KSE 19 - 23
16:00 Hajdúnánás Termál SC - Csorvási SK 30 - 22
18:00 Nyíradonyi VVTK - Inárcs-Örkény KC 28 - 18
18:00 K. Szeged SE-Algyő - Vasas SC 22 - 34
2012. szeptember 16. vasárnap
16:00 Kecskeméti NKSE - Eszterházy KFSC-GloboSys 26 - 40
18:00 DVSC-FÓRUM II. - Orosházi NKC 36 - 31
2012. szeptember 22. szombat
15:00 Csorvási SK - Nyíradonyi VVTK 16 - 36
15:00 Inárcs-Örkény KC - Szent István SE Építők 26 - 24
16:00 Vasas SC - Orosházi NKC 27 - 34
16:00 Szeged-Kiskundorozsma KSE - Kecskeméti NKSE 10 - 0
18:15 Kispesti NKK - K. Szeged SE-Algyő 28 - 21
2012. szeptember 23. vasárnap
16:00 Eszterházy KFSC-GloboSys - Hajdúnánás Termál SC 32 - 22
2012. szeptember 29. szombat
11:00 Szent István SE Építők - Csorvási SK 42 - 12
15:00 Hajdúböszörményi TE - Vasas SC 30 - 35
16:00 Hajdúnánás Termál SC - Szeged-Kiskundorozsma KSE 25 - 24
17:00 Kispesti NKK - Inárcs-Örkény KC 24 - 24
18:00 Nyíradonyi VVTK - Eszterházy KFSC-GloboSys 16 - 20
2012. szeptember 30. vasárnap
16:00 Kecskeméti NKSE - DVSC-FÓRUM II. 22 - 28
18:00 Orosházi NKC - K. Szeged SE-Algyő 22 - 21
2012. október 6. szombat
15:00 Inárcs-Örkény KC - Hajdúnánás Termál SC 22 - 26
18:00 Orosházi NKC - Kispesti NKK 34 - 37
2012. október 7. vasárnap
11:00 Szent István SE Építők - Vasas SC 30 - 33
18:00 DVSC-FÓRUM II. - K. Szeged SE-Algyő 37 - 23
2012. október 13. szombat
15:00 Csorvási SK - Inárcs-Örkény KC 20 - 23
16:00 Szeged-Kiskundorozsma KSE - Nyíradonyi VVTK 22 - 21
18:00 K. Szeged SE-Algyő - Hajdúböszörményi TE 23 - 23
2012. október 14. vasárnap
11:00 Vasas SC - Kecskeméti NKSE 39 - 22
16:00 Eszterházy KFSC-GloboSys - Szent István SE Építők 34 - 22
18:00 DVSC-FÓRUM II. - Hajdúnánás Termál SC 27 - 16
2012. október 20. szombat
15:00 Inárcs-Örkény KC - Eszterházy KFSC-GloboSys 19 - 29
16:00 Hajdúnánás Termál SC - Vasas SC 21 - 23
17:00 Kispesti NKK - Csorvási SK 30 - 16
18:00 Nyíradonyi VVTK - DVSC-FÓRUM II. 10 - 0
2012. október 21. vasárnap
15:00 Hajdúböszörményi TE - Orosházi NKC 25 - 28
16:00 Kecskeméti NKSE - K. Szeged SE-Algyő 24 - 25
2012. október 27. szombat
16:00 Szeged-Kiskundorozsma KSE - Inárcs-Örkény KC 28 - 25
2012. október 28. vasárnap
15:00 Hajdúböszörményi TE - Kispesti NKK 24 - 34
16:00 Vasas SC - Nyíradonyi VVTK 35 - 33
16:00 Eszterházy KFSC-GloboSys - Csorvási SK 25 - 11
17:00 K. Szeged SE-Algyő - Hajdúnánás Termál SC 27 - 31
18:00 Orosházi NKC - Kecskeméti NKSE 25 - 18
18:00 DVSC-FÓRUM II. - Szent István SE Építők 0 - 10
2012. október 30. kedd
17:00 Szent István SE Építők - Szeged-Kiskundorozsma KSE 33 - 23
2012. november 3. szombat
14:00 Inárcs-Örkény KC - DVSC-FÓRUM II. 22 - 21
16:00 Hajdúnánás Termál SC - Orosházi NKC 23 - 25
17:00 Kispesti NKK - Eszterházy KFSC-GloboSys 35 - 37
18:00 K. Szeged SE-Algyő - Nyíradonyi VVTK 19 - 26
2012. november 4. vasárnap
13:00 Csorvási SK - Szeged-Kiskundorozsma KSE 28 - 19
16:00 Kecskeméti NKSE - Hajdúböszörményi TE 22 - 21
2012. november 10. szombat
15:00 Hajdúböszörményi TE - Hajdúnánás Termál SC 26 - 32
16:00 Szeged-Kiskundorozsma KSE - Eszterházy KFSC-GloboSys 25 - 21
18:00 Orosházi NKC - Nyíradonyi VVTK 29 - 29
18:00 K. Szeged SE-Algyő - Szent István SE Építők 24 - 25
2012. november 11. vasárnap
16:00 Kecskeméti NKSE - Kispesti NKK 28 - 33
16:00 Vasas SC - Inárcs-Örkény KC 28 - 26
18:00 DVSC-FÓRUM II. - Csorvási SK 31 - 26
2012. november 17. szombat
11:00 Szent István SE Építők - Orosházi NKC 30 - 23
14:00 Inárcs-Örkény KC - K. Szeged SE-Algyő 25 - 24
15:00 Eszterházy KFSC-GloboSys - DVSC-FÓRUM II. 47 - 22
15:00 Csorvási SK - Vasas SC 19 - 27
16:00 Hajdúnánás Termál SC - Kecskeméti NKSE 29 - 15
17:00 Kispesti NKK - Szeged-Kiskundorozsma KSE 25 - 19
18:00 Nyíradonyi VVTK - Hajdúböszörményi TE 34 - 24
2012. november 24. szombat
15:00 Hajdúböszörményi TE - Szent István SE Építők 25 - 25
16:00 Hajdúnánás Termál SC - Kispesti NKK 29 - 27
18:00 K. Szeged SE-Algyő - Csorvási SK 31 - 25
2012. november 25. vasárnap
16:00 Kecskeméti NKSE - Nyíradonyi VVTK 25 - 27
16:00 Vasas SC - Eszterházy KFSC-GloboSys 26 - 35
18:00 Orosházi NKC - Inárcs-Örkény KC 33 - 29
18:00 DVSC-FÓRUM II. - Szeged-Kiskundorozsma KSE 22 - 21
2012. december 1. szombat
11:00 Szent István SE Építők - Kecskeméti NKSE 33 - 23
15:00 Csorvási SK - Orosházi NKC 23 - 35
16:00 Szeged-Kiskundorozsma KSE - Vasas SC 29 - 33
16:00 Inárcs-Örkény KC - Hajdúböszörményi TE 26 - 25
17:00 Kispesti NKK - DVSC-FÓRUM II. 36 - 22
18:00 Nyíradonyi VVTK - Hajdúnánás Termál SC 32 - 26
2012. december 2. vasárnap
16:00 Eszterházy KFSC-GloboSys - K. Szeged SE-Algyő 38 - 23
2012. december 8. szombat
15:00 Hajdúböszörményi TE - Csorvási SK 26 - 20
16:00 Hajdúnánás Termál SC - Szent István SE Építők 31 - 26
17:00 Kispesti NKK - Nyíradonyi VVTK 22 - 30
18:00 Orosházi NKC - Eszterházy KFSC-GloboSys 25 - 34
18:00 K. Szeged SE-Algyő - Szeged-Kiskundorozsma KSE 20 - 28
2012. december 9. vasárnap
16:00 Kecskeméti NKSE - Inárcs-Örkény KC 25 - 29
16:00 Vasas SC - DVSC-FÓRUM II. 32 - 20
2012. december 14. péntek
15:30 Hajdúböszörményi TE - Eszterházy KFSC-GloboSys 30 - 38
2012. december 15. szombat
15:00 Csorvási SK - Kecskeméti NKSE 26 - 27
16:00 Szeged-Kiskundorozsma KSE - Orosházi NKC 27 - 26
17:00 Kispesti NKK - Vasas SC 29 - 30
2012. december 16. vasárnap
11:00 Szent István SE Építők - Nyíradonyi VVTK 30 - 33
2013. február 9. szombat
15:00 Csorvási SK - Hajdúnánás Termál SC 18 - 24
16:00 Inárcs-Örkény KC - Nyíradonyi VVTK 26 - 32
16:00 Szeged-Kiskundorozsma KSE - Hajdúböszörményi TE 32 - 21
17:00 Kispesti NKK - Szent István SE Építők 28 - 19
18:00 Orosházi NKC - DVSC-FÓRUM II. 27 - 32
2013. február 10. vasárnap
15:00 Vasas SC - K. Szeged SE-Algyő 39 - 25
16:00 Eszterházy KFSC-GloboSys - Kecskeméti NKSE 42 - 30
2013. február 16. szombat
15:00 Hajdúböszörményi TE - DVSC-FÓRUM II. 30 - 25
16:00 Hajdúnánás Termál SC - Eszterházy KFSC-GloboSys 21 - 28
18:00 Orosházi NKC - Vasas SC 26 - 23
2013. február 17. vasárnap
11:00 Szent István SE Építők - Inárcs-Örkény KC 22 - 24
15:00 K. Szeged SE-Algyő - Kispesti NKK 31 - 32
16:00 Kecskeméti NKSE - Szeged-Kiskundorozsma KSE 22 - 35
17:00 Nyíradonyi VVTK - Csorvási SK 36 - 29
2013. február 23. szombat
16:00 Szeged-Kiskundorozsma KSE - Hajdúnánás Termál SC 36 - 24
16:00 Inárcs-Örkény KC - Kispesti NKK 29 - 29
17:00 Eszterházy KFSC-GloboSys - Nyíradonyi VVTK 26 - 29
2013. február 24. vasárnap
15:00 Csorvási SK - Szent István SE Építők 19 - 24
15:00 K. Szeged SE-Algyő - Orosházi NKC 29 - 34
16:00 Vasas SC - Hajdúböszörményi TE 34 - 25
18:00 DVSC-FÓRUM II. - Kecskeméti NKSE 34 - 23
2013. március 2. szombat
14:00 Inárcs-Örkény KC - Csorvási SK 29 - 21
16:00 Kecskeméti NKSE - Vasas SC 21 - 33
16:00 Hajdúnánás Termál SC - DVSC-FÓRUM II. 31 - 22
17:00 Kispesti NKK - Orosházi NKC 27 - 22
2013. március 3. vasárnap
11:00 Szent István SE Építők - Eszterházy KFSC-GloboSys 23 - 33
15:00 Hajdúböszörményi TE - K. Szeged SE-Algyő 31 - 34
18:00 Nyíradonyi VVTK - Szeged-Kiskundorozsma KSE 28 - 23
2013. március 9. szombat
16:00 Szeged-Kiskundorozsma KSE - Szent István SE Építők 30 - 27
2013. március 10. vasárnap
15:00 K. Szeged SE-Algyő - Kecskeméti NKSE 34 - 25
15:00 Csorvási SK - Kispesti NKK 34 - 41
16:00 Vasas SC - Hajdúnánás Termál SC 31 - 33
16:00 Eszterházy KFSC-GloboSys - Inárcs-Örkény KC 34 - 28
18:00 DVSC-FÓRUM II. - Nyíradonyi VVTK 28 - 31
18:00 Orosházi NKC - Hajdúböszörményi TE 38 - 22
2013. március 16. szombat
15:00 Csorvási SK - Eszterházy KFSC-GloboSys 31 - 37
16:00 Inárcs-Örkény KC - Szeged-Kiskundorozsma KSE 31 - 27
2013. március 17. vasárnap
11:00 Szent István SE Építők - DVSC-FÓRUM II. 20 - 23
16:00 Kecskeméti NKSE - Orosházi NKC 29 - 38
2013. március 23. szombat
15:00 Hajdúböszörményi TE - Inárcs-Örkény KC 26 - 31
2013. március 27. szerda
18:00 Inárcs-Örkény KC - Kecskeméti NKSE 24 - 26
2013. április 5. péntek
18:00 Hajdúnánás Termál SC - K. Szeged SE-Algyő 30 - 30
2013. április 6. szombat
15:00 Hajdúböszörményi TE - Kecskeméti NKSE 27 - 30
16:00 Szeged-Kiskundorozsma KSE - Csorvási SK 33 - 23
18:00 Nyíradonyi VVTK - K. Szeged SE-Algyő 41 - 22
2013. április 7. vasárnap
16:00 Vasas SC - Szent István SE Építők 33 - 21
16:00 Eszterházy KFSC-GloboSys - Kispesti NKK 31 - 16
18:00 Orosházi NKC - Hajdúnánás Termál SC 27 - 28
18:00 DVSC-FÓRUM II. - Inárcs-Örkény KC 24 - 24
2013. április 10. szerda
18:00 Nyíradonyi VVTK - Vasas SC 26 - 25
2013. április 13. szombat
15:00 Csorvási SK - DVSC-FÓRUM II. 23 - 30
16:00 Hajdúnánás Termál SC - Hajdúböszörményi TE 37 - 28
17:00 Kispesti NKK - Kecskeméti NKSE 42 - 28
17:00 Inárcs-Örkény KC - Vasas SC 22 - 26
18:00 Nyíradonyi VVTK - Orosházi NKC 23 - 24
2013. április 14. vasárnap
11:00 Szent István SE Építők - K. Szeged SE-Algyő 29 - 18
16:00 Eszterházy KFSC-GloboSys - Szeged-Kiskundorozsma KSE 28 - 26
2013. április 20. szombat
16:00 Hajdúnánás Termál SC - Inárcs-Örkény KC 25 - 28
2013. április 21. vasárnap
17:00 Kispesti NKK - Hajdúböszörményi TE 43 - 23
2013. április 27. szombat
15:00 Kecskeméti NKSE - Hajdúnánás Termál SC 26 - 27
16:00 Szeged-Kiskundorozsma KSE - Kispesti NKK 31 - 25
17:00 Hajdúböszörményi TE - Nyíradonyi VVTK 22 - 35
18:00 Orosházi NKC - Szent István SE Építők 29 - 25
2013. április 28. vasárnap
15:00 Vasas SC - Csorvási SK 34 - 18
15:00 K. Szeged SE-Algyő - Inárcs-Örkény KC 32 - 39
18:00 DVSC-FÓRUM II. - Eszterházy KFSC-GloboSys 22 - 33
2013. május 4. szombat
15:00 Csorvási SK - K. Szeged SE-Algyő 30 - 33
16:00 Szeged-Kiskundorozsma KSE - DVSC-FÓRUM II. 22 - 20
17:00 Inárcs-Örkény KC - Orosházi NKC 20 - 21
18:00 Nyíradonyi VVTK - Kecskeméti NKSE 19 - 26
2013. május 5. vasárnap
11:00 Szent István SE Építők - Hajdúböszörményi TE 28 - 18
16:00 Eszterházy KFSC-GloboSys - Vasas SC 30 - 25
17:00 Kispesti NKK - Hajdúnánás Termál SC 27 - 25
2013. május 11. szombat
16:00 Hajdúnánás Termál SC - Nyíradonyi VVTK 30 - 27
2013. május 12. vasárnap
15:00 K. Szeged SE-Algyő - Eszterházy KFSC-GloboSys 27 - 45
16:00 Kecskeméti NKSE - Szent István SE Építők 22 - 24
16:00 Vasas SC - Szeged-Kiskundorozsma KSE 30 - 29
18:00 Orosházi NKC - Csorvási SK 32 - 19
18:00 DVSC-FÓRUM II. - Kispesti NKK 27 - 33
2013. május 17. péntek
17:15 Szent István SE Építők - Hajdúnánás Termál SC 27 - 27
2013. május 18. szombat
13:00 DVSC-FÓRUM II. - Vasas SC 34 - 31
15:00 Csorvási SK - Hajdúböszörményi TE 31 - 31
16:00 Szeged-Kiskundorozsma KSE - K. Szeged SE-Algyő 29 - 25
18:00 Nyíradonyi VVTK - Kispesti NKK 18 - 28
2013. május 19. vasárnap
16:00 Eszterházy KFSC-GloboSys - Orosházi NKC 38 - 30
2013. május 25. szombat
18:00 Nyíradonyi VVTK - Szent István SE Építők 24 - 21
18:00 Orosházi NKC - Szeged-Kiskundorozsma KSE 26 - 25
18:00 Eszterházy KFSC-GloboSys - Hajdúböszörményi TE 46 - 26
2013. május 26. vasárnap
15:00 K. Szeged SE-Algyő - DVSC-FÓRUM II. 23 - 26
16:00 Kecskeméti NKSE - Csorvási SK 33 - 32
16:00 Vasas SC - Kispesti NKK 28 - 25
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Eszterházy KFSC-GloboSys 26 24 0 2 881 636 245 48
2. Vasas SC 26 19 0 7 794 685 109 38
3. Nyíradonyi VVTK 26 18 1 7 724 616 108 37
4. Kispesti NKK 26 17 2 7 781 684 97 36
5. Orosházi NKC 26 16 1 9 744 699 45 33
6. Hajdúnánás Termál SC 26 15 2 9 703 683 20 32
7. Szeged-Kiskundorozsma KSE 26 15 0 11 676 628 48 30
8. Inárcs-Örkény KC 26 12 3 11 669 680 -11 27
9. DVSC-FÓRUM II. 26 13 1 12 642 671 -29 27
10. Szent István SE Építők 26 10 2 14 664 640 24 22
11. K. Szeged SE-Algyő 26 5 2 19 666 796 -130 12
12. Kecskeméti NKSE 26 6 0 20 618 776 -158 12
13. Hajdúböszörményi TE 26 2 3 21 652 813 -161 7
14. Csorvási SK 26 1 1 24 592 799 -207 3
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. SZABÓ EDINA Kispesti NKK 182 26
2. CSÁNYI ENIKŐ Hajdúnánás Termál SC 174 23
3. KARSAI ROBERTA Szeged-Kiskundorozsm 172 25
4. HÉJJAS TÍMEA Hajdúböszörményi TE 167 26
5. BALOGH-SILYE RITA ORSOLYA Hajdúböszörményi TE 160 26
6. LÉVAI ZSÓFIA Nyíradonyi VVTK 159 24
7. FÁBIÁN NÓRA Nyíradonyi VVTK 158 25
8. ARON ANDREA Szeged-Kiskundorozsm 154 25
9. KOVÁCS VIKTÓRIA Eszterházy KFSC-Glob 152 26
10. LÁSZLÓ BARBARA Eszterházy KFSC-Glob 150 26
11. TÓTH ORSOLYA Vasas SC 149 26
12. FORGÓ NIKOLETT K. Szeged SE-Algyő 148 26
13. GULYÁS NIKOLETT Inárcs-Örkény KC 132 26
14. PADOS MÓNIKA Eszterházy KFSC-Glob 122 26
15. SAJBEN REGINA Csorvási SK 122 26
16. MARINCSÁK NIKOLETT DVSC-FÓRUM II. 117 20
17. KRIZSÁN ALEXANDRA Vasas SC 115 26
18. SZARKÁNÉ SÜTŐ EDINA Nyíradonyi VVTK 113 23
19. RAVASZ MÁRTA Orosházi NKC 108 26
20. FEKETE BOZSANA Vasas SC 104 19
21. ROSZINSZKI NÓRA Kispesti NKK 103 26
22. WALFISCH MERCÉDESZ Csorvási SK 102 8
23. SZABÓ CSILLA Inárcs-Örkény KC 98 25
24. SZERZŐ REGINA Szent István SE Épít 98 25
25. VÖRÖS BETTINA Szent István SE Épít 98 12
26. HÁRS ADÉL Eszterházy KFSC-Glob 97 26
27. DOMOKOS KINGA Orosházi NKC 95 25
28. TOMOLYÁNÉ BAK JUDIT Vasas SC 93 26
29. SIMSIK CYNTIA Szent István SE Épít 92 12
30. GERZSÉNYI ANDREA Orosházi NKC 90 26
31. KISJUHÁSZ PETRA Kecskeméti NKSE 88 25
32. KOSIK ADÉL Kispesti NKK 87 25
33. DRAXLER ORSOLYA K. Szeged SE-Algyő 86 26
34. GYIMESI KITTI Eszterházy KFSC-Glob 86 26
35. VELKY VIKTÓRIA Szeged-Kiskundorozsm 85 25
36. PUHALÁK SZIDÓNIA K. Szeged SE-Algyő 82 11
37. HOMOKI REGINA K. Szeged SE-Algyő 81 25
38. HORVÁTH VANDA Inárcs-Örkény KC 81 26
39. PÁNCZÉL PETRA Szent István SE Épít 81 24
40. NAGY EMESE Csorvási SK 79 9
41. PRÓKAI ANETT Kecskeméti NKSE 79 25
42. SELMECI SAROLTA Kecskeméti NKSE 79 11
43. ALBERT HELGA Kispesti NKK 78 25
44. BUDAI MÓNIKA Kecskeméti NKSE 78 25
45. SZÁSZ RÉKA Orosházi NKC 77 25
46. LÁZÁR SZILVIA Kispesti NKK 76 26
47. DÁNÉ RITA Hajdúböszörményi TE 75 18
48. BOTTÓ RÓZSA Csorvási SK 74 19
49. ELHARDT EDINA Orosházi NKC 74 26
50. BUTT TÍMEA DVSC-FÓRUM II. 73 22
51. RÉDLI ANDREA Vasas SC 73 26
52. HORVÁTH ALEXA Inárcs-Örkény KC 71 9
53. BIRÓ NOÉMI Csorvási SK 70 26
54. KÖKÉNY NÓRA Inárcs-Örkény KC 68 26
55. KUTI SZANDRA Kispesti NKK 67 25
56. SZŰCS NIKOLETT Hajdúnánás Termál SC 67 22
57. ZSILÁK KATALIN Szeged-Kiskundorozsm 66 23
58. RAFFAI-SUCH TAMARA Orosházi NKC 64 26
59. VANCSA BARBARA Nyíradonyi VVTK 64 25
60. BEDE BERNADETT Kecskeméti NKSE 63 20
61. ZIHOR FLÓRA Hajdúnánás Termál SC 63 26
62. KINCS HENRIETTA Nyíradonyi VVTK 62 25
63. SZÁSZ IMOLA Inárcs-Örkény KC 62 26
64. POCSAI DORINA K. Szeged SE-Algyő 60 12
65. POÓR BRIGITTA Hajdúnánás Termál SC 60 26
66. BOGNÁR ZSUZSANNA Vasas SC 59 23
67. KISS ORSOLYA DVSC-FÓRUM II. 58 21
68. HORVÁTH CSILLA Nyíradonyi VVTK 57 25
69. KOVÁCS MAGDOLNA Hajdúnánás Termál SC 57 22
70. MAJOR LAURA Csorvási SK 57 25
71. BÁLINTOVÁ RÉKA DVSC-FÓRUM II. 56 18
72. BARDI FRUZSINA DVSC-FÓRUM II. 56 24
73. HORVÁTH MÓNIKA Kispesti NKK 56 26
74. BUGLYÓ ANIKÓ Hajdúböszörményi TE 55 25
75. MOLNÁR NIKOLETT Eszterházy KFSC-Glob 55 25
76. SOM ILDIKÓ DVSC-FÓRUM II. 55 9
77. DOBÓ ANDREA Szeged-Kiskundorozsm 54 24
78. PÁL EMESE RÉKA DVSC-FÓRUM II. 54 21
79. DEÁK BEÁTA DR. K. Szeged SE-Algyő 52 13
80. GLIBA VIKTÓRIA Inárcs-Örkény KC 52 25
81. CSÁKOVICS NÓRA Kecskeméti NKSE 50 15
82. MAKAI KRISZTINA Szent István SE Épít 50 12
83. SÁNTA MELINDA Kecskeméti NKSE 50 24
84. KOVÁCS BRIGITTA Orosházi NKC 49 26
85. TAKÁCS ANDREA Hajdúnánás Termál SC 49 13
86. CSICSÓSZKI DÓRA Hajdúnánás Termál SC 45 26
87. FORGÁCS JUDIT Eszterházy KFSC-Glob 45 20
88. FAZEKAS ZSUZSANNA Orosházi NKC 44 23
89. ANTAL JENIFER Orosházi NKC 42 24
90. EGERESI ZSUZSANNA Vasas SC 42 26
91. VADÁSZY ANIKÓ Szeged-Kiskundorozsm 42 23
92. MIKULA DÓRA DVSC-FÓRUM II. 40 18
93. DARABOS ERIKA Hajdúnánás Termál SC 39 26
94. FELSŐ ANNA Kecskeméti NKSE 22 5 39 24
Kispesti NKK 17 19
95. HÓDI SZILVIA K. Szeged SE-Algyő 39 23
96. KEREK ANIKÓ Hajdúböszörményi TE 39 16
97. TAKÁCS PETRA Hajdúnánás Termál SC 39 21
98. UJVÁRI DOROTTYA Szent István SE Épít 39 25
99. CSALA ANITA Szent István SE Épít 38 21
100. BALÁZS DÓRA Kispesti NKK 36 26
101. KALTENECKER ANETT DVSC-FÓRUM II. 36 24
102. MARTINEK EMŐKE Hajdúnánás Termál SC 36 26
103. SIMKÓ DOMINIKA Inárcs-Örkény KC 35 18
104. TAMÁS MELINDA Inárcs-Örkény KC 35 26
105. VIRÁG NOÉMI Szent István SE Épít 34 6
106. OLÁH HENRIETTA Kecskeméti NKSE 33 8
107. TOBAK LUCA Szent István SE Épít 33 25
108. KISS NÓRA Vasas SC 32 21
109. GÓDOR VIKTÓRIA Kispesti NKK 31 26
110. MÁRKI ÉVA MAGDOLNA Kecskeméti NKSE 31 6
111. DANCSÓ DALMA Orosházi NKC 30 23
112. KIRÁLY RAMÓNA Eszterházy KFSC-Glob 30 26
113. TARJÁNYI SZILVIA Vasas SC 30 17
114. KHOUILED SARAH Nyíradonyi VVTK 29 20
115. BARTA NIKOLETT BARBARA Nyíradonyi VVTK 27 24
116. MEZEI TÍMEA Vasas SC 27 13
117. PÓCSI KITTI Hajdúböszörményi TE 27 18
118. HUSZÁR VIKTÓRIA Kispesti NKK 26 13
119. KORMÁNY DÓRA K. Szeged SE-Algyő 26 13
120. NAGY IZABELLA Eszterházy KFSC-Glob 26 11
121. SEBESTYÉN ANETT Vasas SC 26 13
122. BALÁZS NIKOLETTA Eszterházy KFSC-Glob 25 24
123. BÁRKAI BIANKA Eszterházy KFSC-Glob 25 21
124. BENEDEK RÉKA Eszterházy KFSC-Glob 24 14
125. GERCSÓ DÓRA Szent István SE Épít 24 20
126. MÁRKUS PEÓNIA Hajdúböszörményi TE 24 21
127. FARKAS KITTY Orosházi NKC 23 22
128. NAGY NIKOLETT Hajdúnánás Termál SC 23 24
129. POPOL PETRA Csorvási SK 23 23
130. TÓTH BARBARA Szent István SE Épít 23 25
131. KRIVIK ANIKÓ K. Szeged SE-Algyő 22 13
132. TÓTH NÓRA Hajdúnánás Termál SC 22 19
133. BUGLYÓ ALEXANDRA Hajdúböszörményi TE 21 18
134. KOMSA KLAUDIA Vasas SC 21 25
135. LÁNG EMESE DVSC-FÓRUM II. 21 8
136. ORELL BETTINA Kecskeméti NKSE 20 12 21 21
Szeged-Kiskundorozsm 1 9
137. SIPOS ÉVA Hajdúböszörményi TE 20 12
138. SZŐKE ZSANETT Orosházi NKC 20 19
139. VÉR VIVIEN Szeged-Kiskundorozsm 20 24
140. GASKOVÁ RÉKA Eszterházy KFSC-Glob 19 26
141. KRÁNITZ ANDREA Hajdúböszörményi TE 10 7 19 19
Orosházi NKC 9 12
142. TÓTVÁRADI SOLANGE K. Szeged SE-Algyő 19 10
143. ZSIBRITA ORSOLYA Szeged-Kiskundorozsm 19 25
144. HUSZKA RENÁTA Szeged-Kiskundorozsm 18 25
145. KASZAI ZSANETT Csorvási SK 18 12
146. CSŐSZ TEKLA OLIMPIA DVSC-FÓRUM II. 17 14
147. MAURER SZANDRA Inárcs-Örkény KC 17 26
148. ERDEI ANETT DVSC-FÓRUM II. 16 10
149. KÁNTOR ILDIKÓ Kispesti NKK 15 24
150. DÁVID ZSUZSANNA Szeged-Kiskundorozsm 14 21
151. GÉRICZ BEATRIX Hajdúböszörményi TE 14 22
152. GREKSZA CSILLA Csorvási SK 14 23
153. KATONA LIZA Szent István SE Épít 14 6
154. MOLNÁR ANETT Hajdúnánás Termál SC 14 18
155. ZSÓLYOMI DORISZ Nyíradonyi VVTK 14 25
156. HORVÁTH VIKTÓRIA Vasas SC 12 17
157. MOLNÁR CSILLA Kecskeméti NKSE 12 25
158. SZABÓ LILLA Hajdúböszörményi TE 12 21
159. SZÉCSI REBEKA K. Szeged SE-Algyő 12 12
160. BLAHÓ RENÁTA Inárcs-Örkény KC 11 16
161. MOLNÁR BEATRIX Orosházi NKC 11 11
162. ŐRI ANNAMÁRIA Eszterházy KFSC-Glob 11 25
163. SÁRDI ALEXANDRA Eszterházy KFSC-Glob 11 4
164. VOLENCSIK ANNA K. Szeged SE-Algyő 11 10
165. DOBI MÁRIA Hajdúböszörményi TE 10 23
166. ERTL REBEKA Szent István SE Épít 10 4
167. GRANDJEAN GRÉTA Szeged-Kiskundorozsm 10 13
168. HOLLÓ ZSANETT Kecskeméti NKSE 10 23
169. MOCSÁRI MELINDA Szeged-Kiskundorozsm 10 19
170. NELLER ERIKA ZSÓFIA Csorvási SK 10 24
171. ORBÁN ENIKŐ Szent István SE Épít 10 18
172. TÓTH ANGELIKA Nyíradonyi VVTK 9 12
173. BAKOS ZSUZSANNA DVSC-FÓRUM II. 8 21
174. FEKETE KRISZTINA Hajdúnánás Termál SC 8 10
175. GULYÁS ZSÓFIA Nyíradonyi VVTK 8 25
176. BODÓ SÁRA DVSC-FÓRUM II. 7 19
177. KINCS EDINA Nyíradonyi VVTK 7 25
178. PETROVSZKI VIKTÓRIA Csorvási SK 7 2
179. TAKÁCS ALEXANDRA DVSC-FÓRUM II. 7 6
180. BAUER SZILVIA Inárcs-Örkény KC 6 9
181. BOKOR ESZTER Szent István SE Épít 6 23
182. HÁRSHEGYI NÓRA DVSC-FÓRUM II. 6 11
183. KEREZSI NIKOLETT Hajdúnánás Termál SC 6 24
184. ULMANN BERNADETT Orosházi NKC 6 12
185. VIDA ZSANETT Csorvási SK 6 25
186. ÁRNYAS PETRA DVSC-FÓRUM II. 5 9
187. NÉMET MÓNIKA K. Szeged SE-Algyő 5 5
188. PÓCSI JUDIT Hajdúböszörményi TE 5 7
189. URFI DOROTTYA Kispesti NKK 5 24
190. BARÁTH ZSANETT Csorvási SK 4 26
191. JANTÓ ADRIENN DVSC-FÓRUM II. 4 15
192. KÓKAI VIVIEN Vasas SC 4 6
193. KUN GRÉTA Nyíradonyi VVTK 4 25
194. MÉSZÁROS EDINA K. Szeged SE-Algyő 4 5 4 15
Szeged-Kiskundorozsm 0 10
195. PÁL DORINA FANNI DVSC-FÓRUM II. 4 6
196. SPETH EVELIN K. Szeged SE-Algyő 4 11
197. SZERÉNYI VIKTÓRIA KATALIN Vasas SC 4 17
198. TILKI ANDREA Hajdúböszörményi TE 4 4
199. VALACZKAI ERZSÉBET Csorvási SK 4 13
200. DEME TÍMEA Vasas SC 3 6
201. HÓDI RENÁTA K. Szeged SE-Algyő 3 6
202. KOVÁCS - SEBŐK STEFÁNIA K. Szeged SE-Algyő 3 12
203. VARGA DÓRA Hajdúböszörményi TE 3 5
204. DEBRECZENI KATA K. Szeged SE-Algyő 2 20
205. FABISZ DIÁNA Orosházi NKC 2 11
206. JUHÁSZ RENÁTA DVSC-FÓRUM II. 2 2
207. MIKLÓS MELINDA K. Szeged SE-Algyő 2 5
208. NAGY ZSÓFIA Szent István SE Épít 2 11
209. NÉMA ÁGNES Kecskeméti NKSE 2 13
210. SEPRÉNYI DÓRA Hajdúböszörményi TE 2 10
211. SOÓS MARTINA Szent István SE Épít 2 11
212. TAKÁCS DÓRA K. Szeged SE-Algyő 2 4
213. VÁGÓ MARIETTA Nyíradonyi VVTK 2 7
214. VARGA VIVIEN Hajdúböszörményi TE 2 23
215. BÁCS JÚLIA Nyíradonyi VVTK 1 21
216. DEÁK VIVIEN K. Szeged SE-Algyő 1 8
217. DOBÓ MÓNIKA Szeged-Kiskundorozsm 1 24
218. DUDÁS KATA Kecskeméti NKSE 1 9
219. DZUREK NIKOLETT Csorvási SK 1 13
220. FARKASINSZKI ZITA K. Szeged SE-Algyő 1 10
221. FEKETE DORINA Eszterházy KFSC-Glob 1 26
222. GYŐRI ÁGNES Kispesti NKK 1 26
223. HRANKAI REGINA Eszterházy KFSC-Glob 1 26
224. IVANICS-GYEMÓ ANITA Csorvási SK 1 23
225. KOVÁCS KRISZTINA Hajdúnánás Termál SC 1 10
226. KŐSZEGI DÓRA Kispesti NKK 1 23
227. KRÁNITZ ORSOLYA Hajdúböszörményi TE 1 3 1 5
Orosházi NKC 0 2
228. MOLNÁR TERÉZ Inárcs-Örkény KC 1 18
229. PUSKÁR KITTI Eszterházy KFSC-Glob 1 10
230. ALMÁSI DÓRA K. Szeged SE-Algyő 0 25
231. BALOGH DALMA Szent István SE Épít 0 7
232. BARKÓ ANNAMÁRIA Hajdúböszörményi TE 0 5
233. BERNÁTH DÓRA Hajdúböszörményi TE 0 4
234. BRUNNER ZSANETT Vasas SC 0 24
235. BUDAHÁZY PETRA VIRÁG Hajdúnánás Termál SC 0 2
236. CSÁKI VIKTÓRIA Csorvási SK 0 6
237. DARABOS ADRIEN Csorvási SK 0 11
238. DRAXLER DOROTTYA DÓRA K. Szeged SE-Algyő 0 2
239. FODOR EDIT Orosházi NKC 0 26
240. FORGÁCS SZIMONETTA Vasas SC 0 4
241. GALAMBOSSY ANDREA Hajdúböszörményi TE 0 12
242. GAVALLÉR FANNI DVSC-FÓRUM II. 0 1
243. GERCSÓ NÓRA Szent István SE Épít 0 23
244. GIRICZ LAURA GERDA K. Szeged SE-Algyő 0 3
245. GOMBOS BRENDA K. Szeged SE-Algyő 0 8
246. GOMBOS ZSUZSANNA Kecskeméti NKSE 0 4
247. GREGUS FANNI Orosházi NKC 0 3
248. HADAS KATALIN Nyíradonyi VVTK 0 6
249. HAJDU ANNA DVSC-FÓRUM II. 0 2
250. HALMOS NIKOLETTA Kispesti NKK 0 4
251. HERCZEG KATALIN Kecskeméti NKSE 0 6
252. HOFFMANN KITTI Kispesti NKK 0 14
253. HOMOKY ZSÓFIA Vasas SC 0 4
254. ILLÉS-SÜTŐ JUDIT DVSC-FÓRUM II. 0 20
255. JÓNÁS ÉVA DVSC-FÓRUM II. 0 4
256. JUHÁSZ FELÍCIA Hajdúnánás Termál SC 0 23
257. JUHÁSZ JUDIT Hajdúböszörményi TE 0 14
258. KÁDÁR CSENGE Szeged-Kiskundorozsm 0 1
259. KAPUSI DORINA Hajdúböszörményi TE 0 1
260. KERÉK FANNI Vasas SC 0 3
261. KIS FRANCISKA K. Szeged SE-Algyő 0 10
262. KISS BERNADETT DVSC-FÓRUM II. 0 3
263. KOLSOFSZKI NOÉMI Nyíradonyi VVTK 0 20
264. KOMSA NIKOLETT Vasas SC 0 1
265. KÓNYA KINGA Orosházi NKC 0 1
266. KOTHENCZ VIVIEN Orosházi NKC 0 25
267. KOVÁCS ENIKŐ Kecskeméti NKSE 0 18
268. KOVÁCS GABRIELLA Szeged-Kiskundorozsm 0 20
269. KÖDMÖN KRISZTINA Vasas SC 0 6
270. KUKLA ORSOLYA Csorvási SK 0 11
271. KVETÁK SZILVIA Inárcs-Örkény KC 0 26
272. LAKATOS ERIKA Hajdúnánás Termál SC 0 3
273. LÁNCOS BETTINA Inárcs-Örkény KC 0 5
274. MAKAI VERONIKA DVSC-FÓRUM II. 0 6
275. MARJAI DÓRA Hajdúböszörményi TE 0 17
276. MÁRTON BETTINA DVSC-FÓRUM II. 0 23
277. MÁRTON ENIKŐ Kecskeméti NKSE 0 24
278. MESZIÁR RAMÓNA Csorvási SK 0 8
279. MIKE MÁRIA Csorvási SK 0 14
280. NÁDHÁZI TÜNDE Kecskeméti NKSE 0 6
281. NÉMETH CSILLA Orosházi NKC 0 1
282. PALINCSÁR DORINA Kecskeméti NKSE 0 10
283. PONYI SZABINA Inárcs-Örkény KC 0 3
284. PUTZ KLAUDIA Vasas SC 0 12
285. RÁCZ VALENTINA LILI Kispesti NKK 0 7
286. RÉPÁS GEORGINA K. Szeged SE-Algyő 0 26
287. RIZMAJER PETRA Inárcs-Örkény KC 0 12
288. RUPA SZANDRA Inárcs-Örkény KC 0 1
289. SALÁNKI EMESE Hajdúnánás Termál SC 0 17
290. SAMU NIKOLETT Csorvási SK 0 23
291. SCHWARZ BARBARA Inárcs-Örkény KC 0 8 0 14
Vasas SC 0 6
292. SOÓ RÉKA K. Szeged SE-Algyő 0 3
293. SZABÓ EVELIN DVSC-FÓRUM II. 0 1
294. SZABÓ NIKOLETT Csorvási SK 0 3
295. SZALMA DÓRA Szeged-Kiskundorozsm 0 24
296. SZARVAS FLÓRA DVSC-FÓRUM II. 0 1
297. SZÉKELY ANDREA Inárcs-Örkény KC 0 24
298. SZÉLIG VIOLETTA Szent István SE Épít 0 25
299. SZEPESI BARBARA Kispesti NKK 0 10
300. SZIGETI KLÁRA Szeged-Kiskundorozsm 0 9
301. SZILÁGYI KRISZTINA Hajdúböszörményi TE 0 26
302. SZILÁGYI NIKOLETT Szent István SE Épít 0 24
303. SZŐNYI SÁRA Hajdúnánás Termál SC 0 5
304. TERENYI BIANKA Orosházi NKC 0 12
305. TOMCSIK JÚLIA Hajdúnánás Termál SC 0 24
306. TÖRÖK BIANKA K. Szeged SE-Algyő 0 6
307. TZINTZIS ALEXANDRA Vasas SC 0 25
308. ZSOLDOSNÉ LUKÁCS ERZSÉBET Kecskeméti NKSE 0 24
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó