Címjegyzék
KISISKOLÁS BAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
FOTÓ
VIDEÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Kisiskolás verseny FU10
Kovács László régió
2018. október 14. vasárnap
Budaörs, Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
14:00 Budai Farkasok NKFT - Százhalombattai VUK SE 0 - 0
14:40 Farkasvár DSE FU10 - Pilisvörösvári KSK 0 - 0
15:20 Moyra-Budaörs Handball - Budai Farkasok NKFT 0 - 0
16:00 Százhalombattai VUK SE - Farkasvár DSE FU10 0 - 0
16:40 Pilisvörösvári KSK - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
Cegléd, Török János Mezőg. SZI*
09:00 Ceglédi KKSE Református - Ceglédi KKSE Szent Keresz 0 - 0
09:40 Gyáli BKSE - Szigetszentmiklósi KSK- Á 0 - 0
10:20 Ráckeve VKSK - Ceglédi KKSE Református 0 - 0
11:00 Ceglédi KKSE Szent Keresz - Szigetszentmiklósi KSK- Á 0 - 0
11:40 Gyáli BKSE - Szigetszentmiklósi KSK B. 0 - 0
12:20 Dunaharaszti MTK - Szigetszentmiklósi KSK Cs 0 - 0
13:00 Ráckeve VKSK - Dabasi KC VSE 0 - 0
13:40 Ceglédi KKSE Várkonyi - Szigetszentmiklósi KSK Cs 0 - 0
14:20 Dunaharaszti MTK - Szigetszentmiklósi KSK B. 0 - 0
15:00 Ceglédi KKSE Várkonyi - Dabasi KC VSE 0 - 0
2018. november 24. szombat
Dunaharaszti, Dunaharaszti Sportcsarnok
13:00 Szigetszentmiklósi KSK Cs - Budai Farkasok NKFT 0 - 0
13:40 Moyra-Budaörs Handball - Szigetszentmiklósi KSK B. 0 - 0
14:20 Budai Farkasok NKFT - Szigetszentmiklósi KSK- Á 0 - 0
15:00 Százhalombattai VUK SE - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
15:40 Ráckeve VKSK - Szigetszentmiklósi KSK B. 0 - 0
16:20 Szigetszentmiklósi KSK- Á - Szigetszentmiklósi KSK Cs 0 - 0
17:00 Ráckeve VKSK - Százhalombattai VUK SE 0 - 0
2018. november 25. vasárnap
Cegléd, Török János Mezőg. SZI*
09:30 Ceglédi KKSE Várkonyi - Ceglédi KKSE Szent Keresz 0 - 0
10:10 Farkasvár DSE FU10 - Gyömrői KA I. 0 - 0
10:50 Ceglédi KKSE Szent Keresz - Gyáli BKSE 0 - 0
11:30 Ceglédi KKSE Várkonyi - Farkasvár DSE FU10 0 - 0
12:10 Ceglédi KKSE Református - Dabasi KC VSE 0 - 0
12:50 Pilisvörösvári KSK - Gyömrői KA I. 0 - 0
13:30 Dabasi KC VSE - Gyáli BKSE 0 - 0
14:10 Ceglédi KKSE Református - Pilisvörösvári KSK 0 - 0
2018. december 15. szombat
Ráckeve, Árpád Fejedelem Általános Iskola tornaterme *
12:30 Ráckeve VKSK - Dabasi KC VSE 0 - 0
13:10 Szigetszentmiklósi KSK- Á - Szigetszentmiklósi KSK B. 0 - 0
13:50 Dabasi KC VSE - Gyáli BKSE 0 - 0
14:30 Ráckeve VKSK - Szigetszentmiklósi KSK- Á 0 - 0
15:10 Dunaharaszti MTK - Százhalombattai VUK SE
15:50 Szigetszentmiklósi KSK Cs - Szigetszentmiklósi KSK B. 0 - 0
16:30 Gyáli BKSE - Dunaharaszti MTK
17:10 Százhalombattai VUK SE - Szigetszentmiklósi KSK Cs 0 - 0
2018. december 16. vasárnap
Solymár, PEMÜ Sportcsanok
14:00 Pilisvörösvári KSK - Budai Farkasok NKFT 0 - 0
14:40 Farkasvár DSE FU10 - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
15:20 Budai Farkasok NKFT - Gyömrői KA I. 0 - 0
16:00 Pilisvörösvári KSK - Farkasvár DSE FU10 0 - 0
16:40 Moyra-Budaörs Handball - Gyömrői KA I. 0 - 0
2019. február 24. vasárnap
Zsámbék, Zichy Miklós Ált. Isk.*
11:00 Dunaharaszti MTK - Budai Farkasok NKFT 0 - 0
11:40 Gyáli BKSE - Szigetszentmiklósi KSK- Á 0 - 0
12:20 Ráckeve VKSK - Dunaharaszti MTK 0 - 0
13:00 Budai Farkasok NKFT - Gyáli BKSE 0 - 0
13:40 Szigetszentmiklósi KSK- Á - Ráckeve VKSK 0 - 0
14:20 Dunavarsányi TE - Szigetszentmiklósi KSK Cs 0 - 0
15:00 Pilisvörösvári KSK - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
15:40 Százhalombattai VUK SE - Dunavarsányi TE 0 - 0
16:20 Moyra-Budaörs Handball - Szigetszentmiklósi KSK B. 0 - 0
17:00 Szigetszentmiklósi KSK Cs - Pilisvörösvári KSK 0 - 0
17:40 Szigetszentmiklósi KSK B. - Százhalombattai VUK SE 0 - 0
Vác, Boronkay György SzKI és Gimn.*
09:00 Váci KSE - Csömöri SSZN KFT 0 - 0
09:40 Dabasi KC VSE - Maglódi TC 0 - 0
10:20 Farkasvár DSE FU10 - Váci KSE 0 - 0
11:00 Csömöri SSZN KFT - Maglódi TC 0 - 0
11:40 Dabasi KC VSE - Ceglédi KKSE Várkonyi 0 - 0
12:20 Farkasvár DSE FU10 - Ceglédi KKSE Szent Keresz 0 - 0
13:00 Gyömrői KA I. - Ceglédi KKSE Református 0 - 0
13:40 Gyömrői KA II. - Ceglédi KKSE Szent Keresz 0 - 0
14:20 Vecsési SE - Ceglédi KKSE Várkonyi 0 - 0
15:00 Ceglédi KKSE Református - Gyömrői KA II. 0 - 0
15:40 Vecsési SE - Gyömrői KA I. 0 - 0
2019. március 23. szombat
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
10:00 Szigetszentmiklósi KSK B. - Dabasi KC VSE
10:40 Szigetszentmiklósi KSK- Á - Moyra-Budaörs Handball
11:20 Szigetszentmiklósi KSK Cs - Dabasi KC VSE
12:00 Szigetszentmiklósi KSK B. - Budai Farkasok NKFT
12:40 Szigetszentmiklósi KSK Cs - Moyra-Budaörs Handball
13:20 Szigetszentmiklósi KSK- Á - Százhalombattai VUK SE
14:00 Budai Farkasok NKFT - Solymári SC
14:40 Százhalombattai VUK SE - Gyáli BKSE
15:20 Dunavarsányi TE - Ráckeve VKSK
16:00 Dunaharaszti MTK - Solymári SC
16:40 Ráckeve VKSK - Gyáli BKSE
17:20 Dunavarsányi TE - Dunaharaszti MTK
2019. március 24. vasárnap
Tápiószele, Sportcsarnok *
09:00 Ceglédi KKSE Református - Maglódi TC
09:40 Ceglédi KKSE Szent Keresz - Vecsési SE
10:20 Ceglédi KKSE Várkonyi - Maglódi TC
11:00 Ceglédi KKSE Református - Vecsési SE
11:40 Ceglédi KKSE Várkonyi - Váci KSE
12:20 Ceglédi KKSE Szent Keresz - Gyömrői KA I.
13:00 Gyömrői KA II. - Váci KSE
13:40 Csömöri SSZN KFT - Farkasvár DSE FU10
14:20 Gyömrői KA I. - Pilisvörösvári KSK
15:00 Gyömrői KA II. - Farkasvár DSE FU10
15:40 Csömöri SSZN KFT - Pilisvörösvári KSK
RÉSZTVEVŐ GYERMEKEK
név csapat M
AMBRUS LEVENTE BARNA Szigetszentmiklósi KSK- Á 5
BACZKÓ LEVENTE Csömöri SSZN KFT 2
BAKI BARNABÁS Gyáli BKSE 6
BAKONDI BÁLINT Vecsési SE 2
BALOG ZSOMBOR Dabasi KC VSE 2
BALOGH BENCE Dabasi KC VSE 8
BÁNLAKI MARCELL Dunaharaszti MTK 4
BÁRÁNY LÁSZLÓ Ráckeve VKSK 6
BARÁTH GELLÉRT Gyáli BKSE 8
BARÁTH ILLÉS Gyáli BKSE 8
BARTA GERGELY Ceglédi KKSE Szent Keresz 6
BARTA MÁTÉ TIBOR Dunaharaszti MTK 6
BARTOS BENEDEK Moyra-Budaörs Handball 4
BAYERLE PATRIK MILÁN Százhalombattai VUK SE 4
BEJÓ DÁVID Gyömrői KA I. 3
BERECZKY MÁRTON Ceglédi KKSE Református 2
BERKI DOMINIK Váci KSE 2
BERTHA BOLDIZSÁR GYÖRGY Pilisvörösvári KSK 8
BODOR BENDEGÚZ ALEX Százhalombattai VUK SE 2
BODZSÁR DÁNIEL Ceglédi KKSE Református 6
BOGÁCSI DÁVID GYÖRGY Váci KSE 2
BÓKA BENCE Csömöri SSZN KFT 2
BORDÁS BENEDEK Dabasi KC VSE 8
BOZÓKI ISTVÁN Ceglédi KKSE Református 6
BOZÓKI TAMÁS Ceglédi KKSE Református 2
BÖLCSKEI GÁBOR Ráckeve VKSK 8
BŐLE ZSOMBOR Moyra-Budaörs Handball 2
BŐTI ISTVÁN NOEL Ceglédi KKSE Várkonyi 6
BUDINSZKY ÁGOSTON MIHÁLY Dunaharaszti MTK 5
BUKTA BÓDOG Szigetszentmiklósi KSK Cs 8
CHORENDZSÁK RÓBERT Ceglédi KKSE Várkonyi 6
CHRISTMANN ÁKOS ATTILA Moyra-Budaörs Handball 2
CZENE RICHÁRD JÁNOS Ceglédi KKSE Szent Keresz 6
CZIFRA PATRIK MÁRK Dunavarsányi TE 2
CZIMER ZALÁN Gyáli BKSE 8
CZINKE BOTOND Szigetszentmiklósi KSK- Á 8
CSABA GERGELY Csömöri SSZN KFT 2
CSÁKY-BALOG ÁDÁM Ceglédi KKSE Szent Keresz 6
CSÁSZI BALÁZS Ceglédi KKSE Református 6
CSEH DÁVID KOPPÁNY Ceglédi KKSE Református 2
CSETŐ GÁBOR Gyömrői KA I. 6
CSIBRÁK LEVENTE MILÁN Maglódi TC 2
CSISZÁR DÁNIEL Ceglédi KKSE Várkonyi 6
CSORDÁS CSABA Ráckeve VKSK 8
CSŐKE DÁVID Szigetszentmiklósi KSK B. 7
DÓSA DÁVID Csömöri SSZN KFT 2
DÓSA-RÁCZ KRISTÓF Ceglédi KKSE Református 4
DUDÁS ANDRÁS Ceglédi KKSE Várkonyi 6
DUDÁS MÁTÉ Dunaharaszti MTK 2
DUDASZEG DÁNIEL JÁNOS Dunavarsányi TE 2
ECSERI FERENC Ceglédi KKSE Szent Keresz 6
EILER-BORS ARMAND Maglódi TC 2
ERDEI LEVENTE ATTILA Gyáli BKSE 2
ESZTOCSÁK MARCELL ZSOLT Szigetszentmiklósi KSK Cs 6
FALUSI BÁLINT Ráckeve VKSK 8
FARKAS TIBOR Ceglédi KKSE Református 6
FEDÁK ALEX Ceglédi KKSE Református 6
FEKETE BALÁZS DÁNIEL Gyáli BKSE 8
FILLER GERGELY Dabasi KC VSE 8
FINTA MILÁN Szigetszentmiklósi KSK Cs 4
FLEISCHER MÁRTON Gyáli BKSE 8
FODOR ROLAND Gyömrői KA II. 2
FORGÁCS BENEDEK Szigetszentmiklósi KSK Cs 2
FRANK PÉTER BENCE Ceglédi KKSE Szent Keresz 6
FULLAJTÁR-BALOGH LEVENTE Dunavarsányi TE 2
FÜLE BALÁZS Szigetszentmiklósi KSK Cs 6
FÜLE PÉTER Ceglédi KKSE Szent Keresz 2
GADÁCSI MILÁN Dunavarsányi TE 2
GOMBOS SOMA Budai Farkasok NKFT 8
GYAPJAS ANDRÁS Szigetszentmiklósi KSK B. 8
GYENGE SZABOLCS Ceglédi KKSE Református 6
HAJDU MÁTÉ Farkasvár DSE FU10 8
HALÁSZ ERIK Szigetszentmiklósi KSK B. 8
HARSÁNYI ÁRMIN SÁMUEL Moyra-Budaörs Handball 4
HEGEDŰS CSABA LEVENTE Gyömrői KA I. 6
HERNÁDI BOTOND Dabasi KC VSE 6
HITTMANN TIBOR BALÁZS Moyra-Budaörs Handball 2
HOLCZER ÁDÁM Vecsési SE 2
HOLPERT ÁDÁM Farkasvár DSE FU10 6
HORNYAN MARCELL Szigetszentmiklósi KSK- Á 6
HORVÁTH-MÁCSAI LEVENTE Gyömrői KA I. 4
HOSSZÚ CSONGOR Gyáli BKSE 6
ILINYI ERIK Százhalombattai VUK SE 6
IVÁNYIK NORTON Budai Farkasok NKFT 8
JEBALI-LÁSZLÓ NASRI Ceglédi KKSE Várkonyi 6
JUHÁSZ GERGŐ Moyra-Budaörs Handball 4
JUHÁSZ ZALÁN Ceglédi KKSE Szent Keresz 6
KADA VAJK Szigetszentmiklósi KSK- Á 6
KÁDÁR ALEX Szigetszentmiklósi KSK- Á 8
KAPELLER BÁLINT Budai Farkasok NKFT 8
KARDOS PÉTER Budai Farkasok NKFT 8
KÁRMÁN DÁNIEL Gyömrői KA II. 2
KARSAI RÓBERT Százhalombattai VUK SE 8
KECSKÉS KEVE Ceglédi KKSE Várkonyi 6
KECSKÉS KRISTÓF Dabasi KC VSE 6
KECSKÉS MILOS Gyömrői KA I. 2 4
Gyömrői KA II. 2
KIRCSI ALEX Farkasvár DSE FU10 5
KIRSCH TORDA LEVENTE Ceglédi KKSE Várkonyi 6
KIS MÁRTON ANDRÁS Maglódi TC 2
KISS-LOSSÓ MÁTÉ Gyáli BKSE 6
KLIMES VENCEL Budai Farkasok NKFT 5
KONCZ ÁRON ISTVÁN Ceglédi KKSE Szent Keresz 5
KÓNYA MÁTÉ Dunavarsányi TE 2
KORPONAY ZOLTÁN ÖRS Szigetszentmiklósi KSK B. 5
KOVÁCS BENEDEK Ráckeve VKSK 8
KOVÁCS DÁVID Vecsési SE 2
KOVÁCS FERENC Gyáli BKSE 4
KOVÁCS GERGŐ Pilisvörösvári KSK 8
KOVÁCS ZSOMBOR Váci KSE 2
KOZEK DOMINIK Pilisvörösvári KSK 6
KOZMA MÁTÉ Dabasi KC VSE 6
KŐVÁRI KRISTÓF Szigetszentmiklósi KSK Cs 8
KÖVI KARSA Gyömrői KA I. 6
KRÁLIK BOLDIZSÁR Dunaharaszti MTK 4
KRÜZSELY CSABA KRISTÓF Dunaharaszti MTK 2
KUBÁT LEVENTE Dunaharaszti MTK 6
KUMMER MILÁN Váci KSE 2
KUN OLIVÉR Váci KSE 2
KURKÓ ÁRON Gyömrői KA I. 4
LÁZÁR BENCE TAMÁS Százhalombattai VUK SE 8
LEHOCZKI ATTILA Százhalombattai VUK SE 6
LENDVAI GÁBOR LEVENTE Százhalombattai VUK SE 2
LÉRÁNT BENEDEK Farkasvár DSE FU10 8
LIPTAI ANDRÁS Dunaharaszti MTK 3
LOHONYA LÁSZLÓ Szigetszentmiklósi KSK B. 4
LUKÁCS VINCE Pilisvörösvári KSK 2
MACZINKÓ MÁRK Moyra-Budaörs Handball 8
MAJOR BENDE Maglódi TC 2
MAJZIK FERENC Vecsési SE 2
MANGEL BENEDEK LÁSZLÓ Farkasvár DSE FU10 6
MANHERCZ ZSOMBOR MÁRK Pilisvörösvári KSK 8
MESKÓ ZOLTÁN NIMRÓD Ceglédi KKSE Szent Keresz 6
MESTER CSABA Ráckeve VKSK 6
MÉSZÁROS MÁRK Dunavarsányi TE 2
MIHÁLY DÁVID Szigetszentmiklósi KSK Cs 5
MIHÁLY ZALÁN TAMÁS Pilisvörösvári KSK 8
MOLNÁR BENEDEK PÉTER Budai Farkasok NKFT 6
MONOSTORI ROLAND MÁRK Pilisvörösvári KSK 8
MORVA CSONGOR Szigetszentmiklósi KSK- Á 2
NAGY DOMINIK Maglódi TC 2
NAGY MÁRK Váci KSE 2
NAGY MÁRTON GÉZA Szigetszentmiklósi KSK Cs 8
NAGY MILÁN Dabasi KC VSE 6
NAGY TAMÁS Gyömrői KA II. 2
NÁTRÁN DÁNIEL ROLNAD Moyra-Budaörs Handball 8
NEMES BENEDEK Maglódi TC 2
NEMESSÁNYI BARNABÁS Gyáli BKSE 1
NÉMETH LEVENTE Maglódi TC 2
NÉMETH PÉTER ÁDÁM Ráckeve VKSK 2
OLÁH BENEDEK Moyra-Budaörs Handball 4
OROSZ BENCE Szigetszentmiklósi KSK B. 4
OSZTOBÁNYI GERGŐ MÁTÉ Moyra-Budaörs Handball 8
OZORAI BÁLINT Vecsési SE 2
PABLÉNYI CSABA Dunaharaszti MTK 2
PÁL BALÁZS Ceglédi KKSE Várkonyi 2
PÁNTYA ISTVÁN Szigetszentmiklósi KSK Cs 8
PAP MARCELL Pilisvörösvári KSK 6
PELLER BÁLINT Pilisvörösvári KSK 3
PÉNZES MARCELL Vecsési SE 2
PÉTERFFY SZABOLCS Százhalombattai VUK SE 2
PETROVSZKI LEVENTE RUDOLF Pilisvörösvári KSK 2
PRESINSZKI PÉTER Dabasi KC VSE 2
RÁDAI ZALÁN Százhalombattai VUK SE 8
REVUCZKY RODERIK GYULA Ceglédi KKSE Szent Keresz 6
RUSZKAI DOMINIK Szigetszentmiklósi KSK Cs 8
SALACZ CSONGOR Farkasvár DSE FU10 7
SAMÓK BENCE Gyömrői KA II. 2
SAMU MILÁN Gyáli BKSE 8
SCHAFFER ZSOMBOR Moyra-Budaörs Handball 6
SCHULTZ GYÖRGY Dunaharaszti MTK 5
SEBE BOTOND Százhalombattai VUK SE 6
SOPRONYI ZSOMBOR Szigetszentmiklósi KSK- Á 6
SRAMEK ZALÁN Szigetszentmiklósi KSK Cs 5
STEINGART-SZABÓ ZSOMBOR Moyra-Budaörs Handball 4
STIFT MÁRTON GERGELY Farkasvár DSE FU10 7
SURÁNYI HUNOR Váci KSE 2
SZABÓ NIMRÓD Moyra-Budaörs Handball 8
SZABÓ TAMÁS Százhalombattai VUK SE 8
SZAKA MILÁN Farkasvár DSE FU10 8
SZARVAS RÓBERT Dabasi KC VSE 2
SZATMÁRI TAMÁS Ceglédi KKSE Református 2
SZENDI TIBOR Dunaharaszti MTK 5
SZEREMLEY BARNA BULCSÚ Budai Farkasok NKFT 6
SZILÁGYI DÁNIEL Dunaharaszti MTK 4
SZŰCS LEVENTE ISTVÁN Csömöri SSZN KFT 2
TAKÁCS BENEDEK Moyra-Budaörs Handball 4
TAKÁCS DOMINIK Dabasi KC VSE 8
TAR ÁDÁM Dunavarsányi TE 2
TASNÁDI ZOLTÁN Ráckeve VKSK 8
TEHENES MÁTÉ Ceglédi KKSE Várkonyi 6
TORMA PÉTER Szigetszentmiklósi KSK- Á 6
TÓTH ÁRON Százhalombattai VUK SE 8
TÓTH BENDEGÚZ BARNABÁS Farkasvár DSE FU10 6
TÓTH BENEDEK BERTALAN Farkasvár DSE FU10 8
TÓTH BENEDEK GERGELY Moyra-Budaörs Handball 4
TÓTH GERGELY CSANÁD Farkasvár DSE FU10 6
TÓTH LEVENTE MÁTÉ Gyömrői KA II. 2
TÓTH MÁRTON Ceglédi KKSE Református 3
TÓTH MILÁN Százhalombattai VUK SE 8
TÓTH REGŐ Gyömrői KA I. 4
TÓTH ZALÁN KRISZTIÁN Szigetszentmiklósi KSK B. 8
TÓTH ZÉTÉNY Ceglédi KKSE Várkonyi 2
TÖRÖK VENDEL VILMOS Moyra-Budaörs Handball 6
TURCSÁNY BENCE Pilisvörösvári KSK 8
TURCSIK ZSOMBOR Szigetszentmiklósi KSK- Á 8
TURZÁN KEVIN Csömöri SSZN KFT 2
UGRIN ZALÁN GYULA Ceglédi KKSE Református 4
UJVÁRI ZALÁN Dabasi KC VSE 6
URBÁN ANDOR Ceglédi KKSE Várkonyi 2
URR ANDRÁS Gyömrői KA I. 2
VARGA BALÁZS JÁNOS Ráckeve VKSK 8
VARGA CSONGOR GYULA Gyömrői KA I. 6
VARGA LÁSZLÓ Maglódi TC 2
VASS HUNOR SÁNDOR Csömöri SSZN KFT 2
VEHOCZKI ÁDÁM BENCE Farkasvár DSE FU10 8
VENCZEL MÁRK Csömöri SSZN KFT 2
VÉR GERGELY Moyra-Budaörs Handball 6
VERMES MÁTÉ OLIVÉR Pilisvörösvári KSK 8
VETRÓ GERGELY Vecsési SE 2
VIDA ZOLTÁN GÁBOR Csömöri SSZN KFT 2
VÖRÖS BENCE Budai Farkasok NKFT 8
VÖRÖS MÁTÉ Budai Farkasok NKFT 8
WUNDERLICH-MAKAI ZALÁN Gyömrői KA I. 4
ZÁBORSZKI NOEL Gyáli BKSE 6
ZÁSZLÓS VIKTOR TAMÁS Váci KSE 2
ZSOLNAI BÁLINT Dabasi KC VSE 4
ZSULYEVICS IVÁN BENCE Vecsési SE 2
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó