Címjegyzék
KISISKOLÁS BAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
FOTÓ
VIDEÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Kisiskolás versenyek FU9
Tóth László régió
2017. október 14. szombat
Bük, Városi Sportcsarnok
09:00 Büki TK Bő - Büki TK Csepreg 1 - 5
09:40 Büki TK Lövő - Haladás VSE SKFT 10 - 12
11:00 Büki TK Csepreg - Haladás VSE SKFT 3 - 19
11:40 Büki TK Bő - Büki TK Lövő 3 - 24
13:00 Büki TK Bő - Haladás VSE SKFT 0 - 26
13:40 Büki TK Csepreg - Büki TK Lövő 5 - 18
Tapolca, Csermák József Rendezvénycsarnok
08:30 Tapolca VSE - Ajkai Trampolin SE 3 7 - 19
09:10 Ajkai Trampolin SE 2 - Ajkai Trampolin SE 1 4 - 12
10:10 Tapolca VSE - Ajkai Trampolin SE 2 2 - 18
10:50 Ajkai Trampolin SE 1 - Ajkai Trampolin SE 3 14 - 9
11:50 Tapolca VSE - Ajkai Trampolin SE 1 4 - 29
12:30 Ajkai Trampolin SE 2 - Ajkai Trampolin SE 3 16 - 14
Veszprém, Deák Ferenc Ált. Isk.*
09:00 DEVM Veszprém - Balatonfüred KSKA 29 - 7
09:40 DEVM Zirc - Várpalotai BSK II. 9 - 30
10:20 Várpalotai BSK I. - Győri FKKA 6 - 29
11:00 DEVM Zirc - Balatonfüred KSKA 9 - 23
11:40 DEVM Veszprém - Várpalotai BSK I. 41 - 4
12:20 DEVM Zirc - Győri FKKA 7 - 29
13:00 DEVM Veszprém - Várpalotai BSK II. 27 - 16
13:40 Balatonfüred KSKA - Várpalotai BSK I. 20 - 9
14:20 Várpalotai BSK II. - Győri FKKA 14 - 18
2017. november 18. szombat
Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont*
09:00 Győri FKKA - DEVM Zirc 26 - 10
09:40 Éles KISE II - Balatonfüred KSKA 15 - 7
10:20 Éles KISE I - Győri FKKA 13 - 10
11:00 Éles KISE II - DEVM Zirc 20 - 14
11:40 Balatonfüred KSKA - Éles KISE I 10 - 26
12:20 Éles KISE II - Győri FKKA 17 - 24
13:00 Éles KISE I - DEVM Zirc 26 - 9
2017. november 19. vasárnap
Ajka, Fekete Ált.Isk.
09:00 Ajkai Trampolin SE 1 - Büki TK Bő 25 - 0
09:40 Ajkai Trampolin SE 2 - Büki TK Csepreg 9 - 9
10:20 Ajkai Trampolin SE 3 - Büki TK Lövő 16 - 13
11:00 Ajkai Trampolin SE 1 - Haladás VSE SKFT 7 - 10
11:40 Ajkai Trampolin SE 2 - Büki TK Bő 15 - 1
12:20 Ajkai Trampolin SE 3 - Büki TK Csepreg 15 - 9
13:00 Ajkai Trampolin SE 2 - Büki TK Lövő 9 - 19
13:40 Ajkai Trampolin SE 3 - Haladás VSE SKFT 7 - 11
Veszprém, Deák Ferenc Ált. Isk.*
09:00 DEVM Veszprém - Telekom Veszprém Tapolca 28 - 17
09:40 Várpalotai BSK I. - Várpalotai BSK II. 9 - 21
10:20 DEVM Veszprém - Tapolca VSE 37 - 4
11:00 Telekom Veszprém Tapolca - Várpalotai BSK II. 13 - 27
11:40 Várpalotai BSK I. - Tapolca VSE 18 - 9
12:20 DEVM Veszprém - Várpalotai BSK II. 25 - 17
13:00 Telekom Veszprém Tapolca - Várpalotai BSK I. 18 - 10
2017. december 9. szombat
Várpalota, Gál Gyula Sportcsarnok
09:00 Várpalotai BSK I. - Ajkai Trampolin SE 3 14 - 19
09:40 Várpalotai BSK II. - Ajkai Trampolin SE 2 19 - 8
10:20 Ajkai Trampolin SE 1 - Balatonfüred KSKA 11 - 8
11:00 Ajkai Trampolin SE 3 - Várpalotai BSK II. 12 - 19
11:40 Várpalotai BSK I. - Ajkai Trampolin SE 1 10 - 15
12:20 Ajkai Trampolin SE 2 - Balatonfüred KSKA 5 - 14
13:00 Várpalotai BSK II. - Ajkai Trampolin SE 1 22 - 9
13:40 Várpalotai BSK I. - Balatonfüred KSKA 8 - 12
Veszprém, Deák Ferenc Ált. Isk.*
09:00 DEVM Veszprém - Éles KISE II 23 - 9
09:40 DEVM Zirc - Éles KISE I 5 - 21
10:20 DEVM Veszprém - Start SE Szentkirályszaba 21 - 9
11:00 DEVM Zirc - ETO FKC KFT 3 - 15
11:40 Éles KISE I - Haladás VSE SKFT 12 - 6
12:20 Éles KISE II - Start SE Szentkirályszaba 13 - 12
13:00 Haladás VSE SKFT - ETO FKC KFT 16 - 6
13:40 Start SE Szentkirályszaba - DEVM Zirc 13 - 12
14:20 Éles KISE I - Haladás VSE SKFT 13 - 7
15:00 DEVM Veszprém - ETO FKC KFT 32 - 11
2017. december 10. vasárnap
Tapolca, Csermák József Rendezvénycsarnok
09:00 Tapolca VSE - Büki TK Lövő 6 - 12
09:40 Telekom Veszprém Tapolca - Büki TK Csepreg 23 - 7
10:20 Büki TK Lövő - Büki TK Bő 11 - 8
11:00 Tapolca VSE - Győri FKKA 7 - 29
11:40 Telekom Veszprém Tapolca - Büki TK Bő 21 - 3
13:00 Tapolca VSE - Büki TK Csepreg 8 - 7
13:40 Telekom Veszprém Tapolca - Győri FKKA 16 - 15
14:20 Büki TK Csepreg - Büki TK Bő 12 - 8
2018. március 10. szombat
Várpalota, Gál Gyula Sportcsarnok
09:00 Várpalotai BSK I. - Start SE Szentkirályszaba 10 - 15
09:40 Büki TK Bő - Tapolca VSE 5 - 17
10:20 Start SE Szentkirályszaba - Haladás VSE SKFT 8 - 9
11:00 Büki TK Lövő - Tapolca VSE 24 - 14
11:40 Büki TK Bő - Haladás VSE SKFT 0 - 24
12:20 Büki TK Csepreg - Várpalotai BSK I. 18 - 9
13:00 Büki TK Lövő - Start SE Szentkirályszaba 14 - 16
13:40 Büki TK Csepreg - Tapolca VSE 20 - 5
14:20 Büki TK Bő - Várpalotai BSK I. 1 - 24
15:00 Büki TK Csepreg - Haladás VSE SKFT 3 - 5
2018. március 11. vasárnap
Ajka, Fekete Ált.Isk.
09:00 Ajkai Trampolin SE 3 - Telekom Veszprém Tapolca 5 - 19
09:40 Ajkai Trampolin SE 2 - DEVM Zirc 11 - 8
10:20 Ajkai Trampolin SE 1 - Balatonfüred KSKA 16 - 5
11:00 Ajkai Trampolin SE 2 - Telekom Veszprém Tapolca 7 - 21
11:40 Ajkai Trampolin SE 1 - DEVM Zirc 17 - 6
12:20 Ajkai Trampolin SE 3 - Balatonfüred KSKA 7 - 12
13:00 Ajkai Trampolin SE 1 - Telekom Veszprém Tapolca 11 - 19
13:40 Ajkai Trampolin SE 3 - DEVM Zirc 10 - 13
14:20 Ajkai Trampolin SE 2 - Balatonfüred KSKA 7 - 11
Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont*
09:40 Győri FKKA - Éles KISE II 16 - 10
10:20 DEVM Veszprém - Éles KISE I 20 - 21
11:00 Győri FKKA - Várpalotai BSK II. 11 - 15
11:40 DEVM Veszprém - Éles KISE II 26 - 12
12:20 Éles KISE I - ETO FKC KFT 19 - 10
13:00 Várpalotai BSK II. - Éles KISE II 22 - 8
13:40 DEVM Veszprém - ETO FKC KFT 27 - 10
14:20 Éles KISE I - Várpalotai BSK II. 26 - 16
15:00 Győri FKKA - ETO FKC KFT 21 - 16
2018. április 7. szombat
Balatonfüred, Eötvös Sportcsarnok
09:00 Balatonfüred KSKA - Éles KISE I 6 - 15
09:40 DEVM Veszprém - Start SE Szentkirályszaba 32 - 10
10:20 Éles KISE I - Győri FKKA 17 - 11
11:00 DEVM Veszprém - Telekom Veszprém Tapolca 27 - 21
11:40 Balatonfüred KSKA - Győri FKKA 15 - 22
12:20 Start SE Szentkirályszaba - Éles KISE I 12 - 17
13:00 Éles KISE II - DEVM Veszprém 13 - 23
13:40 Start SE Szentkirályszaba - Telekom Veszprém Tapolca 10 - 29
14:20 Éles KISE II - Győri FKKA 11 - 17
15:00 Balatonfüred KSKA - Telekom Veszprém Tapolca 13 - 17
2018. április 8. vasárnap
Répcelak, Répce Sportcsarnok
09:00 Büki TK Lövő - Ajkai Trampolin SE 1 8 - 28
09:40 Büki TK Bő - Ajkai Trampolin SE 2 1 - 19
10:20 Büki TK Csepreg - Ajkai Trampolin SE 3 11 - 12
11:00 Büki TK Bő - Ajkai Trampolin SE 1 1 - 22
11:40 Büki TK Csepreg - Ajkai Trampolin SE 2 8 - 14
12:20 Büki TK Lövő - Ajkai Trampolin SE 3 17 - 12
13:00 Büki TK Csepreg - Ajkai Trampolin SE 1 4 - 16
13:40 Büki TK Lövő - Ajkai Trampolin SE 2 15 - 19
14:20 Büki TK Bő - Ajkai Trampolin SE 3 2 - 16
Szombathely, Haladás Sportkomplexum
00:00 ETO FKC KFT - Várpalotai BSK I.
00:00 DEVM Zirc - ETO FKC KFT
00:00 ETO FKC KFT - Várpalotai BSK II.
10:20 Tapolca VSE - Várpalotai BSK II. 10 - 22
11:00 Haladás VSE SKFT - DEVM Zirc 14 - 13
11:40 Tapolca VSE - Várpalotai BSK I. 10 - 16
12:20 Haladás VSE SKFT - Várpalotai BSK II. 11 - 12
13:00 Tapolca VSE - DEVM Zirc 9 - 18
13:40 Haladás VSE SKFT - Várpalotai BSK I. 16 - 8
2018. május 12. szombat
Veszprém, Városi Sportcsarnok
11:00 Éles KISE II - Ajkai Trampolin SE 1 10 - 15
11:40 Éles KISE I - Ajkai Trampolin SE 2 24 - 12
12:20 Ajkai Trampolin SE 3 - Start SE Szentkirályszaba 15 - 17
13:00 Ajkai Trampolin SE 1 - Várpalotai BSK II. 13 - 13
13:40 Ajkai Trampolin SE 2 - Start SE Szentkirályszaba 21 - 19
14:20 Éles KISE II - Ajkai Trampolin SE 3 16 - 18
15:00 Éles KISE I - Várpalotai BSK II. 21 - 15
Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont*
09:00 Győri FKKA - Haladás VSE SKFT 10 - 10
09:40 ETO FKC KFT - Büki TK Bő 18 - 4
10:20 Győri FKKA - Büki TK Lövő 23 - 18
11:00 Büki TK Bő - Haladás VSE SKFT 3 - 21
11:40 ETO FKC KFT - Győri FKKA 10 - 22
12:20 Büki TK Lövő - Haladás VSE SKFT 7 - 19
2018. május 13. vasárnap
Veszprém, Deák Ferenc Ált. Isk.*
09:00 DEVM Veszprém - Tapolca VSE 28 - 12
09:40 VEMAFI KC I. - Telekom Veszprém Tapolca 2 - 34
10:20 Várpalotai BSK I. - VEMAFI KC II. 25 - 6
11:00 VEMAFI KC I. - Tapolca VSE 2 - 22
11:40 VEMAFI KC II. - Telekom Veszprém Tapolca 5 - 39
12:20 DEVM Veszprém - Várpalotai BSK I. 26 - 12
RÉSZTVEVŐ GYERMEKEK
név csapat M
ÁCS ZÉTÉNY Tapolca VSE 16
ANDA ÁDÁM Ajkai Trampolin SE 2 16
ANDA DÁVID Ajkai Trampolin SE 2 16
BADICS GELLÉRT Éles KISE I 10
BAGYINSZKI SOMA DEVM Veszprém 11
BAKOS BALÁZS Telekom Veszprém Tapolca 3
BAKOS KRISZTIÁN DEVM Zirc 11
BALASSA ÁDÁM Telekom Veszprém Tapolca 9 11
Telekom Veszprém Tapolca 2
BALÁZS ÁKOS Balatonfüred KSKA 3
BALIKÓ MÁTÉ SZABOLCS Büki TK Csepreg 3
BÁLINT LEVENTE Ajkai Trampolin SE 1 13
BALOGH BENDEGÚZ Balatonfüred KSKA 13
BALOGH CSABA Büki TK Lövő 10
BALOGH PÉTER BOLDIZSÁR VEMAFI KC I. 2
BARAI RÓBERT ADRIÁN Tapolca VSE 16
BARANCSOK MILÁN Tapolca VSE 16
BAUSZ GÁBOR Büki TK Lövő 14
BAUSZ MÁRK Büki TK Lövő 14
BECZE MÁRK ERIK Várpalotai BSK I. 16
BÉKÉSI BENEDEK DEVM Veszprém 13
BERECZ BÁLINT Ajkai Trampolin SE 1 16
BODNÁR DORIÁN NÁTÁN Balatonfüred KSKA 13
BORBÁS GERGŐ DEVM Zirc 14
BORBÉLY GERGELY Várpalotai BSK II. 16
BORSZÉKI LAJOS Balatonfüred KSKA 3
BOZSOKI NOEL Büki TK Csepreg 11
BRÁNYA BENEDEK Várpalotai BSK I. 14
BURJÁN BOTOND VEMAFI KC II. 2
BUSA JAKAB Büki TK Lövő 5
BUÚS BOLDIZSÁR TAMÁS Büki TK Csepreg 3
CZAKLER DOMINIK Éles KISE II 2
CZINCZÁS BARNA DEVM Veszprém 16
CZINEGE LEVENTE Tapolca VSE 5
CZINTULA NIMRÓD DEVM Zirc 14
CZÖVEK DÁNIEL Haladás VSE SKFT 17
CSEHI PÉTER ETO FKC KFT 8
CSIKÓS DOMINIK Várpalotai BSK II. 13
CSIZMAZIA ÁRON ETO FKC KFT 6
CSÓKA BALÁZS TAMÁS Várpalotai BSK I. 4
CSOMA ELIOT LEVENTE Tapolca VSE 14
DAJKA LEVENTE Ajkai Trampolin SE 3 16
DIENES KÁROLY Start SE Szentkirályszaba 8
DOBOVÁNSZKY ÁBEL Büki TK Lövő 11
DOMNÁNICS MÁRTON Büki TK Csepreg 14
DOROS ÁKOS ETO FKC KFT 5
DURMICS ATTILA VEMAFI KC II. 2
DVORNIK ÁKOS VEMAFI KC I. 2
DVORNIK CSABA VEMAFI KC I. 2
EGYHÁZI KRISTÓF Győri FKKA 6
ELEKES ROLAND Várpalotai BSK I. 13
ELLMANN BALÁZS BARNABÁS Ajkai Trampolin SE 1 13
ENGER CSANÁD Haladás VSE SKFT 14
FÁBIÁN ZOLTÁN Start SE Szentkirályszaba 11
FARKAS ÁDÁM SZILÁRD Haladás VSE SKFT 9
FARKAS MÁTÉ Telekom Veszprém Tapolca 8 10
Telekom Veszprém Tapolca 2
FARKAS PÉTER Éles KISE II 12
FARKAS ZEKŐ MÁRIÓ Büki TK Csepreg 3
FAZEKAS ÁRON NÁNDOR Éles KISE II 12
FERENCZI LEVENTE Ajkai Trampolin SE 3 16
FILE DÁVID MÁRK DEVM Veszprém 14
FISCHER-KOVÁCS MILÁN Éles KISE I 14
FORGÁCS KONRÁD Várpalotai BSK I. 7
FORGÁCS OLIVÉR Várpalotai BSK II. 4
FRANK BENEDEK Büki TK Csepreg 14
GALAVICS GERGŐ Büki TK Lövő 11
GICZI ADRIÁN Büki TK Bő 16
GÖNCZI MÁTÉ ZOLTÁN Éles KISE II 4
GÖRÖG NOEL ATTILA DEVM Veszprém 3 8
Éles KISE I 5
GYARMATI FERENC Balatonfüred KSKA 14
GYŐRI ATTILA Büki TK Csepreg 3
GYURÁKOVICS ÁKOS Ajkai Trampolin SE 2 16
GYÜRÜSI BENCE BOTOND Ajkai Trampolin SE 3 8
HAJDÚ MÁTYÁS ETO FKC KFT 5
HALMOS BÁLINT DEVM Veszprém 16
HARNÓCZI ATTILA ZSOMBOR Telekom Veszprém Tapolca 12 14
Telekom Veszprém Tapolca 2
HEGYI BENCE Győri FKKA 13
HENN DÁVID Balatonfüred KSKA 14
HERCZEG DOMINIK Telekom Veszprém Tapolca 12 14
Telekom Veszprém Tapolca 2
HIRT ZSOMBOR Éles KISE I 14
HOFFER HUBA DEVM Veszprém 1
HOLLÓ BÁLINT HUNOR Éles KISE II 8
HOLLÓ DÁVID BALÁZS Éles KISE II 10
HORESTA DÁNIEL Telekom Veszprém Tapolca 9 11
Telekom Veszprém Tapolca 2
HORVÁTH ÁKOS Éles KISE II 10
HORVÁTH ARNOLD LEVENTE VEMAFI KC I. 2
HORVÁTH CSANÁD Haladás VSE SKFT 9
HORVÁTH DÁNIEL ETO FKC KFT 8
HORVÁTH DÁNIEL DEVM Veszprém 12
HORVÁTH DÁVID Balatonfüred KSKA 3
HORVÁTH MIHÁLY DZSÁSZTIN Ajkai Trampolin SE 1 16
HORVÁTH SZILÁRD ETO FKC KFT 2
HŐGYE HAMZA Várpalotai BSK II. 16
HRICZU ZSOMBOR Ajkai Trampolin SE 3 16
ILIÁS MÁTÉ Büki TK Csepreg 14
ILLÉS ÁDÁM Büki TK Lövő 8
ISTVÁNDI CSONGOR VEMAFI KC II. 2
IVÁNCSIK MÁTÉ DEVM Veszprém 16
JÁHNI SEBESTYÉN DEVM Veszprém 16
JAKAB ZALÁN DEVM Zirc 14
JÁNOSI RICHÁRD ISTVÁN Büki TK Bő 13
JÁNVÁRI MILÁN Büki TK Lövő 10
JUHÁSZ ZOLTÁN Büki TK Lövő 9
JUHÁSZ-MAMUZSITY ÁKOS Várpalotai BSK I. 4
KAISER MÁRK Éles KISE II 12
KÁLDI PÉTER Büki TK Bő 16
KANYÁR LÁSZLÓ Ajkai Trampolin SE 1 16
KARÁTH DOMINIK Éles KISE II 6
KATONA LEVENTE Start SE Szentkirályszaba 8
KAUFMANN ROLAND Ajkai Trampolin SE 2 14
KIRÁLY ÁRMIN Tapolca VSE 2
KIS BENJÁMIN Start SE Szentkirályszaba 8
KISS BENEDEK Ajkai Trampolin SE 2 16
KISS XAVÉR VENDEL VEMAFI KC II. 2
KORONCZAI ÁDÁM Balatonfüred KSKA 8
KOVÁCS ÁRON ETO FKC KFT 5
KOVÁCS ÁRON DÁNIEL Telekom Veszprém Tapolca 7 9
Telekom Veszprém Tapolca 2
KOVÁCS BALÁZS MÁRK Telekom Veszprém Tapolca 8 10
Telekom Veszprém Tapolca 2
KOVÁCS HUNOR Büki TK Lövő 10
KOVÁCS MÁTÉ Éles KISE I 13
KOVÁCS NOEL DEVM Zirc 10
KOVÁCS VINCE Start SE Szentkirályszaba 8
KOZÓ FLÓRIÁN Haladás VSE SKFT 16
KÖVI MÁTÉ ETO FKC KFT 8
KRISÁK BARNA Ajkai Trampolin SE 1 10
KUKORELLI VIKTOR Győri FKKA 15
KULACS KEVE BERTALAN Győri FKKA 13
KURUCZ ARTÚR VEMAFI KC I. 2
KUTI PÉTER Balatonfüred KSKA 14
KUTI ZOLTÁN ÁDÁM DEVM Zirc 14
LÁBAS ÁRON Várpalotai BSK II. 16
LACKENBACHER ZALÁN DEVM Veszprém 13
LACZKÓ BENEDEK Ajkai Trampolin SE 3 16
LADÁNYI DOMINIK Haladás VSE SKFT 6
LAKI MILÁN Várpalotai BSK II. 4
LAKK BENCE Várpalotai BSK II. 15
LÁSZLÓ SZILÁRD Büki TK Bő 16
LENHOFFER BOTOND PÉTER VEMAFI KC I. 2
LÉVAI BOTOND Ajkai Trampolin SE 1 2
LISCSAI ÁDÁM ZSOLT Várpalotai BSK I. 14
LORÁND LEVENTE Ajkai Trampolin SE 2 16
LŐRE LÁSZLÓ Start SE Szentkirályszaba 6
LŐRINCZ DÁVID CSABA Büki TK Bő 16
LUKÁCSI MÁRTON Győri FKKA 14
MAJLIK BÁLINT Start SE Szentkirályszaba 8
MARTON ÁKOS Büki TK Bő 13
MÁTÉ FÉLIX Start SE Szentkirályszaba 11
MAYER BENCE Tapolca VSE 16
MECSÉRI DÁVID ALEX Ajkai Trampolin SE 3 11
MODORI ÁKOS Ajkai Trampolin SE 1 16
MOLNÁR MÁRK Várpalotai BSK I. 3
MOLNÁR RAJMOND Várpalotai BSK I. 16
MOLNÁR ZSOMBOR Haladás VSE SKFT 9
MOÓR BENEDEK KONRÁD Éles KISE II 9
MÓRICZ GELLÉRT Győri FKKA 15
MÜLLER BOTOND Várpalotai BSK II. 3
NAGY DÁNIEL GÁBOR Éles KISE I 14
NAGY DÉNES Haladás VSE SKFT 8
NÉMETH BENCE Győri FKKA 14
NÉMETH GERGŐ JÓZSEF ETO FKC KFT 5
NÉMETH KRISTÓF Büki TK Lövő 14
NÉMETH LEVENTE Ajkai Trampolin SE 2 13
NÉMETH PÉTER Győri FKKA 7
NÉMETH TAMÁS DEVM Zirc 5
NÉMETH ZÉTÉNY DEVM Veszprém 17
NOVÁK ATTILA DEVM Veszprém 1
NYIRŐ DÁVID Tapolca VSE 16
ÓDOR MÁTÉ Start SE Szentkirályszaba 9
ORBÁN BOTOND Várpalotai BSK II. 7
OTTÓ CSABA DEVM Zirc 14
PÁLINKÁS BALÁZS ZÉNÓ Balatonfüred KSKA 10
PAPP ZÉTÉNY Győri FKKA 2
PARCSAMI-MÓZER MÁRTON ETO FKC KFT 3
PATOCSKAI NOEL Várpalotai BSK I. 12
PATONAI ÁKOS Várpalotai BSK II. 16
PEIDL BÁLINT PÁL Ajkai Trampolin SE 2 14
PETŐHÁZI TAMÁS Ajkai Trampolin SE 2 16
PETROVICS KEVIN Balatonfüred KSKA 13
PILLER TÁLTOS HUNOR Balatonfüred KSKA 11
PŐCZE OLIVÉR ETO FKC KFT 7
PUKLER BARNABÁS Büki TK Lövő 8
PUKLER BENCE Büki TK Lövő 12
PUSKÁS BÁLINT Éles KISE I 14
PUSKÁS PÉTER Start SE Szentkirályszaba 6
RAKOSHI-MARTON LEVELNTE Büki TK Bő 13
RÉPÁSI OLIVÉR Éles KISE II 11
SÁRIK DÁNIEL Ajkai Trampolin SE 3 16
SCHELL DÁNIEL Ajkai Trampolin SE 1 16
SCHMELKA BENCE Telekom Veszprém Tapolca 9 11
Telekom Veszprém Tapolca 2
SCHMIDT ÁDÁM DEVM Veszprém 17
SEGOVITS BALÁZS Győri FKKA 8
SIMON ATTILA Büki TK Bő 12
SIMON HUNOR Büki TK Bő 10
SOMLÓVÁRI KORNÉL Éles KISE I 14
SOMOGYI MÁRK DEVM Zirc 14
STEIERLEIN MARCELL Éles KISE II 12
SULYOK MÁTÉ Éles KISE I 13
SURÁNYI MÁRTON Várpalotai BSK I. 16
SZABÓ BARNABÁS Éles KISE I 9
SZABÓ BENCE Ajkai Trampolin SE 3 16
SZABÓ DÁVID DEVM Veszprém 3
SZABÓ DÉNES VEMAFI KC I. 2
SZABÓ DORIÁN NOEL VEMAFI KC II. 2
SZABÓ KRISZTIÁN Tapolca VSE 2
SZABÓ MÁTÉ Büki TK Lövő 9
SZABÓ MÁTÉ Telekom Veszprém Tapolca 9
SZABÓ NÁNDOR BOLDIZSÁR Éles KISE II 12
SZALAY GERGŐ Haladás VSE SKFT 11
SZALKA ZSOMBOR ÁKOS Telekom Veszprém Tapolca 3
SZÁNTAI-NAGY KENDE Győri FKKA 17
SZARAKA BALÁZS Balatonfüred KSKA 8
SZARVAS ANDRÁS LÓRÁND DEVM Veszprém 17
SZÉLES DÁVID ETO FKC KFT 8
SZÉLL DÁNIEL Telekom Veszprém Tapolca 12 14
Telekom Veszprém Tapolca 2
SZENTGYÖRGYI ÁBEL BÁLINT Éles KISE I 14
SZILÁGYI MÁRTON ETO FKC KFT 8
SZTOJKA ATTILA Balatonfüred KSKA 11
SZŰCS DORMÁN ATTILA DEVM Veszprém 2
SZŰCS SZABOLCS Büki TK Csepreg 13
TAKÁCS ÁRON KOPPÁNY Start SE Szentkirályszaba 8
TARÓDI MARCELL Büki TK Csepreg 3
TEREBESI PATRIK Éles KISE II 12
TISLERICS MÁTYÁS Haladás VSE SKFT 14
TOMITY TAMÁS Telekom Veszprém Tapolca 4 6
Telekom Veszprém Tapolca 2
TORMA TAMÁS Várpalotai BSK II. 10
TÓTH ÁBEL BENDEGUZ Büki TK Lövő 3
TÓTH BALÁZS VEMAFI KC II. 2
TÓTH BARNABÁS Telekom Veszprém Tapolca 6 8
Telekom Veszprém Tapolca 2
TÓTH BERTALAN Haladás VSE SKFT 17
TÓTH VILMOS VEMAFI KC II. 2
TRÉGER DOMINIK Győri FKKA 15
TRÓN LÁSZLÓ Éles KISE II 2
TULOK PATRIK Tapolca VSE 15
TUPCSIA MÁRK Éles KISE I 10
TURCZI DÁNIEL Haladás VSE SKFT 3
VARGA BÁLINT Haladás VSE SKFT 12
VARGA BENCE Győri FKKA 16
VARGA MARCELL Haladás VSE SKFT 14
VARGA MÁRK DEVM Zirc 4
VISI BOTOND Győri FKKA 9
WISER SOMA Győri FKKA 7
ZALATNAI PÉTER ÖDÖN VEMAFI KC II. 2
ZSÖMLE ÁDÁM Büki TK Csepreg 13
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó