Címjegyzék
KISISKOLÁS BAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
FOTÓ
VIDEÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Kisiskolás bajnokság LU9
Badó László régió
2016. október 8. szombat
Szeghalom, Városi sportcsarnok
09:00 Szeghalmi NKC - Békéscsaba DKSE I. 8 - 9
09:40 Békéscsaba DKSE II. - Kecskeméti Sportiskola 9 - 17
10:20 Szeghalmi NKC - Békéscsaba DKSE II. 13 - 9
11:00 Kecskeméti Sportiskola - Békéscsaba DKSE I. 14 - 20
2016. november 19. szombat
Kecskemét, II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
09:00 Kecskeméti Sportiskola - Kecskeméti NKSE I. 20 - 4
09:40 Kecskeméti NKSE II. - Mizse KC 10 - 0
10:20 Kecskeméti Sportiskola - Kecskeméti NKSE II. 17 - 6
11:00 Kecskeméti NKSE I. - Mizse KC 10 - 0
11:40 Kecskeméti NKSE II. - Kecskeméti NKSE I. 3 - 4
2016. november 20. vasárnap
Kiskőrös, Bem J. Ált. Isk. tornaterme *
09:20 Tompai SE - Kiskőrösi NKSZSE 2 - 11
10:00 Kiskőrösi NKSZSE - Tiszakécske VSE 22 - 1
10:40 Tiszakécske VSE - Tompai SE 0 - 14
Gyula, Gyula 5.sz Ált. Isk. *
09:00 Gyulasport NKFT - Békéscsaba DKSE I. 3 - 10
09:40 Békéscsaba ENKSE - Békéscsaba DKSE II. 5 - 13
10:20 Szeghalmi NKC - Szarvasi NKK 13 - 1
11:00 Békéscsaba DKSE II. - Hódmezővásárhelyi LKC 2 - 17
11:40 Békéscsaba DKSE I. - FKSE-Algyő 6 - 9
12:20 Szeghalmi NKC - Szeged KKSE I 2 - 20
13:00 Békéscsaba ENKSE - Szarvasi NKK 0 - 10
13:40 Hódmezővásárhelyi LKC - Gyulasport NKFT 23 - 3
14:20 Szeged KKSE I - FKSE-Algyő 16 - 2
2016. december 3. szombat
Békéscsaba, Kazinczy Iskola sportcsarnok
09:00 Békéscsaba DKSE I. - Köröstarcsai DSE 29 - 1
09:40 Békéscsaba DKSE II. - Gyulasport NKFT 8 - 9
10:20 Békéscsaba DKSE I. - Szeghalmi NKC 9 - 9
11:00 Békéscsaba DKSE II. - Köröstarcsai DSE 20 - 1
11:40 Békéscsaba ENKSE - Hódmezővásárhelyi LKC 9 - 17
12:20 Szarvasi NKK - FKSE-Algyő 3 - 26
13:00 Szeghalmi NKC - Békéscsaba ENKSE 17 - 10
13:40 Gyulasport NKFT - Szarvasi NKK 11 - 5
14:20 Hódmezővásárhelyi LKC - FKSE-Algyő 22 - 9
2016. december 4. vasárnap
Szeged-Kiskundorozsma, Ács Géza Sportcsarnok
09:00 Szeged KKSE II - Tisza Volán SC Deszk 1 10 - 6
09:40 Szeged KKSE I - Tisza VolánSC Sándorfalva 30 - 2
10:20 Szeged KKSE II - Tisza VolánSC Sándorfalva 6 - 5
11:00 Szeged KKSE I - Tisza Volán SC Deszk 1 39 - 0
Kiskőrös, Bem J. Ált. Isk. tornaterme *
08:00 Kiskőrösi NKSZSE - Mizse KC 14 - 1
08:40 Miklós KC - KIKI SKFT 0 - 10
09:20 Mizse KC - Kisteleki KK 1 - 9
10:00 Kiskőrösi NKSZSE - Kecskeméti Sportiskola 6 - 13
10:40 Miklós KC - Tompai SE 0 - 10
11:20 KIKI SKFT - Oxxo Energy Orosházi NKC 0 - 18
12:00 Kisteleki KK - Kecskeméti Sportiskola 7 - 14
12:40 Tompai SE - Oxxo Energy Orosházi NKC 2 - 20
2017. január 28. szombat
Kecskemét, Ward Mária Leánygimnázium Sportcsarnoka*
09:00 Fekete István SE Lajosmiz - Miklós KC 30 - 2
09:40 Kecskeméti Sportiskola - FKSE-Algyő 9 - 9
10:20 Miklós KC - Hódmezővásárhelyi LKC 0 - 35
11:00 Fekete István SE Lajosmiz - FKSE-Algyő 12 - 22
11:40 Kecskeméti NKSE II. - Mizse KC 15 - 0
12:20 Kecskeméti NKSE II. - Hódmezővásárhelyi LKC 5 - 25
13:00 KIKI SKFT - Kisteleki KK 4 - 23
13:40 Gézengúz UKC - Mizse KC 15 - 3
14:20 Kecskeméti Sportiskola - Kisteleki KK 19 - 12
15:00 Kecskeméti NKSE I. - KIKI SKFT 12 - 13
15:40 Kecskeméti NKSE I. - Gézengúz UKC 9 - 6
Kelebia, Kelebia Városi Sportcsarnok
09:00 Tompai SE - Tisza Volán SC Deszk 1 5 - 11
09:40 Kiskőrösi NKSZSE - Tisza VolánSC Sándorfalva 8 - 20
10:20 Tompai SE - Szentesi PUSE 9 - 13
11:00 Tisza Volán SC Deszk 1 - Szeged KKSE II 6 - 17
11:40 Tisza VolánSC Sándorfalva - Szentesi PUSE 18 - 4
12:20 Kiskőrösi NKSZSE - Szeged KKSE II 9 - 11
2017. január 29. vasárnap
Köröstarcsa, Arany Gusztáv Ált.Isk. Tornaterme*
09:00 Köröstarcsai DSE - Békéscsaba DKSE I. 1 - 33
09:40 Szeghalmi NKC - Békéscsaba DKSE II. 8 - 9
10:20 Békéscsaba ENKSE - Köröstarcsai DSE 28 - 0
11:00 Békéscsaba DKSE I. - Békéscsaba DKSE II. 12 - 7
11:40 Szeghalmi NKC - Békéscsaba ENKSE 10 - 12
2017. február 26. vasárnap
Kecskemét, II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
09:00 Kecskeméti Sportiskola - Fekete István SE Lajosmiz 16 - 14
09:40 Kecskeméti NKSE I. - Mizse KC 7 - 3
10:20 Fekete István SE Lajosmiz - Tiszakécske VSE 24 - 0
11:00 Kecskeméti Sportiskola - Gézengúz UKC 15 - 13
11:40 Mizse KC - Tria-Túra SZSE Kecskemét 12 - 1
12:20 Kecskeméti NKSE I. - KIKI SKFT 9 - 2
13:00 Miklós KC - Tiszakécske VSE 17 - 2
13:40 Kecskeméti NKSE II. - Gézengúz UKC 3 - 20
14:20 KIKI SKFT - Tria-Túra SZSE Kecskemét 13 - 0
15:00 Kecskeméti NKSE II. - Miklós KC 6 - 8
Algyő, Fehér Ignác Ált. Isk. Sportcsarnok
08:00 FKSE-Algyő - Szeged KKSE II 21 - 5
08:40 Tompai SE - Tisza VolánSC Sándorfalva 2 - 16
09:20 Szeged KKSE II - Kisteleki KK 10 - 8
10:00 Tisza VolánSC Sándorfalva - Szentesi PUSE 15 - 7
10:40 Tompai SE - Kisteleki KK 5 - 10
11:20 FKSE-Algyő - K. Szeged SE 12 - 14
12:00 Békéscsaba DKSE II. - Szentesi PUSE 18 - 7
12:40 Kiskőrösi NKSZSE - Békéscsaba DKSE I. 6 - 9
13:20 Tisza Volán SC Deszk 1 - Békéscsaba DKSE II. 4 - 15
14:00 Békéscsaba DKSE I. - Oxxo Energy Orosházi NKC 7 - 6
14:40 Hódmezővásárhelyi LKC - K. Szeged SE 14 - 12
15:20 Kiskőrösi NKSZSE - Köröstarcsai DSE 15 - 2
16:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - Hódmezővásárhelyi LKC 7 - 19
16:40 Tisza Volán SC Deszk 1 - Köröstarcsai DSE 11 - 4
2017. március 25. szombat
Kistelek, Városi sportcsarnok
09:00 Kisteleki KK - Szentesi PUSE 15 - 9
09:40 Szeged KKSE II - FKSE-Algyő 3 - 12
10:20 Kisteleki KK - Kiskőrösi NKSZSE 18 - 6
11:00 Szeged KKSE II - Szentesi PUSE 12 - 7
11:40 Kiskőrösi NKSZSE - FKSE-Algyő 3 - 23
Kelebia, Kelebia Városi Sportcsarnok
09:00 Tompai SE - Tisza Volán SC Deszk 1 1 - 7
09:40 Tisza Volán SC Deszk 1 - Tisza VolánSC Sándorfalva 4 - 8
10:20 Tompai SE - Tisza VolánSC Sándorfalva 1 - 10
2017. március 26. vasárnap
Kecskemét, II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
09:00 Kecskeméti Sportiskola - Fekete István SE Lajosmiz 10 - 7
09:40 KIKI SKFT - Miklós KC 6 - 14
10:20 Kecskeméti Sportiskola - Mizse KC 26 - 4
11:00 KIKI SKFT - Fekete István SE Lajosmiz 2 - 12
11:40 Kecskeméti NKSE II. - Tria-Túra SZSE Kecskemét 16 - 3
12:20 Kecskeméti NKSE I. - Miklós KC 3 - 8
13:00 Kecskeméti NKSE II. - Mizse KC 9 - 3
13:40 Kecskeméti NKSE I. - Tria-Túra SZSE Kecskemét 22 - 0
Szeghalom, Városi sportcsarnok
09:00 Szeghalmi NKC - Köröstarcsai DSE 34 - 2
09:40 Békéscsaba ENKSE - Gyulasport NKFT 26 - 3
10:20 Békéscsaba DKSE II. - Köröstarcsai DSE 24 - 4
11:00 Békéscsaba DKSE I. - Békéscsaba ENKSE 23 - 18
11:40 Békéscsaba DKSE II. - Gyulasport NKFT 20 - 4
12:20 Békéscsaba DKSE I. - Szeghalmi NKC 21 - 19
Szentes, Városi Sportcsarnok
09:00 Szentesi PUSE - Szarvasi NKK 17 - 7
09:40 K. Szeged SE - Oxxo Energy Orosházi NKC 15 - 8
10:20 Tiszakécske VSE - Szarvasi NKK 2 - 20
11:00 K. Szeged SE - Szeged KKSE I 5 - 23
11:40 Gézengúz UKC - Oxxo Energy Orosházi NKC 8 - 17
12:20 Hódmezővásárhelyi LKC - Szeged KKSE I 13 - 22
13:00 Szentesi PUSE - Tiszakécske VSE 27 - 0
13:40 Gézengúz UKC - Hódmezővásárhelyi LKC 9 - 24
2017. április 22. szombat
Szentes, Városi Sportcsarnok
09:00 Szentesi PUSE - Szeged KKSE I 2 - 26
09:40 K. Szeged SE - Tiszakécske VSE 33 - 0
10:20 Tiszakécske VSE - Szeged KKSE I 0 - 53
11:00 Szentesi PUSE - K. Szeged SE 6 - 20
Gyula, Gyula 5.sz Ált. Isk. *
09:00 Köröstarcsai DSE - Gyulasport NKFT 4 - 20
09:40 Szeghalmi NKC - Békéscsaba ENKSE 11 - 6
10:20 Gyulasport NKFT - Békéscsaba DKSE I. 7 - 14
11:00 Békéscsaba DKSE II. - Szeghalmi NKC 9 - 13
11:40 Köröstarcsai DSE - Békéscsaba ENKSE 0 - 19
12:20 Békéscsaba DKSE I. - Békéscsaba DKSE II. 10 - 8
2017. április 23. vasárnap
Algyő, Fehér Ignác Ált. Isk. Sportcsarnok
09:00 FKSE-Algyő - Kisteleki KK 20 - 8
09:40 Szeged KKSE II - K. Szeged SE 4 - 24
10:20 Hódmezővásárhelyi LKC - Kisteleki KK 20 - 5
11:00 FKSE-Algyő - Oxxo Energy Orosházi NKC 21 - 8
11:40 Szeged KKSE II - Tisza Volán SC Deszk 1 18 - 6
12:20 Hódmezővásárhelyi LKC - Tisza VolánSC Sándorfalva 20 - 8
13:00 K. Szeged SE - Tisza Volán SC Deszk 1 27 - 2
13:40 Oxxo Energy Orosházi NKC - Tisza VolánSC Sándorfalva 9 - 10
Kecskemét, Ward Mária Leánygimnázium Sportcsarnoka*
09:00 Fekete István SE Lajosmiz - Miklós KC 11 - 5
09:40 Kecskeméti NKSE I. - Mizse KC 10 - 2
10:20 Kecskeméti NKSE II. - Fekete István SE Lajosmiz 3 - 20
11:00 KIKI SKFT - Mizse KC 5 - 5
11:40 Kecskeméti Sportiskola - Miklós KC 16 - 7
12:30 Kecskeméti NKSE I. - KIKI SKFT 19 - 5
13:00 Kecskeméti NKSE II. - Gézengúz UKC 6 - 20
13:40 Kecskeméti Sportiskola - Gézengúz UKC 16 - 16
2017. május 20. szombat
Kecskemét, Ward Mária Leánygimnázium Sportcsarnoka*
08:00 Kecskeméti NKSE I. - Tiszakécske VSE 10 - 0
08:40 Kecskeméti NKSE II. - Mizse KC 0 - 10
09:20 Tiszakécske VSE - Miklós KC 0 - 10
10:00 Kecskeméti NKSE II. - Fekete István SE Lajosmiz 4 - 32
10:40 Kecskeméti NKSE I. - Miklós KC 6 - 5
11:20 Mizse KC - Oxxo Energy Orosházi NKC 7 - 17
12:00 Fekete István SE Lajosmiz - Gyulasport NKFT 14 - 10
12:40 Kecskeméti Sportiskola - K. Szeged SE 15 - 21
13:20 Tria-Túra SZSE Kecskemét - Gyulasport NKFT 0 - 10
14:00 Kecskeméti Sportiskola - Oxxo Energy Orosházi NKC 16 - 15
14:40 Tria-Túra SZSE Kecskemét - K. Szeged SE 0 - 10
15:20 Gyulasport NKFT - K. Szeged SE 9 - 27
2017. május 21. vasárnap
Szeged, Városi stadion
09:00 K. Szeged SE - Hódmezővásárhelyi LKC 18 - 18
09:40 FKSE-Algyő - Szarvasi NKK 27 - 2
10:20 Hódmezővásárhelyi LKC - Gézengúz UKC 22 - 9
11:00 Szarvasi NKK - Szeged KKSE II 2 - 16
11:40 Szeged KKSE I - K. Szeged SE 19 - 5
12:20 Szeged KKSE II - Gézengúz UKC 13 - 6
13:00 FKSE-Algyő - Szeged KKSE I 8 - 16
RÉSZTVEVŐ GYERMEKEK
név csapat M
ÁCS EMESE FKSE-Algyő 14
ALMSTEIER LILI Tiszakécske VSE 8
AMBRUS IRINGÓ Kecskeméti NKSE I. 2
ARANYOS JANKA Gézengúz UKC 8
ÁRGYELÁN RÉKA Gyulasport NKFT 6
ÁRPÁSI BOGLÁRKA EDINA Szeged KKSE I 10
ASZÓDI KINCSŐ Kecskeméti NKSE II. 9
BABITA BIANKA MERCÉDESZ KIKI SKFT 8
BAGI FANNI Hódmezővásárhelyi LKC 6
BALÁZS BETTINA Szarvasi NKK 4
BALÁZS LETÍCIA Kecskeméti NKSE I. 1
BÁLINT-HARMATI LINETT FKSE-Algyő 12
BALLA REBEKA K. Szeged SE 8
BÁLÓ FANNI PANKA Szeged KKSE II 6
BÁLÓ GRÉTA ÁGNES Szeged KKSE II 12
BÁLÓ VIKTÓRIA SZONJA Szeged KKSE II 12
BALOG KINGA Békéscsaba DKSE II. 12
BALOGH DOMINIKA Kecskeméti NKSE II. 9
BÁRDI HENRIETT VIKTÓRIA Tisza Volán SC Deszk 1 10
BARNA CSENGE Szentesi PUSE 4
BARNA IZABEL MÁRIA Tisza VolánSC Sándorfalva 8
BARTUCZ EDINA KIKI SKFT 8
BÁTORI EMESE Gyulasport NKFT 6
BAUKÓ ANNA Békéscsaba DKSE I. 12
BAUKÓ NÓRA Békéscsaba DKSE II. 14
BELLA ESZTER Szeged KKSE II 6
BELOVAI ANNA FKSE-Algyő 10
BENKE NOA ZÓRA Szarvasi NKK 8
BENKŐ DORKA Békéscsaba ENKSE 2
BENKŐ-TARR HANNA Gyulasport NKFT 6
BERCZELI LILI Tisza Volán SC Deszk 1 2
BERECZKY BARBARA Szeged KKSE I 8
BERKI HANNA Mizse KC 12
BIMBÓ ESZTER KIKI SKFT 2
BÍRÓ PETRA VANDA Kecskeméti Sportiskola 6
BOBEK BARBARA Kiskőrösi NKSZSE 6
BÓDOG MILICA Kecskeméti NKSE I. 7
BÓDOG PETRA KIKI SKFT 8
BONYAI VIRGINIA Tompai SE 4
BORI ANDREA KIKI SKFT 8
BORKA LARA Kisteleki KK 8
BORSOS BLANKA KRISZTINA Kecskeméti Sportiskola 10
BOTKA-VINCZE BIANKA Tiszakécske VSE 8
BOZÓKI GABRIELLA Tisza Volán SC Deszk 1 8
BUDAI ILDIKÓ Köröstarcsai DSE 10
BUDAI RÉKA Gyulasport NKFT 10
BUJDOSÓ KRISZTINA EVELIN Mizse KC 8
BUKNICZ HÉDI Kisteleki KK 8
BUKOVSZKI MAJA Kecskeméti NKSE I. 3
BURÁNY PETRA Kisteleki KK 4
BUZA SZILVIA NÓRA Tisza Volán SC Deszk 1 10
CZÁR AJSA ANNA Kecskeméti Sportiskola 6
CZEININGER LILI Tompai SE 2
CSEH RÉKA Tiszakécske VSE 8
CSICSELY SÁRA Szarvasi NKK 2
CSIKÓS ANNA Oxxo Energy Orosházi NKC 8
CSIKÓS BOGLÁRKA KIKI SKFT 10
CSORDÁS VIVIEN KLAUDIA Mizse KC 4
CSUTA LILIEN Szeghalmi NKC 8
DANI JÁZMIN Oxxo Energy Orosházi NKC 10
DÁNYI ZSÓFI Kecskeméti NKSE I. 9
DEÁK SÁRA Oxxo Energy Orosházi NKC 10
DEMETER DORKA K. Szeged SE 12
DERDÁK LUCA CSILLA Mizse KC 4
DICSA DOMINIKA Kiskőrösi NKSZSE 8
DIÓS BOGLÁRKA PATRÍCIA Békéscsaba ENKSE 10
DOBÁK CSENGE Békéscsaba ENKSE 8
DOMONICS NÓRA Kisteleki KK 10
ÉBERLING KAMILLA Tria-Túra SZSE Kecskemét 2
EGERESI ANNA Tiszakécske VSE 4
EGRI RENÁTA Szarvasi NKK 8
ELEK BOGLÁRKA Békéscsaba ENKSE 10
ERDŐS HELGA REBEKA Miklós KC 10
FABÓK ENIKŐ Kecskeméti NKSE II. 6
FABULYA DALMA Békéscsaba DKSE I. 12
FANG LILIÁNA MÁRIA Miklós KC 8
FARKAS FLÓRA DÓRA FKSE-Algyő 14
FARKAS RÉKA Gézengúz UKC 8
FAZEKAS LAURA Kiskőrösi NKSZSE 8
FERENCZI MARGARÉTA MÓNIKA Tisza VolánSC Sándorfalva 8
FILIPOVIC ALEKSANDRA Tompai SE 8
FÖLDSZIN KATALIN Miklós KC 8
FRÁK ALEXANDRA Oxxo Energy Orosházi NKC 10
FRICSKA ANNAMÁRIA Kecskeméti NKSE II. 3
FUSZENECKER CSENGE Tria-Túra SZSE Kecskemét 4
FÜR AMIRA RITA Oxxo Energy Orosházi NKC 2
FÜRSTNER FLÓRA Tiszakécske VSE 6
FÜZESI ESZTER MÁRIA Kecskeméti Sportiskola 6
GAJDA EMESE K. Szeged SE 6
GALLÓ LILI Kecskeméti NKSE I. 13
GASPARIK ANNA Mizse KC 12
GERA TAMARA Szentesi PUSE 9
GÉRÓ VANDA Kecskeméti Sportiskola 11
GNÁNDT ESZTER Szarvasi NKK 4
GÓRA CSILLA Kisteleki KK 8
GULYÁS HÉDI EMMA Hódmezővásárhelyi LKC 12
GYÉMÁNT KARINA Szeged KKSE II 8
GYŐRI VIRÁG Békéscsaba ENKSE 8
GYURICSÁN GRÉTA Tiszakécske VSE 6
GYURIS ESZTER ANNAMÁRIA Szeged KKSE II 12
HAJDÚ ALEXANDRA KORNÉLIA Békéscsaba DKSE II. 2
HAJDÚ JÚLIA SÁRA Békéscsaba ENKSE 2
HALASI PETRA Miklós KC 8
HANKÓ KATA Békéscsaba DKSE II. 2
HANKÓ PETRA Békéscsaba DKSE I. 6
HEGEDŰS TÍMEA Kiskőrösi NKSZSE 6
HEGYKÖZI SZINTIA KAROLINA Tisza VolánSC Sándorfalva 8
HÓBOR PETRA Békéscsaba DKSE I. 14
HÓDI FANNI PANKA Szeged KKSE I 10
HORVÁTH LARA Oxxo Energy Orosházi NKC 10
HORVÁTH SÁRA Gézengúz UKC 8
HRABOSZKI ANITA Békéscsaba DKSE I. 14
HUNYADI RÉKA KIKI SKFT 2
ILIA KRISZTINA MÓNIKA Kiskőrösi NKSZSE 3
ILLÉS LÉNA K. Szeged SE 12
ILLÉS RÉKA ZOÉ Kecskeméti Sportiskola 9
IVÁNYI LAURA Békéscsaba DKSE II. 12
JEGYES-MOLNÁR MILLA Szentesi PUSE 10
JEKKEL ANNA Tiszakécske VSE 6
JEZSEK HANNA Tompai SE 8
JÓNÁS ZOÉ Kecskeméti Sportiskola 10
JUHÁSZ EMESE FKSE-Algyő 11
JUHÁSZ LUCA Miklós KC 8
KÁDÁR LUCA SÁRA Szeged KKSE I 10
KARF DORKA ALEXA Kiskőrösi NKSZSE 10
KARIKÓ HANNA Kecskeméti Sportiskola 2
KASSAI TÍMEA Szeged KKSE I 10
KATONA KITTI Tisza Volán SC Deszk 1 4
KATONA LUJZA Békéscsaba DKSE II. 14
KECSKEMÉTI DORKA Szeghalmi NKC 12
KECSKEMÉTI RÉKA Kiskőrösi NKSZSE 10
KELEMEN NÓRA Békéscsaba DKSE II. 12
KESERŰ PETRA SÁRA Kecskeméti Sportiskola 14
KINNETH FANNI Tompai SE 10
KIRÁLY DÓRA ANNA Szeged KKSE II 11
KIRI CSENGE MÁRIA Tisza Volán SC Deszk 1 2
KIS RAMÓNA Békéscsaba DKSE II. 8
KISS BORÓKA Tisza Volán SC Deszk 1 6
KISS CSENGE VIOLA Kecskeméti NKSE II. 8
KISS DÓRA KATALIN Fekete István SE Lajosmiz 6
KISS LARA ANNA K. Szeged SE 6
KISS LILI Hódmezővásárhelyi LKC 14
KISS RAMÓNA Tisza VolánSC Sándorfalva 6
KNYIHÁR EDIT VIKTÓRIA Békéscsaba ENKSE 2
KOI LIZETT Kecskeméti Sportiskola 12
KOLLÁR KITTI K. Szeged SE 8
KOLLÁR LUCA Kecskeméti NKSE II. 11
KOLUMBÁN HAJNALKA Tisza Volán SC Deszk 1 10
KONCZ REGINA Tisza Volán SC Deszk 1 7
KONCZIK LILI KITTI Mizse KC 6
KONDOROSI BETTINA Szarvasi NKK 8
KOPÁNYI ALEXANDRA Köröstarcsai DSE 10
KORBELY KINCSŐ Szarvasi NKK 6
KOVÁCS LÉNA Kecskeméti NKSE II. 4
KOVÁCS NIKOLETT Köröstarcsai DSE 10
KOVÁCS NÓRA LILI Hódmezővásárhelyi LKC 10
KOZARICH KINGA Tompai SE 2
KÖKÉNY FANNI Kecskeméti NKSE II. 9
KÖKÉNY TITANILLA Szeged KKSE II 12
KÖRTVÉLYESSY KATA Hódmezővásárhelyi LKC 14
KRÁLIK RÉKA Mizse KC 9
KRAMMER FRANCISKA Szeged KKSE I 10
KRASZKÓ NOÉMI MAJA Békéscsaba DKSE I. 6
KURTA ALMA ILONA Gyulasport NKFT 8
KVASZNOVSZKY ANNA Oxxo Energy Orosházi NKC 4
LABANCZ LUCA Tompai SE 5
LACZKÓ ANNA REBEKA Tiszakécske VSE 6
LADÁNYI HANNA Tiszakécske VSE 8
LAKATOS MERCÉDESZ Szentesi PUSE 2
LAKOS NIKOLETTA HANNA K. Szeged SE 12
LAMPERT JÁZMIN Tompai SE 10
LÁSZLÓ TÍMEA BOGLÁRKA Kiskőrösi NKSZSE 6
LÁSZLÓ VIOLA LAURA Kecskeméti NKSE II. 10
LEISZT NÓRA KIRA Gyulasport NKFT 8
LENDVAI REGINA Miklós KC 2
LUKÁCS LAURA PANNA Kecskeméti Sportiskola 5
LUKÁCS ODETT DIÁNA Kecskeméti NKSE II. 7
MACSÁRI KLAUDIA ZSANETT Szeghalmi NKC 10
MACSÁRI LUCA Gyulasport NKFT 8
MAGÓ DORINA Kecskeméti Sportiskola 3
MAGONY JANKA Szeged KKSE II 6
MAGYAR CSENGE BOGLÁRKA Hódmezővásárhelyi LKC 14
MAJOROS GRÉTA Tisza VolánSC Sándorfalva 8
MAJZIK RÉKA LILI Mizse KC 6
MAKÁNY MELITTA Kecskeméti NKSE I. 13
MARTON ANNA TAMARA Szeghalmi NKC 8
MÁTÉ GERDA Fekete István SE Lajosmiz 6
MENCEL RÉKA FRUZSINA Tiszakécske VSE 6
MÉRAI LILI Hódmezővásárhelyi LKC 14
MÉSZÁROS ANIKÓ ESZTER Békéscsaba DKSE II. 12
MESZLÉNYI BOGLÁRKA Tisza VolánSC Sándorfalva 6
MEZEY LORETTA IRINGO Mizse KC 2
MIKULÁSS DORKA SÁRA Kecskeméti Sportiskola 12
MIRCSE PETRA FKSE-Algyő 10
MITYÓK ANNA Tisza Volán SC Deszk 1 1
MITYÓK BIANKA Tisza VolánSC Sándorfalva 6
MIZSUR MAJA Tisza VolánSC Sándorfalva 6
MOLNÁR FANNI REGINA Szeged KKSE II 8
MOLNÁR KIRA Békéscsaba DKSE I. 12
MOLNÁR ZENGŐ FKSE-Algyő 12
MÓROCZ HANNA K. Szeged SE 11
MURINAI RÉKA Fekete István SE Lajosmiz 9
MUSZTAFA LARA KRISZTINA Oxxo Energy Orosházi NKC 10
NAGY CSENGE Oxxo Energy Orosházi NKC 8
NAGY CSILLAG RÓZA Szentesi PUSE 8
NAGY FRUZSINA Oxxo Energy Orosházi NKC 6
NAGY LEONÓRA FKSE-Algyő 10
NAGY MIRA FANNI Köröstarcsai DSE 10
NAGY TAMARA ZSANETT Köröstarcsai DSE 10
NAGY ZSÓFIA Kecskeméti Sportiskola 16
NAGYGYÖRGY BOGLÁRKA Hódmezővásárhelyi LKC 14
NÁRAY FLÓRA Kiskőrösi NKSZSE 6
NEMES RENÁTA Békéscsaba DKSE I. 10
NÉMETH ANNA Gyulasport NKFT 4
NÉMETH EMESE Tisza VolánSC Sándorfalva 10
NÓGRÁDI VIOLETTA Tisza Volán SC Deszk 1 1
NOVÁK KATA Békéscsaba DKSE I. 14
NYERGES EMESE ANNA FKSE-Algyő 12
NYILAS RÉKA RÓZA FKSE-Algyő 14
OLÁH JÁZMIN Fekete István SE Lajosmiz 10
ORAVEC KITTI Tompai SE 10
OSGYÁN BOGLÁRKA Békéscsaba DKSE I. 12
ÖTVÖS ALEXANDRA Köröstarcsai DSE 10
PÁLFI VIRÁG K. Szeged SE 8
PÁLINKÁS REBEKA MÓNIKA Tiszakécske VSE 6
PALOTÁS TÜNDE Kecskeméti Sportiskola 14
PÁNCSITS ANNA Tompai SE 7
PAP VIKTÓRIA KATALIN Köröstarcsai DSE 8
PAPP BOGLÁRKA Szeged KKSE II 2
PAPP LILIEN LUCA Tisza Volán SC Deszk 1 10
PAPP LILLA KINCSŐ KIKI SKFT 6
PAPP RÉKA Kecskeméti Sportiskola 16
PARONAI KATA Békéscsaba ENKSE 8
PÁSZTOR LILI Tria-Túra SZSE Kecskemét 4
PATAKI VIVIEN Gézengúz UKC 4
PÉLI DORINA Kecskeméti NKSE I. 13
PÉNTEK MINERVA Kecskeméti NKSE II. 11
PEREGI LILI Kecskeméti NKSE II. 6
PERNEKI DÓRA FKSE-Algyő 8
PÉTER REBEKA PATRÍCIA K. Szeged SE 6
PETRÁCS VIVIEN ZSÓFIA Tisza VolánSC Sándorfalva 8
PIGNICZKI PETRA Kisteleki KK 10
PISZMÁN MERCÉDESZ Kiskőrösi NKSZSE 9
POHANKOVICS LORETTA REGINA Kiskőrösi NKSZSE 10
POLGÁR BLANKA Kecskeméti Sportiskola 11
PONGÓ DORINA JÁZMIN KIKI SKFT 8
POROSZKA PETRA Gyulasport NKFT 10
PRISKIN LUCA Békéscsaba ENKSE 10
PROVICS LAURA Kecskeméti NKSE I. 13
PUSKÁS PETRA Köröstarcsai DSE 8
RAB LILLA PANNA Kecskeméti Sportiskola 11
RÁCZ ADELINA ANITA Tisza VolánSC Sándorfalva 2
RÁCZ EMMA Kisteleki KK 10
RÁCZ LILLA Szeged KKSE II 12
RÁCZ PANKA ANGYAL Szeged KKSE II 2
RADICS DORINA Fekete István SE Lajosmiz 10
RÉTI CSILLA ESZTER Szeghalmi NKC 12
RÉVÉSZ PETRA Gézengúz UKC 10
RIGÓ ALEXA LILLA Tisza Volán SC Deszk 1 4
RIGÓ BIANKA Tria-Túra SZSE Kecskemét 4
RÓNYAI LAURA Szentesi PUSE 10
ROVÓ BLANKA Tisza VolánSC Sándorfalva 10
RÓZSA KÍRA Tria-Túra SZSE Kecskemét 4
SÁVAI LILI Szeged KKSE II 4
SAVANYA SZINTIA Tompai SE 10
SEJBEN VANDA Kisteleki KK 10
SELLER SÁRA MÁRIA Kisteleki KK 4
SERES LIZA Hódmezővásárhelyi LKC 12
SIMICZ LARA ANETT Kisteleki KK 8
SIMON FRUZSINA K. Szeged SE 12
SIPOS TÍCIA Fekete István SE Lajosmiz 10
SOHÁR NOÉMI Szeged KKSE I 10
SOÓS IZABELLA Tiszakécske VSE 4
SOÓS LILLA Tiszakécske VSE 4
SURMAN CSEPKE KAMILLA Fekete István SE Lajosmiz 8
SUTUS ENIKŐ Kecskeméti NKSE I. 11
SZABICS ANNA Szentesi PUSE 10
SZABICS EMMA Szentesi PUSE 10
SZABÓ DALMA Tria-Túra SZSE Kecskemét 4
SZABÓ FANNI Szarvasi NKK 8
SZABÓ GRÉTA Békéscsaba DKSE II. 12
SZABÓ KITTI KIKI SKFT 10
SZABÓ LAURA TÜNDE Kecskeméti NKSE II. 10
SZABÓ NOÉMI Mizse KC 4
SZABÓ ZELDA Miklós KC 4
SZAKTER GRÉTA Mizse KC 8
SZÁRAZ ANNA Szentesi PUSE 10
SZARVAS CSENGE Szeged KKSE II 10
SZAUTER KRISZTINA Tompai SE 10
SZÉCSI SZINTIA Szeged KKSE I 10
SZEGŐ SÁRA Tisza Volán SC Deszk 1 8
SZEKERCÉS BIANKA Békéscsaba ENKSE 8
SZELES LUCA Kecskeméti NKSE I. 11
SZÉLL PANNA KATALIN Tisza Volán SC Deszk 1 6
SZENTESI LILI Gézengúz UKC 8
SZERAFIMOVSZKI VANDA K. Szeged SE 12
SZILÁGYI DORKA Gyulasport NKFT 10
SZILÁGYI KÍRA ILONA Oxxo Energy Orosházi NKC 8
SZILÁGYI LEA Szarvasi NKK 8
SZLÁVIK TEODÓRA ÁGNES Kecskeméti Sportiskola 1
SZŐRÖS PANNA Mizse KC 8
SZŰCS ALEXANDRA Tompai SE 10
SZŰCS FANNI Szeghalmi NKC 12
SZŰCS PANKA Szarvasi NKK 4
TAKÁCS ANNA Tisza VolánSC Sándorfalva 10
TAKÁCS DÓRA Békéscsaba ENKSE 10
TAKÁCS FANNI Tisza Volán SC Deszk 1 8
TARJÁN DORINA Szeged KKSE II 8
TEMKÓ KATA KITTI FKSE-Algyő 10
TOLMACSOV ESZTER Tisza Volán SC Deszk 1 6
TOMOLÁK ALEXANDRA Kecskeméti NKSE II. 5
TORMÁSI LILI Kecskeméti NKSE II. 11
TÓTH FÉDRA Szeged KKSE I 10
TÓTH HANNA Szeghalmi NKC 12
TÓTH KINCSŐ Kiskőrösi NKSZSE 10
TÓTH MARCELLINA KARINA Mizse KC 12
TÓTH NÓRA Köröstarcsai DSE 8
TÓTH VIVIEN LÍVIA Fekete István SE Lajosmiz 8
TÓTH ZSÓFIA Szeghalmi NKC 10
TÖRÖK CINTIA KLÁRA Köröstarcsai DSE 8
TÖRÖK NOÉMI MELINDA Fekete István SE Lajosmiz 10
TÖRÖK PETRA PANNA Köröstarcsai DSE 10
TŐZSÉR KRISZTINA ANDREA Kecskeméti NKSE I. 1
TURI NAPSUGÁR IVETT Tisza VolánSC Sándorfalva 8
TURZÓ RÉKA KITTI Köröstarcsai DSE 10
TÜZES HANNA Fekete István SE Lajosmiz 6
UNGYI CSENGE ALEXA Kecskeméti Sportiskola 10
ÜRMÖS MÁRIA Kecskeméti NKSE I. 11
VAJDA DORIS K. Szeged SE 4
VALENTÍN ZSANETT Kecskeméti NKSE II. 9
VALKAI BETTINA Miklós KC 10
VARGA GRÉTA Tompai SE 10
VARGA IMOLA Tria-Túra SZSE Kecskemét 2
VARGA KIRA Gézengúz UKC 8
VÁRHELYI ANNA Békéscsaba ENKSE 6
VÁRKONYI LAURA Gyulasport NKFT 6
VAS PETRA Békéscsaba DKSE II. 8
VASS LEA Kiskőrösi NKSZSE 8
VÉGH LAURA BOGLÁRKA Mizse KC 3
VERES LILI Gyulasport NKFT 10
VÍGH ROBERTA Kecskeméti NKSE I. 7
VÖRÖS VIVIEN Gézengúz UKC 8
WALTER DORINA Szeghalmi NKC 8
ZUREK ANNA Miklós KC 2
ZSÁMBOKI VIVIEN Kecskeméti NKSE I. 5
ZSITTNYÁN LAURA HANNA Gyulasport NKFT 6
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó