Címjegyzék
KISISKOLÁS BAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
VIDEÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Kisiskolás bajnokság LU10
Kulcsár Anita régió
2016. október 1. szombat
Putnok, Gimnázium
09:00 Kazincbarcikai KSE - Miskolci VSC 2 - 23
09:50 Miskolci VSC - Bőcs KSC 25 - 7
10:40 Bőcs KSC - Kazincbarcikai KSE 12 - 6
2016. október 2. vasárnap
Tiszavasvári, Városi Sportcsarnok
09:00 Tiszavasvári SE - Hajdúnánás SK -Hajdúdorog 17 - 0
09:50 Debreceni SC-SI - Csenger VKC 32 - 1
10:40 Kalmár Zoltán DSE - Hajdúnánás SK -Hajdúdorog 10 - 1
11:30 Csenger VKC - Tiszavasvári SE 3 - 22
12:20 Kalmár Zoltán DSE - Debreceni SC-SI 15 - 18
2016. november 12. szombat
Debrecen, Oláh Gábor úti Sportcsarnok
09:00 Debreceni SC-SI - Hajdúnánás SK -Hajdúdorog 26 - 0
09:50 Kalmár Zoltán DSE - Hajdúböszörményi TE 33 - 6
10:40 Balmazújvárosi LKSE - Debreceni SC-SI 9 - 13
11:30 Hajdúnánás SK -Hajdúdorog - Hajdúböszörményi TE 4 - 4
12:20 Kalmár Zoltán DSE - Balmazújvárosi LKSE 12 - 15
Fehérgyarmat, Városi Sportcsarnok
09:00 Kölcsey DSE Fehérgyarmat - Csenger VKC 3 - 8
09:50 Mátészalkai MTK - Arany Sárkány Focisuli Ny 22 - 2
10:40 Kölcsey DSE Fehérgyarmat - Balkányi SE 12 - 1
11:30 Csenger VKC - Arany Sárkány Focisuli Ny 9 - 5
12:20 Balkányi SE - Mátészalkai MTK 4 - 32
2016. november 13. vasárnap
Kisvárda, Vári Emil Általános Iskola
09:00 Kisvárdai KC - Hajdúnánás SK-Újtikos 27 - 0
09:50 Tiszavasvári SE - Sárospataki USI 22 - 1
10:40 Kazincbarcikai KSE - Bőcs KSC 10 - 10
11:30 Tiszavasvári SE - Miskolci VSC 9 - 9
12:20 Kisvárdai KC - Bőcs KSC 17 - 5
13:10 Hajdúnánás SK-Újtikos - Kazincbarcikai KSE 0 - 16
14:00 Sárospataki USI - Miskolci VSC 1 - 20
2016. december 10. szombat
Miskolc, Zrínyi Ilona Gimn.
09:00 Kazincbarcikai KSE - Sárospataki USI 18 - 2
09:45 Miskolci VSC - Bőcs KSC 22 - 3
10:45 Kazincbarcikai KSE - Miskolci VSC 2 - 17
11:30 Sárospataki USI - Bőcs KSC 5 - 13
Csenger, Városi Sportcsarnok
09:00 Csenger VKC - Kölcsey DSE Fehérgyarmat 3 - 2
09:45 Mátészalkai MTK - Arany Sárkány Focisuli Ny 26 - 4
10:30 Kölcsey DSE Fehérgyarmat - Mátészalkai MTK 6 - 15
11:15 Arany Sárkány Focisuli Ny - Csenger VKC 6 - 7
2016. december 11. vasárnap
Hajdúnánás, Somorjai László Sportcsarnok
09:00 Hajdúnánás SK -Hajdúdorog - Hajdúnánás SK-Újtikos 25 - 0
09:45 Tiszavasvári SE - Balmazújvárosi LKSE 8 - 15
10:30 Hajdúnánás SK-Újtikos - Hajdúböszörményi TE 0 - 15
11:15 Balmazújvárosi LKSE - Hajdúnánás SK -Hajdúdorog 18 - 0
12:00 Hajdúböszörményi TE - Tiszavasvári SE 7 - 19
Debrecen, Oláh Gábor úti Sportcsarnok
09:00 Debreceni SC-SI - Kalmár Zoltán DSE 14 - 14
09:45 Balkányi SE - Kisvárdai KC 4 - 23
10:45 Kisvárdai KC - Debreceni SC-SI 6 - 16
11:30 Kalmár Zoltán DSE - Balkányi SE 34 - 2
2017. január 14. szombat
Csenger, Városi Sportcsarnok
09:00 Csenger VKC - Mátészalkai MTK 5 - 11
09:45 Kisvárdai KC - Kölcsey DSE Fehérgyarmat 15 - 11
10:30 Mátészalkai MTK - Kisvárdai KC 12 - 6
11:15 Csenger VKC - Kölcsey DSE Fehérgyarmat 7 - 10
2017. február 11. szombat
Nyírbátor, Oktatási Centrum
09:00 VKK Nyírbátor - Balkányi SE 14 - 4
09:45 Kölcsey DSE Fehérgyarmat - Arany Sárkány Focisuli Ny 21 - 6
10:30 Balkányi SE - Sárospataki USI 11 - 21
11:15 VKK Nyírbátor - Mátészalkai MTK 4 - 20
12:00 Arany Sárkány Focisuli Ny - Kisvárdai KC 2 - 17
12:45 Kölcsey DSE Fehérgyarmat - Sárospataki USI 20 - 6
13:30 Kisvárdai KC - Mátészalkai MTK 10 - 6
2017. február 12. vasárnap
Hajdúböszörmény, Városi Sportcsarnok
09:00 Hajdúböszörményi TE - Hajdúnánás SK-Újtikos 31 - 0
09:45 Hajdúnánás SK -Hajdúdorog - Balmazújvárosi LKSE 4 - 15
10:30 Kalmár Zoltán DSE - Hajdúböszörményi TE 18 - 4
11:15 Hajdúnánás SK-Újtikos - Debreceni SC-SI 1 - 44
12:00 Balmazújvárosi LKSE - Miskolci VSC 18 - 10
12:45 Kalmár Zoltán DSE - Tiszavasvári SE 16 - 10
13:30 Debreceni SC-SI - Hajdúnánás SK -Hajdúdorog 29 - 1
14:15 Tiszavasvári SE - Miskolci VSC 9 - 14
2017. március 11. szombat
Balmazújváros, König Rendezvényközpont
09:00 Kalmár Zoltán DSE - Hajdúböszörményi TE 31 - 4
09:45 Balmazújvárosi LKSE - Balkányi SE 20 - 7
10:30 Debreceni SC-SI - Hajdúböszörményi TE 29 - 2
11:15 Balkányi SE - Kalmár Zoltán DSE 4 - 36
12:00 Debreceni SC-SI - Balmazújvárosi LKSE 19 - 18
Fehérgyarmat, Városi Sportcsarnok
09:00 Kölcsey DSE Fehérgyarmat - Kisvárdai KC 3 - 16
09:45 Csenger VKC - Arany Sárkány Focisuli Ny 13 - 5
10:30 Mátészalkai MTK - Kisvárdai KC 14 - 13
11:15 VKK Nyírbátor - Kölcsey DSE Fehérgyarmat 3 - 15
12:00 Arany Sárkány Focisuli Ny - Mátészalkai MTK 4 - 15
12:45 VKK Nyírbátor - Csenger VKC 3 - 15
2017. március 12. vasárnap
Kazincbarcika, Kazinczy Sportcsarnok
09:00 Kazincbarcikai KSE - Miskolci VSC 7 - 15
09:45 Sárospataki USI - Bőcs KSC 15 - 14
10:30 Miskolci VSC - Hajdúnánás SK-Újtikos 36 - 0
11:15 Hajdúnánás SK -Hajdúdorog - Kazincbarcikai KSE 5 - 15
12:00 Bőcs KSC - Tiszavasvári SE 4 - 18
12:45 Hajdúnánás SK-Újtikos - Sárospataki USI 4 - 20
13:30 Tiszavasvári SE - Hajdúnánás SK -Hajdúdorog 13 - 6
2017. április 8. szombat
Sárospatak, Árpád Vezér Gimn.
09:00 Miskolci VSC - Sárospataki USI 23 - 5
09:45 Bőcs KSC - Kazincbarcikai KSE 6 - 19
10:30 Miskolci VSC - Debreceni SC-SI 8 - 20
11:15 Sárospataki USI - Bőcs KSC 7 - 10
12:00 Debreceni SC-SI - Kisvárdai KC 18 - 7
12:45 Kalmár Zoltán DSE - Hajdúnánás SK -Hajdúdorog 25 - 3
13:30 Balmazújvárosi LKSE - Kazincbarcikai KSE 10 - 12
14:15 Kisvárdai KC - Kalmár Zoltán DSE 7 - 20
15:00 Balmazújvárosi LKSE - Hajdúnánás SK -Hajdúdorog 18 - 6
Csenger, Városi Sportcsarnok
09:00 Kölcsey DSE Fehérgyarmat - Mátészalkai MTK 5 - 21
09:45 Balkányi SE - Arany Sárkány Focisuli Ny 12 - 8
10:30 VKK Nyírbátor - Mátészalkai MTK 4 - 28
11:15 Hajdúböszörményi TE - Kölcsey DSE Fehérgyarmat 8 - 7
12:00 Csenger VKC - Balkányi SE 14 - 6
12:45 Arany Sárkány Focisuli Ny - Hajdúnánás SK-Újtikos 21 - 4
13:30 VKK Nyírbátor - Hajdúböszörményi TE 3 - 17
14:15 Hajdúnánás SK-Újtikos - Csenger VKC 0 - 24
2017. május 6. szombat
Sárospatak, Árpád Vezér Gimn.
14:00 Sárospataki USI - Kazincbarcikai KSE 4 - 23
14:45 Kalmár Zoltán DSE - Bőcs KSC 26 - 9
15:30 Kazincbarcikai KSE - Miskolci VSC 17 - 8
16:15 Sárospataki USI - Tiszavasvári SE 4 - 28
17:00 Miskolci VSC - Kalmár Zoltán DSE 2 - 22
17:45 Tiszavasvári SE - Bőcs KSC 19 - 8
Debrecen, Oláh Gábor úti Sportcsarnok
09:00 Debreceni SC-SI - Balmazújvárosi LKSE 25 - 9
09:45 Hajdúnánás SK-Újtikos - VKK Nyírbátor 5 - 12
10:30 Debreceni SC-SI - Arany Sárkány Focisuli Ny 36 - 2
11:15 Balmazújvárosi LKSE - Hajdúböszörményi TE 13 - 7
12:00 Hajdúnánás SK -Hajdúdorog - VKK Nyírbátor 12 - 7
12:45 Balkányi SE - Hajdúnánás SK-Újtikos 25 - 5
13:30 Arany Sárkány Focisuli Ny - Hajdúböszörményi TE 3 - 20
14:15 Hajdúnánás SK -Hajdúdorog - Balkányi SE 15 - 8
RÉSZTVEVŐ GYERMEKEK
név csapat M
ANDRICSÁK JÁZMIN VIRÁG Balkányi SE 8
ANTAL ÁRNIKA ANNA Kazincbarcikai KSE 2
BAÁN EMMA Kazincbarcikai KSE 10
BAJUSZ TAMARA Bőcs KSC 5
BAKÓ HANNA PANNA VKK Nyírbátor 8
BALLA KORNÉLIA Csenger VKC 8
BALLA ZSÜLIETT REBEKA Csenger VKC 10
BALOGH LILI ZEA Debreceni SC-SI 14
BÁNKUTI PETRA HANNA Miskolci VSC 12
BARÁTH TÍMEA Hajdúnánás SK-Újtikos 12
BARNA BETTINA Hajdúnánás SK -Hajdúdorog 10
BEDE FANNI Kazincbarcikai KSE 4
BENE DÓRA Debreceni SC-SI 14
BÉNI VANESSZA Balkányi SE 2
BERECZKI PETRA Hajdúböszörményi TE 4
BEREGI ZITA Tiszavasvári SE 10
BERKI ZSUZSANNA Csenger VKC 4
BIHARI JANKA Arany Sárkány Focisuli Ny 6
BIHARI SÁRA Balkányi SE 10
BIRTA LUCA VKK Nyírbátor 8
BODNÁR ESZTER Tiszavasvári SE 12
BODNÁR KATA Miskolci VSC 14
BODÓ BERNADETT Mátészalkai MTK 12
BODÓ IVETT Mátészalkai MTK 12
BOGDANOVIC TAMARA Hajdúböszörményi TE 12
BOLLÓ JÁZMIN CSENGE Kazincbarcikai KSE 12
BORBÉLY PETRA LUCA Debreceni SC-SI 14
BÖLKÉNYI REGINA Hajdúnánás SK-Újtikos 12
BRADÁCS BOGLÁRKA Arany Sárkány Focisuli Ny 4
BRISTYÁN DORINA Kalmár Zoltán DSE 14
BRISTYÁN DORINA JULIANNA Bőcs KSC 8
BRODA SZTELLA DOMINIKA Miskolci VSC 6
BUGJA HANNA Mátészalkai MTK 12
BUTI RÉKA Debreceni SC-SI 14
CZELLÁR PANNA Kalmár Zoltán DSE 12
CZIBERE LÍVIA Csenger VKC 10
CZIFRA REBEKA MÁRIA Hajdúnánás SK -Hajdúdorog 10
CZIPA KITTI Hajdúnánás SK -Hajdúdorog 14
CSEKE RÓZA Sárospataki USI 8
CSÉPKE ESZTER Mátészalkai MTK 10
CSEREPES FANNI Hajdúnánás SK -Hajdúdorog 14
CSIZMADIA ANNA Debreceni SC-SI 11
CSIZMADIA REGINA Hajdúnánás SK-Újtikos 11
CSOHÁN ÉVA Hajdúnánás SK-Újtikos 8
CSORVÁSI HANNA Csenger VKC 10
CSÖRGŐ DEBÓRA ERZSÉBET Balmazújvárosi LKSE 8
CSÜRÖK RÉKA Csenger VKC 8
DÉVAI KAMILLA Kisvárdai KC 2
DIÓSZEGI JOHANNA Kisvárdai KC 10
DRÁGÁR TÍMEA Arany Sárkány Focisuli Ny 10
DRIMBA NÓRA LILI Balmazújvárosi LKSE 8
DURBÁK HANNA Mátészalkai MTK 10
EGRESI ADRIEN Arany Sárkány Focisuli Ny 8
ÉLES HANNA VKK Nyírbátor 4
ÉLESDI ALETTA Kölcsey DSE Fehérgyarmat 8
ENYEDI LILLA Arany Sárkány Focisuli Ny 12
FARKAS MIRELLA Miskolci VSC 10
FEHÉR ALEXANDRA Balmazújvárosi LKSE 12
FEHÉR DORINA Csenger VKC 4
FEHÉR PETRA REGINA Kazincbarcikai KSE 12
FEHÉRVÁRI VIRÁG Hajdúnánás SK -Hajdúdorog 12
FEKETE LORETTA Sárospataki USI 12
FELHÁZI LILLA ANNA Sárospataki USI 10
FODOR BORI SZÁVA Hajdúnánás SK -Hajdúdorog 8
FÓRI BOGLÁRKA Arany Sárkány Focisuli Ny 10
FÓTOS DOROTTYA NÓRA Kalmár Zoltán DSE 14
FRÁJTER ALEXA DOMINIKA Hajdúböszörményi TE 12
GÁL ERIKA Hajdúböszörményi TE 12
GÁL JUDIT KATA Debreceni SC-SI 4
GALI TÍMEA Debreceni SC-SI 13
GÁSPÁR ADÉL Miskolci VSC 6
GÉGÉNY BELLA Kisvárdai KC 6
GELETA PANNA Kazincbarcikai KSE 12
GERGELY FÉDRA Arany Sárkány Focisuli Ny 8
GESZTERÉDI ZSÓFIA Csenger VKC 12
GÓMAN ARMANDINA Tiszavasvári SE 4
GROSSI JENIFER Hajdúnánás SK-Újtikos 10
GULYÁS LUCA VKK Nyírbátor 8
GUTI BOGLÁRKA Kölcsey DSE Fehérgyarmat 6
GYARMATI ÁGOTA Bőcs KSC 8
GYÖNGYÖSI LAURA Sárospataki USI 10
HAJZER HANNA SÁRA Debreceni SC-SI 14
HANUDER NOÉMI Sárospataki USI 8
HARCSIK VERONIKA Kisvárdai KC 7
HARDI GRÉTA VKK Nyírbátor 2
HARSÁNYI GERTRÚD Bőcs KSC 12
HAVAS PETRA Kazincbarcikai KSE 12
HERENDOVICS KITTI LILI Kazincbarcikai KSE 12
HERMAN NOÉMI Mátészalkai MTK 12
HETEY HANNA Debreceni SC-SI 5
HÓDOS LAURA Kisvárdai KC 12
HOFFMANN HANNA Sárospataki USI 12
HOMOKI JÁZMIN NAPSUGÁR Kölcsey DSE Fehérgyarmat 8
HORNYÁK HANNA Bőcs KSC 10
HORVÁTH ANASZTÁZIA Balkányi SE 8
HORVÁTH DÓRA Balmazújvárosi LKSE 4
HORVÁTH LILI Kazincbarcikai KSE 12
HORVÁTH LILI ANNAMÁRIA Bőcs KSC 10
JÁDI EMMA Hajdúnánás SK -Hajdúdorog 10
JAKAB LAURA JUDIT Miskolci VSC 8
JÁMBRIK JANKA Kisvárdai KC 10
JÓZSA JÁZMIN HANNA Miskolci VSC 6
KAJOR KITTI Kalmár Zoltán DSE 14
KAPUSI BLANKA Bőcs KSC 8
KARDOS VIVIEN Hajdúböszörményi TE 12
KATONA KAMILLA Kölcsey DSE Fehérgyarmat 10
KELEMEN HÉDI Kölcsey DSE Fehérgyarmat 8
KEREKES ALIZ Balmazújvárosi LKSE 10
KERÉKJÁRTÓ LUCA Tiszavasvári SE 12
KEREZSI PANNA VKK Nyírbátor 6
KIS LAURA VIRÁG Balmazújvárosi LKSE 2
KISGYÖRGY HANNA Mátészalkai MTK 6
KISS CSENGE Hajdúnánás SK-Újtikos 12
KISS DOROTTYA Hajdúböszörményi TE 12
KISS REGINA Tiszavasvári SE 10
KLICSU ZSÓFIA BOGLÁRKA Kisvárdai KC 12
KNEFÉLY NOÉMI Miskolci VSC 4
KOCSIS LILI Sárospataki USI 12
KOMPÁR BIANKA Hajdúnánás SK -Hajdúdorog 12
KONDÁS KÍRA Hajdúnánás SK -Hajdúdorog 2
KOROKNAI DORKA Kalmár Zoltán DSE 14
KOVÁCS BIANKA Balkányi SE 10
KOVÁCS TAMARA Miskolci VSC 12
KOVÁCS ZSÓFIA Arany Sárkány Focisuli Ny 12
KÖTELES REBEKA Debreceni SC-SI 14
KRAJCSOVICS KIRA BABETT Debreceni SC-SI 10
KUBIK KLAUDIA NIKOLETTA Hajdúnánás SK-Újtikos 8
KUN ZSUZSANNA Kölcsey DSE Fehérgyarmat 4
KUNKLI PETRA Balmazújvárosi LKSE 10
KURUCZ VIKTÓRIA Balkányi SE 4
LADIK DALMA BOGLÁRKA Balkányi SE 4
LASKAI HANNA DÓRA Kölcsey DSE Fehérgyarmat 2
LÁSZLÓ VIKTÓRIA Mátészalkai MTK 10
LENGYEL HANNA PATRÍCIA Mátészalkai MTK 2
LESKÓ DORKA Debreceni SC-SI 14
LIPPAI MARIANN FLÓRA Bőcs KSC 12
LOSONCZI HANNA NIKOLETT Hajdúnánás SK-Újtikos 10
LOVAS PANNA Balkányi SE 8
LŐRINCZ LILLA Mátészalkai MTK 8
MÁJER DÓRA Balmazújvárosi LKSE 4
MÁNYÁK BIANKA Balkányi SE 6
MAROSI ANNABELLA ZITA VKK Nyírbátor 4
MIHALIK ZSÓFIA Balmazújvárosi LKSE 4
MIHALKÓ GERDA Balmazújvárosi LKSE 4
MIHÓK LOTTI Mátészalkai MTK 4
MOHÁCSI ANDREA Bőcs KSC 10
MOLNÁR DÓRA ENIKŐ Kisvárdai KC 12
MOLNÁR ESZTER Kisvárdai KC 12
MOLNÁR FRUZSINA Tiszavasvári SE 12
MOLNÁR PANNA Kazincbarcikai KSE 6
MORAVCSIK OLIVIA JÁZMIN Kazincbarcikai KSE 12
MÓRICZ ANNA Hajdúböszörményi TE 1
MUNKÁCSI RÉKA Tiszavasvári SE 10
NAGY ANNAMÁRIA Hajdúböszörményi TE 12
NAGY ANTÓNIA Hajdúnánás SK -Hajdúdorog 5
NAGY DÓRA Hajdúnánás SK-Újtikos 10
NAGY LAURA Sárospataki USI 11
NAGY VIVIEN Hajdúböszörményi TE 10
NYÁNKU LILI ANNA Tiszavasvári SE 10
NYISZTOR DOROTTYA Hajdúböszörményi TE 10
OLÁH ADRIENN ZITA Arany Sárkány Focisuli Ny 4
OLÁH RÉKA FLÓRA Balkányi SE 8
ORBÁN BÍBOR Miskolci VSC 8
PÁL PETRA ILONA Balmazújvárosi LKSE 10
PALINCZA PETRA Tiszavasvári SE 12
PAPP DÓRA Kölcsey DSE Fehérgyarmat 12
PAPP VERONIKA Hajdúnánás SK-Újtikos 10
PAPP ZSUZSANNA Hajdúnánás SK -Hajdúdorog 14
PÁSZTOR BOGLÁRKA Mátészalkai MTK 10
PÁSZTOR BOGLÁRKA Balkányi SE 12
PÁSZTOR NETTI Miskolci VSC 14
PATAKI ZOÉ Kölcsey DSE Fehérgyarmat 12
PINTE DÓRA ANIKÓ Kalmár Zoltán DSE 14
POTOR KINGA Kisvárdai KC 12
PUSKÁS KATA Mátészalkai MTK 2
RÁCZ KÍRA Hajdúnánás SK -Hajdúdorog 12
RÁCZ NOÉMI Kölcsey DSE Fehérgyarmat 8
RÁCZ PETRA Csenger VKC 6
RÁCZ ZSÓFIA Hajdúnánás SK -Hajdúdorog 10
RADÁCSI LILLA Balmazújvárosi LKSE 4
RADVÁNSZKI KLAUDIA Kisvárdai KC 12
RAU GERDA ANNA Balkányi SE 8
RÉDAI HANNA SÁRA Arany Sárkány Focisuli Ny 10
RICSEI LAURA VKK Nyírbátor 2
ROZGONYI DÓRA Tiszavasvári SE 2
SCHNEIDER LILI Sárospataki USI 2
SEBESTYÉN LILI Balmazújvárosi LKSE 10
SEMPERGER DORINA Kalmár Zoltán DSE 10
SIMON BORI Bőcs KSC 12
SIPOS NÓRA Sárospataki USI 10
SOLYMOSI ZSÓFI ESZTER Debreceni SC-SI 10
SOMLYAI HANNA VKK Nyírbátor 8
SOÓS LILLA Debreceni SC-SI 12
SÓS RÉKA Balmazújvárosi LKSE 8
SPEKKER BOGLÁRKA VKK Nyírbátor 8
SPITZMÜLLER LILLA RÉKA Hajdúböszörményi TE 10
SUBA DORINA Kalmár Zoltán DSE 14
SUSÁNSZKI PANNA Kölcsey DSE Fehérgyarmat 12
SZABÓ FRUZSINA ÉVA Balkányi SE 6
SZABÓ GRÉTA Arany Sárkány Focisuli Ny 8
SZABÓ MÁRTA Bőcs KSC 10
SZABÓ VIVIEN Csenger VKC 10
SZABÓ ZOÉ Bőcs KSC 12
SZABÓ-DÁVID HANNA Kölcsey DSE Fehérgyarmat 10
SZARVAS ANASZTÁZIA TÍMEA Miskolci VSC 14
SZÁSZ FANNI Csenger VKC 12
SZÉKELY CSILLA Kalmár Zoltán DSE 10
SZÉKELY KINGA Hajdúböszörményi TE 6
SZÉKELY ZSÓFIA Kölcsey DSE Fehérgyarmat 8
SZEKERES DORKA Hajdúböszörményi TE 12
SZÉNÁS FANNI Kölcsey DSE Fehérgyarmat 12
SZENTESI RÉKA Kazincbarcikai KSE 12
SZILÁGYI ANITA Kölcsey DSE Fehérgyarmat 10
SZIRA NÓRA Tiszavasvári SE 12
SZOPKÓ EMÍLIA Kölcsey DSE Fehérgyarmat 10
SZŰCS HANGA Arany Sárkány Focisuli Ny 12
TABI HANNA GRÉTA Hajdúnánás SK-Újtikos 12
TAKÁCS EDINA ANETT Sárospataki USI 12
TAKÁCS KLÁRA Kisvárdai KC 12
TAKÁCS NIKOLETT Sárospataki USI 12
TÁPAI GRÉTA VIVIEN Bőcs KSC 10
TAR ESZTER KAROLA Balmazújvárosi LKSE 8
TARDI BIANKA BOGLÁRKA Miskolci VSC 14
TARDI ESZTER Hajdúböszörményi TE 10
TERDIK FANNI Balkányi SE 12
TIMKÓ LILIEN Sárospataki USI 10
TOKAI NADIN Debreceni SC-SI 5
TOLNAI NIKOLETT Mátészalkai MTK 2
TORMA KRISZTINA Mátészalkai MTK 8
TÓTH ABIGÉL Mátészalkai MTK 10
TÓTH ANDREA Balmazújvárosi LKSE 10
TÓTH CSENGE Kölcsey DSE Fehérgyarmat 10
TÓTH DIÁNA Hajdúnánás SK -Hajdúdorog 14
TÓTH DORINA Arany Sárkány Focisuli Ny 12
TÓTH ESZTER Hajdúnánás SK -Hajdúdorog 6
TÓTH EVELIN Tiszavasvári SE 8
TÓTH FRUZSINA Tiszavasvári SE 12
TÓTH HANNA Kazincbarcikai KSE 8
TÓTH JÁZMIN Debreceni SC-SI 14
TÓTH MÁRIA Csenger VKC 8
TÓTH NOÉMI BEATRIX Csenger VKC 10
TÓTH PANNA Kalmár Zoltán DSE 14
TÓTH ZSUZSA Hajdúböszörményi TE 4
UDVARDY HANNA Mátészalkai MTK 10
UDVARI DÓRA Miskolci VSC 12
VÁGÓ REBEKA Miskolci VSC 2
VAJDA DORINA Bőcs KSC 8
VÁMOS BOGLÁRKA VKK Nyírbátor 8
VÁMOS ZSÓFIA VKK Nyírbátor 8
VARGA DALMA Miskolci VSC 12
VARGA IVETT Hajdúnánás SK-Újtikos 2
VARGA TÍMEA Balmazújvárosi LKSE 2
VASS PANNA HANNA Hajdúnánás SK-Újtikos 12
VÉNIGER KATA Kalmár Zoltán DSE 14
VERES FLÓRA Hajdúnánás SK-Újtikos 8
VIDA ALEXIA Csenger VKC 10
VIDA MARTINA Csenger VKC 12
VINCZE IVETT Kisvárdai KC 2
VINCZE VIKTÓRIA Debreceni SC-SI 12
VIZLER ESZTER Mátészalkai MTK 10
VRANCSIK EMMA ÉVA Balmazújvárosi LKSE 10
ZATIK ANNA VKK Nyírbátor 8
ZOVÁTH BOGLÁRKA ILDIKÓ Hajdúnánás SK -Hajdúdorog 10
ZSADÁNYI VANDA Hajdúnánás SK -Hajdúdorog 6
ZSELL HANNA Kisvárdai KC 12
ZSIGA ALÍZ GABRIELLA Miskolci VSC 2
ZSUPOS DORKA Kalmár Zoltán DSE 14
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó