Címjegyzék
KISISKOLÁS BAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
FOTÓ
VIDEÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Játékprogram FU8
Tóth László régió
2018. február 24. szombat
Tapolca, Csermák József Rendezvénycsarnok, 1. szivacs alpálya
10:00 Éles KISE I. - Ajkai Trampolin SE I. 0 - 0
10:25 Éles KISE II. - Várpalotai BSK 0 - 0
10:50 Telekom Veszprém I. - Szentkirályszabadja BKE 0 - 0
11:15 Telekom Veszprém Tapolca - Start SE Szentkirályszaba 0 - 0
11:40 Éles KISE I. - Várpalotai BSK 0 - 0
12:30 DEVM Kézilabda Zirc - Haladás VSE SKFT 0 - 0
13:45 DEVM Kézilabda Veszprém - Haladás VSE SKFT 0 - 0
Tapolca, Csermák József Rendezvénycsarnok, 2. szivacs alpálya
10:00 Telekom Veszprém Tapolca - Start SE Hajmáskér 0 - 0
10:25 Kilián DSE Pápa - Start SE Szentkirályszaba 0 - 0
10:50 Telekom Veszprém Sümeg - Úrkúti SK 0 - 0
11:15 Kilián DSE Pápa - Start SE Hajmáskér 0 - 0
11:40 Éles KISE II. - Ajkai Trampolin SE I. 0 - 0
12:05 Telekom Veszprém Sümeg - Szentkirályszabadja BKE 0 - 0
12:30 Telekom Veszprém I. - Úrkúti SK 0 - 0
13:20 DEVM Kézilabda Zirc - Celldömölki VSE 0 - 0
14:35 DEVM Kézilabda Veszprém - Celldömölki VSE 0 - 0
2018. március 24. szombat
Pápa, Városi Sportcsarnok , 1. szivacs alpálya
10:00 Ajkai Trampolin SE II - Start SE Szentkirályszaba 0 - 0
10:25 Telekom Veszprém Sümeg - Úrkúti SK 0 - 0
10:50 Start SE Hajmáskér - Telekom Veszprém Tapolca 0 - 0
11:15 DEVM Kézilabda Zirc - Kilián DSE Pápa 0 - 0
11:40 Ajkai Trampolin SE II - Úrkúti SK 0 - 0
12:05 Telekom Veszprém Sümeg - Start SE Szentkirályszaba 0 - 0
12:30 Start SE Hajmáskér - Kilián DSE Pápa 0 - 0
12:55 DEVM Kézilabda Zirc - Telekom Veszprém Tapolca 0 - 0
13:20 Éles KISE I. - Haladás VSE SKFT 0 - 0
13:45 Szentkirályszabadja BKE - Ajkai Trampolin SE I. 0 - 0
14:10 Celldömölki VSE - Várpalotai BSK 0 - 0
14:35 Éles KISE II. - Telekom Veszprém I. 0 - 0
15:00 Éles KISE I. - Ajkai Trampolin SE I. 0 - 0
15:25 Szentkirályszabadja BKE - Haladás VSE SKFT 0 - 0
15:50 Celldömölki VSE - DEVM Kézilabda Veszprém 0 - 0
16:15 Éles KISE II. - Várpalotai BSK 0 - 0
16:40 DEVM Kézilabda Veszprém - Telekom Veszprém I. 0 - 0
2018. április 22. vasárnap
Tapolca, Csermák József Rendezvénycsarnok, 1. szivacs alpálya
09:35 Telekom Veszprém I. - Start SE Hajmáskér 0 - 0
10:00 Telekom Veszprém II. - Start SE Szentkirályszaba 0 - 0
10:25 Ajkai Trampolin SE I. - Telekom Veszprém Sümeg 0 - 0
10:50 Ajkai Trampolin SE II - Telekom Veszprém Tapolca 0 - 0
11:15 Telekom Veszprém I. - Start SE Szentkirályszaba 0 - 0
11:40 Telekom Veszprém II. - Start SE Hajmáskér 0 - 0
12:05 Ajkai Trampolin SE I. - Telekom Veszprém Tapolca 0 - 0
12:30 Ajkai Trampolin SE II - Telekom Veszprém Sümeg 0 - 0
12:55 Szentkirályszabadja BKE - Kilián DSE Pápa 0 - 0
13:20 Úrkúti SK - Celldömölki VSE 0 - 0
13:45 DEVM Kézilabda Veszprém - Haladás VSE SKFT 0 - 0
14:10 Várpalotai BSK - Celldömölki VSE 0 - 0
14:35 Szentkirályszabadja BKE - Éles KISE II. 0 - 0
15:00 Úrkúti SK - Kilián DSE Pápa 0 - 0
15:25 DEVM Kézilabda Veszprém - Éles KISE II. 0 - 0
15:50 Várpalotai BSK - Haladás VSE SKFT 0 - 0
16:15 Veszprémi Magyar-Finn Egy - DEVM Kézilabda Zirc 0 - 0
17:05 Veszprémi Magyar-Finn Egy - Éles KISE I. 0 - 0
17:55 DEVM Kézilabda Zirc - Éles KISE I. 0 - 0
2018. május 27. vasárnap
Várpalota, Gál Gyula Sportcsarnok, 1. szivacs alpálya
09:35 Telekom Veszprém Sümeg - Start SE Szentkirályszaba 0 - 0
10:00 DEVM Kézilabda Veszprém - Várpalotai BSK 0 - 0
10:25 Start SE Hajmáskér - Kilián DSE Pápa 0 - 0
10:50 Szentkirályszabadja BKE - Úrkúti SK
11:15 DEVM Kézilabda Veszprém - Start SE Szentkirályszaba 0 - 0
11:40 Telekom Veszprém Sümeg - Várpalotai BSK 0 - 0
12:05 Start SE Hajmáskér - Úrkúti SK 0 - 0
12:30 Szentkirályszabadja BKE - Kilián DSE Pápa 0 - 0
12:55 Veszprémi Magyar-Finn Egy - Celldömölki VSE 0 - 0
13:20 Telekom Veszprém Tapolca - Haladás VSE SKFT 0 - 0
13:45 Ajkai Trampolin SE I. - Éles KISE I. 0 - 0
14:10 Ajkai Trampolin SE II - Telekom Veszprém I. 0 - 0
14:35 Veszprémi Magyar-Finn Egy - Haladás VSE SKFT 0 - 0
15:00 Telekom Veszprém Tapolca - Celldömölki VSE 0 - 0
15:25 Ajkai Trampolin SE I. - Telekom Veszprém I. 0 - 0
15:50 Ajkai Trampolin SE II - Éles KISE I. 0 - 0
16:15 DEVM Kézilabda Zirc - Éles KISE II. 0 - 0
17:05 Telekom Veszprém II. - Éles KISE II. 0 - 0
17:55 Telekom Veszprém II. - DEVM Kézilabda Zirc 0 - 0
RÉSZTVEVŐ GYERMEKEK
név csapat M
ANDA ÁDÁM Ajkai Trampolin SE I. 8
ANDA DÁVID Ajkai Trampolin SE I. 8
ÁRVAI BÁLINT Celldömölki VSE 8
ASBÓTH MÁTÉ Celldömölki VSE 8
BAKOS DÁVID Ajkai Trampolin SE II 4
BALOGH PÉTER BOLDIZSÁR Veszprémi Magyar-Finn Egy 4
BÁRÁNY ÁBEL Telekom Veszprém Tapolca 8
BENIS BÁLINT DEVM Kézilabda Zirc 2
BENIS MARTIN DEVM Kézilabda Zirc 8
BENKŐ BÁLINT Celldömölki VSE 6
BETLEN NÁNDOR ISTVÁN Telekom Veszprém Sümeg 2
BICZÓ BARNABÁS Haladás VSE SKFT 8
BOCK BENCE Telekom Veszprém Sümeg 7
BOGNÁR LILI Ajkai Trampolin SE II 2
BOKROSSY ZSOMBOR Start SE Szentkirályszaba 4
BÓNA BOTOND GERGŐ DEVM Kézilabda Veszprém 8
BORBÁS DÁVID LÁSZLÓ Telekom Veszprém Sümeg 4
BÓTA BOTOND Start SE Hajmáskér 6
CSABA LÁSZLÓ Szentkirályszabadja BKE 8
CSABA ZOLTÁN Szentkirályszabadja BKE 8
CSABA ZSOMBOR Telekom Veszprém I. 8
CSEKE DÁVID Úrkúti SK 2
CSILLAG BENEDEK DEVM Kézilabda Zirc 8
CSILLAG BERTALAN DEVM Kézilabda Zirc 8
CSILLAG LARA Kilián DSE Pápa 4
CSÓI BARNABÁS Celldömölki VSE 4
CSÓKA BALÁZS TAMÁS Várpalotai BSK 8
CSUKÁRDI BÁLINT Kilián DSE Pápa 8
DAJKA LEVENTE Ajkai Trampolin SE I. 8
DIENES KÁROLY Start SE Szentkirályszaba 8
DOMA DÁNIEL Celldömölki VSE 8
DÖRNYEI DÁVID Telekom Veszprém Sümeg 7
DVORNIK ÁKOS Veszprémi Magyar-Finn Egy 2
DVORNIK CSABA Veszprémi Magyar-Finn Egy 2
EICHBERGER ÁDÁM Telekom Veszprém II. 2
ESSŐ ÁDÁM Telekom Veszprém II. 2
FÁBIÁN DOMINIK Ajkai Trampolin SE II 6
FÁBIÁN ZOLTÁN Start SE Szentkirályszaba 8
FARKAS ÁKOS Úrkúti SK 8
FARKAS PÉTER Éles KISE II. 6
FAZEKAS ÁRON NÁNDOR Éles KISE I. 6
FEHÉR ARNOLD RAMIRO Celldömölki VSE 4
FEHÉR JÁCINT Várpalotai BSK 6
FLŐRICH ALFONZ DÁNIEL Start SE Szentkirályszaba 6
FORGÁCS KONRÁD Várpalotai BSK 8
FORGÁCS OLIVÉR Várpalotai BSK 8
GADÓ ZSOMBOR Telekom Veszprém Tapolca 8
GALÓ KRISZTIÁN Telekom Veszprém Sümeg 3
GERTNER KRISZTIÁN Szentkirályszabadja BKE 6
GÖNCZI MÁTÉ ZOLTÁN Éles KISE II. 2
GRABARICS GERGŐ Haladás VSE SKFT 8
GRABARICS MILÁN Haladás VSE SKFT 4
GYALOG EDVÁRD Telekom Veszprém II. 2
GYURÁKOVICS ÁKOS Ajkai Trampolin SE I. 8
GYÜRÜSI BENCE BOTOND Ajkai Trampolin SE I. 7
HÁJAS ATTILA Ajkai Trampolin SE II 2
HALÁSZ DÁNIEL Haladás VSE SKFT 8
HAPP GELLÉRT ILLÉS Telekom Veszprém I. 8
HEIZLER ZALÁN Ajkai Trampolin SE II 4
HERTELENDY BALÁZS Telekom Veszprém Sümeg 4
HÍRÓ HANNA Várpalotai BSK 7
HOFFMANN ÁDÁM Szentkirályszabadja BKE 8
HOLLÓ BÁLINT HUNOR Éles KISE II. 4
HORVÁTH ÁKOS Éles KISE II. 6
HORVÁTH BENDEGÚZ ATTILA Telekom Veszprém I. 5
HORVÁTH MÁTÉ Telekom Veszprém I. 6
HORVÁTH VIRÁG Kilián DSE Pápa 8
HORVÁTH ZÉTÉNY Telekom Veszprém I. 1
HUNYADI ZSOMBOR MILÁN Telekom Veszprém I. 6
IVÁNCSIK MÁTÉ DEVM Kézilabda Veszprém 6
JÁNOSIK LÁSZLÓ DEVM Kézilabda Zirc 8
JÓZSA BULCSÚ Úrkúti SK 4
JUHÁSZ-MAMUZSITY ÁKOS Várpalotai BSK 8
JUNGVIRT DOMINIK MIKLÓS Szentkirályszabadja BKE 8
JUNGVIRT ZSOLT Szentkirályszabadja BKE 8
KAISER MÁRK Éles KISE I. 8
KALMÁR BARNABÁS Telekom Veszprém Sümeg 4
KALMÁR BENCE MÁTÉ Telekom Veszprém II. 2
KAUFMANN ROLAND Ajkai Trampolin SE I. 8
KESZTHELYI BÁLINT Veszprémi Magyar-Finn Egy 2
KISS GERGŐ DEVM Kézilabda Zirc 8
KOCSIS ÁRON Úrkúti SK 8
KOLONICS BENCE RICHÁRD Telekom Veszprém I. 1
KORBÉLY MARTIN GÁBOR Úrkúti SK 4
KOVÁCS ÁRON DÁNIEL Telekom Veszprém Tapolca 8
KOVÁCS BALÁZS MÁRK Telekom Veszprém Tapolca 8
KOVÁCS OLIVÉR MÁTÉ DEVM Kézilabda Veszprém 8
KOVÁCS VINCE Start SE Szentkirályszaba 8
KRÁPICZ KORNÉL Ajkai Trampolin SE II 6
KUCSERA VIRÁG Úrkúti SK 6
KUNGL ZOÉ Úrkúti SK 2
KURUCZ ARTÚR Veszprémi Magyar-Finn Egy 4
LÁBAS ÁRON DEVM Kézilabda Veszprém 2
LENHOFFER BOTOND PÉTER Veszprémi Magyar-Finn Egy 4
LÉRÁNT BARNABÁS Telekom Veszprém Sümeg 6
LESTÁR MÁTÉ Telekom Veszprém I. 8
MAJLIK BÁLINT Start SE Szentkirályszaba 8
MARICS KIRA Úrkúti SK 4
MARS ÁRON Szentkirályszabadja BKE 6
MÁTÉ FÉLIX Start SE Szentkirályszaba 8
MÉSZÁROS KORNÉL TIBOR Celldömölki VSE 6
MOÓR BENEDEK KONRÁD Éles KISE I. 8
MOÓR MARTIN Start SE Hajmáskér 8
NAGY BARNABÁS Úrkúti SK 8
NAGY DÉNES Haladás VSE SKFT 6
NAGY LEVENTE Haladás VSE SKFT 6
NÁNAI LEVENTE KRISZTIÁN Telekom Veszprém I. 7
NÁNÁSI ÁKOS Telekom Veszprém II. 2
NÁNÁSI NOEL Telekom Veszprém II. 2
NEHER ZÉTÉNY Haladás VSE SKFT 8
NÉMETH SEBESTYÉN Telekom Veszprém Tapolca 8
NOSZLOPY ANDRÁS TAMÁS Start SE Hajmáskér 8
ŐRI BENCE DEVM Kézilabda Veszprém 8
PATKÓ DOMINIK Telekom Veszprém Sümeg 3
PINTÉR ZOLTÁN DÁNIEL Telekom Veszprém Sümeg 6
POLGÁR ÁRMIN Start SE Hajmáskér 8
PUP SOMA Celldömölki VSE 6
REICHARDT ÁDÁM Ajkai Trampolin SE II 6
RÉPÁSI OLIVÉR Éles KISE II. 8
REPCSÉNYI ZOLTÁN Haladás VSE SKFT 4
RÓZSA MÁTÉ Ajkai Trampolin SE II 6
SALLAI-ÉRI ZSOMBOR Telekom Veszprém Sümeg 6
SCHWARTZ MILÁN DEVM Kézilabda Zirc 8
SIPOS LÁSZLÓ DEVM Kézilabda Zirc 6
SOLYMOSI BENEDEK DEVM Kézilabda Veszprém 8
SÓLYOM NOEL Várpalotai BSK 5
STEIERLEIN MARCELL Éles KISE I. 8
STIGLICZ MÁRTON Telekom Veszprém Tapolca 8
SULYOK BALÁZS Celldömölki VSE 8
SZABÓ DÁVID DEVM Kézilabda Veszprém 8
SZABÓ DÉNES Veszprémi Magyar-Finn Egy 4
SZABÓ EMMA Úrkúti SK 2
SZABÓ MÁRK DEVM Kézilabda Veszprém 6
SZABÓ MÁTÉ Start SE Hajmáskér 8
SZABÓ NÁNDOR BOLDIZSÁR Éles KISE I. 8
SZABÓ PÉTER DEVM Kézilabda Veszprém 4
SZÉCSI ANNA LUCA Várpalotai BSK 8
SZÉPLAKI ZINA ZARA Éles KISE II. 8
SZŐLŐSI RÓBERT Úrkúti SK 6
TABARRA DÁNIEL Veszprémi Magyar-Finn Egy 4
TAKÁCS ÁRON DEVM Kézilabda Zirc 4
TÁLL ZÉTÉNY ISTVÁN Telekom Veszprém I. 8
TEREBESI PATRIK Éles KISE I. 8
TISLERICS MÁTYÁS Haladás VSE SKFT 6
TÓTH BARNABÁS Telekom Veszprém Tapolca 8
TÓTH BENCE Kilián DSE Pápa 8
TURCZI DÁNIEL Haladás VSE SKFT 6
TURCSI TÉTÉNY TAMÁS Telekom Veszprém Sümeg 5
ÚJHELYI TAMÁS Telekom Veszprém II. 2
UJJ GERGŐ Úrkúti SK 6
VÁRFALVI BENCE Telekom Veszprém Sümeg 4
VARGA ÁRON SOMA DEVM Kézilabda Zirc 4
VARGA BALÁZS FERENC Telekom Veszprém Tapolca 2
VARGA KINGA Kilián DSE Pápa 8
VARGA ZÉTÉNY Éles KISE II. 8
VARSÁNYI ÁDÁM Telekom Veszprém II. 2
VÉGH RÓBERT Start SE Hajmáskér 6
VÉGH ZSOMBOR Várpalotai BSK 4
VERES KRISTÓF Ajkai Trampolin SE II 6
VINCZE ÁKOS Telekom Veszprém Sümeg 3
VÖRÖS MÁTÉ Kilián DSE Pápa 8
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó