Címjegyzék
KISISKOLÁS BAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
FOTÓ
VIDEÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Kisiskolás versenyek FU10
Tóth László régió
2017. október 7. szombat
Alsóörs, Városi Sportcsarnok
Alsóörsért Közalapítvány - Éles KISE II
Éles KISE II - DEVM Kézilabda Alapítvány
09:00 Alsóörsért Közalapítvány - DEVM Kézilabda Alapítvány 21 - 11
09:45 Éles KISE I - Telekom Veszprém 14 - 9
11:15 Alsóörsért Közalapítvány - Éles KISE I 9 - 24
12:00 DEVM Kézilabda Alapítvány - Telekom Veszprém 2 - 19
Balatonfüred, Eötvös Sportcsarnok
09:00 BKSE-Eötvös - Várpalotai BSK II. 15 - 7
09:45 Várpalotai BSK I. - Telekom Veszprém-Tapolca 14 - 12
11:00 Telekom Veszprém-Tapolca - Várpalotai BSK II. 17 - 16
11:45 BKSE-Eötvös - Várpalotai BSK I. 12 - 4
2017. október 8. vasárnap
Celldömölk, CVSE-Swietelsky Aréna
09:00 Celldömölki VSE - Büki TK Csepreg 15 - 6
09:45 Haladás VSE SKFT - Büki TK Lövő 33 - 7
10:30 Büki TK Csepreg - Győri FKKA II. 5 - 24
11:15 Celldömölki VSE - Győri FKKA I. 3 - 24
12:00 Büki TK Lövő - Győri FKKA II. 1 - 24
12:45 Győri FKKA I. - Haladás VSE SKFT 12 - 10
13:30 Büki TK Csepreg - Győri FKKA II. 4 - 28
14:15 Büki TK Lövő - Győri FKKA I. 0 - 27
15:00 Celldömölki VSE - Haladás VSE SKFT 3 - 13
2017. november 12. vasárnap
Ajka, Fekete Ált.Isk.
12:00 Ajkai Trampolin SE - Haladás VSE SKFT 8 - 19
12:40 Éles KISE I - Győri FKKA II. 26 - 6
13:20 BKSE-Eötvös - Győri FKKA III. 13 - 8
14:00 Haladás VSE SKFT - Győri FKKA I. 13 - 16
14:40 BKSE-Eötvös - Győri FKKA II. 8 - 12
15:20 Éles KISE II - Győri FKKA III. 16 - 10
16:00 Éles KISE I - Győri FKKA I. 22 - 10
16:40 Ajkai Trampolin SE - Éles KISE II 11 - 14
Veszprém, DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
00:00 Büki TK Csepreg - Alsóörsért Közalapítvány
00:00 Telekom Veszprém - Alsóörsért Közalapítvány
09:00 Telekom Veszprém - DEVM Kézilabda Alapítvány 24 - 2
09:40 Várpalotai BSK I. - Celldömölki VSE 16 - 7
10:20 Várpalotai BSK II. - DEVM Kézilabda Alapítvány 23 - 6
11:00 Telekom Veszprém Sümeg - Celldömölki VSE 5 - 9
11:40 Várpalotai BSK I. - Büki TK Csepreg 17 - 8
12:20 Várpalotai BSK II. - Büki TK Lövő 20 - 9
13:00 Telekom Veszprém-Tapolca - Telekom Veszprém Sümeg 23 - 3
13:40 Telekom Veszprém - Büki TK Csepreg 17 - 5
14:20 Büki TK Lövő - Telekom Veszprém-Tapolca 6 - 19
2017. december 3. vasárnap
Győr, Egyetemi labdajáték csarnok
13:30 Győri FKKA I. - Győri FKKA II. 15 - 11
14:10 Győri FKKA I. - Győri FKKA III. 14 - 11
14:50 Győri FKKA II. - Győri FKKA III. 17 - 7
Celldömölk, CVSE-Swietelsky Aréna
09:00 Celldömölki VSE - Büki TK Lövő 13 - 11
09:40 Büki TK Csepreg - Haladás VSE SKFT 7 - 23
10:20 Ajkai Trampolin SE - Celldömölki VSE 5 - 7
11:00 Büki TK Lövő - Büki TK Csepreg 14 - 17
11:40 Ajkai Trampolin SE - Haladás VSE SKFT 7 - 19
Veszprém, DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
09:00 Telekom Veszprém - Várpalotai BSK II. 24 - 8
09:40 DEVM Kézilabda Alapítvány - Várpalotai BSK I. 10 - 23
10:20 Telekom Veszprém - Éles KISE I 13 - 31
11:00 Várpalotai BSK I. - Várpalotai BSK II. 20 - 16
11:40 DEVM Kézilabda Alapítvány - Éles KISE I 1 - 49
12:20 Telekom Veszprém-Tapolca - BKSE-Eötvös 17 - 14
13:00 Alsóörsért Közalapítvány - Éles KISE II 9 - 18
13:40 BKSE-Eötvös - Telekom Veszprém Sümeg 25 - 2
14:20 Telekom Veszprém-Tapolca - Éles KISE II 20 - 11
15:00 Alsóörsért Közalapítvány - Telekom Veszprém Sümeg 16 - 5
2018. március 3. szombat
Balatonfüred, Eötvös Sportcsarnok
09:00 BKSE-Eötvös - Várpalotai BSK II. 16 - 11
09:40 Várpalotai BSK I. - Telekom Veszprém Sümeg 13 - 4
10:20 BKSE-Eötvös - Alsóörsért Közalapítvány 22 - 14
11:00 Telekom Veszprém-Tapolca - Várpalotai BSK II. 12 - 9
11:40 Alsóörsért Közalapítvány - Telekom Veszprém Sümeg 18 - 5
12:20 Telekom Veszprém-Tapolca - Várpalotai BSK I. 12 - 10
2018. március 4. vasárnap
Balatonfüred, Lóczy Gimnázium
09:00 Éles KISE II - DEVM Kézilabda Alapítvány 12 - 9
09:40 Győri FKKA II. - Ajkai Trampolin SE 18 - 6
10:20 Éles KISE II - Győri FKKA III. 11 - 17
11:00 DEVM Kézilabda Alapítvány - Haladás VSE SKFT 6 - 22
11:40 Győri FKKA III. - Ajkai Trampolin SE 12 - 4
12:20 Éles KISE I - Haladás VSE SKFT 30 - 10
13:00 Győri FKKA II. - Telekom Veszprém 12 - 19
13:40 Győri FKKA I. - Éles KISE I 9 - 26
14:20 Celldömölki VSE - Büki TK Lövő 11 - 10
15:00 Telekom Veszprém - Büki TK Csepreg 20 - 5
15:40 Győri FKKA I. - Büki TK Lövő 23 - 5
16:20 Celldömölki VSE - Büki TK Csepreg 9 - 7
2018. április 21. szombat
Veszprém, Városi Sportcsarnok
11:00 Telekom Veszprém - Győri FKKA II. 15 - 8
11:40 Éles KISE I - Győri FKKA I. 28 - 8
12:20 BKSE-Eötvös - Győri FKKA III. 17 - 12
13:00 Telekom Veszprém - Győri FKKA I. 13 - 8
13:40 BKSE-Eötvös - Győri FKKA II. 13 - 16
14:20 Éles KISE I - Győri FKKA III. 30 - 8
15:00 Telekom Veszprém - BKSE-Eötvös 21 - 6
15:40 Győri FKKA I. - Győri FKKA III. 20 - 16
16:20 Éles KISE I - Győri FKKA II. 23 - 11
2018. április 22. vasárnap
Bük, Városi Sportcsarnok
09:00 Büki TK Lövő - Telekom Veszprém Sümeg 15 - 6
09:40 Büki TK Csepreg - Várpalotai BSK II. 8 - 21
10:20 Haladás VSE SKFT - Várpalotai BSK I. 20 - 11
11:00 Büki TK Csepreg - Telekom Veszprém Sümeg 11 - 9
11:40 Büki TK Lövő - Várpalotai BSK I. 4 - 12
12:20 Haladás VSE SKFT - Várpalotai BSK II. 23 - 12
13:00 Várpalotai BSK I. - Büki TK Csepreg 15 - 7
13:40 Haladás VSE SKFT - Telekom Veszprém Sümeg 29 - 4
14:20 Büki TK Lövő - Várpalotai BSK II. 14 - 23
Alsóörs, Városi Sportcsarnok
10:00 Telekom Veszprém-Tapolca - Alsóörsért Közalapítvány 19 - 10
10:40 Éles KISE II - Celldömölki VSE 12 - 2
11:20 Alsóörsért Közalapítvány - Ajkai Trampolin SE 21 - 10
12:00 Telekom Veszprém-Tapolca - Celldömölki VSE 18 - 4
12:40 Ajkai Trampolin SE - Éles KISE II 11 - 16
13:20 Telekom Veszprém-Tapolca - DEVM Kézilabda Alapítvány 19 - 8
14:00 Alsóörsért Közalapítvány - Celldömölki VSE 24 - 8
14:40 Ajkai Trampolin SE - DEVM Kézilabda Alapítvány 13 - 8
2018. május 6. vasárnap
Bük, Városi Sportcsarnok
09:00 Büki TK Csepreg - Telekom Veszprém Sümeg 15 - 6
09:40 Büki TK Lövő - DEVM Kézilabda Alapítvány 19 - 17
10:20 Celldömölki VSE - Telekom Veszprém Sümeg 16 - 5
11:00 Büki TK Lövő - Várpalotai BSK I. 10 - 13
11:40 Alsóörsért Közalapítvány - Győri FKKA II. 12 - 21
12:20 DEVM Kézilabda Alapítvány - Győri FKKA III. 6 - 20
13:00 Győri FKKA I. - Alsóörsért Közalapítvány 23 - 12
13:40 Celldömölki VSE - Várpalotai BSK II. 3 - 26
14:20 Várpalotai BSK I. - Győri FKKA II. 9 - 12
15:00 Büki TK Csepreg - Győri FKKA III. 7 - 15
15:40 Győri FKKA I. - Várpalotai BSK II. 16 - 13
Szombathely, Haladás Sportkomplexum
09:00 Haladás VSE SKFT - Telekom Veszprém 14 - 25
09:40 Ajkai Trampolin SE - BKSE-Eötvös 13 - 12
10:20 Telekom Veszprém - Éles KISE II 19 - 4
11:00 Éles KISE I - BKSE-Eötvös 29 - 4
11:00 Haladás VSE SKFT - Ajkai Trampolin SE 22 - 12
12:20 Telekom Veszprém-Tapolca - Éles KISE II 21 - 5
13:00 Telekom Veszprém - BKSE-Eötvös 22 - 10
13:40 Haladás VSE SKFT - Éles KISE I 10 - 32
14:20 Telekom Veszprém-Tapolca - Ajkai Trampolin SE 11 - 2
15:00 Éles KISE I - Éles KISE II 23 - 11
RÉSZTVEVŐ GYERMEKEK
név csapat M
ÁCS BARNA Telekom Veszprém 14
BÁCSKAI BENCE Celldömölki VSE 14
BADICS GELLÉRT Éles KISE I 9
BAKOS KRISZTIÁN DEVM Kézilabda Alapítvány 8
BALASSA ÁDÁM Telekom Veszprém-Tapolca 13
BALIKÓ MÁTÉ SZABOLCS Büki TK Csepreg 5
BÁLINT LEVENTE Ajkai Trampolin SE 7
BALOGH CSABA Büki TK Lövő 10
BALOGH DÁNIEL BKSE-Eötvös 6
BARABÁS GERGŐ Telekom Veszprém 14
BÁRÁNY ÁGOSTON Telekom Veszprém Sümeg 11
BARCZA ÁDÁM Telekom Veszprém-Tapolca 9
BAUSZ GÁBOR Büki TK Lövő 12
BAUSZ MÁRK Büki TK Lövő 12
BECZE MÁRK ERIK Várpalotai BSK I. 10
BENIS BENCE Telekom Veszprém 12
BENKŐ OLIVÉR Várpalotai BSK I. 13
BERECZ BÁLINT Ajkai Trampolin SE 12
BERLIK BOTOND BKSE-Eötvös 14
BIRNBAUER ZSOMBOR Telekom Veszprém 12
BOA ATTILA Alsóörsért Közalapítvány 4
BÓDI MARCELL Büki TK Csepreg 14
BORBÁS GERGŐ DEVM Kézilabda Alapítvány 10
BORBÉLY GERGELY Várpalotai BSK II. 10
BRÁNYA BENEDEK Várpalotai BSK I. 11
BUSA JAKAB Büki TK Lövő 10
CZINTULA NIMRÓD DEVM Kézilabda Alapítvány 10
CZÖVEK DÁNIEL Haladás VSE SKFT 12
CSAJÁGI ÁLMOS BOLDIZSÁR Telekom Veszprém 12
CSERÉP TAMÁS Telekom Veszprém Sümeg 2
CSIKÓS DOMINIK Várpalotai BSK II. 8
CSIZMAZIA ANDRÁS Celldömölki VSE 13
CSÓI BARNABÁS Celldömölki VSE 9
CSORBA DOMINIK Győri FKKA II. 5
CSÓSZA KOPPÁNY BKSE-Eötvös 9
CSUKA DÁNIEL Celldömölki VSE 9
CSUTI CSONGOR Várpalotai BSK II. 13
DOBI DOMINIK Telekom Veszprém-Tapolca 13
DOMNÁNICS MÁRTON Büki TK Csepreg 14
DRAHOVSZKY MÁTÉ DEVM Kézilabda Alapítvány 2
EINREINHOFF BOTOND Telekom Veszprém 14
EKLEMOVIC MÁRKÓ Éles KISE I 14
ELEKES ROLAND Várpalotai BSK I. 13
ELLMANN BALÁZS BARNABÁS Ajkai Trampolin SE 6
ENDER DÁVID Telekom Veszprém 14
ENDER RICHÁRD Telekom Veszprém 14
ENGER CSANÁD Haladás VSE SKFT 13
ÉRCHEGYI MIRON BKSE-Eötvös 14
ERŐS ÁKOS BKSE-Eötvös 14
FALAKY MÁTYÁS Győri FKKA II. 14
FARKAS LÁSZLÓ Haladás VSE SKFT 15
FARKASDY BOTOND Éles KISE II 2
FERENCZI LEVENTE Ajkai Trampolin SE 3
FISCHER-KOVÁCS MILÁN Éles KISE II 2
FLEISZ PATRIK BENCE DEVM Kézilabda Alapítvány 2
FODOR BARNA Éles KISE II 11
FORINTOS ÁBEL Ajkai Trampolin SE 4
FRANK BENEDEK Büki TK Csepreg 14
FRENKL ATTILA SÁNDOR Telekom Veszprém Sümeg 11
FRITS MIRON KRISZTIÁN BKSE-Eötvös 12
GAJÁR VENCEL Alsóörsért Közalapítvány 11
GÁJER DÁVID Várpalotai BSK I. 13
GALAVICS GERGŐ Büki TK Lövő 12
GÁNCS-PETŐ LEVENTE Telekom Veszprém 14
GÁNCS-PETŐ MÁTÉ Telekom Veszprém 14
GARAI ZÉTÉNY PÉTER Éles KISE II 4
GÓG MÁRK ZSOLT Telekom Veszprém 12
GULYÁS DOMINIK Várpalotai BSK II. 5
GYÖRGYFALVAY LEVENTE Telekom Veszprém Sümeg 11
GYŐRI ATTILA Büki TK Csepreg 5
HAJDÚ ZSOMBOR BKSE-Eötvös 14
HAMVASI BALÁZS DEVM Kézilabda Alapítvány 12
HARNÓCZI ATTILA ZSOMBOR Telekom Veszprém-Tapolca 13
HEGYI BENCE Győri FKKA I. 4
HERCZEG DOMINIK Telekom Veszprém-Tapolca 13
HERTELENDY KENDE Telekom Veszprém Sümeg 4
HIDEG JÁNOS Győri FKKA III. 11
HORESTA DÁNIEL Telekom Veszprém-Tapolca 13
HORVÁTH ÁDÁM Telekom Veszprém Sümeg 11
HORVÁTH BENCE JÁNOS Várpalotai BSK II. 5
HORVÁTH MIHÁLY DZSÁSZTIN Ajkai Trampolin SE 10
HORVÁTH PATRIK Alsóörsért Közalapítvány 8
HORVÁTH PÉTER Győri FKKA III. 11
HŐGYE HAMZA Várpalotai BSK II. 11
HUBERT GERGŐ Várpalotai BSK I. 13
HUNYADVÁRI ÁKOS Éles KISE I 14
ILIÁS MÁTÉ Büki TK Csepreg 11
ILLÉS ÁDÁM Büki TK Lövő 3
ILLÉS ADRIÁN GÁBOR BKSE-Eötvös 9
ILLÉS DOMINIK Várpalotai BSK II. 13
JAKAB ZALÁN DEVM Kézilabda Alapítvány 12
JÁNVÁRI MILÁN Büki TK Lövő 14
JOÓS KRISTÓF Telekom Veszprém Sümeg 9
JUHÁSZ ÁLMOS ISTVÁN Győri FKKA III. 11
JUHÁSZ ZOLTÁN Büki TK Lövő 10
KALÓ BARNABÁS Győri FKKA III. 11
KANYÁR LÁSZLÓ Ajkai Trampolin SE 11
KARÁTH DOMINIK Éles KISE II 4
KATONA BÁLINT Celldömölki VSE 12
KEMECSEI KRISZTIÁN Győri FKKA II. 14
KINCSES OLIVÉR Várpalotai BSK II. 2
KIRÁLY BENCE BKSE-Eötvös 11
KISS BENEDEK Ajkai Trampolin SE 12
KISS MARCELL DEVM Kézilabda Alapítvány 10
KOCSIS BOTOND Győri FKKA I. 12
KOCSIS GYŐZŐ Telekom Veszprém-Tapolca 13
KOVÁCS ÁLMOS BKSE-Eötvös 8
KOVÁCS BENEDEK ÁDÁM Telekom Veszprém 14
KOVÁCS BOTOND MÁTÉ Haladás VSE SKFT 2
KOVÁCS DOMINIK Győri FKKA I. 5
KOVÁCS MARCELL BKSE-Eötvös 9
KOVÁCS MÁTÉ Éles KISE II 7
KOZMA LEVENTE PÉTER Győri FKKA II. 14
KOZÓ FLÓRIÁN Haladás VSE SKFT 3
KÖDÖS BENCE Celldömölki VSE 14
KÖVECSES MÁTÉ Győri FKKA I. 9
KRAUSZ MÁTÉ Győri FKKA III. 11
KRISÁK BARNA Ajkai Trampolin SE 9
KUGLICS KÁLMÁN PATRIK Haladás VSE SKFT 10
KUKORELLI VIKTOR Győri FKKA II. 14
KULACS KEVE BERTALAN Győri FKKA I. 14
KULCSÁR MÁTÉ Telekom Veszprém Sümeg 11
KULGER ÁRON DEVM Kézilabda Alapítvány 8
KUSTÁNCZI DÁRIUS Celldömölki VSE 3
KUSTÁNCZI OLIVÉR Celldömölki VSE 3
KUTI ZOLTÁN ÁDÁM DEVM Kézilabda Alapítvány 12
LADÁNYI DOMINIK Haladás VSE SKFT 5
LAKI MILÁN Várpalotai BSK II. 2
LAKK BENCE Várpalotai BSK II. 13
LANCZMANN MÁRK Várpalotai BSK II. 11
LENDVAI NOEL Győri FKKA III. 9
LENDVAI SZABOLCS Éles KISE II 11
LISCSAI ÁDÁM ZSOLT Várpalotai BSK I. 11
LORÁND LEVENTE Ajkai Trampolin SE 12
LŐWENBERGER LEVENTE BKSE-Eötvös 6
LUKÁCSI MÁRTON Győri FKKA I. 13
MAÁR MARCELL PÁL Celldömölki VSE 10
MADARÁSZ BENEDEK Győri FKKA III. 4
MAJOR ÁKOS Celldömölki VSE 14
MAJOR ÁKOS ÁRON Telekom Veszprém 12
MÁTÉS BENCE Haladás VSE SKFT 15
MATOS MIKSA Győri FKKA I. 5
MENCZEL DÁVID DEVM Kézilabda Alapítvány 8
MODORI ÁKOS Ajkai Trampolin SE 11
MOGYORÓSI MILÁN Haladás VSE SKFT 14
MOLNÁR ÁDÁM Várpalotai BSK I. 9
MOLNÁR DÁNIEL Várpalotai BSK II. 8
MOLNÁR GÁBOR Celldömölki VSE 4
MOLNÁR RAJMOND Várpalotai BSK I. 11
MOLNÁR SZILÁRD Győri FKKA I. 14
MOLNÁR ZSOMBOR Haladás VSE SKFT 5
MOLNÁR ZSOMBOR Győri FKKA III. 6
MÓRICZ GELLÉRT Győri FKKA II. 12
MÓROCZ MILÁN Éles KISE I 14
MÓTUSZ MÁRK ANDRÁS Győri FKKA II. 12
MUZSLAI DÁNIEL Győri FKKA III. 11
MÜLLER BOTOND Várpalotai BSK II. 2
NAGY BÁLINT Büki TK Lövő 9
NAGY BENEDEK OLIVÉR Várpalotai BSK I. 2
NAGY DÁNIEL GÁBOR Éles KISE I 4
NAGY KORNÉL Telekom Veszprém Sümeg 4
NAGY NIMRÓD BKSE-Eötvös 10
NÉMETH BENCE Győri FKKA I. 14
NÉMETH BOTOND Büki TK Csepreg 5
NÉMETH GERGŐ Győri FKKA II. 14
NÉMETH KRISTÓF Büki TK Lövő 14
NÉMETH LEVENTE Ajkai Trampolin SE 10
NÉMETH MARCELL Haladás VSE SKFT 10
NÉMETH MÁRK Haladás VSE SKFT 15
NÉMETH NOEL Telekom Veszprém Sümeg 7
NÉMETH PÉTER Győri FKKA II. 11
NÉMETH TAMÁS DEVM Kézilabda Alapítvány 2
NESZTOR-MARTSA ZSOMBOR Győri FKKA I. 7
NIKL BENDEGÚZ Büki TK Csepreg 9
OPAVSZKY OLIVÉR Telekom Veszprém-Tapolca 13
ORBÁN BOTOND Várpalotai BSK II. 5
ORTÓ BOTOND Győri FKKA I. 14
OTTÓ CSABA DEVM Kézilabda Alapítvány 11
ÖRVÉNYESI DÁVID Alsóörsért Közalapítvány 11
PÁL SZABOLCS Éles KISE I 14
PÁLÓCZI-VARGA LEVENTE Győri FKKA I. 5
PAPP MARTIN Celldömölki VSE 9
PATAKOS FILOMÉN Celldömölki VSE 5
PATOCSKAI NOEL Várpalotai BSK I. 6
PATONAI ÁKOS Várpalotai BSK II. 13
PAUER GERGŐ Győri FKKA I. 14
PEIDL GERGŐ ANDRÁS Ajkai Trampolin SE 12
PENCS PÉTER PÁL Éles KISE II 4
PETŐHÁZI TAMÁS Ajkai Trampolin SE 12
PILISI BENDEGÚZ DÁVID Alsóörsért Közalapítvány 2
PILLER ÁDÁM Győri FKKA III. 11
PINTÉR HUBA CSANÁD Alsóörsért Közalapítvány 11
PIUKOVICS NÁNDOR Győri FKKA I. 14
POHARÁNSZKI IVÁN Éles KISE I 14
PUKLER BARNABÁS Büki TK Lövő 2
PUKLER BENCE Büki TK Lövő 5
PUSKÁS BÁLINT Éles KISE I 12
RÁCZ MÁRTON BKSE-Eötvös 10
RADICS PATRIK RÓMEÓ Büki TK Csepreg 14
RÁKOCZI ANDRÁS Haladás VSE SKFT 15
RASCH VINCENT RICHARD Alsóörsért Közalapítvány 9
RÉCSEI ZOÁRD Várpalotai BSK II. 8
REIKORT JÁNOS VILMOS Telekom Veszprém 14
REMSEI MÁTÉ BKSE-Eötvös 12
RÓZSA KRISTÓF Alsóörsért Közalapítvány 9
SÁNDORFI CSONGOR Celldömölki VSE 10
SÁRIK DÁNIEL Ajkai Trampolin SE 11
SCHELL DÁNIEL Ajkai Trampolin SE 12
SCHMELKA BENCE Telekom Veszprém-Tapolca 11
SCHMIDT BÁLINT Alsóörsért Közalapítvány 9
SCHNEIDER MÁTÉ NOEL Ajkai Trampolin SE 12
SEGOVITS BALÁZS Győri FKKA II. 8
SIMON BENCE Telekom Veszprém Sümeg 8
SMERCSEK PÉTER Győri FKKA III. 11
SOMLÓVÁRI KORNÉL Éles KISE II 9
SOMOGYI DÁNIEL Várpalotai BSK I. 13
SOMOGYI MÁRK DEVM Kézilabda Alapítvány 6
STARK SZEBASZTIÁN Győri FKKA III. 7
STEIERLEIN VILMOS Éles KISE I 14
SULYOK BALÁZS Celldömölki VSE 9
SULYOK MÁTÉ Éles KISE I 4
SURÁNYI MÁRTON Várpalotai BSK I. 10
SZABÓ ÁKOS Celldömölki VSE 7
SZABÓ BARNABÁS Éles KISE II 9
SZABÓ MARCELL Telekom Veszprém-Tapolca 4
SZABÓ MÁTÉ Büki TK Lövő 11
SZAKONYI MÁRKÓ Celldömölki VSE 11
SZALAI REGŐ Éles KISE I 8
SZALAY GERGŐ Haladás VSE SKFT 7
SZÁNTAI-NAGY KENDE Győri FKKA I. 13
SZEGI MILÁN Telekom Veszprém-Tapolca 13
SZÉLL DÁNIEL Telekom Veszprém-Tapolca 11
SZENTE BALÁZS BKSE-Eötvös 14
SZENTGYÖRGYI ÁBEL BÁLINT Éles KISE I 12
SZÉPLAKI ZÉTA ZOLTÁN Éles KISE II 6
SZŐKE TAMÁS BERTALAN Alsóörsért Közalapítvány 11
SZÖKRÉNYES LÁSZLÓ DEVM Kézilabda Alapítvány 8
SZŰCS SZABOLCS Büki TK Csepreg 11
TAKÁCS CSONGOR GÁBOR Győri FKKA I. 5
TAKÁCS GERGELY Győri FKKA III. 5
TAKÁCS LÁSZLÓ RICHÁRD Telekom Veszprém-Tapolca 13
TAMÁS BARNABÁS Győri FKKA III. 8
TERBE MILÁN Várpalotai BSK II. 12
TOMBOR KRISTÓF Éles KISE I 11
TORMA TAMÁS Várpalotai BSK II. 5
TÓTH BERTALAN Haladás VSE SKFT 14
TÓTH BOTOND Telekom Veszprém Sümeg 9
TÓTH LÁSZLÓ Haladás VSE SKFT 6
TÓTH SZABOLCS Győri FKKA III. 9
TRÉGER DOMINIK Győri FKKA II. 14
TUPCSIA MÁRK Éles KISE II 9
VÁGNER MÁTÉ Várpalotai BSK I. 13
VÁGNER MILÁN Várpalotai BSK I. 13
VALENTE BÁLINT JÓZSEF Telekom Veszprém Sümeg 11
VALKÓ ÁDÁM GERGŐ Éles KISE I 14
VALKÓ PAPP BENEDEK Éles KISE II 11
VANDRA MÁTÉ ZOLTÁN Éles KISE I 8
VARGA BÁLINT Haladás VSE SKFT 4
VARGA BENCE Győri FKKA II. 14
VARGA BENJÁMIN Győri FKKA I. 6
VARGA MÁRK DEVM Kézilabda Alapítvány 2
VARGA TAMÁS BENCE Győri FKKA III. 11
VÉGH MILÁN Várpalotai BSK I. 7
VIDÉKI ZÉTÉNY Győri FKKA II. 14
VIGH PÉTER Büki TK Csepreg 13
WISER SOMA Győri FKKA II. 12
ZSÖMLE ÁDÁM Büki TK Csepreg 12
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó